מה שהכי מרגיזזזזז בפוקר (!!!)

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-25 מתוך 25
  1. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    קיבל תודה 1,519 פעמים ב720 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    יותר מפעם אחת. אחת לרבעון לפחות..

בלתי אפשרי
    זה נשמע כמו התמכרות, קצת גדול עלי להגיב בנושא.

אם לא אכפת לך מתוך עניין אישי שלי - למה פוקר ולא רולטה קוביות או הימורי ספורט? האם יש ריגוש נוסף מפוקר? הרי אסטרטגיה לא מעניינת אותך כמו שאתה אומר, למה לא ללכת ישר לרולטה בשביל ריגוש נטו?
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 21/11/2020 ב 04:32.

2. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    182
    קיבל תודה 69 פעמים ב53 הודעות
    אסטרטגיה, כך למדתי עם השנים ,היא בולשיט ענק ואשלייה גדולה וכמוה כל הסולברים והתיאוריות המתחדשות.
    פוקר זה אינטואיציה. ואינטואיציה זה אקספלוייט. נקודה.
    או שאתה שחקן פוקר או שלא
    הרוב מבינים את זה
    רק בדרך
    הקשה
    יש שחקנים טובים שלא היו טובים ולמדו הרבה והשתפרו כמו זה שרושם בפייסבוק אלון אלדר

3. המשתמשים הבאים מודים ל shugon על התגובה המועילה:

badgersoul (22/11/2020)

4. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    44
    קיבל תודה 64 פעמים ב42 הודעות
    אחינו יקר, קראתי כמעט את כולם, בשקיקה, עד האחרון. מהספר הירוק דרך גאס הנסון באוסטרליה דוייל ליטל נגראנו אלעזרא ועוד ועוד . כמעט הכל.
    אני מכיר את הGTO כמו בראסלבי בסשן טכנו על גג של פיאט. קימרתי למכביר בשולחנות כבדים וחארבים ורכים והמסקנה הזו נכתבה בג'יטונים, והרבה:
    שחקן נולד שחקן. זו אינטואיציה, יכולת מולדת לזהות דפוסים וקוגניציות של יריבים שמולך - ולפצח. מי שמנסה "ללמוד" להיות שחקן
    יתרום הרבה כסף למורים שלו ולמאמנים ולסופרים ולתוכנות הסימולציה.
    פוקר זה אקספלוייט ואקספלוייט זה כישרון מולד.
    סורי

ברור לי שלא אשכנע אותך ועוד אלפים רבים וטובים - ותכלס - זה גם מה שיפה במשחק הזה
    מה שאתה כותב פה גובל בפשע. אתה כותב במילים יפות ומשתמש במונחים כאילו לגיטימיים כדי לשכנע אנשים. ראיתי כל כך הרבה אנשים שהסתמכו על האינטואיציה שלהם והתרסקו. ומהצד השני אני יכול להעיד על עצמי, שבמשחקים על 10 שקלים בכיתה יא הייתי ברייק איוון במקרה הטוב, אבל קראתי את התחת בלמידה ועבודה עם מאמנים וכל הדברים שאתה מזלזל בהם כדי להגיע לאיפה שאני היום. אז תפסיק להוציא פה עצבים על זה שאתה שחקן גרוע, כי אנשים אשכרה עלולים להקשיב לך
    נערך לאחרונה על ידי HATBF; 21/11/2020 ב 17:20.

5. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (6)
    הודה
    655
    קיבל תודה 420 פעמים ב211 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    זה נשמע כמו התמכרות, קצת גדול עלי להגיב בנושא.

אם לא אכפת לך מתוך עניין אישי שלי - למה פוקר ולא רולטה קוביות או הימורי ספורט? האם יש ריגוש נוסף מפוקר? הרי אסטרטגיה לא מעניינת אותך כמו שאתה אומר, למה לא ללכת ישר לרולטה בשביל ריגוש נטו?
    רולטה = הימורים. ואם יש דבר מאוס ושנוא בעיני זה הימורים, שם אין שום חשיבות לשיקול הדעת. החל מרולטה ועד לוטו פיס וסלוט משין. בפוקר יש לדינמיקה האנושית ולשכל (אינטואיציה וניסיון) ולסיבולת תפקיד כלשהו (גם אם לעתים נבלע באוקיינוס השבירות) :
    למי בשולחן האינטואיציה חדה יותר, מי מרוכז יותר, מי "איבד את זה", מי מנוסה יותר ונועז ומתוחכם יותר ועוד... הלוחמה הזו בין יכולות אישיות של שחקנים מייצרת אדרנלין ממכר. גם השבירות זה קטע, כמו איזה פלפל שאטה שנפל בטעות למרק דלעת.. מוסיף שכבה של אדרנלין ומתח. משחק גאוני לכל הדעות. וממכר. בקטע טוב.. מסייע למוח ולתאים שם אללייסטר

במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    מה שאתה כותב פה גובל בפשע. אתה כותב במילים יפות ומשתמש במונחים כאילו לגיטימיים כדי לשכנע אנשים. ראיתי כל כך הרבה אנשים שהסתמכו על האינטואיציה שלהם והתרסקו. ומהצד השני אני יכול להעיד על עצמי, שבמשחקים על 10 שקלים בכיתה יא הייתי ברייק איוון במקרה הטוב, אבל קראתי את התחת בלמידה ועבודה עם מאמנים וכל הדברים שאתה מזלזל בהם כדי להגיע לאיפה שאני היום. אז תפסיק להוציא פה עצבים על זה שאתה שחקן גרוע, כי אנשים אשכרה עלולים להקשיב לך
    הי @HATBF
    ישראל מדינה מהליברליות ביותר בעולם אינשאלללה. מותר לבנאדם לבטא דעה "קיצונית" כמו פוקר=אינטואיציה.
    יודע משו?
    בוא תהיה בהלם.. מותר גם לבטא תמיכה במחבלים יימח שמם וטרוריסטים חולרות בני חולרות ונגד צה"ל ונגד רה"מ- ובאופן פלאי לא יעשו לך כלום. אולי אפילו תגיע לכנסת. מותר הרבה דברים מוטרפים כאן , אז לרמוז על פשע בגלל דעה בעולם הפוקר? ועוד בהקשר אזרח שלא פשע ולא נשפט מימיו, זה קצת מוגזם לא?

אשמח קודם כל להתנצלות.

לגבי המהות.
    האינטואיציה היא , לדעתי, התנאי העיקרי בלעדיו אין לשחקן מה לחפש בשולחן. זה וסיבולת נפשית. אפשר -אולי- לחדד אינטואיציה ע"י לימוד ואימון - אבל אי אפשר לייצר כזאת. זה מולד. ואנחנו רואים כל הזמן כבשים שלא יעזור בית דין ויישארו כבשים (רוב הפילד בעולם כבשים אגב)

תיאוריה ואסטרטגיה?
    איזה תיאוריה ואסטרטגיה למד מיליונר הפוקר פיל אייבי? הטניסאי פטריק אנטוניוס? תום דוואן שהתחיל מ 50$ בואקום? הלמיות, גדול הטורניריסטים? איסילדור? זיגמונד? צ'יפ ריס? והגדול בכל הזמנים סטו אונגר???
    אלה ועוד הרבה נולדו למשחק , נולדו עם האינטואיציה והכישרון והסיבולת והביצים ולדעתי (בלי התחייבות) לא פתחו סולבר מימיהם ולא קראו ספרי פוקר
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 21/11/2020 ב 19:26.

6. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    627
    קיבל תודה 1,519 פעמים ב720 הודעות
    אינטואיציה = חשיבה לא מודעת, אפשר להפוך דברים מאוד מורכבים להיות אינטואטיבים על ידי תרגול (למשל נהיגה) ופוקר לא שונה, לכן אינטואיציה של שחקן פוקר מעולה היא לא משהו לזלזל בו, אבל ממש לא נולדים עם זה.

גדולי הפוקר בכל הזמנים למדו והרבה, ממה שהיה זמין להם באותם זמנים, הזמנים השתנו, לפני 30 שנה הידע היה מאוד מוגבל (אפילו לא היה אינטרנט זמין), לפני 30 שנה שיטת הלימוד הכי יעילה הייתה לחשוב על ידיים או לדבר על ידיים עם מקצוענים אחרים, התחום היה לא תחרותי במיוחד. מהצעירים יותר שמנית טום דואן חי ב- 2+2, החבורה של פטריק ואייבי היו לומדים בדרך היחידה שהייתה זמינה - לדבר בינהם על אסטרטגיה.

7. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

badgersoul (21/11/2020)

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/07/2015, 11:21
  2. סוג היד שהכי מכניס (אותי) לטילט
    על ידי SecondOpinion בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 20/04/2012, 01:06
  3. תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 19/04/2012, 19:17
  4. הקלפים שהכי מפחידים אותכם
    על ידי AllTheWay בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 13/02/2012, 23:24
  5. אחת הידיים שהכי אהבתי בפוקר(פיל איווי)
    על ידי yurashhh בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 08/09/2010, 10:35

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog