איך לשחק אסים בשולחן חברי?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-17 מתוך 17
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    40
    קיבל תודה 23 פעמים ב21 הודעות

איך לשחק אסים בשולחן חברי?

בזמן האחרון שמתי לב שהמשחק שלי עם אסים הוא די גרוע אני מתחיל להפסיד איתם ולאו דווקא רק בגלל באד ביטים, אלא פשוט בשל משחק גרוע.
    אם יש למישהו עצות איך לשחק עם אסים מפוזישן מקודם ומאוחר בשולחן של עד 5-7 ידים גג כולנו פרוטים בערך 400-500. התדמית שלי בשולחן ארגסיבית יכול לעשות כל מהלך עם כל קלף. אני מקבל הרבה קולים כמעט כול יד שאני משתתף בין אם לטוב או לרע בגלל שחושבים שאני מבלף כל הזמן.
    יש להדגיש שרובם שם כבשים(אין מה לעשות אלא החברים שלי) נכנסים כמעט כל זוג מהבית אם זוגיים שמים הכל לא משנה מה הבורד כנ''ל עם סטרייט ופלאש.
    יש רק חבר אחד, שחקן חושב וטוב שהקופות הגדולות הם בינו לביני וכל השאר סתם קופות של 100-200 ובקיצור שנינו השחקנים החושבים היחידים.
    עכשיו מה כדי לעשות בשולחן כזה שאין כמעט רייזים פרי רק עם ידים טובות, לא מסתכלים על פוזישן ולא חושבים.
    עכשיו השאלה איזה משחק כדי לשחק שם עם אסים פסיבי או אגריסבי?
    פסיבי לפי דעתי אני יכול להרוויח יותר שם אבל גם יכול להפסיד יותר כי אם משחק פסיבי אני מסתכן בכך שמישהו יכנס עם K3 ויפגע בפלופ של K35
    עכשיו באגריסבי הם לא נכנסים אלא אם כן יש להם יד אמיתית כמו זוג 6+ AK-AJ QK וכאלה ידיים ולפעמים סוטד קונקטורס.
    ההבדל בין הפארטיות לפה שאפילו שהחברים שלי כבשים אבל לא עד כדי כמו בפארטיות שמסוגלים לשלם לי 2ארגזים עם 10K אופ פרהפלופ וככה אני פשוט רץ עם האסים שלי ומרוויח יותר.

2. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (14)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    אני אגיד לך איך אני משחק אסים בשולחן חברי-
    סופר אגרסיב, לא מפחד שכולם יזרקו פריפלופ ובדרך כלל כבש אחד לפחות ישלם לי כי אף אחד אף פעם לא מאמין לי, אצלנו שהבליינדים 1-2 אני עם אסים עושה בדרך כלל 26 פריפלופ אבלזה בגל התדמית שלי..
    מה שאני אומר זה תנסה להישאר בפלופ מול שחקן אחד, אל תפחד לזרוק את האסים למאק אם אף אחד לא ישלם לך פריפלופ.

3. הסמל האישי של haisrael
    זוגיים  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    קיבל תודה 21 פעמים ב16 הודעות
    במקור פורסם על ידי Ori_Hasson צפה בהודעה
    אני אגיד לך איך אני משחק אסים בשולחן חברי-
    סופר אגרסיב, לא מפחד שכולם יזרקו פריפלופ ובדרך כלל כבש אחד לפחות ישלם לי כי אף אחד אף פעם לא מאמין לי, אצלנו שהבליינדים 1-2 אני עם אסים עושה בדרך כלל 26 פריפלופ אבלזה בגל התדמית שלי..
    מה שאני אומר זה תנסה להישאר בפלופ מול שחקן אחד, אל תפחד לזרוק את האסים למאק אם אף אחד לא ישלם לך פריפלופ.
    "פועלי יום ראשון בחדרי הפוקר" - אתה הכתבה הבאה.

4. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    ככל שהסטאקים עמוקים יותר, אסים הופכים לפרובלמטיים יותר. אם אתה לא אוהב לשחרר אסים, כדאי לך פשוט לעשות רייז הזוי פריפלופ ולמנוע implied odds, להכנס לקופה מול אדם אחד ולהמר משכנתא בכל רחוב.

אסים הם לא יד לקופה גדולה מולטיווי וסטאקים עמוקים.
    Lol Hadookaments

5. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    החתימה שלי
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

6. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    40
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    החתימה שלי
    חחח אהבתי את החתימה שלך, היא דיי נכונה פעם אחת רבתי מכות עם חבר הכי טוב שלי בגלל ויכוח בפוקר .
    לפעמים השחקן החושב הזה מעצבן אותי ממש בקולים שהוא לדוגמא: אני מחזיק אסים לייט פוזישן הוא מדבר לפני עושה לימפ אני מקפיץ ישר ל15 הוא קול פלופ K36 הוא צ'ק אני מקפיץ ל40 הוא אול אין, אני במצב כזה לא יכול לזרוק כי גם עם TP הוא דוחף, אני חושב משווה והוא לוקח את הקופה עם K6 שהרצנו פעמים.
    דברים כאלה מעצבנים אותי שאני משחק איתם, איך אפשר להמנע מדברים כאלה?

7. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    במקור פורסם על ידי poker צפה בהודעה
    לפעמים השחקן החושב הזה מעצבן אותי ממש בקולים שהוא לדוגמא: אני מחזיק אסים לייט פוזישן הוא מדבר לפני עושה לימפ אני מקפיץ ישר ל15 הוא קול פלופ K36 הוא צ'ק אני מקפיץ ל40 הוא אול אין, אני במצב כזה לא יכול לזרוק כי גם עם TP הוא דוחף, אני חושב משווה והוא לוקח את הקופה עם K6 שהרצנו פעמים.
    דברים כאלה מעצבנים אותי שאני משחק איתם, איך אפשר להמנע מדברים כאלה?
    גבר, אם אתה רוצה תשובה רצינית, כמו שמגיע לך, תעלה תרד מסודר עם כל הנתונים הרלוונטים: פוזישן, סטאקים, תדמית, היסטוריה משותפת וכו'.
    פשוט אי אפשר לנהל כך דיון מקצועי ורציני.

8. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (12)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    גבר, אם אתה רוצה תשובה רצינית, כמו שמגיע לך, תעלה תרד מסודר עם כל הנתונים הרלוונטים: פוזישן, סטאקים, תדמית, היסטוריה משותפת וכו'.
    חייבים לשנות לך סטטוס דחוף

9. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    40
    קיבל תודה 138 פעמים ב75 הודעות
    פעם אחת רבתי מכות עם חבר הכי טוב שלי בגלל ויכוח בפוקר .
    Roflcopter

10. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    הנקודה היא שזה לא משנה אם זה שולחן חברי או לא... תמיד צריך לשחק אותם נכון =) ונכון זאת שאלה של סיטואציה.

ואת המשפט המדובר אמר פיל אייבי.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

11. המשתמשים הבאים מודים ל Raistlin על התגובה המועילה:

Poker-Brat (15/11/2010)

12. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (14)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    שאתה עם זוג אסים ביד שכח את החברים הם החברים היחידים שלך באותו הרגע,תתאבד איתם
    נערך לאחרונה על ידי nonickname; 15/11/2010 ב 21:17.

13. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    40
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    אני נותן דוגמא למשחק החברי הזה, כל פעם זה שונה פוזישן שונה אני מדבר בכללי. הרוב שמה לא חושבים על דברים כאלה סטאק, פוזישן תדמית וכאלה דברים .
    ה"יריב" שלי בשולחן זה השחקן החושב, הוא היחידי שמקנה לי אתגר לעומת האחרים שהם נחשבים ככסף קל.
    הוא שחקן לוס אגרסיב, משחק עם כל קלף כמעט בשביל "להפתיע", הקופות הגדולות של הערב הם ביני לבינו, שתינו יושבים דיפ בערך כמעט אותו דבר, בדרך כלל שנינו יוצאים המוורחים של כל ערב, מבלף הרבה והרבה פעמים נתפס על ידי.
    התדמית שלי היא שחקן אגרסיבי יכול לשלם בליינד עם כל קלף בכדי לבלף בהמשך, מקבל קול כמעט מכל יד אפשרית כשאני מעלה ולא משנה כמה אלא אם כן זה 100BB ,פעם קיבלתי קול מזוג שתיים על בורד רטוב כשהיה לי פלאש,
    יש בזה כמה יתרונות למשל כשיהיה לי יד חזקה מאוד אני אוכל לקחת קופה גדולה, אבל החיסרון היחידי שמבאס אותי שזה מקשה עלי לבלף אותם, וקשה לי בלי לבלף ולפעמים אני מפסיד כסף בגלל הדבר הזה.
    עכשיו יש איזו דרך לשנות את התדמית של השחקן ש"מבלף" כל תור?

14. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    לדעתי לא ניתן לתת תשובה כללית לאיך נכון לשחק אסים. הדבר תלוי בנתונים רבים. העובדה שחברים שלך לא מודעים לפוזישן סטאקים וכו, לא הופכת את הדברים האלה ללא קיימים. אם יש נקודות גבוליות, הצג את היד בצורה מלאה ותוכל לקבל את מלוא העזרה.

על מנת ליצור תדמית יותר טייט, אפשר להראות ידיים אמיתיות ולא לחשוף את הבלופים. אני פחות ממליץ על חשיפת קלפים לאור המידע שזה נותן לאחרים, אך ניתן לחשוף מעט על מנת לנסות לייצב תדמית מסויימת.

נקודה נוספת חשובה היא הסייזינג- AA זו לא יד שאתה קוצה לראות מולטיוואי. מצא את הסייזינג הנכון על מנת לצמצם את הפילד לקאלר/שניים.
    נערך לאחרונה על ידי ril; 16/11/2010 ב 01:27.

15. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (14)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    במקור פורסם על ידי haisrael צפה בהודעה
    "פועלי יום ראשון בחדרי הפוקר" - אתה הכתבה הבאה.
    לא היא תהיה עליך כי אתה גאון פוקר, אם שמת לב אדון גאון רשמתי איך אני משחק את האסים שאני מקבל ולא איך צריך לשחק אסים, כי אין דבר כזה צריך לשחק אסים, כל שחקן צריך לשחק אסים באופן שונה,
    בגלל התדמית שלי אני עושה כמו שנדב רשם פה 'רייז הזוי פריפלופ כדי למנוע IMPLIED ODDS' פריפלופ, ודג אחד בדרך כלל אני תופס, אז בשולחן החברי שלנו היה לי בערך 50 פעמים זוג אס בכל הפעמים ששיחקנו עד היום ואני זוכר רק פעם אחת שהפסדתי איתם (בשואודאוון), אני גם זוכר 5-6 פעמים שהרווחתי את הבליינדים אבל הפסדתי איתם רק פעם אחת וזה כשהיה לי סט אס שקיבלתי בטרן, דחפתי וקיבלתי תשלום מריצה לצבע, תשלום הזוי משהו כמו 200 לקופה של 100, עלה לו.. לבריאות, קורה. אבל אם היה לי פוקר טראקר בתוך המוח הייתי יכול להוכיח לך שבשולחן החברי שלנו אני משחק עם אסים בצורה הכי טובה שאפשר.

16. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    poker, מכל הפוסט שלך משתמעים שני דברים :
    א. אתה לגמרי לגמרי לא מאזן טווחים במשחק שלך
    ב. אתה מגיע לשואודאון עם יותר מדי בלופים. או שאתה בוחר ספוטים טיפשיים לבלף והליינים שלך לא אמינים בעליל, או שאתה פשוט מראה לשולחן כל פעם..? כך או כך, זה ליק רציני

17. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    40
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    poker, מכל הפוסט שלך משתמעים שני דברים :
    א. אתה לגמרי לגמרי לא מאזן טווחים במשחק שלך
    ב. אתה מגיע לשואודאון עם יותר מדי בלופים. או שאתה בוחר ספוטים טיפשיים לבלף והליינים שלך לא אמינים בעליל, או שאתה פשוט מראה לשולחן כל פעם..? כך או כך, זה ליק רציני
    הליינים שלי בכלל לא אמינים בין אם זה אסים או 27. אני מקבל כמעט כל פעם קול פרהפלופ לא משנה מה יש לי, הם קוראים לי שחקן בלתי אמין וכל יד חושבים שאני מבלף אותם.
    אני לא יודע אם זה ליק שלי או שלהם שהם חושבים שכל יד אני עם זבל וסתם מעלה.בזמן האחרון אני התחלתי יותר לשחק טייט בשביל לשנות את התדמית של השחקן שגונב קופות אבל זה עדיין לא הולך לי
    נערך לאחרונה על ידי poker; 16/11/2010 ב 15:59.

18. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    הליינים שלי בכלל לא אמינים בין אם זה אסים או 27. אני מקבל כמעט כל פעם קול פרהפלופ לא משנה מה יש לי, הם קוראים לי שחקן בלתי אמין וכל יד חושבים שאני מבלף אותם.
    אני לא יודע עם זה ליק שלי או שלהם שהם חושבים שכל יד אני עם זבל וסתם מעלה.בזמן האחרון אני התחלתי יותר לשחק טייט בשביל לשנות את התדמית של השחקן שגונב קופות אבל זה עדיין לא הולך לי
    עושה רושם שיש אצלכם יותר אקשן מבעונה השביעית של הhighstakes

נושאים דומים

1. ליין בשולחן חדש עם אסים בלי פוזישן
    על ידי Rafi_Vegas בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 40
    הודעה אחרונה: 10/07/2011, 15:38
  2. זה אפשרי לשחק אסים יותר גרוע מוילן?
    על ידי bibibi בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 02/04/2011, 06:25
  3. דומגא טובה איך לא לשחק אסים !
    על ידי eytan99 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין