סשנים מפסידים תמיד הרבה יותר גדולים ממנצחים

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 28
  1. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות

סשנים מפסידים תמיד הרבה יותר גדולים ממנצחים

אני כבר חודש וחצי משחק ב10NL על כמעט 20K ידיים, עכשיו אני הגעתי אחרי די קצת זמן בערך שבועיים וחצי 3 ל120$ רווח ומאז אני פשוט תקוע ולא מצליח לעבור את זה, כל הזמן יורד ל80 חזור ל100 יורד ל50 חוזר ל90 יורד ל70 חוזר ל 110וחוזר חלילה, עכשיו התחלתי לשים לב שהסשנים והימים בהם אני מרוויח יהיו בדרך כלל בין 10-25 דולר בעוד שכשאני מפסיד זה יהיה הרבה פעמים 20-50 ואפילו 70 דולר, אני מנסה להבין איך זה הגיוני? אני עובר על הסשנים המופסדים ומנסה לראות אם הפסדתי בגלל טילט אבל אולי מכמה דולרים בודדים זה לא טילט, למה זה ככה? בחיים אל היה לי סשן אחד שבו הרווחתי 50$ אבל ההפך כן, אני כבר די מיואש כי אני פשוט תקוע על התקרה של ה100$ רווח...

הסתכלתי על הרייק וראיתי שלקחו לי 250$ רייק, משמע שכרגע במקום להיות מורווח ב50$ מסכנים הייתי צריך להיות מורווח בלי הרייק בפאקינג 300$!, אני מרוויח 16BB/100 שאני בטוח שזה ווינרייט מאוד מכובד ונשאר עם 3BB/100 זה פשוט לא הגיוני ככה וזה ממש מתסכל....

2. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    20 אלף ידיים זה לא סמפל לוינרייט, יכול להיות ממש בקלות 10+ בב הפרש מהתוצאה האמיתית שלך. אם אתה משחק לטווח ארוך פשוט שכח מהתוצאות ותתרכז בתהליך של למידה ושיפור, התוצאות יגיעו עם הזמן.

3. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    20 אלף ידיים זה לא סמפל לוינרייט, יכול להיות ממש בקלות 10+ בב הפרש מהתוצאה האמיתית שלך. אם אתה משחק לטווח ארוך פשוט שכח מהתוצאות ותתרכז בתהליך של למידה ושיפור, התוצאות יגיעו עם הזמן.
    אחרי כמה ידיים אני יודע שאני שחקן מנצח?
    אבל שוב פעם השאלה שלי היא שמשום מה אני שם לב שהבשנים המפסידים שלי הם בערך פי 2 בNET מהמנצחים זה פשוט ואריינס?
    תקשיב זה אפשרי אבל ככה לשחק כשאני מורווח 50 והם לקחו לי 250? יש לי מה להשקיע בכלל? ברור לי שאני לא הולך להיות מיליונר ולא כלום אבל חשבתי שאני כן אוכל לעשות מזה את הכמה מאות שקלים כל חודש וזה לא נראה ככה עם הרייק הזה, אם אני 16BB\100 ויוצא לי בפועל רק 3BB/100 זה בלתי אפשרי לנצח ככה

4. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    א. GOD יתמיד בדעתו ויגיד למידה ושיפור, וגם שיפור ולמידה ויש בזה משהו. הוא יגיד גם שצריך סאמפל של 3 טריליון ידיים מינימום להוכיח עיוותים ב RNG
    ב. מצד שני, דעתי שאין לנו סיכוי מול הכבשים באונליין. כדי שתעשיית האונליין תשרוד אנחנו חייבים להאכיל שם כבשים כל הזמן ולהישבר באופן לא סטטיסטי (מס נסתר), פלוס לשלם רייק נכבד (מס גלוי).

בגלל ב' יש המון רגים שלא מתקרבים לאונליין. תבחר א' או ב' ותנהג בהתאם. בהצלחה.

5. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    להפסיק לעשות משהו שגורם לך תסכול ולהפסיד כסף זה גם אופציה.
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

6. המשתמשים הבאים מודים ל poker_ta על התגובה המועילה:

GOD (23/05/2020)

7. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    צריך הרבה מאוד ידיים כדי להעריך את הוינרייט שלך

https://www.primedope.com/poker-variance-calculator/

8. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    הסגנון משחק שלך כנראה משתנה במהלך הסשן.
    אם אתה אומר שכשאתה מפסיד אתה מפסיד הרבה וכשאתה מרוויח אתה מרוויח פחות, אני מנחש שאתה משחק פחות טוב ככול שהסשן לא הולך לך (שזה טבעי אגב)
    אז כנראה עדיף לשים לעצמך כלל סטופלוס (אתה מפסיק את הסשן אם אתה מגיע להפסד של 3BI או משהו) או שתהיה יותר מודע לתנודות הרגשיות שלך במהלך הסשן.

עוד הערה חשובה, אם אתה מחפש להתפרנס מהמשחק ואתה רואה שהשעתי שלך הוא לא קרוב למשהו שיכול להצדיק את הזמן או המאמץ, אז אולי לא שווה להשקיע את כל הזמן הזה על המשחק? יכול להיות.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

9. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    הסגנון משחק שלך כנראה משתנה במהלך הסשן.
    אם אתה אומר שכשאתה מפסיד אתה מפסיד הרבה וכשאתה מרוויח אתה מרוויח פחות, אני מנחש שאתה משחק פחות טוב ככול שהסשן לא הולך לך (שזה טבעי אגב)
    אז כנראה עדיף לשים לעצמך כלל סטופלוס (אתה מפסיק את הסשן אם אתה מגיע להפסד של 3BI או משהו) או שתהיה יותר מודע לתנודות הרגשיות שלך במהלך הסשן.

עוד הערה חשובה, אם אתה מחפש להתפרנס מהמשחק ואתה רואה שהשעתי שלך הוא לא קרוב למשהו שיכול להצדיק את הזמן או המאמץ, אז אולי לא שווה להשקיע את כל הזמן הזה על המשחק? יכול להיות.
    לא מתפרס ואפילו לא קרוב, זה נטו תחביב כי אני נהנה לשחק אבל כן בתור חייל אמרתי שאם אני יכול לעשות 100$ בחודש שזה חצי משכורת שלי זה סבבה לי לגמרי, הקטע הוא שאני פשוט תקוע ולא מצליח לעבור את זה וכל פעם מפסיד חוזר מחדש ואז מפסיד ואז חזור וכו'

10. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    אז כמו שאמרו לך כאן,
    תמשיך לשחק ובסופו של דבר אתה תקבל את מה שמגיע לך.
    אם אתה מצפה להרוויח בכל סשן, זה לא יקרה.
    ברמת המיקרו אתה יכול לבדוק מה קרה בידיים שבהן הפסדת, בין אם זה היה הפסד קטן או גדול, עם שואודאון או בלי שואודאון.
    ברמת המאקרו אתה יכול לבדוק באיזה סביבה שיחקת כשאתה מפסיד, אולי הדעה שלך הייתה מוסחת, אולי התעסקת בעוד דברים תוך כדי הסשן, אולי פשוט בחירת שולחן לא טובה.
    גם אם עשית הכל בסדר, עדיין מפסידים מידי פעם וזה חלק מהמשחק.
    גם אם עשית דברים לא בסדר, אתה בנאדם, זה טבעי וכל מה שנשאר לך לעשות זה להיות כנה עם עצמך ולהשתפר.
    קח 30-40% מהזמן שהיית אמור לשחק ובמקום זה תקנה קורס לימוד אינטרנטי באיזה אתר לימוד טוב, תקרא קצת תגובות של GOD בפורום, למזלך זה בחינם בינתיים - ועם הזמן דברים ישתפרו.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

11. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

tryharder (26/05/2020)

12. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    אז כמו שאמרו לך כאן,
    תמשיך לשחק ובסופו של דבר אתה תקבל את מה שמגיע לך.
    אם אתה מצפה להרוויח בכל סשן, זה לא יקרה.
    ברמת המיקרו אתה יכול לבדוק מה קרה בידיים שבהן הפסדת, בין אם זה היה הפסד קטן או גדול, עם שואודאון או בלי שואודאון.
    ברמת המאקרו אתה יכול לבדוק באיזה סביבה שיחקת כשאתה מפסיד, אולי הדעה שלך הייתה מוסחת, אולי התעסקת בעוד דברים תוך כדי הסשן, אולי פשוט בחירת שולחן לא טובה.
    גם אם עשית הכל בסדר, עדיין מפסידים מידי פעם וזה חלק מהמשחק.
    גם אם עשית דברים לא בסדר, אתה בנאדם, זה טבעי וכל מה שנשאר לך לעשות זה להיות כנה עם עצמך ולהשתפר.
    קח 30-40% מהזמן שהיית אמור לשחק ובמקום זה תקנה קורס לימוד אינטרנטי באיזה אתר לימוד טוב, תקרא קצת תגובות של GOD בפורום, למזלך זה בחינם בינתיים - ועם הזמן דברים ישתפרו.
    תראה עכשיו רק נפל לי האסימון, שלשום למשל הפסדתי 30 דולר ואז אתמול הרווחתי 12 דולר ושוב פעם אמרתי הנה כשאני מפסיד זה בגדול וכשאני מרוויח זה בקטן, ואז כשסתכלתי בגרף של 7XL ראיתי שבעצם הרווחתי 34 דולר ב1400 ידיים ב10NL והם פשוט לקחו לי 22$ רייק, אז ברור שהסשנים שאני מפסיד שבהם מה שאני מפסיד זה מה שאני מפסיד ולא מתקצץ הסכום בגלל רייק בעוד כשאני מרוויח 2/3 יורד לי מהרייק...
    אם אני רוצה להחזיר את ה30 דולר שהפסדתי אני בעצם צריך להרוויח 90$ בפועל

13. פול האוס  

מוניטין
    14 (13)
    הודה
    3,219
    קיבל תודה 285 פעמים ב186 הודעות
    במקור פורסם על ידי tryharder צפה בהודעה
    תראה עכשיו רק נפל לי האסימון, שלשום למשל הפסדתי 30 דולר ואז אתמול הרווחתי 12 דולר ושוב פעם אמרתי הנה כשאני מפסיד זה בגדול וכשאני מרוויח זה בקטן, ואז כשסתכלתי בגרף של 7XL ראיתי שבעצם הרווחתי 34 דולר ב1400 ידיים ב10NL והם פשוט לקחו לי 22$ רייק, אז ברור שהסשנים שאני מפסיד שבהם מה שאני מפסיד זה מה שאני מפסיד ולא מתקצץ הסכום בגלל רייק בעוד כשאני מרוויח 2/3 יורד לי מהרייק...
    אם אני רוצה להחזיר את ה30 דולר שהפסדתי אני בעצם צריך להרוויח 90$ בפועל
    שחרר את הרייק אחי...הרייק בלימיטים הנמוכים תמיד היה גבוה יחסית ללימיט, אתה יכול לנסות אתר אחר (לדוגמא פוקרנאטס) ולראות אם שם המצב פחות גרוע...בכל מקרה ובכל אתר הרייק עביר וכנראה שאתה צריך עוד קצת להשתפר כדי לעבור אותו באתר שאתה משחק.

14. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    במקור פורסם על ידי er4n צפה בהודעה
    שחרר את הרייק אחי...הרייק בלימיטים הנמוכים תמיד היה גבוה יחסית ללימיט, אתה יכול לנסות אתר אחר (לדוגמא פוקרנאטס) ולראות אם שם המצב פחות גרוע...בכל מקרה ובכל אתר הרייק עביר וכנראה שאתה צריך עוד קצת להשתפר כדי לעבור אותו באתר שאתה משחק.
    תראה אני על 16bb/100 כרגע משתנה מיום ליום לפה ולשם, אם זה בקושי מספיק לי להיות קצת מעל ברייק איוון זה בלתי אפשרי לנצח אותה כמעט, איך 16 לא מספיק?

15. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    בא נעשה סדר -

1. הרייק הוא חלק מהמשחק, כן, חשוב להיות מודע כמה הרייק משפיע על התוצאה, ותמיד לנסות למצוא דילים ואתרים עם רייק/רייקבק יותר טובים, זאת הדרך הכי קלה להעלות את הוינרייט, ברגע שאתה מודע לרייק וההשפעות שלו, פשוט שכח מזה, אתה לא יכול לשנות את המצב, כולם משלמים רייק, תתרכז במשחק שלך.

2. סווינגים של 3-10 ביי אין ביום זה סטנדרטי לחלוטין למי שמשחק פוקר פול טיים, ביום אחד של פוקר אתה משחק לכל היותר כמה אלפי ידיים, אם אתה מרסק , עדיין אחוז גבוה מהימים שלך יסתיימו במינוס, לפעמים גם מינוס גדול, אם אתה שחקן מפסיד לפעמים תרוויח 10 בייאין ביום, זה חלק מהיופי במשחק והסיבה שהוא בכלל קיים ומליונים משחקים כל יום, אם זה היה שחמט אף אחד לא היה שם כסף במשחק כשאין לו יתרון.

3.איך אתה יודע אם אתה מרוויח בלימיט הזה בכלל? האם פעם נתת וליום של מאות אלפי ידיים כדי לבדוק את זה? לא הייתי מתייחס לזה כנתון, יכול להיות שכן ויכול להיות שיש לך עוד עבודה לעשות כדי להיות ריווחי. בין אם כן או לא, זה לא אומר שום דבר לגביך מחוץ לשולחן, אין פה עניין של אגו, זה סקיל שלומדים אותו כמו כל סקיל אחר. מבחינת מיינסט זה טוב לבוא בלי ציפיות ולהסתכל על מה שאתה עושה כתהליך של לימוד, וכשתגיע למצב שאתה מרסק את הלימיט הזה אתה תדע את זה.

16. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    תראה אני על 16bb/100 כרגע משתנה מיום ליום לפה ולשם, אם זה בקושי מספיק לי להיות קצת מעל ברייק איוון זה בלתי אפשרי לנצח אותה כמעט, איך 16 לא מספיק?
    אחינו
    בחייאת
    אתה נשמע לי שחקן בסדר , ממש לא כבש, ולכן בוא ננסה להפריך או לאושש תיאוריה קריטית מסוימת לגבי האונליין פוקר

קפוץ ל POKERCRAFT ב 7XL... דרך כפתור CASHIER .. אחר כך GAME אחר כך POKER HISTORY

תתעד ותביא לכאן סאמפל של 100-150 ידי ALL IN אחרונות בלבד. ונבדוק.

לדעתי זה הולך להיות מעניין. מעניין מאד

17. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    בא נעשה סדר -

1. הרייק הוא חלק מהמשחק, כן, חשוב להיות מודע כמה הרייק משפיע על התוצאה, ותמיד לנסות למצוא דילים ואתרים עם רייק/רייקבק יותר טובים, זאת הדרך הכי קלה להעלות את הוינרייט, ברגע שאתה מודע לרייק וההשפעות שלו, פשוט שכח מזה, אתה לא יכול לשנות את המצב, כולם משלמים רייק, תתרכז במשחק שלך.

2. סווינגים של 3-10 ביי אין ביום זה סטנדרטי לחלוטין למי שמשחק פוקר פול טיים, ביום אחד של פוקר אתה משחק לכל היותר כמה אלפי ידיים, אם אתה מרסק , עדיין אחוז גבוה מהימים שלך יסתיימו במינוס, לפעמים גם מינוס גדול, אם אתה שחקן מפסיד לפעמים תרוויח 10 בייאין ביום, זה חלק מהיופי במשחק והסיבה שהוא בכלל קיים ומליונים משחקים כל יום, אם זה היה שחמט אף אחד לא היה שם כסף במשחק כשאין לו יתרון.

3.איך אתה יודע אם אתה מרוויח בלימיט הזה בכלל? האם פעם נתת וליום של מאות אלפי ידיים כדי לבדוק את זה? לא הייתי מתייחס לזה כנתון, יכול להיות שכן ויכול להיות שיש לך עוד עבודה לעשות כדי להיות ריווחי. בין אם כן או לא, זה לא אומר שום דבר לגביך מחוץ לשולחן, אין פה עניין של אגו, זה סקיל שלומדים אותו כמו כל סקיל אחר. מבחינת מיינסט זה טוב לבוא בלי ציפיות ולהסתכל על מה שאתה עושה כתהליך של לימוד, וכשתגיע למצב שאתה מרסק את הלימיט הזה אתה תדע את זה.
    תראה ברור לי שאני לא שחקן מדהים וגם לא קרוב לזה, סך הכל יותר טוב כנראה מהשחקן הממוצע ב10NL ב7XL, עכשיו זה מרגיש לי כאילו אני טוחן מים כרגע כשאני משחק כבר חודש וחצי וכל הזמן נע בין 50ל 100 דולר רווח, איכשהו הגעתי ל120 די מהר ומאז רק מתנדנד ולא מצליח לעבור, עכשיו כדי אשכרה להרוויח משהו כמו ששאלתי אותך בהתחלה 100$ בחודש אני צריך אני מבין ווינרייט של איזה 30BB\100 וזה דבר שברור לי שהוא לא הגיוני, לפחות לא כל עוד אני אשאר שחקן חובב ולא אעבור לפוקר במשרה מלאה. תראה אני מעריך שאני מנצח את הלימיט כי אחרי 20+ אלף ידיים אני מרווח (ללא רייק) בכמעט 300 דולר שאני לא חושב שסטטיסטית זה הגיוני להרוויח ככה אם אני לא שחקן מרוויח

18. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    אחינו
    בחייאת
    אתה נשמע לי שחקן בסדר , ממש לא כבש, ולכן בוא ננסה להפריך או לאושש תיאוריה קריטית מסוימת לגבי האונליין פוקר

קפוץ ל POKERCRAFT ב 7XL... דרך כפתור CASHIER .. אחר כך GAME אחר כך POKER HISTORY

אין לי בעיה בEV אני קצת מתחת אליו ב30 דולר בערך בסך הכל לא מרגיש שום דבר לא תקין או קולרים יותר מהרגיל וכאלה, אי אפשר גם לברור רק ידי אול אין בפוקרקרפט

19. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    אחינו
    בחייאת

עד שלא תשחרר מהאמונות האלה פוקר סתם יגרום לך סבל מיותר.
    אם היה בדל של ראיה שאתה בכיוון הייתי איתך.
    אני רץ בשנתיים באחרונות בסטארס 60 בייאין מתחת לאיווי (קאש), אין בזה שום דבר חריג , ואני לא היחיד, אני מקבל שזה נורמלי לחלוטין ומבין מטמטית למה זה הגיוני ושבין הריצות הרעות האפשריות זה לא מתקרב לריצה באמת רעה. כל זה במקום לסבול ולחשוב שמרמים אותי, תתאר לך איזה חיים קלים יש לי כשאני מוותר על הסבל הזה שאתה בוחר לעצמך.

20. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    עד שלא תשחרר מהאמונות האלה פוקר סתם יגרום לך סבל מיותר.
    אם היה בדל של ראיה שאתה בכיוון הייתי איתך.
    אני רץ בשנתיים באחרונות בסטארס 60 בייאין מתחת לאיווי (קאש), אין בזה שום דבר חריג , ואני לא היחיד, אני מקבל שזה נורמלי לחלוטין ומבין מטמטית למה זה הגיוני ושבין הריצות הרעות האפשריות זה לא מתקרב לריצה באמת רעה. כל זה במקום לסבול ולחשוב שמרמים אותי, תתאר לך איזה חיים קלים יש לי כשאני מוותר על הסבל הזה שאתה בוחר לעצמך.
    @badgersoul לבקשתך
    [IMG][/IMG]

תראה, זה הגרף שלי, אפשר באמת להגיד שזה מזל ושאני לא שחקן מורווח?
    עכשיו דרך אגב אתה יכול לראות פה שאני מורווח ב300$ ב10NL על קצת יותר מ20K ידיים. (הגרף ללא רייק)
    אתה יודע כמה אני מורווח בפועל? 5$... זה נראלך הגיוני דבר כזה כאילו?
    נערך לאחרונה על ידי tryharder; 27/05/2020 ב 16:01.

21. המשתמשים הבאים מודים ל tryharder על התגובה המועילה:

badgersoul (27/05/2020)

22. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    ...אני מקבל שזה נורמלי לחלוטין ומבין מטמטית למה זה הגיוני ושבין הריצות הרעות האפשריות זה לא מתקרב לריצה באמת רעה. כל זה במקום לסבול ולחשוב שמרמים אותי,...
    להפך אם "מרמים אותי" , זה אומר שאני טוב והרצפה עקומה. אז אין סבל...

תכלס GOD , אני לא מכריז חלילה שהאונליין FAKE , אבל האם לא נראה לך לפעמים שמתוך כל ההסברים הרציונליים, אולי אולי אולי אופציה כזו אכן קיימת? אופציה שכנראה בלתי אפשרי להוכיח מתמטית, אופציה לגמרי מחוץ לקופסה?
    אני רץ טורנירים. כל יד ALL IN בחצי שנה אחרונה BUSTO. ברובן הכסף נכנס טוב ואני בחוץ, זה הקטע. לדעתי מעל 2300 שבירות רצוף כבר ואין יוצא מהכלל. חצי שנה. אז תיעדתי בערך 300 אבל הפסקתי לתעד ולספור כי הבנתי שאין טעם. טחנות רוח.. אבל אם יש אלגוריתם הרסני מצאתי שהוא עובד בעיקר על ה ALL IN , הכי קל , ושם האלגוריתם לכאורה מאכיל את הכבשים. אז מה עושים? מסתגלים.

זה יישמע לך הזוי אבל כדי להישאר ברייק איבן ולא להקריס את הרול, אני נמנע מ ALL IN. כן כן. מטורף. לפעמים סיוט, אבל עובד. עם KK , AA אני מקפל פרי פלופ חופשי מול דחיפות כי ברור לי שזה BUSTO בלי שום קשר לאקוויטי. משחק נאטס ואפס VPIP. מנסה לכבוש פלופים וטרן בזהירות ולהביא ת'אלגוריתם לדד-לוק . EV מינייטורי, משחק מופרע אבל אין לי ברירה. כל אול אין אני בחוץ. אז פיצחתי משהו ובזכות זה מגיע לפעמים עדיין למינ קאש... עד שהאלגוריתם יתהפך.
    ההנפצה שלי שאני מאכיל כבשים לעולם לא תהיה מגובה בהוכחה עד שיתגלה מתכנת אמיץ או מישו מבפנים וכאלה. עד אז אתה צודק ואני הוזה. משיחי. פרנואיד. אבל ברייק איבן..

tryharder, למה לא תנסה טורנירים.. לדעתי פחות רייק

23. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

GOD (27/05/2020)

24. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    @badgersoul לבקשתך
    [IMG][/IMG]

תראה, זה הגרף שלי, אפשר באמת להגיד שזה מזל ושאני לא שחקן מורווח?
    עכשיו דרך אגב אתה יכול לראות פה שאני מורווח ב300$ ב10NL על קצת יותר מ20K ידיים. (הגרף ללא רייק)
    אתה יודע כמה אני מורווח בפועל? 5$... זה נראלך הגיוני דבר כזה כאילו?
    @GOD
    האם לפי הגרף הזה לא ניתן להגיד שאני רווחי?

וגם מה אתה חושב על הרייק האם היא בגדר הסביר? אני כרגע מורווח ב5$ כשבלי הריק הייתי צריך להיות על 300$, יוצא 13.5BB/100

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. זה המחשב שלי או ש 7XL הרבה יותר איטי מהסטארס?
    על ידי עופר9 בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 21/07/2019, 08:42
  2. שרשור תגובות: מישהו תמיד רץ רע יותר
    על ידי Gaby Livshitz בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 19/03/2019, 22:53
  3. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 15/10/2014, 16:27
  4. 4-6 הרבה יותר טוב מאסים
    על ידי Jokeradom בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 0