היד ששמחון עף מהמיין איבנט

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-11 מתוך 11
  1. סטרייט

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    323
    קיבל תודה 161 פעמים ב134 הודעות

היד ששמחון עף מהמיין איבנט

זאת היד ששמחון עף
    שגיאה בניתוח הטווח של אנטון?
    למה ללכת על בלוף כזה כשנשארו לו עוד 100 בב?
    השאב פה לגמרי לא מובן לי ממה בדיוק הוא רצלה להוריד אותו?
    Morgenstern Flops a Set to Eliminate Bensimhon
    Posted 2 hours 24 minutes ago ajlamers • Level 9: 1,000-2,000, 2,000 ante SHARE
    Eyal Bensimhon
    Eyal Bensimhon
    The action folded to Dragos Trofimov who made it 6,000 to go on the button. Anton Morgenstern called in the small blind and Eyal Bensimhon three-bet to 24,000 in the big blind. Both Trofimov and Morgenstern called to see a flop of {8-Clubs}{5-Spades}{4-Clubs}.

Morgenstern checked to Bensimhon who bet 40,000 and Trofimov folded. Morgenstern check-raised to 88,000 and Bensimhon ripped all in for around 270,000. Morgenstern snap-called and the cards were tabled.

Anton Morgenstern: {8-Spades}{8-Hearts}
    Eyal Bensimhon: {a-Clubs}{q-Spades}

Morgenstern flopped a set of eights and Bensimhon was drawing extremely slim. The {8-Diamonds} on the turn gave Morgenstern quads and the {3-Clubs} on the river was just a formality.

2. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    155
    קיבל תודה 63 פעמים ב57 הודעות
    מבחינת הבלוף, אני מבין את קו המחשבה שלו,, יש לו את הבלוקרים לייצג QQ, AA ומקסימום אם מקבל קול אז בקדור לפלאש נאטס .
    מצד שני, זה מה שהיה צריך להדליק לו נורה אדומה כשמורגנשטיין חזר עליו בפלופ, הוא חוסם לו מלא בלופים.
    אבל מורגנשטיין שחקן שידוע שהוא מאוד רחב והוא קייפבל וזה משהו ששמחון היה צריך להבין שגם יכול להיות לו 67 סוט שם בכיף.
    נערך לאחרונה על ידי mor1411; 27/10/2019 ב 18:04.

3. סטרייט

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    323
    הדברים שלא לגמרי מובנים לי זה:
    א. למה הוא יוצא בסיבט בפלופ ל-2 שחקנים כשהבורד לא פוגע בטווח שלו והוא מייצג רק זוג אובר
    ב. אם לצאת בסיבט למה ללכת על סייזינג כזה גבוה מעל 50%, את אותו אפקט הוא יכל לקבל גם עם רייז של 20-25K
    ג. סמול רחב אגרסיבי השווה פרה ל3בט (-נכון, זה 3בט של ביג על כפתור אבל בכל זאת בלי עמדה סביר שהוא עם לפחות 66+,סוטד קונקטורס, AXs ) - עושה בעצם מינרייז, זה או מונסטר או בלוף גמור- אם יש לך ריד שזה בלוף גמור למה לא קול ולראות לאן זה מתפתח?

4. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    155
    קיבל תודה 63 פעמים ב57 הודעות
    פשוט שיחק את היד בצורה חובבנית, חסרת היגיון.
    בטח כשאתה נותן סיבט כזה לשני שחקנים ומקבל חזרה אתה צריך לוותר..

5. המשתמשים הבאים מודים ל mor1411 על התגובה המועילה:

the16keves (27/10/2019)

6. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    אם הדיווח מדוייק מבחינת אקשן (ואני יוצא מנקודת הנחה שהוא לא מדוייק, אבל זה מה שיש לנו), אני מאוד לא אוהב איך ששוחק.

פרי פלופ נמוך מדי, נותן לכפתור אודס טובים מדי עם כל יד סוטד או זוג, הסמול בכלל לא הולך לקפל כמעט כלום.
    פלופ ממש לא הלוח שלנו, במיוחד לאור הסייז פריפלופ, לכפתור יש את כל הזוגיים והסטים הנמוכים בנוסף להרבה דראוס וזוגות שלא מקפלים פלופ, לסמול יש את כל הסטים והם חלק גדול מאוד מהטווח שלו. אולי 10% מהפעמים ניקח את הקופה בפלופ שיעבור בפולדים של שניהם,, ולברל טרן וריבר על לוח כזה זה התאבדות.
    אחרי שקיבלנו רייז, כן, אפשר לייצג פה אסים או דאמות , אבל אנחנו הולכים ראש בקיר מול סט אחוז גבוה מפעמים, האמת שגם עם אסים הייתי רועד מפחד פה (אבל מכניס), בהחלט לא ספוט שהייתי מחפש בכח לבלף אותו, אבל ה3בט פלוופ זה ההחלטה הכי פחות מוזרה ביד.

7. 5 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (27/10/2019), mor1411 (27/10/2019), odedlee (27/10/2019), shugon (27/10/2019), the16keves (27/10/2019)

8. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    אם הדיווח מדוייק מבחינת אקשן (ואני יוצא מנקודת הנחה שהוא לא מדוייק, אבל זה מה שיש לנו), אני מאוד לא אוהב איך ששוחק.

פרי פלופ נמוך מדי, נותן לכפתור אודס טובים מדי עם כל יד סוטד או זוג, הסמול בכלל לא הולך לקפל כמעט כלום.
    פלופ ממש לא הלוח שלנו, במיוחד לאור הסייז פריפלופ, לכפתור יש את כל הזוגיים והסטים הנמוכים בנוסף להרבה דראוס וזוגות שלא מקפלים פלופ, לסמול יש את כל הסטים והם חלק גדול מאוד מהטווח שלו. אולי 10% מהפעמים ניקח את הקופה בפלופ שיעבור בפולדים של שניהם,, ולברל טרן וריבר על לוח כזה זה התאבדות.
    אחרי שקיבלנו רייז, כן, אפשר לייצג פה אסים או דאמות , אבל אנחנו הולכים ראש בקיר מול סט אחוז גבוה מפעמים, האמת שגם עם אסים הייתי רועד מפחד פה (אבל מכניס), בהחלט לא ספוט שהייתי מחפש בכח לבלף אותו, אבל ה3בט פלוופ זה ההחלטה הכי פחות מוזרה ביד.
    כמה הוא ירי0 פה ? נראה לי זה סביר 4X ע0 שולחן סביר
    אני חושב שמול שחקן אחד אולי עוד היתי אוהב את הלין אבל מול שתי שחקני0 נראה לי שזה ספיו מדי מול שחקן אחד נראה לי יותר ריאלי וכנראה שהינו מכניסי0 את האסי0 שלנו פה אז....

9. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    במקור פורסם על ידי rannew צפה בהודעה
    כמה הוא ירי0 פה ? נראה לי זה סביר 4X ע0 שולחן סביר
    אני חושב שמול שחקן אחד אולי עוד היתי אוהב את הלין אבל מול שתי שחקני0 נראה לי שזה ספיו מדי
    אולי אני מושפע מקאש, בעומק של 100בב זה נראה לי פשע לעשות סקוויז כזה נמוך, ב-50בב אין ספק שזה פחות גרוע, כי אין לכפתור אימפלייד אודס טובים מדי עם ידיים ספקולטיביות, בכל מקרה 27-35 נראה לי הרבה יותר הגיוני, בנעליים של כפתור אני משלם מאוד רחב מול סייז כזה משחקן אגרסיבי (ומקפל הכל מול כל סייז מול שחקן פאסיבי)

מול שחקן אחד הסיכוי להתקל בטופ טווח קטן פי 2, אז ברור שמול שחקן אחד זה הרבה יותר סביר.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 27/10/2019 ב 20:26.

10. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    ברמה האישית-
    בנשמחון אשכרה אגדת פוקר. בנאדם שעף על החלום שלו עד הסוף ועוד נשמע ממנו ביגטיים גם בהיי רולרס בעתיד.
    מזכיר לי את רפי וגאס במידת מה, שני טיפוסים שלא מוותרים למרות קירות בירוקרטיים ממשיכים להתעמק ולקמר ולתת בראש ומושכים קהל ועניין. שאפו ענק!

ברמת היד-
    מי שמכיר את אנטון, ומאמין שאייל מכיר אותו טוב, זה שחקן עם "נטיות אובדניות" מקוטבות ובלתי צפויות. על בורד נמוך כזה מלחמת טווחים מול אנטון היא בלתי נמנעת.
    בלבלינג הזה איל הפסיד אבל עדיין, שאב פרוטקשן\ואליו לגיטימי מול שחקן מקוטב בעליל. שוחק טוב.
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 27/10/2019 ב 20:14.

11. סטרייט

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    323
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    ברמה האישית-
    בנשמחון אשכרה אגדת פוקר. בנאדם שעף על החלום שלו עד הסוף ועוד נשמע ממנו ביגטיים גם בהיי רולרס בעתיד.
    מזכיר לי את רפי וגאס במידת מה, שני טיפוסים שלא מוותרים למרות קירות בירוקרטיים ממשיכים להתעמק ולקמר ולתת בראש ומושכים קהל ועניין. שאפו ענק!

ברמת היד-
    מי שמכיר את אנטון, ומאמין שאייל מכיר אותו טוב, זה שחקן עם "נטיות אובדניות" מקוטבות ובלתי צפויות. על בורד נמוך כזה מלחמת טווחים מול אנטון היא בלתי נמנעת.
    בלבלינג הזה איל הפסיד אבל עדיין, שאב פרוטקשן\ואליו לגיטימי מול שחקן מקוטב בעליל. שוחק טוב.
    מתפלא עליך באדג'ר
    כל הליין של היד שוחק רע ביחוד בעומקים האלה
    מורננשטרן של היום זה כבר לא אותו שחקן מטורף מלפני 6 שנים
    חוץ מזה שהוא שיחק את רוב היד מול 2 שחקנים
    גם שמחון עצמו התיחס ליד הזאת כאי שפיות זמנית שנפלה עליו

12. המשתמשים הבאים מודים ל the16keves על התגובה המועילה:

badgersoul (27/10/2019)

13. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    190
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות

יד באמת מיותרת אאין הרבה מה להוסיף על מה שגאד כתב
    גם בלוף צריך לדעת מתי זה מסוכן מדי בעומק כזה וטורניר יקר

קיבל שיעור מנגראנו איך לעשות ספיו

14. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    אולי אני מושפע מקאש, בעומק של 100בב זה נראה לי פשע לעשות סקוויז כזה נמוך, ב-50בב אין ספק שזה פחות גרוע, כי אין לכפתור אימפלייד אודס טובים מדי עם ידיים ספקולטיביות, בכל מקרה 27-35 נראה לי הרבה יותר הגיוני, בנעליים של כפתור אני משלם מאוד רחב מול סייז כזה משחקן אגרסיבי (ומקפל הכל מול כל סייז מול שחקן פאסיבי)

מול שחקן אחד הסיכוי להתקל בטופ טווח קטן פי 2, אז ברור שמול שחקן אחד זה הרבה יותר סביר.
    נכנסתי לפוסט בטעות ולא ראיתי את העמדה אז מסכי0 איתך נהוג לרוב 5.5 בערך אז 34 K כזה יכול שבאמת הוא בנה לו את היד מהתחלה ליצג טווח חזק מאוד
    אבל לא נשמע לי הגיוני שיוריד סיזז ככה....

נושאים דומים

1. קורגנוב מעיף את ליב בורי מהמיין איבנט
    על ידי the16keves בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 04/07/2019, 15:59
  2. עוד ספוט חארבנה מהמיין 22
    על ידי dodly123 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 29/07/2013, 19:42
  3. יד פשוט מדהימה מהמיין
    על ידי Black winter day בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 18