כשצריך להפוך את הוליו לבלוף.. יד משוגעת

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 30
  1. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות

כשצריך להפוך את הוליו לבלוף.. יד משוגעת

משחק 1-2 חברי. לגיבור תדמית די אגרסיבית, נבל שחקן טוב וחושב.
    כמה לימפים, גיבור מעלה מהCO עם ל13, ביג משלם.
    פלופ (קופה 30) : , נבל צק, גיבור צק.
    טרן (קופה 30): , נבל מהמר 25, גיבור משווה.
    ריור (קופה ~80): , נבל צק, ואני מבין שיש לו שואודאון וליו כלשהו. גיבור מהמר 100. אוברבט שנראה כמו בלוף, כדי לבלבל קצת את נבל ולקבל וליו מ10 או 9.

נבל נכנס ללבטים. "מה, פגעת בצבע? פגעת בפול? יש לי סטרייט".הוא מתלבט כחצי דקה, עד שאני שואל אותו "באמת יש לך סטרייט?", הוא עונה שכן, והופך . שיט, אני אומר לעצמי, הימרתי לוליו בשבילי. ברור לי שאין סיכוי שהוא זורק את זה, במיוחד לאור העובדה שיש הרבה דרואים שיכולתי לפספס.

אלא אם כן... אני אצליח לייצג יד חזקה יותר. ה הוא קלף מעולה בשבילי. "רוצה לראות קלף?" אני שואל אותו. "לא תודה" עונה נבל.. שיט, אני אומר לעצמי. אם אני חושף עכשיו את ה8, זה די ברור שאני רוצה להוציא אותו מהיד. רעיון עולה במוחי.. "אוקי", אני אומר לו בנסיון אחרון, "אתה יכול לבחור איזה קלף אתה רוצה לראות", ומעביר לכיוונו את שני הקלפים, מתפלל שהוא לא יהפוך את המלכה שלי שתבהיר לו שיש לו נאטס, ותהפוך את המהלך שלי לטיפשי ביותר. לשמחתי, נבל אכן הופך את ה שלי. "מה יש לך?", הוא שואל.. "אס שמונה לב? עשר שמונה?", נבל מתלבט עוד כדקה, ומחליט לזרוק את היד..

היה לי מזל שנבל הפך את הקלף הנכון והמפחיד בשבילו.. אחד הקלפים הכי מפחידים שיכל לראות, במיוחד שהליין שלי נראה די אמין. האם גם לכם יצא לבלף באמצעות דיבור/להראות קלפים?!? אשמח לסיפורים נוספים..

2. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    דבר אחד בטוח, לסווג אותו כשחקן טוב וחושב אחרי היד הזאת אתה לא יכול....
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

3. המשתמשים הבאים מודים ל Raistlin על התגובה המועילה:

natu (20/11/2010)

4. שלישייה  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    73
    קיבל תודה 76 פעמים ב60 הודעות
    6^10+....

5. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    ידידי, אני משווה לך תוך 5 שניות עם היד הזו. בטח הימור של 100.

אבל אני מכיר הרבה מקרים בהם שחקן מציע להראות קלף אחד, ובדרך מקווה שהיריב יבחר את הקלף ה"טוב" מבחינתו. זה מהלך לא רע אם אתה חושב שהוא בדרך לזרוק בכל מקרה. פיפטי-פיפטי. מקסימום בחר את השני, אתה יוצא קצת טונה והוא זורק מיד.

לי יש שיטה טובה איך לגרום לשחקן מולי לבחור את הקלף שאני רוצה שיבחר, אבל אותה אני כבר לא אשתף, כי לך תדע מתי אפגוש מישהו מכם באיזה שולחן...
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 20/11/2010 ב 07:52.
    "It's not enough to succeed. Others must fail"

6. הסמל האישי של natu
    רביעייה

מוניטין
    14 (10)
    הודה
    159
    קיבל תודה 426 פעמים ב264 הודעות
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    אני מסכים.
    אבל אפשר לדעת למה?

7. המשתמשים הבאים מודים ל natu על התגובה המועילה:

Dr. Spew (20/11/2010)

8. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    קיבל תודה 710 פעמים ב290 הודעות
    פשוט מאוד, הסטרייט הזה זאת יש שמחייבת קול, עכשיו אם ril היה רוצה שם השוואה, אז גם אם הוא הציע להראות קלף אחד לשם הטעיה, ברגע שהיריב שלו היה עונה "לא תודה" הוא היה עוצר שם, כי אז זה נראה הכי כמו "אני חלש, רציתי להראות לך קלף שיגרום לך לזרוק, עדיף שאני אשתוק עכשיו לפני שאני אעשה עוד נזק" ובהפוך על הפוך לקבל את ההשוואה... ליידאון לא טוב לדעתי...

9. הסמל האישי של polinekes
    שלישייה

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    88
    קיבל תודה 57 פעמים ב39 הודעות
    לא מסכים בהחלט יכול לסווג אותו כשחקן חושב פשוט חושב דפוק.

שלפעמים זה עדיף משחקן שלא חושב בכלל.

10. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,816
    קיבל תודה 1,808 פעמים ב1,119 הודעות
    בראד בות' באחד הפרקים של פוקר אפטר דארק היה עם טריפס ארבע והשחקן שמולו לא זוכר מי היה עם טופ פייר(שיש פעמיים 4 על הבורד כמובן) ובות' שאל אותו אם הוא רוצה לראות קלף אחרי שבות' הימר בריבר.הוא אמר כן והרים את הקלף השני(לא את הארבע) ואז השווה ובות' הראה לו את הטריפס.ובות' אמר שהוא בכוונה שם לו את הקינג בצד ימין שלו כי הוא ידע שרוב בני האדם ימניים והם נוטים לבחור את הצד הימני ובילבל את השכל לגבי האונה הימנית של המוח...

11. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    ril, עוד נקודה חשובבה ששכחת לציין - נבל היה בצ'ק DARK.
    ולפי האקשן הזה זה סטרייט-פורוארד וליו בט עם 8 בריבר, לכן QJ מנצח לא רק בלוף אלא גם הרבה וליו בטס מ78, 86, 8J, A8

12. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    חבורה של חכמולוגים, חדל להתייחס ליד הזאת כאילו מדובר בואקום, בחייאת דינק
    בואקום זה סנאפ וזה אפילו לא קרוב

בהנתן העובדה שיש לי עם ril הסטוריה של..... הרבה... ידייים, אז המשחק שלנו אחד נגד השני טומן בתוכו הרבה גיוונים, הרבה הטעיות, והרבה ליינים לא שגרתיים. ולכן כל התגובות שלכם הן די ריקות כי אתם לא מכירים את הדינמיקה

צ'ק אליו דארק בפלופ
    הימור בטרן - סטנדרטי, רוצים להגן על היד שלנו מהדרואוז. רן מציץ שוב בקלפיו (יש פה tell? לא בטוח. הרי הוא יודע שאני לב לזה, ולכן ייתכן והוא באמת סתם על דרואו, וייתכן הוא עושה זאת כדי להטעות). הוא משווה
    ריבר 8, מבחינתי בלנק, אבל מבין שאם רן שיחק את היד הזאת סטרייט-פורורד, אז אמור להיות לו כאן באסטד דרואו. החלטתי לתת צ'ק כדי לתת לו אופציה להפוך ת'יד לבלוף.
    דיי מהר הוא זורק צ'יפ כחול של מאה לקופה - אוברבט קל.

יש לי ולרן הסטוריה של אוברבטים. ברובם של הפעמים האוברבטים היו בלוף, וביד הספציפית הליין שלו כל כך לא אמין, שזה פשוט לא יכול להיות בלוף. מבלבל? ברור.

אני מתחיל להרהר האם הוא מצ'קצ'ק בהיינד בפלופ FD, רק משווה כשמגיע הצבע, ובריבר מהמר לוליו מ-8?
    הרי AT הוא "אמור" להמר בפלופ
    כל אובר פר הוא אמור להמר
    כל סט הוא אמור להמר

ברגע שהוא לא הימר פלופ, הבנתי שאו שהוא מאוד חזק, ולוקח את הריזיקה עם הדרואוז הרבים כדי לסחוט ממני ווליו בהמשך, או שהוא מאוד חלש וחושב שהוא מקבל קול מהרבה ידיים בפלופ ולכן מעדיף לבלף את הטרן/ריבר

ואז הוא מציע לי לראות קלפים. אני מסרב. אני שואל את עצמי "למה הוא מציע לי את זה?" זה מהלך כזה חלש... מצד שני הוא יודע שאני חושב שזה חלש וויתכן וזו הדרך שלו לגרום לי להשוות?
    אני חוזר לחשוב על ה-tell של ההסתכלות בקלפים בטרן
    ייתכן והוא נתן שם צ'ק בהיינד עם סט בפלופ, חשב שבטרן אני על דרואו מסויים, והחליט לתת לי לבלף missed draw בריבר?

קיצר, אני יודע שהפוסט הזה הוא all over the place אבל זה רק כדי להמחיש לכם כמה החשיבה בינינו היא הכל חוץ משגרתית.
    מה לעשות, אני עוד לא שחקן מושלם, כנראה שזה היה סתם פולד של over thinking
    היה לי איזשהו ריד שהסתבר כריד מוטעה, מפה ועד לשמוע את הבלבולי מוח שאתם מפזרים פה..... לכו תעשו חמוצים קיצר

13. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    מה נכנסת למגננה? הפוסט הזה נמצא פה בשביל שאנשים יגיבו לא? אחרת למה לטרוח...

נ.ב
    יצאת טונה, עד עכשיו אף אחד לא ידע שזה אתה שעשית את הפולד המזעזע הזה

14. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    במקור פורסם על ידי BimperBoy צפה בהודעה
    מה נכנסת למגננה? הפוסט הזה נמצא פה בשביל שאנשים יגיבו לא? אחרת למה לטרוח...

נ.ב
    יצאת טונה, עד עכשיו אף אחד לא ידע שזה אתה שעשית את הפולד המזעזע הזה
    הפוסט הזה נמצא פה כדי לספר סיפור מגניב, וזה אכן סיפור מגניב, אין פה באמת יותר מדי דעות שיכולות להנתן, אולי רק דעות של אנשים שמכירים את הנפשות הפועלות.
    חוץ מהתגובות שלך ושל עמי, אין פה באמת שום תגובה מועילה אלא רק תגובה מסתלבטת על "עד כמה נבל הוא טמבל"

אתה צודק, אין לי שום צורך להתגונן ולהגן על סגנון המשחק שלי כי אני חושב שאלו שמכירים אותי יודעים שעם הריד הנכון אני יכול לבצע קולים גדולים וקשים, מה לעשות לעיתים הרדאר בוגד בך ואתה מבצע פולד לא נכון. קורה, טועים.
    מכאן עד להגיד ש"בעקבות היד הזאת הדבר האחרון שאפשר להגיד על נבל זה שהוא שחקן חושב" - טחחח...לכו חפשו

15. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (17)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,107 פעמים ב2,684 הודעות
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    הפוסט הזה נמצא פה כדי לספר סיפור מגניב, וזה אכן סיפור מגניב, אין פה באמת יותר מדי דעות שיכולות להנתן, אולי רק דעות של אנשים שמכירים את הנפשות הפועלות.
    חוץ מהתגובות שלך ושל עמי, אין פה באמת שום תגובה מועילה אלא רק תגובה מסתלבטת על "עד כמה נבל הוא טמבל"

אתה צודק, אין לי שום צורך להתגונן ולהגן על סגנון המשחק שלי כי אני חושב שאלו שמכירים אותי יודעים שעם הריד הנכון אני יכול לבצע קולים גדולים וקשים, מה לעשות לעיתים הרדאר בוגד בך ואתה מבצע פולד לא נכון. קורה, טועים.
    מכאן עד להגיד ש"בעקבות היד הזאת הדבר האחרון שאפשר להגיד על נבל זה שהוא שחקן חושב" - טחחח...לכו חפשו
    אני חושב שנבל חושב שהוא שחקן חושב

16. הסמל האישי של natu
    רביעייה

מוניטין
    14 (10)
    הודה
    159
    קיבל תודה 426 פעמים ב264 הודעות
    במקור פורסם על ידי chump צפה בהודעה
    אני חושב שנבל חושב שהוא שחקן חושב
    אני חושב שאתה לא יודע מה שאתה חושב ולכן לא מודע לעובדה שנבל הוא שחקן חושב (ואפילו יותר מידי חושב) ולכן אומר את הדברים האלה.
    ובכל מקרה לחשוב על מישהו אם הוא חושב או לא חושב או באיזה רמה הוא חושב זה עניין מאוד אינדיבדואלי, כמו שאני אגיד עכשיו שאני בוחר לחשוב שאתה שחקן לא חושב בגלל שאמרת שאתה חושב שנבל הוא שחקן לא חושב למרות שניתן לראות עפ"י כל ניתוח יד שלו שהוא שחקן חושב.
    נערך לאחרונה על ידי natu; 20/11/2010 ב 13:32.

17. המשתמשים הבאים מודים ל natu על התגובה המועילה:

STING (20/11/2010)

18. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    במקור פורסם על ידי natu צפה בהודעה
    אני חושב שאתה לא יודע מה שאתה חושב ולכן לא מודע לעובדה שנבל הוא שחקן חושב (ואפילו יותר מידי חושב) ולכן אומר את הדברים האלה.
    ובכל מקרה לחשוב על מישהו אם הוא חושב או לא חושב או באיזה רמה הוא חושב זה עניין מאוד אינדיבדואלי, כמו שאני אגיד עכשיו שאני בוחר לחשוב שאתה שחקן לא חושב בגלל שאמרת שנבל הוא שחקן לא חושב למרות שניתן לראות עפ"י כל ניתוח יד שלו שהוא שחקן חושב.
    אני לא חושב..

19. המשתמשים הבאים מודים ל ril על התגובה המועילה:

STING (20/11/2010)

20. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    (ואפילו יותר מידי חושב)
    את זה אני מוכן לקבל כביקורת בונה
    לא את שאר הבלבולי מוח

למיטב הבנתי את המשחק שנקרא פוקר, רק שחקן חושב/אובר חושב - יודע לקפל סטרייט, בין אם זה פולד טוב ובין אם זה פולד רע

המשפט האחרון שאמרתי הוא בהחלט המשפט האחרון המתגונן שאני מפזר פה, מהסיבה הפשוטה שאני מתחיל לתהות עם עצמי למה לעזאזל כ"כ מזיזה לי ההתנשאות שלכם כשאני עצמי מרגיש שלם עם האמת שלי

21. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    אתם יכולים להמשיך לבלבל את המוח על רמות חשיבה ועל הוא חושב והוא חושב שאני חושב... אבל אתם אתם מקבלים החלטות רעות במהלך היד.

אין שום סיכוי שיש לו שם צבע כי אתה בטרן מהמר רק ידיים חזקות כלשהן , סטרייט, סטס, טו פייר, .
    TPTK . TP and a straight draw

כשהיריב שלך נותן צ'ק בפלופ ואז קול בטרן עם פוזישן אפשר להוציא מהטווח שלו ידיים חזקות מאוד שכן היה לו חשוב יותר להוציא איתן וליו (אני לא רואה את גיבור פה נותן צ'ק עם יד סבירה + לא בפלופ ולא בטרן)
    אני כן מסכים עם צ'ק קול בריבר כדי להשאיר את הטווח של היריב רחב, למרות שיכול להתקיים וויכוח על זה כי יש הרבה ידיים שיש להן שואודאון וליו די גבוה כמו זוגות נמוכים או TPTK שבגלל שיש גם זוג על הלוח גם צבע וגם סטרייט עלולים לתת צ'ק מאחורה . זה בעיקר תלוי באגרסיביות.
    בכל מקרה, אם החלטתי לתת צ'ק, זה מתוך כוונה לתת קול להימור , ולא כי אני חושש מהיריב שלי ששיחק את היד שלו די פייסאפ.
    נערך לאחרונה על ידי Raistlin; 20/11/2010 ב 13:34.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

22. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (17)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,107 פעמים ב2,684 הודעות
    ובכל מקרה לחשוב על מישהו אם הוא חושב או לא חושב או באיזה רמה הוא חושב זה עניין מאוד אינדיבדואלי, כמו שאני אגיד עכשיו שאני בוחר לחשוב שאתה שחקן לא חושב בגלל שאמרת שנבל הוא שחקן לא חושב למרות שניתן לראות עפ"י כל ניתוח יד שלו שהוא שחקן חושב.
    חשבת שחישבתי בחשבשבת? לא חשוב.

23. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    אתם יכולים להמשיך לבלבל את המוח על רמות חשיבה ועל הוא חושב והוא חושב שאני חושב... אבל אתם אתם מקבלים החלטות רעות במהלך היד.

אין שום סיכוי שיש לו שם צבע כי אתה בטרן מהמר רק ידיים חזקות כלשהן , סטרייט, סטס, טו פייר, .
    TPTK . TP and and a straight draw

כשהיריב שלך נותן צ'ק בפלופ ואז קול בטרן עם פוזישן אפשר להוציא מהטווח שלו ידיים חזקות מאוד שכן היה לו חשוב יותר להוציא איתן וליו (אני לא רואה את גיבור פה נותן צ'ק עם יד סבירה + לא בפלופ ולא בטרן)
    אני כן מסכים עם צ'ק קול בריבר כדי להשאיר את הטווח של היריב רחב, למרות שיכול להתקיים וויכוח על זה כי יש הרבה ידיים שיש להן שואודאון וליו די גבוה כמו זוגות נמוכים או TPTK שבגלל שיש גם זוג על הלוח גם צבע וגם סטרייט עלולים לתת צ'ק מאחורה . זה בעיקר תלוי באגרסיביות.
    בכל מקרה, אם החלטתי לתת צ'ק, זה מתוך כוונה לתת קול להימור , ולא כי אני חושש מהיריב שלי ששיחק את היד שלו די פייסאפ.
    נדב, אתה מנתח את היד לגמרי ABC POKER ואני שוב אומר שזה לא המצב. גיבור בהחלט יכול לשחק ככה צבע כדי להטעות ובחירת ליין מבלבל.
    גיבור כן יכול לעשות פלאט בטרן עם ידיים מאוד חזקות כי הוא יודע שאני עשוי לירות כדור נוסף בבלנק ריבר. כן, מהלך מסוכן מאוד שלו, אבל אפשרי.

וכמובן שאני בצ'ק קול בריבר, כי אני יודע שב-99 אחוז מהפעמים הוא מהמר שם, וזה אפילו לא חשוב מה הוא מחזיק. אין טעם בצ'ק רייז כי אין יד חלשה יותר משלי שמשלמת לי אני בצ'ק קול בריבר מתוך ציפיה שהבאסטד דרואו שלו יהיה סייזינג של בלוף שהוא ירצה שיריח לי כמו ווליו. משהו כמו 55 ש"ח בריבר. כמובן שזה סנאפ קול איך שהוא מניח את הצ'יפים על השולחן.
    כשהוא זרק מאה פנימה זה גרם לי להבין שהוא הרבה יותר חזק ממה שחשבתי שהוא (כלומר טריפס זה לגמרי תחתית הריינג' שלו שם) כי ההימור הזה הוא אף פעם לא בלוף בספוט הזה. אף פעם. אע"פ שיש לנו הסטוריה ארוכה של אוברבטס בלופס. פוקר משחק דינמי וכמובן ששיחקתי את היד כמו ששיחקתי אותה כדי להביא אותו לבלוף בריבר, בריבר פתאום קלטתי איזה ריד שגוי ווויב שלילי על היד וזה גרם לי לשנות תוכניות

בד ריד, נייס אאוטפליי

עריכה : יש לציין שההימור שלו אכן לא היה בלוף אלא ווליו טהור
    אולי הייתי צריך לתת יותר משקל לזה שהיד שלי לגמרי un-rep ולכן כל 8 עם זבל לידו נכלל חזק בטווח ווליו אוברבט שלו
    נערך לאחרונה על ידי Dr. Spew; 20/11/2010 ב 14:42.

24. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    tldr
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. זוגות שנשברו בריבר - האם ניתן להפוך את היד לבלוף
    על ידי The 16th Keves בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 16/05/2012, 18:03
  2. מה זה? נסיון לבלוף?
    על ידי boazber1 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 23/11/2010, 03:06
  3. טורניר PLO, יד משוגעת
    על ידי Rafi_Vegas בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 19/11/2010, 17:52
  4. וליו בידיים האלה האם מיקסמתי את הוליו?
    על ידי crowned בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 01/07/2010, 17:37
  5. יד משוגעת
    על ידי love_omaha בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 14/04/2010, 01:26

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

הוליו

SEO Blog