POKER ONLINE - תהיות "קונספירציה" (?)

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-20 מתוך 20
  1. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות

Question POKER ONLINE - תהיות "קונספירציה" (?)

בתום 10 שנות קלף, לייב ואונליין , יש לי חשש מתגנב והלואי שאתבדה.

נכון שכמות הידיים באונליין עצומה ביחס ללייב ולכן הואריאנס דומיננטי פי כמה. סבבה.
    אבל
    האם ישמצב שהאתרים מנצלים זאת? שהם "מרחיבים ומותחים" את הואריאנס פה ושם בקטנה? כי מי בכלל ישים לב?

מניע יש והוא ברור כמו מים - למשוך להקות דגיגים פנימה ודגיגים שווה הכנסות. נקודה. דג שדפק ONE OUTER מול פרו', הוא דג מבסוט שימשיך להפקיד. הפרו' נדפק קצת בשוליים קצת בטילט וואללה שוב.. פעם שלישית השבוע ONE OUTER אשכרה מוזר , ישמצב נפל עלי דאוונסווינג רציני , אבל, "פרו' לא בוכה על ביטים" וממשיך לכתוש. קצב הכתישה של ה- מתמתן והוא למעשה מאבד הכנסות , הדגיג ממשיך להפקיד כסף ולהפסיד אותו אבל יותר שמח, וכולם תכלס HAPPY

האם אפשר להפריך את התיאוריה הזו? כנראה שלא. אין שום אתר שיתייחס לזה. מי יחשוף מה קורה אצלו בקרנל של הביזנס לוג'יק קודש הקודשים מי. אבל..
    האם עוד מישהו כאן מסכים שלפעמים, רק לפעמים, יחס השבירות באונליין לא דומה ליחס בלייב נקי , לא ממש התפלגות גאוסית נורמלית, בהתחשב כמובן בנפח ובאקסטרפולציה הפרופורציונלית הנדרשת..

כיף לשחק אונליין. חוויית משתמש מהנה , GUI מושקע ומשתפר לעילא ופוקר משובח לרוב. רוצה מאד להאמין שמה שרשמתי היא שטות מוחלטת. שאתרי אונליין תחת פיקוח רגולטורי בינלאומי קפדני ושאני הוזה. אבל

2. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    מה אתה אומר? שאתרים גורמים לך להפסיד יותר פליפים ממה שאתה אמור להפסיד? מה הם מרוויחים מזה בדיוק? מה שאתה מפסיד השחקן שמולך הרוויח, כלום לא הולך לאתר.

בכל מקרה כל מה שצריך כדי להוכיח או להפריך את זה זה להשיג 100 מיליון ידיים ששחקנים לגיטימייםשיחקו באתרים האלה, ואם יש סטיה מהאיווי זה יהיה מאוד בולט.

3. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

noniz (21/04/2020)

4. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (8)
    הודה
    597
    קיבל תודה 207 פעמים ב144 הודעות
    הם עושים מספיק כסף בלי הדברים האלה ואין להם סיבה

5. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    121
    קיבל תודה 92 פעמים ב61 הודעות
    ברור שיש אינטרס לשמר את הדג, וכביכול לתת לו את הפגיעות שחורגות מהנורמה כדי להשאיר אותו, אבל בסוף זה חוזר לשלב הפסיכולוגי הכי בסיסי, הדג לא יזכור את 3 הפעמים שהסיסטם צ'יפרה אותו בוואן אאוטר בריבר כדי להיות מבסוט, אבל את הפעם שנשברו לו האסים מול הדאמות הוא יזכור היטב,
    אז לבנות מערכת מסובכת שיודעת לרמות ואלגוריתם שיידע לאתר את הדג ולעודד אותו ע"י עיוות של המערכת שתצ' פר אותו ספציפית בשביל אפקט שבסוף לא ישפיע על הדג נראה לי קצת מיותר.

ומבחינה לוגית, אם הם כבר היו עושים את זה, הם לא היו צריכים כל הזמן לנסות ולהמציא את עצמם מחדש עם פורמטים שמושכים דגים כמו ספין וזום וכו' כי כבר יש להם את הקלף המנצח.
    Poker is a game where you make money by avoiding difficult spots with marginal hands

6. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    @noniz
    @ביצים

ההנחות שלכם שגויות, סורי. האמת היא שהתחרות בין זירות הפוקר-אונליין על השחקנים היא פשוט מטורפת. מיליארדי דולרים באוויר, ומי שקצת מכיר את השוק יודע שכדי לזנב בסטארס המתחרים חייבים להיות מאד מאד חארבים אגרו. כי כדי לשרוד אין ברירה אחרת הם ייעלמו, ויותירו אלפי עובדים ומיליארדים השקעות.

הדגים והלווייתנים הם הם הכסף הגדול באונליין. זה נתח השוק שעליו המלחמה הזו "עקובה מדם" וחייבים חייבים לשמר אותם, גם במחיר "פיחות זוחל" ברווחי המקצוענים. אין דרך אחרת לשמר אותם. גימיקים ושיווק ובונוסים לא עוזרים כי לכולם כבר יש, רק לתת להם לנצח מעבר לסטטיסט ועל חשבון המקצוען המתוסכל. החוכמה הזו מאחורי הקלעים היא היא הבידול היחיד בין זירות האונליין. אגב להעסיק אלגוריתמאי טוב עולה 50אלף שח לחודש.. מקצוע מועדף

מקצוען ותיק יכול "לחוש" את העיוותים הבלתי נורמליים על ציר הזמן, אבל הוא לא יודה בכך לעולם ! גם לא ישתף ! ולמה? כי הוא מקצוען עם פסון של מקצוען אז לא מתבכיינים - ועל זה בדיוק מתבסס העיוות\ההסטה הסטטיסטית לטובת הדגיגים.

@GOD אמר נכון. צריך מדגם מטורף ענקי כדי להוכיח את זה , מדגם כמעט בלתי אפשרי, וגם על זה מתבססת ה"קונספירציה" .
    בדיקה מדעית אפשרית רק אם מישו ישקיע בפיתוח BOT חכם וייתן לו לייצר ביג דאטא מהרבה אתרים. מאמץ תיכנותי עצום.
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 23/04/2020 ב 01:07.

7. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    למה בלתי אפשרי? לכל ארווה בינונית יש דאטאבייס כזה על כל האתרים הגדולים, ותאמין לי שאם היה קורה משהו לא תקין, היו מפרסמים את זה.

8. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    לגבי "העיוותים על ציר הזמן", זה פשוט המשחק, לאף אחד אין גרף לינארי עולה בטווח הקצר תראה מלא עליות ונפילות של 20 ביי אין פה, 40 ביי אין שם, כנראה שעדיין לא השלמת עם זה, גם שחקן מעולה עובר חודשים מפסידים, וככל שהרווחיות של שחקן יותר קרובה ל-0 ככה הסווינגים מתעצמים, זה הכי סטנדרטי שיש.

9. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    חחחחח הרגת אותי "נפילות של 40 ביי אין" זה הסווינג שלך? חחחחחח @GOD אתה כנראה אשכרה גאון-על-חלל בפוקר. אני ואיזילדור ואורבנוביץ' מצדיעים לך. בחייאת תזמין אותנו למסיבת דוגמניות על הבריכה בסביון וסיבוב בשכונה על הלמבורגיני הוראקן ותחלק קצת ארגזים המצב קשה...

אני שחקן EV+ מעל הממוצע ומורווח לאורך זמן אינשאללה.
    משחק עשר שנים ובסווינג הראשון באונליין ב 2013 בערך סבלתי מנפילה ב 70 ביי אין , שנראה לי אז קטסטרופה.
    ככל שלמדתי והשתפרתי עם השנים והבנתי לעומק את המשחק כך הנפילות\סווינגים התעצמו עד לשיא של חמישה חודשים בלי סקור, בערך מינוס 610 ביי אין. 610 טורנירים אונליין בלי כסף. 5 חודשים אלליוסטר. הערה: מינ קאש מבחינתי זה לא סקור.
    תיעדתי באדיקות ידי באסטו והבחנתי בייאוש שתכלס אני פשוט מאכיל דגים נון סטופ. אני ושכמוני , כנראה, מהווים את המודל הכלכלי החדש של האתרים לשימור לקוחות . רוב מוחלט של הבאסטו'ס בערך 95% זה לא לבלינג טווחים מעניין מול שחקן חושב, אלא שים לב, דג שבודדתי אותו בהצלחה ל 10% אקוויטי או 20% או 2% והתוכנה נתנה לו לפגוע. תחשוב ככה 610 פעם רצוף. פליפים אין מה לדבר בכלל. לאחרונה שוב סווינג בינתיים רק 400 ביי אין למטה ושוב אותה תופעה של האכלת דגים נון סטופ, מה שהביא אותי לחשוב האם אני היחיד.. ואולי יש כאן מגמתיות ואלגוריתמים סופר חכמים בפלטפורמות השונות (אני משחק בכמה מהן ואין הבדל בתופעת האכלת הדגים)
    בלייב אגב הסווינג הכי גדול היה מינוס 16 ביי אין די מזמן. אבל הרבה יותר סבבה עדיין לקמר אונליין.
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 23/04/2020 ב 19:22.

10. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    אני מדבר על קאש לא על טורנירים, נפילות של 70+ בייאין בקאש זה אירוע נדיר לשחקן מרוויח, בטורנירים זה סיפור אחר, שם 500 ביי אין זה סווינג נורמלי.

המשחק הוא לא אותו משחק כמו 2013, אם ב-2013 היית מרוויח ולא התעדכנת מאז - סביר מאוד להניח שהיום אתה מפסיד באותם משחקים שהיית מרוויח בהם בעבר.

אני מכיר עשרות שחקנים שמרוויחים יציב וקבוע באתרים שונים ובמשחקים שונים.

11. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    @badgersoul
    אני תמיד מאמין שכדי לכתוב כזה קוד, באדג'ר, יותר מדיי אנשים צריכים להיות מעורבים.
    מתישהו יש סכסוכים, סחיטות, מישהו לא מרוצה וצץ איזה whistleblower והדומינו נופל.
    לא שווה את הסיכון. יש הרבה פעולות אחרות שחלק מהחברות האלה עושות מצוין כדי לשמור על הכבשים (אין המתנה בשולחנות קאש, אין תוכנות מעקב, שילוב של ממשקים מעולם הגיימינג, פחות ממשק פוקר "מקצועי").
    #HighRakeIsGood

12. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

badgersoul (25/07/2020)

13. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    בהחלט גם אני באותה הרגשה כמו שלך משהו שם לא תקין בכלל שבירות הזויות ובכמויות מטורפות שלא קורה בלייב בשום אופן אני מתלבט אם לשלוח להם מייל!!!

14. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    @Rafi_Vegas , כמי שרואה ת'סשן'ס אונליין שלך לפעמים, ושל פרו'ס אחרים, אני נגנב לפעמים מהשבירות שאתה מחליק אותם, כמוני, עם חצי חיוך של באסה.
    יותר מכולנו לך יש את הפרספקטיבה הסטטיסטית מול סשן'ס לייב, כמו הביג50 שכמעט הדבקת. ולכן שמח שהיגבת כאן. כנראה גם אצלך החששות האלה צצים, ונמאס לך "להאכיל" ת'כבשים.

לגבי ה whistleblower - חשבתי על זה בשנים האחרונות. איך לא צץ איזה צדיק וחושף. אבל אלה מפתחים שמפוצים בסכומי עתק ובטוח גם % ואופציות. ונניח כן יהיה איזה אחד תראה מה המצפון שלו ייאלץ לשאת:
    * פוקר אונליין נעלם מהעולם בו ברגע
    * מאות ואלפי מנהלים - לכלא או קנסות
    * פיצויי מיליארדים לשחקנים שנפגעו
    * חברות וספקים פושטים רגל
    * עשרות אלפי מובטלים חדשים
    * כל עולם הפוקר חוזר 30 שנה אחורה
    וואחאד בלגאן על המצפון

בלייב הראה לנו פוסטל שאין שום בעיה לזייף, ולך תדע כמה פוסטילים היו לפניו. באונליין זה קליל הרבה יותר - ברגע שאתר רוכש ממיקרוגיימינג ואחרים ומקבל פלטפורמה של משחק פוקר, הוא מעמיס עליה סקינים GUI ייחודי ועוד צ'ופרים ומתחיל לשווק. מי עושה ביקורת? מי יודע מה ואיך "משחקים" עם ה API והאינטרפייסים שם שהרי המערכת לא סגורה. לא קשה לזהות כבשים מופסדים שאוטוטו נוטשים, נכנסים פחות ופחות ומפסיקים להפקיד. האלגוריתם מזהה אותם ומתחיל לצ'פר ולצ'נס אותם , על חשבון פרו' מורווח , בעקביות עד שהם מפקידים שוב ולא נוטשים וחוזר חלילה. התחושה שלי (נטו תחושה) שאתר שלא עושה את זה - אני לא רואה שום דרך שיישרוד את התחרות המטורפת בשוק הזה, בטח כשענק כמו סטארס כמו צל ענק מעל כולם. לא יודע.

תכלס זה WIN WIN - אנחנו נשארים רווחיים, פחות ממה שיכולנו ועם הרבה תסכולים מיותרים, הדגיגים נשמרים וממשיכים להזרים $ כי הם מצ'ונסים בסבבה שלהם ושמחים, וכווולם Happy. מודל גאוני. השאלה אם כשר

הלואי וזו סתם תאוריה פארנואידית שלי אחרי מעל 400 שבירות רצוף. ועוד עשרות אלפים בשנים האחרונות. לא מאשים אף אחד , ממשיך לכתוש באונליין זה מגניב , אבל מומלץ לשמור ת'פוסט הזה.

@shark1983 , לפני כמה שנים שלחתי. תקבל תשובה לקונית שתזמין אותך לעיין במסמכי אישורי יושר והגינות הפלטפורמה.
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 25/04/2020 ב 03:50.

15. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    לכל מקמרי האונליין הותיקים, אתם מכירים את זה כמוני, אנא שתפו פעולה כדי שנוכל לעצור את מגפת האלגוריתמים -

הכנתי מדריך קצר לזיהוי ולניסיונות התגברות על האלגוריתם - אנא סייעו בטיפים נוספים -

& פליפים - כאן אתה חייב חייב חייב לזהות כבש לפי VPIP מעל 50 ומשחק כבשי - ואם ישך ריד עליו להימנע מפליפים. כלל ברזל של האלגוריתם: כבש לוקח פליפ ב 100%
    & ריצות - כבש לא מקפל כידוע לעולם. אל תנסה להריץ סמי בלוף עם 40% מול כבש. פולד אקוויטי אפס ולעולם לעולם לא תפגע בדרואו שלך. האתרים חייבים להאכיל הכבש
    & הפוך - וזה קשה מאד ליישום - אם שמת כבש על ריצה ואתה זוג ומעלה - קפל. הכבש לוקח הריצות שלו ב 90% מהפעמים. גם חאשוות. חבל סתם להתעצבן
    & רברס אימפלייד - חזק מאד מול האלגוריתם. למעט בסחורות מול כבש. פשוט להקטין קופות ולהימנע מבאסטו . תן לשבירה הצפויה לעבור במינימום נזק. הכבש רעב..
    & כשנופל פלופ עם זוג - הרבה מאד פעמים הכבש שם מורכב עם פול או רביעייה. מקצוען נוטה לסבט פלופים כאלה ב 80% אחרי פתיחה. אז... לא! יש לקפל כל יד על פלופ כזה מול כבש
    & שני כבשים פרי פלופ סחורה מולך ושמת אותם על אס פרימיום - קפל גם קינגים וגם דאמות פרי! - אין דבר כזה "הם שותים אאוטים אחד לשני", הם לא! ה A ייפול על הבורד כמעט תמיד
    & אתה נאטץ על הפלופ או הטרן והכבש דוחף סחורה - צפה ל"הקשר עם השרת נותק". לא תוכל ללחוץ CALL עד שהכבש ייזכה בקופה. אין מה לעשות במקרים כאלה אבל זה לא שכיח

רק ביחד נעצור את האלגוריתמים החכמים.

אשמח לעוד סעיפים עוקפי-אלגוריתם כדי שנוכל כולנו להימנע מהמגפה הזו ולהמשיך להנות מאונליין מאוזן וטהור לאורך זמן.
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 25/04/2020 ב 21:14.

16. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    לכל מקמרי האונליין הותיקים, אתם מכירים את זה כמוני, אנא שתפו פעולה כדי שנוכל לעצור את מגפת האלגוריתמים -

הכנתי מדריך קצר לזיהוי ולניסיונות התגברות על האלגוריתם - אנא סייעו בטיפים נוספים -

& פליפים - כאן אתה חייב חייב חייב לזהות כבש לפי VPIP מעל 50 ומשחק כבשי - ואם ישך ריד עליו להימנע מפליפים. כלל ברזל של האלגוריתם: כבש לוקח פליפ ב 100%
    & ריצות - כבש לא מקפל כידוע לעולם. אל תנסה להריץ סמי בלוף עם 40% מול כבש. פולד אקוויטי אפס ולעולם לעולם לא תפגע בדרואו שלך. האתרים חייבים להאכיל הכבש
    & הפוך - וזה קשה מאד ליישום - אם שמת כבש על ריצה ואתה זוג ומעלה - קפל. הכבש לוקח הריצות שלו ב 90% מהפעמים. גם חאשוות. חבל סתם להתעצבן
    & רברס אימפלייד - חזק מאד מול האלגוריתם. למעט בסחורות מול כבש. פשוט להקטין קופות ולהימנע מבאסטו . תן לשבירה הצפויה לעבור במינימום נזק. הכבש רעב..
    & כשנופל פלופ עם זוג - הרבה מאד פעמים הכבש שם מורכב עם פול או רביעייה. מקצוען נוטה לסבט פלופים כאלה ב 80% אחרי פתיחה. אז... לא! יש לקפל כל יד על פלופ כזה מול כבש
    & שני כבשים פרי פלופ סחורה מולך ושמת אותם על אס פרימיום - קפל גם קינגים וגם דאמות פרי! - אין דבר כזה "הם שותים אאוטים אחד לשני", הם לא! ה A ייפול על הבורד כמעט תמיד
    & אתה נאטץ על הפלופ או הטרן והכבש דוחף סחורה - צפה ל"הקשר עם השרת נותק". לא תוכל ללחוץ CALL עד שהכבש ייזכה בקופה. אין מה לעשות במקרים כאלה אבל זה לא שכיח

רק ביחד נעצור את האלגוריתמים החכמים.

אשמח לעוד סעיפים עוקפי-אלגוריתם כדי שנוכל כולנו להימנע מהמגפה הזו ולהמשיך להנות מאונליין מאוזן וטהור לאורך זמן.
    זה ביי פאר הטרול הכי מוצלח שראיתי. העקביות והנחישות ראויים להערכה. כובע.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

17. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    זה ביי פאר הטרול הכי מוצלח שראיתי. העקביות והנחישות ראויים להערכה. כובע.
    תמשיך אחינו להאכיל כבשים באונליין. כל אחד הסבבה שלו

לי זה נמאס.

18. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    תמשיך אחינו להאכיל כבשים באונליין. כל אחד הסבבה שלו

לי זה נמאס.
    אני מהצד של הכבשים ולא זכור לי שניצחתי פליפ או וואן אאוטר. זכרון סלקטיבי יש לי. מפתיע
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

19. הסמל האישי של underwood
    סטרייט

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    381
    קיבל תודה 95 פעמים ב64 הודעות
    אני אכלתי שבירות בכל אתר ששיחקתי בו ואני לא זוכר כמעט ששברתי
    אני לא מרוויח בפוקר אז לא נראה לי שאני מקצוען

20. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    6
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    "אתה נאטץ על הפלופ או הטרן והכבש דוחף סחורה - צפה ל"הקשר עם השרת נותק". לא תוכל ללחוץ CALL עד שהכבש ייזכה בקופה. אין מה לעשות במקרים כאלה אבל זה לא שכיח"

קרה לי פעמיים, אבל מסכים עם מה שרפי וגד אמרו, אין שום אינטרס כלכלי לעשות את זה והסיכון פשוט עצום עבורם.

21. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    שואלים אותי הרבה "איך מזהים כבש באונליין?"

שאלה מעולה ואנסה לתמצת ולחסוך למי שרוצה כמה ארגזים.

כבש באונליין, ובכלל בפוקר הוא לאו דווקא אדם טיפש או עארס מאנייק בלגניסט. כבש יכול להיות עם IQ גבוה משלך אפילו השכלה רחבה פי כמה.
    כבש מוגדר כשחקן שמסרב , מכל סיבה שהיא, להכיר בפוקר כמשחק אסטרטגיה וחשיבה, ומתעקש לראותו כמשחק מזל נטו. הימור. רולטה.

כבשים באונליין קל מאד לזהות. אתרי האונליין אוהבים ונלחמים עליהם ע"פ המדרג הבא

כבש מסוג A
    כבש אלים ומתוסכל מאד. VPIP עצום. משחק הייפר אגרו פתיחות בסייזינג ענק הרבה חזרות לא לינאריות, מאד שכיח אול אין סטיישן.
    זה הכבש החשוב ביותר לאתר ויעד השימור מס. 1. למה? כי הוא על סף נטישת האתר. הפסיד מלא ארגזים. בקושי משחק כבר. וכאשר נכנס זה רק כדי לפרוק אגרסיות על הפילד. אם לא יצ'ונס ויצ'ופר בהקדם - קיים חשש גדול שלא יחזור שוב להפקיד כסף. הוא נרגע עם האגרו-מאנייה שלו אחרי חצי שעה של משחק ואחרי שזכה בכמה קופות עם שברירי אקוויטי. חייבים להביא אותו לכסף!! ויהי מה. הוא ייקח ידיים גם פרו' וגם מכבשים אחרים עם כל אקוויטי

כבש מסוג B
    קולינג סטיישן. קל. 90% מהידיים רואה פלופ. רמת תיסכול אחת מתחת לכבש A אבל עדיין בקבוצת סיכון. כבש B הוא קלאסיקו גמבלר. לא מעניין אותו פוקר רולטה בלק ג'ק או קוביות. אותו דבר. אם יפסיד יותר מידי פשוט יתחפף לשש בש או ישקיע בלוטו פיס ווינר וכאלה.
    ברמת האתר - חייבים להשאיר אותו חי אבל ראש בראש מול כבש A , הוא יפסיד. כמובן שמול פרו' הוא חייב לקחת כל יד כמעט

כבש מסוג C
    פסיבי. שקט. סולידי. שקוף. לא זז עד שמקבל ליד פרימיום ואז דחיפה. פשוט מאד לזיהוי פשוט מאד לקריאה. הוא נהנה מהפוקר זה מעביר לו זמן בכיף ולא ימהר כ"כ לחסל את קריירת האונליין שלו. אבל , אם יפסיד יותר מידי - ינטוש
    אי לכך יפסיד מול כבשים A,B וינצח רק פרו'

תכלס , זיהית כבש - הרווחת כסף. צא מהיד כמה שיותר מהר. אשכרה פשוט

ובאשר ל OP, אני לא מתכוון לעזוב ת'אונליין בגלל הקטעים האלה. מבין , בתסכול מה, ששימור כבשים הוא גם אינטרס של שחקני EV+ קבועים , ומבסוט לשחק בפלטפורמות האלה למרות הכל. ( אולי אני בכלל כבש סוג C בהכחשה )
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 27/04/2020 ב 20:21.

22. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    המשפט הראשון נכון, כבש יכול להיות יותר חכם ומצליח מכל שחקן פוקר.
    מה שהופך מישהו לכבש זה חוסר השכלה ספציפית בפוקר, גם עם IQ 200 אין למישהו סיכוי לפצח בכמה עשרות שעות מה שמקצוען לומד בעשרות אלפי שעות, זה כמו שהשחקן כדורגל הכי טוב בעולם עדיין יפסיד בטניס לשחקן טניס מקצועי מליגה נמוכה, זה יתרון לא הוגן למי שמתאמן ספציפית על טניס כל החיים, למרות שהכדורגלן אטלט יותר טוב, ואולי גם עם יכולת ראית משחק יותר טובה.

זה כל הסיפור, כל השאר תלוי שחקן, יש אינספור דרכים שונות להיות כבש.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 27/04/2020 ב 21:30.

נושאים דומים

1. Tom "Durrrr" Dwan discusses Poker, Fame, and Short Deck
    על ידי פוקרלנד בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 02/05/2019, 23:40
  2. Tom "Durrrr" Dwan discusses Poker, Fame, and Short Deck
    על ידי פוקרלנד בפורום חדשות ורכילויות
    הודעה אחרונה: 08/03/2019, 16:21
  3. Phil "Poker Brat" Hellmuth releases autobiography - ג'ף גרוס
    על ידי royalflush בפורום אזור הוידאו
    הודעה אחרונה: 16/06/2017, 09:10
  4. משחק חדש שנקרא "Final Table Poker" עולה לאוויר - בואו בהמוניכם!
    על ידי Hercules בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 38
    הודעה אחרונה: 06/12/2012, 21:02
  5. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 10/11/2010, 00:49

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog