מה שהכי מרגיזזזזז בפוקר (!!!)

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 44
  1. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    יותר מפעם אחת. אחת לרבעון לפחות..

בלתי אפשרי
    זה נשמע כמו התמכרות, קצת גדול עלי להגיב בנושא.

אם לא אכפת לך מתוך עניין אישי שלי - למה פוקר ולא רולטה קוביות או הימורי ספורט? האם יש ריגוש נוסף מפוקר? הרי אסטרטגיה לא מעניינת אותך כמו שאתה אומר, למה לא ללכת ישר לרולטה בשביל ריגוש נטו?
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 21/11/2020 ב 04:32.

2. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    190
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות
    אסטרטגיה, כך למדתי עם השנים ,היא בולשיט ענק ואשלייה גדולה וכמוה כל הסולברים והתיאוריות המתחדשות.
    פוקר זה אינטואיציה. ואינטואיציה זה אקספלוייט. נקודה.
    או שאתה שחקן פוקר או שלא
    הרוב מבינים את זה
    רק בדרך
    הקשה
    יש שחקנים טובים שלא היו טובים ולמדו הרבה והשתפרו כמו זה שרושם בפייסבוק אלון אלדר

3. המשתמשים הבאים מודים ל shugon על התגובה המועילה:

badgersoul (22/11/2020)

4. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    44
    קיבל תודה 64 פעמים ב42 הודעות
    אחינו יקר, קראתי כמעט את כולם, בשקיקה, עד האחרון. מהספר הירוק דרך גאס הנסון באוסטרליה דוייל ליטל נגראנו אלעזרא ועוד ועוד . כמעט הכל.
    אני מכיר את הGTO כמו בראסלבי בסשן טכנו על גג של פיאט. קימרתי למכביר בשולחנות כבדים וחארבים ורכים והמסקנה הזו נכתבה בג'יטונים, והרבה:
    שחקן נולד שחקן. זו אינטואיציה, יכולת מולדת לזהות דפוסים וקוגניציות של יריבים שמולך - ולפצח. מי שמנסה "ללמוד" להיות שחקן
    יתרום הרבה כסף למורים שלו ולמאמנים ולסופרים ולתוכנות הסימולציה.
    פוקר זה אקספלוייט ואקספלוייט זה כישרון מולד.
    סורי

ברור לי שלא אשכנע אותך ועוד אלפים רבים וטובים - ותכלס - זה גם מה שיפה במשחק הזה
    מה שאתה כותב פה גובל בפשע. אתה כותב במילים יפות ומשתמש במונחים כאילו לגיטימיים כדי לשכנע אנשים. ראיתי כל כך הרבה אנשים שהסתמכו על האינטואיציה שלהם והתרסקו. ומהצד השני אני יכול להעיד על עצמי, שבמשחקים על 10 שקלים בכיתה יא הייתי ברייק איוון במקרה הטוב, אבל קראתי את התחת בלמידה ועבודה עם מאמנים וכל הדברים שאתה מזלזל בהם כדי להגיע לאיפה שאני היום. אז תפסיק להוציא פה עצבים על זה שאתה שחקן גרוע, כי אנשים אשכרה עלולים להקשיב לך
    נערך לאחרונה על ידי HATBF; 21/11/2020 ב 17:20.

5. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    זה נשמע כמו התמכרות, קצת גדול עלי להגיב בנושא.

אם לא אכפת לך מתוך עניין אישי שלי - למה פוקר ולא רולטה קוביות או הימורי ספורט? האם יש ריגוש נוסף מפוקר? הרי אסטרטגיה לא מעניינת אותך כמו שאתה אומר, למה לא ללכת ישר לרולטה בשביל ריגוש נטו?
    רולטה = הימורים. ואם יש דבר מאוס ושנוא בעיני זה הימורים, שם אין שום חשיבות לשיקול הדעת. החל מרולטה ועד לוטו פיס וסלוט משין. בפוקר יש לדינמיקה האנושית ולשכל (אינטואיציה וניסיון) ולסיבולת תפקיד כלשהו (גם אם לעתים נבלע באוקיינוס השבירות) :
    למי בשולחן האינטואיציה חדה יותר, מי מרוכז יותר, מי "איבד את זה", מי מנוסה יותר ונועז ומתוחכם יותר ועוד... הלוחמה הזו בין יכולות אישיות של שחקנים מייצרת אדרנלין ממכר. גם השבירות זה קטע, כמו איזה פלפל שאטה שנפל בטעות למרק דלעת.. מוסיף שכבה של אדרנלין ומתח. משחק גאוני לכל הדעות. וממכר. בקטע טוב.. מסייע למוח ולתאים שם אללייסטר

במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    מה שאתה כותב פה גובל בפשע. אתה כותב במילים יפות ומשתמש במונחים כאילו לגיטימיים כדי לשכנע אנשים. ראיתי כל כך הרבה אנשים שהסתמכו על האינטואיציה שלהם והתרסקו. ומהצד השני אני יכול להעיד על עצמי, שבמשחקים על 10 שקלים בכיתה יא הייתי ברייק איוון במקרה הטוב, אבל קראתי את התחת בלמידה ועבודה עם מאמנים וכל הדברים שאתה מזלזל בהם כדי להגיע לאיפה שאני היום. אז תפסיק להוציא פה עצבים על זה שאתה שחקן גרוע, כי אנשים אשכרה עלולים להקשיב לך
    הי @HATBF
    ישראל מדינה מהליברליות ביותר בעולם אינשאלללה. מותר לבנאדם לבטא דעה "קיצונית" כמו פוקר=אינטואיציה.
    יודע משו?
    בוא תהיה בהלם.. מותר גם לבטא תמיכה במחבלים יימח שמם וטרוריסטים חולרות בני חולרות ונגד צה"ל ונגד רה"מ- ובאופן פלאי לא יעשו לך כלום. אולי אפילו תגיע לכנסת. מותר הרבה דברים מוטרפים כאן , אז לרמוז על פשע בגלל דעה בעולם הפוקר? ועוד בהקשר אזרח שלא פשע ולא נשפט מימיו, זה קצת מוגזם לא?

אשמח קודם כל להתנצלות.

לגבי המהות.
    האינטואיציה היא , לדעתי, התנאי העיקרי בלעדיו אין לשחקן מה לחפש בשולחן. זה וסיבולת נפשית. אפשר -אולי- לחדד אינטואיציה ע"י לימוד ואימון - אבל אי אפשר לייצר כזאת. זה מולד. ואנחנו רואים כל הזמן כבשים שלא יעזור בית דין ויישארו כבשים (רוב הפילד בעולם כבשים אגב)

תיאוריה ואסטרטגיה?
    איזה תיאוריה ואסטרטגיה למד מיליונר הפוקר פיל אייבי? הטניסאי פטריק אנטוניוס? תום דוואן שהתחיל מ 50$ בואקום? הלמיות, גדול הטורניריסטים? איסילדור? זיגמונד? צ'יפ ריס? והגדול בכל הזמנים סטו אונגר???
    אלה ועוד הרבה נולדו למשחק , נולדו עם האינטואיציה והכישרון והסיבולת והביצים ולדעתי (בלי התחייבות) לא פתחו סולבר מימיהם ולא קראו ספרי פוקר
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 21/11/2020 ב 19:26.

6. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    אינטואיציה = חשיבה לא מודעת, אפשר להפוך דברים מאוד מורכבים להיות אינטואטיבים על ידי תרגול (למשל נהיגה) ופוקר לא שונה, לכן אינטואיציה של שחקן פוקר מעולה היא לא משהו לזלזל בו, אבל ממש לא נולדים עם זה.

גדולי הפוקר בכל הזמנים למדו והרבה, ממה שהיה זמין להם באותם זמנים, הזמנים השתנו, לפני 30 שנה הידע היה מאוד מוגבל (אפילו לא היה אינטרנט זמין), לפני 30 שנה שיטת הלימוד הכי יעילה הייתה לחשוב על ידיים או לדבר על ידיים עם מקצוענים אחרים, התחום היה לא תחרותי במיוחד. מהצעירים יותר שמנית טום דואן חי ב- 2+2, החבורה של פטריק ואייבי היו לומדים בדרך היחידה שהייתה זמינה - לדבר בינהם על אסטרטגיה.

7. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (21/11/2020)

8. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    39
    קיבל תודה 50 פעמים ב37 הודעות
    יאללה, מרים את הכפפה בדיון חסר התוחלת הזה - גד, תן המלצה לספר פוקר טורנירים טוב...

9. המשתמשים הבאים מודים ל pakeko1 על התגובה המועילה:

GOD (13/12/2020)

10. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי pakeko1 צפה בהודעה
    יאללה, מרים את הכפפה בדיון חסר התוחלת הזה - גד, תן המלצה לספר פוקר טורנירים טוב...
    בטוח שיש ספרים חדשים טובים אבל אני לא מכיר אז אשאיר לאחרים לתת המלצות על ספר, רוב ספרי הפוקר הפופולריים הם ישנים ולא רלוונטיים להיום כי ההבנה של המשחק התקדמה לרמה אחרת מלפני 10 שנים.

מי שבאמת רוצה להתקדם במשחק של היום - הייתי ממליץ יותר על למצוא מנטור או ארווה עם תוכנית אימון רצינית למי שרוצה להגיע לרמות היותר גבוהות, כמתחיל בלי קבלות יהיה קשה למצוא מישהו ברמה גבוהה שישקיע הרבה שעות אימון על שחקן מתחיל, אז המטרה הראשונה זה לנצח לאו-סטייקס כדי להתקבל לארווה טובה, כדי לנצח לאוסטייקס הייתי לוקח קורס או מנוי של אחד מאתרי האימון המובילים (runitince/upswing)

11. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    39
    קיבל תודה 50 פעמים ב37 הודעות
    פחות מה שאני מחפש. לא יכול להתחיייב על ווליום... (שני קטנטנים בבית). בעבר לקחתי מורה ששיפר לי מאוד את המשחק. חזרתי למגרשים אחרי כשנתיים ללא קלף בעיקר בשביל הפאן, ככה שספר שיחזיר קצת לתלם יותר מדבר אליי כרגע.
    בכל מקרה, תודה על ההשקעה והסבלנות. בשמי ובשם הרוב הדומם כאן בפורום.

12. המשתמשים הבאים מודים ל pakeko1 על התגובה המועילה:

GOD (14/12/2020)

13. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי pakeko1 צפה בהודעה
    פחות מה שאני מחפש. לא יכול להתחיייב על ווליום... (שני קטנטנים בבית). בעבר לקחתי מורה ששיפר לי מאוד את המשחק. חזרתי למגרשים אחרי כשנתיים ללא קלף בעיקר בשביל הפאן, ככה שספר שיחזיר קצת לתלם יותר מדבר אליי כרגע.
    בכל מקרה, תודה על ההשקעה והסבלנות. בשמי ובשם הרוב הדומם כאן בפורום.
    לגבי ספר נחכה לתגובות אחרות, אני לא מעודכן.
    אולי מנוי לאתר הדרכה יכול לעזור במצב כזה.

14. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (16/01/2021)

15. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    קיבל תודה 4 פעמים ב2 הודעות
    זה קצת ישן אבל אני אהבתי את הספר טורנירים של כריס מורמן

16. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    @GOD
    אחת לשנה זה חייב לקרות והנה זה בא.. איך אתה מתמודד GOD ?

מאות רבות של סשנים, מעל חודש, כל יד שוחקה מושלם, נבל עם 4%, 10% אפילו 2% ופוגע. ושוב , פליפים, עשרות רצוף ו- 0%.
    0 פעמים בכסף , מאות באסטו ברצף, ככה ימים על שבועות על חודשים והרול צונח.

עכשיו
    מופנם כבר שפוקר=שבירות=סווינג שחור, זה סבבה.
    רק שהאסטרטגיה להתמודדות וואללה לא תמיד ברורה:
    או
    שאתה מוריד רגל מהמצערת, מקטין נפח, נותן למוח השרוף לשייט קצת בפליקס, באיזה מסיבת קורונה בטבע (הלואי.. ) וסתם לנוח
    או
    שדווקא עכשיו לא מוותר לואריאנס, אפילו מגדיל נפח סשנים (לא סטייקס), ממשיך לקמר, ולא נכנע עד שדופק פיינל (שכחתי כבר איך נראה.. עדיין צבע סגול משהו?)

מה אתה עושה?
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 16/01/2021 ב 00:46.

17. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    @GOD
    אחת לשנה זה חייב לקרות והנה זה בא.. איך אתה מתמודד GOD ?

מאות רבות של סשנים, מעל חודש, כל יד שוחקה מושלם, נבל עם 4%, 10% אפילו 2% ופוגע. ושוב , פליפים, עשרות רצוף ו- 0%.
    0 פעמים בכסף , מאות באסטו ברצף, ככה ימים על שבועות על חודשים והרול צונח.

עכשיו
    מופנם כבר שפוקר=שבירות=סווינג שחור, זה סבבה.
    רק שהאסטרטגיה להתמודדות וואללה לא תמיד ברורה:
    או
    שאתה מוריד רגל מהמצערת, מקטין נפח, נותן למוח השרוף לשייט קצת בפליקס, באיזה מסיבת קורונה בטבע (הלואי.. ) וסתם לנוח
    או
    שדווקא עכשיו לא מוותר לואריאנס, אפילו מגדיל נפח סשנים (לא סטייקס), ממשיך לקמר, ולא נכנע עד שדופק פיינל (שכחתי כבר איך נראה.. עדיין צבע סגול משהו?)

מה אתה עושה?
    יש תשובה לוגית פשוטה, אבל זה אותו מרק שאכלנו כבר 100 פעמים, אני אכתוב את זה שוב עוד רגע אבל קודם, אני לא פסיכולוג אבל אנחנו פה בפורום תקופה ולדעתי יש איזה קטע רגשי שאתה במקום מסויים נהנה מתפקיד הקורבן חסר אונים שפוקר מספק לך ואתה בכלל לא רוצה לשנות את זה, אולי בצורה מודעת תגיד שאתה כן רוצה להיות ריווחי ובלה בלה,לדעתי ההתמכות שלך ללהרגיש קורבן דרך הפוקר גדולה בהרבה הרבה מהרצון להרוויח.

לוגית התשובה הפשוטה היא שלהגיד את המשפט " כל יד שחקה מושלם" זה ההוכחה שבחיים לא עברת על הסיטוריית ידיים, אין שחקן ששיחק מושלם 50 ידיים רצופות בעולם הזה כולל OTB וחבריו, אז להגיד שכל יד שוחקה מושלם זה הרבה מעבר לבריחה מאחריות.

למען הסר ספק, אין פה כוונה לרדת עליך, אני מתאר לך את מה שאני רואה מבחוץ בצורה הכי כנה שאני יכול.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 16/01/2021 ב 01:03.

18. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (16/01/2021)

19. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    יש תשובה לוגית פשוטה.....
    GOD
    האם אשכרה יש תשובה לוגית פשוטה להתמודדות עם סווינג מטורף, בהנחה שידיים באמת שוחקו מושלם מול טווח יריב על כל בורד נתון.. וכופכפו..
    בוא נניח הנחת עבודה שזה אשכרה סווינג אמיתי ו OP לא תאב-קורבנות ולא BDSM וכאלה.

בוא נניח גם ש OP בעל ביקורת עצמית גבוהה לטעויות שלי (ויש לפעמים) ואלה ממש לא נכללות במסגרת תופעת הסווינג השחורה, אלא נטו ואריאנס.

האם GTO הוא נטו גישה מתמטית כפי שאנחנו מכירים, שמא יש מאחורי GTO גם פילוסופיה ולוגיקה בהקשר סשנים מרובי שבירות (=סווינגים)

המוח בהחלט מאבד CPU בתקופות כאלה.. זה ודאי. והשאלה מה דרך הפעולה האופטימלית למצבים כאלה?

20. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    אני מבין את הראש שאתה מתאר מצב תיאורתי שבו שיחקת מושלם ונשברת, אבל תבין גם אתה אותי שבפועל אף אחד לא משחק קרוב למושלם ויש הרבה הרבה מקום לשיפור במשחק של כל אחד, במיוחד מי שלא מרסק 200-400 ויושב על 10 מיליון דולר אבל גם מי שכן לא קרוב לשלמות.
    ולכן התשובה שלי היא שתמיד יש משהו שאתה יכול לעשות וזה לשפר את המשחק שלך, זה לא אומר שהסווינג הוא אשמתך אבל זה כן אומר שיש לך חלק מסויים במצב ואחריות ויכולת לשפר את המצב על ידי שיפור של המשחק שלך, זה הדבר העיקרי להתפקס עליו מבחינתי בזמן סווינג.

לשאלתך - בא נניח מצב אחר ששיחקת לא מושלם ולא קרוב למושלם, אבל כן שיחקת טוב מספיק כדי לצפות לרווח, אבל רצת רע על סמפל מסויים, זה מצב שהרבה שחקנים מתמודדים איתו כל הזמן, (ואני לא יודע אם זה המצב שלך או לא, אין לי ידע על איך אתה משחק בפועל). לכל שחקן יש תקופות כאלה. אפשר לעשות הרבה דברים זה קצת אישי, ושונה בין שחקנים:
    בשבילי הדבר הראשון זה ללמוד הרבה ולשחק פחות, הדבר השני זה לרדת זמנית בסכומים כדי להעלות וינרייט ולהוריד ווריאנס בכסף, וככה לסיים את הסווינג ולהחזיר את הבטחון. הדבר השלישי אצלי זה לעבוד על הC-gmae, ויש הרבה מה לעשות בנושא, קצת קשה לדבר על זה פרקטית לפני שאתה מכיר בקיום של C-game, אבל זה דבר מאוד טבעי לכל שחקן.

21. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (16/01/2021)

22. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    הדבר השלישי אצלי זה לעבוד על הC-gmae, ויש הרבה מה לעשות בנושא, קצת קשה לדבר על זה פרקטית לפני שאתה מכיר בקיום של C-game
    C-game ???

סורי. מכיר אבל לא נכנס לסשן אם לא במוד נפשי של A GAME בלבד . כל רמת משחק אחרת (שאני כבן אנוש נקלע אליה רק בתוך הסשן) היא EV מינוס וחבל"ז. אם מרגיש שאני אפילו B GAME בגלל טילט או קוצר רוח, ולא מצליח להתגבר, אז אני (נדיר אבל קורה) אני קם מהמחשב אומר וואלאק תודה ומתחפף גם אם הערמה חיה אפילו 20 או 30 בליינדים. לא משחקים משחק-זבלי!! כלל לחיים! כי זה מבזה מביך מתסכל ולטווח הארוך גורם נזק אז למה... לא משחק שנייה אחת פחות מ A_GAME , אפילו לא חצי שנייה, ואולי בגלל זה רווחי לאורך זמן.

למזלך @GOD , למזלך הרב אתה כנראה לא מבין משמעות סווינג לעומקו..
    אתה לא מבין ספוט מוטרף על הבאבל עם AA KK QQ בכיס שנשברים לך ריבר עשרים שלושים פעם רצוף, ואתה באסטו
    אתה לא מכיר קול מול ריינג' מופרע עם JJ בשלב מאוחר , לגלות שהוא 7-8 או 9-6 ומפליפ עליך קנטה או טריפ עשרים שלושים ארבעים פעם רצוף, ואתה באסטו
    אתה לא מבין איך ומה הבנאדם עושה בריבר עם 44 על בורד גבוה ומקבל 4 ריבר טו אאואטרס באבל עשרות פעמים רצוף, ואתה באסטו
    וככה זה לא נגמר סשן אחרי סשן שבועות וחודשים ואריאנס באסטו באסטו באסטו ורק באסטו בלי חמצן

כנראה בקאש אין ת'דרמה הזאת של לרוץ עמוק 5 שעות ולעוף באבל על הריבר עם 94% \ 98% \ או קולר חולני - ולכן אתה לא יכול להבין מה זה סווינג הארד קור אכזרי.
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 17/01/2021 ב 00:56.

23. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    אתה מתאר משהו לא אנושי -
    אז אתה מתיישב רק ב- A-game כל סשן, מברוק זאת התחלה טובה מאוד, לכולם יש ימים פחות טובים ואתה יודע לזהות אותם ולקחת הפסקה, מעולה. ואז אתה נשבר פעם-פעמיים בבאבל פיינל, אתה רוצה להגיד לי שכלום לא קורה למשחק שלך? אתה רק מביע רגשות קיצוניים בפוקום אחרי זה, אבל ממשיך לשחק בדיוק אותו דבר? זה לא אמין.
    B/C game זה דבר אנושי , אין מה להתבייש, אבל בא קודם נקבל את זה כמציאות, אתה יושב לסשנים של 8+ שעות אני מניח, אין כזה דבר לשחק מושלם 8 שעות רצוף, אין גם דבר כזה לשחק מושלם 100 ידיים רצוף, אני מאתגר אותך למצוא 100 ידיים רצופות ששיחקת מושלם, אם אתה שולח לי ואני לא מוצא טעויות אני שולח מייד 250$.

לגבי איזה סווינגים עברתי, הייתי 6 שנים שחקן טורנירים לפני שעברתי לקאש, לא אכנס לזה לעומק אבל כנראה שסווינגים יותר גדולים גם בכסף וגם באחוז מהרול שלי שנשרף , ויותר מפעם אחת. עשיתי טעויות, ואני מאוד מבין איך דאון-סווינג אכזרי מאוד נראה, ואני גם יודע את הדרך החוצה, כי יצאתי מזה כמה פעמים.

מה שאתה אומר על החבר עם ה44 שבא משום מקום ותופס עליך בריבר, אני מכיר את ההרגשה טוב טוב, נחש מה? העצבים עליו זה טילט, זה לא רגש טבעי כאתה לא בדאונ-סווינג אתה מגחך וממשיך הלאה, כשאתה בסווינג אתה מייחס לזה משמעויות כמו " תמיד תופסים עליי" "אתר מכור" "ידעתי שזה יקרה". הדברים האלה הם עדות לזה שאתה בטילט = אתה מתייחס למה שקורה מסביב במקום להתרכז 100% בלקבל החלטות יותר טובות, חוץ מבזבוז האנרגיה על רגש שלילי, הרגש הזה גם משפיע על המשחק שלך אם תרצה או לא, וזה גם דבר אנושי.

בקיצור בא נהיה פרקטיים - אתה רוצה לצאת מהסווינג?
    1. לרדת בסכומים דחוף לסכומים שבהם גם שבירות קשות בפיינל של כבש עם 44 שתופס ריבר לא מוציאות אותך מאיזון, אתה בתקופה רגישה שכל שטות יכולה להכניס אותך לטילט, תהיה מודע לזה ושחק נמוך כדי להמנע מטילטים. בונוס נוסף הוא שהמשחק יותר קל, מה שנותן לך יותר סיכוי לצאת זריז מהריצה הרעה, בהנחה שאתה ריווחי בסכומים היותר נמוכים (רגע של כנות, אנחנו בפורום הזה תקופה, וההתרשמות שלי היא שכנראה אתה רחוק מלהיות שחקן ריווחי באף סכום, אני מקווה שאני טועה, אבל גם אני צודק כל אחד יכול ללמוד לנצח לאו/מיד סטייקס עם הכוונה והרבה השקעה, זה לא מדע טילים, בכל מקרה אני עונה לך כאילו היית שחקן ריווחי שחווה טילט, אבל זה כנראה רחוק מהמציאות)

2. לקבל את זה שאתה לא משחק טוב, ושזה בסדר, גם אני לא משחק טוב וגם llinusllove לא מושלם, הגיע הזמן להתחיל לעבוד על המשחק, אין עתיד במשחק הזה למי שלא מנסה להשתפר כל יום.

לחלופין גם לפרוש לא יזיק, נראה שפוקר זה סבל בשבילך, למה אתה מתעקש להישאר?
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 17/01/2021 ב 03:52.

24. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (17/01/2021)

25. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    8
    קיבל תודה 95 פעמים ב54 הודעות
    די אחי אתה לא אמיתי באמא שלי תשחרררררררררררררררררררררר ררררררררררררררררררררררררר ררררר מזהזה אתה ליצן/טרול/טמבל אחושרמוטה או משהו מה ישך

26. המשתמשים הבאים מודים ל SabonI על התגובה המועילה:

noniz (17/01/2021)

27. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    אתה מתאר משהו לא אנושי -
    אז אתה מתיישב רק ב- A-game כל סשן,
    אחינו @GOD , הבאדג'ר לעולם לא התיימר להיות אנושי...

בכל אופן התשובה היא כן.
    הפוקר, במהלך השנים, עוזר לך לפתח מודעות עצמית חזקה מאד למשחק שלך.
    וככה כבר כמה שנים אני רק מרגיש מתי אני כבר לא ב A_GAME וגם לא יכול יותר לחזור אליו אז מייד קם וחותך מהסשן. לייב כמו גם אונליין.

הנה
    רק לפני הקורונה בלונדון, אחרי שתי כאפות ואריאנס מוטרפות ורצופות עם AA ועם AQ - ועדיין נותרה לי ערמה של 25 ביג. אבל הרגשתי שלא יכול יותר לתת ב A_GAME שלי מחמת הטילט. לא מסוגל לחשב אקוויטי לדחיפות לא מסוגל להעריך טווח מול טווח, לא יכול לבנות טקטיקה לרחובות הבאים בכל יד, לא זוכר כבר טווחי נבלים. הטילט השפיע בלגן. לא מסוגל. נדיר אבל קורה. אז פשוט חתכתי. קמתי מהשולחן אמרתי ביי והלכתי להסתובב בקמדן לזלול משו. לא קרה כלום, ובלבד לא התחיל לעשות שטויות.

28. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (8)
    הודה
    597
    קיבל תודה 207 פעמים ב144 הודעות
    במקור פורסם על ידי SabonI צפה בהודעה
    די אחי אתה לא אמיתי באמא שלי תשחרררררררררררררררררררררר ררררררררררררררררררררררררר ררררר מזהזה אתה ליצן/טרול/טמבל אחושרמוטה או משהו מה ישך
    תכיר את באדגר גבר
    שחקן מספר אחת בעולם אם אין וריאנס

29. המשתמשים הבאים מודים ל noniz על התגובה המועילה:

badgersoul (17/01/2021)

30. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    בהתחלה של באג'ר הייתי בטוח שזה אחד מותיקי הפורום בודק כמה רחוק הוא יכול ללכת עם הטרלה, אבל אז זה נמשך 6 שנים

31. 2 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (17/01/2021), er4n (18/01/2021)

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/07/2015, 11:21
  2. סוג היד שהכי מכניס (אותי) לטילט
    על ידי SecondOpinion בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 20/04/2012, 01:06
  3. תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 19/04/2012, 19:17
  4. הקלפים שהכי מפחידים אותכם
    על ידי AllTheWay בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 13/02/2012, 23:24
  5. אחת הידיים שהכי אהבתי בפוקר(פיל איווי)
    על ידי yurashhh בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 08/09/2010, 10:35

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog