מחשבות על הרנדומייזרים בשולחן פוקר

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-27 מתוך 27
  1. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    קיבל תודה 139 פעמים ב106 הודעות
    במקור פורסם על ידי rannew צפה בהודעה
    אוהב אותכ0 אוהב את הניתוח של כולכ0 אבל מרגיש כמו ספוט יותר מדי פלצני של אובר איזון במשחק שצריכי0 לשבת בפילד של שחקני מפלצת חסרי ליקי0 בשביל באמת להביא את הדבר הזה לידי ביטוי
    אני לא חושב שתוכלו באמת למצוא הרבה כאלה אפילו בפינל של המין יושבי0 בסוף מלא נגרי0
    וג0 ע0 נמצא בשולחן שלנו באמת שחקן שמשחק באופן כזה מושל0 כנראה שאנחנו נפתח הרבה יותר צר ככה שהספוטי0 שלנו יהיו פחות קרובי0
    אני עדין חושב שלרוב השחקני0 ג0 ברמות הגבוהות במקו0 תוכלו יותר להשי0 לב למצב המנטלי של השחקן ועוד מלא דברי0 אחרי0 להחלטות קרובות
    מתי שתגיעו לפילד שמלא בשחקני חסרי רגשות שיודעי0 לעשות רק החלטות EV+ ולדעת סולברי0 בצורה מדויקת כנראה שאת0 יושבי0 בשולחן הלא נכון (או א0 נתקעת0 בפינל ממש ממש קשוח )
    תוכלו לעשות הרבה יותר כסף בפילדי0 אחרי0
    לא כותב באופן אישי מבין את השיח וזה מגניב אבל נראה לי רחוק שנות אור מהפוקר מהפילדי0 הממוצעי0 והטובי0.
    וגאד את נותן פה ידע לאנשי0 בכמות מפגרת חצי מהתאוריות בפוסט אחד אתה תחסל פה את כול0
    כותב לתאוריה אני לא קרוב לבילנדי0 האלה.
    לא בקטע רע אבל נשמע שאין לך מושג על מה אתה מדבר

אנחנו לא צריכים לשבת בפילד של 'מפלצות בלי ליקים' בשביל שלאזן את האסטרטגיה שלנו יהיה נכון

מספיק שיש שחקנים תחרותיים מולנו ששמים לב למה שאנחנו עושים, ואנחנו צריכים למקסס בספוטים מסויימים כדי לא להיות שקופים

2. המשתמשים הבאים מודים ל ace-ass על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (24/10/2019)

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,691
    קיבל תודה 1,412 פעמים ב798 הודעות
    במקור פורסם על ידי ace-ass צפה בהודעה
    קודם כל אני לא מסכים איתך, גם אם כמעט אף אחד לא יריץ עליך חיפוש דאטאבייס, אנשים ימצאו ליקים שלך ולחשוב שלא יהיו לך נטיות שניתנות לניצול (שאפשר לשים לב אליהן גם בלי חיפוש מעמיק בדאטאבייס) בלי להיעזר ברנדומייזר זאת טעות בעיניי

דוגמא טובה זה פרה-פלופ 3בט מהביג בליינד, נתון שמתכנס מהר ואתה יכול להיות סופר לא מאוזן בקלות אם האסטרטגיה שלך כוללת מיקסים (והיא אמורה לכלול המון מיקסים לדעתי ואם לא אז נגד שחקנים טובים אתה פשוט תפסיד כסף)

לא מדבר על ריבר בין שולם לפאס כשאתה צריך ללכת לבלוף קאצ' ב30 אחוז מהפעמים בתיאוריה, זה נגיד ספוט שברור שאתה צריך לקבוע לפי מידע שיש לך ותמיד יהיו דברים שיטו את ההחלטה לכאן או לכאן שהם לא רנדומליים

והפסקה האחרונה שלך פשוט סתמית ומזלזלת
    מה הקטע? אתה טוען שאני או מישהו אחר פה משתמש(/ממליץ להשתמש) ברנדומייזר במקום לעבוד על המשחק? או חושב שזה יותר חשוב מלעבוד על המשחק?

קודם כל תקרא את התגובה הראשונה שלי פה
    דבר שני אין לך מושג כמה אני עובד על המשחק ואם היית יודע כנראה שלא היית כותב את השורה המזלזלת הזאת
    דה פאק? מה מזלזל מי מזלזל, לא יודע מאיפה הבאת את זה. לא מבין מה העניין לקחת כל דבר באופן אישי. לא זוכר שאמרתי משהו עליך ספציפי.
    אמרתי שלפי מה שאני רואה מהאוכלוסייה שבה אני משחק כל יום (מיד סטייקס מטטז) אנשים לוקחים עקרונות מהפיו סולבר ומשתמשים בהם באופן שגוי פעם אחר פעם. לכן, להוסיף על זה שימוש ברנדומייזר לא יעזור בכלל אלא רק יפגע בהם עוד יותר.

4. 3 המשתמשים הבאים הודו לalextoon על ההודעה המועילה:

odedlee (26/10/2019), the16keves (24/10/2019), TheM_Wolf (11/11/2019)

5. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    קיבל תודה 139 פעמים ב106 הודעות
    במקור פורסם על ידי alextoon צפה בהודעה
    דה פאק? מה מזלזל מי מזלזל, לא יודע מאיפה הבאת את זה. לא מבין מה העניין לקחת כל דבר באופן אישי. לא זוכר שאמרתי משהו עליך ספציפי.
    אמרתי שלפי מה שאני רואה מהאוכלוסייה שבה אני משחק כל יום (מיד סטייקס מטטז) אנשים לוקחים עקרונות מהפיו סולבר ומשתמשים בהם באופן שגוי פעם אחר פעם. לכן, להוסיף על זה שימוש ברנדומייזר לא יעזור בכלל אלא רק יפגע בהם עוד יותר.
    ''ובכל מקרה ללחוץ על רנדומייזר לא יעשה אף אחד שחקן טוב יותר. יש הרבה דברים אחרים שאפשר וצריך לעבוד עליהם לפני כן''

אז מה השורה הזאת באה להביע?
    מישהו טען שאין דברים אחרים שצריך לעבוד עליהם לפני כן? מישהו טען שללחוץ על רנדומייזר יהפוך אותך לשחקן יותר טוב?
    זה במקרה הטוב סתם תגובה שקשורה לכלום שאף אחד לא אמר, ובמקרה הפחות זלזול

6. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,691
    קיבל תודה 1,412 פעמים ב798 הודעות
    ''ובכל מקרה ללחוץ על רנדומייזר לא יעשה אף אחד שחקן טוב יותר. יש הרבה דברים אחרים שאפשר וצריך לעבוד עליהם לפני כן''

מישהו טען שאין דברים אחרים שצריך לעבוד עליהם לפני כן? מישהו טען שללחוץ על רנדומייזר יהפוך אותך לשחקן יותר טוב?
    לא יודע, לא בא לזלזל באף אחד אף פעם. זכותך לחשוב מה שאתה רוצה.

7. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    0
    קיבל תודה 143 פעמים ב49 הודעות
    קודם כל אני לא מסכים איתך, גם אם כמעט אף אחד לא יריץ עליך חיפוש דאטאבייס, אנשים ימצאו ליקים שלך ולחשוב שלא יהיו לך נטיות שניתנות לניצול (שאפשר לשים לב אליהן גם בלי חיפוש מעמיק בדאטאבייס) בלי להיעזר ברנדומייזר זאת טעות בעיניי

דוגמא טובה זה פרה-פלופ 3בט מהביג בליינד, נתון שמתכנס מהר ואתה יכול להיות סופר לא מאוזן בקלות אם האסטרטגיה שלך כוללת מיקסים (והיא אמורה לכלול המון מיקסים לדעתי ואם לא אז נגד שחקנים טובים אתה פשוט תפסיד כסף)

לא מדבר על ריבר בין שולם לפאס כשאתה צריך ללכת לבלוף קאצ' ב30 אחוז מהפעמים בתיאוריה, זה נגיד ספוט שברור שאתה צריך לקבוע לפי מידע שיש לך ותמיד יהיו דברים שיטו את ההחלטה לכאן או לכאן שהם לא רנדומליים

והפסקה האחרונה שלך פשוט סתמית ומזלזלת
    מה הקטע? אתה טוען שאני או מישהו אחר פה משתמש(/ממליץ להשתמש) ברנדומייזר במקום לעבוד על המשחק? או חושב שזה יותר חשוב מלעבוד על המשחק?

קודם כל תקרא את התגובה הראשונה שלי פה
    דבר שני אין לך מושג כמה אני עובד על המשחק ואם היית יודע כנראה שלא היית כותב את השורה המזלזלת הזאת
    אני מזלזל

8. זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    42
    קיבל תודה 55 פעמים ב40 הודעות
    ליברמן גם תומך בשימוש ברנדומייזר.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

9. 7 המשתמשים הבאים הודו לfaf על ההודעה המועילה:

er4n (11/11/2019), noniz (13/11/2019), odedlee (11/11/2019), pokerlight (11/11/2019), poker_ta (11/11/2019), TheM_Wolf (11/11/2019), ביצים (13/11/2019)

10. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות

אני לא מכיר אותו, אבל מה שאני הבנתי ממה שנכתב שונה מאוד ממה שאתה הבנת -
    מה שאני הבנתי ממנו זה שבאופן כללי לדעת הכותב יש דברים שהרבה יותר חשוב לעבוד עליהם כי הם יותר אקוטיים למשחק של שחקן *כלשהו*, לא חושב שהוא כיוון אליך אישית.
    בפרשנות האישית שלי אני מאוד מזדהה עם מה שהוא כתב דווקא מהכיוון של השחקן הבינוני ועמוס הליקים שהנני כיום - אני חושב שאם הייתי משקיע המון אנרגיה בשולחן בנסיונות לרנדם כל מיני ספוטים באופן מושלם זה היה רק פוגע בריכוז שלי, גורם לי לפספס מידע חשוב שאני כן מסוגל לקלוט כשאני מרוכז ובאופן כללי יעשה *לי* יותר נזק מתועלת וזאת בעיקר מהשיקול שמידע שאנחנו לא יודעים איך לעבד מפסיק להיות מידע והופך להיות רעש.
    הבהרה: הכותב הינו כבש

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. עשה ואל תעשה בשולחן פוקר
    על ידי Rafi_Vegas בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 14/12/2016, 14:34
  2. שאלת אתיקה בשולחן פוקר לייב
    על ידי The 16th Keves בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 24/11/2014, 18:30
  3. אתיקה בשולחן פוקר