מה הוא יודע שאנחנו לא? Damian salas

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-12 מתוך 12
  1. פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    398
    קיבל תודה 97 פעמים ב66 הודעות

מה הוא יודע שאנחנו לא? Damian salas

Damian salas
    https://pokerdb.thehendonmob.com/pla...p?a=r&n=120933

היה עכשיו ביד שאני מאוד לא יודע איך אני מרגיש כלפיה
    http://www.up2me.co.il/imgs/88291121.png

עכשיו ברור שהבן אדם שבר את היד לרסיסים ועשה פה ווליו שאני (ואני בספק שהרוב המוחלט של מי שקורא את זה) בחיים כנראה לא היה מוציא ב10K מייין איבנט 17 אחרונים.
    האם מדובר במשהו שאפשר להניח שעשה אך ורק כי היו לו רידים מלפני על נבל?.
    הרי הוא פתח UTG קומבינציה של ATo מה שעד פה לג'יט. אבל 4בט אול אין על לוח שהמון פעמים BB ירסק אותו זה משהו שלא ציפיתי לו, או שאולי אני זה שמבין לא נכון?
    האם AT זה כל כך טופ-ריינג' שלנו שאנחנו מוכנים להכניס SPR2.5 נגד טווח של BBvsUTG?

אשמח לשמוע דעות. ואשמח אם אלו יהיו דעות מבוססות ככל הניתן וברמת דיון גבוהה. פחות מתאים דברים כמו " אחשלי אתה טופ טופ מה אתה מסתלבט?"
    בואו נראה אם הפורום יכול לחיות

gadmo המלך

2. פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    398
    לא מבין איך לעזאזל להעלות פה תמונות חייבים לעשות שזה יהיה יותר נוח עכשיו עם GG כאתר מרכזי ליהודים. טילט

3. הסמל האישי של leonpsg
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    192
    קיבל תודה 175 פעמים ב109 הודעות
    לא אהבתי את הפתיחה פרי
    לא אהבתי את הסייזינג בסיבט
    לא אהבתי את ה3בט בפלופ
    אבל אני כבש לואוסטייקס והוא פעם שניה מגיע לפיינל במיין איבנט.

4. פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    398
    במקור פורסם על ידי leonpsg צפה בהודעה
    לא אהבתי את הפתיחה פרי
    לא אהבתי את הסייזינג בסיבט
    לא אהבתי את ה3בט בפלופ
    אבל אני כבש לואוסטייקס והוא פעם שניה מגיע לפיינל במיין איבנט.

אני יכול לחיות עם הפתיחה,
    גם אני לא
    גם אני לא
    ובגלל זה אני שואל כי אולי יש פה משהו שאני לא יודע. הבן אדם פאקינג FT פעמיים ב4 שנים

5. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    44
    קיבל תודה 64 פעמים ב42 הודעות
    איך אתה חי בשלום עם הפתיחה אבל לא עם להכניס סחורה בפלופ? איזה פלופ רצית לראות? אפשר לדבר על אם עדיף בט קטן או בט גדול יותר, אבל לא רואה איך אפשר לא להכניס טופ טופ בspr הזה. לא כל כך מבין את ה3בט פלופ במקום דחיפה אבל לא נראה לי קריטי, כסף ייכנס בכל מקרה

6. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    קשה קצת להבין את הסטאקים מהתמונה אבל אם הבנתי נכון נבל עם בערך 15 בב ?
    איך אפשר לא להגיע לאול אין בטופ טופ

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    639
    קיבל תודה 1,556 פעמים ב744 הודעות
    הפתיחה לוס מן הסתם, אבל בשולחן פאסיבי מרחיבים טווחים ואני יכול לראות מצב שזאת פתיחה טובה.

פלופ נראה לי שהיד שוחקה מאוד סטנדרטי - בעומק הזה טופ פייר מעוניין להכניס סחורה בדרך זאת או אחרת, לגבי גודל ההימור יש שיקולים לכאן ולכאן, אני חושב שהימור נמוך הוא גם אופצייה הגיונית מאוד, הלוח מאוד דינמי והרבה קלפים יהיו גרועים ליד שלנו וזה מסביר את ה4בט בפלופ.

נראה שמה שמפריע לך זה בעיקר ה4בט בפלופ, אז קודם כל כן AT זה טופ טווח שאנחנו מאוד שמחים להכניס בעומק הזה, הרבה פעמים נהיה מקדימה ואני חושב שהשאודאון מוכיח את זה, אם יש לו JT יהיה לו גם QT KT T9 T7 אולי אפילו 8x. לפעמים נהיה מאחורה בפלופ מתוך הפעמים האלה הרבה פעמים OOP בכלל ילכוד ולא יחזור עלינו בפלופ (מה האינטרס של 97 לשחק מהר בעומק הזה?) .
    אני לא רואה איך אתה מונע מהערימה להכנס? אתה פשוט מעביר את אותה החלטה לטרן, רק שחלק מהטרנים יהיו גרועים מאוד ליד שלנו כי הלוח מאוד דינמי. או שאתה שוקל לקפל בנקודה כלשהי על ראנאאוט נקי?

AT בהחלט חזק מספיק להכניס, אל תבין לא נכון גם קול לרייז פלופ זה בסדר, אבל קול כזה הוא במטרה לתפוס בלופים ולא במטרה לא להכניס אולאין בדרך פלא , על טרן בלאנק יש לנו יד וליו חזקה מאוד ואפילו על טרן 9 אנחנו כבר מחוייבים לקופה.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 08/12/2020 ב 20:29.

8. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

KETCHUP (09/12/2020)

9. פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    398
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    הפתיחה לוס מן הסתם, אבל בשולחן פאסיבי מרחיבים טווחים ואני יכול לראות מצב שזאת פתיחה טובה.

פלופ נראה לי שהיד שוחקה מאוד סטנדרטי - בעומק הזה טופ פייר מעוניין להכניס סחורה בדרך זאת או אחרת, לגבי גודל ההימור יש שיקולים לכאן ולכאן, אני חושב שהימור נמוך הוא גם אופצייה הגיונית מאוד, הלוח מאוד דינמי והרבה קלפים יהיו גרועים ליד שלנו וזה מסביר את ה4בט בפלופ.

נראה שמה שמפריע לך זה בעיקר ה4בט בפלופ, אז קודם כל כן AT זה טופ טווח שאנחנו מאוד שמחים להכניס בעומק הזה, הרבה פעמים נהיה מקדימה ואני חושב שהשאודאון מוכיח את זה, אם יש לו JT יהיה לו גם QT KT T9 T7 אולי אפילו 8x. לפעמים נהיה מאחורה בפלופ מתוך הפעמים האלה הרבה פעמים OOP בכלל ילכוד ולא יחזור עלינו בפלופ (מה האינטרס של 97 לשחק מהר בעומק הזה?) .
    אני לא רואה איך אתה מונע מהערימה להכנס? אתה פשוט מעביר את אותה החלטה לטרן, רק שחלק מהטרנים יהיו גרועים מאוד ליד שלנו כי הלוח מאוד דינמי. או שאתה שוקל לקפל בנקודה כלשהי על ראנאאוט נקי?

AT בהחלט חזק מספיק להכניס, אל תבין לא נכון גם קול לרייז פלופ זה בסדר, אבל קול כזה הוא במטרה לתפוס בלופים ולא במטרה לא להכניס אולאין בדרך פלא , על טרן בלאנק יש לנו יד וליו חזקה מאוד ואפילו על טרן 9 אנחנו כבר מחוייבים לקופה.
    תודה רבה על ההסבר אתה חושב שגם מבחינת ICM זה צריך להיות משוחק אותו דבר?
    באמת אני הולך להכניס AT על לוח של 68T אבל השאלה אם גם בלחצי ICM כאלו זה הליין הנכון לקחת UTGvsBB בסטייג' כזה, שBB מודע לעובדה שטווח פתיחה שלי מUTG הוא סופר חזק.

10. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    639
    במקור פורסם על ידי KETCHUP צפה בהודעה
    תודה רבה על ההסבר אתה חושב שגם מבחינת ICM זה צריך להיות משוחק אותו דבר?.
    במצב של לחץ איסיאם חזק על UTG הוא לא יכול לפתוח ATo.

מכיוון שהערימות של UTG וBB שוות, לחץ אייסיאם על שני השחקנים הוא זהה, ככה ששני השחקנים יצטרכו להיות מעט או הרבה יותר טייט כשזה מגיע ללהכניס ערימה פנימה, עכשיו השאלה כמה הלחץ ICM גדול, אפשר למצוא מצב קיצוני שבו AT לא יכולה להכניס בפלופ (נניח בסאטלייט קרוב מאוד לכסף) אבל אז לפתוח AT מלכתחילה זה טעות ענקית, בקיצור אם הלחץ ICM מאפשר לך לפתוח ATo, אז היד גם חזקה מספיק להכניס בפלופ.

במקור פורסם על ידי KETCHUP צפה בהודעה
    באמת אני הולך להכניס AT על לוח של 68T אבל השאלה אם גם בלחצי ICM כאלו זה הליין הנכון לקחת UTGvsBB בסטייג' כזה, שBB מודע לעובדה שטווח פתיחה שלי מUTG הוא סופר חזק
    קודם כל אם יש לך ATo אז גם יש לך מלא ידיים שפספסו את הלוח כמו KQo AQ A5s.
    דבר שני, לא הצעת ליין אלטרנטיבי, זה דבר אחד להגיד שאתה לא אוהב להכניס סחורה כאן (אני קצת חולק על זה אבל נניח שיש לך JT במקום AT זה מרגיש הרבה פחות טוב) וזה דבר אחר למצוא תוכנית חלופית. בכל ללין שתיקח הכסף הולך להכנס מול יד יותר טובה ממך ברוב הראנאאוטים בכל מקרה, אפילו אם תצקצק פלופ, BB יכול פשוט להמר טרן וריבר ולהכניס ערימה בעומק הזה, אין לך יציאה מלהכניס מול T8s, הכי טוב שאפשר לעשות זה למקסם וליו מול יד כמו T9 של BB.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 09/12/2020 ב 17:35.

11. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (8)
    הודה
    243
    קיבל תודה 48 פעמים ב45 הודעות
    אין ספק שזה היכרות טובה עם השחקן לא?
    נגד utg שחקן טוב לא יעשה צ׳ק רייז עם היד הזאת JT

12. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    639
    במקור פורסם על ידי pokerlight צפה בהודעה
    אין ספק שזה היכרות טובה עם השחקן לא?
    נגד utg שחקן טוב לא יעשה צ׳ק רייז עם היד הזאת JT
    אני לא הייתי הולך על רייז עם JT מה-BB, אבל לא יודע כמה זה רע, זה סוג של הגנה, אם אתה מצקצק אתה נותן לUTG לשחק מושלם נגד JT ובאחוז גבוה לפעמים גם לפגוע באקוויטי שלו כשהוא מאחורה. בכל מקרה זה לא נראה לי נוראי, אולי JT כן יכולה לקפל שם לדחיפה, זה נראה קרוב ותלוי למה UTG מסוגל, בגלל זה הייתי נמנע מרייז עם JT מלכתחילה, בלי להבין איך UTG יגיב.

בא נשאל מהכיוון השני - מה כן עושה שם רייז? 97 מרגיש חזק מדי, מה הלחץ להכניס בפלופ בעומק כזה? אתה מקפל אותו מ-KQo שיכול לפגוע ולהכניס ערימה. סט גם גבולי.
    זוגיים אולי לפעמים, אבל זה מעט מאוד קומבוס רק סוטד וכנראה רק 2 קומבו של T8 ו2 של 68.
    עם מה נשארנו? בעיקר Tx ואולי מעט בלופים עם קצת אקוויטי.

13. הסמל האישי של leonpsg
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    192
    קיבל תודה 175 פעמים ב109 הודעות
    אני חושב שהפתיחה הזו פריפלופ ממש לא טובה בשולחן של 8 שחקנים.
    הכפתור,הסמול, והביג עם VPIP ממש נמוך אולי בגלל זה הוא הרחיב את הטווח (למרות שבאקסל הVPIP מתאפס כל טורניר מחדש אז לא יודע כמה הנתון הזה משמעותי).

נושאים דומים

1. טווח השוואה נגד סמול אגרסיבי שאנחנו קצרים,עמוק בסאנדי סטורם
    על ידי baraksam4 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 02/03/2016, 17:44
  2. חשב שאנחנו מתחלקים הטמבל
    על ידי kakayeled בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 25/11/2012, 09:58
  3. לא יודע מה קרה לי
    על ידי timorm1 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 32