איך אתם מנתחים ידיים של עצמכם?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-14 מתוך 14
  1. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    46
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

איך אתם מנתחים ידיים של עצמכם?

אהלן חברים,
    אקדים ואומר שאני משתדל מאוד ללמוד, לקרוא, לראות ולוגים וכן הלאה על מנת ללמוד עוד ועוד ולהשתפר במשחק שלי.
    בסופו של יום אבל את כל החומר התיאורטי וכל הGTO וטווחים צריך מה שנקרא ליישם בפועל ולשחק, כמו שכולכם יודעים כרגע רק ה7xl זמין לשחקנים הישראלים מבחינת אונליין(אין לטעמי דרך להשיג יותר ניסיון מאשר לשחק כמויות של ידיים באונליין), לצערי הוא אתר קצת פחות ידידותי על מנת לנתתח ידיים לאחר מכן כי הוא לא תומך בתוכנות מעקב.

אז השאלה שלי היא בעצם כזו, איפה אתם צוברים הניסיון הרב של הידיים? לומדים רק חומר תיאורטי? זה מספק אתכם? מרגיש לי שכשאני מגיע לטורניר חברי לרוב אני אפילו לא מספיק לחשוב על כל הדברים הרצויים ולעיתים פועל על אוטופיילוט בעיקר כי אני לא מצליח ולא מוצא איפה לתרגל את מה שנלמד ואז זה עדיין לא משהו שבא לי באוטומט ולכן אני "שוכח".

מצטער על החפירה, יש למישהו המלצות? רעיונות? משהו?
    נערך לאחרונה על ידי Tiras; 11/09/2019 ב 15:25.

2. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    קיבל תודה 1,578 פעמים ב759 הודעות
    הרצון ללמוד ולא רק לשחק זאת הדרך להתקדם במשחק לאורך זמן.

אם אתה משחק מיקרו סטייקס- הדרך היא פשוט לקרוא הרבה חומרים, לנתח ידיים כמה שיותר,לראות סרטוני הדרכה וכו'. עד שאתה מצליח לעלות לסכומים של 0.25/0.5$ בערך או 5-10 שקל בלייב, שם כדי להתקדם צריך לעבוד בצורה יותר מסודרת עם תוכנית עבודה.

לדעתי הדרך הכי טובה ללמוד היום היא בעזרת PIO-SOLVER , אבל זה מאוד לא פשוט להתחיל להשתמש בתוכנה מאפס.
    התוכנה קצת יקרה, ומאוד מסובכת לשימוש למשתמש המתחיל - לא ברמה הטכנית, הקושי הוא בלהבין את התוצאות ואיך לנתח ספוט בעזרת פיו, המטרה בפיו היא לא לנסות לשחק כמו פיו, אלא להבין איך נראה שיווי המשקל של כל ספוט, ואיזה תפקיד כל יד משחקת, (טריפל בארל/ בט פלופ - צק רייז טרן/ect) ולמה היד הזאת ולא אחרת, השלב הבא זה להבין איזה טעויות היריבים שלך עושים ולפי זה לחרוג ממשחק GTO כדי לנצל את הטעויות.
    כל זה מאוד מסובך למשתמש המתחיל, וצריך לא מעט ידע תיאורתי בפוקר כדי להבין את התוצאות של התוכנה, לפעמים דברים שפיו עושה יראו מאוד לא הגיוניים במבט ראשון, אבל כשאתה נתקל בהם שוב ושוב, אתה בסוף מבין את הסיבה לכל מהלך.
    אז הדרך הכי טובה להתקדם מעבר ללאו סטייקס היא ללמוד בצורה מסודרת ספוט אחרי ספוט עם pio. ללהתחיל בספוטים המאוד נפוצים כמו קופת 2בט כפתור נגד ביג בליינד להריץ 10 לוחות ולהתחיל לפענח לאט לאט איך נראה משחק GTO ולמה, מה הדברים שחוזרים על עצמם בכל הלוחות, מה משתנה בין הלוחות ולמה, ואיזה התאמות אתה רוצה לעשות מול יריבים שונים.

3. 10 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

ace-ass (12/09/2019), er4n (11/09/2019), kakayeled (11/09/2019), odedlee (11/09/2019), pa137 (11/09/2019), pokerlight (11/09/2019), poker_ta (11/09/2019), the16keves (11/09/2019), Tiras (11/09/2019), גיא 1972 (11/09/2019)

4. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    46
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    הרצון ללמוד ולא רק לשחק זאת הדרך להתקדם במשחק לאורך זמן.

אם אתה משחק מיקרו סטייקס- הדרך היא פשוט לקרוא הרבה חומרים, לנתח ידיים כמה שיותר,לראות סרטוני הדרכה וכו'. עד שאתה מצליח לעלות לסכומים של 0.25/0.5$ בערך או 5-10 שקל בלייב, שם כדי להתקדם צריך לעבוד בצורה יותר מסודרת עם תוכנית עבודה.

לדעתי הדרך הכי טובה ללמוד היום היא בעזרת PIO-SOLVER , אבל זה מאוד לא פשוט להתחיל להשתמש בתוכנה מאפס.
    התוכנה קצת יקרה, ומאוד מסובכת לשימוש למשתמש המתחיל - לא ברמה הטכנית, הקושי הוא בלהבין את התוצאות ואיך לנתח ספוט בעזרת פיו, המטרה בפיו היא לא לנסות לשחק כמו פיו, אלא להבין איך נראה שיווי המשקל של כל ספוט, ואיזה תפקיד כל יד משחקת, (טריפל בארל/ בט פלופ - צק רייז טרן/ect) ולמה היד הזאת ולא אחרת, השלב הבא זה להבין איזה טעויות היריבים שלך עושים ולפי זה לחרוג ממשחק GTO כדי לנצל את הטעויות.
    כל זה מאוד מסובך למשתמש המתחיל, וצריך לא מעט ידע תיאורתי בפוקר כדי להבין את התוצאות של התוכנה, לפעמים דברים שפיו עושה יראו מאוד לא הגיוניים במבט ראשון, אבל כשאתה נתקל בהם שוב ושוב, אתה בסוף מבין את הסיבה לכל מהלך.
    אז הדרך הכי טובה להתקדם מעבר ללאו סטייקס היא ללמוד בצורה מסודרת ספוט אחרי ספוט עם pio. ללהתחיל בספוטים המאוד נפוצים כמו קופת 2בט כפתור נגד ביג בליינד להריץ 10 לוחות ולהתחיל לפענח לאט לאט איך נראה משחק GTO ולמה, מה הדברים שחוזרים על עצמם בכל הלוחות, מה משתנה בין הלוחות ולמה, ואיזה התאמות אתה רוצה לעשות מול יריבים שונים.
    קודם כל תודה על התגובה המאוד מעניינת ומפורטת.
    לגבי הpiosolver האמת שאני גם רואה סרטונים של מישהו ממש נחמד שמנתח בעזרתה ספוטים שונים מטורנירים שונים(ביוטיוב קוראים לו Finding equilibrium) והאמת שזו תוכנה פסיכית לגמרי ואכן שקלתי להשתמש בה בעצמי עד שראיתי את המחיר המאוד לא זול שלה והבנתי שאולי זה עדיין לא הזמן לקפוץ מעל הפופיק כי אני עדיין נמצא בלייבל ניתוח ידיים הזה(משתמש בפלופזילה כרגע).

השאלה איך אפשר לנתח סשן של ידיים וספוטים כאשר אין ממש מקום לרכוש את הניסיון בפועל? למעט 7xl כרגע שכמו שאמרתי לא בדיוק תומכים בתוכנות מעקב ולך תזכור את כל הידיים ששיחקת...

5. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    155
    קיבל תודה 63 פעמים ב57 הודעות
    במקור פורסם על ידי Tiras צפה בהודעה
    קודם כל תודה על התגובה המאוד מעניינת ומפורטת.
    לגבי הpiosolver האמת שאני גם רואה סרטונים של מישהו ממש נחמד שמנתח בעזרתה ספוטים שונים מטורנירים שונים(ביוטיוב קוראים לו Finding equilibrium) והאמת שזו תוכנה פסיכית לגמרי ואכן שקלתי להשתמש בה בעצמי עד שראיתי את המחיר המאוד לא זול שלה והבנתי שאולי זה עדיין לא הזמן לקפוץ מעל הפופיק כי אני עדיין נמצא בלייבל ניתוח ידיים הזה(משתמש בפלופזילה כרגע).

השאלה איך אפשר לנתח סשן של ידיים וספוטים כאשר אין ממש מקום לרכוש את הניסיון בפועל? למעט 7xl כרגע שכמו שאמרתי לא בדיוק תומכים בתוכנות מעקב ולך תזכור את כל הידיים ששיחקת...
    ב7XL יש לך את הpoker craft יש לך היסטוריה של כל הידיים בכל הטורנירים ששיחקת לפחות חצי שנה אחורה אם לא יותר,
    יותר מזה, יש לך אפשרות לצלם מסך, או להוריד את היד עצמה ולנתח אותה לאחר מכן.

6. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    93
    קיבל תודה 64 פעמים ב43 הודעות
    ממליץ על OBS (תכנית שמקליטה לך את כל מה שקורה בדסקטופ) - פשוטה, נוחה, ו- open source ולכן חינמית.
    תפתח בתחילת הסשן והיא תרוץ ברקע. אתה יכול לקבוע גם שהיא תקליט את הסאונד, ואז במהלך הסשן תתחיל להגיד בדיוק על מה אתה חושב בכל ספוט ולמה אתה עושה את מה שאתה עושה.
    ואז לשחזר בפלופזילה ולנתח את הספוט.

זה טיפ שראיתי במאמר של אלכס פיצג'רלד שלצערי גרם לי להבין כמה רע אני משחק לפעמים...
    https://www.pocketfives.com/articles...ership-587976/
    החל מהתמונה באמצע המאמר

7. 2 המשתמשים הבאים הודו לpa137 על ההודעה המועילה:

the16keves (12/09/2019), Tiras (12/09/2019)

8. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (18)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,705 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    לא לכל אחד מתאים ללמוד עם תוכנת piosolver. תלוי באיזה רמה אתה וכמה ניסיון יש לך.
    כדי להתחיל ללמוד עם התוכנה צריך בסיס חזק מאוד, צריך להיות בשלב שדברים אחרים באים לך באופן אוטומטי ואתה לא צריך לחשוב עליהם. כמו טווחי פריפלופ שלך (פתיחה, תשלום, 3בט, 4בט וכו׳) , טווחים של היריבים, איך לשחק לוחות שונים ומה הלוח מייצג, מתי להמר לווליו, מתי לבלף והרבה דברים שנבנים מניסיון פרקטי, שיחה עם חברים וקריאה/צפייה בחומרים כמו שאתה כבר עושה.

שחקנים מתחילים יחסית שאני פוגש, אין להם את הבסיס הזה ולכן piosolver לא רלוונטי להם, כי הם לא ידעו להזין את הנתונים או כמו שגד אמר, לא ידעו להבין למה התוכנה מתנהגת כך או אחרת. וזו לא תוכנה שלומדים כמו תוכי.

הייתי ממליץ לך לקרוא את הספר שתרגמו פה באתר ״איזי גיים״. לעבור על כולו מפרק 1 עד הסוף... ולבדוק את עצמך תוך כדי משחק גם.
    אולי אתה כן בשלב של piosolver, אבל יש הרבה לימודים שצריך לעשות עד לשם ואין תשובה חד משמעית... זה לא קורה ביום אחד. אולי תמצא חבר שמבין פוקר בערך כמוך -
    תביאו אחד לשני מאמרים מקצועיים ותנסו לדבר עליהם ממקרים אמיתיים שלכם זה גם רעיון.

ואולי מאמן פוקר בהצלחה

9. 7 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

badgersoul (11/09/2019), iambest (11/09/2019), odedlee (11/09/2019), pokerlight (11/09/2019), the16keves (12/09/2019), Tiras (12/09/2019), גיא 1972 (16/09/2019)

10. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (8)
    הודה
    685
    קיבל תודה 429 פעמים ב217 הודעות

11. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

the16keves (12/09/2019)

12. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    346
    קיבל תודה 113 פעמים ב101 הודעות
    להתחיל ללמוד דרך pio ממש לא מומלץ לפי דעתי , תיקח מאמן /קורס באינטרנט זה הכי יעיל בשלב כזה , ואולי יותר מאוחר לנתח עם pio

13. המשתמשים הבאים מודים ל iambest על התגובה המועילה:

the16keves (12/09/2019)

14. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (9)
    הודה
    246
    קיבל תודה 50 פעמים ב47 הודעות
    אני כותב אצלי בטלפון ידיים מעניינות או שאני עושה צילום מסך במחשב ואח"כ מדבר עם חברים או מפרסם בפורום

15. סטרייט

מוניטין
    18 (7)
    הודה
    915
    קיבל תודה 139 פעמים ב106 הודעות
    כמו שאמרו מעליי, הדרך הכי טובה ללמוד את המשחק הזה IMO היא עם PIO SOLVER, אבל לא יודע כמה זה יהיה נכון לך להתחיל משם.
    תקרא ספרים, תראה סרטונים
    אמנם לא זול אבל קורס מצויין שמתאים לדעתי גם לשחקנים יותר מתחילים יש לך בRAISE YOUR EDGE

16. 2 המשתמשים הבאים הודו לace-ass על ההודעה המועילה:

the16keves (12/09/2019), Tiras (12/09/2019)

17. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    121
    קיבל תודה 92 פעמים ב61 הודעות
    Poker is a game where you make money by avoiding difficult spots with marginal hands

18. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    46
    קודם כל תודה לכולכם על התשובת חברים,
    אכן כמו שרפי רשם לא חושב שאני עדיין ברמה שפיוסולבר זה הcup of tea שלי, יש לי עוד הרבה הרבה דברים אחרים שראוי שאהיה בהם חזק ויציב קודם לכן.

לגבי הקלטת המסך? האמת עלה לי בראש והורדתי איזה תוכנה שאני מתכוון להתחיל להשתמש איתה על מנת לצלם אל הסשן כולו.

ראיתי גם שרשמו על craft של 7xl אז יכול להגיד שאין לי מושג למה אבל המון המון פעמים נתקלתי בכך שאני מנסה לשחזר דרכו ידיים אפילו כמה ימים אחורה וזה רושם לי פעם אחר פעם שגיאה דבר שדיי התיש לי את החיים האמת.

כנראה שצילום וידאו של המסך הוא לכרגע הדרך הכי טובה שאוכל להמשיך איתה.

שוב תודה!

19. הסמל האישי של Abaganov
    זוגיים

מוניטין
    15 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    60
    קיבל תודה 44 פעמים ב35 הודעות
    poker snowie תוכנה מומלצת שעזרה ועוזרת לי המון

20. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    46
    במקור פורסם על ידי Abaganov צפה בהודעה
    poker snowie תוכנה מומלצת שעזרה ועוזרת לי המון
    שומע עליה לראשונה ממך האמת, תוכל לתת קצת מידע/רקע לגביה?

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 20/02/2017, 07:47
  2. שרשור תגובות : Blast Longer - רוצים לבטח את עצמכם?
    על ידי Dima בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 10/03/2015, 03:08
  3. רוצה לעלות ידיים בשביל ללמוד- איך עובד הממיר ידיים?
    על ידי jack10 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 20/02/2015, 13:06
  4. 50k ידיים PLO 25 +ידיים מסשן אחרון
    על ידי zakis בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 01/03/2014, 23:56

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog