7xl כמה מילים

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-36 מתוך 36
  1. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    68
    קיבל תודה 170 פעמים ב120 הודעות
    שיחקתי סביב ה 300 טורנירים ככה שזו לא דוגמא לכלום,אבל מספר השחקנים שמשחקים ב 7אקסל עלה משמעותית בחודשים האחרונים. או שהם באמת צברו פופולאריות, או שהם השתילו בוטים.
    לא מבין כ"כ את המשפט "טורנירי הגרנטיז לא מסתדרים בפן העסקי". זה לא שהם התחייבו ל 10000 שחקנים, וגם לעיתים הם סובלים מאוברליי. ברוב האתרים יש טורנירי גרנטיז, ואם תשים לב חוץ מהסדרה הזאת, בד"כ הגרנטיז לא בשמיים

2. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    570
    קיבל תודה 1,139 פעמים ב491 הודעות
    במקור פורסם על ידי nivyariv צפה בהודעה
    שטויות. כל מה שרשמת שטויות. תראה גרף תראה משהו, אתה טוען שהאתר תקין, תן גיבוי. אני מכיר עשרות שחקנים שבהתחלה הרוויחו יפה, אחר כך בדרך פלא הקלפים פשוט מגיעים אם סט מטרה.
    לא טענתי שהאתר תקין, אפילו לא שיחקתי שם יד בחיים, כל הטענה שלי היא שאתה שחקן מפסיד בכל אתר, תקרא שוב.

3. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

iambest (27/05/2019)

4. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    קראתי. אין לך טענה ואתה לא בשום צד, אתה רק אוהב להגן על אתרים של נוכלים שמשלמים לפוקרלנד בשביל טראפיק.

5. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (10)
    הודה
    370
    קיבל תודה 634 פעמים ב296 הודעות
    במקור פורסם על ידי nivyariv צפה בהודעה
    קראתי. אין לך טענה ואתה לא בשום צד, אתה רק אוהב להגן על אתרים של נוכלים שמשלמים לפוקרלנד בשביל טראפיק.
    רטוריקה עניינית, מנומקת ומעוררת מחשבה. תודה על כך.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

6. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 2 פעמים בהודעה אחת
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    על סמך כמה טורינירים אתה מדבר? בפחות מ100,000 טורנירים סטטיסטית הכל יכול לקרות, זה טעות להשליך מהריצה האישית שלך על האמינות של האתר, בלי לקחת עמדה אם האתר אמין או לא, פשוט הריצה שלך מושפעת משונות ואין לה שום קשר לאמינות של האתר, אם תיקח 100 שחקנים שמרוויחים באתרים אחרים במשך שנים אבל מפסידים שם זה יכול להעיד על בעית אמינות, קשה להסביר במילים כמה לריצה שלך על כמה מאות טורנירים אין שום משמעות סטטיסטית.
    אנסה להמחיש את זה בצורה הכי פשוטה:
    נסה להחליף את המקרה של זוג גבוה מול זוג נמוך (20:80) בסיכוי לקבל 6 בקוביה (17:83) - סיכויים כמעט דומים.
    אם אתן לך להטיל 10 פעמים קוביה אתה אמור ב 1.6667 פעמים לקבל 6. זו התוחלת.
    אם מתוך 10 הטלות קיבלת 5 פעמים 6 אני אגיד לך שאתה בר מזל וכו'.
    אבל אם מתוך 50 הטלות קיבלת 25 פעמים 6 המסקנה שלי, ואני מאמין שהרבה יחשבו כמוני, היא שהקוביה מזוייפת.
    וככל שכמות ההטלות תגדל כך אתה אמור להתיישר לסטטיסטיקה (לתוחלת).
    אם אתן לך להטיל קוביה 500 פעמים וב- 200 מקרים תקבל 6 - גם אז כנראה שמדובר בקוביה מזוייפת.
    קח את זה עכשיו אל תוך עולם הפוקר, לאתר 7xl ובכלל לכל מקום בחיים. אם זה לא מתיישר אז עובדים עליך.
    אגב, המליצו לי כאן ואכן לקחתי הפסקה קלה. חזרתי היום לשחק שני טורנירים. פעם אחת נותרתי עם בליינד אחד עם 33 מהביג כולם קיפלו ורק הסמול נכנס עם k3o. נכנס הקינג. 66:31 ועדיין הפסדתי.
    פעם שנייה בטורניר של הפוקרלנד, יד ראשונה בטורניר עם AQo עשיתי קול לאול אין של הדילר. נבל פתח A9o. סיכוי של 70:24 לטובתי ו 6% tie. חוסלתי כבר בפלופ עם 9-9-10...

7. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    570
    במקור פורסם על ידי navnav צפה בהודעה
    נסה להחליף את המקרה של זוג גבוה מול זוג נמוך (20:80) בסיכוי לקבל 6 בקוביה (17:83) - סיכויים כמעט דומים.
    אבל אם מתוך 50 הטלות קיבלת 25 פעמים 6 המסקנה שלי, ואני מאמין שהרבה יחשבו כמוני, היא שהקוביה מזוייפת.
    אם אתן לך להטיל קוביה 500 פעמים וב- 200 מקרים תקבל 6 - גם אז כנראה שמדובר בקוביה מזוייפת.
    קח את זה עכשיו אל תוך עולם הפוקר, לאתר 7xl ובכלל לכל מקום בחיים. אם זה לא מתיישר אז עובדים עליך.
    אגב, המליצו לי כאן ואכן לקחתי הפסקה קלה. חזרתי היום לשחק שני טורנירים. פעם אחת נותרתי עם בליינד אחד עם 33 מהביג כולם קיפלו ורק הסמול נכנס עם k3o. נכנס הקינג. 66:31 ועדיין הפסדתי.
    פעם שנייה בטורניר של הפוקרלנד, יד ראשונה בטורניר עם AQo עשיתי קול לאול אין של הדילר. נבל פתח A9o. סיכוי של 70:24 לטובתי ו 6% tie. חוסלתי כבר בפלופ עם 9-9-10...
    אתה טוען שב50 פעמים אחרונות שהכנסת פריפלופ עם זוג גבוה מול זוג נמוך הפסדת 25. לא מאמין לך.
    אם ראיתם פלופ ואז הכנסת כסף זה כבר ממש לא 80-20, ליד זוג אחד כמעט תמיד יש פחות מ-50% אקוויטי כשכל הכסף נכנס אחרי הפלופ.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 27/05/2019 ב 00:53.

8. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    428
    קיבל תודה 349 פעמים ב163 הודעות
    חייב להגיב למה שכתבת ואני מצטער אם אני חופר אבל אני חייב לפרוק את התסכול.
    אני משחק שם לא מעט זמן. אחוזי הכניסה לכסף היו בערך 28%. הייתה לי סטטיסטיקה נהדרת ואפילו צברתי סכום נאה מאוד שאפשר היה למכור כאן בפורום. אבל בערך לפני חודשיים הכל התהפך בצורה חדה.
    אני לא מצליח להיכנס לכסף בכלל ואני נשבר כמעט בכל טורניר. אני ממשיך לשחק את אותם טורנירים ששיחקתי קודם בטווח שבין 10 ל 50 דולר.
    אני בטוח שבפורומים כאן יש שחקנים הרבה יותר טובים ממני אבל אני חזק במספרים ומכיר סטטיסטיקה היטב וידוע לי שמה שקרה בחודשיים האחרונים הוא בלתי אפשרי מבחינה סטטיסטית.
    בכל פעם שאני מקבל KK אני מכין את עצמי שזו היד שאני מפסיד ואני צודק בערך ב- 80%...
    יום אחד שיחקתי ארבעה טורנירים במקביל ובכל הטורנירים קיבלתי AA או KK ושחקנים דחפו פרה פלופ ואני כמובן נכנסתי ובכל הפעמים הפסדתי. פעם אחת KK הפסיד לAQo וזה איכשהו סביר (30%), בטורניר אח"כ AA הפסידו ל זוג מלכים, AA הפסידו ל JJ ובפעם האחרונה KK הפסידו ל..... 36s בטורניר בלי באונטי (מי החצוף שחשב שהוא יכול להיכנס איתי אול אין עם יד כזו???). כל זה בערב אחד. קומבינציה כזו יכולה לקרות אחת ל- 500 בערך...
    וזה המשיך מאז אינספור פעמים. זוגות גבוהים נשברים מול זוגות נמוכים, AK מפסיד ל- A7, שלשום KK הפסיד ל 69o בטורניר בלי באונטי והיום שוב kk מפסיד ל 99.
    שוב, אני בטוח שיש כאן שחקנים יותר טובים ממני וטעויות שאני עושה עולות לי בהפסדים אבל אין דבר יותר ברור מאול אין פרה פלופ בשביל לדעת כמה מזל יש/אין לך. שבירות זה חלק מהמשחק ואני מכבד את זה אבל אני יודע שאם במספר רב מאוד של ידיים זוג גבוה נשבר מול זוג נמוך קצת יותר מ 20% זה מזל רע אבל כשהוא נשבר 70%-80% (ואני לא מגזים. אני יודע לעשות את המתמטיקה לבד) זה כבר משהו אחר. זה משהו קוסמי, אלוהי, נס משמיים, ביש מזל קיצוני או התערבות בוטה של התוכנה.
    אגב, כשאני מחזיק בזוג הנמוך אני אמור לנצח בערך 20% מהפעמים. אז.. בחודשיים האחרונים לא זכור לי שניצחתי יד כזו.
    בקיצור, מאכזב מאוד ולדעתי יש בעיית אמינות עם 7XL. מישהו עוד חש ככה?
    זה בקטנה..
    מכיר מישהו שחי ככה כבר שנה.... עשרות אלפי שבירות. אין ''פרנסה'' - לייב ואונליין. אפס פליפים. שום נאטץ פלופ לא מחזיק. שיכורים עם 4-9 10-3 נכנסים לוקחים. זה טורניר אחרי טורניר מעל אלפיים רצוף ככה בלי הפסקה אחת לשאוף כבר אוויר נקי של התפלגות נורמלית.

והכי מעאפאן בקטע הזה, תקשיב טוב:

אף אחד לא מאמין לך... אבל אף אחד

הצלחה בנאדם. לא להתייאש. לא שמעתי על דאוונסווינג מעל שנתיים אז יש תקווה

9. הסמל האישי של talitay
    פול האוס  

מוניטין
    65 (9)
    הודה
    2,891
    קיבל תודה 522 פעמים ב315 הודעות
    @nir6

10. הסמל האישי של gold
    זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    31
    קיבל תודה 17 פעמים ב11 הודעות
    בשתי טורנירים אם אני משחק תמיד יש שבירות אבל אני גם זוכר שאני שובר
    הבעיה זה למה נשארת עם בליינד אחד

11. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    במקור פורסם על ידי gold צפה בהודעה
    בשתי טורנירים אם אני משחק תמיד יש שבירות אבל אני גם זוכר שאני שובר
    הבעיה זה למה נשארת עם בליינד אחד
    חחחח... נכנסתי לטורניר רגע לפני סגירת ההרשמה המאוחרת (6BB) ולא הצלחתי לקבל יד לדחוף. וגם בגלל שאני כבש
    לכן ציינתי שאני מכוון רק למקרים של אול אין פרה פלופ. במקרים כאלו אין קשר לאסטרטגיית משחק אלא רק הסתברויות.

12. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    אתה טוען שב50 פעמים אחרונות שהכנסת פריפלופ עם זוג גבוה מול זוג נמוך הפסדת 25. לא מאמין לך.
    אם ראיתם פלופ ואז הכנסת כסף זה כבר ממש לא 80-20, ליד זוג אחד כמעט תמיד יש פחות מ-50% אקוויטי כשכל הכסף נכנס אחרי הפלופ.
    אני לא מתייחס לסטלנים שמחליטים להשוות ל 4 בט עם 6-7S ומפליפים מפלצת. אבל כן מטריד אותי שאני דוחף עם KK פרה פלופ, פי 4 מההימור של UTG אחרי שהקפיץ 5BB והוא עושה קול עם 69o ומנצח בקלות.
    אבל אני כן לוקח בחשבון זוג גבוה מול זוג נמוך, זוג גבוה מול קונקטורים נמוכים, זוג גבוה מול AX, גם A עם קלף גבוה (K או Q) מול A וקלף נמוך יותר, או AK מול QK וכו'.
    בכל במקרים האלה הסיכויים שלי משמעותית טובים יותר משל היריב ואף על פי כן אני נשבר הרבה יותר מ- 50% מהמקרים. עשרות פעמים ואני לא מגזים.
    אגב, בחלק מהמקרים היריב לוקח החלטה נכונה בטורנירי באונטי כשהוא מוביל בצ'יפים, אבל עדיין, אם מתמקדים רק בקלפים - הסיכויים אמורים להיות לטובתי.

13. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    קיבל תודה 99 פעמים ב89 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    זה בקטנה..
    מכיר מישהו שחי ככה כבר שנה.... עשרות אלפי שבירות. אין ''פרנסה'' - לייב ואונליין. אפס פליפים. שום נאטץ פלופ לא מחזיק. שיכורים עם 4-9 10-3 נכנסים לוקחים. זה טורניר אחרי טורניר מעל אלפיים רצוף ככה בלי הפסקה אחת לשאוף כבר אוויר נקי של התפלגות נורמלית.

והכי מעאפאן בקטע הזה, תקשיב טוב:

אף אחד לא מאמין לך... אבל אף אחד

הצלחה בנאדם. לא להתייאש. לא שמעתי על דאוונסווינג מעל שנתיים אז יש תקווה
    כולנו מאמינים לך אבל ממש לא מעניין אותנו הבד ביט שלך ושל כל שאר הבייכנים פה שטוענים. שxl ריגד,
    רוב בני האדם לא יכולים להבין תסטטיסטיקה שיש בפוקר ותשונות שיש בטורנירים , כל שחקן שמפסיד כמה פליפים ישר מאשים תתוכנה ממש דרך להתקדם במשחק , גם שהייתי שחקן מופסד במשך שנתיים ברצף בתחילת המשחק שלי בחיים לא האשמתי תתוכנה פשוט ידעתי שאני גרוע.

14. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    570
    אני לא מתייחס לסטלנים שמחליטים להשוות ל 4 בט עם 6-7S ומפליפים מפלצת. אבל כן מטריד אותי שאני דוחף עם KK פרה פלופ, פי 4 מההימור של UTG אחרי שהקפיץ 5BB והוא עושה קול עם 69o ומנצח בקלות.
    אבל אני כן לוקח בחשבון זוג גבוה מול זוג נמוך, זוג גבוה מול קונקטורים נמוכים, זוג גבוה מול AX, גם A עם קלף גבוה (K או Q) מול A וקלף נמוך יותר, או AK מול QK וכו'.
    בכל במקרים האלה הסיכויים שלי משמעותית טובים יותר משל היריב ואף על פי כן אני נשבר הרבה יותר מ- 50% מהמקרים. עשרות פעמים ואני לא מגזים.
    אגב, בחלק מהמקרים היריב לוקח החלטה נכונה בטורנירי באונטי כשהוא מוביל בצ'יפים, אבל עדיין, אם מתמקדים רק בקלפים - הסיכויים אמורים להיות לטובתי.
    זה זכרון סלקטיבי אתה רוצה לזכור רק את הפעמים שאתה מפסיד, אין מצב שאתה מפסיד יותר מ-50% מהסיטואציות של 80-20, אם תראה לי שב500 פעמים האחרונות שהכנסת את הכסף עם יותר מ70 אחוז אקוויטי הפסדת לפחות 50%, אז האתר מכור בודאוות, אבל אין לך נתון כזה, אתה רק זוכר את ההפסדים ושוכח שאתה מנצח 70% מהזמן או 60% אם אתה רץ מאוד מאוד רע.

גם אם האתר מרמה אף אחד לא מטומטם מספיק לעשות את זה בצורה כל כך שקופה של לתת לאנשים להפסיד יותר פליפים ממה שהם אמורים סטטיסטית, אם כבר לרמות אז משהו כמו סופר יוזר שראוה לך את הקלפים ולוקח החלטה אופטימלית מולך.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 28/05/2019 ב 00:51.

15. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

er4n (28/05/2019)

16. הסמל האישי של pokerjoker
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    סליחה על השאלה
    מזה בוטים .
    הכוונה ששחקן ממשחק כמה יוזרים
    או
    שחקנים של האתר מושתלים בתוך המשחקים

17. הסמל האישי של shugon
    זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    143
    קיבל תודה 54 פעמים ב39 הודעות
    במקור פורסם על ידי pokerjoker צפה בהודעה
    סליחה על השאלה
    מזה בוטים .
    הכוונה ששחקן ממשחק כמה יוזרים
    או
    שחקנים של האתר מושתלים בתוך המשחקים
    בוטים זה תוכנת מחשב שמשחקת
    אבל זה אנשים ששמים בוטים לא האתר

18. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    שיחקתי לפני כ10 שנים בpoker stars ובויקטור...
    לפני כמה חודשים חזרתי לשחק ברשת ובכלל, הגעתי איכשהו לpoker nuts והיה סבבה לגמרי!
    אבל...משום מה התוכנה לא עובדת יותר (בדקתי והבנתי שהם עברו שידרוג כזה או אחר אבל עדיין לא הצלחתי לחזור לשחק...הוצאתי את הכמה שקלים שהיו לי שם).
    ובשבוע האחרון התחילה לגרד לי שוב היד (יש לרפי אלחרר התותח עניין בזה כי עקבתי אחריו והוא העיר אצלי את העניין).
    אז! אתמול נרשמתי ל7xl ואני מתכוון להפקיד ולהתחיל לשחק שם אבל משום מה מצאתי כמה הודעות בפורמים שלא שופכים אור חיובי כל האתר!

אבל אני אעשה דבר כזה, אפקיד 50$ - 100$ ואתחיל לשחק שם...נבדוק את העניין בעצמי, אם יצא טוב מה טוב אם לא גם טוב (:
    מקווה שסוף סוף מצאתי את האתר שיתן לנו לשחק בכיף

בנימה אופטימית זו, יש מי שמעוניין למכור?

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. מילים ומשפטים מהשורש ק.ל.ף
    על ידי fifo בפורום פוקרלנד
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 13/05/2016, 21:01
  2. תפזורת מילים
    על ידי om3r בפורום אוף טופיק
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 22/07/2013, 20:59
  3. אין מילים
    על ידי badbitsss בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם