מה לעשות כשאני רץ רע ושום דבר לא הולך?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 48
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    94
    קיבל תודה 17 פעמים ב16 הודעות

מה לעשות כשאני רץ רע ושום דבר לא הולך?

אני משחק בשולחן של 1-2 ובשלוש פעמים האחרונות ששיחקתי הקלפים פשוט הורגים אותי כל פעם מחדש.זה התחיל עם זה שמישהו דוחף אחרי הפלופ 70 אול אין כשהפלופ קינג ג'ק 5...אני אינסטה קול עם קינג ג'ק והוא פותח קינג חמש....הטרן ג'ק שנותן לי פול האוס ואז כמובן מגיע האאוט האחד המחורבן שיכול להציל אותו...עוד קינג וזה נהיה ספליט...

אני דוחף עם זוג קינג פריפלופ בן אדם ואיזה קולינג סטיישן משווה לי עם אס ג'ק וכמובן פוגע באס בקופה של 100...

אני עם זוגות גבוהים...קינג מלכה על פלופ של קינג מלכה 8 שני לבבות...הקופה 90 אני מהמר 30 כולם מתקפלים(וזה חברה שלא יודעים לקפל יד) חוץ מאחד שהיה כבר באול אין...
    הוא פותח 2 5 לב...ובטרן מקבל אס לב...והריבר בלאנק....

הפלופ 8 10 גק...אני יושב עם קינג 9...כולם מצקצקים הטרן הוא מלכה...ברור לי שאני הולך לתפוס מישהו עם 9 והוא ישלם לי...הכבש הכי גדול בשולחן מהמר 15 אני מרים עליו עוד 25 כי יש שני תלתנים בבורד...הוא רק משווה לי(אז איך אני יכול לשים אותו על אס קינג???) הריבר מגיע תילתן שלישי...אני בצ'ק והוא מהמר 60 על קופה של 90 בערך...לא נראה לי שהוא קיבל צבע...והוא אחד כזה שמשווה 100 שקל פריפלופ עם 5 6 עלה(ראיתי אותו עושה את זה כמה פעמים כי הוא חולה הימורים)....אני חושב שתי דקות ומשלם והוא פותח לי אס קינג...

הבורד מראה 6 7 9 10 ואני עם 9 10 הנבל דוחף אול אין 30 על קופה של 70(זה אותו נבל מהיד שפרסמתי פה עם ששבר לי זוג אס עם סט 5)ואני בטוח שאין לו את ה8 לרצף אני משווה והוא פותח 10 מלכה....והריבר...מלכה.....

שוב אני והנבל הזה מגיעים לאול אין כשהוא נמצא בסטרדל(4) ומרים ל20 אני משווה עם זוג 9 וכמוני משווים עוד שניים...הקופה 80...הפלופ מגיע 2 6 7 שני עלים...הביג מהמר 27 והנבל דוחף 50 אול אין...אני חושב ובטוח שאין לו אובר פייר...ומשווה 50...הביג מתקפל והנבל פותח אס שמונה עלה...אני מציע לרוץ שלוש פעמים או פעם אחת...ואחרי שהוא חושב קצת הוא אומר פעם אחת...טרן מלכה תלתן...ריבר 9 עלה שנותן לי סט ולו צבע...

וכמובן השיא היה פה היד שסיפרתי עלייה בפורום ידיים ממשחקי קאש שהוא שבר לי זוג אס עם פלופ של קינג 8 5 שני לבבות...ולקח קופה של 450...

בקיצור מה עושים כשכל פעם מי שצריך גאט שוט או רץ לצבע או כל דבר פשוט לא מפסיק לפגוע נגדי...(לעומתי שאני לא פוגע בכלום)...האם הדבר הנכון לעשות הוא פשוט לקחת איזה הפסקה של חודשיים או משהו כזה מהפוקר ולקוות שאני פשוט יפסיק לרוץ רע?...כי כל הידיים שהראיתי היו בסך הכל בשני סשנים של 6 שעות....

2. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    68
    קיבל תודה 10 פעמים ב8 הודעות
    אם אתה חושב שאתה משחק טוב ותמשיך לשחק טוב למרות הביטים אז אין צורך בהפסקה.
    אם אתה שם לב שאתה משחק קצת בטילט או לא בדיוק כמו שאתה רוצה אז אפשר לעשות הפסקה.
    בכל מקרה הזמן עושה את שלו.

3. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    94
    הבעיה היא שאחרי שאני חוטף את את המכה השלישית או הרביעית באותו סשן...אני מתחיל לשחק כמו אדיוט...ובמקום להפסיד לדוגמא 300 שקל אתמול הפסדתי 450 בגלל השוואות שבמצב רגיל וכשאני לא בטילט אני לא בטוח שהייתי עושה אותן...יכול להיות עדיין שכן אבל אחרי שתפסו לי נגיד בפעם הרביעית אתמול את הצבע(כשהיה לי זוג 9)...ידעתי מראש שאני הולך להפסיד את ה150 הבאים וכבר קמתי ללכת הביתה וכמו חמור חזרתי לשחק והפסדתי אותם תוך שעה...אז אולי עדיף לנוח איזה חודש חודשיים...

4. הסמל האישי של TheCaseDeuce
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 3 פעמים ב2 הודעות
    שמע כשתרוץ ככה חודשים ואני מדבר איתך על לפחות 3 חודשים עם המוןןן סשנים.. והדברים האלו ימשיכו ולא רק הבד ביטים אלה גם המצבים, האינטרקציות - הדבר ממש הופך בגדר ההזוי.. אז, אז אתה תשרט וכבר לא תבין מה קורה בעולם הזה - ואם אתה בנאדם מיסטי בכלל אכלת אותה לתעתועי הדימיון.. מניסיוני המר אני יכול להגיד לך - שאתה כן צריך הפסקה (למרות שמדובר יחסית בתקופה קצרה) כי כל עוד שלא תקח את ההפסקה אתה תמשיך לחשוב על זה.. וכתשגיע למשחק ותקבל השוואה מאס קינג כשיש לך זוג מלכות יתחילו לרוץ כל השברירי מחשבות האלה.. ואתה אומר הנה מגיע האס.. הרי זה ברור שאני נשבר.. עצם זה שאני בכלל בסיטואציה הזאת אני חייב להשבר.. והפלופ הוא 456 ואתה כביכול משחק אותה קול אבלל ככל שעולים האחוזים של היד שלך להחזיק כך עולה החשש הנורא שלך.. והטרן 10... ריבר קינג! ושוב אתה נכנס למערבולת.. וזה פשוט לא עוזב אותך.. לסיכום מה שאני אומר זה קח הפסקה.. לפחות 3 שבועות אתה לא משחק פוקר ולא צופה.. בכלל מנסה קצת לנקות את הראש, צא קצת לבלות שתה אלכוהול (זה דווקא מערפל את זה קצת) ואז כשאתה מרגיש שהראש שלך נקי ממחשבות וזכרונות ואתה פשוט חרררמן לשחק והכי טוב - תחזור לשולחנות ועם גישה חיובית כמובן שזה הכי חשוב - תגיד לעצמך שאתה הולך לשחק הכי טוב שאתה יכול ולעשות את החחלטות הכי טובות שאתה יכול ומה שיהיה יהיה... זה הקלפים.. אם אני אשבר פאק איט עשיתי הכי טוב שאני יכול.. ותיהיה אדיש שמשווים לך ותאמין ביד! נשמע קצת רוחני אבל אני מאמין בזה.. אני חושב שזה עוזר.. אבל לאלה שחושבים שאין קשר וקלפים זה קלפים ומה שצריך ליפול נופל, אז תרשו לי לומר שלפחות זה יותר בריא בין אם זה לא נכון.. חשיבה אופטימית ובוגרת - בסך הכל שחק הכי טוב שאפשר כמו שצריך לשחק פוקר(שכמובן מדובר בתורה שלמה).

5. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (20)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,108 פעמים ב2,684 הודעות
    שחק הרבה אונליין.
    פתאום ערב לייב עם ארבע-חמש שבירות לא נורמאליות נשמע סבבה לגמרי.
    אני לא ציני. אני רציני.

6. 4 המשתמשים הבאים הודו לchump על ההודעה המועילה:

AVI0707 (19/01/2011), BarMenham (15/04/2011), Jesus (14/04/2011), Tilterovich (19/01/2011)

7. הסמל האישי של AVI0707
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    40 (15)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    1,842
    קיבל תודה 887 פעמים ב605 הודעות
    מה עושים?

תה חם עם הרבה נענע הלילות קרים מאוד עכשיו
    ולא נראה לי שאתה מסוגל לשחות עם חמור שמשלם 50 BB עם 5 6 עלה
    כבש עם A J ועוד כמה מוזרים
    שים חמסה בכיס ותעבור בריכה
    i believe i can fly

8. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (17)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    אתה אולי צריך להחליף שולחן? לשחק בשולחן שיושבים יותר דיפ ושיש רמה קצת יותר גבוהה? ככה תישבר פחות זה בטוח כי לא ישלמו לך עם פלאש דרו נמוך אול אין בפלופ וכו'
    To improve is to change; to be perfect is to change often.

9. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    במקור פורסם על ידי Ori_Hasson צפה בהודעה
    אתה אולי צריך להחליף שולחן? לשחק בשולחן שיושבים יותר דיפ ושיש רמה קצת יותר גבוהה? ככה תישבר פחות זה בטוח כי לא ישלמו לך עם פלאש דרו נמוך אול אין בפלופ וכו'
    אתה גם לא נשבר שדוחפים לך עם NUT FLUSH DRAW
    אני לא זוכר מצב בקאש בשנתיים האחרונות שלא הייתי מפסיד מירוצים כאלה.
    אני מתבכיין ובצדק ! :-)

10. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    []
    במקור פורסם על ידי Aegramens צפה בהודעה
    אני פעם שברתי את אורי...

בליינדים 5-5
    אני יושב בBTN עם AA...רייז סטנדרטי ל40,אורי בBB עושה את זה 140,
    אני ב4בט ל400 הוא ב5בט 1500 אולאין...באותו הרגע כבר היה ברור לי שהוא 4-6
    אבל זה עוד היה בזמנים שלא הייתי מסוגל לשחרר AA פרי...בקיצור הוא באמת היה עם 4-6...

הצעתי לו שאני אקח 35% מהקופה והוא 65% (כי בתאכלס זה היה שולחן חברי וקיוותי שהוא ילך לקראתי).

אבל הוא לא היה מוכן..."דילר...פעם אחת!!!"
    פלופ 4-4-6
    טרן... 6
    ריבר.... A!!!
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 21/01/2011 ב 13:50.

11. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (17)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    במקור פורסם על ידי Aegramens צפה בהודעה
    חחחחחח הגאט שוט הפחיד אותי יותר מהפלאש דרו בנדר
    To improve is to change; to be perfect is to change often.

12. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות
    במקור פורסם על ידי AMEOBI צפה בהודעה
    אני משחק בשולחן של 1-2 ובשלוש פעמים האחרונות ששיחקתי הקלפים פשוט הורגים אותי כל פעם מחדש.זה התחיל עם זה שמישהו דוחף אחרי הפלופ 70 אול אין כשהפלופ קינג ג'ק 5...אני אינסטה קול עם קינג ג'ק והוא פותח קינג חמש....הטרן ג'ק שנותן לי פול האוס ואז כמובן מגיע האאוט האחד המחורבן שיכול להציל אותו...עוד קינג וזה נהיה ספליט...

אני דוחף עם זוג קינג פריפלופ בן אדם ואיזה קולינג סטיישן משווה לי עם אס ג'ק וכמובן פוגע באס בקופה של 100...

אני עם זוגות גבוהים...קינג מלכה על פלופ של קינג מלכה 8 שני לבבות...הקופה 90 אני מהמר 30 כולם מתקפלים(וזה חברה שלא יודעים לקפל יד) חוץ מאחד שהיה כבר באול אין...
    הוא פותח 2 5 לב...ובטרן מקבל אס לב...והריבר בלאנק....

הפלופ 8 10 גק...אני יושב עם קינג 9...כולם מצקצקים הטרן הוא מלכה...ברור לי שאני הולך לתפוס מישהו עם 9 והוא ישלם לי...הכבש הכי גדול בשולחן מהמר 15 אני מרים עליו עוד 25 כי יש שני תלתנים בבורד...הוא רק משווה לי(אז איך אני יכול לשים אותו על אס קינג???) הריבר מגיע תילתן שלישי...אני בצ'ק והוא מהמר 60 על קופה של 90 בערך...לא נראה לי שהוא קיבל צבע...והוא אחד כזה שמשווה 100 שקל פריפלופ עם 5 6 עלה(ראיתי אותו עושה את זה כמה פעמים כי הוא חולה הימורים)....אני חושב שתי דקות ומשלם והוא פותח לי אס קינג...

הבורד מראה 6 7 9 10 ואני עם 9 10 הנבל דוחף אול אין 30 על קופה של 70(זה אותו נבל מהיד שפרסמתי פה עם ששבר לי זוג אס עם סט 5)ואני בטוח שאין לו את ה8 לרצף אני משווה והוא פותח 10 מלכה....והריבר...מלכה.....

שוב אני והנבל הזה מגיעים לאול אין כשהוא נמצא בסטרדל(4) ומרים ל20 אני משווה עם זוג 9 וכמוני משווים עוד שניים...הקופה 80...הפלופ מגיע 2 6 7 שני עלים...הביג מהמר 27 והנבל דוחף 50 אול אין...אני חושב ובטוח שאין לו אובר פייר...ומשווה 50...הביג מתקפל והנבל פותח אס שמונה עלה...אני מציע לרוץ שלוש פעמים או פעם אחת...ואחרי שהוא חושב קצת הוא אומר פעם אחת...טרן מלכה תלתן...ריבר 9 עלה שנותן לי סט ולו צבע...

וכמובן השיא היה פה היד שסיפרתי עלייה בפורום ידיים ממשחקי קאש שהוא שבר לי זוג אס עם פלופ של קינג 8 5 שני לבבות...ולקח קופה של 450...

בקיצור מה עושים כשכל פעם מי שצריך גאט שוט או רץ לצבע או כל דבר פשוט לא מפסיק לפגוע נגדי...(לעומתי שאני לא פוגע בכלום)...האם הדבר הנכון לעשות הוא פשוט לקחת איזה הפסקה של חודשיים או משהו כזה מהפוקר ולקוות שאני פשוט יפסיק לרוץ רע?...כי כל הידיים שהראיתי היו בסך הכל בשני סשנים של 6 שעות....
    אני משתדל לעשות את החשבון חודשי אם אני מופסד או מורווח ואז סשן רע פחות משפיע עליי, אם אתה מורווח באופן חודשי אז נראה לי שלא אמורה להיות בעיה, אם אתה מופסד זה כבר סיפור אחר, בד ביטים זה חלק מהמשחק ובמיוחד עם שחקנים שמשחקים על מזל ולכן השאיפה היא תמיד לשמור על קופה קטנה אלא אם כן מכריחים אותך להמר כשאתה מוביל, בשני הסשנים האחרונים שלי אכלתי בדביטים כל כך קשים, 4 פעמים רצוף קינגים נשברים לזבל כמו 8 10 או 7 9 ואפילו שהרצתי פעמיים קנו קנטה פעמיים רצוף ,פול עשר בפלופ שנשבר לקארה בפלופ, אני עם עשר ביד ובטרן אני עם קנטה מ9 עד קינג אומר 150 ושחקן ששיחק בבליינד מרים וצועק לי אולאין כי חשב שאני מנסה לגנוב אותו, אני משווה עוד350 הוא הופך אס קינג ותנחש מה הגיע בריבר? פאקינג עשר וכל זה בשני סשנים בלבד ואחרי כל הבדביטים האלה אני עדיין מורווח בטוטאל אז אני לוקח את זה יותר בקלות למרות שזה מאוד כואב, אני יכול לאחל לך רק שתתגבר על זה ואני לא חושב שכדאי לקחת הפסקה אלא להתמודד.
    אחד הדברים שאני אוהב לעשות זה לא לפתוח קלפים באולאין, ככה אתה לא חושב על הקלפים של היריב ומה יבוא לו ואם הקלף שלו מגיע אז אתה חושב שניחסת את עצמך ואז זה נהיה עוד הפסד במקום בדביט.

13. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (15)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,130 פעמים ב666 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    מה לעשות?

להפסיק להתלונן על הצד הרע של הסטטיסטיקה זה השלב הראשון.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    94
    במקור פורסם על ידי Amich צפה בהודעה
    מה לעשות?

להפסיק להתלונן על הצד הרע של הסטטיסטיקה זה השלב הראשון.
    תקשיב טוב ילד...בתור אחד שלומד באוניברסיטת תל אביב תואר ראשון בסטטיסטיקה ומתמטיקה....מה שאני יודע על הנושאים האלה אתה לא תדע גם עוד מאתיים שנה...

15. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (15)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות
    תקשיב טוב ילד...בתור אחד שלומד באוניברסיטת תל אביב תואר ראשון בסטטיסטיקה ומתמטיקה....מה שאני יודע על הנושאים האלה אתה לא תדע גם עוד מאתיים שנה...
    אבל אני מאמין שהוא יודע בערך פי 20 ממך בפוקר
    ודי לבכות על הפסדים, זה לא מעניין אף אחד

16. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    מאיפה הפוסט הזה עלה פתאום?

17. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (21)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    OP חיכה עד שהוא יסיים את התואר כדי שהוא יוכל להגיב לעמית שיש לו תואר

18. 6 המשתמשים הבאים הודו לDr. Spew על ההודעה המועילה:

ami1983 (15/04/2011), BarMenham (15/04/2011), bibibi (14/04/2011), er4n (14/04/2011), nir0801 (14/04/2011), בומבה (14/04/2011)

19. הסמל האישי של JTprobSuited
    שלישייה

מוניטין
    20 (12)
    הודה
    212
    קיבל תודה 44 פעמים ב35 הודעות
    קודם כל, תוודא שאתה משחק במשחק שמתאים לסטייקים שאתה רוצה לשחק.
    זה נראה כאילו אתה משחק בשולחן בעומק של בין 25 ל-50BB, זה ממש מעט, והופך את המשחק לכמעט לא קיים פוסט פלופ = מגדיל את השונות (Variance), כי אתם כמעט תמיד במצב שכל הכסף בפנים.
    אם אין לך בנקרול מתאים למשחק - רד למשחק שבו בקניה שלך יש לפחות 150BB במשחק לייב. אם יש לך, תדאג שאתה משחק בשולחן עמוק מספיק, שמאפשר ליכולות (שאתה טוען שיש לך) להתבטא.

בנוסף, אם אתה לומד סטטיסטיקה, אני מניח שאתה מודע למושג שונות ומבין שפוקר זה משחק שכולל בתוכו הסתברויות, הן להצלחה של מהלכים מסוימים והן לניצחון של יד מסוימת לאחר שואודאון. כדי להיות שחקן קצת יותר טוב, אתה חייב להיות מודע לשונות ולקבל אותה, ובמידה ותנהל בנקרול בצורה נכונה, השונות לא תשפיע עליך, כי הפסד במשחק/יד ספציפית לא תשפיע על התמונה הכוללת, שהיא - אם אתה עושה מהלכים עם תוחלת חיובית, אתה תרוויח כסף בסופו של דבר. זו טבעה של הסתברות.
    כמובן שהפסקה לא תשפיע על זה בשום צורה - כולם נשברים, וכמעט באותה המידה, שוברים (יצא לך לחשוב כמה פעמים אתה שברת מישהו אחר בסשנים הללו?).

בלי קשר, באת לקהילה והעלת שאלות. אנשים מגיבים ברצינות מתוך נכונות לסייע לך, היות ואתה בחרת להעלות את השאלה שלך כאן, כדאי שתהיה מוכן לקבל כאן תשובות - גם אם הן לא בדיוק נראות לך.
    בהצלחה.

20. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    94
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    מאיפה הפוסט הזה עלה פתאום?
    האמת שלא נכנסתי לפה איזה חודשיים שלושה כי הפסקתי לשחק פוקר בגלל הלימודים...היום היה לי קצת זמן אז החלטתי לראות מה חדש פה...

21. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    האמת שלא נכנסתי לפה איזה חודשיים שלושה כי הפסקתי לשחק פוקר בגלל הלימודים...היום היה לי קצת זמן אז החלטתי לראות מה חדש פה...
    רועי, אתה לא סטודנט לרפואה? מה אתה עושה פה?? בגללך מישהו ימות.

22. המשתמשים הבאים מודים ל dodly123 על התגובה המועילה:

ami1983 (15/04/2011)

23. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    94
    במקור פורסם על ידי dbenor14 צפה בהודעה
    קודם כל, תוודא שאתה משחק במשחק שמתאים לסטייקים שאתה רוצה לשחק.
    זה נראה כאילו אתה משחק בשולחן בעומק של בין 25 ל-50BB, זה ממש מעט, והופך את המשחק לכמעט לא קיים פוסט פלופ = מגדיל את השונות (Variance), כי אתם כמעט תמיד במצב שכל הכסף בפנים.
    אם אין לך בנקרול מתאים למשחק - רד למשחק שבו בקניה שלך יש לפחות 150BB במשחק לייב. אם יש לך, תדאג שאתה משחק בשולחן עמוק מספיק, שמאפשר ליכולות (שאתה טוען שיש לך) להתבטא.

בנוסף, אם אתה לומד סטטיסטיקה, אני מניח שאתה מודע למושג שונות ומבין שפוקר זה משחק שכולל בתוכו הסתברויות, הן להצלחה של מהלכים מסוימים והן לניצחון של יד מסוימת לאחר שואודאון. כדי להיות שחקן קצת יותר טוב, אתה חייב להיות מודע לשונות ולקבל אותה, ובמידה ותנהל בנקרול בצורה נכונה, השונות לא תשפיע עליך, כי הפסד במשחק/יד ספציפית לא תשפיע על התמונה הכוללת, שהיא - אם אתה עושה מהלכים עם תוחלת חיובית, אתה תרוויח כסף בסופו של דבר. זו טבעה של הסתברות.
    כמובן שהפסקה לא תשפיע על זה בשום צורה - כולם נשברים, וכמעט באותה המידה, שוברים (יצא לך לחשוב כמה פעמים אתה שברת מישהו אחר בסשנים הללו?).

בלי קשר, באת לקהילה והעלת שאלות. אנשים מגיבים ברצינות מתוך נכונות לסייע לך, היות ואתה בחרת להעלות את השאלה שלך כאן, כדאי שתהיה מוכן לקבל כאן תשובות - גם אם הן לא בדיוק נראות לך.
    בהצלחה.
    תשמע חישובים של שונות ותוחלת שמלמדים בכל סטטיסטיקה א של האוניברסיטה הפתוחה זה לא ממש נקרא חישובים מתמטיים בכלל מבחינתי...כל אדיוט יכול לחשב את השטויות האלה...אפילו מישהו בלי מוח מסוגל לזה...סך הכל לוקחים את המשתנים ומציבים בנוסחה...זה רמה של כיתה א...

את מה שכתבתי בפוסט הראשון זה היה במצב של טילט ולכן עזוב את זה...מה שאני חושב עליו היום זה אם אני נגיד הייתי חוזר לשחק פעמיים בשבוע בפארטייה של חברים שמשחקים שם בליינדים 2-5 בוא נגיד 6 שעות כל פעם...אם לוקחים בחשבון שה"בית" לוקח 5 אחוז גנייה ותוסיף את הבעיה המרכזית לדעתי שזאת השונות המטורפת שקיימת שם מכיוון שגם אם אני מריץ פעמיים זה אמנם מצמצם את השונות(בכל מדגם כלשהו ככל שתגדיל את הN שזה מספר הפעמים ככה אתה יותר תצמצם את השונות וכמובן שגם את סטיית התקן שזה השורש שלה),אבל אם אני לוקח לדוגמא את זה שיש לי קופה אחת או גג שתיים שהם באמת גדולות(700+) בערב...אז גם אני מריץ פעמיים השונות תהיה מטורפת ותשפיע בצורה דרסטית על אם אני יצא מורווח או מופסד

בסופו של דבר מה שנראה לי כרגע זה שאם אתה לא משחק כל יום משהו כמו 8-10 שעות ביום...קשה מאוד להיות מורווח בפוקר לאורך זמן וזה לא משנה בכלל כמה אתה שחקן טוב בגלל שרק במצב כזה השונות באמת תצטמצם במיוחד בקופות הגדולות כי יהיה לך משהו כמו 21 קופות כאלה בשבוע(בהנחה שיש 3 קופות כאלה בערב)....ואז דברים כמו שרשמתי בפוסט הראשון פחות ישפיעו...אתה חושב שאם מישהו משחק נגיד 5 שעות פעמיים בשבוע הוא יכול שחקן מורווח לאורך זמן?(בהנחה שהוא יותר טוב מכל שאר הפילד שם....זה לא שאני כזה טוב...הם פשוט ממש גרועים)...

ובקשר להערה של רועי...אני בטוח שכולם פה יותר טובים ממני בפוקר...(אני מעדיף להשקיע את רוב הזמן שלי בלימודים,ובעבודה כשיש לי זמן לעבוד)....אבל שמישהו יגיד לי שאני לא מבין בסטטיסטיקה....זה כבר ממש משהו הזוי...ולכן אני לא יכול להתייחס ברצינות למישהו כזה...כשאני יראה שיש לו תואר בסטטיסטיקה אז אני יגיב לו ברצינות...ואני לא אמרתי שלי יש תואר...אני סך הכל התחלתי שנה ראשונה אבל אני עדיין מבין בזה יותר מ95 אחוז מהאנשים פה...בפוקר עצמו ממש לא...הרוב מבינים בזה יותר ממני...

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. 500נל בלופינג ספוט, מה שלא הולך בכוח, הולך ביותר כוח?
    על ידי ril בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 292
    הודעה אחרונה: 01/03/2013, 17:54
  2. גם כשאני בטילט...
    על ידי FishFishGarden בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 17/03/2011, 23:55
  3. מה עושים כשרצים רע ושום דבר לא הולך?
    על ידי AMEOBI בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 19/11/2010, 15:40
  4. שלא הולך גם בקטן לא הולך..