סיטואציה מעניינת, והרהור לגבי רמות חשיבה...

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 30
  1. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות

סיטואציה מעניינת, והרהור לגבי רמות חשיבה...

משחק חברי 1-2. התחיל 8 הנדד, עכשיו נותרו 6.

לקראת סוף הערב, אני ב-SB מקבל .

האקשן חוזר אליי אחרי איזה שני לימפרים, ואני מעלה ל-20. רק ה-BB משלם.

פלופ:

אני יורה עוד 25, והביג משלם.

טרן:

אני מצ'קצ'ק והביג מצ'קצ'ק אחרי.

ריבר:

כאן מגיעה הדילמה שלי והשאלות והתהיות. הביג הוא שחקן שמשחק הרבה שנים פוקר, יודע הכל על כל מה שצריך לדעת, אבל לא נראה לי שמעולם עשה את קפיצת המדרגה, בעיקר בגלל חוסר רצון, להפוך לשחקן מורווח ורציני. הוא משחק משחקים חבריים, פעם בשבוע, וזה מספיק לו. הוא ממושמע מאוד, יחסית טייט, אבל מסוגל למהלכים.

תנסו לעקוב אחרי עכשיו, מצטער על הסיבוך:

אני לא מפחד מהאס.

אני מפחד מה-9.

הוא יודע שאין לי ביד 9.

אני יודע שהוא יודע שאין לי 9.

הוא יודע שאני יודע שהוא יודע שאין לי 9.

מה אתם עושים? (אני מכסה אותו בצ'יפים, נותרו לו כ-150 מאחור).

עריכה: עוד נתון קטן - זה לא השולחן הקבוע שלי, זה שולחן שאני מגיע אליו פעם ב..., ובו אני נחשב לשחקן הכי משוחרר, שרואה הכי הרבה פלופים. אני משוכנע שיכול להיות לו 9 בריינג'.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 10/11/2010 ב 11:43.
    "It's not enough to succeed. Others must fail"

2. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    להמר את הריבר = להפוך את היד לבלוף, וחבל, יש לך אחלה שואודאון ווליו.
    אתה בחיים לא מקבל פה ווליו מיד שאתה מנצח. כלום. ממש ממש מאף יד. אולי רק אם היריב שלך ממש דביל וממש סטיישן והולך להשוות לך עם איזה JT

שיחקת בסדר גמור, סטנדרטי למדי הצ'קים בטרן ובריבר

3. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (19)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,542 פעמים ב1,916 הודעות
    bet the turn.

4. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    bet the turn.
    למה?

5. פלאש  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    247
    קיבל תודה 89 פעמים ב69 הודעות
    אם הוא יודע את מה שאמרת ואין לו אז הוא יתן פה הימור גבוה , אם יש לו הוא יתן הימור לווליו שהוא חושב שתשלם. עדיין יכולה להיות לו יד שמנצחת אותך גם בלי ה9.

6. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (12)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    check call any bet

7. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    71
    קיבל תודה 172 פעמים ב102 הודעות
    למה אתה שולל A ביד? לא יכול להיות לו AX פלאש דרו שהפך לטופ פיר? (אם אתה אומר שיש לו הרבה 9 בריינג', אז יש לו מן הסתם גם הרבה AX בריינג')

8. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    קיבל תודה 161 פעמים ב85 הודעות
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    למה?
    מה ה-8 שינה? הוא השלים גאטשוט (אני לא נוטה להאמין לשחקנים שמייצגים סטרייט אחרי גאטשוט, בערך כמו ראנר ראנר מבחינתי, עם האקשן הרלוונטי כמובן). אם אכן יתברר בסוף היד שהוא שילם בפלופ עם גאטשוט קח פוסטיט, תרשום את זה ושים לו על המצח, כדי שתזכור לפעם הבאה...
    כמובן שה-8 משלים אופן אנדד ל-45, אבל אני לא מצפה ש-45 ישלם רייז ל-20 מה-BB, ולא שישלם בפלופ כזה עם 4 אאוטס אמיתיים.
    בטרן עדיין יש המון דרואוים, אוברקארדס שאתה לא רוצה שיגיעו לריבר, ומצד שני מספיק ידיים שמשלמות לך גם בטרן.

9. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    אתה מתאר כאן שחקן טייט וממושמע,לכאורה הריינג' שלו מאוד מצומצם אחרי שהוא שילם לך הימור 10BB פרי,
    יש לך מידע על הריינג' שלו?

אני חושב שבט בפלוף צריך להיות 4/3-4/5 מהקופה.

טרן לא נוח אבל ממש לא חושש מ9 אצל היריב...איך 9 נכנס לריינג' שלו?

בריבר אם כל כך ברור לך שהוא יודע שאתה לא מחזיק 9, אני מצפה משחקן כזה לנסות לגנוב את הקופה.

כבש סטנדרטי היה מהמר 3/4 קופה לפחות כדי לגנוב את הקופה ואם הוא באמת מחזיק 9הוא היה מהמר בסביבות 1/2 קופה.

מאחר שלא מדובר בכבש אני מצפה לקבל בלוף בגובה חצי קופה.(הבעיה שאני אישית מאוד מפחד מA בריבר). איני חושש מווליו עםA.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 10/11/2010 ב 13:42.

10. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    אני מודה לכולכם על התשובות, אבל מבקש לנסות לפתח את הדיון ברמות החשיבה, אם יש אפשרות. איך אתם מוציאים לפועל מצבים כאלה?

ואם גילוי ההמשך יעזור לכם, אז אדרבא: הוא דחף אול-אין בריבר.
    "It's not enough to succeed. Others must fail"

11. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    במקור פורסם על ידי gil712 צפה בהודעה
    מה ה-8 שינה? הוא השלים גאטשוט (אני לא נוטה להאמין לשחקנים שמייצגים סטרייט אחרי גאטשוט, בערך כמו ראנר ראנר מבחינתי, עם האקשן הרלוונטי כמובן). אם אכן יתברר בסוף היד שהוא שילם בפלופ עם גאטשוט קח פוסטיט, תרשום את זה ושים לו על המצח, כדי שתזכור לפעם הבאה...
    כמובן שה-8 משלים אופן אנדד ל-45, אבל אני לא מצפה ש-45 ישלם רייז ל-20 מה-BB, ולא שישלם בפלופ כזה עם 4 אאוטס אמיתיים.
    בטרן עדיין יש המון דרואוים, אוברקארדס שאתה לא רוצה שיגיעו לריבר, ומצד שני מספיק ידיים שמשלמות לך גם בטרן.
    לא אמרתי שאני חושב שלויליאן יש סטרייט
    אמרתי שאני חושב שאנחנו לא מקבלים ווליו משום דבר שאנחנו מנצחים, ובתכלס, אין המוון קלפים שאנחנו לא רוצים לראות.. רק תלתנים.
    קצת מנוש קונטרול, מה רע..

12. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    לא אמרתי שאני חושב שלויליאן יש סטרייט
    אמרתי שאני חושב שאנחנו לא מקבלים ווליו משום דבר שאנחנו מנצחים, ובתכלס, אין המוון קלפים שאנחנו לא רוצים לראות.. רק תלתנים.
    קצת מנוש קונטרול, מה רע..
    שאלת למה להמר בטרן ואני עניתי, כמו יהודי טוב, בשאלה "למה לא?". אתה לא יכול לקחת את הקופה בטרן בלי להמר. הטיעון של "תהמר רק אם ידיים פחות טובות ישלמו לך" כשיש בורד כזה הוא חלש. תהמר כי יש לא מעט כסף בקופה, אתה מעריך שאתה טוב עליו בטרן ודווקא כן יש המון קלפים בריבר שאתה לא רוצה לראות (כל תלתן, 9, K או A ואתה כנראה כבר בבעיה מול בט בריבר).
    לדעתי זה מקום רע לעשות בו פוט קונטרול. עכשיו לך תשבור את הראש בריבר.

13. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (14)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    אני מודה לכולכם על התשובות, אבל מבקש לנסות לפתח את הדיון ברמות החשיבה, אם יש אפשרות. איך אתם מוציאים לפועל מצבים כאלה?

+1 למה ששיפיט רשם,
    אתה לא יכול להרשות לעצמך CHECK בטרן עם יד כזאת,לפי התגובה שלו בטרן אפשר לקבל הערכה על איפה אנחנו עומדים(לפי גודל הרייז וההתנהגות שלו בקופות אחרות גודל רייזים וכו).

14. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167

שאלת השאלות היא איך וויליאן רואה אותך
    האם אתה נתפס כסטיישן?
    האם יש לך יכולת לבצע פולדים גדולים?
    האם היריב ראה אותך מבצע פולדים גדולים?

אתה מבקש לדבר על רמות חשיבה אך למעשה לא מספק יותר מדי רידים. כמו לדוגמה.. מה הטווח ידיים שאיתן וויליאן משווה בריבר? אם נסתכל על זה בוואקום - זה פולד.
    הוא ישווה עם SC מהביג?
    ישווה עם אסים בינונים מהביג?

אם בכל זאת אאנוס את הסיטואציה ואתייחס לרמות חשיבה, והשחקן מולך הוא אכן שחקן חושב, אני חושב שהרבה פעמים נראה כאן זוגות/סט מהפלופ שמבין ש-9 בכלל לא בריינג' שלך ולכן לא חושש מהסטרייט
    אותו סט זוגות שם אותך על AK AQ אחרי הצ'ק בטרן המפחיד כביכול
    וכשהגיע האס.... עשה אוברבט.

15. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות

אם ציקצקת את הריבר סביר שקיבלת אול אין משחקן טוב- מהלך סטאנדרטי שגרם לך לאבד את המיקום שלך ביד.

כמה נקודות לחשיבה שלי בנוגע לרמות חשיבה:

1- צק בריבר מראה על חולשה, אם אתה מול שחקן שמסוגל לבלף סכום גבוה בריבר - תן סטופ בט, ברור שהוא יכול לעשות לך רי רייז, אבל מבחינתו זה מהלך EV- לטווח הרחוק, ולכן סיכוי הרבה יותר נמוך שתקבל כזה. (אתה לא משחק מול פיל אייבי)
    2- אם ברור לו שאין לך 9 יש קצת פאק במשחק שלך- אני אף פעם לא הבנתי למה הפורום מתרעם שאנשים עושים רייז מהSB עם 10,9 או J-9. אתה חייב לגוון את הריינג שלך מעמדות מסויימות, תשאיר את הוילאן בהחלטה קשה אם לבלף את כל הכסף שלו בריבר. זה יעבוד לו פעם פעמיים, אבל בפעם שלישית אתה תקח לו את כל הסולד בגל שגיוונת את הריינג.
    3 - יש הבדל גדול בין EV+ בויתור על קופה מאשר מלחמות האגו. אתה מושקע מעט מאד בקופה, ואתה צריך להשקיע הימור שהוא מעל גובה קופה - האם זה שווה כלכלית? האם זה כדי להצהיר "אל תבלפו אותי"? אני מאלו שפחות מאמינים בבלופים, אני חושב שאתה צריך להיות סופר מקצוען כדי שבלופים יהיו רווחיים לטווח רחוק, ורב הסיכויים שבשולחנות חבריים או פארטיות בלופים יהיו מאד לא רווחיים. כבר ציקצקת בריבר, קיבלת אול אין, תגיד נייס האנד ותעבור הלאה. כי למעשה איבדת את היד, אתה יכול להיכנס לאיזה פילוסופיה בגרוש שתרצה, אבל כל צעד שתעשה מעכשיו הוא בגדר ניחוש בלבד.
    4 - מצד שני, אם אנשים מרשים לעצמם לדחוף עלייך לעתים קרובות, עדיף שתעשה קול עכשיו, כשהקופה יחסית סבירה ולא מנופחת מדי כדי להצהיר "חברה אני קולינג סטישון, אל תבלפו אותי".

שיהיה לך בהצלחה תות בננה...

עריכה: אני גם הייתי דוחף לך פה עם כל AX לוואליו, וכשאני אומר דוחף זה רק כי אני רוצה שהיריב יחשוב שאני בבלוף וישווה לי...
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 10/11/2010 ב 14:25.

16. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    מה משנות הרמות חשיבה אם אתה לא משחק את היד כמו שצריך? רמות חשיבה יעזרו לך להגיע למסקנה נכונה בריבר אבל קשה להגיע למסקנה נכונה בריבר אם איפשהו בדרך אנחנו עושים טעות או מהלך שהוא לא אופטימלי
    נערך לאחרונה על ידי Raistlin; 10/11/2010 ב 14:26.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

17. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    אני מניח שצ'קצ'קת אליו. אם כך אז אני לא יכול לשים אותו על כלום חוץ מבלוף (FD?...). כל יד אחרת חוזרת אליך עוד בפלופ או בטרן, ואם האס עזר לו אז הוא עדיין צריך לחשוש שיש לך 2 זוגות או אפילו סט. אם זה וליו בט אז הייתי מצפה לבט של 2/3-3/4 ולא לאובר בט כזה אחרי שהראית חולשה בליין שלך (צ'ק בטרן ובריבר).
    הוא גם שם אותך על זוג מתחת לאס (אופייני מאוד לרייז כזה מה-SB). בקיצור הוא ניצל את העובדה שעם זוג מתחת לאס יהיה לך מאוד קשה להשוות שם את האול אין שלו.
    אני משלם.

18. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (19)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,542 פעמים ב1,916 הודעות

I thank you that you thank me.
    Like with any other level discussion, all comes down to you figure out what he wants you to do, and do the contra.
    You are the only one who can judge in which level you both are, now. with all the game dynamics and juices.
    For me this shove looks weak in general, but you are the best to judge.

19. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    2- אם ברור לו שאין לך 9 יש קצת פאק במשחק שלך- אני אף פעם לא הבנתי למה הפורום מתרעם שאנשים עושים רייז מהSB עם 10,9 או J-9. אתה חייב לגוון את הריינג שלך מעמדות מסויימות, תשאיר את הוילאן בהחלטה קשה אם לבלף את כל הכסף שלו בריבר. זה יעבוד לו פעם פעמיים, אבל בפעם שלישית אתה תקח לו את כל הסולד בגל שגיוונת את הריינג.
    SB זו העמדה הכי גרועה בשולחן. אתה מציע לעשות רייזים עם ידיים שהן EV- ברור מה-SB רק כדי שכשתהיה לו יד ראויה לרייז מה-SB לא יוכלו להוציא ידיים בינוניות מהריינג' שלך. אם תעשה את זה יותר אנשים ויותר פעמים ישוו לך את הרייזים מה-SB ותהיה עם יד בינונית OOP. אני לא חושב שזה עדיף.

דרך אגב, אתה יכול לומר אותו דבר על רייז מה-UTG, ואם הריינג' שלך מה-UTG הוא רחב אז שחקנים עם פוזישן עליך ינצלו את זה.
    יש סיבה למה הטווחים משתנים בהתאם לפוזישן.
    נערך לאחרונה על ידי gil712; 10/11/2010 ב 14:34. סיבה: UTG

20. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    i like check/call river.
    ur check can induce bluff from busted FD/small pair that figure they r no good.
    did he fire 150 on 90 pot on the river?!? looks kind of weak, but i dont realy know the table dynamic like u do. did he overbet in the past? does he slowplay good cards?

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. סיווג מחדש של רמות חשיבה במשחקי לייב
    על ידי Ronm11 בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 15/05/2013, 01:19
  2. סיטואציה מעניינת...
    על ידי shoko87 בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 07/07/2011, 20:36
  3. רמות ועומק חשיבה במשחק
    על ידי shipit בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 28/07/2010, 17:51

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

רמות חשיבה

סיטואציה מעניינת

סיטואציות מעניינות

פוט קונטרולסיטואציות לניחושסיטואציות של חשיבהמה נחשב ידיים טובות בפלוףרמות חשיבה בקיצורהולדם רמות חשיבה
SEO Blog