מי זאת הפועל ???

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון ... 2 3 4 אחרוןאחרון
מציג הודעות 41-60 מתוך 63
  1. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    קיבל תודה 140 פעמים ב100 הודעות
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    לא ירדת לסוף דעתי... המשפט שלך גם גזעני... כאילו חברים ערבים נחותים מחברים יהודים...
    זה היה לפי האנלוגיה של המשתמש POKER. אני לא רואה שום אדם כנחות מהשני.

מכל החרא מסביב, אוהד הפועל תל אביב

2. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי poker צפה בהודעה
    אני עושה רושם של בנאדם לא נחמד? למה בגלל שאני לא אוהב ערבים?
    אתה רוצה לפתוח דיבור על פוליטיקה בוא נפתח.
    הערבים שאתה כל כך אוהב רוצים להשתלט לנו על המדינה, מה עם האנשים מגוש קטיף? גירשו אותם מהבית שלהם מהאזור שלהם ולמה?? בשביל שלערבים שאתה כל כך אוהב יהיו שם במקומם .
    אני בטוח שאם היו מגרשים אותך מהאזור שלך בשביל ערבים אתה הייתה שונא אותם גם, לא ככה?
    תחשוב על המשפחות השכולות שהילדים שלהם נרצחו בגלל הערבים שאתה כל כך אוהב, עליהם אתה לא חושב?
    על החייל שעכשיו עומד בקור בחושך ומחכה למשמרת של 6 שעות ומתכנן לא לישון בשביל שאתה תוכל לישון בלילה, בבית המחומם שלך ובלי פחד.
    לפי מה שהבנתי אתה שמאלני ואין לי שום דבר נגדם כל עוד הם לא שופטים אותי בדעותיי, אבל שאני שומע משפט שיהודי מעדיף ערבי על יהודי זה פשוט מרתיח אותי.
    אתה בטח חושב אני איזה ערס גזען ומסריח משכונת התקווה, אז לידיעתך אני בנאדם מאוד נחמד והכי רחוק מלהיות ערס, אני בכלל לא גזען אין לא שום דבר נגד שחורים, סינים,רוסים, תאילנדים, ולהפך יש לי הרבה חברים רוסים ושחורים אז גזען אני הכי לא.
    אני אהיה כנה איתך. אני הייתי שמאלני פעם, ובבחירות האחרונות הצבעתי לברק הסמרטוט רצפה. אני לא מגדיר את עצמי היום מבחינה פוליטית כי אין מפלגה שתואמת את דעותיי. גם בתור שמאלן מצוי, הייתי נגד ההתנתקות. לא הלכתי עם סרט כתום, אבל בהחלט התנגדתי לרעיון שמפנים יישובים מבלי שמקבלים לכך תמורה, אלא אם איום בטחוני נחשב כתרומה. האנלוגיה שלך שכל ערבי הוא מחבל, שרצח חיילי צה"ל, היא פשוט לא נכונה - ואת זה אני יכול להוכיח בלי בעיה. החיילים שנהרגו בשמירה על הארץ, נורו על ידי מחבלים(!), ערבים, נכון, אבל קודם כל מחבלים.

אני לא מעדיף ערבים על יהודים, או יהודים על ערבים. אני מעדיף שיהיו בסביבתי אנשים סימפטיים, שלא מבדילים בין דת/גזע/לאום, אלא מסתכלים על האדם באשר הוא אדם.

3. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (16)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    הגועל תל אביב - אליפות לא תיקחו השנה ונקודות בטדי בטח שלא, מחכים לתת לכם חמישיה בטדי אולי עד אז אניימה יעוף מפה בינואר ולא יהיה מי שיציל לכם את התחת פעם אחרי פעם.
    וכן אין לי בעיה להודות שהוא אחד השוערים הכי טובים בעולם ואין לי מושג מה הוא עושה בארץ.

4. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי Ori_Hasson צפה בהודעה
    הגועל תל אביב - אליפות לא תיקחו השנה ונקודות בטדי בטח שלא, מחכים לתת לכם חמישיה בטדי אולי עד אז אניימה יעוף מפה בינואר ולא יהיה מי שיציל לכם את התחת פעם אחרי פעם.
    וכן אין לי בעיה להודות שהוא אחד השוערים הכי טובים בעולם ואין לי מושג מה הוא עושה בארץ.
    אתה מדבר הרבה מעל הגובה של הקבוצה שלך, לפחות כמו שהיא נראית היום.
    אניימה הוא אגדה, לא סתם קראתי לכלב שלי על שמו...

5. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (16)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    בלי ורמוט ואניימה אתם סתם עוד קבוצה

6. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    40
    קיבל תודה 23 פעמים ב21 הודעות
    במקור פורסם על ידי Sick צפה בהודעה
    אחי, זה פורום של שחקני פוקר, קבל את האנלוגיה:
    שחקן פוקר = אדם חושב
    אדם חושב = נאור
    נאור = לא גזען

לא יודע בן כמה אתה, אבל אתה אוחז בדעות קדומות חמורות והתפיסת עולם שלך מעוותת בטירוף.
    אני מאוד מקווה בשבילך שהמוח שלך יתפתח בשביל להסתכל על העולם בצורה יותר ריאלית, ואולי עוד צפוי לך עתיד מוצלח.
    ועכשיו אתה בטח תחשוב שאנחנו שמאלנים, מבלי שבכלל תדע מה ההגדרה לשמאלני.
    אה, ואני לא שמאלני.
    כמו שאמרתי אין לי שום דבר נגד השמלאנים, פשוט כשהוא אמר שהוא יהודי על ערבי זה הרתיח אותי
    אתה צודק אולי אני פרימטיבי בגלל המחשבות שלי שאני שונא ערבים, אבל לפחות לי יש את הסיבות לשנוא אותם אז אל תבוא ותטיף לי מוסר שהתפיסת עולם שלי מעוותת.

7. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    בלי ורמוט ואניימה אתם סתם עוד קבוצה
    מאוהד שהקבוצה שלו היא סתם, כולל כל הסגל שלה שמשם לא הייתי לוקח שחקן אחד להרכב של הקבוצה שלי כיום, אני באמת לא מצפה לשמוע משפט כזה. אגב, מה עם שכטר? ידין? דאגלס?
    אניימה כרגע הוא בין חצי לשלושת-רבעי קבוצה בהפועל, אבל על המשפט שלך אני יכול להגיב בצורה ממש לא בוגרת: אם לסבתא היו גלגלים, היא הייתה קורקינט...

8. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    40
    קיבל תודה 138 פעמים ב75 הודעות
    הקבוצה שלו היא סתם אבל בכל זאת חילצתם נגדה תיקו בבית שלכם.
    אומר משהו גם עליכם,
    ואני מאמין שהתכוונת שאם לסבתא היו ביצים אז היא כנראה הייתה סבא.

9. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי DubleBellyBuster צפה בהודעה
    הקבוצה שלו היא סתם אבל בכל זאת חילצתם נגדה תיקו בבית שלכם.
    אומר משהו גם עליכם,
    ואני מאמין שהתכוונת שאם לסבתא היו ביצים אז היא כנראה הייתה סבא.
    להעביר ביקורת על המשחק של הפועל נגד בית"ר זה לגיטימי, אבל לזלזל בנו ולחכות לחמישיה היפותטית שתגיע אי שם - בעיקר מביך.
    ויאללה, הולך איתך, שתהיה סבא.

10. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    יש הבדל בין להגיד שכל הערבים מסריחים וצריך להרוג את כולם לבין להעדיף יהודים על ערבים כי זה העם שלך והלאום שלך והתרבות שלך וההיסטוריה המשותפת שלכם, והדגל וההמנון המשותפים שלכם. אז כן, חיי יהודים יותר חשובים מחיי ערבים ואין מה להשוות בכלל כי זה שהם גרים בארץ שלי לא הופך אותם לבני עמי. אבל עדיין לא צריך להתייחס אליהם בצורה יותר גרועה מאשר היחס לשאר העמים.

11. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    רק נקודה למחשבה: אני לא אוהד אף אחת מהקבוצות מהויכוח המטופש הזה (למי יש "זקן" יותר ארוך, למי היה זקן יותר ארוך בעבר ולמי יהיה זקן יותר ארוך בעתיד),

אבל עזבו אתכם מהדיונים השטותיים על מוצא של אנשים. הפורום הזה הוכיח שהוא לא צריך את זה.
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

12. הסמל האישי של AVI0707
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    40 (14)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    1,839
    קיבל תודה 886 פעמים ב604 הודעות
    מספיקקקקקק
    אנכנו בפורום פוקר
    לא במליאת הכנסת

נ.ב
    יאללה מכבי
    i believe i can fly

13. הסמל האישי של Tilterovich
    סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    462
    קיבל תודה 277 פעמים ב130 הודעות
    אל: כל מען דבעי

הנדון: אמא שלך זונה ואחותך בגבס, תמות אמן

עותקים: אמא שלך, אחותך, הרב הראשי לישראל, משרד מבקר המדינה, סלים טועמה

כבודו

קודם כל תרשה לי לפתוח בקקי פיפי, בולבול, פות גם לך.
    דבר שני, שילשול, צואה, קיא וחרא.
    אחר כך איזו אוסיף גם שטות גזענית שנובעת מבורות וטיפשות.
    נסגור עם מוות לאיזה מגזר, אולי גם שפם קטן ותסרוקת מוזרה.
    אפשר להוסיף גם את שואת העם הארמני ושיזדיינו הטורקים.
    לסיכום:
    1. אמא שלך זונה
    2. הכל עובר עליך וקקה בידך
    3. אונה לך ואונה לך

בברכת יאללה הפועל מלחמה
    ורבק למה אני נכנס לדיונים העקרים האלו
    שלך, ידידך האפיקורס, אוהב הערבים ושונא ישראל
    טילטרוביץ
    AKA
    זה שבז לך ולריק שממנו התודעה שלך יוצאת

14. 4 המשתמשים הבאים הודו לTilterovich על ההודעה המועילה:

AVI0707 (16/11/2010), gana2 (16/11/2010), sceptic (16/11/2010), Sick (16/11/2010)

15. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (15)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    במקור פורסם על ידי poker צפה בהודעה
    כמו שאמרתי אין לי שום דבר נגד השמלאנים, פשוט כשהוא אמר שהוא יהודי על ערבי זה הרתיח אותי
    אתה צודק אולי אני פרימטיבי בגלל המחשבות שלי שאני שונא ערבים, אבל לפחות לי יש את הסיבות לשנוא אותם אז אל תבוא ותטיף לי מוסר שהתפיסת עולם שלי מעוותת.
    בטח שאני אטיף לך מוסר, בטח שאני אטען שתפיסתך מעוותת. אתה גזען בור וחשוך, תלך תגדל לעצמך עמוד שדרה ותחזיק באיזושהיא אידיאולוגיה במקום להיות מושפע מהתקשורת ומהסובבים אותך, אתה כותב כמו איזשהוא בטאון של התנחלות. אם אתה באמת רוצה לבוא ולנהל דיון רציני, אולי תרד לעומקו של עניין כשאתה רוצה להציג משהו שנראה לך "נכון".
    בינתים אתה פשוט גזען מגעיל, שאין לו מקום בין אנשים מתורבתים, אז אני בא ואומר, אם אין לך משהו ממש ממש ממש חכם להגיד - תחסוך מאיתנו.
    ושוב, אני כן אטיף מוסר.

16. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (16)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    במקור פורסם על ידי eberger צפה בהודעה
    מאוהד שהקבוצה שלו היא סתם, כולל כל הסגל שלה שמשם לא הייתי לוקח שחקן אחד להרכב של הקבוצה שלי כיום, אני באמת לא מצפה לשמוע משפט כזה. אגב, מה עם שכטר? ידין? דאגלס?
    אניימה כרגע הוא בין חצי לשלושת-רבעי קבוצה בהפועל, אבל על המשפט שלך אני יכול להגיב בצורה ממש לא בוגרת: אם לסבתא היו גלגלים, היא הייתה קורקינט...
    כי את תמוז רצית ? הרבה אנשים שאני מכיר שאוהדים הפועל תמיד היו אומרים שהוא לא שחקן וכמה שהוא גרוע אבל עכשיו כשהוא לובש אדום אז הם טוענים שהם חשבו שהוא גרוע והם אוכלים את הכובע, אז אני כאוהד ביתר לא חושב, אלא מודיע לכם שהוא לא שחקן כי הוא שיחק אצלנו 3 שנים אם לא יותר ובקושי כבש 10 גולים, שחקן חלש מאוד משחק ראש על הפרצוף (הייתי המום ביום ראשון שהרוש הדף-פעם ראשונה בקריירה של טוטו שהוא נוגח למסגרת) אז אם לא עכשיו תבינו בסוף העונה טוטו תמוז לא שחקן.
    בן שושן אחד החלוצים הכי טובים בליגה ואני בטוח שאם הקבוצה תתחבר עוד טיפה ותצא להתחלה חדשה אתם תראו ממנו עוד הרבה, כמו הבעיטה בתחילת המשחק שאניימה הציל בקצות האצבעות, והוולה שלו שאם היה למסגרת כנראה היה גול,
    סטיבן כהן, שחקן שיש לו עוד הרבה מה להוכיח, לפני ביתר היה צריך לחתום בהפועל ולא היה אוהד אחד של הפועל של רצה אותו אצלכם, אתם תראו עוד הרבה ממנו במדים של ביתר אני מבטיח לך
    ברוכיאן שבעזרת השם חוזר סוף סוף גם לכושר הגופני שלו אחרי הפציעה וגם לכושר משחק, טכניקה חבל על הזמן למשל הכדור שהוא השאיר לעידן טל עם העקב, מהלך כדורגל יוצא מן הכלל ,
    תשמע אני לא מנסה להוכיח לך שהסגל של ביתר יותר טוב משל הפועל כי הוא לא, אבל ביחס לתקציב הוא מעולה.
    בית"ר ירושלים כיום אולי אחת הקבוצות הכי אטרקטיביות בארץ, עוד שנה שנתיים אנחנו נחזור להיות האימפריה הגדולה כי עד אז השחקנים הצעירים יתבגרו וישתפשפו ובטוח יגיע משקיע קטן בשביל להביא כמה זרים על רמה- מה שאין בביתר בגלל שאין כסף.
    הפועל קבוצה טובה עם כדורגל יפה אבל זה הכל עניין של זמן עד שיחטפו את אניימה ויחטפו את שכטר ותשארו עם כמה שטוטניקים כמו ויקטור מרעי ובן שהר, החלוצים הכי אטרקטיביים בליגה.
    נערך לאחרונה על ידי OriQ9s; 16/11/2010 ב 14:37.

17. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    מה שמצחיק אותי בכל הסיפור של האליפות זה הבאסה שתוקפת את אוהדי מכבי ובית"ר , לפעמים אני פשוט שוכח שמי שהתחרתה איתנו על האליפות והפסידה אותה בשניות האחרונות זאת בכלל חיפה , והשנאה של מכבי ובית"ר להפועל מתפוצצת להם בפרצוף כל פעם מחדש , מה לא עשיתם?

פתחתם רגליים מול חיפה , התבנקרתם מול הפועל , דיברתם המון שטויות על זה שאין סיכוי שהפועל תיקח אליפות בטדי , וזה התפוצץ לכם בפרצוף.
    כשמגיע לכם , אתם נענשים.

אבל כמו כבשים טובים , אתם לא לומדים מהטעויות , עשיתם את תרגיל יצחקי ועכשיו הוא ביציע , אף אחת ממכם כנראה לא תהיה בפלייאוף העליון , כי לאחת אין אוליגרך ולשניה יש את נמני .

נ.ב:

גם הפועל וחיפה לא נראות משהו , בטח ק"ש ועכו יילחמו על אליפות.

משחק עונה באצטדיון גרין לעייני 350 צופים.

18. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    כי את תמוז רצית ? הרבה אנשים שאני מכיר שאוהדים הפועל תמיד היו אומרים שהוא לא שחקן וכמה שהוא גרוע אבל עכשיו כשהוא לובש אדום אז הם טוענים שהם חשבו שהוא גרוע והם אוכלים את הכובע, אז אני כאוהד ביתר לא חושב, אלא מודיע לכם שהוא לא שחקן כי הוא שיחק אצלנו 3 שנים אם לא יותר ובקושי כבש 10 גולים, שחקן חלש מאוד משחק ראש על הפרצוף (הייתי המום ביום ראשון שהרוש הדף-פעם ראשונה בקריירה של טוטו שהוא נוגח למסגרת) אז אם לא עכשיו תבינו בסוף העונה טוטו תמוז לא שחקן.
    בן שושן אחד החלוצים הכי טובים בליגה ואני בטוח שאם הקבוצה תתחבר עוד טיפה ותצא להתחלה חדשה אתם תראו ממנו עוד הרבה, כמו הבעיטה בתחילת המשחק שאניימה הציל בקצות האצבעות, והוולה שלו שאם היה למסגרת כנראה היה גול,
    סטיבן כהן, שחקן שיש לו עוד הרבה מה להוכיח, לפני ביתר היה צריך לחתום בהפועל ולא היה אוהד אחד של הפועל של רצה אותו אצלכם, אתם תראו עוד הרבה ממנו במדים של ביתר אני מבטיח לך
    ברוכיאן שבעזרת השם חוזר סוף סוף גם לכושר הגופני שלו אחרי הפציעה וגם לכושר משחק, טכניקה חבל על הזמן למשל הכדור שהוא השאיר לעידן טל עם העקב, מהלך כדורגל יוצא מן הכלל ,
    תשמע אני לא מנסה להוכיח לך שהסגל של ביתר יותר טוב משל הפועל כי הוא לא, אבל ביחס לתקציב הוא מעולה.
    בית"ר ירושלים כיום אולי אחת הקבוצות הכי אטרקטיביות בארץ, עוד שנה שנתיים אנחנו נחזור להיות האימפריה הגדולה כי עד אז השחקנים הצעירים יתבגרו וישתפשפו ובטוח יגיע משקיע קטן בשביל להביא כמה זרים על רמה- מה שאין בביתר בגלל שאין כסף.
    הפועל קבוצה טובה עם כדורגל יפה אבל זה הכל עניין של זמן עד שיחטפו את אניימה ויחטפו את שכטר ותשארו עם כמה שטוטניקים כמו ויקטור מרעי ובן שהר, החלוצים הכי אטרקטיביים בליגה.
    את טוטו רציתי הרבה זמן בהפועל, כי חשבתי שהוא יכול לתרום. ושוב אתה הולך על הנקודה של שכטר. הוא שחקן על, שלוש רמות מעל הליגה, כמו אניימה, אבל הוא אצלנו לפחות עד סוף העונה, ואני מקווה שעוד הרבה קבוצות יסבלו מנחת זרועו. לגבי הטענה הראשונה שהדגשתי, אם הכדור היה במסגרת זה היה גול, מה לעשות שבן-שושן לא כזה עילוי. ואני סיימתי להתווכח איתך על כדורגל אם אתה טוען שקבוצה שמדורגת במקום ה-13 בליגה היא אחת הקבוצות הכי אטרקטיביות בארץ.

19. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (15)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    בטח שבית"ר אטרקטיבית, היא ניצחה 8-0 את ילדים ב אשדוד בגביע הקוקו

20. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי david_moshko צפה בהודעה
    יש הבדל בין להגיד שכל הערבים מסריחים וצריך להרוג את כולם לבין להעדיף יהודים על ערבים כי זה העם שלך והלאום שלך והתרבות שלך וההיסטוריה המשותפת שלכם, והדגל וההמנון המשותפים שלכם. אז כן, חיי יהודים יותר חשובים מחיי ערבים ואין מה להשוות בכלל כי זה שהם גרים בארץ שלי לא הופך אותם לבני עמי. אבל עדיין לא צריך להתייחס אליהם בצורה יותר גרועה מאשר היחס לשאר העמים.
    אני נולדתי לאם יהודיה, ולאב יהודי, אבל אני לא מגדיר את עצמי ככזה. הדגל וההמנון משותף גם לאזרחים הערבים-ישראלים, בין אם ירצו בכך או שלא. חיי יהודים לא חשובים יותר מחיי ערבים, דמם של הערבים הוא לא הפקר, בדיוק כמו שדם יהודים אינו הפקר. כולנו בני אדם שווים על כדור הארץ, ככה אני מאמין לפחות.

ויאללה, יש נסיעה לקרית טבעון למשחק של הפועל כדורסל, שזה הרבה יותר חשוב מיהודים, ערבים, שמאלנים, ימנים, גזענים, ואפילו מפוקר.

ומעניין מי הבוגר הראשון שירשום פה "אוסישקין חנייה", לו אני מאחל שהבית שלו יתמוטט בזמן שהוא ישן.

21. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    במקור פורסם על ידי eberger צפה בהודעה
    אני נולדתי לאם יהודיה, ולאב יהודי, אבל אני לא מגדיר את עצמי ככזה. הדגל וההמנון משותף גם לאזרחים הערבים-ישראלים, בין אם ירצו בכך או שלא. חיי יהודים לא חשובים יותר מחיי ערבים, דמם של הערבים הוא לא הפקר, בדיוק כמו שדם יהודים אינו הפקר. כולנו בני אדם שווים על כדור הארץ, ככה אני מאמין לפחות.

ויאללה, יש נסיעה לקרית טבעון למשחק של הפועל כדורסל, שזה הרבה יותר חשוב מיהודים, ערבים, שמאלנים, ימנים, גזענים, ואפילו מפוקר.

ומעניין מי הבוגר הראשון שירשום פה "אוסישקין חנייה", לו אני מאחל שהבית שלו יתמוטט בזמן שהוא ישן.
    עצוב שאין לך זהות חוץ מהמדינה שלך. המדינה הזו הוקמה כמדינה יהודית. לא כמדינה של ישראלים.
    מה שאתה בעצם אומר שברגע שאין יותר מדינה אין לך שום קשר לאנשים שחיים פה כי כל הקשר שלך עם האנשים כאן זה שהם גרים במדינה שלך.
    התנאי לקבלת אזרחות בארץ היא שיהיו לך שורשים יהודיים, לכן זו מדינה שמן הראוי יהודים יהיו עדיפים על פני ערבים.
    אתה חי במדינה יהודית ולא רואה שום עניין בלאום שלך?

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון ... 2 3 4 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הפועל ת"א - הפועל ב"ש
    על ידי Wogee בפורום ספורט
    תגובות: 64
    הודעה אחרונה: 30/12/2013, 22:48
  2. הפועל
    על ידי yossi134 בפורום ספורט
    תגובות: 67
    הודעה אחרונה: 18/05/2013, 12:59
  3. הפועל.
    על ידי kogot בפורום ספורט