סווינג. ככה זה נראה מבפנים...

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 55
  1. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    454
    קיבל תודה 363 פעמים ב172 הודעות

Exclamation סווינג. ככה זה נראה מבפנים...

עשר שנים מקמר. "עשר שנים!" על משקל "שבע שקל...!" אבל בקטע רציני

בינואר 2018 זה התחיל: הירו נבל באבל! פלופ הירו חוזר מעל נבל סחורה. נבל סנאפ. ריבר Q הירו באסטו. סבבה. קורה, אפילו חייב לקרות אחרי שמונה וחצי שנים בפלוס ומשחק שמשתפר.

אשכרה, לשנייה לא דמיינתי כמה שהיד הזו תהיה סמלית לגבי.

מאז אותה יד - אז ככה, מתעד כפייתי של ידיים ,חלק מהן באינסטגרם , חלק בספר שאולי ייצא לאור מתישו. מי שרוצה לא להאמין גם סבבה:
    340~ פליפים רצוף - באסטו (מישהו הטיל ספק סטטיסטי.. אז כן , 0 פליפים בספוט באסטו קריטי, לא בספוט סתמי)
    270~ ביטים מחרפנים רצוף - הרבה 1,2,3 outers באסטו (שוב, הכוונה לביטים קריטיים, על הכסף לא בספוט סתמי)
    110~ קולרים מסריחים רצוף - באסטו (לפני הכסף , תמיד)
    כל היתר (מיעוט מקרים) - טעויות שלי. בגלל טילט או שחקנים עדיפים עלי. אבל תכלס:
    0 בכסף: 0 טורני' , 0 קאש.

הבאדג'ר לא יודע להיכנע אומר לעצמי זה תקופתי, זה חייייב לחלוף. ממשיך לנסות ללמוד להשתפר ולרסק כמו בימים הטובים של ההתפלגות הנורמלית. "הימים הנורמליים" אני מכנה אותם.

ואז.... אז היגיעה מלטה, ואיתה התקווה הגדולה

אחרי שנה של סווינג מטורף, טורניר ענק בסנט ג'וליאן והירו סופסוף עם ערמת ענק, מריח כסף. מרסק שולחן בלי רחמים, כשמזל ויכולת ואגרסיביות מסייעים לפרק שם אחד אחרי השני. פילד לא רך בכלל אבל זה שלי! מרסק!!
    אז זהו, שלא..
    שתי ידיים רצופות אני מחולק AA . ומה הסיכוי בכלל ליד אחרי יד AA.. נדיר לכשעצמו.
    ו... שניהם מתפוצצים לי בפרצוף. אחד אחרי השני. הירו הצ'יפ לידר הענק - תוך דקה וחצי - OUT
    https://www.instagram.com/p/BtvwQNFn...=1vlwuvlwfopjc

אחרי מלטה נשאב שוב למטה, אבל עדיין לא אומר נואש. תכלס זו מהות הבאדג'ר.. לא מרימים ידיים ! זה חייב להשתנות מתישהו כי אני טוב על הפילד. על הרבבה פילדים. רואה ומרגיש את זה אחרי כל השנים. חייב! אבל זה לא עוזר לרול.
    מאות סשנים. מאות באסטו. אפס בכסף. נטו כאפות. שנה וארבע חודש רצוף.

אומרים תחשוב חיובי, תעצור ללמוד, תפיק לקחים, תסתכל במראה, תוריד סיכון (לאן עוד להוריד..) , תלמד תעצור חיובי תפיק, וחוזר חלילה. אומרים גם "לא יכול להיות" שזה יכול קצת להרגיז, אבל לא. מכיל בסבבה. לפני 3-4-5-6 שנים גם אני לא הייתי מאמין לסיפורי סווינג כאלה. הכל טוב.

מסקנה: אין.
    ממשיכים. לא נכנעים כי זה חייב להסתיים. פוקר עדיין בחזקת ''גדול המשחקים EVER'' ובלי קשר כואב שהמדינה לא משכילה לאמץ אותו כלגיטימי. באשר אלי, אכן מצמצם סיכון למינימום של לפני 8 שנים, אבל, לצערי רואה מרחוק את הסוף.
    חריגה מהרול לא מעשית, אפילו לא ברבע סנט, זה לא בתחשיב. אם החליט הגורל לחסל לי את הרול, So Be It. תולה את הקלף ואומר תודה על השנים המהנות.
    אולי איזה פרירול פה ושם בסבבונה שלי, וזהו.

בוא נקווה שהסווינג הזה הוא רק סווינג שסופו אשכרה להסתובב.
    מה שכן, כל שחקן מתחיל חייב להיות מודע לתופעת הלואי המתסכלת של המשחק האצילי הזה, ולכן משתף.

היידה כרישים בהצלחה על הפלופ
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 16/04/2019 ב 19:47.

2. 3 המשתמשים הבאים הודו לbadgersoul על ההודעה המועילה:

pa137 (16/04/2019), pokerlight (16/04/2019), the16keves (15/04/2019)

3. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (13)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,480
    קיבל תודה 1,269 פעמים ב673 הודעות
    יש מצב שאתה לא טוב על הפילד?
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

4. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

badgersoul (17/04/2019)

5. סטרייט

מוניטין
    18 (5)
    הודה
    898
    קיבל תודה 131 פעמים ב101 הודעות
    קודם כל I FEEL YOU אח, לא שזה יעזור לך במשהו, אבל אני מבין אותך ולגמרי מאמין לך (כי גם אני חוויתי סווינגים חולים ביותר)
    וכל הספירה המיותרת הזאת של ''פליפים'' ו''ביטים'', זאת הטעות הכי גדולה שלך, אתה מנסה להוכיח כמה רע אתה רץ כדי לא להרגיש אשם בעובדה שאתה מפסיד כסף. אני בטוח שזה גורם לך גם לעבוד פחות על המשחק כי אתה מרגיש שהסיבה שאתה מפסיד היא הריצה ולא איך שאתה משחק, אני בטוח שזה שניהם, וגם אם אתה משחק ביכולת שאמורה לנצח את הפילד, תמיד יש לאן להשתפר, אז תשאף לשם במקום לשאוף לזה שאנשים יראו כמה רע אתה רץ כי זה לא מעניין אף אחד!
    ההמלצה שלי אליך היא שפשוט תפסיק להתעסק בזה, עם כמה שזה נשמע קשה וזה באמת קשה, תשחרר את ההתעסקות באיך אתה רץ וכמה רע אתה רץ, זה לא מעניין אף אחד. זה לא צריך לעניין גם אותך. תתעסק באמת רק בלשפר את המשחק, אבל חשוב שזה יבוא עם ניתוק מוחלט מהמיינדסט המתלונן והבכייני הזה שלך (ואני ממש לא מזלזל בסווינג שאתה כנראה עובר ובנסיבות שהביאו אותך למיינדסט הזה אבל הוא פשוט לא מועיל לך בכלום אז שחרר אותו)

מציע לך לקחת את מה שכתבתי פה ובאמת ליישם בלב שלם, אומר לך בתור אחד שהיה שם, וגם התבכיין על הריצה שלו (ו''בצדק'' רצתי איום ונורא שקשה לתאר אבל זה פשוט לא מעניין, לא אף אחד אחר ולשמחתי היום גם לא אותי), ואני לא אומר את זה בכוונה להתנשא עליך או לזלזל, אני מקווה שהתגובה הזאת באמת תעזור לך, לדעתי יש בה ואליו בשבילך

בהצלחה

6. 5 המשתמשים הבאים הודו לace-ass על ההודעה המועילה:

badgersoul (17/04/2019), lakkerda (16/04/2019), pokerlight (16/04/2019), RedAlert25 (29/04/2019), the16keves (16/04/2019)

7. הסמל האישי של leonpsg
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    174
    קיבל תודה 148 פעמים ב92 הודעות
    באדג׳ר אין ראוי ממך להדליק את המשואה ביום העצמאות.

