מה פוקרסטרס עושים?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 28
  1. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות

מה פוקרסטרס עושים?

ב-2014 סטארס היה האתר הגדול בעולם בהובלה ענקית,

בעיני הם עשו הרבה מהלכים וטעויות שהובילו ישירות לאיבוד מהיר של ההובלה הזאת:
    - סקנדל הסופרנובה עלית שהוביל לחרם של רגים על האתר , והגיע ביחד עם הדברים האחרים ברשימה, ויצר תחושה שהפכו לאתר למטרת רווח מיידי שזרק את המוניטין שלו לפח והפסיק להקשיב לשחקנים, או להתייחס לאינטרסים שלהם.
    -בעבר היו שמים דגש על קשר עם השחקנים כולל פגישות עם נציגים, נציגי סטארס ענו לשאלות ודיברו עם שחקנים בפורומים והקשיבו וגם אם לא הגיעו להסכמה, התמיכה הטכנית הייתה מהיעלות שנתקלתי בהם בחיי בכל חברה מסחרית, הייתה אווירה אחרת.
    - סגירה של הרבה משחקים ופורמטים באופן מכוון ע"י הגדלת הרייק לרמה שאי אפשר לשחק בריווחיות בין רגים וחייבים לוויתן גדול בשולחן כדי לפתוח שולחן, כולל סיטאנגו והייסטייקס קאש, שהיו רצים 24/7 עשרות שולחנות של סכומים מאוד גבוהים.
    - העלאה עקבית של רייק והורדה של רייקבק, לפעמים כל חודשיים בהגזמה, שבעצם הרגה את רוב המשחקים באתר, היום הלובי של קאש העל 2-5 שומם רוב שעות היום, וסיטאנגו בכלל מת מזמן.

היום GG עקפו אותם ובענק, גם אתרים אחרים בדרך לשם, ולא נראה שהם נלחמים להיות רלוונטים בעוד 5 שנים מהיום.
    עכשיו לא באתי להתלונן מותר להם לעשות מה שבא להם כחברה פרטית, אבל מה ההגיון? האם הניהול עד כדי כל כושל ומה אני מפספס?

2. 4 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (23/11/2020), er4n (22/11/2020), leonpsg (22/11/2020), shugon (23/11/2020)

3. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    קורה מה שקורה בכל מגזר עסקי בו יש חברות ענק שנסחרות בצורה זו או אחרת בבורסה. מתחילים במודל רווחי מצומצם אם בכלל לטובת הלקוח כדי למשוך לקוחות. גדלים בקצב מהיר גם על חשבון הפסדי ענק העיקר להגיע לשווי שוק גדול. מנפיקים כדי להביא רווחי מליונים למייסדים ומשקיעים ומתחילים להעלות מחירים בתקווה שהלקוחות רגילים ושומרים אמונים. כך מנסים לעבור למודל רווחי עוד ועוד כדי שנתוני הבורסה ישתפרו ומשקיעים ימשיכו לנהור. בינתיים המרמור אצל הקונים עולה ולוואקום הזה נכנסות חברות רעבות עם אותו מודל בדיוק, אותן הבטחות ואותו סוף וחוזר חלילה עד אין סוף. אתה יכול לראות את זה עם שינויים כאלה ואחרים בענף הקמעונאות, הסלולרי, כל ענף שתבחר יעבוד ככה בצורה זו או אחרת. כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל שנאמנים ללקוחות אבל כאמור הם יוצאים מן הכלל.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

4. המשתמשים הבאים מודים ל חומוס על התגובה המועילה:

GOD (22/11/2020)

5. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    קורה מה שקורה בכל מגזר עסקי בו יש חברות ענק שנסחרות בצורה זו או אחרת בבורסה. מתחילים במודל רווחי מצומצם אם בכלל לטובת הלקוח כדי למשוך לקוחות. גדלים בקצב מהיר גם על חשבון הפסדי ענק העיקר להגיע לשווי שוק גדול. מנפיקים כדי להביא רווחי מליונים למייסדים ומשקיעים ומתחילים להעלות מחירים בתקווה שהלקוחות רגילים ושומרים אמונים. כך מנסים לעבור למודל רווחי עוד ועוד כדי שנתוני הבורסה ישתפרו ומשקיעים ימשיכו לנהור. בינתיים המרמור אצל הקונים עולה ולוואקום הזה נכנסות חברות רעבות עם אותו מודל בדיוק, אותן הבטחות ואותו סוף וחוזר חלילה עד אין סוף. אתה יכול לראות את זה עם שינויים כאלה ואחרים בענף הקמעונאות, הסלולרי, כל ענף שתבחר יעבוד ככה בצורה זו או אחרת. כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל שנאמנים ללקוחות אבל כאמור הם יוצאים מן הכלל.
    הבנתי את הכוונה, אבל אפשר ללכת על קו האמצע, גם בטווח הקצר הם היו מרוויחים היום הרבה הרבה יותר אם היו שומרים על הלקוחות מרוצים, שלא לדבר על מה יקרה איתם בעתיד. יכול להיות שבטווח זמן של ה-5 שנים האלה הזה המנהלים עשו מיליונים ולא אכפת להם בכלל? נשמע הגיוני סך הכל, אבל אם כן מי בוחר מנהלים כאלה?

6. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    כסף מעוור וכוח משחית את הרוב המכריע של בני האדם. מעטים חושבים על הטווח הרחוק, אולי מייסדים. מנהלים שמונו ע"י המסיידים רודפים אחר תוצאות לטווח קצר-בינוני (כי על כך הם נמדדים) לכן ימנו תחתם עובדים חרוצים שמבינים היטב איך יקדומו וזה רק על פי מדדים שאפשר לראות רק בטווח הקצר אף על פי שידברו תמיד על הטווח הרחוק כי זה מה שרוצים לשמוע.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

7. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    כסף מעוור וכוח משחית את הרוב המכריע של בני האדם. מעטים חושבים על הטווח הרחוק, אולי מייסדים. מנהלים שמונו ע"י המסיידים רודפים אחר תוצאות לטווח קצר-בינוני (כי על כך הם נמדדים) לכן ימנו תחתם עובדים חרוצים שמבינים היטב איך יקדומו וזה רק על פי מדדים שאפשר לראות רק בטווח הקצר אף על פי שידברו תמיד על הטווח הרחוק כי זה מה שרוצים לשמוע.
    אז בסופו של דבר האחריות היא אצל הבעלים/בעלי המניות, בטוח שאנשים שמשקיעים בחברה לטווח ארוך (כמו וורן באפט לדוגמה) לא יתמכו במודל כזה ויבדקו קצת יותר לעומק לפני שהם קונים חברה, בקיצור זה נשמע כמו עולם פסימי, אבל מצד שני יש פה מקום לאנשים עם ראיית טווח ארוך לשבור את השוק אם ככה מתנהלות רוב החברות.

8. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    ב 2014 הוחלפה בעלות , ואמייה רכשה את פוקר סטארס , זה לב העניין
    פוקרסטארס במקור הייתה חברת פוקר , ותפסה את עצמה כגוף מוביל בתעשיית הפוקר שיש לו גם הרבה אחריות והשפעה על האקו סיסטם של פוקר
    אמייה היא חברת קזינו שפוקר הוא אחד מהתחומים בה
    לדעתי פועל יוצא של זה הוא מדיניות שרגים הוא לא קהל יעד חשוב

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. המשתמשים הבאים מודים ל TLR על התגובה המועילה:

shugon (23/11/2020)

10. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    האמת שלא ידעתי שאמאיה היא חברת קזינו במקור.
    יכול להיות שמהפוקר עצמו הם בכלל לא מצפים לעשות כסף, והם רק מנסים למשוך לקוחות לקזינו דרך הפוקר כשער מעבר לקזינו, זה היה מסביר הרבה מההתנהלות שלהם.

11. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    אם בשנת 2000 היו מבקשים ממני לאפיין אתר פוקר מושלם , GUI , גיוון , ממשק , שירות ועוד... GG\7XL זה החלום שהתגשם. מושלם !! יש לי תלונות על ה RNG כידוע אבל עדיין.. אין להם תחרות בגלקסיה הקרובה

לגבי סטארס
    קבל GOD

נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 23/11/2020 ב 20:36.

12. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

GOD (23/11/2020)

13. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    190
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות
    עשו את כל הטעויות האפשריות ויש חברות טובות שהבינו את זה ונתנו להם נוקאאוט
    אפילו האמבסדור שלהם MORE RAKE IS BETTER עכשיו בGG חחחחחח

14. המשתמשים הבאים מודים ל shugon על התגובה המועילה:

GOD (23/11/2020)

15. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי shugon צפה בהודעה
    עשו את כל הטעויות האפשריות ויש חברות טובות שהבינו את זה ונתנו להם נוקאאוט
    אפילו האמבסדור שלהם MORE RAKE IS BETTER עכשיו בGG חחחחחח
    אכן, זה פשוט סוף כל כך ידוע מראש שאני שואל את עצמי האם יש כאן קאץ' שאנחנו לא מבינים, או פשוט כמו שאינשטיין אמר שאין גבול לטמטום האנושי.

16. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    לא חושב שזה פשטני כמו שזה מוצג קצת

אם ננסה לפשט מאוד את האינטרס של אתר פוקר אז בעולם אידאלי משחקים באתר שחקנים שווי יכולת שהכסף עובר ביניהם ומתעכל לאיטו על ידי הרייק, עד ש 100 אחוז מהכסף נגבה כרייק
    אם ג’ו כלשהו מפקיד 1000 דולר לאתר האינטרס של האתר זה שה 1000 דולר יגיעו אליו כרייק על פני זמם X ולא ש 10 אחוז יגיעו כרייק ו 90 אחוז ילכו לכיסים של רגים בזמן עשירית X
    אז מהבחינה הזו רגים הם קרציות על גבו של מפעיל האתר ואין לו אינטרס שיהיו כאלו
    מה הם כן תורמים לאתר - יוקרה , אבק כוכבים, תנועה של משחקים ואת אשליית הנצחון לאורדינרי ג’ו

אז ההחלטה של אתר פוקר איך להתנהל עם רגים היא מורכבת

17. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    @GOD
    אני חושב שGG פוקר לא מצטיינים בלשון המעטה בהוגנות כלפי הלקוחות שלהם.
    מנפנפים קזינואים בכל הזדמנות. הסיט-אנד-גוז שלהם זאת תרמית אחת גדולה, הקטע עם לשחק עם "ביטוח" בכלל דבילי ויש לי הרגשה שזה או שזאת התרמית הכי מגעילה בהיסטוריה או שלא הבנתי כל כך איך זה עובד.
    כמטע כל טורניר עם מולטי-אנטרי וזמן הרשמה מאוחרת מאוד-מאוד ארוך.
    הרייק-בק נוראי, לפחות הדיל שיש למשתמש שאין לו תנאים מיוחדים.
    הכל עם גלגלי מזל.
    בעיניי, הכל זבל עכשיו. אני נזכר בנוסטלגיה על פוקרסטארס של 2007-2012 שהיה שם טונות של שחקנים, SNG מכל הסוגים וכל מינים ומלא תנועה, מגוון טורנירים עם 1000+ נרשמים, תוכנית רייקבק עם מבנה הגיוני וניתן לחישוב. חבל שלא מצליחים להביא משהו דומה בימינו.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

18. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

GOD (24/11/2020)

19. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    לא חושב שזה פשטני כמו שזה מוצג קצת..

אני חושב שהאתרים מאוד תלויים ברגים כדי לייצר רווח, בא נגדיר רג כל מי שמרוויח קבוע, או מי מפסיד בקצב לא גבוה של עד 5בב/100 אחרי רייק.

קודם כל רגים הם 80%+ מהלקוחות ומהווליום שרץ באתר ביום-יום, בכל שולחן 6 מקס יהיו כמעט תמיד 5 רגים (רובם איוון+-).

ניקח שחקן 1/2 שטוחן עבודה פול טיים, עושה 3בב/100 ומשחק 50000 ידיים בחודש (שזה בכלל לא סטטוס קל להשגה כרג אגב, מדובר בשנים של עבודה להתייצב שם)- שחקן כזה יעשה 36000$ בשנה, באותו זמן האתר יעשה רק על החלק של אותו שחקן בגניה פי 2 מזה בערך 72000$, וחוץ מזה שהשחקן מריץ להם משחקים ותורם עקיפין לעוד גניה, אז להגיד שהאתר לא צריך רגים? האתר לחלוטין חי על רגים.

עניין היוקרה והסיכוי לטפס להייסטייקס ולעשות מיליונים זה החלום שמניע את כל התעשייה, הסיבה שהחלום הזה עוד אפשרי להשגה אם כי קשה מאוד הוא הסיבה היחידה שרוב הרגים בכלל טורחים לא לעשות הסבה מיידית ולהרוויח הרבה יותר בעבודה הרבה יותר קלה מנטלית.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 24/11/2020 ב 04:55.

20. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    לא חושב שזה פשטני כמו שזה מוצג קצת..

אני חושב שהאתרים מאוד תלויים ברגים כדי לייצר רווח, בא נגדיר רג כל מי שמרוויח או מפסיד בקצב לא גבוה של עד 5בב/100 אחרי רייק.

קודם כל רגים הם 80%+ מהלקוחות ומהווליום שרץ באתר ביום-יום, בכל שולחן 6 מקס יהיו כמעט תמיד 5 רגים (רובם איוון+-).

ניקח שחקן 1/2 שטוחן עבודה פול טיים, עושה 3בב/100 ומשחק 50000 ידיים בחודש - שחקן כזה יעשה 36000$ בשנה, באותו זמן האתר יעשה רק על החלק של אותו שחקן ברייק פי 2 מזה בערך 72000$, וחוץ מזה שהשחקן מריץ להם משחקים ותורם עקיפין לעוד גניה, אז להגיד שהאתר לא צריך רגים? האתר לחלוטין חי על רגים.

עניין היוקרה והסיכוי לטפס להייסטייקס ולעשות מיליונים זה החלום שמניע את כל התעשייה, הסיבה שהחלום הזה עוד אפשרי להשגה אם כי קשה מאוד הוא הסיבה היחידה שרוב הרגים בכלל טורחים לא לעשות הסבה מיידית ולהרוויח הרבה יותר בעבודה הרבה יותר קלה מנטלית.

21. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    לא מתווכח עם זה שאתר צריך רגים, בעיקר כאמור כי הם מייצרים תנועה וסיפורי הצלחה שמושכים את השחקנים המפסידים.

בסוף זה משחק סכום אפס - אפשר לחלק את האקו סיסטם של פוקר אונליין ל 3 קבוצות
    1. מכלול השחקנים המפסידים
    2. מכלול השחקנים המנצחים
    3. הבית שניזון מרייק

הכסף היחיד שנכנס הוא של קבוצה 1, והוא מתחלק בין קבוצות 2-3 , האינטרס של הבית הוא שיכנס כמה שיותר כסף מקבוצה 1 וילך כמה שיותר אליהם לקבוצה 3. ברור שחלק מהכסף ילך לקבוצה 2 , אבל המצב שבו בכל שולחן יושבים רגים וטורפים את שחקני קבוצה 1 ככה שרוב הכסף יילך אליהם הוא לא טוב לאתר.
    האתר לפחות תיאורטית צריך לחפש את נקודת האיזון האופטימלית מבחינתו כדי למקסם את רווחיו על חשבון הרגים אבל עדיין למקסם את הכסף הנכנס בקבוצה 1.
    הדרך העיקרית של האתר לנהל את האיזון הזה זה על ידי רייק ורייקבק שזה הגורמים בשליטתו, וכמובן ככל שהשיטה פחות שקופה ויותר מורכבת הוא יכול יותר לשלוט בתהליך

22. 4 המשתמשים הבאים הודו לTLR על ההודעה המועילה:

GOD (24/11/2020), leonpsg (24/11/2020), shugon (25/11/2020), yarontr (24/11/2020)

23. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    @TLR
    מעניין מה שכתבת. אני חושב שניתחת את זה בצורה לא כל כך נכונה.
    הכסף של הרייק לאתר נכנס משתי קבוצות השחקנים, למעשה - אני מתאר לעצמי ששחקן מנצח ממוצע משלם פי כמה וכמה רייק משחקן מפסיד ממוצע.
    יכול להיות שהקבוצה של המפסידים יותר גדולה במכלול, אבל עדיין הלקוח שמכניס יותר לאתר הוא השחקן המרוויח, הוא נותן הרבה יותר ווליום.
    הנקודה שלי היא שגם אם האתר מבסס את המודל העסקי שלו על תנועה של שחקנים חדשים לתוך האתר, זה לא אמור לגרום לו לטפח פחות את הרגים.
    הסירקולציה של הכסף בין המרוויחים למפסידים היא מספיק איטית כדי שהזרם של השחקנים החדשים ישאיר את המערכת עובדת. עובדה שאחרי כמעט שני עשורים של משחק אונליין אנחנו עדיין רואים שיש תעשייה קיימת.
    לנסות לדכא את הרגים לא נשמע לי חכם, בשום זווית.
    .."
    shipit

24. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

GOD (24/11/2020)

25. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    מסכים עם שתי ההודעות שמעלי, אני לא חושב שהן סותרות.

כמנהל אתר יש איזון דק באמצעות הרייקבק בין כמה ווליום של רגים יהיה לך באתר לבין כמה מהר הכבשים שמכניסים כסף למכונה יפסידו ויתקדמו הלאה. אגב ברגע שמגיע לוויתן הרגים תמיד יהיו שם, ההבדל היחיד הוא הם פשוט ישבו ויחכו ללויתן במקום לשחק ביניהם בזמן שהם מחכים ללוייתן, בסביבת רייק גבוה יותר רגים טובים לא יצודו דגים קטנים.

אני פשוט חושב שפוקרסטארס לא מבינים את מקומם באיזון הדק הזה, הם שינו את התמונה מקצה לקצה מ35%-75% רייקבק לרג פול טיים, לא רק שהורידו את הרייקבק קרוב ל-0 אלא גם העלו רייק עד פי 3 במקביל, אם האתר היה שורץ כבשים בלי סוף הייתה לזה הצדקה בגלל האיזון שדברנו עליו קודם, אבל האתר לא כבשי בכלל יחסית לתעשייה (יש שיאמרו שההיפך הוא הנכון) ויש אתרים אחרים שמציעים לרגים עסקה הרבה יותר טובה גם במשחקים יותר רכים וגם עם רייק ורייקבק הרבה יותר טוב.

אז אם יש איזון עדין, פוקרסטארס לקחו צעד הכי קיצוני שיש באחד הכיוונים של הסקאלה (והוסיפו גם יריקה מטאפורית בפרצוף לכל רג שלא הבין את הרמז), בלי הצדקה עסקית לעניות דעתי, את התוצאות רואים בלובי הריק שלהם, יכולות להיות סיבות עקיפות שחלקן הוזכרו פה.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 24/11/2020 ב 13:00.

26. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    @TLR
    מעניין מה שכתבת. אני חושב שניתחת את זה בצורה לא כל כך נכונה.
    הכסף של הרייק לאתר נכנס משתי קבוצות השחקנים, למעשה - אני מתאר לעצמי ששחקן מנצח ממוצע משלם פי כמה וכמה רייק משחקן מפסיד ממוצע.
    יכול להיות שהקבוצה של המפסידים יותר גדולה במכלול, אבל עדיין הלקוח שמכניס יותר לאתר הוא השחקן המרוויח, הוא נותן הרבה יותר ווליום.
    הנקודה שלי היא שגם אם האתר מבסס את המודל העסקי שלו על תנועה של שחקנים חדשים לתוך האתר, זה לא אמור לגרום לו לטפח פחות את הרגים.
    הסירקולציה של הכסף בין המרוויחים למפסידים היא מספיק איטית כדי שהזרם של השחקנים החדשים ישאיר את המערכת עובדת. עובדה שאחרי כמעט שני עשורים של משחק אונליין אנחנו עדיין רואים שיש תעשייה קיימת.
    לנסות לדכא את הרגים לא נשמע לי חכם, בשום זווית.
    ברור שאם אתה מסתכל ברמת הידיים המשוחקות הרגים הרווחיים משלמים רייק , והרבה , אבל זו הסתכלות חלקית ומטעה
    כל הכסף של הרייק בא מהפקדות של שחקנים לאתר , רג מרויח לא מפקיד כלום
    בעולם האידאלי מבחינת המפעיל כל הכסף שמופקד באתר צריך להתגלם לרייק לאורך מספיק זמן
    רג מרוייח שלא מפקיד כלום , ומרוויח כסף ומוציא אותו מהאתר הוא נזק לאתר אם הוא לא גורם לסך ההפקדות לגדול (ורוב הרגים עושים בדיוק להפך)

27. המשתמשים הבאים מודים ל TLR על התגובה המועילה:

yarontr (24/11/2020)

28. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    אם אתה רואה את הרייק שנלקח מההפקדות אז הגיוני לחשוב ככה, אבל רייק לא נלקח מההפקדה אלא ממשחק.
    ברמה הפרקטית עצם ההפקדה לא רלוונטית עד שהיא לא נכנסת לשולחן קאש או קונה כניסה לטורניר - רק אז אפשר לקבל הכנסה בתור אתר הימורים.
    לא אמור להיות אכפת לי בתור אתר מי מפקיד וכמה, מי מושך וכמה, כל עוד אני שם כדי לאסוף את הרייק שלי.
    .."
    shipit

29. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    כן אני מבין שאידאלית האתר רוצה שכמעט כל דולר שמופקד פשוט יטחן כרייק ויגיע לכיס של האתר, אבל אז בלי האופצייה להרוויח לאורך זמן פוקר היה מרגיש כמו רולטה, ואני לא חושב שעשרות מיליוני אנשים משחקים רולטה אונליין בכל יום. זכות הקיום של הפוקר היא בגלל היכולת להרוויח גם בטווח הארוך, זה מה שחברת פוקרסטארס הישנה של 2010 הבינה, ועל זה עבד הרבה מהפרסום שלהם, ואני בטוח שהם גם עשו הרבה יותר כסף מהיום כי רצו פי 20 יותר שולחנות מהיום, וכל זה למרות שרגים הרוויחו יותר כסף (אללא ירחמו)

פוקר לא הפך לפחות מעניין ב-10 השנים האחרונות, להיפך כמו שבאגר אומר רואים מגמה של התעניינות גוברת בטורנירים הגדולים, האתרים ובראשם פוקרסטארס פשוט הרגו את העניין בפוקר כי הפכו אותו לרולטה.
    https://trends.google.com/trends/exp...geo=US&q=poker

אני צופה חזרה של הימים הטובים עכשיו כשהשוק פעם ראשונה מאז 2008 ככה חוזר להיות תחרותי באמת.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 24/11/2020 ב 18:56.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. פוקרסטרס
    על ידי 234 בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 30/03/2016, 15:52
  2. פוקרסטרס בבולגריה
    על ידי frinKss בפורום מועדוני פוקר בחו"ל
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 06/05/2015, 10:57
  3. פוקרסטרס
    על ידי OXYGENE בפורום טורנירים אונליין