בלופי0 שלנו

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-8 מתוך 8
  1. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות

בלופי0 שלנו

יש למשהו סרטוני0 טובי0 או יכול לשפוך עוד מידע
    אפילו קורס אינטרנט מוכר שמתמקד בזה ?
    איך החשיבה על ידי בלוף שלנו בספוטי0 ?
    מבחינת מה אנחנו רוצי0 לחסו0 ומה אנחנו ג0 לא רוצי0 לחסו0 ?
    אני חושב שיש לי איזה ליק בהגיון של התאוריה

@alextoon

2. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,691
    קיבל תודה 1,412 פעמים ב798 הודעות
    וואו זו שאלה כלכך כללית שלא אפשרי לענות עליה. לא מאמין שיש סרטונים או הדרכה כלשהי שמתמקדת רק בבלופים וגם לא חושב שאתה צריך לחפש את זה. כל ספוט בפני עצמו, יש ספוטים שאנחנו מבלפים בהם כל הזמן ויש ספוטים שכמעט ולא.

לדעתי אתה צריך לחפש יותר באיזה ספוטים בדיוק יש לך ליקים ולהמשיך משם. למשל;

-מרגיש שלא הולך מספיק לטריפל בארל מהכפתור מול הביג, ואז להבין באילו טקסטורות אתה מתקשה.

-לא מצ'קרייז מספיק מהביג מול עמדות מאוחרות.

-לא הולך מספיק לבט בטרן(פרוב בט) מהביג אחרי צ'קים הדס אפ.

כמובן שבלי דאטא בייס זה יהיה הרבה יותר מסובך.

3. 2 המשתמשים הבאים הודו לalextoon על ההודעה המועילה:

ace-ass (19/10/2019), iambest (19/10/2019)

4. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    קיבל תודה 139 פעמים ב106 הודעות
    לגמרי מסכים עם התשובה של אלכסטון

אבל התשובה הכי טובה שלי אליך זה תתחיל לעבוד עם סולבר, אתה תבין את התיאוריה של המשחק בצורה הרבה יותר טובה, כולל הבנה של איך למה ועם איזה ידיים לבלף

5. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    במקור פורסם על ידי alextoon צפה בהודעה
    וואו זו שאלה כלכך כללית שלא אפשרי לענות עליה. לא מאמין שיש סרטונים או הדרכה כלשהי שמתמקדת רק בבלופים וגם לא חושב שאתה צריך לחפש את זה. כל ספוט בפני עצמו, יש ספוטים שאנחנו מבלפים בהם כל הזמן ויש ספוטים שכמעט ולא.

לדעתי אתה צריך לחפש יותר באיזה ספוטים בדיוק יש לך ליקים ולהמשיך משם. למשל;

-מרגיש שלא הולך מספיק לטריפל בארל מהכפתור מול הביג, ואז להבין באילו טקסטורות אתה מתקשה.

-לא מצ'קרייז מספיק מהביג מול עמדות מאוחרות.

-לא הולך מספיק לבט בטרן(פרוב בט) מהביג אחרי צ'קים הדס אפ.

כמובן שבלי דאטא בייס זה יהיה הרבה יותר מסובך.
    אני מדבר לגבי בלופי0 גדולי0 מול רגיל בטורנירי0 גבוהי0 כי שמתי לב שככל שאני עולה בבלינדי0 הרגי0 מתחילי0 לנצל ספוטי0 באכזריות אני מדבר על באין איני0 ע0 שחקני0 טובי0
    ועל בלופי0 של שלוש רחובות תמיד אני רואה סרטוני0 וה0 אומרי0 ע0 איזה קלפי0 ה0 היו מבלפי0 כביכול בספוט הזה אבל אני לא מצליח להבין את התאוריה מצד אנחנו רוצי0 לחסו0 כנראה קלפי0 לנאץ ולהרכבות חזקות שלנו בבורד ע0 הטווח שלנו מצד שני ג0 לא רוצי0 לחסו0 ריצות כאילו אני לא מצליח להבין חשבתי שקי0 על זה דברי0 ספציפית.
    אני זוכר שראיתי פע0 סרטוני0 ב RUNIT0NE אבל כבר לא מצאתי אותו מאז....

מבחינת בלופי0 טווח על טוח וכאלה אני בסדר אני מדבר על הבלופי0 העמוקי0 במשחק ע0 עומק

6. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    ממש שאלה כללית מדי, יש הרבה ספוטים שונים שעובדים בצורה שונה, קשה אפילו להתחיל לענות על נושא כל כך כללי -בכל זאת כמה דברים קטנים לחשוב עליהם כדי להחליט אם לבלף:
    1. כמה הראנאאוט טוב לטווח וליו שלנו לעומת זה של נבל - ככל שיש לנו יותר וליו אנחנו יכולים לבלף יותר, בבלוף של כמה כדורים מאוד חשוב זה האם יש לנו יתרון נאטס על נבל, אם הראנאאוט הוא כזה שיכול להיות לנו הרבה ידי נאטס שלנבל אין, זה ספוט טוב לברל 3 כדורים.
    2. כמה בלופים אפשריים יש לנו בספוט, לפעמים הלוח רץ בצורה שקשה למצוא בלופים טבעיים וצריך להיות יצירתי ולהפוך יד עם שואודאון לבלוף.
    3. מי זה נבל? האם הוא מסוגל לקפל מספיק, לפעמים כדי שבלוף יעבוד נבל צריך לקפל אוברפייר או זוגיים או יד "אבסולטית חזקה", אל תצפה מכבש אוש שחקן 25NL להתחיל לקפל לך זוגיים+ אפילו אם זה ספוט שהוא מפסיד לטווח הבלוף שלך
    4.בלוקרים - אחנו רוצים לנסות לחסום טווח תשלום של נבל ולא לחסום דברים שהוא מקפל.
    5. האם יש ליד שלנו שואדאון וליו, אם אנחנו יכולים לצקצק ולנצח בשואדאון גם אם זה 5% מהפעמים שננצח מול דראו של נבל שפספס, עדיף לצקצק את היד הזאת ולבחור יד אחרת בלי שאודאון וליו, אלא אם אין לנו מספיק ידיים אחרת יותר חלשות. ויש יוצאים מהכלל לסעיף הזה, כשאנחנו ממש רוצים בלוקרים טובים, ומעדיפים לוותר על מעט שואדאון כדי לגרום לבלוף לעבוד יותר טוב.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 20/10/2019 ב 00:45.

7. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    גאד אני מדבר בדיוק על 2-4
    מה זה אומר כמה בלופי0 אפשרי0 כמה ידי0 יש לנו שהגיעו לשואדאון ולא פגעו ?
    ככל שיהיה יותר נבלף פחות ?
    ו 4 יש לי כשל הבנתי בדיוק בנקודה הזו חחחח זה לא מסתדר לי במוח ההבנה של השורה הזאת כבר נפגשתי בא פע0 באיזה סרטון ולא הבנתי אתה יכול לתת דוגמאות ?

8. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    בא נעבוד עם דוגמאות -

2 - כמה בלופים יש לנו - נניח שפתחנו מהכפתור ואנחנו הולכים על בט פלופ (33%) בט טרן (75%) על לוח QT8 5 בלי פלאש דראו , ריבר 3.
    מאוד קל לחשוב על ידיים שלנו שפשוט לא יכולות לנצח אף פעם אם הן מצקצקות ריבר, דוגמאות לידיים כאלה 96, KJ,K9,67 ויש עוד הרבה אופציות, בספוט כזה נצטרך לפעמים לוותר על חלק מהבלופים כי יש לנו יותר מדי בלופים לעומת ידי וליו שרוצות להמר עוד כדור.
    דוגמא הפוכה - פתחנו מ UTG הביג מגן , ואנחנו הולכים על בט פלופ (33%) בט טרן (150%) על לוח AT5 8 עם פלאש דראו, ריבר J לא משלים פלאש, בספוט הזה מאוד קשה לחשוב על יד בטווח שלנו בלי זוג לפחות, כל הבלופים שלנו מהטרן פגעו במשהו, וזה לוח שיש לנו עליו מלא וליו יותר חזק מנבל ככה שאנחנו יכולים לבלף הרבה אבל קשה לחשוב על יד לבלף איתה אלא אם אתה מבין את הספוט ויודע שאתה צריך להתחיל להפוך פה הרבה ידי זוג חלשות לבלוף.

4. הרעיון מאוד פשוט , בא נניח שפתחנו מהכפתור מול ביג בליינד , והימרנו פעמיים על לוח QT6 שני יהלומים,

הטרן K ריבר 3d משלים פלאש, על הקלף הזה הבלוף הכי אפקטיבי שלנו יהיה עם האס יהלום כי הוא חוסם הרבה ידיים שנבל משלם איתן תמיד (aj/ פלאשים)
    קלף בינוני לבלף איתו יהיה J לא יהלום כי הוא חוסם הרבה ידיים שנבל כמעט תמיד מקפל כמו QJo,JTo,6J, ומצד שני חוסם גם מעט וליו שלו שעלול לשלם AJ/J9.
    עוד קלף בינוני לבלף איתו 4ספייד שפשוט לא בא באינטרציה עם הטווח של נבל בכלל ולא חוסם לא פולדים שלו ולא קולים שלו.
    עכשיו בא נחליף טרן וריבר - טרן 4לב ריבר 3ספייד, ועכשיו יש לנו דוגמא לקלף שממש גרוע לבלף איתו - האס יהלום שחוסם הרבה ידיים של נבל שמשלמות טרן ומקפלות ריבר (כל הנאט פלאש דראוס, אולי AJ, AT)ף אבל לא חוסם אף יד וליו מובהקת של נבל שתמיד תשלם לנו בריבר.

לבלף עם בלוקרים טובים לעומת בלוקרים רעים זה בדרך כלל מוסיף או מוריד לסיכויי הצלחת הבלוף בכמה אחוזים בודדים, ככה שזה חשוב להיות מודע לזה , אבל זה בהחלט לא השיקול היחיד והמרכזי בהחלטה אם לבלף או לא, זאת רק דרך טובה לדרג את כל הבלופים האפשריים שלך על סקאלה מהבלוף הטוב ביותר לגרוע ביותר, יכול להיות עדיין שתחליט לבלף את כולם, או לוותר על כולם, בגלל ריד על נבל או כל שיקול אחר, אבל במקרה שבחלטת שאתה רוצה לבלף עם 30% מהאוויר שלך בספוט מסוים, זה נותן לך לבחור את הבלופים הכי אפקטיביים ולותר על הפחות טובים, וככה על הדרך אתה מוסיף לעצמך איווי של כמה אחוזים מהקופה על ידי בחירת בלופים אפקטיבית יותר.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 20/10/2019 ב 02:08.

9. 5 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

ducylucy (20/10/2019), er4n (30/10/2019), jonathn (27/02/2020), KETCHUP (12/12/2019), עופר9 (29/10/2019)

10. זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    266
    קיבל תודה 32 פעמים ב27 הודעות
    בית ספר גד.
    תודה!

נושאים דומים

1. זה נאש שלנו?
    על ידי בומבה בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 3