יד ממשחק חברי 1-2 שכמעט עלתה לי ביוקר

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-14 מתוך 14
  1. הסמל האישי של Yardenz
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    196
    קיבל תודה 76 פעמים ב61 הודעות

יד ממשחק חברי 1-2 שכמעט עלתה לי ביוקר

שולחן ישראלי מצוי- מאוד לוס אגרסיב. שחקנים עושים סולדים עם A5 אוף סוט. סטראדלים ודאבל סטראדלים חופשי.
    הירו יושב בשולחן 80BB ומשחק טייט. נבל ראשון עם 60BB מאוד לוס אגרסיב נראה כמו שחקן בטילט אחרי כשעלה מ7BB עם ידיים מצחיקות שתפסו. נבל שני שחקן שנראה קצת יותר מחושב צ'יפ לידר בשולחן , משחק אגרסיבי אבל לא שיחקנו מספיק כדי שאוכל לשים אותו על טווח ידיים כלשהו.

אני בעמדת הסמול רואה AKsd נבל ראשון בביג בליינד ונבל שני MP+1
    לימפ עד אליו והוא עושה את זה 18 פולד עד אלי ואני פה מחליט דווקא להשוות . BB משווה.
    פלופ: 33Ar
    אני מהמר פה 20 (מתחנן לקבל רייז מכל אס) נבל ראשון משווה (פה שמתי אותו על זוג בינוני שלא מאמין לי) נבל שני ברייז ל55 אני פה אומר אה-הא! תפסתי אותו... אני יודע שהוא ישחק אגרסיבי ויעשה סקוויז עם כל אס אפילו אס חלש כמו A9, אני כאן מחליט להרים ל110 ומיד אחרי נבל ראשון דוחף (כאן הבנתי שאני כנראה ביט ושיש לו 3). נבל שני חושב, מהרהר, נראה מאוד מתוסכל ואומר אול אין. אני נתפס תחושת גועל... מה הוא דוחף כאן?! אין 3 בטווח שלו!! הוא עשה 8BB רייז פרה והוא דווקא משחק יותר סולידי משאר המשוגעים.
    החלטתי להשוות בלב כבד כשאני מקווה לצמצם נזקים מול נבל ראשון שכנראה מחזיק 3 ביד.
    חשכנו עיני... נבל ראשון מראה K3 לשלישייה על הפלופ נבל שני מראה 34 סוטד (WTF?!) ואני עם הAK מכין את הארנק לרי סטאק.
    טרן A הציל אותי ונתן לי 220BB מתוקים.

השאלה שלי היא, מה לא היה טוב בליין שלי ובקו המחשבה שלי לאורך היד? כדאי היה בכל זאת 3BET פרה?
    כמובן שאחרי היד הזו למדתי קצת על הדינמיקה בשולחן והייתי טייט יותר, ואגרסיבי יותר.

2. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    ומיד אחרי נבל ראשון דוחף (כאן הבנתי שאני כנראה ביט ושיש לו 3).
    -אחרי דחיפה אחת הבנת שאתה ביט. הגיעה עוד דחיפה והשוות.
    ענית לעצמך על השאלה..

3. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (20)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    פלאט עם AK בלי פוזישן היא הטעות הראשונה.

4. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    1. מול שולחן כל כך אגרסיבי וסטאק נמוך יחסית, רייז פרה הוא די מאסט לטעמי.
    2. בפלופ, לאחר ההתנגדות לבט שלך, אני זורק.

5. הסמל האישי של Yardenz
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    196
    הבנתי את הטעות פרה פלופ וגם התאמתי את המשחק שלי אחר כך... אני מבקש התייחסות לאחרי הפלופ...
    ril אתה זורק כאן לאור ההתנגדות של נבל שני? אפשר פירוט? הרי יש בטווח שהקצתי לו המון ידיים שאני מביס...

6. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    1. 2. בפלופ, לאחר ההתנגדות לבט שלך, אני זורק.
    "נבל 2 נראה שחקן קצת יותר מחושב"

אין שום סיבה לזורק את היד(אם התכוונת לזרוק אחרי החזרה הראשונה שלו)כל כך לגיטימי שהוא יבצע את הליין הזה עם A10/AJ/AQ.

בכל מקרה אהבתי מאוד את הדונק בט בפלוף כי במידה והוא יושב עם אחת מהידיים הללו(והן יושבות ברייג' שלו לדעתך) אתה מוציא ממנו סכום יפה, מצד שני אם היית מבצע צ'ק רייז אתה נותן לו המון מידע ואולי כאן מסתיים האקשן.

פריפלוף אני מעדיף לחזור פי3.5
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 05/12/2010 ב 17:55.

7. המשתמשים הבאים מודים ל shoko87 על התגובה המועילה:

Yardenz (05/12/2010)

8. הסמל האישי של Yardenz
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    196
    תודה... כן כמובן שאחרי היד הזו עשיתי התאמות לשולחן :
    אני עם KK במידל פוזישן, השולחן מאוד לוס:
    לימפר אחד עד אלי ואני עושה לימפ במטרה ללימפ רייז- הCO מרים ל16 - 2 משווים עד אלי ואני הופך את זה ל46 התברר שלא מספיק ו2 משווים:
    פלופ 5d6c9c צ'ק אלי ואני מכניס 85.. פולד פולד.
    אגרסיביות עם טווח מצומצם זהו מתכון מנצח לשולחן כזה.

9. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    גם פריפלופ גובים וליו על הידיים שלך.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

10. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    71
    קיבל תודה 172 פעמים ב102 הודעות
    אמרו כבר את רוב הדברים לפני, אבל בשורה התחתונה, לא עשית שום דבר נכון ביד הזאת.
    לא הקול PF ולא על הפלופ (לא הדונק, לא המינריייז, ולא הקול כשברור שאתה ביט)

11. הסמל האישי של Yardenz
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    196
    עוד פעם לא כזה ברור שאני ביט, נבל ראשון שחקן גמבלר שהפסיד כבר 350 ונמצא בטילט (רצה ללכת כבר למסיבה של ידידה שלו.. רציתי לעזור לו)
    והדונק הוא לסחוט ואליו מA חלשים יותר מנבל שני... מסתבר שטעיתי ובריינג' של שניהם נמצא 3 (לא סביר בכלל שלנבל 2 יש 3 בריינג' + תוסיף 2 בלוקרים על השולחן ודחיפה של נבל 1 שנאמר ויש לו 3 יש רק 3 אחד בחפיסה ולא סביר שלנבל 2 יש אותו!)
    נותר לי להוסיף עשרה שקלים אחרי הרייז שלי לשאיבה של נבל אחד, ככה שזה איזי אול אין מול נבל 2.

תקן אותי אם טעיתי במהלך החשיבה שלי פה... וכן אני יודע שעשיתי טעות פריפלופ...כמו שאמרתי שיניתי את זה בהמשך הערב.

12. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    71
    קיבל תודה 172 פעמים ב102 הודעות
    הבעיה היא שאיך ששחקת על הפלופ, הדונק - מינרירייז במולטי ווי פוט על הבורד היבש הזה הוא מהלך מאוד חזק, אתה בעצם מייצג פה את ה3, לכן היד של היא עובר רפד והם צריכים להיות חמורי ענק בשביל לעשות לך שם קול לרירייז עם יד פחות טובה משלך.
    ככה שלפי דעתי, הבעיה באיך שהפלופ שוחק זה שאתה גורם לפולד לכל הידיים שאתה מנצח ומקבל קול מכל הידיים שאתה מפסיד להן.

13. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    במקור פורסם על ידי Yardenz צפה בהודעה
    שולחן ישראלי מצוי- מאוד לוס אגרסיב. שחקנים עושים סולדים עם A5 אוף סוט. סטראדלים ודאבל סטראדלים חופשי.
    הירו יושב בשולחן 80BB ומשחק טייט. נבל ראשון עם 60BB מאוד לוס אגרסיב נראה כמו שחקן בטילט אחרי כשעלה מ7BB עם ידיים מצחיקות שתפסו. נבל שני שחקן שנראה קצת יותר מחושב צ'יפ לידר בשולחן , משחק אגרסיבי אבל לא שיחקנו מספיק כדי שאוכל לשים אותו על טווח ידיים כלשהו.

אני בעמדת הסמול רואה AKsd נבל ראשון בביג בליינד ונבל שני MP+1
    לימפ עד אליו והוא עושה את זה 18 פולד עד אלי ואני פה מחליט דווקא להשוות . BB משווה.
    פלופ: 33Ar
    אני מהמר פה 20 (מתחנן לקבל רייז מכל אס) נבל ראשון משווה (פה שמתי אותו על זוג בינוני שלא מאמין לי) נבל שני ברייז ל55 אני פה אומר אה-הא! תפסתי אותו... אני יודע שהוא ישחק אגרסיבי ויעשה סקוויז עם כל אס אפילו אס חלש כמו A9, אני כאן מחליט להרים ל110 ומיד אחרי נבל ראשון דוחף (כאן הבנתי שאני כנראה ביט ושיש לו 3). נבל שני חושב, מהרהר, נראה מאוד מתוסכל ואומר אול אין. אני נתפס תחושת גועל... מה הוא דוחף כאן?! אין 3 בטווח שלו!! הוא עשה 8BB רייז פרה והוא דווקא משחק יותר סולידי משאר המשוגעים.
    החלטתי להשוות בלב כבד כשאני מקווה לצמצם נזקים מול נבל ראשון שכנראה מחזיק 3 ביד.
    חשכנו עיני... נבל ראשון מראה K3 לשלישייה על הפלופ נבל שני מראה 34 סוטד (WTF?!) ואני עם הAK מכין את הארנק לרי סטאק.
    טרן A הציל אותי ונתן לי 220BB מתוקים.

השאלה שלי היא, מה לא היה טוב בליין שלי ובקו המחשבה שלי לאורך היד? כדאי היה בכל זאת 3BET פרה?
    כמובן שאחרי היד הזו למדתי קצת על הדינמיקה בשולחן והייתי טייט יותר, ואגרסיבי יותר.
    אני חייב להתייחס לחלק הראשון. אוקיי. מצויין. אתה משחק עם חברים משחק חברי 1-2. אני פשוט מנסה להבין למה אתם משחקים פחות מ100BB. זה יגרום הרבה פעמים בדיוק לידיים כאלו שלא תוכל לזרוק טופ פר טופ קיקר בבורדים כאלה ביחס לאפקטיב סטאקס (גם אם אתה תשב על יותר)
    אתם משחקים משחק חברי בלי גנייה הכל סבבה. אין לכם סיבה לשחק 1-2 ! אם אתם רוצים לשמור על אותם סכומי כסף פחות או יותר. שחקו בליינדים יותר קטנים או שתעשו שהערך של הצ'יפים לא שווה אחד לאחד (בכסף - הערך האמיתי חלקי 4/5). זה אומר אפילו לשחק 0.5-1 או לפחות 1-1.
    עשית רי-רייז ל-110 כשיש לך 80BB - כלומר 160 ושמת כבר 110 חייבת את עצמך ב2/3 מהסטאק שלך (55BB). אתה כבר לא יכול "להשוות בלב כבד" אתה מחויב להשוות ! מה טווח התמרון שלך ?
    אם לעומת זאת הייתם יושבים 300-400BB ומשחקים בליינדים 0.5-1 או 1-1 זה היה הרבה בטח נחמד. לא כל 3BET שלך היה מחייב אותך כבר לALL IN. פשוט עדיף שתתחילו מלכתחילה יותר עמוק. הייתם יותר נהנים מהמשחק אם בכל מקרה כל אחד עושה ריביי. זה פשוט עדיף.
    בלי אילוצים של בעל פארטייה מעצבן... אתם יכולים ליצור מצב שהיחס בין הבליינדים לסטאקס הוא הכי גדול שרק תוכלו !
    ואם תשחקו יותר דיפ. יקרה גם דבר חיובי לטווח הארוך. שחקנים שיכנסו with any 2 כמו K 3 (לא אכפת לי אם זה סוטד ) מכל פוזיציה במשחק יותר עמוק לטווח הארוך יפסידו. טופ פר לא יהיה במצב שהוא מחייב את עצמו אחרי הימור ואפילו 3BET ויוכל לשחרר את היד ולעומת זאת, השחקנים שישוו עם ידיים כאלו כל הזמן (בלי להתחשב בפוזיציה ובטייבל IMAGE ובכלום) "בגלל שזה בליינדים נמוכים" ימצאו את עצמם מפסידים סולד של 400BB אחרי שיפגעו בטריפס מול פול או סתם יצטרכם לבלף לדעת פעמים רבות (אותו דפוס חשיבה שמזלזל בRAISE PRE FLOP ומשווה כל דבר "בגלל שזה בליינדים נמוכים" הוא אותו דפוס חשיבה שגורם לכך שאין מצב שזורקים טריפס כשאפשר להפסיד 300-400 שקל ולא 2000-5000) . לעומת זאת אם הם ישארו SS אז פשוט זה יהיה ממש כבשי להשוות 9BB עם ידיים כמו K3 כשנשאר להם 51BB.
    בעיניי תוכלו הרבה יותר להנות מהמשחק (לא לסכן סכומי כסף גבוהים במיוחד) וגם להשתפר בפוקר אמיתי.
    נערך לאחרונה על ידי Aegramens; 17/12/2010 ב 01:21.

14. הסמל האישי של Yardenz
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    196
    קודם כל תודה על התגובה המועילה. לצערי לא חידשת יותר מדי והמשחק ה"חברי" הזה הוא בביתו של חבר של חבר שחקנים שאף פעם לא שיחקתי איתם וככה הם משחקים... ברומא תיהיה רומאי. החלטתי שאני רוצה לשחק בשולחן שאני לא מכיר שורט 50BB ולראות איך זורם אם אני מרגיש שיש לי אדג' אני יכנס ריביי בסטאק הרבה יותר עמוק.
    לשמחתי לא היה צורך בריביי/אדון כי הסטאק שלי גדל בעקביות לאורך הערב.
    האסטרטגיה מול שחקנים כאלה היא התחייבות לקופה עם טופ פייר אובר פייר כי לטווח הארוך מול טווחים כל כך לוסים עם שחקנים כל כך חלשים (A5 אול אין פרה פלופ) זה משתלם.
    לצערי התמודדתי מול סיטואציה לא פשוטה בה אני עם TPTK על פאיירד בוארד ונתקל באגרסיביות .. אבל לפי ההערכות שעשיתי (שהיו מוטעות בדיעבד) + גודל הסטאקים , המהלך של הכנסת כל הצ'יפים למרכז הוא רווחי כי אני מוציא וואליו מכל כך הרבה ידיים בעיקר מול נבל שני שהיו לו הרבה אסים בריינג'... עם קצת מזל בטרן (2 אאוטים פיווווו) They has been busted

15. פול האוס

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    307
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    במקור פורסם על ידי Aegramens צפה בהודעה
    אני חייב להתייחס לחלק הראשון. אוקיי. מצויין. אתה משחק עם חברים משחק חברי 1-2. אני פשוט מנסה להבין למה אתם משחקים פחות מ100BB. זה יגרום הרבה פעמים בדיוק לידיים כאלו שלא תוכל לזרוק טופ פר טופ קיקר בבורדים כאלה ביחס לאפקטיב סטאקס (גם אם אתה תשב על יותר)
    אתם משחקים משחק חברי בלי גנייה הכל סבבה. אין לכם סיבה לשחק 1-2 ! אם אתם רוצים לשמור על אותם סכומי כסף פחות או יותר. שחקו בליינדים יותר קטנים או שתעשו שהערך של הצ'יפים לא שווה אחד לאחד (בכסף - הערך האמיתי חלקי 4/5). זה אומר אפילו לשחק 0.5-1 או לפחות 1-1.
    עשית רי-רייז ל-110 כשיש לך 80BB - כלומר 160 ושמת כבר 110 חייבת את עצמך ב2/3 מהסטאק שלך (55BB). אתה כבר לא יכול "להשוות בלב כבד" אתה מחויב להשוות ! מה טווח התמרון שלך ?
    אם לעומת זאת הייתם יושבים 300-400BB ומשחקים בליינדים 0.5-1 או 1-1 זה היה הרבה בטח נחמד. לא כל 3BET שלך היה מחייב אותך כבר לALL IN. פשוט עדיף שתתחילו מלכתחילה יותר עמוק. הייתם יותר נהנים מהמשחק אם בכל מקרה כל אחד עושה ריביי. זה פשוט עדיף.
    בלי אילוצים של בעל פארטייה מעצבן... אתם יכולים ליצור מצב שהיחס בין הבליינדים לסטאקס הוא הכי גדול שרק תוכלו !
    ואם תשחקו יותר דיפ. יקרה גם דבר חיובי לטווח הארוך. שחקנים שיכנסו with any 2 כמו K 3 (לא אכפת לי אם זה סוטד ) מכל פוזיציה במשחק יותר עמוק לטווח הארוך יפסידו. טופ פר לא יהיה במצב שהוא מחייב את עצמו אחרי הימור ואפילו 3BET ויוכל לשחרר את היד ולעומת זאת, השחקנים שישוו עם ידיים כאלו כל הזמן (בלי להתחשב בפוזיציה ובטייבל IMAGE ובכלום) "בגלל שזה בליינדים נמוכים" ימצאו את עצמם מפסידים סולד של 400BB אחרי שיפגעו בטריפס מול פול או סתם יצטרכם לבלף לדעת פעמים רבות (אותו דפוס חשיבה שמזלזל בRAISE PRE FLOP ומשווה כל דבר "בגלל שזה בליינדים נמוכים" הוא אותו דפוס חשיבה שגורם לכך שאין מצב שזורקים טריפס כשאפשר להפסיד 300-400 שקל ולא 2000-5000) . לעומת זאת אם הם ישארו SS אז פשוט זה יהיה ממש כבשי להשוות 9BB עם ידיים כמו K3 כשנשאר להם 51BB.
    בעיניי תוכלו הרבה יותר להנות מהמשחק (לא לסכן סכומי כסף גבוהים במיוחד) וגם להשתפר בפוקר אמיתי.
    בתיאוריה אתה צודק... במציאות מה לעשות, זה לא ככ פשוט. ניסינו את זה בשתי שולחנות שונים בהם יצא לי לשחק, אך בגלל ששחקנים ברמה זו נוטים להסתכל על "כמה כסף הרייז" ולא במונחי BB התוצאה היתה שפשוט כל הרייזים הוכפלו... אחרי שתי משחקים חזרו למשחק הרגיל של 1-2

נושאים דומים

1. יד ממשחק קש חברי
    על ידי אסי בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 02/12/2010, 21:03
  2. יד ממשחק חברי 1-2
    על ידי Dr. Spew בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 24/11/2010, 17:18
  3. יד מטורפת ממשחק חברי אתמול
    על ידי Poker-Brat בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 14