ליקוי/תופעה בלימפד פוט כשאני עם אס חלש והגיע אס בפלופ

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-18 מתוך 18
  1. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,816
    קיבל תודה 1,808 פעמים ב1,119 הודעות

ליקוי/תופעה בלימפד פוט כשאני עם אס חלש והגיע אס בפלופ

קודם כל אין כאן יד ספציפית אז למנהלים אם זה לא מתאים לכאן תעבירו את זה לאן שזה מתאים.
    הרבה פעמים קרה לי שאני עם אס חלש(אס שמונה ומטה בד"כ) פוגע בו בפלופ וכמעט תמיד מפסיד את היד בהמון וריאציות שונות.אני מדבר שאני בטוח בעצמי בסיכוי די גבוה שאני היחיד עם האס והאס שלי טוב.
    כאשר אני מוביל את היד ומהמר בפלופ אז כמעט תמיד אני נותן צ'ק בטרן מתוך מחשבה שאני לא רוצה ללכת עם האס הזה רחוק בטח לא בלימפד פוט ובמחשבה על פוט קונטרול שאין לי מה לנפח את הקופה סתם ואז המון פעמים יוצא בריבר שפגעו עלי בזוגות/סטרייט הזוי וכו' או שמגיע קלף מפחיד ואני משחרר את היד להימור מכובד בריבר.ולפעמים שאני בצד היותר פסיבי כשאני רק בצ'ק קול בפלופ ובטרן/ריבר אז גם יוצר שאני רוב הפעמים מפסיד לזוג שני שפגע בזוגות לדוגמא ואם הייתי עושה רייז בפלופ או היה זורק.
    אז כן ברור לי שאם פגעו עלי בריבר זה קורה ויכול להיות שאני משחק טוב ובגדול הליינים שלי היו רווחיים וזה סתם מזל השאלה שלי היא יותר כללית.
    האם המחשבה שלי של כמעט תמיד לתת צ'ק בטרן כדי לא לנפח את הקופה סתם עם אס חלש היא נכונה? ואם הפלופ והטרן רטובים עם הרבה דרואים? כי אני פשוט לא אוהב להשתגע עם אס חלש והשאלה עם זה בעוכריי כי המון פעמים הימור בטרן היה נותן לי את הקופה(בדיעבד כמובן) האם אני סתם ריזולטס אוריינטד?
    וכאשר מהמרים נגדי בפלופ ואני יודע כמעט בודאות שאני כרגע מוביל האם ליין של קול עדיף או שמא רייז?
    תודה לעונים אני מקווה שהשאלה לא כללית מדי

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    אני מציע שתתן כמה דוגמאות כי ההודעה שלך מאוד כללית ומבולבלת..
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

3. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,816
    אוקיי.. כמה דוגמאות.
    אני עם אס שמונה לדוגמא מגיע אס בפלופ יש פלאש דרואו אני חושב היה ג'ק ותשע גם או משהו בסגנון אני מהמר בערך שני שליש קופה(הפוזיישן אצלי) שניים משוים בטרן הגיע קלף שנתן אני חושב גם סטרייט דרו וכאן החלטתי לא להמר האם זה היה שגוי? בריבר הגיע קלף שמשלים סטרייט(היה חסר שמונה) שחקן חלש הימר הימור די גדול(לא זוכר מבחינת יחס קופה) אני זרקתי והשחקן שדיבר ראשון(הוא צ'יקצ'ק לפני ) שילם.השחקן החלש ניסה לבלף והשחקן השני היה עם שמונה ביד(ד"א היה לו פלאש דרו הוא היה משלם גם הימור בטרן).
    עוד יד אני עם אס שמונה שוב פלופ אס ג'ק ועוד קלף נמוך אני מהמר שחקן לא כל כך טוב עושה עלי רייז עכשיו אני יודע מהיכרות איתו שכשיש לו יד(זוגות+) הוא לוכד ולא עושה רייז ולכן אני חושב שהוא אולי עם ג'ק ורק משווה אותו ולא עושה רייז.האם רק קול כאן זה נכון? בכל אופן הרייז שלו גרם לו להשתלט על היד ובריבר אחרי שצ'יקצ'קנו את הטרן הוא הימר הימור של בערך חצי קופהאולי קצת יותר וחשף ג'ק תשע לזוגות בריבר(אני השוותי כמובן) האם ההשוואה גרועה? האם הליין הזה רווחי לאורך זמן? כי אני מאמין שללא פגיעה בזוגות הוא גם היה מהמר או שהוא היה בצ'ק קול
    נערך לאחרונה על ידי ami1983; 10/12/2010 ב 15:58.

4. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    בכללי לעשות לימפ עם אס ראג זה EV- אחד גדול

5. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,816
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    בגדול אתה צודק אבל צא מנקודת הנחה (ואתה תאלץ לסמוך עלי בקטע הזה) שבשולחן הזה שאני משחק בו זה ממש לא ev-

6. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    +1000000
    בכללי, אס ראג תמיד יסבך אותך, בדיוק בגלל הסיבות שמנית בפוסט.
    כשאתה פוגע באס אתה חלש, וכשאתה פוגע בראג אתה בטח חלש.
    הציפיה היחידה שלך כשאתה משחק אס ראג היא לפגוע לפחות בזוגות, שזה בערך כמו לשחק

7. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,816
    כן אבל זה שלא שאני משווה עם זה רייז ויכול להיתקל באס חזק יותר.ושוב אני מבטיח לכם שהלימפ בשולחן הזה הוא בסדר כי אין הרבה רייזים פרי באופן יחסי.מה שהפריע לי שבכל הפלופים הובלתי וכמי שחשבתי הייתי היחיד עם האס ולא סיימתי את היד כמנצח כי חשבתי על פוט קונטרול בטרן.בעצם כל הבעיה שלי היא האם להמר את הטרן.לקבוע שלימפ עם אס חלש זו טעות זה נכון אבל זו יותר מנטרה שנאמרת לשחקנים מתחילים ובשולחן פסיבי פריפלופ כשהבליינדים הם חלק מזערי מהסטאק אין כל רע לראות פלופ בזול זאת פשוט התאמה לשולחן מה גם שאני אדע לא להתאבד על האס הזה ולשחרר אותו בקלות אם צריך בעיקר בגלל שזה לימפד פוט.
    נערך לאחרונה על ידי ami1983; 10/12/2010 ב 16:44.

8. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    בגדול אתה צודק אבל צא מנקודת הנחה (ואתה תאלץ לסמוך עלי בקטע הזה) שבשולחן הזה שאני משחק בו זה ממש לא ev-
    אבל אתה בעצמך אומר שהנה - מצב חוזר על עצמו, אתה גם פוגע במה שאתה רוצה לפגוע, גם מכניס כסף נוסף לקופה, וגם נוטה להפסיד - גם מול בלופים וגם מול פגיעות הזויות.
    אני לא אומר שתמיד בכל שולחן אני לא אכנס עם A8, אבל אם אתה רואה שאתה, כשחקן, לא מצליח לשחק אס-ראג בצורה רווחית, ממש אין סיבה לשחק אותם.
    זה כמו שיש שולחנות שאני חושב שלא אוכל לשחק בהם יד כמו ATs בצורה רווחית מעמדה מוקדמת.

אין שום סיבה לשחק ידיים גבוליות שאתה לא באמת רוצה לשחק.
    Lol Hadookaments

9. המשתמשים הבאים מודים ל Anderson על התגובה המועילה:

Raistlin (10/12/2010)

10. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    זה כמו שיש שולחנות שאני חושב שלא אוכל לשחק בהם יד כמו ATs בצורה רווחית מעמדה מוקדמת.
    אפשר להרוויח בהולדם?
    נשרף הים

11. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    אני לא אומר שתמיד בכל שולחן אני לא אכנס עם A8, אבל אם אתה רואה שאתה, כשחקן, לא מצליח לשחק אס-ראג בצורה רווחית, ממש אין סיבה לשחק אותם..
    בזמנו זה עלה לי מאות בליינדים כדי להגיע למסקנה הזאת,
    ממליץ ליישם את זה.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 11/12/2010 ב 01:28.

12. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    עמי, לא טענתי שלא אפשרי שהאס ראג שלך היא היד המובילה פרה פלופ, טענתי שברוב הפעמים שתפגע באס לא תקבל יותר מדי אקשן מידיים שאתה מנצח, ותקבל הרבה אקשן מאסים חזקים יותר, זוגות ועוד כלמיני פגיעות מוזרות, לדברייך. אתה אולי תרוויח בסשן הרבה קופות קטנות מאוד אבל די סביר שתפסיד איזה 2-3 גדולות - וזה מספיק כדי להפוך את זה למהלך מפסיד.
    עם אס בינוני אם אתה מרגיש שזה לא ספוט נכון לרייז - סימן שזה ספוט נכון לפולד.
    נערך לאחרונה על ידי Dr. Spew; 11/12/2010 ב 14:03.

13. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,816
    עמי, לא טענתי שלא אפשרי שהאס ראג שלך היא היד המובילה פרה פלופ, טענתי שברוב הפעמים שתפגע באס לא תקבל יותר מדי אקשן מידיים שאתה מנצח, ותקבל הרבה אקשן מאסים חזקים יותר, זוגות ועוד כלמיני פגיעות מוזרות, לדברייך. אתה אולי תרוויח בסשן הרבה קופות קטנות מאוד אבל די סביר שתפסיד איזה 2-3 גדולות - וזה מספיק כדי להפוך את זה למהלך מפסיד.
    עם אס בינוני אם אתה לא מרגיש שזה לא ספוט נכון לרייז - סימן שזה ספוט נכון לפולד.
    זה הקטע שהיא היד המובילה גם בפלופ בדרך כלל.תשמע הטענות של כולכם נכונות מאוד ומובנות פשוט בשולחן הספציפי הזה קשה לי למצוא סיבה לא לעשות את הלימפ הזה,לפחות מעמדה מאוחרת כי יש בודדים שאני יודע שמעלים פריפלופ וזה משתלם.אבל נראה אני אחשוב על זה אולי אני טועה.
    הבעיה המרכזית שלי היא וזה אולי מה שאתם מתכוונים בעקיפין שאני לא משחק את האס חלש הזה מספיק אגרסיבי(פשוט כי אני לא מוצא סיבה לנפח קופה עם יד בינונית שכזו) ומצד שני הפסיביות שלי עם היד הזו מובילה ידיים שמאחור בפלופ לנצח אותי ברחובות הבאים.הפיתרון שאני אשקול זה או באמת לא לשחק אותה או פשוט לשחק אותה אגרסיבי יותר ולהמר גם בטרן ונראה אם זה יעבוד.ד״א אס שלוש אס ארבע וכאלה אני זורק.אני מדבר בעיקר על אס שבע שמונה ותשע.והבעיה שאני רואה שלא לקחת ידיים כאלו זה ev מינוס בשולחן הזה כי זה אפשרי ואני מרגיש שאני מפספס משהו.
    תודה בכל מקרה על התגובות והניסיון לעזור.
    נערך לאחרונה על ידי ami1983; 10/12/2010 ב 20:53.

14. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,816
    ועוד משהו.אני לא מפסיד עם זה קופות גדולות אני יודע לוותר כשצריך כי בכל זאת זה אס חלש ולימפד פוט.זה מה שהופך את זה לכדאי יותר לשחק.דבר נוסף אני לא בבעיה עם אס חזק יותר כי עם אס עשר ומעלה לרוב עושים רייז פרי,אז זה לא הפחד שלי.

15. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    קיבל תודה 201 פעמים ב87 הודעות
    אני חושב שהבעיה פה היא יותר עקרונית:
    יש ידיים שיותר נועדו ללימפד פוטס: סוטד קונקטורס, זוגות נמוכים לסט מיינינג, סוטד אייסס בשביל פלאש. הם משחקים שם טוב כי כשהם פוגעים אתה יודע שאתה כמעט בטוח טוב על היריבים שלך וגם לא כל כך מעניין אותך הריינג' של היריבים.
    יש ידיים שיותר נועדו לרייזד פוטס: זוגות גבוהים, אס/קינג עם גוד קיקר. קופות עם מעט משתתפים, שאתה מצפה לפגוע בזוג, ואתה צריך לדעת יותר לשים את היריבים על ריינג'ים, כדי לדעת איך לשחק את היד.

אתה לקחת יד שלא מתאימה לאף אחת מהמשפחות האלה והכנסת אותה למשפחה הראשונה ואי אפשר לשחק טוב במשפחה הראשונה עם יד כזו.
    בגלל זה אתה כל הזמן בספוטים בעייתיים, מפחד להמר את הטרן כשהלוח רטוב כי יכול להיות שכבר עכשיו מישהו יותר טוב ממך, אבל למעשה אתה לא באמת תידע בריבר אם נשברת או לא כי קשה לך לשים את היריבים שלך על ריינג'ים.

שורה תחתונה: זה לא רווחי לשחק את הידיים האלה.

16. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    מחזק את גיא ומוסיף שזה קצת מצחיק שאתה טוען שלשחק A ראג זה EV+ בשבילך כשלמעשה כל מהות הת'רד הזה היא שלשחק A ראג גורם לך להפסיד כסף.

בטוח שאתה מבין את הכשל הלוגי

17. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    עמי, אתה צריך להבין שלשחק ידיים כאלה בלימפד פוט מותיר אותך בערפל איפה אתה נמצא. אתה צריך לפגוע בלפחות זוגות כדי להרגיש בנוח עם היד שלך.

18. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (20)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    אגב משהו שאף אחד פה לא דיבר עליו, אבל אם השולחן פאסיבי כמו שאמרת ואתה מחזיק, נגיד A8 ואתה לדבריך "יודע" שזו היד הכי טובה בשולחן, למה לא רייז שיבודד אותך וישים אותך במצב כזה שלא תשחק מולטי ואי עם היד הפגיעה הזו?
    מול 5 וילנס זה די ברור שאם תפגע באס תפסיד לזוגות, HU זה כבר פחות סביר.

19. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,816
    תודה לכולם על התשובות,הטענות שלכם רובן ככולן נכונות ואני מבין הכל אני לא שחקן מתחיל וכל מה שאמרתם אני מודע לו,וייתכן באמת שאני צריך לשחק אחרת או בכלל לא לשחק את הידיים האלה.וכן אני מבין שזה מגוחך שאני חושב שזה ev+ אבל מציג מצב אחר שאני מפסיד ואני מבין שאני עם יד כזו נשאר לוטה בערפל,אבל בגלל זה ביקשתי עזרה,כדי להבין האם אני צריך פשוט לא לשחק את היד הזו בלימפד פוט אפילו מעמדה מאוחרת שחלק זרקו עד אלי למרות שאני אדע לזרוק אותה גם אם פגעתי באס ואני לא אשתולל איתה יותר מדי או פשוט לשחק אותה אחרת.
    כמה דברים,קודם כל לנז לגבי מה שאמרת שהיד שלי מובילה פריפלופ אז נכון אני כמעט בטוח שהיד שלי מובילה פריפלופ אבל לא שם הבעיה שלי הבעיה שהיד שלי מובילה בפלופ ואחרי הפלופ ממשיכים איתו שחקן אחד או שניים ואז בגלל פסיביות שלי בטרן(לא יודע אם מוצדקת או לא) עד הריבר אני מובס ואז או משלם ומפסיד אם אני חושב שהתשלום מוצדק או פשוט זורק את היד אם אני מבין שאני מאחור.
    לגבי הרעיון שלך להעלות איתה פרי זה נשמע מעניין ואולי זו הדרך הנכונה וזה גם יעזור לי פוסטפלופ כי אם אני אהיה האגרסור פריפלופ אני מאמין שברוב הפעמים אני אקח את היד.
    תודה לכולם בכל אופן.

נושאים דומים

1. 1-2 : טופ טו בלימפד פוט
    על ידי powerpoker בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 85
    הודעה אחרונה: 15/04/2013, 12:26
  2. תופעה מכוערת
    על ידי צחי24 בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 14/02/2013, 17:23
  3. 25-25 זוגות בלימפד פוט
    על ידי AAup בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב