7xl כמה מילים

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 24
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

7xl כמה מילים

האתר הזה למי שמשחק שם כמובן, אתם יכולים להגיד לי מה אתם אומרים עליו?
    זה נשמע הגיוני לקנות ביטוח בטרן וריבר? הרי ברור שהאינטרס שלהם שהביטוח לא יפעל..
    אני שיחקתי בהמון אתרים קאש\טורנירים, בחיים אבל בחיים לא נתקלתי בכמות שבירות כזו, לא במציאות ולא ברשת, בחיים!

אשמח אם תגידו לי אתם מה אתם חושבים על האתר הזה..

2. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (10)
    הודה
    370
    קיבל תודה 625 פעמים ב292 הודעות
    דיייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייייייי ייי!!!!!!! אלוהים דיייייייייייייייייייייייי יייייייייייייי!!!!!!

ת'אנוס, בחייך, תעשה משהו עם אבני הנצח בחיייייייייייייאת
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

3. המשתמשים הבאים מודים ל חומוס על התגובה המועילה:

Gaby Livshitz (14/05/2019)

4. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    חייב להגיב למה שכתבת ואני מצטער אם אני חופר אבל אני חייב לפרוק את התסכול.
    אני משחק שם לא מעט זמן. אחוזי הכניסה לכסף היו בערך 28%. הייתה לי סטטיסטיקה נהדרת ואפילו צברתי סכום נאה מאוד שאפשר היה למכור כאן בפורום. אבל בערך לפני חודשיים הכל התהפך בצורה חדה.
    אני לא מצליח להיכנס לכסף בכלל ואני נשבר כמעט בכל טורניר. אני ממשיך לשחק את אותם טורנירים ששיחקתי קודם בטווח שבין 10 ל 50 דולר.
    אני בטוח שבפורומים כאן יש שחקנים הרבה יותר טובים ממני אבל אני חזק במספרים ומכיר סטטיסטיקה היטב וידוע לי שמה שקרה בחודשיים האחרונים הוא בלתי אפשרי מבחינה סטטיסטית.
    בכל פעם שאני מקבל KK אני מכין את עצמי שזו היד שאני מפסיד ואני צודק בערך ב- 80%...
    יום אחד שיחקתי ארבעה טורנירים במקביל ובכל הטורנירים קיבלתי AA או KK ושחקנים דחפו פרה פלופ ואני כמובן נכנסתי ובכל הפעמים הפסדתי. פעם אחת KK הפסיד לAQo וזה איכשהו סביר (30%), בטורניר אח"כ AA הפסידו ל זוג מלכים, AA הפסידו ל JJ ובפעם האחרונה KK הפסידו ל..... 36s בטורניר בלי באונטי (מי החצוף שחשב שהוא יכול להיכנס איתי אול אין עם יד כזו???). כל זה בערב אחד. קומבינציה כזו יכולה לקרות אחת ל- 500 בערך...
    וזה המשיך מאז אינספור פעמים. זוגות גבוהים נשברים מול זוגות נמוכים, AK מפסיד ל- A7, שלשום KK הפסיד ל 69o בטורניר בלי באונטי והיום שוב kk מפסיד ל 99.
    שוב, אני בטוח שיש כאן שחקנים יותר טובים ממני וטעויות שאני עושה עולות לי בהפסדים אבל אין דבר יותר ברור מאול אין פרה פלופ בשביל לדעת כמה מזל יש/אין לך. שבירות זה חלק מהמשחק ואני מכבד את זה אבל אני יודע שאם במספר רב מאוד של ידיים זוג גבוה נשבר מול זוג נמוך קצת יותר מ 20% זה מזל רע אבל כשהוא נשבר 70%-80% (ואני לא מגזים. אני יודע לעשות את המתמטיקה לבד) זה כבר משהו אחר. זה משהו קוסמי, אלוהי, נס משמיים, ביש מזל קיצוני או התערבות בוטה של התוכנה.
    אגב, כשאני מחזיק בזוג הנמוך אני אמור לנצח בערך 20% מהפעמים. אז.. בחודשיים האחרונים לא זכור לי שניצחתי יד כזו.
    בקיצור, מאכזב מאוד ולדעתי יש בעיית אמינות עם 7XL. מישהו עוד חש ככה?

5. המשתמשים הבאים מודים ל navnav על התגובה המועילה:

the16keves (14/05/2019)

6. הסמל האישי של GOD
    פול האוס

מוניטין
    32 (9)
    הודה
    569
    קיבל תודה 1,118 פעמים ב477 הודעות
    במקור פורסם על ידי navnav צפה בהודעה
    אני משחק שם לא מעט זמן. אחוזי הכניסה לכסף היו בערך 28%. הייתה לי סטטיסטיקה נהדרת ואפילו צברתי סכום נאה מאוד שאפשר היה למכור כאן בפורום. אבל בערך לפני חודשיים הכל התהפך בצורה חדה.
    אני לא מצליח להיכנס לכסף בכלל ואני נשבר כמעט בכל טורניר. אני ממשיך לשחק את אותם טורנירים ששיחקתי קודם בטווח שבין 10 ל 50 דולר.
    אני בטוח שבפורומים כאן יש שחקנים הרבה יותר טובים ממני אבל אני חזק במספרים ומכיר סטטיסטיקה היטב וידוע לי שמה שקרה בחודשיים האחרונים הוא בלתי אפשרי מבחינה סטטיסטית.
    בכל פעם שאני מקבל KK אני מכין את עצמי שזו היד שאני מפסיד ואני צודק בערך ב- 80%...
    יום אחד שיחקתי ארבעה טורנירים במקביל ובכל הטורנירים קיבלתי AA או KK ושחקנים דחפו פרה פלופ ואני כמובן נכנסתי ובכל הפעמים הפסדתי. פעם אחת KK הפסיד לAQo וזה איכשהו סביר (30%), בטורניר אח"כ AA הפסידו ל זוג מלכים, AA הפסידו ל JJ ובפעם האחרונה KK הפסידו ל..... 36s בטורניר בלי באונטי (מי החצוף שחשב שהוא יכול להיכנס איתי אול אין עם יד כזו???). כל זה בערב אחד. קומבינציה כזו יכולה לקרות אחת ל- 500 בערך...
    וזה המשיך מאז אינספור פעמים. זוגות גבוהים נשברים מול זוגות נמוכים, AK מפסיד ל- A7, שלשום KK הפסיד ל 69o בטורניר בלי באונטי והיום שוב kk מפסיד ל 99.
    שוב, אני בטוח שיש כאן שחקנים יותר טובים ממני וטעויות שאני עושה עולות לי בהפסדים אבל אין דבר יותר ברור מאול אין פרה פלופ בשביל לדעת כמה מזל יש/אין לך. שבירות זה חלק מהמשחק ואני מכבד את זה אבל אני יודע שאם במספר רב מאוד של ידיים זוג גבוה נשבר מול זוג נמוך קצת יותר מ 20% זה מזל רע אבל כשהוא נשבר 70%-80% (ואני לא מגזים. אני יודע לעשות את המתמטיקה לבד) זה כבר משהו אחר. זה משהו קוסמי, אלוהי, נס משמיים, ביש מזל קיצוני או התערבות בוטה של התוכנה.
    אגב, כשאני מחזיק בזוג הנמוך אני אמור לנצח בערך 20% מהפעמים. אז.. בחודשיים האחרונים לא זכור לי שניצחתי יד כזו.
    על סמך כמה טורינירים אתה מדבר? בפחות מ100,000 טורנירים סטטיסטית הכל יכול לקרות, זה טעות להשליך מהריצה האישית שלך על האמינות של האתר, בלי לקחת עמדה אם האתר אמין או לא, פשוט הריצה שלך מושפעת משונות ואין לה שום קשר לאמינות של האתר, אם תיקח 100 שחקנים שמרוויחים באתרים אחרים במשך שנים אבל מפסידים שם זה יכול להעיד על בעית אמינות, קשה להסביר במילים כמה לריצה שלך על כמה מאות טורנירים אין שום משמעות סטטיסטית.

7. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    162
    קיבל תודה 105 פעמים ב83 הודעות
    במקור פורסם על ידי navnav צפה בהודעה
    לא מכיר את 7XL ומעולם לא שיחקתי שם אבל מנסיון שלי עם פלטפורמות משחק: אם צברת מספיק שעות משחק ובשלב מסוים תחושת הבטן שלך אומרת שמשהו השתנה ןלא בסדר - תפסיק לשחק שם
    מדי פעם תבחן אם השתפר ועד שלא - אל תחזור לשחק

8. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    413
    קיבל תודה 165 פעמים ב133 הודעות
    תתייחס ל7XL בערבון מוגבל, אין להם רישיון בשום מדינה, הם לא עובדים תחת פיקוח.
    that being said
    אני אישית חושב שהכל כשר, יכול להיות שאני תמים.

9. זוגיים

מוניטין
    6 (5)
    הודה
    38
    קיבל תודה 14 פעמים ב11 הודעות
    גם אני מרגיש שהכל כשר שם אני מרוויח בטורנירים
    אולי בקאש אפשר לשים בוטים אבל איך בטורנירים יכולה להיות בעיית אמינות
    גם על ג׳וקר סטרס אמרו שזה מכור אבל ברור שהאתרים מרוויחים טוב מהגניה ואין להם סיבה לרמות דווקא את נדב

10. הסמל האישי של leonpsg
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    168
    קיבל תודה 143 פעמים ב88 הודעות
    להזכירכם לאחרונה פורסם שפארטי פוקר מצאו המון בוטים וכתוצאה מזה החזירו לשחקנים כ700,000 דולר.
    כך ששום אתר לא בטוח.

https://www.pokernews.com/news/2019/...735k-33852.htm

11. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,710
    קיבל תודה 1,117 פעמים ב788 הודעות
    במקור פורסם על ידי leonpsg צפה בהודעה
    להזכירכם לאחרונה פורסם שפארטי פוקר מצאו המון בוטים וכתוצאה מזה החזירו לשחקנים כ700,000 דולר.
    כך ששום אתר לא בטוח.

https://www.pokernews.com/news/2019/...735k-33852.htm
    מה שהופך, באופן אירוני, את פארטי פוקר למקום בטוח (באופן יחסי), כי הם דואגים לשחקנים שלהם....
    רוצה להיות קלפן טוב יותר? פנה אליי!

12. זוג

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    10
    קיבל תודה 4 פעמים ב3 הודעות
    אגב גם acr מלא בוטים..השבוע החזירו לי 177 דולר על זה ששיחקתי נגד בוטים..

13. פול האוס  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    3,133
    קיבל תודה 279 פעמים ב180 הודעות
    במקור פורסם על ידי shubetz צפה בהודעה
    אגב גם acr מלא בוטים..השבוע החזירו לי 177 דולר על זה ששיחקתי נגד בוטים..
    מה שיחקת, קאש או טורנירים? ואם קאש איזה סטייקס?

14. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    62
    קיבל תודה 43 פעמים ב27 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    על סמך כמה טורינירים אתה מדבר? בפחות מ100,000 טורנירים סטטיסטית הכל יכול לקרות, זה טעות להשליך מהריצה האישית שלך על האמינות של האתר, בלי לקחת עמדה אם האתר אמין או לא, פשוט הריצה שלך מושפעת משונות ואין לה שום קשר לאמינות של האתר, אם תיקח 100 שחקנים שמרוויחים באתרים אחרים במשך שנים אבל מפסידים שם זה יכול להעיד על בעית אמינות, קשה להסביר במילים כמה לריצה שלך על כמה מאות טורנירים אין שום משמעות סטטיסטית.
    לצערי לאנשים כאן לא אכפת מסטטיסטיקה.
    הכל מונחה תוצאה או "איך זה מרגיש" ולכן גם אתה רואה ראנטים על "שבירות" שבהם אנשים מאמינים לעצמם שאין להם מזל.
    לך תסביר לאנשים למה סטטיסטיקה זה חשוב...

15. המשתמשים הבאים מודים ל pa137 על התגובה המועילה:

shugon (15/05/2019)

16. הסמל האישי של shugon
    זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    136
    קיבל תודה 53 פעמים ב38 הודעות
    בדוק אנשים זוכרים רק את השבירות שלהם יש לי כמה חברים כאלה ששולחים רק כשהם מפסידים
    דווקא נראה לי שב 7XL אין בוטים כי אין שם תוכנות והיסטורית ידיים

17. הסמל האישי של GOD
    פול האוס

מוניטין
    32 (9)
    הודה
    569
    קיבל תודה 1,118 פעמים ב477 הודעות
    במקור פורסם על ידי pa137 צפה בהודעה
    לצערי לאנשים כאן לא אכפת מסטטיסטיקה.
    הכל מונחה תוצאה או "איך זה מרגיש" ולכן גם אתה רואה ראנטים על "שבירות" שבהם אנשים מאמינים לעצמם שאין להם מזל.
    לך תסביר לאנשים למה סטטיסטיקה זה חשוב...
    אני בפורום הזה הרבה שנים, מאות פוסטים של תלונות על רמאות באתר כזה או אחר נפתחו פה, אף פעם לא מדובר בשחקן שמרסק באתר אחר ופתאום מפסיד באתר חדש, תמיד אותו סיפור, זה מנגנון הגנה פסיכולוגי של שחקן מפסיד לחשוב שהאתר מכור.

כמובן שיכול להיות רמאות בפוקר, אבל אז אפשר לגבות את זה בנתונים כמו ש Joingram עשה עם הבוטים בACR, אין ספק שבוטים זאת בעיה בפוקר ויש היום כמעט בכל אתר בוטים, באתרים לא מפוקחים מ הסתם יותר, יש גם קולוזן ועוד ועוד, וצריל להיות חשדן בפוקר.

ועדיין המציאות היא שמי שמרוויח באתרים אחרים מרוויח גם בפרטי גם בACR וגם ב-7XL, כדאי ליזהר ולא לשחק באתר שכונה, אבל אי אפשר להגיד שאתר מכור בלי להציג נתון אחד שמצביע לשם.

18. 3 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

er4n (16/05/2019), pa137 (16/05/2019), the16keves (16/05/2019)

19. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    אני בפורום הזה הרבה שנים, מאות פוסטים של תלונות על רמאות באתר כזה או אחר נפתחו פה, אף פעם לא מדובר בשחקן שמרסק באתר אחר ופתאום מפסיד באתר חדש, תמיד אותו סיפור, זה מנגנון הגנה פסיכולוגי של שחקן מפסיד לחשוב שהאתר מכור.

כמובן שיכול להיות רמאות בפוקר, אבל אז אפשר לגבות את זה בנתונים כמו ש Joingram עשה עם הבוטים בACR, אין ספק שבוטים זאת בעיה בפוקר ויש היום כמעט בכל אתר בוטים, באתרים לא מפוקחים מ הסתם יותר, יש גם קולוזן ועוד ועוד, וצריל להיות חשדן בפוקר.

ועדיין המציאות היא שמי שמרוויח באתרים אחרים מרוויח גם בפרטי גם בACR וגם ב-7XL, כדאי ליזהר ולא לשחק באתר שכונה, אבל אי אפשר להגיד שאתר מכור בלי להציג נתון אחד שמצביע לשם.
    שטויות. כל מה שרשמת שטויות. תראה גרף תראה משהו, אתה טוען שהאתר תקין, תן גיבוי. אני מכיר עשרות שחקנים שבהתחלה הרוויחו יפה, אחר כך בדרך פלא הקלפים פשוט מגיעים אם סט מטרה.

זה לא מסתכם בבוטים ובסופר יוזרים, הבעיה פה היא האלגוריטם. כן עד כדי כך, ממליץ לכל מי שחושב לשחק פה שיתפוס מרחק זה מכתש להפסדים. האתר הוא אכן זה אתר שכונה ויש לי את הנסיון הידע ושעות המשחק באתר כדי לקבוע זאת. לצערי אין אפשרות לשאוב את הנתונים בשביל ניתוח כנראה שבכוונה והנתונים המוצגים ע"י האתר מעוותים בוודאות. שמרו מרחק אני אומר לכם שוב. אני מצידי אפעל כדי שלא תהיה אפשרות לשחק באתר זה מהארץ יותר.

20. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    אין בכלל מה להשוות לאתרים כמו פוקרסטארס, זה אתר מכור. נקודה. מעבר לזה שיש לי הוכחות מספקות אני מתכוון לפעול בעניין. פוקרלנד הם שותפים לפשע במקרה זה מכיוון שהם עושים קופה יפה מאוד בצורה לא חוקית על חשבון המפסידנים שבאתר. שיהיה בהצלחה בבית משפט

21. הסמל האישי של happywithJJ
    שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    154
    קיבל תודה 64 פעמים ב53 הודעות
    לצערי האתר לא פועל בצורה תקינה. התלוננתי כבר בעבר על בוטים, התלוננתי על שחקנים שמשחקים ביחד בשולחנות, ועל סופר יוזרים. כל זה אני בטוח שקיים שם, במיוחד במשחקי הקאש הגבוהים. התלוננתי ל security של ggnetwork ואין עם מי לדבר, פשוט תגובות קופי פייסט שכנראה ראו אותם מאות/אלפי אנשים לפני.
    לא ישארו שחקנים רווחיים לאורך זמן באתר בקאש, אני מוכן לחתום על זה. לגבי הטורנירים, למרות שאני כרגע מורווח, אני לא מאמין שיש אפשרות להרוויח בהם לטווח הארוך. ההסבר הוא מאוד מסובך ואני מעדיף שלא להיכנס אליו. ממליץ מאוד להתרחק. אשמח להוסיף לפה למי שמתעניין שאלו חופשי.

22. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    68
    קיבל תודה 168 פעמים ב119 הודעות
    במקור פורסם על ידי happywithJJ צפה בהודעה
    לצערי האתר לא פועל בצורה תקינה. התלוננתי כבר בעבר על בוטים, התלוננתי על שחקנים שמשחקים ביחד בשולחנות, ועל סופר יוזרים. כל זה אני בטוח שקיים שם, במיוחד במשחקי הקאש הגבוהים. התלוננתי ל security של ggnetwork ואין עם מי לדבר, פשוט תגובות קופי פייסט שכנראה ראו אותם מאות/אלפי אנשים לפני.
    לא ישארו שחקנים רווחיים לאורך זמן באתר בקאש, אני מוכן לחתום על זה. לגבי הטורנירים, למרות שאני כרגע מורווח, אני לא מאמין שיש אפשרות להרוויח בהם לטווח הארוך. ההסבר הוא מאוד מסובך ואני מעדיף שלא להיכנס אליו. ממליץ מאוד להתרחק. אשמח להוסיף לפה למי שמתעניין שאלו חופשי.
    אשמח לשמוע למה לדעתך להרוויח שם בטורנירים לאורך זמן יהיה יותר קשה מבכל אתר גדול יותר. כמו שאני רואה את זה הפילד יותר קטן והרמה שם יותר נמוכה ממקומות אחרים, ככה שזה בדיוק הפוך (אומר בתור שחקן מורווח טורנירים ב 7אקסל, אומנם לא ווליום שמשקף אבל עדיין)

23. הסמל האישי של happywithJJ
    שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    154
    קיבל תודה 64 פעמים ב53 הודעות
    במקור פורסם על ידי pokerkiddo צפה בהודעה
    אשמח לשמוע למה לדעתך להרוויח שם בטורנירים לאורך זמן יהיה יותר קשה מבכל אתר גדול יותר. כמו שאני רואה את זה הפילד יותר קטן והרמה שם יותר נמוכה ממקומות אחרים, ככה שזה בדיוק הפוך (אומר בתור שחקן מורווח טורנירים ב 7אקסל, אומנם לא ווליום שמשקף אבל עדיין)
    מה הווליום שלך, מתוך סקרנות?
    כל טורנירי הענק עם הגרנטיד לא ממש מסתדרים לי בפן העסקי. כרגע אני מאמין שהטורנירים הגדולים מתמלאים בפיקטיביות. הם מורכבים בחלק גדול מהם מבוטים שמופעלים ע"י האתר שכמובן שצוברים לאט לאט את כל נתוני ההימורים שלך.

24. הסמל האישי של leonpsg
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    168
    קיבל תודה 143 פעמים ב88 הודעות
    במקור פורסם על ידי nivyariv צפה בהודעה
    אין בכלל מה להשוות לאתרים כמו פוקרסטארס, זה אתר מכור. נקודה. מעבר לזה שיש לי הוכחות מספקות אני מתכוון לפעול בעניין. פוקרלנד הם שותפים לפשע במקרה זה מכיוון שהם עושים קופה יפה מאוד בצורה לא חוקית על חשבון המפסידנים שבאתר. שיהיה בהצלחה בבית משפט
    בהצלחה בבית משפט אבל נראה לי שידך על התחתונה במקרה הזה.
    לא תצליח להוכיח את זה עם ראיות, תאלץ להתמודד מול סוללה של עורכי דין בכירים ובנוסף לכל עברת על החוק במידה מסויימת ברגע שהימרת באתר לא חוקי כך שזו התחלה לא טובה.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. מילים ומשפטים מהשורש ק.ל.ף
    על ידי fifo בפורום פוקרלנד
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 13/05/2016, 21:01
  2. תפזורת מילים
    על ידי om3r בפורום אוף טופיק
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 22/07/2013, 20:59
  3. אין מילים
    על ידי badbitsss בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם