AA vs KK - אפשר להתחמק?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-13 מתוך 13
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

AA vs KK - אפשר להתחמק?

יד שקורית כל יום ועדיין.
    טורניר אקדמיה, שלב שלוש, 100-300-300.
    הירו אפקטיבי 35K.

לימפ, הירו מאמצעית 1100, נבל א׳ משמאלי משלם ונבל ב׳ בביג מחזיר ל-3600.
    הירו 9000, נבל א׳ משלם ונבל ב׳ דוחף סחורה.
    הירו משלם בלב כבד ומקבל את הבשורות הרעות (טוויסט: נבל א׳ גם שילם משום מה עם תשיעיות ופגע בסט אבל זה פחות העניין).

השאלה אם אפשר לצאת. הוא מייצג שם AK שזה 8 קומבינציות, KK 1 ואסים 6. אם אני משאיר רק AK סוט זה כבר עולם אחר.
    אני יודע שפוקר משחקים לטווח הארוך וזה שנפלתי היום על אסים לא אומר שצריך לשחרר קינגים פרי מעתה והלאה, ועדיין, שחקן בלי הכרות איתי, דוחף לי 5בט שאב בתחילת טורניר..יכול להיות שם משהו אחר?

מרגיש לי שזאת סיטואציה נפוצה מדי (ואולי זאת סתם תחושה שיש לכל אחד שמבוססת על טראומות אישיות) בשביל לא לוותר מדי פעם. מצד שני, ברור שיש פה פתח גדול לניצול.

2. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    לKK יש כמעט 50% מול הטווח שנתת לו (AK,KK,AA).

3. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    לKK יש כמעט 50% מול הטווח שנתת לו (AK,KK,AA).
    אני עוד לפני התואר ראשון באקדמיה אז אני מודה שאני פחות מתמצא באיך לחשב את האחוזים ומה הם אומרים לי. הנחתי מהניסוח שבהינתן האחוזים האלה אני צריך להשוות.

אשאל אחרת. אני יודע שזה ניסוח כבשי אבל האם לגיטימי ״לשים בן אדם על אסים״ ולשחרר או שזה מהלך פחדני ולא משתלם?
    שוב אני אומר, זה היה 5בט בתחילת טורניר וממש לא היתה לי תדמית פרועה בשולחן.

שמעתי פעם את נגרנו אומר שהוא זרק פעמיים בחיים קינגים פרי וצדק פעם אחת.

4. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    במקור פורסם על ידי JS65 צפה בהודעה
    אני עוד לפני התואר ראשון באקדמיה אז אני מודה שאני פחות מתמצא באיך לחשב את האחוזים ומה הם אומרים לי. הנחתי מהניסוח שבהינתן האחוזים האלה אני צריך להשוות.

אשאל אחרת. אני יודע שזה ניסוח כבשי אבל האם לגיטימי ״לשים בן אדם על אסים״ ולשחרר או שזה מהלך פחדני ולא משתלם?
    שוב אני אומר, זה היה 5בט בתחילת טורניר וממש לא היתה לי תדמית פרועה בשולחן.

שמעתי פעם את נגרנו אומר שהוא זרק פעמיים בחיים קינגים פרי וצדק פעם אחת.
    אם היינו מתחילים בזה שהוא דוחף פריפלופ ואתה מחליט אם לשלם בלי הכסף בקופה במהלך הדרך אז היית צריך 50% לנצח מול הטווח שלו כדי להשוות.
    מכיוון שכבר יש 9000 ששמת בקופה, ועוד כסף מהשחקן השני, אתה משלם רק 26000 כדי להרוויח קופה של 35000+35000+9000= 79000 זה נותן לך יחס הרבה יותר טוב ואתה צריך הרבה פחות מ-50% לנצח כדי לשלם כאן.

לגיטימי לשים מישהו על אסים ולקפל קינגים? לא סתם על סמך תחושת בטן לא מבוססת, ברגע שאתה יכול לדמיין את היריב משחק ככה QQ או AK אי אפשר לקפל KK. אם אתה מכיר את היריב ובטוח שהוא מסוגל לשחק באותו ליין רק אסים אחרי הרבה היסטוריה והרבה ידיים שבהן ראית אותו משחק ככה אסים ומשחק בצורה שונה QQ AK אז יש על מה לדבר, הייתי נמנע מזה לחלוטין, זה בסדר להפסיד לפעמים אול אין פריפלופ. לחפש לזרוק קינגים פרי זאת לא הדרך לרסק בפוקר, נסה במקום זה למצוא ספוטים טובים לזרוק אוברפייר פוסטפלופ, כשהיריב מייצג יד שמנצחת אוברפייר, זה יעשה אותך יותר עשיר יותר מהר.

5. 6 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (24/11/2019), er4n (24/11/2019), fullbariver (22/11/2019), JS65 (22/11/2019), poker_ta (22/11/2019), TheM_Wolf (25/11/2019)

6. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    21
    קיבל תודה 6 פעמים ב3 הודעות
    לא צריך תואר ראשון במתמטיקה בשביל זהץתלמד בבית

7. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    במקור פורסם על ידי fullbariver צפה בהודעה
    לא צריך תואר ראשון במתמטיקה בשביל זהץתלמד בבית
    למקרה שהשתמע משהו אחר, לא הייתי עוקצני בקטע של התואר. התכוונתי לקורס תואר ראשון באקדמיה לפוקר.

8. המשתמשים הבאים מודים ל JS65 על התגובה המועילה:

badgersoul (24/11/2019)

9. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    OP העלה כאן סוגיה יפהפייה שמבליטה את האנומליה של מקצוע הפוקר למול מקצועות אחרים בשוק החופשי: בפוקר, ברוב הסיטואציות וברוב הזמן, הפסד "נכון" של כסף נחשב "יום טוב במשרד" ורווחי לאורך זמן.
    אין מקצוע כזה בעולם, ככל שיודע: משקיע פיננסי שקרס - המוניטין והעסק עלולים לגווע. מהנדס שהגשר שלו התמוטט - כנל גם הקריירה. מנתח שמאבד מנותחים סופו לסיים כסניטר, (ח"כ ששנה שלמה לא עושה כלום בד''כ לא יקבל שכר..) וכו וכו וכו.
    בפוקר אתה פשוט חייב להפסיד כסף בספוטים מסויימים כדי ש"העסק" שלך יהיה רווחי. חייב! KK למשל מול AA בואקום אם לא הפסדת סולד או באסטו מטורני' - המהלך שלך לרוב שגוי והעסק שלך צולע. כנ"ל פלאש על פלאש או סט על סט. מצבי קצה לרוב בהם אתה פשוט חייב להתרושש רגעית , להיות לגמרי מבסוט ששיחקת EV+ , ולטפס ברווחיות בהמשך. ויותר מזה: בניהול בנקרול נכון אתה מגדר עצמך בנוקשות להפסיד סכום קצוב ליממה ולא לחרוג סנט. עד כדי כך שאם למשל הבנקרול שלך מאפשר 1000$ ליום ביי אין'ס או סולדים ובמשמעת ברזל הפסדת 1000$ וקמת מהשולחן מייד , בלי להיגרר לעוד צ'ינוסים בקטנה וקימורי יתר , אני רואה בזה הצלחה כבירה, אפילו גדולה מזו של סקור ענק! גדולה בהרבה. כמו שנאמר , מקצוע מוזר. מוזר מוזר.
    בהצלחה

10. 2 המשתמשים הבאים הודו לbadgersoul על ההודעה המועילה:

the16keves (25/11/2019), גיא 1972 (25/11/2019)

11. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    OP העלה כאן סוגיה יפהפייה שמבליטה את האנומליה של מקצוע הפוקר למול מקצועות אחרים בשוק החופשי: בפוקר, ברוב הסיטואציות וברוב הזמן, הפסד "נכון" של כסף נחשב "יום טוב במשרד" ורווחי לאורך זמן.
    אין מקצוע כזה בעולם, ככל שיודע: משקיע פיננסי שקרס - המוניטין והעסק עלולים לגווע. מהנדס שהגשר שלו התמוטט - כנל גם הקריירה. מנתח שמאבד מנותחים סופו לסיים כסניטר, (ח"כ ששנה שלמה לא עושה כלום בד''כ לא יקבל שכר..) וכו וכו וכו.
    בפוקר אתה פשוט חייב להפסיד כסף בספוטים מסויימים כדי ש"העסק" שלך יהיה רווחי. חייב! KK למשל מול AA בואקום אם לא הפסדת סולד או באסטו מטורני' - המהלך שלך לרוב שגוי והעסק שלך צולע. כנ"ל פלאש על פלאש או סט על סט. מצבי קצה לרוב בהם אתה פשוט חייב להתרושש רגעית , להיות לגמרי מבסוט ששיחקת EV+ , ולטפס ברווחיות בהמשך. ויותר מזה: בניהול בנקרול נכון אתה מגדר עצמך בנוקשות להפסיד סכום קצוב ליממה ולא לחרוג סנט. עד כדי כך שאם למשל הבנקרול שלך מאפשר 1000$ ליום ביי אין'ס או סולדים ובמשמעת ברזל הפסדת 1000$ וקמת מהשולחן מייד , בלי להיגרר לעוד צ'ינוסים בקטנה וקימורי יתר , אני רואה בזה הצלחה כבירה, אפילו גדולה מזו של סקור ענק! גדולה בהרבה. כמו שנאמר , מקצוע מוזר. מוזר מוזר.
    בהצלחה
    הדוגמאות שלך הן קצת מוטות כי לקחת מקצועות עם אי וודאות קטנה , יש אלף דוגמאות של מצבי אי וודאות שבהן אתה יכול להחליט נכון ולהפסיד , לדוגמא סוחר בבורסה , ליטיגטור, מפקד בקרב וכו, אם ניקח את הדוגמא האחרונה תחקיר בצהל של קרב לא בהכרח מסתכל על השורה התחתונה - כמה מתים מכל צד ומי ניצח אלא אם התקבלו ההחלטות הנכונות ביחס למידע שהיה לך

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. 2 המשתמשים הבאים הודו לTLR על ההודעה המועילה:

badgersoul (25/11/2019), the16keves (25/11/2019)

13. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    אני עוד לפני התואר ראשון באקדמיה
    אני אפילו רבע קורס לא עשיתי באקדמיה של הפוקר אבל עשיתי תואר באוניברסיטה של החיים חחח ואומר לך בוודאות שאין דבר כזה לזרוק קינגים לפני הפלופ בטורניר של האקדמיה. זה קינגים. כבוד לקלף!
    תזכור דבר אחד - מי שלא מכבד את הקלף - הקלף לא מכבד אותו! וזה אני אומר לך בתור בוגר האוניברסיטה של החיים.
    הבהרה: הכותב הינו כבש

14. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

badgersoul (25/11/2019)

15. הסמל האישי של גיא 1972
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    39
    קיבל תודה 11 פעמים ב8 הודעות
    היה לי יד כזאת אבל עם הרבה רמזים מסגירים...
    https://www.pokerland-il.com/threads...859#post691859

16. המשתמשים הבאים מודים ל גיא 1972 על התגובה המועילה:

JS65 (25/11/2019)

17. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    אני אפילו רבע קורס לא עשיתי באקדמיה של הפוקר אבל עשיתי תואר באוניברסיטה של החיים חחח ואומר לך בוודאות שאין דבר כזה לזרוק קינגים לפני הפלופ בטורניר של האקדמיה. זה קינגים. כבוד לקלף!
    תזכור דבר אחד - מי שלא מכבד את הקלף - הקלף לא מכבד אותו! וזה אני אומר לך בתור בוגר האוניברסיטה של החיים.
    כיבדתי, כיבדתי..כל הדרך הביתה :/
    פעמיים רצוף עפתי משם עם מפלצת אחרי דריכה על אסים (בפעם הקודמת עם דמות אבל הייתי קצר בהרבה וזאת היתה סיטואציה יותר פשוטה).

בגלל שכאן היתה יד שיותר אפשרי ״לצאת ממנה״ (עמוקים מאוד, 5בט, יישארו לי מספיק צ׳יפים גם בפולד) אז רציתי לדעת אם זה משהו ששוקלים אותו או שתמיד שמים קסדה ומקווים לטוב. קיבלתי את התשובה שלי.

18. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    לדוגמא מפקד בקרב , תחקיר בצהל של קרב לא בהכרח מסתכל על השורה התחתונה - כמה מתים מכל צד ומי ניצח אלא אם התקבלו ההחלטות הנכונות ביחס למידע שהיה לך

Sent from my iPhone using Tapatalk
    OMG אחינו
    זה נכון לגבי חמאס ג'יהאד וצבאות חשוכים ברבריים אללליוסטור.
    בצהל של היום - נהרגו חיילים - מישהו נכשל וייכלא. מקווה ככה בשם מיליוני אימהות ואבות כאן

19. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    כיבדתי, כיבדתי..כל הדרך הביתה :/
    פעמיים רצוף עפתי משם עם מפלצת אחרי דריכה על אסים (בפעם הקודמת עם דמות אבל הייתי קצר בהרבה וזאת היתה סיטואציה יותר פשוטה).

בגלל שכאן היתה יד שיותר אפשרי ״לצאת ממנה״ (עמוקים מאוד, 5בט, יישארו לי מספיק צ׳יפים גם בפולד) אז רציתי לדעת אם זה משהו ששוקלים אותו או שתמיד שמים קסדה ומקווים לטוב. קיבלתי את התשובה שלי.
    זה טורניר של האקדמיה חמוד, כפרה, נשמה של ברבור. אומר שנית - טורניר של האקדמיה.
    אני יכול לחשוב על סיטואציה דמיונית שאולי אולי שווה לשקול להפיל קינגים פרה - נגיד אם אתה בבאבל בטורניר 100K אירו כניסה ואתה מתנגש מול הצ'יפ לידר ושניכם עמוקים טילים ואחריך יושבים עוד חמישה אנשים עם בליינד וחצי. נגיד שם אולי שווה לשקול. כמו שאמרתי סיטואציה דמיונית.
    בסיטואציות מציאותיות - נודר שזה נדיר
    הבהרה: הכותב הינו כבש

נושאים דומים

1. פול של אסים ובורד.אפשר להתחמק פה מלהשוות?
    על ידי pokerkiddo בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 26/06/2015, 16:45
  2. האם ניתן להתחמק מהמצב?
    על ידי KETCHUP בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 24/06/2013, 10:22
  3. כמה רעים אפשר להיות, איך אפשר???
    על ידי Yanay בפורום אוף טופיק
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 28/11/2012, 19:31
  4. האם הייתה דרך להתחמק ?