טורנירים ב7xl

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-11 מתוך 11
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

Unhappy טורנירים ב7xl

הי חברים
    דעתכם לגבי כמות buy in שצריך כדי לרוץ עמוק בטורנירים אונליין. אני שחקן טורנירים די טוב ועשיתי די הרבה כסף מפוקר כששיחקתי ביום יום. הבעיה שבאונליין אני מודח פעם אחר פעם בעקבות bad bits. אם מוסיפים את הפעמים שמן הסתם הכנסתי את הכסף כשאני מאחורה יוצא שאני לא ממש מצליח להגיע לכסף או לשולחן הסופי. לעצתכם אודה

2. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    1
    קיבל תודה 2 פעמים ב2 הודעות
    זה תלוי במה שנוח לך, לדעתי תגביל את ה buyins ככה שיספיקו לך ל100 כניסות.

וסתם טיפ, תמיד תלמד ותכוון להשתפר. זה שאתה שחקן טוב לא בהכרח אומר שאין לך leaks ותצליח להדביק טורניר אם בכלל.

3. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    אחינו אני די מזדהה , אבל כנראה יותר ותיק ממך ב XL אז קבל כמה טיפים

1. הפילד במיקרו ובלואו לא תמיד כבשי לחלוטין. מציע לא לזלזל ולשחק שם כמעט תמיד רק TAG.
    2. נפח נפח נפח! לשחק המון, לשחק רק EV+ , לבנות ערמות מפלצת שיאפשרו לך לחיות גם אחרי הביטים המופרעים ( והם הזויים בעליל ). קל לדבר אבל הרבה ריכוז ולימוד.
    3. הפרסים בXL הם סופר מגה top heavy, שים לב, גם בסשן של 5000 שחקנים, מתחת למקום 4 אתה לא רואה RBJ = real bankroll jumper = כסף משמעותי. לכן סעיף 2. למעלה
    4. חוויית המשתמש והאווירה באתר הזה - יותר ממושלם. אין אלטרנטיבה ושווה להתאמץ.
    5. אם אתה טוב ורווחי תתחיל ב400 buy ins ואל תתייאש גם אם נופל ב 300.

הצלחה
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 24/01/2021 ב 01:11.

4. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    250-1000 בייאין נחשב התחום הבטוח לשחקן מרוויח, כמה בדיוק זה תלוי בהרבה גורמים בעיקר בROI שלך ובגודל הפילד הממוצע. ההתרכזות בבד ביטים ואיך אתה רץ זה ליק מאוד גדול של הרבה שחקנים בלאו סטייקס, כמעט שאי אפשר להתקדם במשחק בלי לפתור את העניין הזה. תחשוב תמיד מה אתה יכול לשפר במשחק שלך איך אתה רץ זה לא בשליטתך, יהיו תקופות טובות ורעות אם אתה משחק לטווח הארוך, תתרכז במשחק שלך במקום במה שמסביב והכל יסתדר מעצמו עם הזמן, אחרת הסיכוי שלך להצליח בעולם הזה אפסי.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 24/01/2021 ב 03:48.

5. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    -,,,,,,,,,,,,,,,ההתרכזות בבד ביטים ואיך אתה רץ זה ליק מאוד גדול של הרבה שחקנים בלאו סטייקס, ,,,,,,,,,,,,
    רוב השחקנים בעולם לא רובוטים אחינו
    אחרי 100, 200, וגם 400 ביטים על הראש משך שבועות על חודשים - איך לא תתרכז בזה?
    שחקן טוב - יעשה הפסקה. יקטין ביי אינים. יאוורר מוח וימשיך עם EV+ עד למהפך
    שחקן רע - ייכנס באמ אמ אמא של הפילד יפסיד רול אחרי רול אחרי רול עד שיפרוש
    זה ההבדל
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 24/01/2021 ב 04:37.

6. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    היחס של שחקנים שונים לריצה רעה הוא מאוד שונה, אני יכול מהניסוח של פוסט בודד פה בפורום של מישהו עם ריצה רעה להגיד לך בדיוק די גבוה איך הוא משחק, איזה לימיטים הוא מנצח ובכמה bb/100, יש לי מספיק ניסיון בפוקר וראיתי מספיק שחקנים ויש קורלציה מאוד גבוהה בין איך שחקן תופס את עניין המזל בפוקר לכמה הוא מצליח.

זה לא שהתעלמות מוחלטת מריצה רעה יהפוך אותך פתאום לשחקן מרסק (למרות שזה בטוח עדיף לעומת בכי על מר גורלך), מה שקורה בפועל זה שככל שמישהו יותר מתרכז בריצה רעה ככה הוא יותר בורח מאחריות אישית שלו לתקן את המצב שלו, בא ניקח שני שחקנים אבי ובני. אבי שחקן מרסק, עובד כל יום לשפר את המשחק שלו כדי להגדיל את הפער מהפילד ולעלות בסכומים, אם הוא פתאום חוטף סווינג ההתמודדות שלו היא לנצל את המצב לבדוק ולשפר את המשחק שלו אפילו יותר מהרגיל (למרות שגם בזמנים טובים הוא משקיע הרבה), הוא שולח הסיטוריית ידיים לחברים לבדוק אותו, לומד שעתיים כל יום במקום שעה, יורד בסכומים קצת כדי להגדיל ביטחון עד שהסווינג יעבור, ובטווח הארוך הסווינג רק שיפר אותו עוד יותר. אבי יודע כמה הוא רחוק משלמות כי הוא לומד כל יום ומוצא שיפורים חדשים במשחק שלו כל יום.
    בני לעומת זאת עובד על המשחק שעה בשבוע במקרה הטוב, בטוח שהוא שחקן די טוב ומרגיש טוב מספיק כדי להרוויח, כן הוא עושה טעויות לפעמים אבל כולם עושים, אם הוא חוטף סווינג הוא פשוט אומר לעצמו ולכל מי שמוכן לשמוע כמה רע הוא רץ וממשיך כרגיל בשגרה שלו עד שהסווינג עובר או עד שמאוחר מדי, לפעמים הוא אפילו ישחק ממש גרוע אבל מכח הברגל יאשים בד ביט אחד בסשן במקום לראות כמה טעויות הוא עשה היום ולהתחיל לתקן אותן, הפילד לאט לאט משתפר, אבל בני נשאר תמיד תקוע במקום

לאורך זמן אבי ובני אוכלים את הדייסה שהם בישלו.

7. 2 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

badgersoul (24/01/2021), Rafi_Vegas (24/01/2021)

8. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    אתה צודק במאה אחוז. אני אכן עובד על המשחק שלי די הרבה. החולשה העיקרית שלי היא פוקט פרז נמוכים מעשיריות ומטה. לעמים משחק איתם כמו בקאש לפעמים דוחף בזמן הלא נכון

9. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    ,,,,,, אבל בני נשאר תמיד תקוע במקום,,,,,
    חחחחחחח

GOD
    בוא נעשה HU
    25,000 ידיים
    2\5
    נסטרים בטוויץ' ובטיוב ובוויינט ?

10. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

GOD (25/01/2021)

11. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    היחס של שחקנים שונים לריצה רעה הוא מאוד שונה, אני יכול מהניסוח של פוסט בודד פה בפורום של מישהו עם ריצה רעה להגיד לך בדיוק די גבוה איך הוא משחק, איזה לימיטים הוא מנצח ובכמה bb/100, יש לי מספיק ניסיון בפוקר וראיתי מספיק שחקנים ויש קורלציה מאוד גבוהה בין איך שחקן תופס את עניין המזל בפוקר לכמה הוא מצליח.

זה לא שהתעלמות מוחלטת מריצה רעה יהפוך אותך פתאום לשחקן מרסק (למרות שזה בטוח עדיף לעומת בכי על מר גורלך), מה שקורה בפועל זה שככל שמישהו יותר מתרכז בריצה רעה ככה הוא יותר בורח מאחריות אישית שלו לתקן את המצב שלו, בא ניקח שני שחקנים אבי ובני. אבי שחקן מרסק, עובד כל יום לשפר את המשחק שלו כדי להגדיל את הפער מהפילד ולעלות בסכומים, אם הוא פתאום חוטף סווינג ההתמודדות שלו היא לנצל את המצב לבדוק ולשפר את המשחק שלו אפילו יותר מהרגיל (למרות שגם בזמנים טובים הוא משקיע הרבה), הוא שולח הסיטוריית ידיים לחברים לבדוק אותו, לומד שעתיים כל יום במקום שעה, יורד בסכומים קצת כדי להגדיל ביטחון עד שהסווינג יעבור, ובטווח הארוך הסווינג רק שיפר אותו עוד יותר. אבי יודע כמה הוא רחוק משלמות כי הוא לומד כל יום ומוצא שיפורים חדשים במשחק שלו כל יום.
    בני לעומת זאת עובד על המשחק שעה בשבוע במקרה הטוב, בטוח שהוא שחקן די טוב ומרגיש טוב מספיק כדי להרוויח, כן הוא עושה טעויות לפעמים אבל כולם עושים, אם הוא חוטף סווינג הוא פשוט אומר לעצמו ולכל מי שמוכן לשמוע כמה רע הוא רץ וממשיך כרגיל בשגרה שלו עד שהסווינג עובר או עד שמאוחר מדי, לפעמים הוא אפילו ישחק ממש גרוע אבל מכח הברגל יאשים בד ביט אחד בסשן במקום לראות כמה טעויות הוא עשה היום ולהתחיל לתקן אותן, הפילד לאט לאט משתפר, אבל בני נשאר תמיד תקוע במקום

לאורך זמן אבי ובני אוכלים את הדייסה שהם בישלו.
    שולח את זה לכמה אנשים

12. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

GOD (25/01/2021)

13. הסמל האישי של leonpsg
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    193
    קיבל תודה 176 פעמים ב110 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה
    חחחחחחח

GOD
    בוא נעשה HU
    25,000 ידיים
    2\5
    נסטרים בטוויץ' ובטיוב ובוויינט ?
    אם תפסיד פחות מ50 באיי אין, קיבלת 500$ באקסל.

14. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    יאללה

נושאים דומים

1. VPN ב7XL