מחשבות על הרנדומייזרים בשולחן פוקר

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 27
  1. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ

מחשבות על הרנדומייזרים בשולחן פוקר

בטח ניתקלתם לאחרונה בשחקן ששיחק עם נגראנו וישב בשולחן עם RSA Token
    (דניאל מספר על זה בסרטון הזה)

או שנתקלתם בזוכה בסופר היי רולר ג'יימס צ'אן, מסתכל על השעון שלו כדי לקבל החלטות רנדומליות במשחק (או לעשות פייק TELL על זה שההחלטה שלו קרובה).

אז חשבתי באמת איך אני יכול לשלב את זה במשחק שלי והאם זה כלי שאני בכלל צריך?!
    כמובן שנגד שחקנים ברמה בינונית-נמוכה האיזונים האלה הם חסרי משמעות כי רובם הגדול לא עושה החלטות מאוזנות ותמיד צריך לדעת איך לנצל אותם ולאיזה צד של ההחלטה שלנו אפשר לתת יותר משקל.

אבל אז דיברתי עם ידידי @bwd והוא התייעץ איתי לגבי יד שהוא שיחק עם @AsiMosh הכוכב ושם אמרתי, וואו זה פשוט ספוט מושלם ל50-50
    (כן, כמובן שאפשר גם להריץ רנדומייזר לספוטים פחות קוינפליפ, כמו 60-40 וכאלה. ללכת לצ'ק רייז עם סט אמצעי בהדס אפ בלוח רטוב או לא וכאלה).
    היד הולכת ככה, 126 שחקנים נשארו בטורניר המיני מיין 1350 יורו כניסה. 115 שחקנים מקבלים כסף ואנחנו כמובן קרובים לבועה.
    אסי מתחיל להפעיל לחץ ופתח 3-4 ידיים ברציפות. בבליינדים 8-16 אסי פותח מאמצעית ל35ק.
    גיא יושב בביג עם 220ק ורואה J8hh וכמובן שאמרתי שזה תשלום 100 מ100. (לא פולד ובטח לא שאב).
    גיא אכן שילם.
    פלופ
    974 פלאש דרואו לא של גיא.
    גיא עשה צ'ק, אסי מהמר 42ק. לאסי יש 800-900ק כרגיל
    בלי שיקולי בועה אני פה בשאב כל היום כמובן, אבל היד לא משחקת כמו שהיא משחקת בלי שיקולי בועה מה שעושה אותה קשה יותר.
    אסי לא פותח כזה רחב בלי הבועה. ולא נותן סיבט רחב שמשאיר את גיא בהחלטה כל כך קשה עם הסטאק שלו על הבועה.
    אין פה תשלום. אבל אולי יש פה פולד ואולי יש פה שאב.
    במקרה הזה אני חושב שהייתי יכול להסתכל על המחוג של השניות ולקבל החלטה אם לדחוף או לזרוק בהתבסס על רנדומיזציה מוחלטת 50-50.

מה אתם חושבים על היד ועל הרעיון של שימוש ברנדומייזר? האם נראה את זה יותר בקרוב?
    פיס
    נערך לאחרונה על ידי Rafi_Vegas; 24/10/2019 ב 17:06.

2. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    אני משתמש בRNG כבר שנים, זה לא כל כך מעניין בפילד קל - שם אפשר תמיד ללכת בגישה של אקספלוייט, אבל מול רגים טובים זה מאוד עוזר לשלוט בתדירויות בלי לתת לתחושת הבטן לקחת שליטה כי תחושת בטן זה פתח ללשחק אגרסיבי מדי או פאסיבי מדי.
    דוגמא הכי פשוטה - רג פותח מעמדה אמצעית ואנחנו עם AQo בביג, מול נבל טוב אנחנו בבירור רוצים לפעמים לטרבט ולפעמים לשלם, ואני לא מכיר דרך יותר טובה לעשות את זה מRNG.

3. 2 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

ace-ass (22/10/2019), Rafi_Vegas (22/10/2019)

4. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    יש גם מלכודות בשימוש בRNG: זה מפתה להתעסק בזה יותר מדי במקום לחשוב על גישה אקפלוייטיבית חד משמעית לספוט. וגם מי שלא רגיל זה עלול להיות מעייף ומוריד מהזרימה של המשחק.

עוד מלכודת נפוצה זה להשתמש בRNG כפתרון לספוטים שאתה לא יודע לעומק במקום ללמוד אותם - נניח שאתה בריבר מול מול בט של נבל, ואתה יודע שאתה לפעמים צריך רייז בלוף, אבל אם לא למדת את הספוט אתה לא יודע באיזה ידיים להשתמש לרייז בלוף, ואז אם אתה יושב שם עם טופ פייר ואומר "טוב אני יעשה פה רייז בערך 10% עם טופ פייר וזה מכסה בערך את תדירות הבלופים שלי" מי אמר שלא תעשה אותו דבר גם עם זוג שני ושלישי ותבלף יותר מדי? או שתמיד תשכח לבלף כי אתה חושב שיש לך איזשהו בלוף RNG אבל הבלוף הזה אף פעם לא יגיע? זאת טעות שנפלתי אליה המון בתחילת הדרך בשימוש בRNG.

בלייב זה יותר קשה כי אתה לא יכול לקבל מספר מדוייק בלחיצת כפתור, אבל יש דרכים אחרות כמו שעון (מבאס להסתכל על השעון בכל החלטה מיקס), אפשר גם לקבל מספר RNG לפי הסוט של הקלפים או אם הקלף הימני יותר גבוה משמאלי (להחלטה 50/50), או הרבה טריקים כאלה שאני יודע שאנשים עושים.

ואני יודע שהרבה שחקנים בטופ העולמי לא משתמשים בכלל בRNG, נראה לי אשית שלא להשתמש זה דווקא מסבך את המשחק מול רגים אחרי שהתרגלתי (מה יותר פשוט מלעשות את המהלך ה"נכון" בהנחה שאתה יודע את התדירויות ואין לך אקספלויט טוב לאותו הספוט). אבל זה הוכחה שאפשר לעשות פאס ולמצוא דרכים אחרות לקבל החלטות.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 22/10/2019 ב 05:08.

5. 4 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

ace-ass (22/10/2019), mr nuts (22/10/2019), the16keves (22/10/2019), TheM_Wolf (23/10/2019)

6. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    קיבל תודה 139 פעמים ב106 הודעות
    באתי להגיב אתמול ולא היה לי זמן, ועכשיו רואה את התגובה של GOD. וזה בערך מה שבאתי לכתוב אז אין לי מה להוסיף יותר מדי

בתור מישהו שגם משתמש ברנדומייזר (בעיקר אונליין ולאחרונה מצאתי את השיטה שלי בלייב למרות שבפילדים שמשחק כמעט ולא מוצא צורך להשתמש)
    בעקרון מעדיף להמליץ לא להשתמש במיוחד כי אנשים יכולים לתפוס את זה כפתרון לספוטים שהם פשוט לא יודעים מה לעשות, במקום לחשוב הם יגרילו ברנדומייזר לפי איזה תדירות רנדומלית שכנראה לא קשורה למציאות וימצאו את זה כפתרון, כמו שגד אמר
    פוקר רנדומלי זה לא פוקר מנצח
    אבל פוקר מנצח (ברמות הגבוהות יותר) כולל מיקסים בהמון ספוטים, ומי שיש לו תדירויות מובנות באסטרטגיה ויודע איך להשתמש - רנדומייזר זה הפתרון IMO

7. המשתמשים הבאים מודים ל ace-ass על התגובה המועילה:

the16keves (22/10/2019)

8. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    מסכים לגמרי שקודם כל אקספלויט.
    הייתי שמח לשמוע עוד דוגמאות טובות אם יש לכם לשימוש ברנדומייזר כמו הדוגמה של גד עם AQ.

כמובן שכל ספוט של 50-50 של פיוסולבר זה שימוש טוב. הבעיה שאי אפשר להסתכל בשעון רק בהחלטות קרובות כי אז היריבים יבינו את זה.
    אני הולך לראות שוב את הפיינל עם ג׳יימס צ׳אן ואיך הוא עשה את זה.

9. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    מסכים לגמרי שקודם כל אקספלויט.
    הייתי שמח לשמוע עוד דוגמאות טובות אם יש לכם לשימוש ברנדומייזר כמו הדוגמה של גד עם AQ.

כמובן שכל ספוט של 50-50 של פיוסולבר זה שימוש טוב. הבעיה שאי אפשר להסתכל בשעון רק בהחלטות קרובות כי אז היריבים יבינו את זה.
    אני הולך לראות שוב את הפיינל עם ג׳יימס צ׳אן ואיך הוא עשה את זה.
    אפשר להשתמש בקלפים בתור רנדומייזר בצורה פשוטה יחסית
    אפשר להסתכל תמיד על השעון בתחילת היד ולקחת את הערך הזה בתור הערך הרנדומי

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. המשתמשים הבאים מודים ל TLR על התגובה המועילה:

the16keves (22/10/2019)

11. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    אם תסתכל על כל נקודת החלטה בפיו סולבר, חלקים גדולים אם לא רוב הטווח הוא מיקס כלשהו בין שני פעולות שונות המיקס הזה נועד כדי למלא תפקיד מסויים - בלופים הם במיקס בין בלוף לויתור כדי לאזן את הוליו ולחייב את נבל לשלם להימורי הוליו שלך עם ידיים בינוניות.
    ידי וליו בחוזק בינוני הם מיקס בין צק כדי להגן על טווח הצק שלך ובט כדי לקבל וליו מיידי
    כל הידיים שהם מיקס לא עושות יותר כסף באחת מהפעולות לעומת הפעולה השנייה בגלל זה הן מיקס, כל זה בתיאוריה מול שחקן מאוזן וטוב.

ברגע שנבל חורג אפילו באחוז בודד מהפתרון של סולבר, כל הידיים שהם מיקס מתחילות לקבל העדפה ברורה לאחת משתי הפעולות, ככה שברגע שאתה משחק מול מישהו שמשחק "שקוף מדי" אתה יכול לשכוח מRNG וללכת לליין שינצל אותו הכי הרבה :
    אם הוא משלם גם ככה את הימורי הוליו שלך - אתה לא צריך בכלל בלופים בטווח.
    אם הוא מקפל יותר מדי - הבלופים שלך מתחילים להיות +EV ואתה יכול לבלף עם כל האוויר בטווח שלך,
    אם הוא לא מבלף מספיק - אתה יכול לקפל את כל הידיים שלא מנצחות וליו שלו.
    אם הוא מבלף יותר מדי - אתה יכול לשלם כל יד עם שואדאון וליו (בריבר), כל זה בהנחה שהוא לא שם לב מה אתה עושה.

הבעיה מתחילה מול שחקנים טובים זה שהם גם מבינים את הספוט ואתה לא יכול ללכת לאקפלוייט מקסימלי בכל יד כי הם יבינו ויתאימו את עצמם, וכאן נכנס לתמונה הצורך במיקס וRNG כמעט בכל נקודת החלטה בפוקר הייתי אומר שבממוצע חצי מהטווח שלך הוא מיקס בין שתי פעולות.

12. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (23/10/2019)

13. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,691
    קיבל תודה 1,412 פעמים ב798 הודעות
    וואלה האמת? לדעתי זה כלי לעצלנים. לא משנה מול מי משחקים אלא אם כן משחקים מול פיו תמיד יש איזושהי סיבה לנטות לכאן או לכאן.

לדוגמא אם יש ספוט שאמורים לשלם בריבר 40% בתיאוריה, תמיד יש ריד כלשהו שאפשר להשיג על היריב שיטה את ההחלטה לשולם או פס. הכי קל ללחוץ על כפתור שיגיד לנו מה לעשות במקום באמת לחשוב, אין שחקנים בלי ליקים או נטיות מסוימות. זה פשוט לא קיים.

14. 4 המשתמשים הבאים הודו לalextoon על ההודעה המועילה:

odedlee (23/10/2019), talitay (26/10/2019), the16keves (22/10/2019), TheM_Wolf (23/10/2019)

15. סטרייט

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    323
    קיבל תודה 161 פעמים ב134 הודעות
    רובנו לא משחקים טורנירי סופר הי רולר
    משחקים או קאש או טורנירים בסכומים נמוכים או בינוניים
    יושבים בשולחן עם עם 8 שבמקרה הגרוע אולי 2-3 ממש מבינים טווחים ואסטרטגיות GTO ואקספלויט
    לרוב השחקנים יש בלי סוף ליקים במשחק שלהם והם אפילו לא ממש שמים לב לדקויות משחק של הירו
    כך שלהתחיל להפעיל בשולחן כזה רנדומייזר נראה לי שיהיה מיותר

16. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    190
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות
    במקור פורסם על ידי alextoon צפה בהודעה
    וואלה האמת? לדעתי זה כלי לעצלנים. לא משנה מול מי משחקים אלא אם כן משחקים מול פיו תמיד יש איזושהי סיבה לנטות לכאן או לכאן.

לדוגמא אם יש ספוט שאמורים לשלם בריבר 40% בתיאוריה, תמיד יש ריד כלשהו שאפשר להשיג על היריב שיטה את ההחלטה לשולם או פס. הכי קל ללחוץ על כפתור שיגיד לנו מה לעשות במקום באמת לחשוב, אין שחקנים בלי ליקים או נטיות מסוימות. זה פשוט לא קיים.
    מסכים איתך 200%
    דיון מעניין אבל רק לפילדים ספיציפיים

17. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    ברור שזה לא מתאים לרוב הפילדים שרוב חברי הפורום כאן משחקים או רוב החובבנים-רוב המקצוענים אפילו משחקים
    בפילדים התחרותיים יותר של הייסטייקס אונליין בעיקר מי שלא משתמש ברנדומייז כלשהו במשחק שלו כנראה פשוט נוטה לעשות מהלכים מסויימים יותר מדי וכנראה ינוצל על ידי חלק מהשחקנים
    אם זה לתת שוט פעם פעמיים זה לא נורא ולא יהיה שום סמפל לאף אחד, אבל אם יש כוונה לשחק באופן קבוע בפילדים כאלה - אם יהיו חורים שאפשר לנצל - כנראה שיהיה מי שינצל גם

18. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642

זה מעבר לאם אפשר למצוא ריד או לא ,אני מסכים שבכל ספוט ספציפי אפשר למצוא ריד שישפר את ההחלטה באחוז או שניים לכאן או לכאן, אבל לפעמים אתה משחק מול אותו רג כל יום, וגם אם יש לך ריד אתה לא רוצה למשוך את הריד לאקסטרים ונניח ללכת לצק-רייז עם 50% מהטווח שלך, גם אם זה המהלך הכי ריווחי באותו רגע כי הוא ישים לב למה שאתה עושה, ואז הריד יפסיק לעבוד.

ועוד משהו- מול רג טוב אתה רוצה להגיע לרחובות הבאים עם טווח מגוון, אתה לפעמים רוצה דראוים שונים או ידי זוג מגוונות בטווח הצק בק, וזאת דרך טובה להשאיר אותך עם טווח מגוון בטרן מול נבל אגרסיבי.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 23/10/2019 ב 00:44.

19. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

ace-ass (23/10/2019)

20. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,691
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    זה מעבר לאם אפשר למצוא ריד או לא ,אני מסכים שבכל ספוט ספציפי אפשר למצוא ריד שישפר את ההחלטה באחוז או שניים לכאן או לכאן, אבל לפעמים אתה משחק מול אותו רג כל יום, וגם אם יש לך ריד אתה לא רוצה למשוך את הריד לאקסטרים ונניח ללכת לצק-רייז עם 50% מהטווח שלך, גם אם זה המהלך הכי ריווחי באותו רגע כי הוא ישים לב למה שאתה עושה, ואז הריד יפסיק לעבוד.

ועוד משהו- מול רג טוב אתה רוצה להגיע לרחובות הבאים עם טווח מגוון, אתה לפעמים רוצה דראוים שונים או ידי זוג מגוונות בטווח הצק בק, וזאת דרך טובה להשאיר אותך עם טווח מגוון בטרן מול נבל אגרסיבי.
    שוב אנחנו כנראה לא מדברים על אותם פילדים, קאש שאתה משחק עם אותם אנשים כל יום כל היום זה משהו אחר. רפי נתן דוגמא מטורניר אז חשבתי שהדיון הוא לגבי טורנירים. ועם כל הכבוד אף אחד פה לא משחק סופר היי רולרים באופן קבוע. אני חושב שמי שמשחק בכל פילד אחר עדיף שיתן את צומת ליבו להרבה דברים אחרים מאשר ללחוץ על רנדומייזר.

21. 2 המשתמשים הבאים הודו לalextoon על ההודעה המועילה:

mor1411 (23/10/2019), the16keves (23/10/2019)

22. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,691
    במקור פורסם על ידי ace-ass צפה בהודעה
    ברור שזה לא מתאים לרוב הפילדים שרוב חברי הפורום כאן משחקים או רוב החובבנים-רוב המקצוענים אפילו משחקים
    בפילדים התחרותיים יותר של הייסטייקס אונליין בעיקר מי שלא משתמש ברנדומייז כלשהו במשחק שלו כנראה פשוט נוטה לעשות מהלכים מסויימים יותר מדי וכנראה ינוצל על ידי חלק מהשחקנים
    אם זה לתת שוט פעם פעמיים זה לא נורא ולא יהיה שום סמפל לאף אחד, אבל אם יש כוונה לשחק באופן קבוע בפילדים כאלה - אם יהיו חורים שאפשר לנצל - כנראה שיהיה מי שינצל גם
    לאילו פילדים אתה מתייחס בדיוק? היי סטייקס אונליין מטטז? יש 0 סיבה להשתמש שם ברנדומייזר. אף אחד לא יריץ שם חיפוש בדאטא בייס למצוא ליקים במשחק שלך. כמעט אף אחד יותר נכון. לאנשים פשוט לא אכפת. מספיק שתסתכל כמה 9יינלים בריפליירים של סטארס ותראה שאנשים עושים טעויות איי סי אם בסיסיות.

ובכל מקרה ללחוץ על רנדומייזר לא יעשה אף אחד שחקן טוב יותר. יש הרבה דברים אחרים שאפשר וצריך לעבוד עליהם לפני כן.

23. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    אוהב אותכ0 אוהב את הניתוח של כולכ0 אבל מרגיש כמו ספוט יותר מדי פלצני של אובר איזון במשחק שצריכי0 לשבת בפילד של שחקני מפלצת חסרי ליקי0 בשביל באמת להביא את הדבר הזה לידי ביטוי
    אני לא חושב שתוכלו באמת למצוא הרבה כאלה אפילו בפינל של המין יושבי0 בסוף מלא נגרי0
    וג0 ע0 נמצא בשולחן שלנו באמת שחקן שמשחק באופן כזה מושל0 כנראה שאנחנו נפתח הרבה יותר צר ככה שהספוטי0 שלנו יהיו פחות קרובי0
    אני עדין חושב שלרוב השחקני0 ג0 ברמות הגבוהות במקו0 תוכלו יותר להשי0 לב למצב המנטלי של השחקן ועוד מלא דברי0 אחרי0 להחלטות קרובות
    מתי שתגיעו לפילד שמלא בשחקני חסרי רגשות שיודעי0 לעשות רק החלטות EV+ ולדעת סולברי0 בצורה מדויקת כנראה שאת0 יושבי0 בשולחן הלא נכון (או א0 נתקעת0 בפינל ממש ממש קשוח )
    תוכלו לעשות הרבה יותר כסף בפילדי0 אחרי0
    לא כותב באופן אישי מבין את השיח וזה מגניב אבל נראה לי רחוק שנות אור מהפוקר מהפילדי0 הממוצעי0 והטובי0.
    וגאד את נותן פה ידע לאנשי0 בכמות מפגרת חצי מהתאוריות בפוסט אחד אתה תחסל פה את כול0
    כותב לתאוריה אני לא קרוב לבילנדי0 האלה.

24. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    קודם כל, שימוש ברנדומייזר זה לא דבר חדש, אני זוכר שקראתי את זה לפני יותר מעשור בספר של הרינגטון (גם אותה הטכניקה עם השעון).
    אם יש לך במשחק אסטרטגיה מעורבת, זה הכרחי להשתמש בכלי בלתי תלוי כדי לערבב את הפעולות שלך - מכיוון שכמעט בלתי אפשרי לפעול בצורה אקראית בלתי תלויה רק מתוך החלטה.
    העניין שהמכשיר הזה יעבוד אחלה במימד הפעולה בלבד -אבל לפני כן צריך לעשות עבודה יסודית הרבה יותר בבניית טווח ידיים, וזה עוד לפני שאנחנו מחליטים אם לנצל או לא לנצל ואיך.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

25. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (23/10/2019)

26. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    דוגמא הכי פשוטה - רג פותח מעמדה אמצעית ואנחנו עם AQo בביג, מול נבל טוב אנחנו בבירור רוצים לפעמים לטרבט ולפעמים לשלם, ואני לא מכיר דרך יותר טובה לעשות את זה מRNG.
    למה זה ברור לAQ אבל לא לידיים אחרות?
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

27. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי poker_ta צפה בהודעה
    למה זה ברור לAQ אבל לא לידיים אחרות?
    זה ברור לרוב הידיים שהולכות ל-3בט פה, חוץ מווליו מובהק כל שאר הידיים הם במיקס בספוט הזה, וזה נכון כמעט לכל ספוט - חלק קטן מהידיים שרוצה להמר משיקולים שונים, התחתית של הטווח זה צק/פולד/צק-פולד, וכל שאר הידיים הם במיקס, זה נכון לכל ספוט, ובדרך כלל רוב הידיים שממשיכות בכל רחוב הן מיקס (ריבר יכול להיות רחוב עם קצת פחות מיקס מרחובות קודמים כי כבר אין צורך בכיסוי-לוח לרחובות הבאים אז הידיים מקבלות ערך יותר מוחלט, ועדיין גם בריבר יש הרבה מיקס - כל בלוף קאצר יהיה במיקס בין קול לפולד, כל רייז בלוף יהיה במיקס בין רייז לקול/פולד, וידי הוליו הגבוליות של האגרסור יהיו במיקס בין בט לצק, והרבה ידיים יהיו במיקס בין גדלי הימורים שונים, או צק להגן על טווח הצק מחוץ לעמדה).

28. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    אם השאלה היא איך לנצל 100% בט או 100% קול בספוט הזה, אז זה משהו שלא יקרה בסכומים מאוד נמוכים, אבל ב200נל+ אני מאמין שכל רג טוב כבר יתחיל להפעיל לחץ על טווח שבנוי לא נכון ברגע שהוא שם לב לזה, בדרך כלל זה לוקח כמה אלפי ידיים נגד יריב מסויים וניתוח דאטאבייס אישי שלו כדי לשים לב לדברים כאלה ולקבל ריד חזק.
    בספוט הספציפי הזה אם אתה תמיד משלם AQ (ונניח שגם כל סוטד בראדווי לא מאוד גבוה וכל שני קלפים גבוהים שהם לא מאוד נאטד) - טווח ה3בט שלך יהיה או חזק מדי ואז נבל יכול לקפל הכל ל3 בט שלך (וזה 95% מהמקרים אם מישהו לא מטרבט AQ הוא גם לא יטרבט 45s) , או מקוטב מדי ואז נבל יכול להתחיל לשלם ידיים כמו J8s שרצות לא רע מול טווח של AA או סוטד קונקטד נמוך.
    אם אתה תמיד מטרבט AQ וידיים דומות, אתה מאוד פגיע מול 4בט, נבל לא צריך לעשות יותר מדי חוץ מלזכור לפרבט טווח מאוזן כולל בלופים, וכל פעם שAQ חוטפת 4 בט היא מפסידה ארגז של איווי (בין אם אתה משלם או מקפל).

29. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    לאילו פילדים אתה מתייחס בדיוק? היי סטייקס אונליין מטטז? יש 0 סיבה להשתמש שם ברנדומייזר. אף אחד לא יריץ שם חיפוש בדאטא בייס למצוא ליקים במשחק שלך. כמעט אף אחד יותר נכון. לאנשים פשוט לא אכפת. מספיק שתסתכל כמה 9יינלים בריפליירים של סטארס ותראה שאנשים עושים טעויות איי סי אם בסיסיות.

ובכל מקרה ללחוץ על רנדומייזר לא יעשה אף אחד שחקן טוב יותר. יש הרבה דברים אחרים שאפשר וצריך לעבוד עליהם לפני כן.
    קודם כל אני לא מסכים איתך, גם אם כמעט אף אחד לא יריץ עליך חיפוש דאטאבייס, אנשים ימצאו ליקים שלך ולחשוב שלא יהיו לך נטיות שניתנות לניצול (שאפשר לשים לב אליהן גם בלי חיפוש מעמיק בדאטאבייס) בלי להיעזר ברנדומייזר זאת טעות בעיניי

דוגמא טובה זה פרה-פלופ 3בט מהביג בליינד, נתון שמתכנס מהר ואתה יכול להיות סופר לא מאוזן בקלות אם האסטרטגיה שלך כוללת מיקסים (והיא אמורה לכלול המון מיקסים לדעתי ואם לא אז נגד שחקנים טובים אתה פשוט תפסיד כסף)

לא מדבר על ריבר בין שולם לפאס כשאתה צריך ללכת לבלוף קאצ' ב30 אחוז מהפעמים בתיאוריה, זה נגיד ספוט שברור שאתה צריך לקבוע לפי מידע שיש לך ותמיד יהיו דברים שיטו את ההחלטה לכאן או לכאן שהם לא רנדומליים

והפסקה האחרונה שלך פשוט סתמית ומזלזלת
    מה הקטע? אתה טוען שאני או מישהו אחר פה משתמש(/ממליץ להשתמש) ברנדומייזר במקום לעבוד על המשחק? או חושב שזה יותר חשוב מלעבוד על המשחק?

קודם כל תקרא את התגובה הראשונה שלי פה
    דבר שני אין לך מושג כמה אני עובד על המשחק ואם היית יודע כנראה שלא היית כותב את השורה המזלזלת הזאת

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. עשה ואל תעשה בשולחן פוקר
    על ידי Rafi_Vegas בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 14/12/2016, 14:34
  2. שאלת אתיקה בשולחן פוקר לייב
    על ידי The 16th Keves בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 24/11/2014, 18:30
  3. אתיקה בשולחן פוקר
    על ידי LiQua בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק