בחירות 2019

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון ... 2 3
מציג הודעות 41-53 מתוך 53
  1. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    קיבל תודה 1,263 פעמים ב670 הודעות
    אני לא יודע כמה אתה מודע לזה, אבל אחרי מלחמת ששת הימים הייתה צמיחה מטורפת במשק הישראלי דווקא בגלל כוח העבודה הערבי שנוסף למשק.
    לאחר מלחמת יום כיפור איחוד הנפט עשה חרם על כל המדינות שתמכו בישראל במסגרת המלחמה (וגם על אחרות), החרם גרם למשבר כלכלי לא קטן - אף אחד לא שקל אפילו להפסיק לתמוך בישראל.
    בשנים האחרונות מדינות ערביות רבות בוחרות לקיים יחסים דיפולמטיים וכלכליים עם ישראל, למרות המצב של הפלסטינים.
    סיפוח לאו דווקא אומר שאנחנו צריכים לתמוך באוכלוסיה עניה - שים לב שהם כוח עבודה גדול מאוד שלא מנוצל.
    כמובן, שחלקם כל כך שונאים אותנו שהם יעדיפו למות ולא לחיות לצידנו (בטח כשאין להם אזרחות ובטח כשאין יותר את הרעיון של פלסטין) - עם אלה נצטרך להלחם, לגרש.
    אבל כמה זה שונה ממה שיש לנו עכשיו? פיגועים כמעט כל יום (לא מדווחים ע"י התקשורת אבל עדיין), ניסיונות דקירה\דריסה, רצח בדם קר של אזרחים - כבר 100 שנה.
    ברגע שתקח את הקרקע מתחתיהם, ברגע שלא תהיה להם את התקווה שאנחנו נחזור לאירופה - לא יהיה להם על מה להלחם.
    זה כמובן רעיון, אתה יכול לא להסכים - אני אציג את פרויקט אוסלו ושאר סבבי השיחות שלאחריהן היה דווקא יותר אלימות ולא פחות כעדות לכך שלכל הפחות הגישה כרגע לא עוזרת לנו, ואולי צריך לשנות כיוון.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

2. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

Never Suspect (11/02/2019)

3. הסמל האישי של GOD
    פול האוס

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    567
    קיבל תודה 1,081 פעמים ב464 הודעות
    בלי לפסול מה שאמרת, כמה שאלות בסיסיות על תוכנית הסיפוח:

1.האם הם יקבלו את אותן זכויות כלכליות כמו אזרח ישראלי (מביטוח לאומי כדוגמה)?
    2.האם יחוייב על פי החוק לתת לפועלים תושבי יו"ש שכר מינימום?
    3. האם יהיה להם חופש תנועה לכל חלקי ישראל בלי בדיקה בטחונית?
    4.האם הם יוכלו יכללו בחוק נגד הפליה בתעסוקה (ללא הבדל דת גזע ומין)?
    5.מה עושים אם הם לא משתפים פעולה בצורה לא אלימה? נניח לא משלמים מיסים כדוגמה
    6. מה עושים אם יהיו אחוזים גדולים מהם שיפנו לאלימות (אחרי תקופת הסתגלות בה ברור שיהיה גל טרור) , נניח יגרשו את המשטרה הישראלית מהאיזורים שלהם או גרוע מכך?

4. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

er4n (12/02/2019)

5. פלאש

מוניטין
    24 (7)
    הודה
    538
    קיבל תודה 343 פעמים ב184 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    קודם כל לא ידעתי שזה חוקי אז תודה על ההערה, ובכל זאת אני בטוח שהמקרים המצויינים פה הם שונים מאוד מערבי ישראל, בגל המקרים שציינת אני לא חושב שהייתה התנגדות גדולה לכיבוש האמריקאי מצד האוכלוסיה המקומית.

גם אם זה חוקי, באופן מעשי סיפוח בלי מתן זכויות מלאות יגרור הרבה השלכות הרסניות מאוד לישראל, ברמה של סכנה קיומית.
    1. ממש לא סביר שנראה הפסקה של האלימות, אם כבר אז התגברות של המאבק.
    2.מבחינה כלכלית אתה צריך לדאוג ל-3 מיליון אזרחים עניים מאוד ביחס לישראלים, לא בטוח שמדינת ישראל יכולה לאמוד בזה, ובטוח שזה יוריד בהרבה את רמת החיים של משלמי המיסים, שכבר צריכים לסחוב מספיק אוכלוסיות אחרות שלא מייצרות יותר מדי.
    3.הקהילה הבינלאומית מן הסתם תפרש את המצב כאפרטהייד והפעם בצדק (אפשר להתווכח על הגדרות, ואני לא בא לטעון שזה אפלייה סטייל דרום אפריקה, אבל הפרדה על בסיס גזע נראית רע תמיד),
    וקיים סיכוי טוב שחלקים גדולים מהעולם יתחילו להטיל סנקציות כלכליות על ישראל - למזלנו העולם צבוע אז מדינות שיותר תלויות כלכלית בסחר עם ישראל יעלימו עין כי זה מה שמדינות עושות, אבל למדינות שיותר תלויות בעולם הערבי יהיה אינטרס אפילו כלכלי להטיל סנקציות.
    ישנה התייחסות במצע זהות לכל הנקודות שציינת .

https://zehut.org.il/pdf/matza_zehut_kriha.pdf עמ' 217

6. המשתמשים הבאים מודים ל Never Suspect על התגובה המועילה:

er4n (12/02/2019)

7. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477

כן, אבל זהות רוצה לקדם תחילה צמצום משמעותי בקצבאות ביטוח לאומי (בטח באופן הסיטונאי שסוחטים אותה החרידים והערבים - זאת הסיבה ששאלת את השאלה הזו הרי, וזאת שאלה טובה).

כן, אין עם זה שום בעיה. אם הם יעבדו בענף הבניה, מפעלי יצור - השכר יכול להיות גם גבוה ממינימום.
    כמו שיש כרגע לערבים מיפו ומזרח ירושלים, ובכל מקרה זה לא יהיה סיפוח תוך יום יומיים, כמובן שיהיו להם רשויות מקומיות. לאחר פיגוע אפשר וצריך לגרש את משפחת המחבל - לייצר הרתעה ברמה של לזרוק אותם מהגן עדן שאנחנו מציעים להם. נושא הביטחון יעבור למג"ב ומשטרת ישראל - צה"ל לא צריך לבזבז את הזמן של לוחמים שצריכים להיות מוכנים למלחמה ונשחקים בפעילויות שרחוקות מהתפקיד האמיתי שצריך להיות להם.
    אין סיבה שלא.
    אם אני לא אשלם מיסים המדינה תדע לטפל בי טוב מאוד, למה שזה לא יהיה עם הערבים?
    6. מה עושים אם יהיו אחוזים גדולים מהם שיפנו לאלימות (אחרי תקופת הסתגלות בה ברור שיהיה גל טרור) , נניח יגרשו את המשטרה הישראלית מהאיזורים שלהם או גרוע מכך?
    כיבוש וגירוש. אגב, בנגב זה פחות או יותר מה שקורה, גם שם צריך לטפל בזה בחומרה.
    בישראל מעדיפים לשבת על חבית נפץ מאשר לנטרל אותה, ברגע שנחיל את הריבונות שלנו ונראה להם שאנחנו בעלי הבית - וכל עוד זה לא יהיה בלוף, זה יוביל לפחות אלימות.

אם אתה לא משוכנע, אני ממליץ לך לצפות בהרצאות של מרדכי קידר על התרבות הערבית\מוסלמית, הוא מסביר שהמנטליות שלהם שונה משלנו, וההיגיון הבריא שלנו לפתרון בעיות וסכסוכים פשוט לא נכון כשמתעסקים עם ערבים. הוא מעביר בדיוק את הקונספט הזה - מי שחזק, מקבל כבוד ושלום, מי שחלש, דורכים עליו ולוקחים לו את כל מה שיש לו. צריך לדבר איתם בשפה שלהם

מצע זהות
    https://zehut.org.il/מצע-זהות/
    התכנית הכלכלית של זהות
    https://lp.vp4.me/gzg5

התכנית המדינית של זהות

.."
    shipit

8. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (9)
    הודה
    367
    קיבל תודה 622 פעמים ב290 הודעות
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה

כן, אבל זהות רוצה לקדם תחילה צמצום משמעותי בקצבאות ביטוח לאומי (בטח באופן הסיטונאי שסוחטים אותה החרידים והערבים - זאת הסיבה ששאלת את השאלה הזו הרי, וזאת שאלה טובה).

כן, אין עם זה שום בעיה. אם הם יעבדו בענף הבניה, מפעלי יצור - השכר יכול להיות גם גבוה ממינימום.
    כמו שיש כרגע לערבים מיפו ומזרח ירושלים, ובכל מקרה זה לא יהיה סיפוח תוך יום יומיים, כמובן שיהיו להם רשויות מקומיות. לאחר פיגוע אפשר וצריך לגרש את משפחת המחבל - לייצר הרתעה ברמה של לזרוק אותם מהגן עדן שאנחנו מציעים להם. נושא הביטחון יעבור למג"ב ומשטרת ישראל - צה"ל לא צריך לבזבז את הזמן של לוחמים שצריכים להיות מוכנים למלחמה ונשחקים בפעילויות שרחוקות מהתפקיד האמיתי שצריך להיות להם.
    אין סיבה שלא.
    אם אני לא אשלם מיסים המדינה תדע לטפל בי טוב מאוד, למה שזה לא יהיה עם הערבים?
    כיבוש וגירוש. אגב, בנגב זה פחות או יותר מה שקורה, גם שם צריך לטפל בזה בחומרה.
    בישראל מעדיפים לשבת על חבית נפץ מאשר לנטרל אותה, ברגע שנחיל את הריבונות שלנו ונראה להם שאנחנו בעלי הבית - וכל עוד זה לא יהיה בלוף, זה יוביל לפחות אלימות.

אם אתה לא משוכנע, אני ממליץ לך לצפות בהרצאות של מרדכי קידר על התרבות הערבית\מוסלמית, הוא מסביר שהמנטליות שלהם שונה משלנו, וההיגיון הבריא שלנו לפתרון בעיות וסכסוכים פשוט לא נכון כשמתעסקים עם ערבים. הוא מעביר בדיוק את הקונספט הזה - מי שחזק, מקבל כבוד ושלום, מי שחלש, דורכים עליו ולוקחים לו את כל מה שיש לו. צריך לדבר איתם בשפה שלהם

מצע זהות
    https://zehut.org.il/מצע-זהות/
    התכנית הכלכלית של זהות
    https://lp.vp4.me/gzg5

התכנית המדינית של זהות

מזדהה עם המון מהנקודות של מפלגת זהות אבל אני רק שאלה

מה עם פיגוע לאומני יהודי נגד ערבים? האם משפחת רוצח יהודי של ערבים על רק לאומני יגורשו?
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

9. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    מזדהה עם המון מהנקודות של מפלגת זהות אבל אני רק שאלה

מה עם פיגוע לאומני יהודי נגד ערבים? האם משפחת רוצח יהודי של ערבים על רק לאומני יגורשו?
    אני לא איש בכיר בזהות - אז אני לא בטוח מה העמדה הרשמית של המפלגה.
    אבל אני לא אוהב את ההקבלה הזאת משתי סיבות
    1. על כל פיגוע גזעני של יהודים נגד ערבים, יש 1000+ פיגועים לאומניים\גזעניים נגד יהודים, אז רק ההשוואה מקוממת
    2. לרצוח ערבי בגלל שהוא ערבי זה נורא, זה דוחה ומי שעושה את זה צריך להענש במלוא החומרה בחוק - אבל(!) יהודי שנרצח בגלל שהוא יהודי בארץ ישראל, זה מקרה חמור פי כמה וכמה.
    לא בגלל שדם של יהודי יקר מדם של ערבי, אלא בגלל שכל המטרה של הקמת מדינת ישראל זה להגן על יהודים מפשעי שנאה שהם ספגו בגולה - אם יהודי נרצח על עצם היותו יהודי בישראל זה באיזשהו מקום מערער את הזהות של המפעל הציוני כולו.

זאת העמדה שלי לפחות.
    .."
    shipit

10. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

er4n (13/02/2019)

11. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (9)
    הודה
    367
    לא בגלל שדם של יהודי יקר מדם של ערבי, אלא בגלל שכל המטרה של הקמת מדינת ישראל זה להגן על יהודים מפשעי שנאה שהם ספגו בגולה - אם יהודי נרצח על עצם היותו יהודי בישראל זה באיזשהו מקום מערער את הזהות של המפעל הציוני כולו.
    זאת העמדה שלי לפחות.
    שמע, המשפט האחרון שכתבת הוא אחד הקלישאתיים שקראתי. הרעיון הציוני שורד 2000 שנה, נראה לי קצת מופרך לערער אותו עם רצח של יהודי על עצם היותו יהודי. זה קצת מצביע על חולשה וחוסר ביטחון ברעיון הציוני, או פופוליזם עאלק זועם.

כיון שאני מסרב לקחת צד אני אנסה לענות בצורה עניינית ואובייקטיבית.
    רצח אידאולוגי הוא רצח אידאולוגי הוא רצח אידאולוגי : אתה יכול לגנות רצח מהצד שלנו עד מחר אבל ברגע שאתה עושה תיעדוף של הרוצחים שלנו לעולם לגינוי אין ערך (בדיוק כמו ה"גינוי" המגוחך של ההנהגה הפלסטינית). שלא תבין לא נכון, אין לי שום בעיה עם עונש מוות למחבלים (או קצירת איברים להצלת יהודים, ככה בקטנה, כליה פה אונת כבד שם, מבטיח לך שזה יוריד ל - 0 את הפיגועים), אבל אתה חייב סימטריה בענישה שתיתן לך לגיטימיות לתת בראש כשתצטרך.

12. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    שוב, כל הדיון הוא מיותר לחלוטין ומנותק מהמציאות כי יחס הפשעים הלאומנים הוא באופן כל כך קיצוני נוטה לערבים שאין מקום להשוואה לא בכמות ובטח לא ב"איכות".
    לא זוכר שאמרתי עונש מוות, אני דווקא בדעה ש"מוות" לא יפחיד אותם כל כך.
    אבל מה שמעניין זה ה"לגיטימיות" יו ספיק אוף... אם אתה חושב שלמישהו באמת אכפת ממישהו בעולם הזה, בטח בין מדינות, יש לך טעות חמורה.
    אף אחד לא מחלק ציוני לגיטימיות למדיניות כזאת או אחרת, אף אחד לא סוחר עם מדינה או מנתק קשרים דיפולומטיים בגלל מדיניות "לא לגיטימית" - זה הכל משחקי אינטרסים.
    גם אם נדמה ככה, לעולם אין באמת סיבה לתעדף את הרגשות של הפלסטיניים מעבר ליתרון העצום שיש להם בקשרים איתנו.
    ומי שכן בוחר לנתק קשר איתנו בגלל הפלסטינים, כנראה לא היינו איתו בקשר טוב גם ככה לפני זה.
    מי שרוצח יהודי בגלל שהוא יהודי בישראל הוא הדבר הכי קרוב לנאצי שאפשר למצוא בימינו, וזה לא סימטרי בשום צורה לפשע שנאה אחר (לאו דווקא כלפי ערבים).
    .."
    shipit

13. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (9)
    הודה
    367
    שוב, כל הדיון הוא מיותר לחלוטין ומנותק מהמציאות כי יחס הפשעים הלאומנים הוא באופן כל כך קיצוני נוטה לערבים שאין מקום להשוואה לא בכמות ובטח לא ב"איכות".
    לא זוכר שאמרתי עונש מוות, אני דווקא בדעה ש"מוות" לא יפחיד אותם כל כך.
    אבל מה שמעניין זה ה"לגיטימיות" יו ספיק אוף... אם אתה חושב שלמישהו באמת אכפת ממישהו בעולם הזה, בטח בין מדינות, יש לך טעות חמורה.
    אף אחד לא מחלק ציוני לגיטימיות למדיניות כזאת או אחרת, אף אחד לא סוחר עם מדינה או מנתק קשרים דיפולומטיים בגלל מדיניות "לא לגיטימית" - זה הכל משחקי אינטרסים.
    גם אם נדמה ככה, לעולם אין באמת סיבה לתעדף את הרגשות של הפלסטיניים מעבר ליתרון העצום שיש להם בקשרים איתנו.
    ומי שכן בוחר לנתק קשר איתנו בגלל הפלסטינים, כנראה לא היינו איתו בקשר טוב גם ככה לפני זה.
    מי שרוצח יהודי בגלל שהוא יהודי בישראל הוא הדבר הכי קרוב לנאצי שאפשר למצוא בימינו, וזה לא סימטרי בשום צורה לפשע שנאה אחר (לאו דווקא כלפי ערבים).
    שהעולם הצבוע ילך להזדיין. אני מדבר על לגיטימיות פנימית. אני לא מדבר בשם אף אחד אבל מניח בכל זאת שאני לא היחיד. סימטריה תיתן לגיטימיות בתוך העם, לפחות החלק השפוי. לא מדבר על השמאל הסהרורי מצד אחד ולא על הימין המשיחיסטי מצד שני (שתי קבוצות פסיכיות שמזינות אחת את השניה על גבול התאום)
    בודי קאונט לא רלוונטי כמו שלתת שם לשנאת לאום לא רלוונטית. חייב לטפל בכל רצח לאומני באותם כלים. זו דעתי.

14. הסמל האישי של happywithJJ
    שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    153
    קיבל תודה 63 פעמים ב52 הודעות
    לאחר האיחוד אני מצביע כחול לבן בלי למצמץ בכלל. מעבר לשנאה שיש לי לביבי ולכך שאני מאוד מאוד מצפה לראות אותו ואת כל העכברושים המושחתים מהליכוד יושבים בכלא אני מאמין שקמה תחלופה אמיתית נקיה וטובה למציאות הפוליטית ההזויה והמקולקלת שמצאנו את עצמנו בה( בהתחשב במצב הנוכחי כמובן). לא יודע איך ועם מי ירכיבו קואליציה, מקווה שזהות יהיו מוכנים לשבת איתם ולהיפך אבל אני מת לראות לאן זה יוביל ואני בטוח שבייחס למצב המשתנה באזור שלנו ובכל הגורמים האחרים המשפיעים אלה יהיו מקומות טובים יותר מהאלטרנטיבה. אני כבר רואה שמנסים להדביק לגנץ כל מני דברים כמו שהראה את הבולבול שלו למישהיא מול כולם כשהיה בן 14. זה בדיוק הרמה הנמוכה שהליכוד נמצא בה הם מסוגלים להכל, ואני רק מחכה לשטוף אותם מפה ביחד עם הזוהמה לעתיד נקי עם תקווה. בהצלחה לכולנו מאחל גם הצלחה למפלגת זהות

15. המשתמשים הבאים מודים ל happywithJJ על התגובה המועילה:

pokerlight (01/03/2019)

16. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (6)
    הודה
    190
    קיבל תודה 26 פעמים ב26 הודעות
    זה מה שכל חילוני ימני/מרכז בר דעת צריך לעשות

17. שלישייה  

מוניטין