אותה גברת. צריך לשנות אדרת?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-6 מתוך 6
  1. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות

אותה גברת. צריך לשנות אדרת?

בעקבות הפוסט הזה שפרסמתי בידיים קאש -- "סיטואציה-מעניינת-והרהור-לגבי-רמות-חשיבה"... - אני רוצה להעלות כאן נקודה נוספת שעניינה אותי, ואשמח לשמוע את דעותיכם.

השולחן הספציפי הזה בו שיחקתי (1-2) קטן עלי. בכלל לא מבחינת הרמה, אלא בבליינדים. הבנקרול שלי גדול יותר, ואני יכול להרשות לעצמי לשחק על סכומים גדולים יותר כל ערב. השולחן השני בו אני משחק הוא לצערי קצת גדול עלי (בליינדים אלק 2-5, ירידה 400, אבל קופות מתנפחות בקלות בהמשך הערב ל-1.5K ו-2K, והשחקנים הם חבורת שלמנים מטורפת, ללא חשבון לכסף).

אני משחק בשני השולחנות כמו שני אנשים שונים. הכי טייט שיש בשולחן הגדול, פעם או פעמיים בערב ולא יותר מתפרע עם יד מעניינת, אבל אגרסיבי מאוד כשיש לי יד. ומצד שני הכי משוחרר שאפשר בקטן - מה שנקרא ATC. אבל ממש ATC.

בהתאם - מספר הפעמים בו יצאתי ברווח גדול מהשולחן הקטן - קטן. ומספר הפעמים בו יצאתי ברווח גדול מהשולחן הגדול - גדול. אבל האקשן קצת יותר מרגש ונחמד לי כשאני משוחרר יותר בקלפים, רואה יותר פלופים, ומציב את עצמי, ואת היריבים שלי, בספוטים יותר מעניינים.

עד כמה שיטת המשחק שלכם משתנה ביחס לשולחן, ליריבים? עד כמה שיטת משחק צריכה להיות תלויה בבנקרול בכלל? האם לא נכון יותר לדבוק בשיטה אחת כעיקרון? אני פשוט לא בטוח שמה שאני עושה זו הדרך הנכונה להשתפר כשחקן, או שאולי לדעתכם היכרות של כל העולמות זו הדרך הכי טובה?
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 11/11/2010 ב 10:09.
    "It's not enough to succeed. Others must fail"

2. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (15)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    money vs pleasure
    תחליט אתה

3. הסמל האישי של Poker-Brat
    סטרייט

מוניטין
    20 (12)
    הודה
    194
    קיבל תודה 112 פעמים ב69 הודעות
    לדעתי שיטת המשחק חייבת להשתנות בהתאם לשחקנים.בשולחן עם הכסף הגדול אם תשחק כמו שאתה משחק בשולחן עם הכסף הקטן כנראה שתפסיד כמה BUY INS די מהר כי החוכמה היא פשוט להתאים את עצמך לשולחן ואתה יודע את זה.
    וכמו שניר אמר זו החלטה שלך האם אתה בא יותר להנות לראות הרבה פלופים,לעשות מהלכים,או האם אתה בא בשביל התכלס,לעשות כסף.

לגבי השיפור במשחק זו באמת בעיה.
    I had u on the flop,u got me on the turn

4. פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    247
    קיבל תודה 89 פעמים ב69 הודעות
    מה שאתה מתאר מאוד נפוץ. גם אני מתנהג כמוך ואפילו דיברתי על זה עם מספר אנשים. כשהמשחק קטן (בסכומים) אתה אומר לעצמך "מה יש בזה" נו בסדר אז הפסדתי BI (שווה ערך לרייז סטנדרטי בשולחן הגדול) אתה מרגיש כאילו כל הערב אתה בפרירול ומשחק יותר בשביל להנות. אני לא חושב שיש בזה משהו רע רק אל תתרגל ותשחק ככה פתאום גם בשולחן הגדול ...

5. זוג

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    17
    קיבל תודה 10 פעמים ב10 הודעות

קח בחשבון....

רק תקח בחשבון שכנראה שאיפה שאתה משחק 2-5 יש אנשים שמרגישים על השולחן הזה כמו שאתה מרגיש בשולחן 1-2,
    בגלל זה כנראה הקופות מתנפחות כל כך מהר וכו'

6. הסמל האישי של polinekes
    שלישייה

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    88
    קיבל תודה 57 פעמים ב39 הודעות
    למה שלא תשאל איך אתם חושבים שצריך לשחק פוקר וזהו...

אבל קצת יותר ברצינות אני חושב שאתה קודם צריך להגדיר לעצמך מה אתה רוצה להשיג,
    כסף, הנאה, שיפור וכו... אני אישית רואה את הפוקר קודם כל ככלי התפתחותי שעוזר לי בשאר התחומים האחרים בחיים שלי, וכתוצאה מכך אני עושה החלטות
    שאני חושב שכספית הם לא נכונות אבל כן ייתרמו לי למשהו אחר.

ברגע שתחליט לך מה סדר העדיפויות אני חושב שגם תוכל לסגל לעצמך שיטת משחק שתתאים למה שאתה מחפש,
    במיוחד אם אתה יודע להגיד איזה שיטה היא יותר רווחית ואיפה אתה יותר נהנה.

נושאים דומים

1. password לשנות בסטארס
    על ידי dror55 בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 24/09/2013, 23:36
  2. אפשר לשנות שם משתמש בסטארס ?
    על ידי david_a456 בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 06/09/2012, 20:25
  3. תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 29/03/2012, 20:33
  4. תגובות: 16