בואו נדבר על דונק בט, יד 5-5 טיפוסית

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 25
  1. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

בואו נדבר על דונק בט, יד 5-5 טיפוסית

משחק 5-5 טיפוסי ישראלי עמוק , פתיחות x10+, הרבה סטרדלים וסחורות מתרוצצות.

אפקטיב 1.5k נבל אני מכסה, לנבל ולי יש היסטוריה, אפשרי להגדיר אותו כרחב ואגרסיבי אך מבין עניין. אותי שחקן חושב יותר טייט אגרסיב.

נבל פותח לאחר קופת סטרדל ל80 דילר משלם ואני מרים בביג QJo, יכול לטרבט את נבל והספוט דיי קורץ לאחר השולם מהדילר, אך לא מרגיש שבאלי לסכן ולהפוך את היד לבלוף יש לי אקוויטי ולא אכפת לי לשחק פוסטפלופ, בוחר להגן.

פלופ 9,2,3 ריינבאו
    אני בצק, נבל 110 , דילר זורק ואני בשולם קר- הסיבות לשלם פה הם שיש לי המון קלפים טובים שיכולים להיפתח לי בטרן- כל 8,10,j,q,k יכולים לשפר אותי לקראת הריבר ויפתחו לי עוד אקוויטי לקראת בלוף ריבר עתידי, בנוסף, הפלופ אינו טוב לרייזר המקורי ככה שהטווח שלי בשולם נשאר לא חסום לעומת שלו שאמור להמר ברוב המקרים את האוברפרים שלו על בורד כזה ומדי פעם להמר או לצקצק את ה AK.., כמובן שיש גם זוגות יותר נמוכים שיכולים להמר פלופ אך 9 הוא קלף קריטי כי אני לא מאמין שעם זוג 88- הוא מהמר לתוכנו(כשהדילר עוד ביד) על פלופ כזה. ככה שזה סיפור של עשיריות + שנבל מספר.
    טרן מגיע j.
    קלף עדיף בהרבה בשבילי מאשר לראות Q (יש פחות ג'קים בטווח פתיחה של נבל),
    על הרבה קלפי טרן אחרים שהיו רק פותחים לי אקוויטי אך לא הופכים אותי ליד ממשית הייתה כאן אפשרות לצאת בדונק/ליד ולהעיף ידיים של נבל שאני לא רוצה להגיע איתם לשואו דאון, אבל j הופך אותי לטופפייר אז אני שמח לתת צ'ק,
    נבל מהמר 225, אני שולם (לא חושב שאני מחזיר שם מתישהו אולי לעיתים נדירות, אין כלכך סיבה כי חלש ממני כנראה יעיף)
    (קופה 925)
    ריבר חלומי מגיע עוד j,
    ועכשיו אני עומד בפני החלטה, כל היד שיחקתי פסיבי ושילמתי לנבל, אם הוא בילף עד עכשיו ובריבר אני יוצא בדונק(שאסור ע"פ הכללים המוסכמים) אני כנראה מעיף את כל הבלופים שלו. אם אני נותן צק והוא מצקצק מאחורה אני יכול להפסיד המון ערך, עוד שאלה היא עם איזה ידיים אתם רואים אותו מהמר על בורד כזה גם פלופ וגם טרן?

אז הדיון האמיתי הוא-
    צק להמשיך את אותו ליין שלקחנו או דונק בט ואני רוצה מקסימום ערך?

2. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    בחייאת, פולד פלופ קל. למה לחפש בכוח ספוטים בלי עמדה?

איך ששוחק, אני לא חושב שהרבה שחקנים יורים פה עוד כדור עם פספוס מוחלט. אם הוא אחד שכן, תן לו להמר. אחרת אתה צריך להמר גדול שיתלבל עם עצמו לשלם לך עם זוג.
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

3. המשתמשים הבאים מודים ל poker_ta על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (06/02/2020)

4. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    @poker_ta
    אם אתה מגן מהביג ואתה זורק על כל פלופ 9 גבוה לרייזר שבהחלט פוגע טוב יותר בטווח שלך , אתה כנראה זורק יותר מדי.
    זה לא לחפש ספוטים בכח, ואכן אולי אפשר לזרוק מפעם לפעם על הפלופ אבל עם איזה ידיים אחרות אני אעדיף להפליט אותו? רק פגיעה? אם הייתי עם זוג 77,66 זה היה יותר נכון לשלם שם? האמנם?

5. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    נו, אם כדבריך זה פוגע כל כך טוב בטווח שלך, זה אומר שיש לך מספיק ידיים יותר טובות לשלם איתם.
    למה להמשיך עם ידיים ש*לא* פגעו?

6. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    קיבל תודה 1,578 פעמים ב759 הודעות
    פולד פרה, ביד לא חזקה מספיק מול 4X עם עוד שחקן לדבר אחריך.

פולד פלופ, אפשר להרחיב על כל הסיבות, אבל זה פשוט רחוק מדי מקול, אתה מחוץ לעמדה מול דונק של הסטראדל במולטיווי,אתה לא צריך להגן פה הרבה, הוא יורה לתוך שני שחקנים עם טווח חזק. וכל הקלפים שנתת שמשפרים אותך לא באמת עוזרים לך מחוץ לעמדה מול טווח מקוטב, אם אתה מתמודד מול עוד בט אתה בספוט קשה ובדרך כלל פשוט צריך להעיף,וגם אם נבל מפסיק להמר אז במקרה הטוב תרוויח קופה קטנה, זה לא מהספוטים שנפגע בסטרייט עד הריבר וניקח לו ערימה כמעט בשום מצב.
    .
    טרן זה קרוב אבל בהחלט אפשר להעיף, אתה מאחורי טווח הוליו של נבל בלי הרבה יכולת להשתפר, אני מעיף גם טרן מול עוד הימור שלו.

ריבר איזה יד שלו שיחקה ככה ואתה מנצח ואמורה לשלם לך בט?? קשה למצוא יד אחת כזאת, אולי A9 אולי 23s, אבל הוא כנראה מעיף גם את זה מול דונק
    מצד שני דונק מעיף את כל האוויר שלו, ומגדיל קופה עם בלוף-קאצר נגד טווח הוליו החזק שלו. אני לא רואה אף יתרון ולעומת זאת יש הרבה חסרונות מאוד בולטים.

7. 4 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

ami1983 (14/02/2020), odedlee (31/01/2020), shugon (05/02/2020), TheM_Wolf (06/02/2020)

8. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    הימרתי 450 הוא שילם עם 910s בריבר, שאלתי אחרי זה אם אני מצקצק מה הוא עושה, היה הולך לצ'ק.

תקשיבו זאת יד שיש כלכך הרבה מה ללמוד ממנה, ודווקא פה אתם מחפשים את הסיבות לזרוק קודם כל ולהצדיק את הפולד פרה.
    כמובן כמעט ב80 אחוז ספוטים המצב האוטומטי יהיה פולד פרי, אבל כשאתה משחק לייב וגם אוןליין לעיתים יש ספוטים שמצדיקים התעקשות, בחיים לא הפלטת ממישהו עם אוויר בפלופ כדי לגנוב בטרן?
    בחיים לא שילמתי פרהפלופ לשחקן ניט עם סוטד וואן גאפר כי ידעתי שתוכל לקחת קופת עמק במידה והבורד יהיה לטובתך, בטוח שקרה לך. אנחנו משחקים ומחפשים לגרום ליריבים שלנו לטעות, לא להפוך לרובוטים שעושים פולד פרה לכל אגרסיביות מכל עמדה.

זה לא היה רייז של הסטרדל אלא של מידל פוזישן על קופת סטרדל, בקופות כאלה נבל לדעתי מקפיץ כמעט כל אס סוט,סוטד קונקטורס, ברודאווי וכו', אני מבין למה אפשר גם לזרוק את היד אבל כמו שציינתי בספוט הספציפי בחרתי לשלם והתוצאה הייתה חיובית, בלי קשר הבאתי את הספוט יותר בגלל הדיון בריבר על דונק בט, 2 ג'קים בטרן והריבר מורידים את הסיכוי שמישהו יחזיק ג'ק ז"א שהחוזק של היד שלי מוסווה מאוד, אני יודע שנבל מבין את זה ויכול לשלם לי גם 88 בספוט(אין לי הרבה 9 בטווח, אוברפייר אני כנראה מחזיר) 9x כמובן משלם וגם עשיריות+.

וכמו שציינתי, באמת מאמין שיש לי יתרון יכולת פוסט פלופ, אני מכסה את נבל בצ'יפים ושמח לשחק איתו פוסטפלופ בלי הצורך לבודד. היד הייתה מתנהלת אחרת לגמרי עם בפלופ הדולי היה ממשיך אחרי הימור של נבל ולא זורק.
    נערך לאחרונה על ידי scharati; 31/01/2020 ב 13:08.

9. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (14)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    לא יודע למה העלת את היד, שחקן מנוסה שמשחק ושיחק גבוה
    ממך כמו גוד מגיב לך תגובה עניינית ואתה מחפש להצדיק את עצמך.
    לפי איך ששוחק אין לך שום יתרון פוסט על נבל, זה תשלום פרי שמפסיד ארגז! זה גם לא פתיחה 4 איקס זה פתיחה 8 איקס,
    ואתה מושקע 5 בקופה ומשלים עוד 75 עם ילד דאמה אוף בלי עמדה, זה פשוט זוועה.
    פולד פלופ קל, אין לך בקדורים היריב מהמר מול 2 בקיצור יד רעה.

10. 5 המשתמשים הבאים הודו לkakayeled על ההודעה המועילה:

ami1983 (14/02/2020), GOD (31/01/2020), mor1411 (02/02/2020), Superior800 (14/02/2020), TheM_Wolf (06/02/2020)

11. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    44
    קיבל תודה 64 פעמים ב42 הודעות
    אני אוהב לתרבט את זה מדי פעם אם יש פולד אקוויטי, ואם לא פאס כל היום. לא מפליט שם לעולם. פלופ זה פולד קליל.
    ריבר- למה אתה מניח שאוברפייר לא יהמר שם? לא אמור להיות לך שום J שם. זה ואליו עם אוברפייר כל היום. אין לך שם שום דרו שפספס חוץ מאולי 45s. שאתה יוצא בדונק ריבר לואליו אתה רוצה לייצג דרו שפספס, שפה אין לך את זה. אתה מייצג פה נטו ואליו. הרוב הגדול של מה שמשלם לך שם אמור להמר בעצמו+בלופים שלו שיש לו מעט

12. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    למישהו יש פה ידיים בפלאט בסמול? אם כן איזה?

13. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    44
    במקור פורסם על ידי poker_ta צפה בהודעה
    למישהו יש פה ידיים בפלאט בסמול? אם כן איזה?
    כל הזוגות הנמוכים, סוטד ברודווי שבחרתי לא לתרבט. סוטד קונקטורס- בהתאם לכמה נבל רחב וחלש

14. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    כל הזוגות הנמוכים, סוטד ברודווי שבחרתי לא לתרבט. סוטד קונקטורס- בהתאם לכמה נבל רחב וחלש
    אני חושב שאם נבל פותח רחב וחלש הניצול הכי טוב זה לטרבט יותר ולאסוף את הכסף של הפתיחה שלו.
    להפליט יותר רחב לא ישיג הרבה גם מול טווח חלש, אתה מחוץ לעמדה וקשה להפוך ידיים בינוניות למרוויחות הרבה פוסט פלופ.ובנוסף זה ספוט שאם הביג בליינד חכם הוא יכול להרחיב בהרבה את הטווח סקוויז שלו.

15. סטרייט

מוניטין
    18 (7)
    הודה
    915
    קיבל תודה 139 פעמים ב106 הודעות
    אתה רחוק מאוד גבר

פאס פרה, פאס פלופ - אם זה היה הדס אפ כשאתה הגנת מול סייז נורמאלי בביג ונבל היה מהמר שליש מעמדה מאוחרת אז QJo קרוב בספוט. כשאתה במולטיוואי ונבל מהמר קרוב ל45% כשיש פלאט בכפתור (ולפחות תיאורטית הסייז העצום פרה אמור לגרום לטווחים שהגיעו לפלופ להיות יותר צרים, אבל גם אם נתעלם מזה ונתייחס לזה כספוט של 2-3 איקס פרה) QJ בלי בקדור צבע רחוק קילומטרים מלהיות יד שמספיק טובה להמשיך, (לא שאני טוען שעם בקדור היא מספיק טובה, למרות ההבדל המשמעותי מאוד)
    ריבר אין סיבה לצאת בליד, אין לנו כמעט Jx בטווח ולנבל יש לא מעט בלופים בפלופ שפגעו בJ. נבל גם אמור להמשיך להמר לואליו TT+

מספיק 2 תגובות שלך פה כדי להבין שאתה גם לא ממש מודע לכמה שאתה רחוק, כדאי לך להקשיב טוב למה שהחבר'ה כאן אומרים, ובכללי ללמוד את התיאוריה של המשחק לפני שאתה מחליט לעשות פלואטים רחבים מדי ולחשוב שיש לך אדג' פוסטפלופ או לנסות להצדיק את עצמך במקום להקשיב לGOD שנותן לך מתנה שהוא מגיב פה (למרות שנראה לי שבספוט הספציפי התבלבל וחשב שהאקשן בפלופ זה דונק של השחקן בסטראדל ולא צקים לאגרסור שהימר)

מצטער אם יצא אופנסיבי, אבל קח לתשומת לבך

16. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    44
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    אני חושב שאם נבל פותח רחב וחלש הניצול הכי טוב זה לטרבט יותר ולאסוף את הכסף של הפתיחה שלו.
    להפליט יותר רחב לא ישיג הרבה גם מול טווח חלש, אתה מחוץ לעמדה וקשה להפוך ידיים בינוניות למרוויחות הרבה פוסט פלופ.ובנוסף זה ספוט שאם הביג בליינד חכם הוא יכול להרחיב בהרבה את הטווח סקוויז שלו.
    זה 5 5, הנחת המוצא שלי היא שהביג פאסיבי מדי כמו הרוב המוחלט של הפילד. ברור שאם הוא אגרסיבי התמונה משתנה. אתה באמת זורק שם זוגות נמוכים? מרגיש לי כמו הפסד כסף. בוא נפליט סט במולטי בSPR 20 ונקח לו סחורה. להתחיל לתרבט כל זוג שם זה הרבה יותר מדי

17. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    זה 5 5, הנחת המוצא שלי היא שהביג פאסיבי מדי כמו הרוב המוחלט של הפילד. ברור שאם הוא אגרסיבי התמונה משתנה. אתה באמת זורק שם זוגות נמוכים? מרגיש לי כמו הפסד כסף. בוא נפליט סט במולטי בSPR 20 ונקח לו סחורה. להתחיל לתרבט כל זוג שם זה הרבה יותר מדי
    זוגות נמוכים זה לתלוי בפילד (אבל QJo אני זורק בכל פילד), בפילד קשוח אני בהחלט זורק שם הרבה זוגות נמוכים (מטרבט חלק קטן מהם וזורק את השאר). ב5-5 ישראלי פלאט יכול להיות מהלך טוב תלוי מאוד בשחקנים, יש שתי בעיות עיקריות עם פלאט -
    1. אנחנו נותנים לביג ספוט חלומי לסקוויז רחב, אם הביג בליינד פאסיבי זה כבר נותן לנו לראות פלופ הרבה יותר פעמים ועושה את כל המהלך הרבה יותר סביר.
    2. כשנפגע בסט שחקנים טובים לא יכניסו איתנו ערימות כל כך מהר עם פחות, להיפך הרבה פעמים כשנכניס ערימה במולטיווי עם סט נמוך זה פשוט יהיה קולר לרעתינו, רוב השחקנים הטובים יעיפו במהלך הדרך טופ פייר טופ קיקר וכאלה, וישארו עם דראוים חזקים ווליו חזק . אם אנחנו משחקים נגד כבשים שילכו כל הדרך עם כל טופ פייר זה גם נותן לנו אודס הרבה יותר טובים לסט-מיין.

18. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    193
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות
    מעדיך פה סקוויז או לזרוק אבל העומק נראה לי בעייתי קצת

19. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    במקור פורסם על ידי ace-ass צפה בהודעה
    אתה רחוק מאוד גבר

פאס פרה, פאס פלופ - אם זה היה הדס אפ כשאתה הגנת מול סייז נורמאלי בביג ונבל היה מהמר שליש מעמדה מאוחרת אז QJo קרוב בספוט. כשאתה במולטיוואי ונבל מהמר קרוב ל45% כשיש פלאט בכפתור (ולפחות תיאורטית הסייז העצום פרה אמור לגרום לטווחים שהגיעו לפלופ להיות יותר צרים, אבל גם אם נתעלם מזה ונתייחס לזה כספוט של 2-3 איקס פרה) QJ בלי בקדור צבע רחוק קילומטרים מלהיות יד שמספיק טובה להמשיך, (לא שאני טוען שעם בקדור היא מספיק טובה, למרות ההבדל המשמעותי מאוד)
    ריבר אין סיבה לצאת בליד, אין לנו כמעט Jx בטווח ולנבל יש לא מעט בלופים בפלופ שפגעו בJ. נבל גם אמור להמשיך להמר לואליו TT+

מספיק 2 תגובות שלך פה כדי להבין שאתה גם לא ממש מודע לכמה שאתה רחוק, כדאי לך להקשיב טוב למה שהחבר'ה כאן אומרים, ובכללי ללמוד את התיאוריה של המשחק לפני שאתה מחליט לעשות פלואטים רחבים מדי ולחשוב שיש לך אדג' פוסטפלופ או לנסות להצדיק את עצמך במקום להקשיב לGOD שנותן לך מתנה שהוא מגיב פה (למרות שנראה לי שבספוט הספציפי התבלבל וחשב שהאקשן בפלופ זה דונק של השחקן בסטראדל ולא צקים לאגרסור שהימר)

מצטער אם יצא אופנסיבי, אבל קח לתשומת לבך
    יצא אופנסיבי, אבל שיהיה האווירה פה בכל מקרה טעונה.
    ציינתי שיש היסטוריה, רוב השחקנים קבועים.
    חשוב לי להבהיר- אולי אתם שופטים על סמך תיאור יד אחת אבל קק אציין שאני לא התחלתי אתמול או שלשום לשחק, ריווחי כבר מעל כמה שנים טובות מהמשחק, למדתי ועדיין לומד, יודע שאני טועה אבל תמיד מנסה להבין את הרציונל מאחורי כל דבר.

אני לא משלם שם תמיד Qjo בספוט.. הרבה פעמים זה יהיה פולד אבל אם אני רוצה לשחק טווח יחסית מאוזן ואני יודע שנבל הספציפי סופר רחב, נכון הדילר שילם אבל אני סוגר אקשן, ודווקא בגלל שאני מעדיף סקוויז עם ידיים מותר פלייבל אז שולם בתדירות נמוכה יכול להיות אופציה.
    לאחר שהגעתי לפלופ קיבלנו סיבט מנבל והדילר מיהר לקפל, נכון פולד הוא אופציה הגיונית להפליא. אבל אם לרגע נחשוב שהפלופ טוב לטווח שלנו, היחס הוא 3/1 ועל הרבה קלפים נמוכים בטרן נוכל לגנוב את הקופה או באמת לפגוע ביד, כמו שלמזלי קרה.

ד"א בדקתי טווחים בתוכנה ואנחנו דיי קרובים בין פולד לקול בפלופ מול טווח של נבל.

זאת יד שאני מודע ששוחקה לא אופטימלי ועל הצד הכבשי של הסקאלה אבל האמת שהיא עלתה אך ורק מהסיבה שרציתי לפתוח דיון על דונקים ועל האופציה לצאת בדונק על ריבר כזה והאם זה אולי ספוט שאפשר ללמוד ממנו כי נבל יכול לשלם עם המון ידיים בריבר כזה שתכלס באמת אנחנו לא אמורין להיות שם עם j, כי איך שילמנו את הפלופ?

20. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    זוגות נמוכים זה לתלוי בפילד (אבל QJo אני זורק בכל פילד), בפילד קשוח אני בהחלט זורק שם הרבה זוגות נמוכים (מטרבט חלק קטן מהם וזורק את השאר). ב5-5 ישראלי פלאט יכול להיות מהלך טוב תלוי מאוד בשחקנים, יש שתי בעיות עיקריות עם פלאט -
    1. אנחנו נותנים לביג ספוט חלומי לסקוויז רחב, אם הביג בליינד פאסיבי זה כבר נותן לנו לראות פלופ הרבה יותר פעמים ועושה את כל המהלך הרבה יותר סביר.
    2. כשנפגע בסט שחקנים טובים לא יכניסו איתנו ערימות כל כך מהר עם פחות, להיפך הרבה פעמים כשנכניס ערימה במולטיווי עם סט נמוך זה פשוט יהיה קולר לרעתינו, רוב השחקנים הטובים יעיפו במהלך הדרך טופ פייר טופ קיקר וכאלה, וישארו עם דראוים חזקים ווליו חזק . אם אנחנו משחקים נגד כבשים שילכו כל הדרך עם כל טופ פייר זה גם נותן לנו אודס הרבה יותר טובים לסט-מיין.
    מסכים עם כמעט כל מה שרשמת גם בתגובות מעל, כמה אנשים הזכירו אותך אז אני מניח שאתה מבין על מה אתה מדבר וכנראה שחקן טוב ומנוסה, לא נראלך שהאווירה פה קצת כמו של פורומים ב2008?
    אדם אחד שנחשב ה"מוסמך" עונה, וזהו, אין דיון.
    תקרא את התגובה שלי למעלה ואת הסיבות אולי הסברתי את עצמי יותר טוב.

21. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    במקור פורסם על ידי scharati צפה בהודעה
    מסכים עם כמעט כל מה שרשמת גם בתגובות מעל, כמה אנשים הזכירו אותך אז אני מניח שאתה מבין על מה אתה מדבר וכנראה שחקן טוב ומנוסה, לא נראלך שהאווירה פה קצת כמו של פורומים ב2008?
    אדם אחד שנחשב ה"מוסמך" עונה, וזהו, אין דיון.
    תקרא את התגובה שלי למעלה ואת הסיבות אולי הסברתי את עצמי יותר טוב.
    הספוט הזה מוכר לי ולכן אני מדבר פה בהחלטיות, זה בסדר שלא מסכימים, וזה טוב לנהל דיון. קראתי את הסיבות שלך, ואני מסכים שיש להן היגיון כשלהו, פשוט היום המשחק מתקדם ולספוטים כמו פריפלופ ופלופ יש לנו פתרון סולבר, ובספוטים דומים שראיתי זה פשוט רחוק מאוד מקול, אז למרות שהטיעונים שלך הגיוניים, עדיין לדעתי ולדעת רוב המגיבים פה הלכת מאוד רחוק ואם אין לך איזו תוכנית מפוצצת לניצול של נבל בטרן ובריבר אז זה פשוט רחוק מדי מהתיאוריה, נבל לא צריך לעשות הרבה כדי לגרום לזה להפסיד, הוא רק צריך לשחק נורמלי.

לגבי הריבר קראתי את הסיבות, ואני לא מסכים עם ההגיון שלך, נראה שאתה מאוד מפוקס על חלק קטן בטווח של נבל , ואני חושב שהתעלמת מחלקים גדולים בטווח שלו,
    .מה עם כל האוויר של נבל? הוא פשוט יקפל ידיים כמו QT או K9 או כל בלוף אחר במקום לבלף חלק מהן מה עם הוליו שאתה מפסיד מידיים כאלה? מה עם הוליו החזק של נבל? הוא מייצג בעיקר ידיים שמנצחות אותך, נכון יש לו מעט מאוד 9X אבל רוב טווח הוליו שלו טוב על QJ בריבר.
    המטרה שלך בדונק היא להוציא וליו ממעט מאוד ידיים מאוד ספציפיות שגם הן בדרך כלל לא משלמות, כי אתה לוקח ליין שמאוד קשה לקחת אותו כבלוף בספוט הזה (איזה אוויר אמור להיות לך שמשלם פלופ וטרן ומבלף ריבר?)

22. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    הספוט הזה מוכר לי ולכן אני מדבר פה בהחלטיות, זה בסדר שלא מסכימים, וזה טוב לנהל דיון. קראתי את הסיבות שלך, ואני מסכים שיש להן היגיון כשלהו, פשוט היום המשחק מתקדם ולספוטים כמו פריפלופ ופלופ יש לנו פתרון סולבר, ובספוטים דומים שראיתי זה פשוט רחוק מאוד מקול, אז למרות שהטיעונים שלך הגיוניים, עדיין לדעתי ולדעת רוב המגיבים פה הלכת מאוד רחוק ואם אין לך איזו תוכנית מפוצצת לניצול של נבל בטרן ובריבר אז זה פשוט רחוק מדי מהתיאוריה, נבל לא צריך לעשות הרבה כדי לגרום לזה להפסיד, הוא רק צריך לשחק נורמלי.

לגבי הריבר קראתי את הסיבות, ואני לא מסכים עם ההגיון שלך, נראה שאתה מאוד מפוקס על חלק קטן בטווח של נבל , ואני חושב שהתעלמת מחלקים גדולים בטווח שלו,
    .מה עם כל האוויר של נבל? הוא פשוט יקפל ידיים כמו QT או K9 או כל בלוף אחר במקום לבלף חלק מהן מה עם הוליו שאתה מפסיד מידיים כאלה? מה עם הוליו החזק של נבל? הוא מייצג בעיקר ידיים שמנצחות אותך, נכון יש לו מעט מאוד 9X אבל רוב טווח הוליו שלו טוב על QJ בריבר.
    המטרה שלך בדונק היא להוציא וליו ממעט מאוד ידיים מאוד ספציפיות שגם הן בדרך כלל לא משלמות, כי אתה לוקח ליין שמאוד קשה לקחת אותו כבלוף בספוט הזה (איזה אוויר אמור להיות לך שמשלם פלופ וטרן ומבלף ריבר?)
    אגלה סוד, אני גם מכיר את הספוט הזה כלכך טוב, עד כדי כך טוב שאפילו לא שיחקתי אותו ולקחתי אותו מולוגר אקראי כי רציתי לחקור את הספוט ולכן פירסמתי פה לצורך הדיון(wes למי שמכיר,סורי על הטרלה חשבתי שיקחו יותר ברצינות בפורמט הזה).

אתה חושב שTT+ לא משלם, איך אתה מגיע למסקנה הזאת?
    קשה לי להאמין שלהימור גבוה נבל משחרר בכזאת קלות, אני די מקוטב שם והרבה פעמים לנבל יכנסו לטווח ידיים שיהיו חלשות אבל עדיין חזקות בעיניו להירו קול(בגלל הj השני בריבר). כמובן שלעיתים ניתקל בידי וליו של נבל שעוברות אותנו אבל יש כאלה מעט יחסית לשאר הטווח שלו.
    נערך לאחרונה על ידי scharati; 06/02/2020 ב 14:23.

23. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (13)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    במקור פורסם על ידי kakayeled צפה בהודעה
    לא יודע למה העלת את היד, שחקן מנוסה שמשחק ושיחק גבוה
    ממך כמו גוד מגיב לך תגובה עניינית ואתה מחפש להצדיק את עצמך.
    לפי איך ששוחק אין לך שום יתרון פוסט על נבל, זה תשלום פרי שמפסיד ארגז! זה גם לא פתיחה 4 איקס זה פתיחה 8 איקס,
    ואתה מושקע 5 בקופה ומשלים עוד 75 עם ילד דאמה אוף בלי עמדה, זה פשוט זוועה.
    פולד פלופ קל, אין לך בקדורים היריב מהמר מול 2 בקיצור יד רעה.
    אל תרתח, אדון עזריאל!
    הבהרה: הכותב הינו כבש

24. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

poker_ta (06/02/2020)

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. ביג 11, 20 אחרונים, בואו נדבר קצת אסרטגיה.
    על ידי pkrprince בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 01/07/2014, 02:55
  2. הרכבה או סתם עוד יד טיפוסית מגעילה בפארטיה
    על ידי om3r בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 30/08/2012, 09:49
  3. 79 קלאב זו היד האהובה עליי. הוכחה טיפוסית...
    על ידי Gaby Livshitz בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 19/01/2011, 18:49

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog