קורונה וירוס. כמה צריך לחשוש?

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-40 מתוך 40
  1. הסמל האישי של underwood
    סטרייט

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    381
    קיבל תודה 95 פעמים ב64 הודעות
    במקור פורסם על ידי ACEinyourFACE צפה בהודעה
    המניע הוא שליטה, רק לא ברור מה הם יעשו עם השליטה הזאת. תתעוררו על החיים שלכם כי אנחנו חיים את ההיסטוריה !!
    בני אדם מעטים עם מניעים נסתרים שרוצים עוד כוח ועוד שליטה על ההמונים.
    פסיכופתים מנהלים את המדינה ואת העולם, ואסור לנו בשום פנים ואופן לתת להם לסגור את המדינה פעם שניה זו הנקודה.
    מי הם בכלל החבורת מושתנים האלה בכנסת ששיקרו לכולנו כדי להיבחר?? אתם חושבים שהם פטריוטים?
    הם מקבלים מאיתנו משכורות עתק כל 1 לחודש וחיים חיי פאר על חשבוננו ובתמורה לכך בוזזים לנו עוד כסף ומתחלקים איתו יחד עם הטייקונים שהריצו אותם להיבחר?
    מי הם בכלל שיגידו לנו לא לצאת לעבוד או לצאת מהבית? מי בחר בהם בכלל??? הם פושעים ואין להם ליגיטימציה.
    תצטרפו להפגנות, לפני שיהיה מאוחר מדי.
    אני איתך כל מילה אחי
    מדינה של הומואים צריכים לצאת לרחובות להפיל את הממשלה המושחתת הזאת
    איזה צביעות אני סגרתי עסק בקורונה

2. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    קיבל תודה 663 פעמים ב315 הודעות
    במקור פורסם על ידי underwood צפה בהודעה
    אני איתך כל מילה אחי
    מדינה של הומואים צריכים לצאת לרחובות להפיל את הממשלה המושחתת הזאת
    איזה צביעות אני סגרתי עסק בקורונה
    זהירות אחי, מצעד גאווה לפניך. השמר לנפשך !!!
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

3. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    685
    קיבל תודה 429 פעמים ב217 הודעות
    במקור פורסם על ידי ACEinyourFACE צפה בהודעה
    המניע הוא שליטה, רק לא ברור מה הם יעשו עם השליטה הזאת. תתעוררו על החיים שלכם כי אנחנו חיים את ההיסטוריה !!
    בני אדם מעטים עם מניעים נסתרים שרוצים עוד כוח ועוד שליטה על ההמונים.
    פסיכופתים מנהלים את המדינה ואת העולם, ואסור לנו בשום פנים ואופן לתת להם לסגור את המדינה פעם שניה זו הנקודה.
    מי הם בכלל החבורת מושתנים האלה בכנסת ששיקרו לכולנו כדי להיבחר?? אתם חושבים שהם פטריוטים?
    הם מקבלים מאיתנו משכורות עתק כל 1 לחודש וחיים חיי פאר על חשבוננו ובתמורה לכך בוזזים לנו עוד כסף ומתחלקים איתו יחד עם הטייקונים שהריצו אותם להיבחר?
    מי הם בכלל שיגידו לנו לא לצאת לעבוד או לצאת מהבית? מי בחר בהם בכלל??? הם פושעים ואין להם ליגיטימציה.
    תצטרפו להפגנות, לפני שיהיה מאוחר מדי.
    אחינו יש כאן משו יותר מורכב ועמוק , לדעתי, מאשר להגיד "פסיכופתים מושתנים בוזזים" וכו' כי תכלס ברבאק ובסחי של כולנו - אין שיטה שלטונית אחרת. עם כל התסכול, ויש, זו הדמוקרטיה המעאפנה והיא הרע במיעוטו.

מה שכן זה ברור שבארץ היהודים , מורשת ביבי וקצת אולמרט , הכל מתחיל ונגמר בכסף - הישראלי הממוצע - עשיר או עני - נתון במרדף אמוק כל חייו אחרי הכסף. אולי לא יהרוג ולא ירצח, אבל לא רחוק משם בשביל עוד שקל. גם החונטה המאד מאד מתוזמרת חכמה ואופורטוניסטית של פקידי ומנהלי משרד הבריאות עלו על הגל. הם יודעים הרי שזו לא מגפה ולא בטיח ואין מונשמים או חולים קשה ו 99.999% בכלל לא חולים וכל מילה מיותרת - אבל - זו הזדמנות להכניס מיליארדים לקופת הבריאות ומשם לנפח משכורת. שים לב, כל פקיד שם ממנכל ועד אחרון הפרופסורים (ויש בלי סוף) יקפיד להגיד "חולה" ולא נשא, כי זה מפחיד יותר ומאריך את האימפקט של הטירוף בעם. . ושוב עוד כסף למשרד שלהם.

אני מתפלל מאד שהתיאוריה תתבדה. אבל כרגע אין לי הסבר אחר למחלת הנפש ,ה"קורונה" הזו , שאגב לא תיעצר לעולם כי היא חשוכת מרפא. היא מעולה עבור פקידי הבריאות, טובה מאד עבור עסקנים פוליטיים כמו שציינת, וכל מי שקרוב לקופה הציבורית מתעשר בימים אלה ויידאג שביבי ימלוך לנצח נצחים (אני אגב משום מה מסמפט את ביבי שבזכותו לא יצאנו למלחמות מיותרות). הפנסיות של החיילים והשוטרים רק עולות. זה מגדיל את הפערים בחברה (למי אכפת) ומגדיל ת'גירעון (למי אכפת)

באשר להפגנות מחאה ברחבי העיר - בעייתי: הן גורמות נזק לחיי היומיום של הישראלי\ת התמים קשה-היום שרק רוצה להגיע לעבודה או לקפוץ עם הילד.
    ויותר גרוע פי אלף - הן מנביטות עסקנים פוליטיים ששוכחים לחלוטין מי ומה הביא אותם לכנסת באותה שניה בה רואים את תלוש השכר הראשון שלהם כח"כים, 45,000 ש"ח אם לא טועה, ובאותו הרגע העיניים נצבעות ב$ הם הופכים עבדים לכסף הזה לפנסיות ולקידום (שר) ועוד ועוד הטבות וכסף כסף וזהו. מחאה? שתוק ואל תפריע להם להתפנק על התלוש.
    זו השיטה.

הפתרון - יוגה מדיטציה ים , הרבה הדחקה. להנות מהחופש האישי כל עוד קיים ולראות פלופים בסבבה כי מתישו אשכרה גם 2-3 אוף מדביק לך קנטה נאטץ

4. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    קיבל תודה 1,577 פעמים ב759 הודעות
    קצת מקומם ההאשמות האלה, הנזק האישי מובן וכואב, זה דבר אחד, אבל מכאן ועד לצאת בדרישות לממשלה איך להתנהג בהתאם לרווח אישי שלכם?
    הרוב השקט תומך בצעדים למניעת ההתפשטות אחרת היו יוצאים לרחובות כמו שאתם מציעים פה, גם ככה אין להם משהו אחר לעשות, השחיתות זאת בעיה אחרת ולא קשורה למצב, אנחנו לא צריכים להגיע למצב של איטליה כדי להכנס לסגר, וכל הכבוד למקבלי ההחלטות שצריכים להתמודד עם טרוליום בזמן שהם עושים את המובן מאליו ומצילים חיים של עשרות אלפים.

5. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    685
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    קצת מקומם ההאשמות האלה, הנזק האישי מובן וכואב, זה דבר אחד, אבל מכאן ועד לצאת בדרישות לממשלה איך להתנהג בהתאם לרווח אישי שלכם?
    הרוב השקט תומך בצעדים למניעת ההתפשטות אחרת היו יוצאים לרחובות כמו שאתם מציעים פה, גם ככה אין להם משהו אחר לעשות, השחיתות זאת בעיה אחרת ולא קשורה למצב, אנחנו לא צריכים להגיע למצב של איטליה כדי להכנס לסגר, וכל הכבוד למקבלי ההחלטות שצריכים להתמודד עם טרוליום בזמן שהם עושים את המובן מאליו ומצילים חיים של עשרות אלפים.
    סורי אבל אתה שטוף מוח אחינו כמו רוב העם והתקשורת , , שמסרבים פשוט מאד... לחשוב

מתי בהיסטוריה היתה "מגפה" שחיסלה 300 איש מתוך 9,000,000 בתקופה של חצי שנה ??? כאשר מתוך ה 300, 99% הם קשישים וחולים קשים עוד לפני קורונה.
    מתי בהיסטוריה רופאים מקפידים לכנות אדם כ"חולה" בזמן שהוא בריא לחלוטין חש מעולה וחסר תסמינים, ולו בגלל שבדמו שוכן וירוס אחד מבין אלפי וירוסים ששוכנים אצלנו כל הזמן
    מתי בהיסטוריה האנושית מספר המתים השנתי בתקופת "מגפה קטלנית" היה נמוך מהממוצע השנתי?
    מתי בהיסטוריה של ישראל היו משכורות הרופאים ובכירי משרד הבריאות גבוהות כל כך?

לחשוב אחינו...

יש אוכלוסיות בסיכון, כמו מכל וירוס, וניתן וצריך להגן רק עליהן !!! חייבים להפסיק את טמטום הבדיקות הזה שלא מוכיח כלום, רק שולח אותך לבידוד מאונס כשאתה בריא לחלוטין, ומטריף מדינה שלמה עם סטטיסטיקה הזויה ומיותרת.
    באופן ההתייחסות הנוכחי ל"מגפה" - הרי ברור לך שלא נצא מזה לעולם. הטירוף הזה רק יחמיר עד שמישהו ממקבלי ההחלטות יתעורר. נקווה שבקרוב.

https://www.ynet.co.il/economy/article/rysgOjFCI
    https://www.ynet.co.il/articles/0,73...568498,00.html

6. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

tryharder (04/07/2020)

7. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    הקורונה היא מגפה לפי כל ההגדרות והיא מסוכנת עם אחוזי תמותה שעדיין לא ברורים למומחים וזה יהיה חוסר אחריות לשחק ב"יהיה בסדר" לפני שאנחנו יודעים בדיוק מה הסיכון.

אתה בניגוד למה שכל המומחים אם זה רופאים/ביולוגים/סטטסטיקאים או כל מי שיש לו השכלה רלוונטית אומר, אני מעדיף את הדעה המקובלת על מיליוני מומחים מכל התחומים בכל מדינות העולם מהקונספירציה הנחמדה שלך, לחשוב שכולם עשו יד אחת כדי לעלות את שכר הרופאים (למה שיהיה אכפת בכלל לסטטסטיקאי מצרפת וביולוג מקנדה משכר הרופאים בישראל שתיהיה בריא), הרופאים הם בכלל לא אלה שחוקרים את המחלה, הם רק עושים מה שמלמדים ומנחים אותם לעשות, הרבה מהם לא ישנים בלילה בתקופה הזאת, מסכנים את החיים שלהם והמשפחות שלהם ובטח שלא נהנים מהמצב בשום צורה.

מתי בהיסטוריה רופאים מקפידים לכנות אדם כ"חולה" בזמן שהוא בריא לחלוטין חש מעולה וחסר תסמינים, ולו בגלל שבדמו שוכן וירוס אחד מבין אלפי וירוסים ששוכנים אצלנו כל הזמן-

זה קורה כל הזמן, אולי תבדוק רגע עובדות בסיסיות , גם בן אדם עם HIV לא חש תסמינים שנים, אבל הוא עדיין מדבק.

מתי בהיסטוריה היתה "מגפה" שחיסלה 300 איש מתוך 9,000,000 בתקופה של חצי שנה ??? כאשר מתוך ה 300, 99% הם קשישים וחולים קשים עוד לפני קורונה.

300 מתוך 9M זה בזכות הסגר והצדעים למניעת הדבקה, בלי לעשות שום דבר היית מגיע למאות אלפים לפי כל מה שידוע היום למדע על הנגיף, יכול להיות שזה פחות אבל אף מומחה לא יכול לחתום על זה עדיין.
    ושוב - תסתכל מה קרה באיטליה/צרפת/ארה"ב בחודש אחד של חוסר מודעות הם הגיעו למימדים די מפחידים, והם נכנסו לסגר די מהר, כל הנזק שם נעשה בכמה שבועות ראשונים של חוסר מודעות.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 02/07/2020 ב 01:39.

8. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

gilgil (02/07/2020)

9. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    685
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    הקורונה היא מגפה לפי כל ההגדרות .....

אתה בניגוד למה שכל המומחים אם זה רופאים/ביולוגים/סטטסטיקאים ..... אני מעדיף את הדעה המקובלת.....תסתכל מה קרה באיטליה/צרפת/ארה"ב בחודש אחד של חוסר מודעות הם הגיעו למימדים די מפחידים...
    אין לי מה להתווכח עם אנשים מפוחדים. רק לרחם.. התקשורת והפקידים של הבריאות עשו עליך , ועל מיליונים, עבודת שטיפה מעולה.

כל מקבלי שכר-מדינה לא יכולים, כמוך שלא מסוגל היום, לחשוב. אסור להם כי זה עניין של פרנסה אז הם מיישרים קו (מזכיר תקופות אפלות...) לעומת פרופסורים עצמאיים כמו בן ישראל או לנצט או פרידמן או לס ואחרים שרשאים לחשוב מתבטאים אחרת לגמרי. הם מבינים את ההונאה הגדולה בהיסטוריה של האנושות. המוח שלהם מעבד עובדות ומסיק מסקנות כמו שמוח צריך לעבוד: לחשוב!.

הנה בקטנה: https://www.ynet.co.il/articles/0,73...755536,00.html

"ממדים מפחידים בצרפת ואיטליה וארהב",כי שוב, הפחידו אותך. וזו הרי המטרה. שלא תחשוב אלא תפחד. כל החולים והמתים (מספרים ב % שלא מתקרבים למגפה אפילו שם) היו חולים גם לפני הקורונה. 100% מהם. בדיוק כמו שפעת. ניתן היום לגונן עליהם ולשמור על האוכלוסיות האלה בלבד. במקום זה "הורגים" אנשים בריאים כמוך כמוני ושוטפים את מוחם על פייק מגפה. רוב המוחות לצערי נשטפים ומתפיידים.

אומן גאוני שאני מעריך מאד היטיב לפרש את המצב.. מתי כספי. אני מצרף כאן אבל לא מצפה שזה יזיז משהו לזומבים שטופי המוח כשייסתכלו על זה. שטיפת המוח כ"כ יסודית... אין לי מושג מתי יתעוררו הזומבים אם בכלל

https://www.facebook.com/danny.vidis...1989985166799/

10. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    685
    שוודיה

אתה יודע מה, GOD , שאלה קטנה לאינטגריטי

שוודיה צפצפה על העולם המבוהל , שמה איקס על WHO , לא סגר מוטרף, לא בידוד לא מסכות לא ריחוק לא אלכוג'ל לא טירוף-בדיקות לא חולים-נדבקים ושטויות לא טואלט ולא ביצים. פשוט כלום, לא נכנסה להיסטריה. בשוודיה מתו 4000~ קשישים חולים (נניח מקורונה) מתוך 10 מיליון אזרחים. ועכשיו לשאלה: כן \ לא בלבד בבקשה -

האם בשוודיה התחוללה מגפת קורונה ? כן \ לא
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 02/07/2020 ב 02:32.

11. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    שוודיה
    1. הם לא צפצפו כמו שאתה אומר פשוט לא הלכו על סגר מלא בזמן שהרבה מדינות כן הלכו על זה, אבל עשו את כל הצעדים האחרים שככל המדינות עשו, כולל הדרכה של הציבור לשמור מרחק וכו'
    2. שוודיה מדינה בגודל דומה לישראל, בזמן שהם בחליטו על האסטגיה שלהם היה להם מספר נדבקים קטן מישראל, עכשיו הם עם פי 15 מתים מישראל, מאז הם חזרו בהם וישרו קו עם שאר העולם כמו גם אנגליה שהקלו בהתחלה ועם הזמן הבינו שיש סיבה טובה לסגרים.

אני בטח לא מפחד על עצמי הסיכוי שמשהו יקרה לי הוא אפסי, אני מפחד על אנשים מבוגרים שקרובים לי, ואני מפחד מההשפעות הכלכליות-חברתיו אם יהיו פה 100,000 מתים בשנה.

12. 2 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (04/07/2020), gilgil (02/07/2020)

13. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    אני גם לא אמרתי שאני בעד או נגד סגר או כל אסטרטגיה אחרת, אני פשוט בעד שאנשים שיש להם מושג מה הם עושים יקבלו החלטות כאלה כמו שקורה במציאות, כל מה שאמרתי זה שהדעה שלך היא דעת מיעוט והזויה בעיני, אבל אני לא בקטע של לשכנע אותך.

14. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (04/07/2020)

15. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    כדי לסבר את האוזן - הנגיף לא גורם למוות. מערכת החיסון כן, על ידי מה שנקרא סערת ציטוקינים. ציטוקינים הם בעצם שפה בה מדברים תאי מערכת החיסון. הדבר דומה לדיון בו בהתחלה כולם מבינים את כולם כי כל אחד מדבר בתורו ואז לאט לאט כולם מדברים יחד עד שנוצר בליל מילים והטון עולה ועולה וכולם צועקים את עצמם למוות בלי שליטה. כיון שאף אחד בעולם לא ידע בהתחלה איך בדיוק הנגיף מתנהג, ובאדיבות האינטרנט כשופר של נגנים חובבים במקרה הטוב וזייפנים במכוון במקרה (אבל עם יכולת שכנוע) הרע נוצר הבלבול והדיסאינפורמציה שיש היום. מצד אחד, לא חושב שקברניטי מערכת הבריאות מטעה במכוון. מצד שני, אני כן חושב שמאבקי כוחות על תקציבים שנגזרו ממנה במהלך כל השנים צפים עכשיו על פני השטח. כאילו אומרים: "דפקתם אותנו, עכשיו תאכלו את מה שבישלתם. רוצים תשובות ועבודה מהירה? תביאו כסף כי אנחנו שומר הסף נגד הקטסטרופה".
    עכשיו לנתונים : נגיף הקורונה אכן אחד המדבקים שיש. זה נמדד בערך שנקרא viral load כלומר כמה יחידות וירוסים - הנקראים ויריונים - צריך כדי ליצר הדבקה כאשר הם נכנסים לגוף. קחו את הדבר הבא כעובדה - ללא שמירה על שום אמצעי זהירות כלשהו, כ - 5-10% מהאוכלוסיה היתה מתה בחתכי אוכלוסיה שונים, רובם מבוגרים והשאר בעלי מחלות כרוניות כאלה ואחרות, גם באוכלוסיות צעירות וזה בגלל אורך החיים המערבי (מחלות כרוניות מגילאים צעירים שפעם היו נחלתם של מבוגרים). בשבדיה כן נוקטים באמצעי זהירות אם כי הם נסמכים בעיקר על ציות האוכלוסיה. על אף שאני באופן אישי נוטה יותר לכיוון הגישה הזו גם האפידימיולוג הראשי של שבדיה הודה שכנראה הגישה היא משהו באמצע, כלומר בין ההיסטריה שנבעה מהסגר הכללי שנקטו ברוב אירופה וכאן לבין הגישה שנקטה שבדיה.
    עוד קצת על שבדיה - קצת אבסורד להשוות אותנו, מדינה צפופה, חמה, מחבקת וחסרת כבוד למרחב האישי של הזולת לשבדים.
    ההשוואה לשפעת : בעולם ללא חיסון לשפעת עונתית : ההדבקה היתה יותר איטית אבל התמותה לא היתה רחוקה בהרבה.
    מגפה : לא מוגדרת על ידי מספרים אלא על ידי תפוצה, לכן קורונה היא מגפה. גם השמנה היא מגפה.
    למה לא רואים הרבה מונשמים ? כי הרפואה, אחרי הרבה ניסוי וטעיה עם תרופות ששמעתם עליהם וכאלה שלא הצליחו בחלק גדול מהמקרים לבלום את המעבר של החולים מבינוני לקשה ומקשה למונשם.
    בגדול, אחרי שהבינו שסערת הציטוקינים, או אם תרצו דלקת, היא שגורמת לסתימת הריאות ואי היכולת לנשום התחילו לנסות את כל התרופות האנטי דלקתיות וסטרואידים למיניהם עד שמצאו שדקסמתזון מאוד משפר את תפקוד מערכת החיסון ושומר על הדו שיח בין התאים השונים מלצאת מכלל שליטה. זה לא אומר שבתי החולים לא יכולים להיות מוצפים בחולים וליצור קריסה שתנבע לאו דווקא ממונשים אלא מחולים קלים עם מחלות רקע, בינוניים עם קשיי נשימה שחייבים להיות תחת בקרה כי המעבר מבינוני לקשה מאוד מהיר ואין דרך לצפות כרגע מי יעבור ומי לא.
    בעצתו של המלך הבלתי מעורער של המספרים : הכותב סיים דוקטורט באימונולוגיה של סרטן.

זהו בינתיים.
    התעייפתי, בחיי
    נערך לאחרונה על ידי חומוס; 02/07/2020 ב 18:18. סיבה: כשישראל אומר עושים. יענו, ראה וקדש

16. 5 המשתמשים הבאים הודו לחומוס על ההודעה המועילה:

badgersoul (04/07/2020), GOD (02/07/2020), mor1411 (02/07/2020), Rafi_Vegas (02/07/2020), ישראל (02/07/2020)

17. רביעייה  

מוניטין
    111 (14)
    הודה
    933
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב753 הודעות
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    כדי לסבר את האוזן - הנגיף לא גורם למוות. מערכת החיסון כן, על ידי מה שנקרא סערת ציטוקינים. ציטוקינים הם בעצם שפה בה מדברים תאי מערכת החיסון. הדבר דומה לדיון בו בהתחלה כולם מבינים את כולם כי כל אחד מדבר בתורו ואז לאט לאט כולם מדברים יחד עד שנוצר בליל מילים והטון עולה ועולה וכולם צועקים את עצמם למוות בלי שליטה. כיון שאף אחד בעולם לא ידע בהתחלה איך בדיוק הנגיף מתנהג, ובאדיבות האינטרנט כשופר של נגנים חובבים במקרה הטוב וזייפנים במכוון במקרה (אבל עם יכולת שכנוע) הרע נוצר הבלבול והדיסאינפורמציה שיש היום. מצד אחד, לא חושב שקברניטי מערכת הבריאות מטעה במכוון. מצד שני, אני כן חושב שמאבקי כוחות על תקציבים שנגזרו ממנה במהלך כל השנים צפים עכשיו על פני השטח. כאילו אומרים: "דפקתם אותנו, עכשיו תאכלו את מה שבישלתם. רוצים תשובות ועבודה מהירה? תביאו כסף כי אנחנו שומר הסף נגד הקטסטרופה".
    עכשיו לנתונים : נגיף הקורונה אכן אחד המדבקים שיש. זה נמדד בערך שנקרא viral load כלומר כמה יחידות וירוסים - הנקראים ויריונים - צריך כדי ליצר הדבקה כאשר הם נכנסים לגוף. קחו את הדבר הבא כעובדה - ללא שמירה על שום אמצעי זהירות כלשהו, כ - 5-10% מהאוכלוסיה היתה מתה בחתכי אוכלוסיה שונים, רובם מבוגרים והשאר בעלי מחלות כרוניות כאלה ואחרות, גם באוכלוסיות צעירות וזה בגלל אורך החיים המערבי (מחלות כרוניות מגילאים צעירים שפעם היו נחלתם של מבוגרים). בשבדיה כן נוקטים באמצעי זהירות אם כי הם נסמכים בעיקר על ציות האוכלוסיה. על אף שאני באופן אישי נוטה יותר לכיוון הגישה הזו גם האפידימיולוג הראשי של שבדיה הודה שכנראה הגישה היא משהו באמצע, כלומר בין ההיסטריה שנבעה מהסגר הכללי שנקטו ברוב אירופה וכאן לבין הגישה שנקטה שבדיה.
    עוד קצת על שבדיה - קצת אבסורד להשוות אותנו, מדינה צפופה, חמה, מחבקת וחסרת כבוד למרחב האישי של הזולת לשבדים.
    ההשוואה לשפעת : בעולם ללא חיסון לשפעת עונתית : ההדבקה היתה יותר איטית אבל התמותה לא היתה רחוקה בהרבה.
    מגפה : לא מוגדרת על ידי מספרים אלא על ידי תפוצה, לכן קורונה היא מגפה. גם השמנה היא מגפה.
    למה לא רואים הרבה מונשמים ? כי הרפואה, אחרי הרבה ניסוי וטעיה עם תרופות ששמעתם עליהם וכאלה שלא הצליחו בחלק גדול מהמקרים לבלום את המעבר של החולים מבינוני לקשה ומקשה למונשם.
    בגדול, אחרי שהבינו שסערת הציטוקינים, או אם תרצו דלקת, היא שגורמת לסתימת הריאות ואי היכולת לנשום התחילו לנסות את כל התרופות האנטי דלקתיות וסטרואידים למיניהם עד שמצאו שדקסמתזון מאוד משפר את תפקוד מערכת החיסון ושומר על הדו שיח בין התאים השונים מלצאת מכלל שליטה. זה לא אומר שבתי החולים לא יכולים להיות מוצפים בחולים וליצור קריסה שתנבע לאו דווקא ממונשים אלא מחולים קלים עם מחלות רקע, בינוניים עם קשיי נשימה שחייבים להיות תחת בקרה כי המעבר מבינוני לקשה מאוד מהיר ואין דרך לצפות כרגע מי יעבור ומי לא.

זהו בינתיים.
    התעייפתי, בחיי
    אש אתה חומוס
    ממליץ שבנושא כזה רציני ,גם אם לא תחתום בשמך, במינימום תציין את עיסוקך ומקום עבודתך כדי שההתייחסות תהיה בהתאם בניגוד לטרולים מצויים...

18. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,705 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    אמנם מה שחומוס רשם נשמע מאוד מקצועי ואמין, אני חושב שבחורף המחלה הרבה יותר מסוכנת ו/או בשילוב עם עוד וירוסים.
    אבל מקווה שאכן זה בעיקר באופן הטיפול הלקוי בתחילת המגפה וחוסר הידע.

אגב אימונולוגיה של סרטן, עברתי חוויה קטנה גדולה בחצי שנה האחרונה. בתור איש מחשבים, מספרים ונתונים (ובהשוואה להתפרצות הקורונה ודרך הטיפול בה והחקירה של המחלה),
    הפתיע אותי מאוד שלא לקחו נתונים על אורח החיים שלי (סרטן מעי גס בגיל 37+-).
    חושב שאם מביאים את כל הנתונים של מקרים דומים למאגר נתונים אחד ואוספים נתונים על אורח החיים, תזונה מעובדת, משקאות כימיים, תחליפי סוכר, עישון, אלכוהול, אזור מגורים וכו׳
    אולי היו יודעים יותר על אימונולוגיה או על שיפור הסיכויים למחלה.
    אבל קל לרופאים, שרובם מקובעים למתודולגיות הלימוד שלהם, להגיד ״זה גנטי״.

רפי א׳ שחקן פוקר, יזם ואיש מחשבים
    נערך לאחרונה על ידי Rafi_Vegas; 02/07/2020 ב 21:17.

19. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    רפי - אם יש קשר בין הרגל X למחלה Y בדיקה מדגמית אמורה לגלות את זה, ואני די בטוח שהיו מחקרים ספציפיים לכל אחד מהגורמים שציינת (רכיבי תזונה שונים/עישון או כל הרגל). אין צורך לאסוף נתונים על כל מקרה, למרות שזה לא יכול להזיק למלא טופס ולהכניס לדאטאבייס גדול.

20. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    אמנם מה שחומוס רשם נשמע מאוד מקצועי ואמין, אני חושב שבחורף המחלה הרבה יותר מסוכנת ו/או בשילוב עם עוד וירוסים.
    אבל מקווה שאכן זה בעיקר באופן הטיפול הלקוי בתחילת המגפה וחוסר הידע.

אגב אימונולוגיה של סרטן, עברתי חוויה קטנה גדולה בחצי שנה האחרונה. בתור איש מחשבים, מספרים ונתונים (ובהשוואה להתפרצות הקורונה ודרך הטיפול בה והחקירה של המחלה),
    הפתיע אותי מאוד שלא לקחו נתונים על אורח החיים שלי (סרטן מעי גס בגיל 37+-).
    חושב שאם מביאים את כל הנתונים של מקרים דומים למאגר נתונים אחד ואוספים נתונים על אורח החיים, תזונה מעובדת, משקאות כימיים, תחליפי סוכר, עישון, אלכוהול, אזור מגורים וכו׳
    אולי היו יודעים יותר על אימונולוגיה או על שיפור הסיכויים למחלה.
    אבל קל לרופאים, שרובם מקובעים למתודולגיות הלימוד שלהם, להגיד ״זה גנטי״.

רפי א׳ שחקן פוקר, יזם ואיש מחשבים
    יש מחקרים עצומים בהיקפם על הקשר בין סרטן לאורח חיים. אם כי ישנו פרדוקס קטן כיון שעל אף הימצאות קשר מובהק במספרים גדולים אי אפשר להסיק מכך בוודאות על מקרה בודד, כלומר, אם עישנת קופסא ביום, אכלת סטייק 500 גר' עם 2 פחיות קולה כל יום לארוחת בוקר צהריים וערב ואתה גר באמצע רחוב המסגר הסיכוי שלך לחלות בסרטן עולה באחוזים (ובמחלות כרוניות כמו לחץ דם, סוכרת, מחלות לב, COPD ושאר חארות). אם חלית בסרטן זה לא בהכרח אומר שזה קרה בגלל העובדות שציינתי משפט קודם. יכול להיות שזה סתם מזל נאחס.

הכותב עשה מטעם מכון ויצמן הרצאות על הקשר בין תזונה וסרטן

21. המשתמשים הבאים מודים ל חומוס על התגובה המועילה:

badgersoul (04/07/2020)

22. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    יש מחקרים עצומים בהיקפם על הקשר בין סרטן לאורח חיים. אם כי ישנו פרדוקס קטן כיון שעל אף הימצאות קשר מובהק במספרים גדולים אי אפשר להסיק מכך בוודאות על מקרה בודד, כלומר, אם עישנת קופסא ביום, אכלת סטייק 500 גר' עם 2 פחיות קולה כל יום לארוחת בוקר צהריים וערב ואתה גר באמצע רחוב המסגר הסיכוי שלך לחלות בסרטן עולה באחוזים (ובמחלות כרוניות כמו לחץ דם, סוכרת, מחלות לב, COPD ושאר חארות). אם חלית בסרטן זה לא בהכרח אומר שזה קרה בגלל העובדות שציינתי משפט קודם. יכול להיות שזה סתם מזל נאחס.

הכותב עשה מטעם מכון ויצמן הרצאות על הקשר בין תזונה וסרטן
    פשוט אין לי שום סרטן מעי גס במשפחה, לא בגיל 30 ולא בגיל 70. וכשאומרים לי שזה גנטי קצת מעליבים לי את האינטלגנציה.
    תשאלו אם שתיתי ליטר קולה זירו ביום או 3-4 קפה ביום עם סוכרזית

אולי כבר עשו את כל המחקרים האלה והבדיקות המדגמיות, אבל אני חושב שאם הכל היה במאגר ביג דאטה אחד עם כמה מאות אלפי מקרים והיו נותנים לדאטה סיינטיסט לנתח את זה היו הוכחות יותר חותכות ואולי היו פחות מקרים כאלה בגיל 30 (גם הייתה על זה כתבה בn12)
    https://www.mako.co.il/news-israel/2...&pId=173113802

פשוט אני לא מאחל לאף אחד לעבור מה שעברתי.. באמת.

אני מאמין שהרבה חברות מזון, סוכר, משקאות, אלכוהול לא היו אוהבות את הממצאים של מחקרים כאלה.
    בכל מקרה, אל תשתו קולה זירו ואל תשימו סוכרזית בקפה. לפחות לדעתי הלא מלומדת, רק על סמך הרגשה. וגם אל תשתמשו בתרופות לא הכרחיות לתקופות ארוכות.

23. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    יקירי, יש ביג דאטה ואנליסטים מצויינים עברו על הכל והמסקנה היא ברורה: עודף של מזון מעובד, סטרס, זיהום אויר ומצד שני חוסר במזון גולמי מעלים פלאים את הסיכון למחלות מכל הסוגים והמינים. זו עובדה.

הבעיה הקשה היא שאנשים לא רוצים לדעת. התכונה האנושית של לחשוב שלי זה לא יקרה היא הבסיס להכל.

24. המשתמשים הבאים מודים ל חומוס על התגובה המועילה:

er4n (03/07/2020)

25. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    685
    @Rafi_Vegas אחינו היקר הרגת אותי הלך לי היום. והשבוע. לפחות

ססססססססססססססססססססמק על הסרטן הזה. לא יכול כבר לכתוב מה שרציתי על הקורונה, שמתגמדת מול הידיעה הזאת.

אתה בקבוצת סיכון אחינו, תשמור על הכללים! עשית היסטוריה בעולם הפוקר הישראלי - תמשיך להתאמן כי ב2021 לא נעשה לך הנחות. מינימום פיינל במיין

משו שסופסוף 100% יסכימו איתי:
    בשם כל שחקן ושחקנית פוקר בישראל, לדעתי מעל חצי מיליון בני אדם - תהיה לנו בריא וגאס ותן בראש!

PS
    @Rafi_Vegas
    השני סנט שלי לחיים בריאים.. בלי התחייבות
    לא לגעת בבשר\עוף , אפילו לא באוכל שנגע בהם - זה פיור-שיט ורעל
    חצי לימון כל יום לכל מהלך החיים, כולל אם אפשר גרידת הלימון, הקליפה
    להעיף משקעות מתוקים=רעל. מים ומיצים בטמפרטורת החדר בלבד. לא קר לא חם
    ספורט! כל יום. גם סקס זה ספורט, אם היא טווח פרימיום ומעלה בלבד..
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 05/07/2020 ב 11:48.

26. 4 המשתמשים הבאים הודו לbadgersoul על ההודעה המועילה:

GOD (05/07/2020), leonpsg (04/07/2020), Rafi_Vegas (04/07/2020), חומוס (06/07/2020)

27. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    תודה חבר, ריגשת.
    עברתי ניתוח לא קל. טיפולים מטורפים. אבל חודשיים וחצי אחרי ומרגיש 100%. מתחיל מעקב כל כמה חודשים.
    לא צריך להיהרס לך השבוע....

והצמיד בדוק יגיע אני לא דואג
    תודה

28. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

badgersoul (04/07/2020)

29. סטרייט

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    136
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    פשוט אין לי שום סרטן מעי גס במשפחה, לא בגיל 30 ולא בגיל 70. וכשאומרים לי שזה גנטי קצת מעליבים לי את האינטלגנציה.
    תשאלו אם שתיתי ליטר קולה זירו ביום או 3-4 קפה ביום עם סוכרזית

אולי כבר עשו את כל המחקרים האלה והבדיקות המדגמיות, אבל אני חושב שאם הכל היה במאגר ביג דאטה אחד עם כמה מאות אלפי מקרים והיו נותנים לדאטה סיינטיסט לנתח את זה היו הוכחות יותר חותכות ואולי היו פחות מקרים כאלה בגיל 30 (גם הייתה על זה כתבה בn12)
    https://www.mako.co.il/news-israel/2...&pId=173113802

פשוט אני לא מאחל לאף אחד לעבור מה שעברתי.. באמת.

אני מאמין שהרבה חברות מזון, סוכר, משקאות, אלכוהול לא היו אוהבות את הממצאים של מחקרים כאלה.
    בכל מקרה, אל תשתו קולה זירו ואל תשימו סוכרזית בקפה. לפחות לדעתי הלא מלומדת, רק על סמך הרגשה. וגם אל תשתמשו בתרופות לא הכרחיות לתקופות ארוכות.
    זה מיתוס גדול אבל באמת שלא הראו שום קורלציה בין תחליפי סוכר לסרטן (לפחות לא בכמויות הגיוניות).
    בנוסף מה שבאדג'ר אמר פה על עוף ובשר, שוב פעם לא מדויק בכלל, נמוך כנראה ובדגש על הכנראה בשר אדום יגדיל את הסיכוי שלך ללקות בסרטן, אבל אנשים לא מבינים עד כמה העליה הזאת מזערית. כשאומרים שהוא יעלה את זה ב20%, זאת אומרת שעכשיו במקום סיכוי של (סתם זורק) 1%, יש לך 1.2%, זה באמת לא קריטי בשום צורה וגם זה עדיין לא בטוח, סיגריות למשל זה משהו אחר לגמרי וזה באמת יגרום לסיכויים להרקיע. בכללי כמעט ואין דבר כזה מזון רע (חוץ משומן טרנס,שמן דקלים ועוד כמה דברים בודדים), אפילו שומן רווי כבר לא בטוחים שהוא רע כמו שעשו ממנו. כמו גם סוכר שהפכו אותו לאויב הציבור, אנשים אומרים לי "לא אל תאכל את זה זה סוכר", וכשאני מסביר להם שסוכר זאת פשוט סוג מסוים של פחמימה, ואין באמת הבדל מהותי בין לאכול סוכר מזוקק לאורז (חוץ מסיבים תזונתיים, התפרקות מהירה יותר בגוף) ושגם בפירות יש לך מלא סוכר, הם מתחילים להתפלל ולהגיד לא לא סוכר זה רע. תזונה זה באמת הענף עם הכי הרבה מיתוסים שקיים. סוכר כנראה שלא יגרום לכם לסכרת (הרוב המוחלט זה גנטי ואורח חיים,דגש על השמנה), אכילת ביצים וגבינה צהובה עם כולסטרול ובכללי כולסטרול מהתזונה לא יעלה את רמות הכוסטרול שלכם (הגוף יודע לאזן את זה).
    כל מה שמשנה זה לשמור על מאזן קלורי תקין ולא להיות בעודף משקל, לאכול מספיק ויטמינים ומינרלים וסיבים תזונתיים, מספיק חלבון ושומן (פחמימה לא חייב אבל כמובן וכמובן שעדיף) ולשמור על פעילות ספורטיבית, זהו, זה כל הסיפור. אתם יכולים בכיף להכניס בן אנד ג'ריז כל יום כחלק מהתפריט שלכם או איזה פסק זמן טעים והכל יהיה מעולה. קולה זירו בכלל, תהנו תשתו כמה שבא לכם (בגבול הסביר כמובן לא 8 ליטר). אם אתם רוצים לא להנות כדי לחסוך 0.2% (שגם הוא לא בוודאות) מלקבל סרטן תפאדל, לא ממליץ לכם.

30. המשתמשים הבאים מודים ל tryharder על התגובה המועילה:

badgersoul (07/07/2020)

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 07/10/2016, 17:28
  2. מחפש המלצה על אנטי וירוס
    על ידי Anderdog בפורום אוף טופיק
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 27/08/2014, 11:33
  3. המלצה לאנטי וירוס
    על ידי poket99 בפורום אוף טופיק