מה שהכי מרגיזזזזז בפוקר (!!!)

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 25
  1. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (6)
    הודה
    655
    קיבל תודה 420 פעמים ב211 הודעות

Angry מה שהכי מרגיזזזזז בפוקר (!!!)

זה ה"מאמנים" , ה"קואוצ'רים" , "בתי ספר" , "אתרי הלימוד" , "כלי תוכנה" , "הגורואים של הפוקר" ועוד יועצים ומדריכים ומומחים שמוכנים "ללמד" אותך את "רזי המשחק" וה"אסטרטגיה המנצחת" ולא מדגישים את האמת העגומה , מניסיוני , מאחורי המשחק הייחודי הזה

פוקר זה משחק של שבירות סטטיסטיות וכאפות לפרצוף נון סטופ. נקודה.
    משחק שמרכיב ה סיבולת המנטאלית בו הוא לא פחות מ 99.5% !
    ה 0.5% הנותר שייך כולו לתיאוריה\אסטרטגיה.

מאמנים וסולברים לרוב לא ידגישו , אבל חייב להפנים כל מי שיושב לשחק וחולם להרוויח שפוקר זה בעיקר שבירות!!! עוד ועוד ועוד - שבירות ועוד ועוד ועוד להלן

שבירות ושבירות ועוד שבירות ועוד שבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות
    ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות ושבירות
    שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות
    שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות
    שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות שבירות

ועוד שבירות ואז , אולי , אולי גם לא, אבל אולי , פעם אחת , בין הצונאמי הזה לא יהיו שבירות, ותרוץ עמוק, ותוכל בשעה טובה לממש את האסטרטגיה והתיאוריה שלימדו אותך המאמנים המוכשרים

המסקנה היא אחת -

פוקר = סיבולת נפשית אינסופית ונדירה , יכולת ספיגה ועצבים מטיטניום, שאף מאמן ומורה פוקר לדעתי אין ביכולתו הכלים להתמודד. אולי פסיכיאטר מנוסה ומינונים קיצוניים. גם לא בטוח... בהצלחה !!!

אם יש עוד משו מרגיז בפוקר - יאללה , לשתף כאן.
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 17/11/2020 ב 20:05.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    44
    קיבל תודה 64 פעמים ב42 הודעות
    אני דווקא חושב שזה מה שיפה בפוקר. שאנשים מספרים לעצמם כל כך הרבה סיפורים, ונאחזים בכך כך הרבה תירוצים, רק כדי לא להודות שהם לא מספיק טובים.

3. המשתמשים הבאים מודים ל HATBF על התגובה המועילה:

badgersoul (19/11/2020)

4. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (7)
    הודה
    239
    קיבל תודה 48 פעמים ב45 הודעות
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    אני דווקא חושב שזה מה שיפה בפוקר. שאנשים מספרים לעצמם כל כך הרבה סיפורים, ונאחזים בכך כך הרבה תירוצים, רק כדי לא להודות שהם לא מספיק טובים.
    אאוץ

5. המשתמשים הבאים מודים ל pokerlight על התגובה המועילה:

badgersoul (19/11/2020)

6. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (6)
    הודה
    655
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    עם אתה חוטף 4-1 OUTERS בפרצוף 150 - 300 פעם רצוף... וזה קורה גם ל המוכשרים והטובים ביותר... איזו תיאוריה או אסטרטגיה תעזור לך ? איזה מאמן או קורס או אתר לימודי ?

מה הקשר לתירוצים ?

המשחק דורש יכולת נפשית בעיקרו הרבה הרבה הרבה יותר מיכולת ותיאוריה והסולברים של GOD

חבל ועצוב וכואב ומרגיז שמוכרים לנו "אסטרטגיה" במקום להגיד ת'אמת

סורי, צריך להגיד את האמת , מיליוני צעירים ונוער לומדים תיאוריה ולא מבינים את מהות המשחק: שבירות!
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 18/11/2020 ב 03:02.

7. הסמל האישי של leonpsg
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    189
    קיבל תודה 167 פעמים ב104 הודעות
    באדג'ר עבור איזה סכום אתה חושף את זהותך?

8. המשתמשים הבאים מודים ל leonpsg על התגובה המועילה:

badgersoul (19/11/2020)

9. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (6)
    הודה
    655
    במקור פורסם על ידי leonpsg צפה בהודעה
    באדג'ר עבור איזה סכום אתה חושף את זהותך?

חלילה וחס...

10. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    קיבל תודה 1,519 פעמים ב720 הודעות
    יש לך שליטה גבוהה מאוד בתוצאות שלך בטווח של מיליוני ידיים התוצאות שלך ישקפו יפה מאוד את רמת המשחק שלך, זה שאתה בוחר לעשות זום אין על 1,000 ידיים ואיך שרצת בהם זאת בחירה שלך, אתה בתחום מספיק זמן כדי להבין שזה לא עובד ככה, אף אחד לא שיקר לך ולא אמר לך אחרת.

11. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (19/11/2020)

12. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    יש כלי חינמי מדהים שאומר לך כמה טוב או רע אתה יכול מתמטית לרוץ על כל סמפל שתבחר,
    https://www.primedope.com/poker-variance-calculator/
    לדעתי חובה להבין את הדברים האלה כדי לשמור על הבנה של מה קורה איתך בריצה טובה או רעה ולא להיסחף אחרי טילטים של רווח והפסד.

נב, אני מכיר אותך באג'ר לא מאתמול ואין לי ספק שלא תיקח מפה שום דבר חיובי ואתה רק רוצה לפרוק טילט, הכל בסדר התגובה מיועדת לצד שלישי שמתעניין.

13. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (19/11/2020)

14. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    אני חושב שאתה אשכרה לא מבין שהשבירות האלה שאתה מדבר עליהם הם דבר יומיומי לכל מי שמשחק פוקר, אני יכול להבין שחקן חסר ניסיון שמתלונן ככה, אתה בתחום 10 שנים אולי, לא הגיע הזמן להתבגר קצת? זה קורה לכולם תתמודד, די לבכות זה לא עוזר, אתה לא חייב לשחק אם אתה לא רוצה.

יש ימים שלפני הקפה של הבוקר אני למטה 10 בייאין ולהיפך, זה החיים של מי שרוצה לשחק פוקר כל יום. אני לא מבין מה יש לבכות אם בחרת את זה, מי שיקר לך או מכר לך משהו אחר פעם?

רוב מי שמתחיל את דרכו במשחק מבין ומפנים את זה תוך שנה שנתיים ומפסיק בכלל לדבר על הנושא הזה כי זה לא מעניין אף אחד איך אתה רץ.
    אתה איכשהו נתקעת שם, ואתה מרחיק את עצמך עוד ועוד מלהתחיל להבין מה בכלל קורה במשחק ברמות יותר גבוהות כי אתה פשוט חוסם את הראש לאפשרות שזה בכלל קיים.
    כמו מי שנתקע בשלב הזחילה בילדות ומוצא את עצמו בתחרות ריצה אולימפית ומאשים את השופט או הקהל בהפסד בידוע מראש שלו.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 18/11/2020 ב 04:28.

15. 2 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (19/11/2020), mor1411 (18/11/2020)

16. הסמל האישי של kingim
    זוגיים

מוניטין
    6 (6)
    הודה
    72
    קיבל תודה 27 פעמים ב23 הודעות
    אני גם הרגשתי כמו באדג'ר וההחלטתי שאם אין לי זמן להשקיע בללמוד לשחק אז אני ישחק יותר נמוך בווליום קטן בשביל הכיף

17. 2 המשתמשים הבאים הודו לkingim על ההודעה המועילה:

badgersoul (19/11/2020), GOD (18/11/2020)

18. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (6)
    הודה
    655
    @GOD , לא הובנתי טוב אם כך

כמוך כמוני - אנחנו כבר מזמןןןן מכילים את השבירות האלה ואוכלים אותם כמו קאשיו. אנחנו מרביצים נפח ורווחיים לאורך זמן אינשאלללה
    אבל
    הר הגעש של הרוגז שלי נובע מהמסר שמעבירים כל אלה ה"גאונים" המורים והמאמנים לצעירים שמתחילים בפוקר, ומפתים אותם : " בואו ללמוד אסטרטגיה זה שווה לכם ת'השקעה" וזה בולשיטטטטטטט ענננננק

להתחיל לשחק פוקר
    זה להחיל לשרוף מוח
    להבין מה זה שבירות
    ועוד שבירות ובעיקר
    שבירות ושבירות

אסטרטגיה היא כולה 0.5% מהמשחק !! והיא נכנסת לתוקף רק אחרי שטחנת נפח מטורף של משחקים (שזה בעיקר שבירות) אבל אשכרה מטורף

במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    יש ימים שלפני הקפה של הבוקר אני למטה 10 בייאין .....
    חחחחחחחחחחחחחחחחח 10 ביי אין... אחינו יש חודשים על חודשים אני באסטו ורק באסטו נשבר ונשבר ולמטה אלפי ביי אין כשהכסף נכנס EV+ ויוצא מהחלון. אלפי ביי אינים יורדים באסלה והמאמנים למיניהם קוראים לך לבוא ללמוד אסטרטגיה ולראות מה הסולבר היה עושה במקומי עם הנאטץ בטרן שנשבר ריבר 4-3-2OUTERS . לא מרגיז?
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 19/11/2020 ב 03:45.

19. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    לא
    1. אסטרטגיה זה כל הרווח או ההפסד שלך בטווח הארוך, שבירות/קולרים/בד ביטים/ 50-50/90-10/60/40/ אאוט אחד בריבר/ ראנר ראנר - כל אלו זה רעשי רקע חסרי משמעות הטווח הארוך כי הם קורים לכולם, אתה לא מיוחד כמו שאתה חושב, אף רצף שבירות לא יכול לעצור שחקן של 7BB/100 מלהרוויח, ואף רצף של ריצה טובה לא יהפוך כבש למרוויח בטווח של מיליון ידיים.
    2.מי מפתה מישהו להכנס לפוקר? אני ממליץ לצעירים רק לברוח, התחום בגסיסה איטית שנים, בינתיים אנחנו כבר פה אז אני מנצל מה שאני יכול, לא ממליץ לאף צעיר להכנס, אבל מי שכבר בוחר להכנס - לפחות תלמדו אסטרטגיה במקום לבכות על שבירות...

20. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (19/11/2020)

21. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    @GOD
    חחחחחחחחחחחחחחחחח 10 ביי אין... אחינו יש חודשים על חודשים אני באסטו ורק באסטו נשבר ונשבר ולמטה אלפי ביי אין כשהכסף נכנס EV+ ויוצא מהחלון. אלפי ביי אינים יורדים באסלה והמאמנים למיניהם קוראים לך לבוא ללמוד אסטרטגיה ולראות מה הסולבר היה עושה במקומי עם הנאטץ בטרן שנשבר ריבר 4-3-2OUTERS . לא מרגיז?
    יש גבול מתמטי לכמה רע אתה יכול לרוץ, אם אתה שחקן טוב ומרוויח, אתה לא יכול להפסיד 1000 ביי אין בשום תרחיש הגיוני, אם המספר הזה הוא לא הגזמה פראית שלך זה מוכיח חד משמעית שאתה משחק גרוע, ולא שאתה רץ גרוע, אז אתה בוחר להתמקד בבייאין שהפסדת בראנר ראנר בחוסר מזל במקום בתמונה הגדולה שצועקת שאתה עושה משהו לא נכון.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 19/11/2020 ב 05:31.

22. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (19/11/2020)

23. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (6)
    הודה
    655
    יש גבול מתמטי לכמה רע אתה יכול לרוץ, אם אתה שחקן טוב ומרוויח, אתה לא יכול להפסיד 1000 ביי אין בשום תרחיש הגיוני,....
    @GOD בחייאת אתה לא רציני עכשיו, נכון ??? אני תופס אותך כריש ותיק במשחק, ואין כריש שלא יודע מה זה DOWNSWING אכזרי ולאיזה עומק יכול לקחת אותך.. בחייאת.. 1000 ביי אין באונליין זה בקטנה.. 3-4 חודש , זה במקרה שלי.
    אבל יש מקצוענים שחטפו הרבההההה יותר .. גם חצי שנה כאפות, גם שנה ויותר. ומדובר על מיליוני דולרים למטה. חפש בטיוב יש ימבה.
    למה להטעות שוב שחקנים חדשים GOD ??? על זה בדיוק אני מדבר

לא מסכים שהמשחק מת והשוק חלש. עולם הטורנירים גועש ורוגש, בייחוד המידיום. צפוף עמוס ורק מתגבר... המשחק מרתק מותח חכם אדרנליני והקהל רק גדל.

אסטרטגיה, כך למדתי עם השנים ,היא בולשיט ענק ואשלייה גדולה וכמוה כל הסולברים והתיאוריות המתחדשות.
    פוקר זה אינטואיציה. ואינטואיציה זה אקספלוייט. נקודה.
    או שאתה שחקן פוקר או שלא
    הרוב מבינים את זה
    רק בדרך
    הקשה

24. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    בקאש שחקן מרוויח לא יכול לעבור סווינג של 1000 ביי אין בשום מצב וזה לא קרוב.

גם בטורנירים זה לא באמת אפשרי, אבל יותר קרוב, אתה כן יכול להפסיד 1000 "ביי אין ממוצעים" אם אתה משחק טורנירים של 1000$ יחד עם טורנירים של 20$ כניסה ורץ רע בגבוהים. אבל אם נניח רגע שאתה משחק רק לימיט אחד, עם ROI של 5%+ אין כמעט שום סיכוי שתפסיד 1000 בייאין בשום ריצה רעה. בריצה הכי גרועה האפשרית אתה תפסיד באיזור ה-1000 ביי אין לפני שתרוויח חזרה, הפסד של אלפי ביי אין בכמה חודשים מעיד כנראה על הגזמה שלך, אבל אם לא זה בהחלט סיבה להניח שאתה לא שחקן מרוויח בסכומים שאתה משחק.

כמו שצפיתי - אתה לא פותח בכלל את הלינק שנתתי שנותן לך כל את המידע הזה בחינם
    https://www.primedope.com/tournament...ce-calculator/
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 20/11/2020 ב 15:57.

25. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    @GOD

אסטרטגיה, כך למדתי עם השנים ,היא בולשיט ענק ואשלייה גדולה וכמוה כל הסולברים והתיאוריות המתחדשות.
    פוקר זה אינטואיציה. ואינטואיציה זה אקספלוייט. נקודה.
    או שאתה שחקן פוקר או שלא
    הרוב מבינים את זה
    רק בדרך
    הקשה
    מי שישמע הלכת למזנר טיבטי ללמוד פוקר מהמאסטר 12 שעות ביום במשטר קפדני, מעולם לא קראת ספר פוקר, אתה עם 600 הודעות פה בפורום מעולם לא הוצאת מילה שקשורה בעקיף לאסטרטגיה, בא לא נשחק משחקים.

אינטואיציה זה מעולה כשהיא מבוססת על משהו, לא נולדים עם אינטואיציה לפוקר, האינטואיציה שלך מדהימה, ונולדת עם כישרון מיוחד לדעת את המהלך הנכון דרך תקשור עם מימד גבוה, נשמע שזה בכיוון הנכון בינתיים.

26. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (20/11/2020)

27. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (6)
    הודה
    655
    מעולם לא קראת ספר פוקר...
    אחינו יקר, קראתי כמעט את כולם, בשקיקה, עד האחרון. מהספר הירוק דרך גאס הנסון באוסטרליה דוייל ליטל נגראנו אלעזרא ועוד ועוד . כמעט הכל.
    אני מכיר את הGTO כמו בראסלבי בסשן טכנו על גג של פיאט. קימרתי למכביר בשולחנות כבדים וחארבים ורכים והמסקנה הזו נכתבה בג'יטונים, והרבה:
    שחקן נולד שחקן. זו אינטואיציה, יכולת מולדת לזהות דפוסים וקוגניציות של יריבים שמולך - ולפצח. מי שמנסה "ללמוד" להיות שחקן
    יתרום הרבה כסף למורים שלו ולמאמנים ולסופרים ולתוכנות הסימולציה.
    פוקר זה אקספלוייט ואקספלוייט זה כישרון מולד.
    סורי

ברור לי שלא אשכנע אותך ועוד אלפים רבים וטובים - ותכלס - זה גם מה שיפה במשחק הזה

28. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (11)
    הודה
    373
    קיבל תודה 657 פעמים ב311 הודעות
    גד, אתה אדם טוב מדי (אם יש דבר כזה)
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

29. 3 המשתמשים הבאים הודו לחומוס על ההודעה המועילה:

badgersoul (20/11/2020), GOD (20/11/2020), shugon (21/11/2020)

30. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    אחינו יקר, קראתי כמעט את כולם, בשקיקה, עד האחרון. מהספר הירוק דרך גאס הנסון באוסטרליה דוייל ליטל נגראנו אלעזרא ועוד ועוד . כמעט הכל.
    אני מכיר את הGTO כמו בראסלבי בסשן טכנו על גג של פיאט. קימרתי למכביר בשולחנות כבדים וחארבים ורכים והמסקנה הזו נכתבה בג'יטונים, והרבה:
    שחקן נולד שחקן. זו אינטואיציה, יכולת מולדת לזהות דפוסים וקוגניציות של יריבים שמולך - ולפצח. מי שמנסה "ללמוד" להיות שחקן
    יתרום הרבה כסף למורים שלו ולמאמנים ולסופרים ולתוכנות הסימולציה.
    פוקר זה אקספלוייט ואקספלוייט זה כישרון מולד.
    סורי

ברור לי שלא אשכנע אותך ועוד אלפים רבים וטובים - ותכלס - זה גם מה שיפה במשחק הזה
    אם זה כישרון מולד אז בבירור אין לך אותו אם אתה בסווינג של אלפי בייאין, שקלת לפרוש?

31. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (6)
    הודה
    655
    ....שקלת לפרוש?
    יותר מפעם אחת. אחת לרבעון לפחות..

בלתי אפשרי
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 21/11/2020 ב 00:55.

32. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

GOD (21/11/2020)

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/07/2015, 11:21
  2. סוג היד שהכי מכניס (אותי) לטילט
    על ידי SecondOpinion בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 20/04/2012, 01:06
  3. תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 19/04/2012, 19:17
  4. הקלפים שהכי מפחידים אותכם
    על ידי AllTheWay בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 13/02/2012, 23:24
  5. אחת הידיים שהכי אהבתי בפוקר(פיל איווי)
    על ידי yurashhh בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 08/09/2010, 10:35

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog