שדרוג לפיו סולבר פרו

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 21
  1. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ

שדרוג לפיו סולבר פרו

מומלץ?
    עבדתי בשנה האחרונה עם הגירסה הרגילה בלי סקריפטים. כמה זה יכול לשפר אותי וכמה השתמשתם בחייכם בסקריפטים למי שיש פרו?
    טנקס

2. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    אין לי פרו,אני עונה בשאלה, לא דווקא מכוונת אליך, אלא למי שכן משתמש בסקריפט,
    מה הuse case שלך לסקריפט? נניח וקנית, יש לך מה לעשות עם זה חוץ מלהריץ 10 לוחות במקביל? כי אפשר גם להריץ 10 לוחות במקביל בלי סקריפט עם אפילו פחות עבודה (פשוט לפתוח 10 פיו ולהכניס לוח שונה בכל אחד זה דקה עבודה).
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 28/02/2020 ב 11:14.

3. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    אין לי פרו,אני עונה בשאלה, לא דווקא מכוונת אליך, אלא למי שכן משתמש בסקריפט,
    מה הuse case שלך לסקריפט? נניח וקנית, יש לך מה לעשות עם זה חוץ מלהריץ 10 לוחות במקביל? כי אפשר גם להריץ 10 לוחות במקביל בלי סקריפט עם אפילו פחות עבודה (פשוט לפתוח 10 פיו ולהכניס לוח שונה בכל אחד זה דקה עבודה).
    דקה עבודה, אבל 10 דק' לפתירה, אם תריץ במקביל זה יקריס לך את המחשב
    ובסקריפט זה רץ ברקע וזה מריץ את כל הטקסטורות האפשריות ונותן לך דו"ח ולא צריך לעבור ידני על כל פתרון.

ניסיתי כמה פעמים להריץ כמה פתירות וזה לא היה נוח לעבודה... בעיקר ספוטים דומים עם eff stacks שונים, אבל זה אין גם בסקריפט..

4. הסמל האישי של rypoker
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    קיבל תודה 78 פעמים ב50 הודעות
    GTO+ סולבר מאוד נוח לעבודה (שמתקבלים בו בדיוק אותן תוצאות כמו בפיו למקרה שתהית) עם סקריפטינג ועוד המון פיצ'רים אחרים בפחות מחמישית מהמחיר של פיו פרו, ואתה מקבל גם רישיון ל-CREV בנוסף.
    אין לי פיו פרו ולא יודע כמה המידע הזה רלוונטי אלייך אבל אם הייתי בנעלייך הייתי שמח אם מישהו היה מיידע אותי על האפשרות הזאת.

5. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    פיו טוחן את ה-CPU קרוב ל100% יכולת בין אם אתה מריץ לוח אחד או 10 לוחות, שאר האפליקציות במחשב רצות טוב במקביל לפיו ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם משהו אחר במחשב בזמן שימוש בפיו, ההבדל העיקרי הוא בזמן הפתירה, אם אתה מריץ 10 לוחות במקביל זה יקח פי 10 זמן עד שהם יהיו מוכנים (לעומת לוח אחד), ואם אתה צריך את התוצאות כאן ןעכשיו עדיף להריץ אחד אחד, אני בדרך כלל מכין 3-4 לוחות, נותן רק לאחד לרוץ עד הסוף, ואז בזמן שאני מסתכל בתוצאות אני מריץ את הלוחות האחרים. אף פעם לא הייתי צריך להריץ יותר מ-6-7 לוחות לסשן אחד של פיו ,אני יכול לראות איך סקריפט הוא טיפה יותר נוח, למרות שגם אם היה לי סקריפט כנראה הייתי מתעצל וממשיך באותה שיטה.

אני חושב שההבדל המרכזי במחיר בין PRO ל-BASIC הוא בכלל בגלל ה-activations 2, והסקריפט הוא רק בונוס קטן.

6. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (28/02/2020)

7. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    קיבל תודה 139 פעמים ב106 הודעות
    לדעתי אם אתה משדרג, שדרג עד הסוף לedge ותוכל להשתמש גם בפריפלופ
    יש המון המון ואליו בפיו פריפלופ

8. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי ace-ass צפה בהודעה
    לדעתי אם אתה משדרג, שדרג עד הסוף לedge ותוכל להשתמש גם בפריפלופ
    יש המון המון ואליו בפיו פריפלופ
    יש לי מספיק רשיונות למוצרי פריפלופ

9. פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    398
    קיבל תודה 97 פעמים ב66 הודעות
    גאד ורפיק שאלה : יש לכם כמה טיפים לאיך אתם עושים סשן לימוד?

לדוג' כשאתם עולים ל"סשן" לימודים סגנון פיו, בד"כ לכמה זמן הוא יהיה?. האם הוא יתמקד בנק' ספציפית (לדוג' 4בטפוט 200בב עומק בלי פוזישן) או לא בהכרח?

אני פשוט מחפש איך לייעל את זמני הלימוד שלי ואולי יש לכם כמה קווים מנחים שיכולים לעזור לי

10. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי KETCHUP צפה בהודעה
    גאד ורפיק שאלה : יש לכם כמה טיפים לאיך אתם עושים סשן לימוד?

לדוג' כשאתם עולים ל"סשן" לימודים סגנון פיו, בד"כ לכמה זמן הוא יהיה?. האם הוא יתמקד בנק' ספציפית (לדוג' 4בטפוט 200בב עומק בלי פוזישן) או לא בהכרח?

אני פשוט מחפש איך לייעל את זמני הלימוד שלי ואולי יש לכם כמה קווים מנחים שיכולים לעזור לי
    בדרך כלל שעה סשן, סוג אחד של סשן זה על נושא ספציפי כמו שרשמת מנסה קודם כל להבין איך הGTO של הספוט משוחק בין שני שחקני PIO, ולמה? (מה התפקיד של כל יד באסטרטגיה, מה היה הניצול של היריב אם יד מסויימת לא משחקת ככה)? אחרי שיש הבנה בסיסית של הספוט מנסה להעריך איך היריב ההמוצע ישחק את הספוט ומה יהיה הניצול אם הם חורגים בהרבה מהאסטרטגיה של פיו (מומלץ להשתמש בnode lock לדמות תגובות של יריב אנושי)

סוג שני של סשן זה מעבר על ידיים מסומנות שבהם קצת נתקעתי בזמן משחק, או שרציתי לבדוק משהו לגבי הספוט.

אצטט את המאמן שלי שאומר שאם אתה מסתכל פחות מרבע שעה בממוצע בפתרון של PIO אתה לא עושה את זה נכון, PIO זה כמו סינית שאתה לומד לאט לאט את השפה ולמה דברים עובדים איך שהם עובדים, ככל שאתה עובד עם זה יותר אתה מבין יותר את השפה, בהתחלה זה קשה מן הסתם.

11. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

KETCHUP (29/02/2020)

12. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    עוד כמה דברים- הייתי מתחיל בספוטים הכי נפוצים ומרחיב אופקים לאט לאט, תתחיל בכפתור נגד BB קופת 2בט, ולהבין את הספוט הזה ממש טוב לפני שאתה עובר הלאה, זה הספוט שיוסיף לך הכי הרבה ערך.
    קופת 4בט 200 בגי זה ספוט ביזארי (זה כן יכול להיות תרגיל טוב בהבנה תיאורתית כי הטווחים צרים והרבה יותר קל להבין מה קורה שם), אבל לשיפור וינרייט הספוטים היותר נפוצים הם העדיפות יותר גבוהה להשקיע בהם יותר זמן.

עוד משהו, פיו מספק לך המון כלים כדי להבין מה קורה בספוט, אם אתה רק מסתכל בגריד סיכוי טוב שתשב עם פה פעור בלי הרבה יכולת לנתח מה קורה, או להבחין בין דברים חשובים לדברים שאין מה לבזבז עליהם יותר מדי זמן. אבל יש לך אינספור כלי עזר בפיו, אתה יכול להשוות EV של מהלכים, לנעול תגובות מסויימות, להסתכל בrange explorer, להסתכל על ריברים שונים ומה היד מהטרן עושה בכל ריבר, להסתכל בלוח אחר ולראות האם אותה תופעה חוזרת על עמצה או יחודית לספוט הספציפי , וכו', לכן בהתחלה אני ממליץ לשבור את הראש קצת ולשבת אפילו שעה על לוח אחד, עד שכל הדברים האלה באים יותר בקלות.
    וגם הבנה תיאורתית של המשחק עוזרת, מה הסיבה להמר גדול? מה הסיבה להמר קטן? בעמדה/ מחוץ לעמדה מתי ללכוד מתי לשחק מהר וכו', וזה גם בא עם הזמן, אבל אפשר לזרז את זה עם קריאה של חומרים תיאורתיים או מאמן או כל דרך אחרת.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 29/02/2020 ב 05:56.

13. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

KETCHUP (29/02/2020)

14. פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    398
    טוב גאד אתה הכי גברי בתעשייה החלטתי.
    תודה רבה אחי.
    למען האמת אני יותר מתעסק בPLO לכן הלימודים שלי הם יותר בMonkerSolver. אבל בגדול הבנתי פחות או יותר על מה אתה מדבר.

ולגבי החומר אתה מסכם לעצמך? עד היום הייתה לי מחברת אבל לאחרונה התחלתי לחשוב אולי שסיכומים במחשב זה יותר יעיל, דעתך?

15. המשתמשים הבאים מודים ל KETCHUP על התגובה המועילה:

mor1411 (29/02/2020)

16. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    וואלה אחרי התשובה של גד כל מה שאני אוסיף יגרע.
    אבל אם נאחד את שתי התשובות אז תלוי באיזה שלב אתה. גירסה 2 זה באמת למתחיל פיו, לקחת כמה שיותר ספוטים "בסיסיים ושכיחים" ולשחק קצת עם הטווחים, העומקים, הבורדים - ישיבה ארוכה של שעתיים לפחות. להתעמק באסטרטגיה להבין את ההיגיון (ובשלב מאוחר יותר באקוויטי בין הטווחים).
    והגירסה הראשונה זה משהו שאני מניח שכל אחד עושה וזה לשמור ידיים תוך כדי הסשן ולעבור עליהן אח"כ (פיו, או פתרון פריפלופ).

שחק הרבה אונליין, פתור הרבה. לי זה עבד

17. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    @GOD לחשו לי שאתה בארץ. לא תבוא לבקר אח יקר?

18. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    @GOD לחשו לי שאתה בארץ. לא תבוא לבקר אח יקר?
    הייתי בדיוק לפני חודש לביקור קצת אז יקח זמן , אתה יותר ממוזמן לבוא לאיזה שבוע גריינד פה כשאתה באיזור (לפני/אחרי ווגאס אולי?)

19. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי KETCHUP צפה בהודעה
    טוב גאד אתה הכי גברי בתעשייה החלטתי.
    תודה רבה אחי.
    למען האמת אני יותר מתעסק בPLO לכן הלימודים שלי הם יותר בMonkerSolver. אבל בגדול הבנתי פחות או יותר על מה אתה מדבר.

ולגבי החומר אתה מסכם לעצמך? עד היום הייתה לי מחברת אבל לאחרונה התחלתי לחשוב אולי שסיכומים במחשב זה יותר יעיל, דעתך?
    אף פעם לא למדתי PLO עם סולבר, אני מניח שזה אפילו יותר מסובך כי יותר קשה לדמיין את הטווחים, ולכל יד יכולים להיות הרבה תפקידים שונים (בלוקר לבלף ריבר, וליו טרן ואז צק ריבר, אולי כמה תפקידים במקביל תלוי בריבר) מניח שזה כאב ראש גדול ללמוד PLO עם סולבר, אבל התגמול כנראה יותר גדול בגלל שמעט מאוד אנשים באמת עושים את זה כמו שצריך (אני מניח).
    וגם מונקר הרבה פחות נח מפיו, אבל זה מה שיש לPLO.

פעם הייתי רושם סיכומים במחשב, אני חושב שזה עזר לי, אבל עם הזמן הפסקתי לסכם מעצלנות.

20. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    הייתי בדיוק לפני חודש לביקור קצת אז יקח זמן , אתה יותר ממוזמן לבוא לאיזה שבוע גריינד פה כשאתה באיזור (לפני/אחרי ווגאס אולי?)
    יש לי כמה יעדי באקט ליסט אחרים לקיץ אני עכשיו בגריינד
    תבוא לוגאס מה אתה נלחם באונליין בשיניים

21. פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    398
    אף פעם לא למדתי PLO עם סולבר, אני מניח שזה אפילו יותר מסובך כי יותר קשה לדמיין את הטווחים, ולכל יד יכולים להיות הרבה תפקידים שונים (בלוקר לבלף ריבר, וליו טרן ואז צק ריבר, אולי כמה תפקידים במקביל תלוי בריבר) מניח שזה כאב ראש גדול ללמוד PLO עם סולבר, אבל התגמול כנראה יותר גדול בגלל שמעט מאוד אנשים באמת עושים את זה כמו שצריך (אני מניח).
    וגם מונקר הרבה פחות נח מפיו, אבל זה מה שיש לPLO.

פעם הייתי רושם סיכומים במחשב, אני חושב שזה עזר לי, אבל עם הזמן הפסקתי לסכם מעצלנות.
    האמת שאני לא יכול להשוואת כי בחיים לא עבדתי על הולדם אז PIO מבחינתי זו תוכנה שראיתי את העבודה עלייה רק דרך סרטונים.

האמת גם אני רשמתי סיכומים והעלצלנות ניצחה, זה באסה כי סיכומים זה הנאטס בוא נגיד את האמת.

22. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    יש לי מספיק רשיונות למוצרי פריפלופ
    אלא אם אתה עובד עם המונקר שבכנות לא ממש יצא לי לעבוד איתו עדיין אז אני לא יכול לתת השוואה אמיתית - כל כלי פריפלופ שאתה משתמש בו לא קרוב לפיו ולא יכול לפתור בצורה אפילו סבירה ספוטים שפיו יפתור לך מאוד במדוייק (אגב, גם את הכלים האלה אתה צריך, כי פיו פותר רק קופות הדס אפ, אם אתה מנסה ללמוד ספוט של אופן שאב ברור שעדיף להשתמש בהולדם ריסורסס)

23. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי ace-ass צפה בהודעה
    אלא אם אתה עובד עם המונקר שבכנות לא ממש יצא לי לעבוד איתו עדיין אז אני לא יכול לתת השוואה אמיתית - כל כלי פריפלופ שאתה משתמש בו לא קרוב לפיו ולא יכול לפתור בצורה אפילו סבירה ספוטים שפיו יפתור לך מאוד במדוייק (אגב, גם את הכלים האלה אתה צריך, כי פיו פותר רק קופות הדס אפ, אם אתה מנסה ללמוד ספוט של אופן שאב ברור שעדיף להשתמש בהולדם ריסורסס)
    תן דוגמה ליד שפיו פותר פריפלופ? אני לא מכיר את הפיצ'ר בכלל האמת

24. סטרייט

מוניטין
    18 (6)
    הודה
    915
    תן דוגמה ליד שפיו פותר פריפלופ? אני לא מכיר את הפיצ'ר בכלל האמת
    ההבדל העיקרי בין פיו להולדם ריסורסס (ודומיו), הוא שפיו משקלל גם פוסטפלופ, וככה הev שהוא מייחס להחלטות פרהפלופ הוא מדוייק קילומטרים יותר מריסורסס

הולדם ריסורסס לא מתייחס ליתרון עמדה פוסט, ולמשחקיות פוסט בכללי, וכתוצאה מכך כל node שלא כולל אופן שאב יהיה לא מדוייק בעליל (לא רק זה הוא גם יבחר ללכת/לא ללכת לאופן שאב/רישאב כדי למקסם ev מול אופציה אחרת שהוא ממש לא מדוייק בהערכה שלו של הev שלה)

להשתמש בהולדם ריסורסס בלי להבין את זה גובל במסוכן לדעתי, המשתנה הכי פשוט שאני יכול להגיד לך זה שהולדם ריסורסס בוחר לדחוף יותר ו"לשחק" פחות מאסטרטגיה שהיא אופטימלית

קצת קשה פה לתת פה דוגמא, אולי כשתנראה במציאות אנסה להסביר יותר ברור במקרה שמה שאני מנסה להסביר פה לא לגמרי מובן
    במקרה המאמן שלי הוא אחד השחקנים שעבדו עם פיו פריפלופ כנראה הכי הרבה בעולם, וזכיתי לקבל ממנו את הכלים ולעבוד על כמה סימים שהוא הריץ. זה פשוט עולם אחר לגמרי

אגב, זה עוד יותר משמעותי כשיש ICM מעורב

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. פיו סולבר - אין חשיבות לאגרסור?!
    על ידי Rafi_Vegas בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 31/03/2019, 12:07
  2. שדרוג האתר
    על ידי gspot בפורום פוקרלנד
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 05/06/2012, 12:27
  3. שדרוג ה-PC