7XL - חוות דעת

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 4 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 68
  1. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות

7XL - חוות דעת

שיחקתי כבר בכל אתרי האונליין אז יש לי מול מה להשוות (בנצ'מארק). היום אנחנו קהל שבוי שם אז הנה, למי שמהרהר עדיין אם להיכנס:

גרפיקה וממשק משתמש
    מספר 1 בעולם האונליין. מושקע, ידידותי, נוח, רבגוני, אימוג'ים משעשעים, קסטומיזציה, מידע נגיש על היריב ברמת VPIP ותיעוד היסטורית משחקים שלו, צ'אט, ועוד. הכי קרוב לדבר האמיתי

טורנירים
    מגוון עצום. 24 על שבע. בכל ביי אין מ1$ עד היי רולרס. מאפשר עסקאות על הכסף בפיינל. מבנה פרסים top heavy קצת מתסכל. הכסף הרציני רק במקומות הכי הכי גבוהים. יש מלא טורנירי באונטי שזה אחלה אקשן לחובבי הז'אנר. יש הרבה פרירולים עם הגבלה - אחד ליום בלבד , 1000 דגיגים מול 100$ פרייזפול אין משום מה סיטים, לכל הפחות אני לא מצאתי וחבל , אבל יש טורנירים PLO שזה אחלה
    אה, כמעט שכחתי, ישמצב למכור ולקנות אקשן עם מארקאפ שזה מאפשר גמישות וכניסה לטורנירים כבדים יותר.

קאש
    מגוון עצום. מזכיר את סטארס. מאפשרים להריץ פעמיים ושלוש וגם אינשורנס. הרייק יחסית גבוה אבל יש שולחנות PLO וגם שורט דק.

ניתוח ידיים וסטטיסטיקה
    פיטשר פוקרקראפט שלהם מאפשר נגישות לכל יד ששיחקת שם אי פעם ובכל סשן. קל ונוח להביט לאחור ללמוד ולנתח

שירות לקוחות
    מקצועי אדיב מהיר ומדויק. חוזרים באימייל מהר מאד עם תשובות לעניין

סיכום
    אחלה פלטפורמת פוקר. יפהפיה.
    לצערי הרב אני לא יכול לשחק עוד ב- 7XL בגלל שבירות אינסופיות שתיארתי כאן לא מזמן, שלא איפשרו לי לחלוטין לשחק, להבדיל מכל פלטפורמות האונליין בהן שיחקתי בעבר. בעסה. אולי סתם סווינג אכזר, בכל מקרה תיעדתי הכל , שלחתי לתמיכה, ביקשתי בדיקת RNG ונאמר לי באדיבות ללכת לחפש, שזה בסדר. אני קהל שבוי ומבין אותם לגמרי.
    אשמח אגב לדעת אם עוד מישהו כאן נתקל בתופעה הזו ב 7XL

בהצלחה על הפלופים

2. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

shugon (04/06/2020)

3. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    אין משהו חריג מרגיש רגיל לגמרי כל הקולרים והשבירות, מה שקורה לי גם קורה לי ההפך, כרגע מתחת לאי וי 6 באי ין על 25 אלף ידיים, נורמלי לגמרי.
    אתר באמת טוב אוהב את העיצוב ואת הקטע של הלהריץ ובאמת רוב הזמן יש הרבה משחקים בקאש רגיל 10nl אבל פשוט הרייק, אלוהים הרייק, בלתי אפשרי ככה להרוויח נורמלי

4. המשתמשים הבאים מודים ל tryharder על התגובה המועילה:

badgersoul (05/06/2020)

5. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    190
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות
    השבירות זה מרגיש בכל אתר שתשחק בו אבל יודע שזה קשה גם אני עושה הרבה הפסקה בגלל זה

6. המשתמשים הבאים מודים ל shugon על התגובה המועילה:

badgersoul (05/06/2020)

7. זוגיים

מוניטין
    6 (7)
    הודה
    40
    קיבל תודה 18 פעמים ב15 הודעות
    לא מאמין ששלחת לתמיכה שבירות בטח צחקו עליך,, באיזה טענה שאתה משחק נגד שתולים של האתר? או שאתה מקצוען שמרוויח מלא וצריך להעביר כסף לדגים

8. המשתמשים הבאים מודים ל hollywood על התגובה המועילה:

badgersoul (05/06/2020)

9. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    במקור פורסם על ידי shugon צפה בהודעה
    השבירות זה מרגיש בכל אתר שתשחק בו....
    לא.

משחק אונליין 15 שנה. היו סווינגים קשים וכואבים אבל תמיד תמיד זה התאזן וחזר להתפלגות נורמלית, והגראף המשיך לטפס. הייתי רווחי בכל האתרים, עד ש...

עד שב 7XL ההרגשה פתאום שאיזה סינית מדהימה עם ביקיני שותה לי את הבנקרול טיפה ועוד טיפה בלי להפסיק שבירות אקזוטיות כל הזמן , מבנה פרסים הזוי, רייק ולא ממש יכול לשחק פוקר ככה, אז ויתרתי. אשכרה, אבל אולי זה רק אני. לא בא חלילה להאשים.

גיליתי שהאתר הזה הושק ב- 2014 באסיה והפלטפורמה התמקדה בשחקנים סיניים. להבדיל מסטארס ופולטילט ואפילו רדסטאר וכאלה , לא יודע לאיזה סטנדרטים מחוייבים הסינים. תכלס אין לי מושג ושיהיה להם לבריאות. בחודשי השבירות כשעוד ניסיתי לשחק שם דימיינתי אולי זה מזימה סינית נגד העולם החופשי וטראמפ, לחסל בנקרול של שחקני המערב

בכל מקרה - אשמח מאד לדעת אם יש כאן מישהו, או שמכיר איזה ישראלי שברייק-איבן ב 7XL, או אפילו מורווח? אשכרה מעניין!

10. זוגיים

מוניטין
    21 (4)
    הודה
    12
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    לא.

משחק אונליין 15 שנה. היו סווינגים קשים וכואבים אבל תמיד תמיד זה התאזן וחזר להתפלגות נורמלית, והגראף המשיך לטפס. הייתי רווחי בכל האתרים, עד ש...

עד שב 7XL ההרגשה פתאום שאיזה סינית מדהימה עם ביקיני שותה לי את הבנקרול טיפה ועוד טיפה בלי להפסיק שבירות אקזוטיות כל הזמן , מבנה פרסים הזוי, רייק ולא ממש יכול לשחק פוקר ככה, אז ויתרתי. אשכרה, אבל אולי זה רק אני. לא בא חלילה להאשים.

גיליתי שהאתר הזה הושק ב- 2014 באסיה והפלטפורמה התמקדה בשחקנים סיניים. להבדיל מסטארס ופולטילט ואפילו רדסטאר וכאלה , לא יודע לאיזה סטנדרטים מחוייבים הסינים. תכלס אין לי מושג ושיהיה להם לבריאות. בחודשי השבירות כשעוד ניסיתי לשחק שם דימיינתי אולי זה מזימה סינית נגד העולם החופשי וטראמפ, לחסל בנקרול של שחקני המערב

בכל מקרה - אשמח מאד לדעת אם יש כאן מישהו, או שמכיר איזה ישראלי שברייק-איבן ב 7XL, או אפילו מורווח? אשכרה מעניין!
    אתהה מגזים לגמרי כברר אאחי יכול להיות שבאמת יש לך מזלל של משהי שהחיםם לא מאירים לה
    יכול להיות שאתה לא מביא מספיק ווליום ככדי להגיע לאיזון
    אבלל באמת איןן שחקנים ריווחים באקסל ???
    אאני יכול להביא לך פה כמהה שמות קל חוץץ מזהה שישש שארקפ סקופ
    אאני לא דוגמא כי אאני שחקן די פח אבלל עדין ריווחי להגיד לך שארגזים לא
    אבלל הגזמת לגמרי בתגובה הזאת מחפש שחקן בריק איבן באקסל נו באמת

11. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    לא.

זה הגרף שלי

12. 2 המשתמשים הבאים הודו לtryharder על ההודעה המועילה:

badgersoul (07/06/2020), pokerlight (07/06/2020)

13. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    18
    קיבל תודה 9 פעמים ב9 הודעות

14. המשתמשים הבאים מודים ל Robotstars על התגובה המועילה:

badgersoul (07/06/2020)

15. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (8)
    הודה
    245
    קיבל תודה 49 פעמים ב46 הודעות
    גם אני רווחי בטורנירים 20% ROI בסכומים של 10-50$

16. המשתמשים הבאים מודים ל pokerlight על התגובה המועילה:

badgersoul (07/06/2020)

17. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680

"מי שנדפק פעם אחת -
    כבר לא יכול להגמל מזה..."

תהנו

18. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    וואלה אחי אני באותו מצב כמו שלך אפילו יותר גרוע שבירות הזויות ובכמויות לא הגיוניות משהו שם מסריח לי אני בהפסקה שם
    יש לציין שבסטארס הייתי מורווח יפה מאוד שם

19. המשתמשים הבאים מודים ל shark1983 על התגובה המועילה:

badgersoul (11/06/2020)

20. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    1
    קיבל תודה 7 פעמים ב4 הודעות
    אני חושב שהאתר בסדר גמור.
    מרגיש שהסטטיסטיקה בסך הכל כמו שהיא צריכה להיות ויש שבירות לשני הצדדים כמו במציאות ולא בפער חריג.
    מה שכן אני חושב שלאורך זמן הכי "קל" להרוויח אם מתמקדים בטורנירים. בניתי כמה פעמים רול חמוד מאוד מטורנירים והתפתיתי לכל מיני שטויות כמו אולאין פולד וכל התחרויות האלה שיש להם ומהדברים האלה צריך להיזהר כי מהניסיון המר שלי אלה הדברים שגורמים לאנשים לאנשים להפסיד בסוף.

21. המשתמשים הבאים מודים ל Omri2611 על התגובה המועילה:

badgersoul (11/06/2020)

22. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    2
    האתר בסדר באופן יחסי, הגיימפליי ללא ספק מהנה ויש מלא אפשרויות שכביכול בנפיטס עם השחקנים.
    הסטאקינג למשל מכרתי כמה וכמה פעמים אחוזים מטורנירים ששיחקתי ומאוד אהבתי את הקטע.
    אך השבירות אוי השבירות.. יקומו ויצעקו המאעפנים שעכשיו יגידו לי האתר בסדר גמור ואתה פשוט לא יודע לשחק, מוזמנים לבדוק את הגראף שלי בשארקסקופ החודשים האחרונים מראים רווח נחמד.

השבירות שאני אוכל זה פשוט לא יאמן שבירות של 2-5% באהלן אהלן.. יציאות ספציפיות בודדות שנפתחות ליריב.

חשוב לציין שאני משחק 95% טורנירים, הav ROI בשארק מראה סביבות ה38%. מתנדנד בין 35-40% בד"כ.

פשוט מיואש מהם כבר ומחפש תמיד אלטרנטיבות ואתרים שונים לשחק במקום.
    נערך לאחרונה על ידי dor1246; 13/07/2020 ב 23:54.

23. המשתמשים הבאים מודים ל dor1246 על התגובה המועילה:

badgersoul (12/07/2020)

24. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    4
    קיבל תודה 12 פעמים ב11 הודעות
    במקור פורסם על ידי dor1246 צפה בהודעה
    האתר בסדר באופן יחסי, הגיימפליי ללא ספק מהנה ויש מלא אפשרויות שכביכול בנפיטס עם השחקנים.
    הסטאקינג למשל מכרתי כמה וכמה פעמים אחוזים מטורנירים ששיחקתי ומאוד אהבתי את הקטע.
    אך השבירות אוי השבירות.. יקומו ויצעקו המאעפנים שעכשיו יגידו לי האתר בסדר גמור ואתה פשוט לא יודע לשחק, מוזמנים לבדוק את הגראף שלי בשארקסקופ החודשים האחרונים מראים רווח יפה הניק sitting 0ut עם אפס 0.

השבירות שאני אוכל זה פשוט לא יאמן שבירות של 2-5% באהלן אהלן.. יציאות ספציפיות בודדות שנפתחות ליריב.

חשוב לציין שאני משחק 95% טורנירים, הav ROI בשארק מראה סביבות ה38%. מתנדנד בין 35-40% בד"כ.

טני גם אשמח לעוד אופציות. pokernuts לא טוב?

25. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    2
    במקור פורסם על ידי crowned צפה בהודעה
    טני גם אשמח לעוד אופציות. pokernuts לא טוב?
    לא אהבתי, הטורנירים הגדולים פעילים סביבות חמש שעוות late reg בשביל מספיק כניסות..
    מייאש גם כן.

26. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    במקור פורסם על ידי dor1246 צפה בהודעה
    אך השבירות אוי השבירות.. יקומו ויצעקו המאעפנים שעכשיו יגידו לי האתר בסדר גמור ואתה פשוט לא יודע לשחק, מוזמנים לבדוק את הגראף שלי בשארקסקופ החודשים האחרונים מראים רווח יפה הניק sitting 0ut עם אפס 0.

שיחקתי בכל אתר אפשרי באונליין בעשרים שנה האחרונות. ובצניעות... תמיד רווחי.
    אחרי עשרות מיליוני ידיים באונליין סיגלתי כבר אינטואיציה-להתפלגות-נורמלית, דהיינו:
    למדתי לחיות ולהכיל את הואריאנס כחלק אינטגרלי מההוויה, גם סווינגים של חודשים התקבלו בברכה ובכאב המוכר. הכל טוב, לומדים מתחשלים ומשתפרים.

עד שנחתתי על 7XL. אז הכל השתנה

בחייאת אין לי הסבר רציונלי סטטיסטי לשבירות שם ולא מאשים אף אחד, כי לשם כך צריך לעבד מדגם של מיליוני ידיים מסקראטש. אבל מה שקורה ב 7XL עם הואריאנס... אללאיסטר.. לא מוכר לי בעליל.
    לא חוויתי תופעות כאלה מעולם. לא קוהרנטי לגמרי עם ניסיון העבר שלי באונליין, והתחושה: עיוורון, נכות, חוסר-אונים.
    היום - זה האתר היחיד לדעתי שמתאפשר בארץ, כלומר אנחנו "לקוח-שבוי" נטו.

מצד אחד כיף לשחק שם והגרפיקה מדהימה, מצד שני.. שאלוהים ירחם על ילדי הפלופ

27. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    שיחקתי בכל אתר אפשרי באונליין בעשרים שנה האחרונות. ובצניעות... תמיד רווחי.
    אחרי עשרות מיליוני ידיים באונליין סיגלתי כבר אינטואיציה-להתפלגות-נורמלית, דהיינו:
    למדתי לחיות ולהכיל את הואריאנס כחלק אינטגרלי מההוויה, גם סווינגים של חודשים התקבלו בברכה ובכאב המוכר. הכל טוב, לומדים מתחשלים ומשתפרים.

עד שנחתתי על 7XL. אז הכל השתנה

בחייאת אין לי הסבר רציונלי סטטיסטי לשבירות שם ולא מאשים אף אחד, כי לשם כך צריך לעבד מדגם של מיליוני ידיים מסקראטש. אבל מה שקורה ב 7XL עם הואריאנס... אללאיסטר.. לא מוכר לי בעליל.
    לא חוויתי תופעות כאלה מעולם. לא קוהרנטי לגמרי עם ניסיון העבר שלי באונליין, והתחושה: עיוורון, נכות, חוסר-אונים.
    היום - זה האתר היחיד לדעתי שמתאפשר בארץ, כלומר אנחנו "לקוח-שבוי" נטו.

מצד אחד כיף לשחק שם והגרפיקה מדהימה, מצד שני.. שאלוהים ירחם על ילדי הפלופ
    אבל כבר העליתי באשכול אחר שלך את הגרף שלי ואתה יכול לראות שאני מוורווח שם על סמפל די גדול ואין לי משהו "יוצא דופן" ואריינס רגילה

28. המשתמשים הבאים מודים ל tryharder על התגובה המועילה:

badgersoul (12/07/2020)

29. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    2
    מבין אותך לגמרי, RNG פשוט זוועה.. בעיניי לא מדמה חילוק אמיתי בשום צורה

30. המשתמשים הבאים מודים ל dor1246 על התגובה המועילה:

badgersoul (12/07/2020)

31. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    באגר - איפה אתה ואיפה עשרות מליוני ידיים ומרווח בעשרות אתרים שונים, אם סטארס היה פתוח לישראלים היית ברגע זה מתלונן על סטארס ומספר איך היית מרוויח ב7XL , לא נולדנו אתמול.

32. 3 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (12/07/2020), odedlee (16/07/2020), tryharder (12/07/2020)

33. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    באגר - איפה אתה ואיפה עשרות מליוני ידיים ומרווח בעשרות אתרים שונים, אם סטארס היה פתוח לישראלים היית ברגע זה מתלונן על סטארס ומספר איך היית מרוויח ב7XL , לא נולדנו אתמול.
    במקור פורסם על ידי tryharder צפה בהודעה
    אבל כבר העליתי באשכול אחר שלך את הגרף שלי ואתה יכול לראות שאני מוורווח שם על סמפל די גדול ואין לי משהו "יוצא דופן" ואריינס רגילה
    אחינו הגיבורים

כל כך הרבה מילים... בחיאת תעשו טובה לציבור המקמרים:

שימו כולה 1000$ ב 7XL וכנסו ל"שדה הקרב" האמיתי של הגדולים ---> ל MTT's. אל פחד! תעשו הפסקה לשבוע שבועיים מהבטן-גב בקאש ותכניסו נפח טורנירים, ככה עם כל הגוף והנשמה
    ואז, רק אז תחזרו לכאן לספר איך היה. לא בראג אבל אני בספק עם תשרדו 4 ימים רצוף.

ספויילר:
    הרבה בכי ונהי ותסכול.. המון MELT DOWN לפני הבאבל עם נאטץ אחרי נאטץ בפלופ\טרן, המון באסטו לפני מאני ג'אמפ אפילו ב VPIP 15% ולואו בול טייט.
    בטוח תלמדו לאיית באסטו בעשר שפות

באחריות חברית, צפויה לכם חוויית פוקר שטרם היכרתם מימיכם. אז יאללה גדלו ביצים, והיידה, קפצו למים, מה רע...

בהצלחה

PS
    הייתי רווחי בסטארס ובעוד לא מעט - למעשה ב 100% מהאתרים בהם שיחקתי טורנירים. חוץ מ ב 7XL.
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 12/07/2020 ב 20:54.

עמוד 1 מתוך 4 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. חוות דעת על שתי ידיים
    על ידי tryharder בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 05/06/2020, 11:03
  2. חוות דעת על TimeMojo?
    על ידי pkrprince בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 15/12/2015, 13:51
  3. חוות דעת איך שוחק
    על ידי חמאת בוטנים בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין