סווינג. ככה זה נראה מבפנים...

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 55
  1. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    קיבל תודה 1,163 פעמים ב501 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    זהו שלא אחינו. שום פרשנות.. סורי (בהנחה שחוקי הפוקר ידועים) רגעי הכרעה == באבל.
    אם אני דוחף עם AA , על הבאבל, והם נשברים שוב ושוב
    אם אני משלם עם AK , על הבאבל, מגלה שמולי A9 ונשבר
    אם אין כבר שנה , אין פליפ על הבאבל שאני לוקח (אפס פליפים=באבל אשכרה! בשנה)
    אם אני כבר לא זוכר נצחונות (כי פשוט אין), ועל הבאבל, 77 מרוסק מול 66 או QQ מרוסק ע"י 10-9 - אז איזו פרשנות אתה צריך ? תגיד ואנסה לפרשן איפה השימוש השגוי במספרים?

לא מתבאס רק מתאר סווינג שלא יוצא ממנו כבר שנה, מה שלא עושה. מאמין שזה זמני.

בקטנה--
    היה טורניר לפני פסח. הובלתי מונסטר סטאק פי שלוש מהסקנד צ'יפ. ריסוק פילד חולני שאני טוב עליו בנוסף לידיים פרימיום שלא התרסקו איזה כמה שעות טובות
    אמרתי הפעם ניכנס לכסף!! אפילו מקום אחרון בכסף רק לשבור כבר הנאחס !!! לחזור להגיד הלך הסווינג איננעלרבקו !!! אז אשכרה הפסקתי לשחק ידיים שעה!!! שמרתי על מיקום גבוה (כבר לא צ'יפ ליד כי הבליינדים עפים אבל בטופ 4) ופתאום - פתאום מגיע הבאבל ואני מחולק . מה תעשה? אין לי קיפול שם ברמת ה DNA , רפלקס. איפשר. אז במקום קיפול - דחפתי סנאפ-סחורה-כבש איזה 100 ביג רק כדי לעבור הלאה. שילם לי הצ'יפ ליד עם נסיכים וזהו. באסטו. כרגיל. בבית. אחד לאחד. ככה אלפים אלפים אלפים. יהיה טוב!
    ברור שאם תזרוק שם זין ותדחוף אסים 100 בב על הבאבל, ולא תשחק ידיים שעה כשאתה לידר על הבאבל, או לחלופין תיקח פליפ שאתה לא אמור לקחת כשאתה קצר רק כדי להעלות עוד שבירה, לא משנה כמה טוב תשחק את שאר הטורניר, ברגע המכריע אתה זורק כל רווח אפשרי לפח, מה שאתה מתאר פה זה סטייט אוף מינד שגוי שמוביל לטעויות בשטח, אבל מעבר לזה, חוסר ידע קיצוני באיך לשחק באבל בצורה ריווחית, לא להאשים את המזל בכל דבר, בתיאור שלך פה מעיד על עוד בעיות חוץ ממזל רע.

2. 2 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (29/04/2019), TheM_Wolf (29/04/2019)

3. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    446
    קיבל תודה 360 פעמים ב169 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    .....מה שאתה מתאר פה זה סטייט אוף מינד שגוי שמוביל לטעויות בשטח......
    מסכים אחי

שיידע כל שחקן מתחיל, שהסווינג החולני הזה מביא אחריו עיוותי משחק קיצוניים. ברור שלפני שנתיים אני בחיים לא משחק ככה. אבל זה ה"ערך המוסף" של הנאחס. מנסה להיחלץ מהבוץ בכל דרך מעוותת ככל שתהיה רק לצאת מזה אפילו סימלי אפילו משחק אחד מתוך אלף - ושום דבר.. רק כאפה ועוד כאפה. ומתחפר עמוק יותר ויותר בשיט של הואריאנס. ומי שלא היה בסחלה הזה לא יבין לעולם. אני שם. ודי עמוק.

4. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    204
    קיבל תודה 123 פעמים ב99 הודעות
    מסכים אחי

שיידע כל שחקן מתחיל, שהסווינג החולני הזה מביא אחריו עיוותי משחק קיצוניים. ברור שלפני שנתיים אני בחיים לא משחק ככה. אבל זה ה"ערך המוסף" של הנאחס. מנסה להיחלץ מהבוץ בכל דרך מעוותת ככל שתהיה רק לצאת מזה אפילו סימלי אפילו משחק אחד מתוך אלף - ושום דבר.. רק כאפה ועוד כאפה. ומתחפר עמוק יותר ויותר בשיט של הואריאנס. ומי שלא היה בסחלה הזה לא יבין לעולם. אני שם. ודי עמוק.
    בדיוק דיברתי אתמול עם חבר מקצוען שמשחק בחו"ל והוא העלה רעיון מענין, כשאתה בתקופת נאחס צריך להוסיף לחישוב המתמטי מקדם נאחס, כלומר אם לפי החישב המתמטי הנקי שלך אתה ב-60/40 לטובתך מקדם הנאחס יביא אותך לאחוזים יותר נמוכים ותקבל החלטה לפי אחוזים אלה.

5. המשתמשים הבאים מודים ל the16keves על התגובה המועילה:

badgersoul (29/04/2019)

6. זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    78
    קיבל תודה 52 פעמים ב32 הודעות
    @badgersoul אני מצטער גבר, אבל כל הודעה נוספת בשרשור הזה מעידה רק כמה הבעיה שלך היא לא ואריאנס.
    לא יודע כלום על המשחק שלך, אבל המיינדסט...
    בסופו של דבר הפתרון הכי טוב שאני מצאתי לטילט הוא להפסיק לשחק כמה ימים/שבועות. אולי אתה צריך לנסות את זה גם עם הבעיות המנטליות שלך.

ההודעות שלך העלו בי את הסרטון הזה שנחרט לי במח מאז שראיתי אותו (עד דקה 5 בערך):

המסר כאן, בעיני - אם אתה משחק טוב, אין סיבה שתחשוב פעמיים על 'היד הזאת שהפסדת בה'.

אני לא אומר את זה בתור שחקן רווחי בצורה עקבית, אני לא ויש לי בעיות מנטליות לא פחות גדולות, אבל לפחות אני מודע אליהן
    בהצלחה

7. 4 המשתמשים הבאים הודו לpa137 על ההודעה המועילה:

ace-ass (30/04/2019), badgersoul (29/04/2019), pokerlight (01/05/2019), TheM_Wolf (30/04/2019)

8. הסמל האישי של RedAlert25
    פול האוס

מוניטין
    25 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,429
    קיבל תודה 465 פעמים ב337 הודעות
    2 דברים בעיני גרמו לך להגיע למצב הזה+ המספר הנוסף :

1. חוסר הערכה נכונה של הבנקרול , תציין בבקשה מה הבאי אין הממוצע שאתה משחק לעומת כמה הרול שלך , מאוד פשוט אם ניקח לצורך הדוגמא משחק על 1$ שיש לך בקופה כ1000$ זה לא יהיה כמו
    משחק על 1$ שיש לך 20$ בקופה ומעבר לכך שימוש לא נכון או גרוע גורם למשחק שגוי ואולי אפילו שיחקת מעבר למה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד בשלב כלשהו.
    2. לגבי המאזן של תוצאות הידיים מציע לך לפני שאתה מעלה פה הגזמות של הידיים שהפסידו ללכת לתוכנת מעקב שאיתה אתה משתמש לטבלת הידיים ושם לראות בדיוק את המאזן הנכון לאורך כל התקופה
    ותראה שפחות או יותר אם שיחקת מספיק ידיים אז הם די מאוזנות.

המספר הנוסף : יכול להיות שאתה שחקן טוב ויכול להיות שלא אני לא מכיר וזה לא העניין מה שחשוב במצבים האלה זה לחזור לבסיס לרדת בבאי אין עד אשר אתה מרגיש שוב בנוח ובביטחון במשחק זה שאתה משחק מעל 10 שנים לא אומר הרבה המשחק משתנה כל הזמן תבחן שוב את ההרגלים שלך במשחק ופשוט תשחק כדי להנות מהמשחק באמת , השילוב של ההנאה עם ניהול מוחלט של הרול יחזיר אותך לנצחונות במידה ואתה באמת טוב.
    הטיפש הכי גדול בסוף יוצא הגאון
    מעוניין באימון מיקרו לחץ כאן : http://www.pokerland-il.com/threads/...TURBO-Coaching

9. 2 המשתמשים הבאים הודו לRedAlert25 על ההודעה המועילה:

badgersoul (29/04/2019), shugon (03/05/2019)

10. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,717
    קיבל תודה 1,130 פעמים ב798 הודעות
    שני הסנט שלי בנושא... (ואני חי את התחום הספציפי של התרד הזה גם כשחקן וגם כמאמן/מממן עשרות שחקנים):

א. זה לא מעניין אף אחד איך אתה (או מישהו אחר) רץ.
    ב. מישהו תמיד רץ רע יותר.
    ג. ראה סעיף א'.
    ד. אני רץ רע יותר ממך.
    ה. מפנה את עצמי לסעיף ג'....
    רוצה להיות קלפן טוב יותר? פנה אליי!

11. 7 המשתמשים הבאים הודו לGaby Livshitz על ההודעה המועילה:

alextoon (06/05/2019), badgersoul (30/04/2019), junkie (01/05/2019), pokerlight (01/05/2019), poker_ta (05/05/2019), shugon (03/05/2019), TheM_Wolf (30/04/2019)

12. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    446
    במקור פורסם על ידי Gaby Livshitz צפה בהודעה
    שני הסנט שלי בנושא... (ואני חי את התחום הספציפי של התרד הזה גם כשחקן וגם כמאמן/מממן
    סוגיה מרתקת @Gaby Livshitz

כמי שמממן או משקיע בשחקנים - האם היית ממשיך להשקיע בשחקן טוב, מהכרישים המורווחים המוכשרים שלך, אם זה נקלע לסווינג של חצי שנה או שנה? חוטף ריבר אחרי ריבר ביט ביט וביט או קולר אחרי קולר בלי הפסקה ומכניס לך הפסדים שלא באשמתו?
    האם ממשיך לממן כאן בתקווה שהסווינג ייעלם או שמוותר על השחקן ?

13. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,717
    סוגיה מרתקת @Gaby Livshitz

כמי שמממן או משקיע בשחקנים - האם היית ממשיך להשקיע בשחקן טוב, מהכרישים המורווחים המוכשרים שלך, אם זה נקלע לסווינג של חצי שנה או שנה? חוטף ריבר אחרי ריבר ביט ביט וביט או קולר אחרי קולר בלי הפסקה ומכניס לך הפסדים שלא באשמתו?
    האם ממשיך לממן כאן בתקווה שהסווינג ייעלם או שמוותר על השחקן ?
    אני מממן ומימנתי בעבר לא מעט שחקנים שחוו סווינגים קשים. רובם רצו רע. כולם גם שיחקו לא אופטימלי. כולם...
    להתחבא מאחורי הואריאנס הוא המוצא הכי קל/נוח של שחקן הפוקר. כשנכנסים לעומק ניתוח הרמה, מגלים שהאמת הרבה יותר מורכבת וקשה מאשר לא לעבור 4 פליפים ברציפות...

14. המשתמשים הבאים מודים ל Gaby Livshitz על התגובה המועילה:

badgersoul (02/05/2019)

15. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    446
    במקור פורסם על ידי Gaby Livshitz צפה בהודעה
    אני מממן ומימנתי בעבר לא מעט שחקנים שחוו סווינגים קשים. רובם רצו רע. כולם גם שיחקו לא אופטימלי. כולם...
    להתחבא מאחורי הואריאנס הוא המוצא הכי קל/נוח של שחקן הפוקר. כשנכנסים לעומק ניתוח הרמה, מגלים שהאמת הרבה יותר מורכבת וקשה מאשר לא לעבור 4 פליפים ברציפות...
    @Gaby Livshitz
    לא הבנתי .... סורי אחינו אז ממשיך להשקיע בסווינגר כזה עד שמתיישר או זורק אותו חזרה ל 0.5\1 באיזה קלוב שבור בדימונה תחתית?

שחקנים שלך עברו סווינגים קשים וגם שיחקו רע או שבגלל הסווינגים הם שיחקו רע.. אם הסווינגים (=המזל) משפיע על המשחק, הרי שלוגית זה כמו להגיד שפוקר משחק מזל. לא כך ?

בכללי, איזה ניתוח רמה (מורכב וקשה) אתה עושה לשחקן שדחף באבל עם ועף הביתה מול פעם אחרי פעם אחרי פעם, נניח 50 פעם , ואיזה לשחקן שמרוסק עם ב HU יד אחרי יד אחרי יד נניח 30 פעם ? ועל פליפים - אין מה לדבר בכלל..

16. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    70
    קיבל תודה 171 פעמים ב121 הודעות
    במקור פורסם על ידי RedAlert25 צפה בהודעה
    2 דברים בעיני גרמו לך להגיע למצב הזה+ המספר הנוסף :

1. חוסר הערכה נכונה של הבנקרול , תציין בבקשה מה הבאי אין הממוצע שאתה משחק לעומת כמה הרול שלך , מאוד פשוט אם ניקח לצורך הדוגמא משחק על 1$ שיש לך בקופה כ1000$ זה לא יהיה כמו
    משחק על 1$ שיש לך 20$ בקופה ומעבר לכך שימוש לא נכון או גרוע גורם למשחק שגוי ואולי אפילו שיחקת מעבר למה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד בשלב כלשהו.
    2. לגבי המאזן של תוצאות הידיים מציע לך לפני שאתה מעלה פה הגזמות של הידיים שהפסידו ללכת לתוכנת מעקב שאיתה אתה משתמש לטבלת הידיים ושם לראות בדיוק את המאזן הנכון לאורך כל התקופה
    ותראה שפחות או יותר אם שיחקת מספיק ידיים אז הם די מאוזנות.

המספר הנוסף : יכול להיות שאתה שחקן טוב ויכול להיות שלא אני לא מכיר וזה לא העניין מה שחשוב במצבים האלה זה לחזור לבסיס לרדת בבאי אין עד אשר אתה מרגיש שוב בנוח ובביטחון במשחק זה שאתה משחק מעל 10 שנים לא אומר הרבה המשחק משתנה כל הזמן תבחן שוב את ההרגלים שלך במשחק ופשוט תשחק כדי להנות מהמשחק באמת , השילוב של ההנאה עם ניהול מוחלט של הרול יחזיר אותך לנצחונות במידה ואתה באמת טוב.
    אתה עדיין מתעסק עם הקלף אחינו? טוב לראות אותך

17. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,717
    @Gaby Livshitz
    לא הבנתי .... סורי אחינו אז ממשיך להשקיע בסווינגר כזה עד שמתיישר או זורק אותו חזרה ל 0.5\1 באיזה קלוב שבור בדימונה תחתית?

שחקנים שלך עברו סווינגים קשים וגם שיחקו רע או שבגלל הסווינגים הם שיחקו רע.. אם הסווינגים (=המזל) משפיע על המשחק, הרי שלוגית זה כמו להגיד שפוקר משחק מזל. לא כך ?

בכללי, איזה ניתוח רמה (מורכב וקשה) אתה עושה לשחקן שדחף באבל עם ועף הביתה מול פעם אחרי פעם אחרי פעם, נניח 50 פעם , ואיזה לשחקן שמרוסק עם ב HU יד אחרי יד אחרי יד נניח 30 פעם ? ועל פליפים - אין מה לדבר בכלל..
    הייתי אומר לכולם פשוט ללכת לעבוד על המשחק... שיעור איתי יכלה להיות אחלה התחלה....

18. הסמל האישי של shugon
    זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    148
    קיבל תודה 54 פעמים ב39 הודעות
    @Gaby Livshitz

איזה שטויות ברור לכל האנשים פה בפורום שהדברים האלה מתיישרים אחי זה לא עובד ככה, זאת סתם הרגשה שלך
    אי אפשר להפסיד 70-30 50 פעם די לשקר

19. 2 המשתמשים הבאים הודו לshugon על ההודעה המועילה:

badgersoul (04/05/2019), hollywood (04/05/2019)

20. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    38
    קיבל תודה 44 פעמים ב32 הודעות
    הרבה אנשים ראויים וטובים מרמזים לך שכנראה המשחק שלך הרבה פחות טוב ומושלם ממה שאולי נדמה לך.
    יצא לי להיתקל בך קצת בשולחנות ברדסטאר פוקר, ולדעתי הצנועה הם צודקים.
    מהתגובות שלך עולה כי אתה כותב לכל מי שטרח לנסות לעזור לך "אתה צודק, אחי, אבל תבין אותי! אני אש! יש לי עננת נאחס מעל הראש" במקום לכתוב משהו בסגנון "וואלה, יש לי ליקים, אקח את עצמי בידיים, אפחית מכבודי, ואקח מאמן לחודש חודשיים".
    העצה הקטנה שלי - בחר לך מאמן לפי מה שהבנקרול שלך מאפשר לך. יש כאן הרבה אנשים טובים.
    מאמין ש-5 שעות בליווי של מאמן שיעבור איתך על ידיים, יתן לך קצת על הראש איפה שצריך, יעשה לך סדר במשחק ובראש.

בהצלחה בכל מקרה!

21. המשתמשים הבאים מודים ל pakeko1 על התגובה המועילה:

badgersoul (04/05/2019)

22. זוגיים

מוניטין
    6 (5)
    הודה
    40
    קיבל תודה 14 פעמים ב11 הודעות
    קראתי פה את כל השרשור ולפי מה שזה נשמע יש לך זיכרון סלקטיבי רק על השבירות שלך כמו של כל המהמרים

23. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    204
    מה שיותר מענין אותי באג'ר ואני ממש לא נכנס לנקודה מי צודק כאן בויכוח, כי בסוף זה הסיפור שלך, זה מה זה עושה לך נפשית וגם פיזית אתה הרי עובר פה תקופה לא פשוטה ומטלטלת על בסיס יומי כבר הרבה זמן - יש לזה מחיר... וגם לסובבים אותך כמובן.

24. המשתמשים הבאים מודים ל the16keves על התגובה המועילה:

badgersoul (09/05/2019)

25. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    446
    במקור פורסם על ידי pakeko1 צפה בהודעה
    הרבה אנשים ראויים וטובים מרמזים לך שכנראה המשחק שלך הרבה פחות טוב ומושלם ממה שאולי נדמה לך.
    יצא לי להיתקל בך קצת בשולחנות ברדסטאר פוקר, ולדעתי הצנועה הם צודקים.
    מהתגובות שלך עולה כי אתה כותב לכל מי שטרח לנסות לעזור לך "אתה צודק, אחי, אבל תבין אותי! אני אש! יש לי עננת נאחס מעל הראש" במקום לכתוב משהו בסגנון "וואלה, יש לי ליקים, אקח את עצמי בידיים, אפחית מכבודי, ואקח מאמן לחודש חודשיים".
    העצה הקטנה שלי - בחר לך מאמן לפי מה שהבנקרול שלך מאפשר לך. יש כאן הרבה אנשים טובים.
    מאמין ש-5 שעות בליווי של מאמן שיעבור איתך על ידיים, יתן לך קצת על הראש איפה שצריך, יעשה לך סדר במשחק ובראש.

בהצלחה בכל מקרה!
    אתה צודק, אחי, אבל תבין...

מטרת הפוסט היחידה היתה לחשוף צעירים שוחרי פוקר לתופעת הסווינג והיבטיה המחרפנים. זה הכל.

תקשיב אחינו, ב 2014 היתה לי תקופה גרועה ואז חקרתי ולמדתי ת'הבדל העצום בין
    RUN-BAD
    לבין
    DOWNSWING
    הראשון זה כמה כאפות חודש או חודשיים גג וזה עוזב. הסווינג זה קטסטרופה ממשית שיכולה לקחת שנה שנתיים או כל החיים, ולפגוע בך כלכלית באופן אנוש. כל שחקן חייב להיות מודע שבמקצוע הזה זה יכול להיות.. משהו כמו אחרי גיל 40 בהייטק.. בערך

לגבי דליפות ומאמנים
    ב 10 שנות פוקר התמדתי ללמוד. מתייחס לפוקר כמו לתוכנה ולדליפה כמו באג. הייתי מרגיש בדליפה, עוצר הכל, עוזב המשחק אשכרה off the felt רק להבין הבאג ללמוד ולתקן. גם אם "להציק" לרגים חברים מכל העולם ואפילו לאגדות שעשו 8 ספרות פרסים בהאנדון. אין בושה כשמתקנים דליפה במשחק בלי לוותר עד הסוף ורק אז ממשיכים לכתוש. היתה לי דליפה למשל עם סייזינג לואליו בפוזיציה בthree-way-pot בואקום. לקח לי שבועיים לתקן. ועוד הרבה. מלחמה פנימית לא לחזור למגרשים - עד שמתקן דליפה. חוק ברזל.

עשר שנים בעלייה בלימוד ורווחיות עד כדי שאפילו המצאתי מהלך רווחי מאד , למרות שדי מסוכן למתחילים: The badger's multi way bomb bluff, לא פשוט, תלוי טקסטורת בורד , סייז מדוייק, ריינג'ים, וקירבה לבאבל. ישמצב אפרט בהזדמנות.
    אז מאמנים זה סבבה אני אוטודידקט קיצוני, סייעתי לשחקנים וממשיך לסייע בניתוח ספוטים מסובכים - חובה חובה תמיד לקבל חוו"ד מהצד גם.

קיצור אחינו , לא בכיינות לא קיטורים, תפס אותי הסווינג השחור , ואנסה לצאת מזה עם רול ביד, ולא משו אחר..

אם אשכרה ראית אותי באיזה אתר אונליין - שתף ת'אנשים כאן על איזה ביטים וקולרים אני באסטו כבר שנה אוטוטו. בחיאת שתף

אחלה שבוע ושקט בדרום !!

26. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

the16keves (05/05/2019)

27. סטרייט פלאש

מוניטין
    34 (12)
    הודה
    79
    קיבל תודה 622 פעמים ב450 הודעות
    הנקודה הרלוונטית לדעתי , מי שמשחק פוקר בצורה מסיבית, נגיד 200 שעות בחודש ברור שיהיו לו downswings ו upswings וזה חלק מהעניין והם מתאזנים על פני הטווח הארוך

מי שמשחק לייב כתחביב חברי, נגיד 10 שעות בשבוע, זה סדר גודל של 10,000 ידיים בשנה, יכול לעבור בקלות תקופה של 5-10 שנים של לרוץ טוב או לרוץ רע, זה פשוט חלק מהעניין

Sent from my iPhone using Tapatalk

28. 2 המשתמשים הבאים הודו לTLR על ההודעה המועילה:

badgersoul (09/05/2019), ביצים (10/05/2019)

29. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    446
    במקור פורסם על ידי the16keves צפה בהודעה
    מה שיותר מענין אותי באג'ר ואני ממש לא נכנס לנקודה מי צודק כאן בויכוח, כי בסוף זה הסיפור שלך, זה מה זה עושה לך נפשית וגם פיזית אתה הרי עובר פה תקופה לא פשוטה ומטלטלת על בסיס יומי כבר הרבה זמן - יש לזה מחיר... וגם לסובבים אותך כמובן.
    הייתי כבר ב Bad-Run בעבר אז בקטע המנטלי מבין ומשלים שזה "הצד השחור" של מהמשחק.
    סווינג כזה על פני שנה זו אותה חווייה על סטרואידים. מתייחס לזה כמו מרתון כפול במרחק , אתגר מטורף שחייב לצלוח.
    בינתיים עמוק בשיט וזה פשוט לא נגמר. עף כל פליפ בקרבת באבל. כל פליפ, אולי אלפים כבר, ואפס בכסף. מזמן לא סטטיסטי בעיני אבל - לא מוותרים !! נמשיך עד איפוס הרול. שזה די קרוב אגב...
    לא מוותרים לוארינס אני טוב על הפילד!

30. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

the16keves (09/05/2019)

31. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    קיבל תודה 1,163 פעמים ב501 הודעות
    אני אהיה עו"ד של השטן לרגע ואשאל כמה אתה בטוח בזה? זה לא מספיק להיות טוב יותר משחקנים אחרים בפילד כדי להיות טוב על הפילד, אתה צריך להיות הרבה יותר טוב מהם כדי לעבור את הרייק, לא מזיק לערער בשאלה הזאת בזמן דאונסווינג.

32. 3 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (09/05/2019), poker_ta (09/05/2019), the16keves (09/05/2019)

33. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    204
    הייתי כבר ב Bad-Run בעבר אז בקטע המנטלי מבין ומשלים שזה "הצד השחור" של מהמשחק.
    סווינג כזה על פני שנה זו אותה חווייה על סטרואידים. מתייחס לזה כמו מרתון כפול במרחק , אתגר מטורף שחייב לצלוח.
    בינתיים עמוק בשיט וזה פשוט לא נגמר. עף כל פליפ בקרבת באבל. כל פליפ, אולי אלפים כבר, ואפס בכסף. מזמן לא סטטיסטי בעיני אבל - לא מוותרים !! נמשיך עד איפוס הרול. שזה די קרוב אגב...
    מבין אותך לגמרי, אני יכול לספר לך מהנסיון שלי שאחרי שחייתי הרבה שנים בחול ושיחקתי אונליין ברמה יומית, חזרתי לארץ והתחלתי לשחק לייב קאש. לראות כל מיני שחקנים שמעולם לא קראו חומר מקצועי או ראו וידאו טיוטוריאל, נכנסים לידיים עם טווחים שכל שחקן מתחיל שקרא שניים וחצי עמודים ממדריך למתחילים, היה מעיף להם כאפה על ששיחקו עם טווחים כאלה ולמרות זאת מסיימים את הערב עם ארגזים כשתמיד מגיע השלב הזה בערב שהמזל מתהפך לטובתם וזה לא שאין לי חורים במשחק אבל אני מנסה לעבוד עליהם.
    אחרי כמה זמן זה הדאון סווינג מתחיל להשפיע עליך ואתה מתחיל לעשות טעויות מקצועיות ומנטליות שבמבט לאחור אתה לא מבין מה עשית פה ויותר מזה הייתי נכנס לערב כבר בידיעה שאני מפסיד. וכמובן שהנבואה הזאת אף פעם לא מכזיבה.
    הכי גרוע זה שזה השפיע על הסטייט אוף מיינד שלי הן בשולחן והן מחוץ לו, אני בן אדם מה זה רגוע ומצאתי את עצמי במצבים שהעצבים השתלטו עלי לגמרי.
    עד שהגעתי למצב שנמאס לי מהמשחק שכל כך אהוב עלי ( אני מסוגל לשבת שעות ולראות ולהתענג על טורנירים לייב שמשודרים) הדבר היחיד שנותר הוא הפסקה מוחלטת עד שארגיש מוכן, והאמת, זה רק עשה לי טוב.
    רק בריאות איש יקר

34. המשתמשים הבאים מודים ל the16keves על התגובה המועילה:

badgersoul (11/05/2019)

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. דאון סווינג
    על ידי Songoku108 בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 24/01/2016, 13:56
  2. מקסימום לדאון סווינג?
    על ידי pkrprince בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 13