מי זאת הפועל ???

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 63
  1. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    במקור פורסם על ידי eberger צפה בהודעה
    אח בכיינות בכיינות, הפועל אלופה בטעות? מזל שיש את השיטה להאשים.
    אתה צודק, לא צריך להאשים שום שיטה...פשוט אני לא זוכר מתי הייתה אליפות האחרונה שלכם לפני זה, או זאת שלפניה... ככה זה כשיש רק קבוצה אחת בארץ בשני העשורים האחרונים וקוראים לה מכבי חיפה.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    40
    קיבל תודה 23 פעמים ב21 הודעות
    הפועל היא סתם קבוצה זונה בתל אביב יש רק קבוצה אחת וקוראים לה מכבי תל אביב
    הפועל זה קבוצה של ערבים מסריחים

3. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    קיבל תודה 140 פעמים ב100 הודעות
    במקור פורסם על ידי poker צפה בהודעה
    הפועל היא סתם קבוצה זונה בתל אביב יש רק קבוצה אחת וקוראים לה מכבי תל אביב
    הפועל זה קבוצה של ערבים מסריחים
    אין ספק שאתה צודק. כשמסבירים לי לאט, וברמה גבוהה של כתיבה ומשלב לשוני אני מבין מאוד מהר. אתה בן 6?

מכל החרא מסביב, אוהד הפועל תל אביב

4. המשתמשים הבאים מודים ל eberger על התגובה המועילה:

Tilterovich (16/11/2010)

5. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    אתה צודק, לא צריך להאשים שום שיטה...פשוט אני לא זוכר מתי הייתה אליפות האחרונה שלכם לפני זה, או זאת שלפניה... ככה זה כשיש רק קבוצה אחת בארץ בשני העשורים האחרונים וקוראים לה מכבי חיפה.
    2000, 1988, ואין ויכוח, הם הקבוצה הכי הישגית ב-20 השנים האחרונות.

6. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    522
    2000, 1988, ואין ויכוח, הם הקבוצה הכי הישגית ב-20 השנים האחרונות.
    סחטיין על הזיכרון...1988 זה פרה היסטורי =)
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

7. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    סחטיין על הזיכרון...1988 זה פרה היסטורי =)
    TY

8. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    40
    אין ספק שאתה צודק. כשמסבירים לי לאט, וברמה גבוהה של כתיבה ומשלב לשוני אני מבין מאוד מהר. אתה בן 6?
    אוהד שרוף פשוט של מכבי בגלל זה השנאה שלי להפועל.
    בארץ אולי אתם מככבים אבל בליגת האלופות אתם פשוט אפסים מסריחים נקודה אחת חחחחח
    זה היה ברור שבארץ זכיתם בגלל הקיצוץ המסריח הזה, הקבוצה שהייתה צריכה לזכות היא מכבי חיפה שדווקא אין לי בעיה שהיא הייתה זוכה. גביע המדינה קיבלתם בגמר קבוצה קלה פחח בני יהודה קבוצה עם תקציב של שקל וחצי
    לזה אתה קורא דאבל. עדיף כבר לא לזכות מאשר לזכות בדאבל ב"חאווה"

9. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    40
    קיבל תודה 138 פעמים ב75 הודעות
    זה היה ברור שבארץ זכיתם בגלל הקיצוץ המסריח הזה, הקבוצה שהייתה צריכה לזכות היא מכבי חיפה שדווקא אין לי בעיה שהיא הייתה זוכה. גביע המדינה קיבלתם בגמר קבוצה קלה פחח בני יהודה קבוצה עם תקציב של שקל וחצי
    אני לא אוהד הפועל, את האמת אני אפילו שונא אותם.
    אבל אני פשוט מתפלל שתסתום כבר.
    כמה שטויות אתה יכול לדבר.

10. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    אוהד שרוף של מכבי, זה אומר שאתה יכול להיות גזען מטונף ולקלל קבוצה "ערבים"? אני מעדיף חברים ערבים מאשר יהודים כמוך. הקבוצה שהייתה צריכה לזכות זאת מכבי חיפה, מה לעשות שהשיטה דפוקה, והיא דפוקה, אז אנחנו הרווחנו מההפקר. השנה זה יכול להיות אתם. אני מתנצל בשם מועדון הכדורגל הפועל ת"א שדווקא בני יהודה הגיעה לגמר הגביע נגדנו ולא צ'לסי. תזכיר לי באיזה שלב בגביע אתם עפתם בשנה שעברה? אה כן, תזכיר לי מתי אתם זכיתם בדאבל לאחרונה? ומה עשיתם עם המאמן שלכם באותו קיץ?
    ולצחוק על קבוצה ישראלית שמשיגה נקודה אחת בליגת האלופות זה כמו לצחוק על תינוק בן חודש שלא מצליח ללכת - מה לעשות שהוא עדיין לא מפותח מספיק בשביל זה?

11. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    522
    אוהד שרוף של מכבי, זה אומר שאתה יכול להיות גזען מטונף ולקלל קבוצה "ערבים"? אני מעדיף חברים ערבים מאשר יהודים כמוך
    אני דווקא אוהב את הפוסט שלך אבל המשפט הזה רע בכמה רמות שונות...

12. הסמל האישי של dddr1
    זוגיים

מוניטין
    8 (11)
    הודה
    86
    קיבל תודה 21 פעמים ב20 הודעות
    אוהד שרוף של מכבי, זה אומר שאתה יכול להיות גזען מטונף ולקלל קבוצה "ערבים"? אני מעדיף חברים ערבים מאשר יהודים כמוך. הקבוצה שהייתה צריכה לזכות זאת מכבי חיפה, מה לעשות שהשיטה דפוקה, והיא דפוקה, אז אנחנו הרווחנו מההפקר. השנה זה יכול להיות אתם. אני מתנצל בשם מועדון הכדורגל הפועל ת"א שדווקא בני יהודה הגיעה לגמר הגביע נגדנו ולא צ'לסי. תזכיר לי באיזה שלב בגביע אתם עפתם בשנה שעברה? אה כן, תזכיר לי מתי אתם זכיתם בדאבל לאחרונה? ומה עשיתם עם המאמן שלכם באותו קיץ?
    ולצחוק על קבוצה ישראלית שמשיגה נקודה אחת בליגת האלופות זה כמו לצחוק על תינוק בן חודש שלא מצליח ללכת - מה לעשות שהוא עדיין לא מפותח מספיק בשביל זה?
    מה שהכי מצחיק שאוהדי מכבי עדיין בטוחים שהם אוהדים של קבוצה גדולה פחחחח אתם בדיחה עלובה!!!

ובתור אוהד חיפה שרוף נמאס כבר עם הבכיינות הזאת כן קיזוז,לא קיזוז , היינו צריכים לנצח את בני יהודה ולקחת בלי החסדים של אף אחד. מה אשמה הפועל ת"א שהשיטה מטומטמת?!!

13. המשתמשים הבאים מודים ל dddr1 על התגובה המועילה:

gana2 (16/11/2010)

14. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    40
    איכסה הפועל תל אביב אפילו במשחקים של ביתר וחיפה, כל האוהדים מקללים את הפועל ת''א ולמה??? כי היא קבוצה של ערבים חצי מהסגל שלכם הם ערבים.אני שונא ערבים מסיבות אישיות.
    אתה קורא לי גזען? כשיאלו אותך ליד מי תרצה לגור בשכונה עם ערבים או יהודים אני כמעט בטוח שאתה תבחר ביהודים אז תפסיק לזבל את המוח שאתה מעדיף חברים ערבים מאשר יהודים כמוני.
    האליפות שלקחתם הייתה לא מוצדקת וללא הקיצוץ לא הייתם לוקחים.
    ודרך אגב למי יש יותר תארים ויותר אוהדים בתל אביב, למכבי או להפועל?

15. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (19)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,108 פעמים ב2,684 הודעות
    איכסה הפועל תל אביב אפילו במשחקים של ביתר וחיפה, כל האוהדים מקללים את הפועל ת''א ולמה??? כי היא קבוצה של ערבים חצי מהסגל שלכם הם ערבים.אני שונא ערבים מסיבות אישיות.
    אתה קורא לי גזען? כשיאלו אותך ליד מי תרצה לגור בשכונה עם ערבים או יהודים אני כמעט בטוח שאתה תבחר ביהודים אז תפסיק לזבל את המוח שאתה מעדיף חברים ערבים מאשר יהודים כמוני.
    האליפות שלקחתם הייתה לא מוצדקת וללא הקיצוץ לא הייתם לוקחים.
    ודרך אגב למי יש יותר תארים ויותר אוהדים בתל אביב, למכבי או להפועל?
    [X] Racist ban
    נערך לאחרונה על ידי chump; 15/11/2010 ב 22:54. סיבה: ואת זה אומר אוהד בית"ר

16. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    40
    במקור פורסם על ידי chump צפה בהודעה
    [X] Racist ban
    על מה באן, על זה שאני מביע את דעתי שאני שונא ערבים? חופש הביטוי גבר אני לא פוגע באף אחד, אני לא סוחף אף אחד אחרי לשנוא ערבים אני פשוט אומר שאני שונא ערבים מסיבות אישיות.
    ולא הבנתי איך מדיון על כדורגל הגענו לדיון על פוליטקה

17. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    על מה באן, על זה שאני מביע את דעתי שאני שונא ערבים? חופש הביטוי גבר אני לא פוגע באף אחד, אני לא סוחף אף אחד אחרי לשנוא ערבים אני פשוט אומר שאני שונא ערבים מסיבות אישיות.
    ולא הבנתי איך מדיון על כדורגל הגענו לדיון על פוליטקה
    אני בשכונה מעדיף לגור ליד שכנים נחמדים. אתה לא עושה לי רושם של בנאדם נחמד, ללא קשר להיותך אוהד מכבי (תתפלא, יש לי גם חברים צהובים). ואיך הגענו לדיון על פוליטיקה? אתה הכנסת את המילה ערבים. וזה שיש לכם יותר תארים זה אחלה, ואם תמשיכו לחיות על האליפויות מהסבנטיז אז תגיעו רחוק. לנו יש יותר ניצחונות בדרבי אגב. ולגבי אוהדים? WOW, ממש הכנסת לי. אל תשאל כמה זה כואב שיש לכם יותר אוהדים מאיתנו. אני מעדיף בני אדם איתי ביציע, ולא גזענים.

18. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    אני דווקא אוהב את הפוסט שלך אבל המשפט הזה רע בכמה רמות שונות...
    אני מסתכל על אדם באשר הוא אדם. לא אכפת לי אם הוא אוהד מכבי, בית"ר, הפועל עכו, תומך בכהנא או מפנטז על תמר גוז'נסקי. אם הוא בן אדם, סבבה, אם הוא גזען - לא בבית ספרי!

19. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    522
    אני מסתכל על אדם באשר הוא אדם. לא אכפת לי אם הוא אוהד מכבי, בית"ר, הפועל עכו, תומך בכהנא או מפנטז על תמר גוז'נסקי. אם הוא בן אדם, סבבה, אם הוא גזען - לא בבית ספרי!
    לא ירדת לסוף דעתי... המשפט שלך גם גזעני... כאילו חברים ערבים נחותים מחברים יהודים...

20. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    40
    אני בשכונה מעדיף לגור ליד שכנים נחמדים. אתה לא עושה לי רושם של בנאדם נחמד, ללא קשר להיותך אוהד מכבי (תתפלא, יש לי גם חברים צהובים). ואיך הגענו לדיון על פוליטיקה? אתה הכנסת את המילה ערבים. וזה שיש לכם יותר תארים זה אחלה, ואם תמשיכו לחיות על האליפויות מהסבנטיז אז תגיעו רחוק. לנו יש יותר ניצחונות בדרבי אגב. ולגבי אוהדים? WOW, ממש הכנסת לי. אל תשאל כמה זה כואב שיש לכם יותר אוהדים מאיתנו. אני מעדיף בני אדם איתי ביציע, ולא גזענים.
    אני עושה רושם של בנאדם לא נחמד? למה בגלל שאני לא אוהב ערבים?
    אתה רוצה לפתוח דיבור על פוליטיקה בוא נפתח.
    הערבים שאתה כל כך אוהב רוצים להשתלט לנו על המדינה, מה עם האנשים מגוש קטיף? גירשו אותם מהבית שלהם מהאזור שלהם ולמה?? בשביל שלערבים שאתה כל כך אוהב יהיו שם במקומם .
    אני בטוח שאם היו מגרשים אותך מהאזור שלך בשביל ערבים אתה הייתה שונא אותם גם, לא ככה?
    תחשוב על המשפחות השכולות שהילדים שלהם נרצחו בגלל הערבים שאתה כל כך אוהב, עליהם אתה לא חושב?
    על החייל שעכשיו עומד בקור בחושך ומחכה למשמרת של 6 שעות ומתכנן לא לישון בשביל שאתה תוכל לישון בלילה, בבית המחומם שלך ובלי פחד.
    לפי מה שהבנתי אתה שמאלני ואין לי שום דבר נגדם כל עוד הם לא שופטים אותי בדעותיי, אבל שאני שומע משפט שיהודי מעדיף ערבי על יהודי זה פשוט מרתיח אותי.
    אתה בטח חושב אני איזה ערס גזען ומסריח משכונת התקווה, אז לידיעתך אני בנאדם מאוד נחמד והכי רחוק מלהיות ערס, אני בכלל לא גזען אין לא שום דבר נגד שחורים, סינים,רוסים, תאילנדים, ולהפך יש לי הרבה חברים רוסים ושחורים אז גזען אני הכי לא.

21. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות

22. 2 המשתמשים הבאים הודו לSnowRoll על ההודעה המועילה:

er4n (16/11/2010), tomsilk (16/11/2010)

23. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (15)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    אני עושה רושם של בנאדם לא נחמד? למה בגלל שאני לא אוהב ערבים?
    אתה רוצה לפתוח דיבור על פוליטיקה בוא נפתח.
    הערבים שאתה כל כך אוהב רוצים להשתלט לנו על המדינה, מה עם האנשים מגוש קטיף? גירשו אותם מהבית שלהם מהאזור שלהם ולמה?? בשביל שלערבים שאתה כל כך אוהב יהיו שם במקומם .
    אני בטוח שאם היו מגרשים אותך מהאזור שלך בשביל ערבים אתה הייתה שונא אותם גם, לא ככה?
    תחשוב על המשפחות השכולות שהילדים שלהם נרצחו בגלל הערבים שאתה כל כך אוהב, עליהם אתה לא חושב?
    על החייל שעכשיו עומד בקור בחושך ומחכה למשמרת של 6 שעות ומתכנן לא לישון בשביל שאתה תוכל לישון בלילה, בבית המחומם שלך ובלי פחד.
    לפי מה שהבנתי אתה שמאלני ואין לי שום דבר נגדם כל עוד הם לא שופטים אותי בדעותיי, אבל שאני שומע משפט שיהודי מעדיף ערבי על יהודי זה פשוט מרתיח אותי.
    אתה בטח חושב אני איזה ערס גזען ומסריח משכונת התקווה, אז לידיעתך אני בנאדם מאוד נחמד והכי רחוק מלהיות ערס, אני בכלל לא גזען אין לא שום דבר נגד שחורים, סינים,רוסים, תאילנדים, ולהפך יש לי הרבה חברים רוסים ושחורים אז גזען אני הכי לא.
    אחי, זה פורום של שחקני פוקר, קבל את האנלוגיה:
    שחקן פוקר = אדם חושב
    אדם חושב = נאור
    נאור = לא גזען

לא יודע בן כמה אתה, אבל אתה אוחז בדעות קדומות חמורות והתפיסת עולם שלך מעוותת בטירוף.
    אני מאוד מקווה בשבילך שהמוח שלך יתפתח בשביל להסתכל על העולם בצורה יותר ריאלית, ואולי עוד צפוי לך עתיד מוצלח.
    ועכשיו אתה בטח תחשוב שאנחנו שמאלנים, מבלי שבכלל תדע מה ההגדרה לשמאלני.
    אה, ואני לא שמאלני.

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הפועל ת"א - הפועל ב"ש
    על ידי Wogee בפורום ספורט
    תגובות: 64
    הודעה אחרונה: 30/12/2013, 22:48
  2. הפועל
    על ידי yossi134 בפורום ספורט
    תגובות: 67
    הודעה אחרונה: 18/05/2013, 12:59
  3. הפועל.