8. 2 המשתמשים הבאים הודו לleonpsg על ההודעה המועילה:

badgersoul (17/04/2019), pokerlight (16/04/2019)

9. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 1,370 פעמים ב895 הודעות
    אתה צריך לחזור לכתוב פוסטים קולינריים, אני אומר לך.
    עם הריזוטו פירות ים בליווי יין לבן יבש במסעדה שצופה על מפרץ נאפולי בליווי יפיפיה איטלקית מהממת תחזור גם הריצה, מילה שלי
    אתה בתקופה קשה אז את הכתבה הראשונה שתתן לך השראה שמתי כאן -
    https://www.haaretz.co.il/travel/ita...ZINE-1.7062268

גלגל
    הבהרה: הכותב הינו כבש

10. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

badgersoul (17/04/2019)

11. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    209
    קיבל תודה 126 פעמים ב101 הודעות
    תודה על השיתוף
    יש לי שני דברים לומר לך:
    א. כולנו חוטאים ברחמים עצמיים אבל רחמים עצמיים מעולם לא הובילו למשהו טוב בחיים - רק לקיחת אחריות
    אמונה עצמית הרבה יותר חשובה מיכולת - ולראיה לפיל הלמיוט' יש 15 צמידים.
    ב. קח את הטקסט שכתבת, ותנסה לחשוב שמישהו הביא לך אותו, שכתב אותו מישהו שאתה לא מכיר, תנסה לתת לאותו שחקן עצה ממקום נקי מהרגש שאתה מרגיש כרגע, רק ממקום של עצה מקצועית ופסיכולוגית משחק, שב ותכתוב את הטקסט של התשובה לאותו שחקן ואני מאמין שדברים יתחילו להסתדר לך בראש.
    בהצלחה

12. 2 המשתמשים הבאים הודו לthe16keves על ההודעה המועילה:

badgersoul (17/04/2019), lakkerda (16/04/2019)

13. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (6)
    הודה
    210
    קיבל תודה 32 פעמים ב32 הודעות
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    המספרים לא נשמעים הגיוני
    גם אני חושב שאולי אתה לא טוב את הפילד

14. המשתמשים הבאים מודים ל pokerlight על התגובה המועילה:

badgersoul (17/04/2019)

15. זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    78
    קיבל תודה 52 פעמים ב32 הודעות
    אולי שווה לנסות לכמת כמה רע אתה רץ. אולי תופתע ואתה לא רץ כזה רע? סתם הצעה.
    אני בטח לא מחדש לך שלהפסיד אפילו 100 MTTs רצוף כנראה לא נופל בקטגוריית הסווינג.

אבל המספר "340 פליפים רצוף באסטו" פשוט לא נשמע סביר... מצטער.
    נשמע לי יותר סביר שיש לך איזו הטייה כאן או שאתה מפריז. אתה יודע מה הסיכוי לזה?
    בהינתן שכל פליפ היה 50/50 (כשמו כן הוא- פליפ), שלפתי מחשבון בשבילך והסיכוי לזה הוא 0.5^340
    שזה 0.000... שים פה 104 אפסים (!) ... 4909
    (אגב, המחשבון שלי החזיר בהתחלה "0" כי זה היה מספר קטן מדי בשבילו, אז הייתי צריך להיעזר בכח החישוב של גוגל)

ככה שבסה"כ זה נשמע לי כמו ראנט מובן אבל מבחינת עובדות משהו שאני מקווה שאתה לא מאמין בו!

אהבתי את המשחק מילים עם התפלגות נורמלית.
    נתראה ברד!

נ.ב. אולי שווה לעבור לקאש?.. אני באופן אישי לא משחק טורנירים כי אני לא חושב שאוכל לעמוד בסווינגים האלה מבחינה מנטלית (בטח אם אתה משחק רק טורניר-שניים ביום, בהחלט יכולה להיווצר ריצה רעה של חודשים)

16. המשתמשים הבאים מודים ל pa137 על התגובה המועילה:

badgersoul (17/04/2019)

17. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,201
    קיבל תודה 3,672 פעמים ב1,200 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    כן מספרים לא כל כך מסתדרים, אבל אתה כנראה צריך לעבוד חזק על המשחק שלך, לחפש ליקים. בטוח שיש משהו לא טוב שאתה עושה וזה לא רק דאונסווינג אחי
    בלי לבאס או משהו

18. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

badgersoul (17/04/2019)

19. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    299
    קיבל תודה 101 פעמים ב91 הודעות
    הכל מתחיל ונגמר במיינדסט שלך , תפסיק להתלונן , אם תמשיך ככה אז עדיף שתפרוש לפני שילך לך כל הבנקרול כי הוא ילך רק שאלה מתי .

20. המשתמשים הבאים מודים ל iambest על התגובה המועילה:

badgersoul (17/04/2019)

21. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    454
    תודה למגיבים. עדכון חם וקצר מ"שדה הקטל" הפרטי חוזר משני טורנירים, מינוס כמה בולטס בכל אחדואין חדש תחת הריבר.
    NL:
    קולר ברגיל ששיחק עצמו לבאסטו מול הרג החזק בשולחן, שהיה מין שילוב של ווגלסון דן סמית וונסה סלבסט.
    הירו פלופ היד התגלגלה לסחורה כשנבל פותח בשמחה קורה...
    ועוד אחד PLO
    ביט-באסטו שגרתי: הירו נאטס סטרייט פלופ. נבל סט. מתגלגל לפוטיפ וריפוטים וסחורה. ריבר ממלא נבל, הירו עף. סטנדרטי...

לתגובות:

במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    יש מצב. למרות שלראות שוב ושוב ושוב דגים עם ותחושה (הכי חשוב "היתה לי תחושה") משלמים טריבט 6X ותופסים עליך.. או כבש שולמן משלם רחב כמו הקדנציה של ביבי - ותופס ותופס ותופס.

במקור פורסם על ידי ace-ass צפה בהודעה
    זה לא מעניין אף אחד. זה לא צריך לעניין גם אותך. תתעסק באמת רק בלשפר את המשחק....

בהצלחה
    תודה אחינו . אחרי שמונה שנים הגעתי לרמת שליטה נאה ומורווחת. הלימוד בתוך עננת כאפות שחורה - קשה לאללללה
    ונכון שלא מעניין אפחד, עד שמגיע למצב הזה ושואל תצמו מה הלאה...

במקור פורסם על ידי the16keves צפה בהודעה
    קח את הטקסט שכתבת, ותנסה לחשוב שמישהו הביא לך אותו, שכתב אותו מישהו שאתה לא מכיר, תנסה לתת לאותו שחקן עצה ממקום נקי מהרגש שאתה מרגיש כרגע,
    בהצלחה
    רעיון גאוני לכשעצמו.
    תכלס כבר מצאתי עצמי מנחם אנשים בסווינג, ותמיד מהמקום של "אחינו אתה לא טוב על הפילד.. תשתפר" והאומלל היה זורק לא מבט אתה לא מבין אחי וכאלה.
    היום אני יודע שזה יכול להחטיף לכל אחד... בלי התרעה

במקור פורסם על ידי leonpsg צפה בהודעה
    באדג׳ר אין ראוי ממך להדליק את המשואה ביום העצמאות.
    חחחח הבאדג'ר שמאלני רודף שלום עיקש ונאיבי... מירי רגב עוד תדליק אותי כמשואה

במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    אתה צריך לחזור לכתוב פוסטים קולינריים, אני אומר לך.
    עם הריזוטו פירות ים בליווי יין לבן יבש במסעדה שצופה על מפרץ נאפולי בליווי יפיפיה איטלקית מהממת
    https://www.haaretz.co.il/travel/ita...ZINE-1.7062268

גלגל

מצות אחי.. גם זה בקושי בתקופה כזאת...

במקור פורסם על ידי pa137 צפה בהודעה
    אולי שווה לנסות לכמת כמה רע אתה רץ. אולי תופתע ואתה לא רץ כזה רע? סתם הצעה.
    אני בטח לא מחדש לך שלהפסיד אפילו 100 MTTs רצוף כנראה לא נופל בקטגוריית הסווינג.

אבל המספר "340 פליפים רצוף באסטו" פשוט לא נשמע סביר... מצטער.
    נשמע לי יותר סביר שיש לך איזו הטייה כאן או שאתה מפריז. אתה יודע מה הסיכוי לזה?
    בהינתן שכל פליפ היה 50/50 (כשמו כן הוא- פליפ), שלפתי מחשבון בשבילך והסיכוי לזה הוא 0.5^340
    שזה 0.000... שים פה 104 אפסים (!) ... 4909
    (אגב, המחשבון שלי החזיר בהתחלה "0" כי זה היה מספר קטן מדי בשבילו, אז הייתי צריך להיעזר בכח החישוב של גוגל)

אהבתי את המשחק מילים עם התפלגות נורמלית.
    נתראה ברד!

נ.ב. אולי שווה לעבור לקאש?..
    אחינו זה לא ביטים או פליפים רצוף. מדובר רק ברגעי הכרעה. איך מחשבים הסתברות מקוטעת כזאת אללליוסטר..

קאש? אוהב וגם טוב בקאש, אבל אין על אדרנלין של טורניר בעולם. זה גלישת רוח ופרי דייב ביחד. שאל את רפי וגאס ואחרים.. גם הכסף בטורנירים זה בוסט יפה לרול.

במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    כן מספרים לא כל כך מסתדרים, אבל אתה כנראה צריך לעבוד חזק על המשחק שלך, לחפש ליקים. בטוח שיש משהו לא טוב שאתה עושה וזה לא רק דאונסווינג אחי
    בלי לבאס או משהו
    יש ליקים אחי. לא רובוט. בעיקר הטילט שאיפשר להימנע ממנו, למרות שעובד על זה מנטלית חזק.
    מתי ה VLOG הבא גבר ? מחכים. אחלה הגשה. כן יירבו

במקור פורסם על ידי iambest צפה בהודעה
    הכל מתחיל ונגמר במיינדסט שלך , תפסיק להתלונן , אם תמשיך ככה אז עדיף שתפרוש לפני שילך לך כל הבנקרול כי הוא ילך רק שאלה מתי .
    לא מתלונן לרגע.
    שמעתי ומכיר ת'תופעה כואריאנס סטטיסטי חולני. תכלס משתף למען ייראו המתחילים ויבינו שזה עלול לקרות. הרול בדרך להתאייד סופית. מקבל בהשלמה ובהבנה אם יקרה חלק מהקטע, אבל אופטימי ומקווה לסווינג-באק בקרוב

22. 3 המשתמשים הבאים הודו לbadgersoul על ההודעה המועילה:

er4n (18/04/2019), Rafi_Vegas (18/04/2019), the16keves (17/04/2019)

23. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (10)
    הודה
    3,328
    קיבל תודה 1,364 פעמים ב690 הודעות
    בדיאס יא בן $%#@ בדיאס
    פיינאה פיינאה פיינאה!

24. 3 המשתמשים הבאים הודו לJack Pozzie על ההודעה המועילה:

ami1983 (20/04/2019), shugon (03/05/2019), TheM_Wolf (20/04/2019)

25. סטרייט

מוניטין
    18 (5)
    הודה
    898
    קיבל תודה 131 פעמים ב101 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    תודה למגיבים. עדכון חם וקצר מ"שדה הקטל" הפרטי חוזר משני טורנירים, מינוס כמה בולטס בכל אחדואין חדש תחת הריבר.
    NL:
    קולר ברגיל ששיחק עצמו לבאסטו מול הרג החזק בשולחן, שהיה מין שילוב של ווגלסון דן סמית וונסה סלבסט.
    הירו פלופ היד התגלגלה לסחורה כשנבל פותח בשמחה קורה...
    ועוד אחד PLO
    ביט-באסטו שגרתי: הירו נאטס סטרייט פלופ. נבל סט. מתגלגל לפוטיפ וריפוטים וסחורה. ריבר ממלא נבל, הירו עף. סטנדרטי...

לתגובות:

יש מצב. למרות שלראות שוב ושוב ושוב דגים עם ותחושה (הכי חשוב "היתה לי תחושה") משלמים טריבט 6X ותופסים עליך.. או כבש שולמן משלם רחב כמו הקדנציה של ביבי - ותופס ותופס ותופס.

תודה אחינו . אחרי שמונה שנים הגעתי לרמת שליטה נאה ומורווחת. הלימוד בתוך עננת כאפות שחורה - קשה לאללללה
    ונכון שלא מעניין אפחד, עד שמגיע למצב הזה ושואל תצמו מה הלאה...

רעיון גאוני לכשעצמו.
    תכלס כבר מצאתי עצמי מנחם אנשים בסווינג, ותמיד מהמקום של "אחינו אתה לא טוב על הפילד.. תשתפר" והאומלל היה זורק לא מבט אתה לא מבין אחי וכאלה.
    היום אני יודע שזה יכול להחטיף לכל אחד... בלי התרעה

חחחח הבאדג'ר שמאלני רודף שלום עיקש ונאיבי... מירי רגב עוד תדליק אותי כמשואה

מצות אחי.. גם זה בקושי בתקופה כזאת...

אחינו זה לא ביטים או פליפים רצוף. מדובר רק ברגעי הכרעה. איך מחשבים הסתברות מקוטעת כזאת אללליוסטר..

קאש? אוהב וגם טוב בקאש, אבל אין על אדרנלין של טורניר בעולם. זה גלישת רוח ופרי דייב ביחד. שאל את רפי וגאס ואחרים.. גם הכסף בטורנירים זה בוסט יפה לרול.

יש ליקים אחי. לא רובוט. בעיקר הטילט שאיפשר להימנע ממנו, למרות שעובד על זה מנטלית חזק.
    מתי ה VLOG הבא גבר ? מחכים. אחלה הגשה. כן יירבו

לא מתלונן לרגע.
    שמעתי ומכיר ת'תופעה כואריאנס סטטיסטי חולני. תכלס משתף למען ייראו המתחילים ויבינו שזה עלול לקרות. הרול בדרך להתאייד סופית. מקבל בהשלמה ובהבנה אם יקרה חלק מהקטע, אבל אופטימי ומקווה לסווינג-באק בקרוב
    ברור שזה קשה, עובדים מנטאלית, צריך לעבוד על הצד המנטאלי כל הזמן, גם אני עובד עליו חזק עכשיו, מכיוון אחר קצת של המנטל גיים

אבל אני לא מאמין לך שאתה משתף ''למען יראו ויראו'' אני חושב שזה תירוץ שלך לשתף את ה''באד רן'' שלך, אולי במקום לנסות להצדיק את זה תנסה באמת לקחת את העצות שקיבלת ולהשתמש בהן
    כל עוד תמשיך לשתף את זה אתה לא תתקדם לשום מקום IMO, ואגב, קנה את הקורס המנטאלי של BENCB

26. המשתמשים הבאים מודים ל ace-ass על התגובה המועילה:

badgersoul (18/04/2019)

27. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 1,370 פעמים ב895 הודעות
    במקור פורסם על ידי Jack Pozzie צפה בהודעה
    בדיאס יא בן $%#@ בדיאס
    פונג לשלטון. שמים פנג בקלפי!
    הבהרה: הכותב הינו כבש

28. פול האוס

מוניטין
    11 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 727 פעמים ב351 הודעות
    שטויות, אתה טוב אותם. פשוט תחליף כדורים, לאלה שלא עושים הזיות.

Sent from my SM-N960U using Tapatalk

29. המשתמשים הבאים מודים ל afterpartt על התגובה המועילה:

badgersoul (26/04/2019)

30. הסמל האישי של noniz
    סטרייט

מוניטין
    20 (6)
    הודה
    564
    קיבל תודה 189 פעמים ב132 הודעות
    מקרה עצוב איך המצב מאז?

31. המשתמשים הבאים מודים ל noniz על התגובה המועילה:

badgersoul (26/04/2019)

32. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    454
    במקור פורסם על ידי noniz צפה בהודעה
    מקרה עצוב איך המצב מאז?
    אחרי הדחקה והכחשה והתבכיינות, כרגע עמוק ב"השלמה". השלמה שלא יכול לקחת יותר לעולם שום סשן בפוקר וזה "סבבה". אני הוא הואריאנס בעצמו. אז מפרגן לחברים וליוטיוברים שלוקחים קופות ומגדילים רול, רואה בטיוב זכיות ענק ונזכר בשנים הנורמלייות שלי, שגם , אפילו לעיתים קרובות, הייתי עושה ארגז.

מידי פעם עוד חותך לאיזה MTT או HU או S&G , מטפס לבאבל, מגריל שם שלישייה או סטרייט בפלופ וזהו כרגיל עוד כאפה על מיקרו % ועף מחוץ ל$. תכלס לא מצפה כבר לשינוי מגמה אחרי אלפים או עשרות אלפים כאלה רצוף משך למעלה משנה, אבל עדיין עדיין עף על המשחק הענק הזה לא יעזור.
    תודה על ההתעניינות

33. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

the16keves (27/04/2019)

34. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    209
    קיבל תודה 126 פעמים ב101 הודעות
    ביום שני מתחיל EPT Monte Carlo ME, מיום רביעי יש שידור, מישהו בטוח ירוץ שם טוב

35. פול האוס

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות

מאז אותה יד - אז ככה, מתעד כפייתי של ידיים ,חלק מהן באינסטגרם , חלק בספר שאולי ייצא לאור מתישו. מי שרוצה לא להאמין גם סבבה:
    340~ פליפים רצוף - באסטו (מישהו הטיל ספק סטטיסטי.. אז כן , 0 פליפים בספוט באסטו קריטי, לא בספוט סתמי)
    270~ ביטים מחרפנים רצוף - הרבה 1,2,3 outers באסטו (שוב, הכוונה לביטים קריטיים, על הכסף לא בספוט סתמי)
    110~ קולרים מסריחים רצוף - באסטו (לפני הכסף , תמיד)
    כל היתר (מיעוט מקרים) - טעויות שלי. בגלל טילט או שחקנים עדיפים עלי. אבל תכלס:
    0 בכסף: 0 טורני' , 0 קאש.
    מה מכריע ומה לא - זה נתון לפרשנות, ולכן המספרים שאתה מביאים הם שימוש שגוי (ואני מתנסח בעדינות) בסטטיסטיקה.

הטבע האנושי הוא לזכור טוב יותר את ההפסדים והביש מזל מאשר את הנצחונות והמזל הטוב.
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 28/04/2019 ב 14:22.
    Je n'est pas drawing dead

36. 2 המשתמשים הבאים הודו לsamsam69 על ההודעה המועילה:

badgersoul (29/04/2019), pokerlight (28/04/2019)

37. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    454
    במקור פורסם על ידי samsam69 צפה בהודעה
    מה מכריע ומה לא - זה נתון לפרשנות, ולכן המספרים שאתה מביאים הם שימוש שגוי (ואני מתנסח בעדינות) בסטטיסטיקה.

הטבע האנושי הוא לזכור טוב יותר את ההפסדים והביש מזל מאשר את הנצחונות והמזל הטוב.
    זהו שלא אחינו. שום פרשנות.. סורי (בהנחה שחוקי הפוקר ידועים) רגעי הכרעה == באבל.
    אם אני דוחף עם AA , על הבאבל, והם נשברים שוב ושוב
    אם אני משלם עם AK , על הבאבל, מגלה שמולי A9 ונשבר
    אם אין כבר שנה , אין פליפ על הבאבל שאני לוקח (אפס פליפים=באבל אשכרה! בשנה)
    אם אני כבר לא זוכר נצחונות (כי פשוט אין), ועל הבאבל, 77 מרוסק מול 66 או QQ מרוסק ע"י 10-9 - אז איזו פרשנות אתה צריך ? תגיד ואנסה לפרשן איפה השימוש השגוי במספרים?

לא מתבאס רק מתאר סווינג שלא יוצא ממנו כבר שנה, מה שלא עושה. מאמין שזה זמני.

בקטנה--
    היה טורניר לפני פסח. הובלתי מונסטר סטאק פי שלוש מהסקנד צ'יפ. ריסוק פילד חולני שאני טוב עליו בנוסף לידיים פרימיום שלא התרסקו איזה כמה שעות טובות
    אמרתי הפעם ניכנס לכסף!! אפילו מקום אחרון בכסף רק לשבור כבר הנאחס !!! לחזור להגיד הלך הסווינג איננעלרבקו !!! אז אשכרה הפסקתי לשחק ידיים שעה!!! שמרתי על מיקום גבוה (כבר לא צ'יפ ליד כי הבליינדים עפים אבל בטופ 4) ופתאום - פתאום מגיע הבאבל ואני מחולק . מה תעשה? אין לי קיפול שם ברמת ה DNA , רפלקס. איפשר. אז במקום קיפול - דחפתי סנאפ-סחורה-כבש איזה 100 ביג רק כדי לעבור הלאה. שילם לי הצ'יפ ליד עם נסיכים וזהו. באסטו. כרגיל. בבית. אחד לאחד. ככה אלפים אלפים אלפים. יהיה טוב!
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 29/04/2019 ב 01:53.

38. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

the16keves (29/04/2019)

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. דאון סווינג
    על ידי Songoku108 בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 24/01/2016, 13:56
  2. מקסימום לדאון סווינג?
    על ידי pkrprince בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 11/02/2015, 04:19