מה פוקרסטרס עושים?

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-28 מתוך 28
  1. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    קשה להשוות מאוד את פוקר סטארס של לפני הבלק פרידיי לפוקר סטארס של היום , זו פשוט השוואה לא רלוונטית , פוקר סטארס של 2010 היה אתר ששיחקו בו שחקנים מכל העולם כולל ארהב
    פוקר סטארס חטפה בום הבלק פרידיי , ומאז הולכת חג משמעתית למדיניות יותר חוקית - הרבה מדינות לא יכולות לשחק כמו ישראל , ויש הרבה מאוד פוקרסטארס שסגור למדינה ספציפית , איטליה לדוגמא

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79

מה פוקרסטרס עושים?

במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    אם אתה רואה את הרייק שנלקח מההפקדות אז הגיוני לחשוב ככה, אבל רייק לא נלקח מההפקדה אלא ממשחק.
    ברמה הפרקטית עצם ההפקדה לא רלוונטית עד שהיא לא נכנסת לשולחן קאש או קונה כניסה לטורניר - רק אז אפשר לקבל הכנסה בתור אתר הימורים.
    לא אמור להיות אכפת לי בתור אתר מי מפקיד וכמה, מי מושך וכמה, כל עוד אני שם כדי לאסוף את הרייק שלי.
    אנשים לא מפקידים לאתר פוקר כדי לא לשחק.
    לאתר מאוד איכפת מי מושך מה ומתי
    בוא נתאר שני אתרים דמיוניים:
    אתר א - 100 רגים שלא הפקידו כסף כבר עשור , יושבים בסיט אאוט ומחכים , שחקן חדש מפקיד 1000 דולר ומתיישב לשחק , הרגים מנקים אותו מאוד מהר , מתוך ה 1000 דולר שהוא הפסיד 100 הלכו כרייק ו 900 הגיעו לרגים שהלכו איתם לזונות וקוק. השחקן הפסיד וכל הרגים חזרו לסיט אאוט
    אתר ב אין רגים , שחקן הפקיד 1000 דולר ומשחק עם שחקנים ברמתו , לקח לו יותר זמן להפסיד את הכסף , ו 500 הלך לרייק, 500 הגיעו לשחקנים אחרים , מתוכם נמשכו 200

בהנחה שהיקף התעבורה והמשחק זהה , בתור בעל אתר איזה היית מעדיף?

3. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    אני לא מבין את הדוגמה של האתרים הדמיוניים.
    בפועל בכל אתר חייבים להמצא שחקנים מרוויחים ושחקנים מפסידים (גם אם לא היה רייק) - בהנחה שאנחנו מאמינים שפוקר זה משחק יכולת.
    אין דבר כזה "מנקים אותו מאוד מהר". גם כשיש שחקנים לא טובים, זה לא שהם מפסידים מהר את כל הרול. הם מרוויחים קצת ואז מפסידים קצת ואז מפסידים עוד עד שהרול נגמר.
    גם שחקנים יותר טובים יכולים להרוויח ולהפסיד ולהרוויח ולהפסיד ובנטו יש להם שורת רווח.
    קבוצת השחקנים הטובים תמיד תמלא לך שולחנות ותהיה נאמנה. זאת קבוצה מאוד הטרוגנית. יש כאלה שמרוויחים המון ויש כאלה שהם טיפה מעל הברייק איוון. קבוצת השחקנים המפסידים תכנס ותצא ותוחלף בשחקנים חדשים והיא יותר גדולה ופחות נהנת מהטבות רייק-בק בגלל אורח החיים הקצר יחסית של של שחקן.
    אם אתה לוקח רייק כבד, אתה יכול לגרום לשחקנים שממלאים לך את האתר ומייצרים לך תנועה ונמצאים ממש על סף הרווחיות או רווחיים בקטנה, אתה הופך אותם לשחקנים מפסידים. אתה פשוט מייצר מוסד לא מזמין לשחקנים שבאו לשחק יותר מיומיים.
    הערך באתר זה לא רק היכולת לסחוט רייק, זה היכולת לייצר תנועה באתר. אתר עם 1000 שחקנים עם רייק כבד ירוויח הרבה פחות מאתר עם 5000 שחקנים עם מבנה רייק יותר נוח.
    ברור שאני בתור מנהל אתר אעדיף שלא יהיו הבדלי רמות בכלל, ושכולם ישחקו אסטרטגיית GTO עם תוחלת אפס ויפסידו רק את הרייק - אבל בהנתן זה שיש הבדלי רמות, ושאני כן רוצה שתהיה כמה שיותר תנועה באתר שלי ושהיא תהיה יציבה יחסית, אז יש ערך בלטפח את מחוללי התנועה והם השחקנים הרווחיים או על סף הרווחיות.

הדלקת אותי רצח ואני מת להתפנות ולנסות לבנות מודל דינאמי של מתכנן מרכזי שמנסה למקסם רווח בהנתן סביבה שבה שחקנים משחקים כל תקופה על סכום מסוים עם הבדלי כמות מסוימות והוא קובע כמה רייק לקחת לכל קבוצה. בדוק יצאו תוצאות מעניינות.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

4. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    641
    קיבל תודה 1,570 פעמים ב752 הודעות
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה

אתר ב אין רגים

לא חושב שיש או שאפשר לייצר סביבה כזאת, כבש זה מושג יחסי, דן בלזיראן הוא כבש על ב 200-400 פוקרסטארס, אבל רג מרוויח מאוד במשחקים כבשיים עם אנשי עסקים.

איפה שיש לאנשים אינטרס כלכלי יהיו רגים, גם אם זה לא הרג הסטנדרטי של פוקרסטארס, יהיה שם רג כזה או אחר, יכול להיות גם מישהו שמפסיד כסף מפוקר באתרים רגילים, אבל מזהה הזדמנות למשחקים ממש טובים באתר נטול הרגים שלך.

וגם אם תסווג אנשים לפי רמה איכשהו ולא תיתן לאף אחד שמרוויח יותר מדי לשבת באתר שלך, תהיה לך בעיית וליום קשה כי הרגים הם אלה שמתחילים משחק, כבש מתיישב מחכה דקה וקם אם לא מתיישבים איתו, בלי רגים סיכוי נמוך שבכלל ירוצו שולחנות באתר.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 25/11/2020 ב 05:49.

5. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    ברור שאין בגדול אתר בלי רגים , וכמו שכתבתי בהתחלה אחד היתרונות של רג מבחינת האתר שהוא מייצר תעבורה
    אבל האתר צריך להחליט מה המדיניות שלו לגביהם , וזה מתבטא ברייק, תוכניות רייקבק ובכלל הטבות על ווליום, ודברים כמו כמה שולחנות במקביל , כמה אתה יכול לשבת בשולחן בסיט אאוט וכו

6. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    190
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות
    @yarontr אני חושב שמה שלא הבנת בדוגמאות שהכוונה להכניס כסף לאתר זה לא ייצור רייק אלא הפקדה
    וצריך לשמור על אלה שמפקידים ועל משחקים כלכליים

7. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    במקור פורסם על ידי shugon צפה בהודעה
    @yarontr אני חושב שמה שלא הבנת בדוגמאות שהכוונה להכניס כסף לאתר זה לא ייצור רייק אלא הפקדה
    וצריך לשמור על אלה שמפקידים ועל משחקים כלכליים
    הדוגמאות בעיניי לא רלוונטיות לדיון כי יש ערך בשימור לקוחות קבועים (שחקנים מעט ריווחיים או הרבה ריווחיים) שלא נלקח בחשבון.
    כמו שכתבתי, ברור שעדיף לי שלא יהיו הבדלי רמות בכלל, אבל זה לא המצב וגם אם הייתי יכול למנוע משחקנים טובים להכנס, אני אייבש את הבאר שאני מנסה לשתות ממנה מאוד מהר.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

8. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (8)
    הודה
    593
    קיבל תודה 205 פעמים ב144 הודעות
    מאז שסגרו את פוקרסטארס ליהודים הם רק בנפילה
    קארמה