מה נשמע חברים?
אז ככה, קודם כל למי שלא ידע צילמתי קורס חינמי ליסודות תאורטיים בפוקר ותוספות כאלה ואחרות והקורס כרגע בחינם ביוטיוב:
https://www.youtube.com/playlist?lis...uYhUuDrQqiwzt4

דבר שני, (זהירות זה ארוך!)
במסגרת עבודה אקדמית אני עובד על כיווני מחקר לסוגים מסויימים של פוקר (פשוטים יותר NLHE שאנחנו מכירים ואוהבים), יש לי המון רעיונות שצברתי בעשור האחרון לסוגי משחקים, פתרונות שלהם, מסקנות שאפשר לגרור למשחקים מורכבים יותר, שבתקופה הקרובה אני אפתח אותם משמעותית.
השעשועים האלה (פיתוחים, מחקרים) לאו דווקא רלוונטיים לקבלת החלטות בNLHE, לפעמים כן, אבל לא תמיד.
המתמטיקה בהם לא תמיד תהיה נעימה, אם כי אני ממש משתדל לא להגרר לפיתוחים מורכבים מידי שהאינטואיציות הולכות לאיבוד.

אז מה הנקודה? אני מחפש חבר'ה שאוהבים את המשחק, עם רצון ללמוד את תורת המשחקים הרלוונטית לאינטראקציה האסטרטגית שמשחקי פוקר מציעים.
החבר'ה האלו יקבלו גישה חינמית לקורס מתקדם שיצולם לאורך השנה הקרובה שיכיל לימוד של תורת המשחקים עם דגשים מיוחדים לאפליקציות במשחקי פוקר (שוב, לא רק NLHE, אלא גרסאות מופשטות שאפשר לנתח ולפתור עם הכלים של תורת המשחקים).
אני אבקש רק לקבל חוות דעת מורחבת על התכנים - במיוחד מאנשים שהידע שלהם במתמטיקה לא חזק במיוחד שיעזרו לי להבין איפה אני צריך לחדד יותר.
בסופו של דבר כשהקורס יהיה מוכן, הוא ישוחרר לקהל הרחב.

yaron@quizard.co.il
אשמח אם תפנו אליי במייל או בהודעה פרטית כאן