2 ספוטים בטורניר כבשי

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-4 מתוך 4
  1. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות

2 ספוטים בטורניר כבשי

יושב בין כבשים מרגיש כרועה צאן שחקנים חלשים כאופיני לפילד ליב
    בלידים 2400 1200 כולם בסביבות ה 200 קי + היה אדאון ל מזמן
    נבל כבשי פותח עמדה ראשונה 15 יש לו טווח לימפ טווח ריז כנראה זוגות וקונקטורים
    הירו מרים זוג עשר ב MP משלם
    נבל עמדה אחרי דופק נאום שהוא בטילט ודוחף 90 קי אחרי שהפסיד איזה קופה
    חוזר לנבל שפתח הוא חושב....(בראיה לאחור הוא משלם שם יותר מהר זוג 66+ ו ATSS + )
    הירו תכנן לשלם את הדחיפה אבל אחרי שנבל א' נכנס לתמונה מה עושים עכשיו ? ומה הטווח תשלום שלכם אז שם?
    עדין מדובר במלא ביגים.
    ספוט שני
    בלינדים עדין 2400.
    שני לימפים בהיג'ק וכפתור
    מגיע להירו בסמול רואה אס קינג אוףף עושה את זה 12
    נבל ב'(זה שהיה לו אס שמונה סוט דופק לפני היד מי יגנוב לי את הביג ) יושב בביג
    ועושה את זה 90 קי פולדים עד אלי אחרי חשיבה ממושכת מאחד הלימפרים מכיר אותו כנראה זרק שם KQ או AJ אם זה מועיל פה במשהו..
    הירו נכנס לטנק ארוך ומחליט שהוא לא מסוגל לתת לו קרדיט אפילו שהוא מקוטב ויצא מהטילט שלו ביד ההיא
    עדין מדובר בשחקן כבשי שאני לא באמת יודע למה לצפות האם משלמים פה 68 ביגס ? כלומר דוחפים את מה שנשאר ?
    נערך לאחרונה על ידי rannew; 27/09/2019 ב 05:01.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    93
    קיבל תודה 64 פעמים ב43 הודעות
    כמה ידיים בשולחן?
    אולי אני לא מבין משהו לגבי הטורניר אבל לא ברור לי איך ביד השנייה אתה שוקל לדחוף KTo בלי פולד אקוויטי 68 בליינדס דיפ.

מעבר לזה למה טובים כל התיאורים הציוריים האלה ("מי יגנוב לי את הביג")? לא עדיף פשוט לשחק את הטווחים של היריבים שלך?
    אם אתה חושב שיריב רחב יותר בגלל טילט או התנהלות כלשהי - סביר לגמרי, אבל כל מה שזה מצריך זה להרחיב את הטווח שלו ולבדוק אם יש לך קול\פולד\שאב.
    אני לא חושב שאנחנו יכולים לעזור לך בלייב רידים כאן מאחורי המקלדת.

אבל מה אני יודע, חכה לאלה שמבינים...

3. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    יד ראשונה אם הבנתי נכון הוא פתח 6בב ממוקדמת, נייתי הולך בעיקר ל-3בט או פולד אם כל הטווח מול פתיחה כזאת.
    אחרי הדחיפה, לא חושב שהפותח ממשיך שם רחב בכלל, יהיה מפתיע לראות שם פחות מJJ+/AK, אז פולד קל עם TT.

יד 2 נראה כמו דחיפה קלה, AKo מובילה בהרבה על טווח ה3בט שלו, ואי אפשר רק לשלם, אז דחיפה נראה כמו האופציה היחידה שנשארה.

4. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    יד ראשונה אם הבנתי נכון הוא פתח 6בב ממוקדמת, נייתי הולך בעיקר ל-3בט או פולד אם כל הטווח מול פתיחה כזאת.
    אחרי הדחיפה, לא חושב שהפותח ממשיך שם רחב בכלל, יהיה מפתיע לראות שם פחות מJJ+/AK, אז פולד קל עם TT.

יד 2 נראה כמו דחיפה קלה, AKo מובילה בהרבה על טווח ה3בט שלו, ואי אפשר רק לשלם, אז דחיפה נראה כמו האופציה היחידה שנשארה.
    גאד מדובר בפילד ליב כבשי ברמות גבוהות לא יודע אם יוצא לך לשחק טורניר ליב אבל JQSS יכול לבוא בקלות לטווח קולל שם....
    האמת שחשבתי לתרבט פה אבל כאילו באונלין אין סיכוי שאני מתרבט בעומק הזה בעמדה הזאת מול UTG הבעיה בפילד ליב אני מקבל תשלום כמעט מכל הטווח שהוא פתח שם לא יודע אם זה טוב או רע אבל הקופה תגדל מאוד
    אגב ברגע שהוא חשב ושילם שם האמנתי שאני עדין טוב אבל לא יודע אם אידאלי להפליפ שם מול 2 זוג עשר באמת אבדוק בתוכנה הוא שילם שם JQSS בספוט הראשון

ספוט שני קצת רשמתי בטילט הבעיה היחידה שלי שהוא הרגיש לי שם מקוטב מאוד אחרי שיצא מהטילט סתם רשמתי את כל הנאומים שלו
    והבעיה הגדולה שלי פה זה שיש לי עליהם כוח עצום פוסט פשוט שלא ידעתי אם ערימה של 68 ביגג מספיקה בשביל לנצח את הכוח הזה
    100 ביג לא חושב וזורק נגיד השאלה עד כמה לרדת ולא להפליפ בשביל לנצח את הכוח שלי על הפילד לבין אובר פולד על ערימה שאולי לא יהיה לי הרבה זמן לנצל את הכוח ויפסיד פליפ שאולי טוב אולי לא

נושאים דומים

1. 2 ספוטים בטורניר 22
    על ידי rannew בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 01/06/2019, 00:51
  2. הולדם 5-10 כבשי מקסימום!
    על ידי ag#k9 בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 11/01/2015, 18:58
  3. כבשי כבשי הכבשון
    על ידי Mr.M בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 09/01/2014, 22:02
  4. 5-5 טופ טופ מול דונק כבשי
    על ידי LimpLamb בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 20/11/2013, 17:44
  5. QQ מול דונק כבשי וקול כבשי, פלאט כבשי ?
    על ידי OriQ9s בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 23/07/2011, 05:53

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog