יד ממשחק חברי 1-2

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 29
  1. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות

יד ממשחק חברי 1-2

נבל 1 עושה רושם בטילט, סטאק של 140~, נבל נוטה לעשות הרבה לימפים בשולחן, בין היתר עם ידיים שהוא אמור by the book לפתוח איתן. ברוב המקרים זהו לימפ קול.

נבל 2 בco עם סטאק לא רלוונטי ליד, חולה פוזישן, מעלה הרבה מעמדות מאוחרות והריינג' שלו הוא לגמרי A2C. גם טווחי ההשוואה שלו ל-3בט רחבים למדי

נבל 1 בלימפ, נבל 2 מהCO עושה את זה 8, אני בכפתור עםעושה את זה 26, שני הנבלים משלמים

פלופ (~81) צ'ק צ'ק צ'ק

בפלופ נבל 1 השתהה לכמה רגעים, שקל להמר, והחליט לצ'קצ'ק

טרן

נבל 1 באופן שאב 110~. נבל 2 אחרי חשיבה קלה מקפל.

גיבור?

2. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    קשה לי להאמין שאתה מוביל עליו באיזשהו אופן. נראה כמו זוגיים עם האס. טילט או לא, הוא יכול לנחש שה-A הזה חזק בריינג' שלך ושיפר אותך.

לדעתי זה פלופ מצוין לבט חזק, עם הפוזישן.
    "It's not enough to succeed. Others must fail"

3. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    זה פלופ מצויין לסיבט..?
    אני נוטה שלא להסכים... בפרט לא ב3 way pot

4. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    מדוע לא?

מה זה חשוב מה יש לך ביד? חשוב מה הם חושבים שיש לך ביד.

אתה עם פוזישן, שניים צ'קצ'קו אליך. מה צריך יותר? ב-50 מהמקרים סי-בט יסיים כאן את העניין. צ'ק כאן זה בדיוק מה שזה - AK שלא פגע.

5. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    מה שאני מנסה לייצג ביד זה אחלה... אבל צריך לחשוב גם על הטווחי הקולינג ריינג' שלהם ב-3בט פלופ, והפלופ הזה מתחבר אליהם מצויין

6. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    קיבל תודה 710 פעמים ב290 הודעות
    גילוי נאות - אני יודע מה קרה בקופה גם אחרי הנק' שבא עצרת את האקשן בפוסט, ולכן התלבטתי אם יש לי את היכולת להגיב בכלל על היד הזאת בצורה אובייקטיבית או שתמיד יש סיכוי שאני אגיב קצת Result Oriented, לכן פשוט לקחתי את הנקודה של Tutbanana וחידדתי את המניעים להימור בפלופ לפחות לפי איך שאני תופס את המצב...

אז כמו שאמרתי, אני נוטה להסכים עם Tutbanana, בגלל האופי של השחקנים המדוברים בכלל וביד הזאת בפרט (טילט וכו'), לקחת את הפריפלופ Lead, וראוי לתת פה הימור המשך...
    מה שאני לא חושב זה שצריך לתת פה הימור חזק, אני הייתי מהמר הימור שלא מסגיר שום דבר, הימור חצי קופה קלאסי למצב הזה.
    הבעיותיות כביכול בהימור הזה וזה הסיבה שכנראה ויתרת על הימור היא שנבל 1 יושב עם 110 וכל הימור המשך שלך מחייב אותך לשלם לו אולאין במידה והוא דוחף כשאקשן חוזר אליו,
    אבל עם תחשוב על זה, הליין של לימפ-קול בשילוב עם טילט = A2C... הריינג' שאני שם את נבל 1 אותו בשלב שהאקשן מגיע אליי בפלופ הוא כל יד...
    נבל 2 פחות צריך להדאיג אותך כי הוא נמצא בספוט בעייתי (בין שני שחקנים) בלאו הכי, וגם על הטווח שלו אתה מוביל כרגע אם הוא מצ'קצ'ק, מה שעוד חשוב זה שאם נבל 1 מקפל ונבל 2 מעלה אתה יודע לקפל מיידית, אם הוא משווה אתם עדיין עמוקים מספיק ואתה יכול לפי האקשן שלו ברחובות הבאים לדעת אם אתה ביט או לא... מהכרותי אגב עם נבל 2, הוא יורה את הפלופ עם כל פיס שהוא תפס...
    בכל מקרה, הימור שם עם הAK הוא הימור שנועד נטו להגן כרגע על מה שנראה כיד הטובה ביותר... זה מן הסתם לא הפלופ שרצית לראות, אבל הפלופ הזה הוא החלק הכי פחות חזק במשוואה - גוברים עליו האופי של השחקנים שהיו מעורבים איתך בקופה, הליינים שהם בחרו לפני הפלופ, בצירוף עם האקשן שלהם בפלופ...

7. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    קיבל תודה 710 פעמים ב290 הודעות
    עשיתי פוסט פעמיים לאותה הודעה בטעות...

8. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    אחרי הצ'ק שלך בפלופ, מה התכניות שלך להמשך היד? לחכות ל-Q שתתן נאטס?

הנה הגיע ה-A בטרן, הלוואי והיה מגיע בפלופ, ואתה ניצב בפני בעיה רצינית.

למה לא להמר, ושהם יחשבו אם אתה מספר סיפור, או שתפסת סט? אתה עם זוג מלכות ו-SD? אולי AJ?

ברור לי שזה פלופ שמתחבר בקלות לריינג' שלהם, וזו עוד סיבה לתת הימור כאן. אתה רוצה שהם ידעו שגם לך הפלופ הזה עזר.

כל שחקן טוב היה נותן לך הימור בטרן, לא משנה מה נפתח (חוץ מדברים ברורים כמו Q או 8). שחקן טוב שמחזיק משהו שאתה מפסיד לו היה נותן לך הימור בטרן אחרי ש-A, הכי בריינג' שלך שאפשר, הגיע (נו, ספר איך הסתיימה היד, אשמח לטעות ולראות שקראת פה בלוף. אני מנחש פה אס 10 או אס 9).

הצ'ק הזה בעיניי בפלופ הוא ויתור על היד.

אתה מכיר את היריבים ואת דפוסי החשיבה/משחק שלהם, עד כמה סי-בט עובד בשולחן הזה, עד כמה סי-בט של רועי עובד בשולחן הזה. מה התדמית שלך, מה התדמית שלהם. כשאני מנסה לנתח את המצב דרך הניסיון שלי והשולחנות שאני מכיר - סי-בט הוא חובה.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 24/11/2010 ב 13:05.

9. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    עידו אני מסכים שהלימפ-קול ריינג' שלו הוא A2C אבל השאבינג ריינג' שלו הוא כבר לא A2C..
    כמו כן אני מסכים שנבל 2 לא מדאיג אותנו ביד הזאת. אחרי הצ'ק שלו בפלופ הנחתי שזה אס ראג או SPP, וידעתי שכך או כך אני מוריד אותו מהיד בקלות אז לא ייחסתי יותר מדי חשיבות לנוכחותו ביד

btw, בפלופ ממש לא חשבתי שיש לי את היד הטובה. היד היחידה שאני מנצח זה AQ. תותבננה אני מבין את כוונתך באומרך שזה לא משנה מה יש לי אלא מה הם חושבים שיש לי, בפלופ הזה יש הרבה הרבה ידיים שמשוות לי הימור המשך עם דרואו או פגיעה ודרואו, ואני מוצא את עצמי יורה 3 ברלס עם AK HIGH? זה נראה לי כמו סתם להכניס את עצמי לספוט בעייתי. היה נראה לי עדיף לראות עוד קלף ולהעריך שוב.

10. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    וכדי שנהיה קצת result oriented
    נבל הראה פאקינג 64 spades ל-FD

עידן מספיק להיות קורא סמוי.. תתחיל להגיב קצת (יא כבש מתתתתת שכמותך)

11. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    btw, בפלופ ממש לא חשבתי שיש לי את היד הטובה. היד היחידה שאני מנצח זה AQ. תותבננה אני מבין את כוונתך באומרך שזה לא משנה מה יש לי אלא מה הם חושבים שיש לי, בפלופ הזה יש הרבה הרבה ידיים שמשוות לי הימור המשך עם דרואו או פגיעה ודרואו, ואני מוצא את עצמי יורה 3 ברלס עם AK HIGH? זה נראה לי כמו סתם להכניס את עצמי לספוט בעייתי. היה נראה לי עדיף לראות עוד קלף ולהעריך שוב.
    1+

אתה מתאר כאן שחקן בטילט, ופלוף מאוד חזק בתוך הראנג' שלו אם הוא מחזיק 8/10/J/Q נשמע לי מאוד סביר שהוא משלם לך אם אחד מהקלפים הללו לCBET(תקן אותי אם אני טועה).
    בנוסף הימור של חצי קופה מחייב אותך, במידה ואתה מהמר 40 והוא חוזר בדחיפה אתה צריך להוסיף 70 על קופה 300 אם אתה מעריך שQ טובה לך ואחד מהקלפים שלך חיים (7 האוט) חייבת את עצמך לקופה.

צ'ק בפלוף ,
    בטרן אפשר לשים אותו על טווח מאוד רחב של ידיים לא שולל את האפשרות ש A פתח לו זוגות
    אבל מהמידע שאתה נותן שחקן בטילט יכול להיות עם כל כך הרבה קומבינציות(לא לשכוח שאתה צ'קצ'קת את הפלוף והוא מקווה שוויתרת על היד). אני משווה ולא מצטער אם הוא פותח זוגות.

עריכה: התגובה שלי נרשמה לפני שפרסמת את היד הסופית (שוב האפשרות שהוא היה מחזיק זוגות קיימת אבל יותר סביר לראות אותו עם יד חלשה לדעתי).
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 24/11/2010 ב 13:43.

12. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    מציע לך לא להקשיב לעיצות הסי בט הרעות פה כי היריבים שלך שהם לימפ/קול/קול 3בט כנראה לא משחררים ידיים בקלות, לא הלימפר ולא האייסולייטר שלא שיחרר את היד פריפלופ ויודע שאתה יכול לחזור עליו פריפלופ עם הרבה דברים כי הוא רחב ולכן עלול לטמון לך בור.

בכל אופן נוכח העובדה שיש לך פיש ביד שלא משחרר כלום פריפלופ ולכן ינטה לא לשחרר כלום פוסט פלופ + העובדה שכל בט שלך וקול שלו מחייב אותו לחלוטין לקופה אין טעם להמר בלופים מוחלטים, ו-AK זה בלוף מוחלט , וזה תוך כדי התעלמות מעובדה שיש עוד שחקן ביד! הרי בכל פעם שתהיה לך אפילו חצי יד במצב הזה אתה תהמר והיד תמשיך משם, אבל ברגע שאתה מקבל פה קול בפלופ אתה עדיין לא כל כך אוהב את האס שלך בטרן ואם היריב השלישי ביד (זה שלא רלוונטי פה) הוא באמת טריקי (מה שאני לא מאמין אבל לפעמים תיתקל ביריבים כאלה בעיקר אונליין) הוא יכול לאנוס לך חלק נכבד מאוד מהערימה על יד שהיא לא כל כך חזקה ושגם כשהיא מקדימה פה אפשר לנפנף אותך ממנה .
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

13. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    אחרי הצ'ק שלך בפלופ, מה התכניות שלך להמשך היד? לחכות ל-Q שתתן נאטס?

הנה הגיע ה-A בטרן, הלוואי והיה מגיע בפלופ, ואתה ניצב בפני בעיה רצינית.

.
    הוא לא ניצב בשום בעיה הוא חייב להשוות,

14. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    סליחה, אבל ההיגיון כאן לא מתחבר לי.

אני לא דיברתי על לירות 3 ברלס. דיברתי על לירות אחד חזק ומדויק.

נראה לי שביד הזו יש הרבה יותר מטה-גיים של שולחן מאשר מה עדיף לעשות ומה לא כדאי לעשות. זו בעיה שחוזרת על עצמה בפוסטים של ידיים לייב כאן.

ובהתחשב בכך, קול יפה. הגיע צבע?
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 24/11/2010 ב 13:55.

15. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    תותבננה, לא השוויתי. זרקתי את היד (ואפילו די אינסטה יש לציין), מהסיבה הפשוטה שיש לו שם הרבה יותר A9 AT KQ מאשר FD בלבד במולטיוואי פוט.

16. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    הוא לא ניצב בשום בעיה הוא חייב להשוות,

אני לגמרייייי לא מסכים איתך אחויה
    אני יכול להקשיב לטיעונים שונים לזה שבסופו של דבר זה קול (ולא בהכרח לקבלם) ... אבל להגיד snap כמו שאתה אומר - לא מסכים

17. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    תותבננה, לא השוויתי. זרקתי את היד (ואפילו די אינסטה יש לציין), מהסיבה הפשוטה שיש לו שם הרבה יותר A9 AT KQ מאשר FD בלבד במולטיוואי פוט.
    אוקי סליחה, אז עכשיו זה התחבר. לא הבנתי איך השוות בכל זאת.

18. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    אני לגמרייייי לא מסכים איתך אחויה
    אני יכול להקשיב לטיעונים שונים לזה שבסופו של דבר זה קול (ולא בהכרח לקבלם) ... אבל להגיד snap כמו שאתה אומר - לא מסכים
    אני רואה אותו על הרבה יותר ידיים חלשות מאשר זוגות, הוא היה מסוגל לעשות את זה עם כל Q/8(עם פגיעה וגם בלי) אחרי שצ'ק שלך בפלוף.
    אני מצפה לראות ברוב המקרים בליין הזה יד חלשה ממני(כמו שאמרתי קיימת האפשרות שאני מול זוגות)
    ובגלל זה אני לא זורק כאן בשום מצב.

ממש נחמד מצידו לפתוח 4-6 אוויר בלי קשר לעולם (כמובן אני לא לוקח ידיים כאלו יותר מידי בחשבון בקבלת ההחלטה) וזה רק מוכיח ושהוא היה מסוגל לבצע את הליין הזה עם דרו.

אתה מכבד יותר מידי את הליין החלש הזה(כל הכבוד לשחק ששם אותך AK פגע בזוגות בטרן ודחף לך) אבל בכל זאת וילן בטילט ומאיך שאני מריח את הליין הזה אני לא מכבד אותו בכלל.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 24/11/2010 ב 14:22.

19. פול האוס

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    307
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    המסקנה שלי מהיד של הדילמה בJJ ומהיד שלך היא שמול שחקנים משוגעים אם יש יד סבירה (ועל אחת כמה וכמה אם יש אאוטים) והמחיר סביר, צריך פשוט לעשות קול בלי לחשוב יותר מדי.
    לפעמים יהיה לו את הנאטס, אבל כנראה שלאורך זמן זה יהיה משתלם.

20. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אני רואה אותו על הרבה יותר ידיים חלשות מאשר זוגות, הוא היה מסוגל לעשות את זה עם כל Q/8(עם פגיעה וגם בלי) אחרי שצ'ק שלך בפלוף.
    שוקו, הייתי מקבל את הטיעון שלך על בלנק בריבר. כשיורד בלנק אחרי צ'ק שלי הוא מסוגל לדחוף על דרואו ערום בסבירות מסויימת.
    כשיורד A, קלף שהכי פוגע בריינג' שלי אחרי צ'ק בפלופ, והוא דוחף, הסבירות שהוא עושה את זה עם Q/8/ANY OTHER DRAW שואפת לאפס ומכאן הפולד.
    dont be result oriented

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. יד ממשחק חברי 1-2 שכמעט עלתה לי ביוקר
    על ידי Yardenz בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 18/12/2010, 20:19
  2. יד ממשחק קש חברי
    על ידי אסי בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 02/12/2010, 21:03
  3. יד מטורפת ממשחק חברי אתמול