מתי אתם קמים?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-15 מתוך 15
  1. הסמל האישי של poker_prick
    פול האוס  

מוניטין
    30 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    706
    קיבל תודה 949 פעמים ב417 הודעות

מתי אתם קמים?

אני יודע שהנושא כבר נידון בעבר, אבל אני רוצה להעלות אותו שוב בכל זאת.
    אתם יושבים בשולחן קש. מורווחים 2,3BI ומעלה, ואתם מרגישים שהשולחן טוב לכם.
    לפי הספר הדבר הנכון זה להשאר כל עוד יש לכם אדג' על השולחן ("even if it means using toothpicks to prop up your eyelids" סקלנסקי 1987).
    מצד שני, לפי כללי BRM (למשל של פרגוסון) צריך לקום במצב שבוא אתם מסכנים יותר מ10% מהבנקרול.

קרה לי כמה פעמים בזמן האחרון בפארטיות שהייתי מורווח הרבה, התחלתי לחשוב על ללכת אבל הכרחתי את עצמי להשאר, וקיבלתי ביס גדול בסטאק.

אשמח לשמוע אם יש לכם כל מיני כללים שאתם קובעים לפיהם מתי לקום ברווח.

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    בדרך כלל אין לי כלל של לקום מהשולחן
    אם אני עכשיו יושב במקום של 5-10 ואני כבר יושב עם 5000 אני לא אקום סתם
    אם כל השולחן עכשיו יושב כבר עם כזה סכום ומעלה (כי אנשים התפרקו וקנו עוד וכו' וכו') ועכשיו זה כבר לא באמת 5-10 אלא יותר נכון 10-25 (רייז ראשון 170..) אז יכול להיות שאני אקום

באונליין זה לא יקרה (שולחן של NL50 שכולם ישבו עם 200 דולר..) אז ככה שעם השולחן מלא בדגים אני אשב עד שאסיים לדוג את כולם...

3. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (15)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,130 פעמים ב666 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    Won't get up until I lose my A-game..

אם אתה לא משחק טוב,האדג׳ שלך על שחקן אחר בואקום הוא לא קיים כי איכות המשחק שלך היא לא גורם נטרלי.

יכול לשחק עם קוף עיוור,אבל שאני לא משחק טוב זה אני אכשיל את עצמי.

יכול לקום גם שאני דאון חצי בייאין אם אני לא מרגיש בzone

4. המשתמשים הבאים מודים ל Gouch על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (17/06/2010)

5. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (18)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,705 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    עמית, בדיוק דיברנו על זה הרגע בטלפון..

אני כמובן עם עמית.
    קורה לי גם שאני משחק וקנוי 3-4 BI ואם ירגיש לי טוב ואני אדע שיש לי אדג' בשולחן אז אני אטען עוד כמה באיי אינס כדי לכסות את מרבית השולחן.

לעומת זאת אני יכול לקום אחרי טילט או משהו.. כשאני מופסד 100 ש"ח.. למרות שפה הייתי רוצה להשתפר יותר (ובטח רובנו היו רוצים).

6. הסמל האישי של poker_prick
    פול האוס  

מוניטין
    30 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    706
    תודה לכם אבל אף אחד לא ממש עזר אני מניח שאין תשובה ברורה לשאלה הזו.
    ד"א אני אוהב ללכת לקש כשיש לי דדליין. למשל אם צריך לאסוף מישהו מהשדה תעופה בשלוש בלילה, או בשישי בצהריים כשיש בערב ארוחה או משהו. ככה אין התלבטויות
    לקום משולחן קש זה אחד הדברים הכי קשים בפוקר, אלא אם אתה מרגיש שזה לא היום שלך\בטילט\כבר לא Agame כפי שאמרו למעלה.

7. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    במקור פורסם על ידי poker_prick צפה בהודעה
    תודה לכם אבל אף אחד לא ממש עזר אני מניח שאין תשובה ברורה לשאלה הזו.
    ד"א אני אוהב ללכת לקש כשיש לי דדליין. למשל אם צריך לאסוף מישהו מהשדה תעופה בשלוש בלילה, או בשישי בצהריים כשיש בערב ארוחה או משהו. ככה אין התלבטויות
    לקום משולחן קש זה אחד הדברים הכי קשים בפוקר, אלא אם אתה מרגיש שזה לא היום שלך\בטילט\כבר לא Agame כפי שאמרו למעלה.
    אני תמיד מגיע לקאש שיש לי שעה שאני הולך
    לפעמים אני לא עומד בה ונשאר שעה אחרי כי סתם משעמם לי או משהו כזה .. אבל לא בגלל שאני קנוי הרבה וכו' וכו'
    אבל זה בגלל שיש עבודה למחרת, אחרת אולי גם לי הייתה את הבעיה הזו..

8. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    הדעה שלי היא שונה בתכלית בנושא והיא דומה לדעתו של בארי גרינשטייין כפי שהוא מדבר על זה באחד הפרקים של ACE ON THE RIVER.
    אני מאמין ששחקן צריך לקום כשהוא מורווח, בייחוד אם זה כבר 2-3 BI וללכת כמה שיותר מהר כשהוא מופסד.
    בפירוש, למצוא כל תירוץ לקום מהשולחן כשהוא מופסד ומרגיש מומנטום שלילי. נדירים השחקנים שבאמת עושים את זה.
    בפוקר בישראל עם הרייק המאוד גבוה יש רק מיעוט מבוטל מאוד של שחקנים רווחיים לאורך זמן.
    לעניות דעתי, לכל ערב (גם לשחקן שיש יתרון על השולחן והוא עדיין ב A GAME שלו, עדיין יש נקודת שיא והסשן שלו יכול להיות מתואר כמו גרף של פרבולה שיש נקודת קיצון חיובית). שחקן צריך להרגיש מתי הוא בערך מקסם את המומנטום שלו ולהכריז סיבוב.
    לדעתי אנשים לא מבחינים בדינאמיקה שקיימת בשולחן פוקר לייב. הרבה פעמים קורה כאשר השחקנים הפחות טובים (CALLING STATION או LOOSE PASSIVE) מתרסקים ומאבדים כמה כניסות ראשונות. כשאתה יושב מורווח עם סטאק גדול מאוד נגד שחקנים לא מאוזנים מופסדים, המשחק שלהם משתנה. הם יבלפו הרבה פחות, אבל עדיין יכנסו להרבה ידיים וינסו לקנות דברים הזויים והמשחק איתם הופך לחרב-פיפיות עם סיכוי להילכד לא מעט. בדר"כ גם הדינאמיקה היא כזו שכאשר יש שחקן טוב שמרווח ב-2/3 כניסות ולעומת זאת 3-4 שחקנים ש"חידשו סחורה" כבר בפעם ה-3... מרבית תשומת הלב שלהם תתמקד בו ואז הוא משחק בפירוש נגד יותר ידיים עם יותר סיכוי להישבר.
    בעיניי הדרך הנכונה אם כבר שחקן החליט להישאר עם סטאק פי 4 מהכניסה הראשונית שלו היא למעט ב-ACTION שהוא נותן לשולחן ודי לייבש את השחקנים שרעבים לACTION (דינאמיקה הפוכה דווקא לעומת איך שצריך לנהוג כצ'יפליד בטורניר ולהפעיל לחץ). בעיניי האפקט של זה בשולחן חלש הוא ששחקנים מופסדים במצב כזה שהמורווחים די מתדהקים הוא שהם מנסים לכפות אקשן ולהרים OOP עם כל זבל ואז אפשר להכריח אותם לקבל החלטות איומות שאין להם יחס קופה וכו' כו'...
    אותו דבר גם בהפסד ד"א... אני למדתי על בשרי בצורה המרה ביותר את ההשלכות של לא לקום מופסד.
    הדליפה הכי חמורה של שחקן היא לא לדעת לסיים סשן כשהוא נשבר בו או שהוא שיחק בו לא טוב.
    אם לבחון את זה בצורה קצת פרימיטיבית, לקום מהשולחן זה כמו "BANK" בחוליה החלשה. אני חושב ששחקן אמור לתת ביטוי חיובי להצלחה שלו בשולחן גם מבחינת יציבות הבנקרול. אף על פי שפוקר טוב הוא ניסיון לקבל החלטות נכונות ולא מחשבות על רווח הפסד כל הזמן... מרבית השחקנים לדעתי אמורים לפעול לפי הכלל של גרינשטייין כדי לבסס את הביטחון במשחק שלהם בלימיטים שלהם ולהציב גבולות.
    מהניסיון שלי בפרקטיקה של פארטיות, היה נדיר להבחין בשחקן שלא קם ברווח שיא שלא התרסק במהלך הערב אלא הגדיל את הסטאק.
    נערך לאחרונה על ידי Aegramens; 11/07/2010 ב 04:24.

9. 2 המשתמשים הבאים הודו לAegramens על ההודעה המועילה:

Guns N' Roses (20/10/2014), yarontr (11/07/2010)

10. הסמל האישי של poker_prick
    פול האוס  

מוניטין
    30 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    706
    במקור פורסם על ידי Aegramens צפה בהודעה
    אני מאמין ששחקן צריך לקום כשהוא מורווח, בייחוד אם זה כבר 2-3 BI וללכת כמה שיותר מהר כשהוא מופסד.
    אז מתי צריך להשאר?
    חוצמזה אחלה פוסט.
    זוג טוב

11. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (15)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    לא קמים עד שלא מנקים שולחן

12. המשתמשים הבאים מודים ל nir0801 על התגובה המועילה:

yarontr (11/07/2010)

13. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    קרה לי לא מעט פעמים שהייתי מורווח 2-3 BI ואנשים פשוט חיפשו לשבור אותי, זה חולני לגמרי.
    ניסיתי לנצל את זה אבל מה תגיד לבנאדם שמשווה לך אלף שקל עם OESD ולא מוכן לעסקה הגיונית? ומה תעשה כשבטרן אתה כבר DRAWING DEAD?
    לא סובל את הקאש בארץ. 5-10 במיוחד.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

14. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי poker_prick צפה בהודעה
    אני יודע שהנושא כבר נידון בעבר, אבל אני רוצה להעלות אותו שוב בכל זאת.
    אתם יושבים בשולחן קש. מורווחים 2,3BI ומעלה, ואתם מרגישים שהשולחן טוב לכם.
    לפי הספר הדבר הנכון זה להשאר כל עוד יש לכם אדג' על השולחן ("even if it means using toothpicks to prop up your eyelids" סקלנסקי 1987).
    מצד שני, לפי כללי BRM (למשל של פרגוסון) צריך לקום במצב שבוא אתם מסכנים יותר מ10% מהבנקרול.

קרה לי כמה פעמים בזמן האחרון בפארטיות שהייתי מורווח הרבה, התחלתי לחשוב על ללכת אבל הכרחתי את עצמי להשאר, וקיבלתי ביס גדול בסטאק.

אשמח לשמוע אם יש לכם כל מיני כללים שאתם קובעים לפיהם מתי לקום ברווח.

בעיקרון לא משנה באיזה סכום אני מורווח בערב נתון בחיים אני לא קם מהשולחן כל עוד אני מרגיש שאני משחק נכון ומתאים את עצמי להרכב של השולחן...אבל במקרה הספציפי שאתה מדבר אליו אם באמת הסטייק שלי הוא יותר מ10% מהתקציב שלי ולמרבית השחקנים בשולחן יש סטייק בגובה שלי זהו מקרה חריג שאני יכול לוותר, זה כמו שאני אגיד לך שאתה השחקן הכי טוב על השולחן ויש לך תקציב ל5-10
    אבל בוא תשחק 10-25, אין טעם להיכנס לסיטואציה כזאת שאתה מגדיל משמעותית את אפשרות התנודה שלך

15. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    קרה לי לא מעט פעמים שהייתי מורווח 2-3 BI ואנשים פשוט חיפשו לשבור אותי, זה חולני לגמרי.
    ניסיתי לנצל את זה אבל מה תגיד לבנאדם שמשווה לך אלף שקל עם OESD ולא מוכן לעסקה הגיונית? ומה תעשה כשבטרן אתה כבר DRAWING DEAD?
    לא סובל את הקאש בארץ. 5-10 במיוחד.
    בשביל זה אתה צריך לשבת עם תקציב ממש טוב...בשביל שכשאתה מוביל בפלוף 65%-35% נגד דג טיפש שהשווה לך אולין עם ריצה לצבע
    וכרגיל כולנו מכירים את המשפט הידוע שלהם "עיסקה? או לשבור או לרוץ" ברור שאנחנו נרוץ איתם וברור מאוד שאתה חייב להכין את עצמך למצבים אללו ובשביל זה צריך תקציב של לפחות 3000 בליינד

16. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    בעיקרון לא משנה באיזה סכום אני מורווח בערב נתון בחיים אני לא קם מהשולחן כל עוד אני מרגיש שאני משחק נכון ומתאים את עצמי להרכב של השולחן...אבל במקרה הספציפי שאתה מדבר אליו אם באמת הסטייק שלי הוא יותר מ10% מהתקציב שלי ולמרבית השחקנים בשולחן יש סטייק בגובה שלי זהו מקרה חריג שאני יכול לוותר, זה כמו שאני אגיד לך שאתה השחקן הכי טוב על השולחן ויש לך תקציב ל5-10
    אבל בוא תשחק 10-25, אין טעם להיכנס לסיטואציה כזאת שאתה מגדיל משמעותית את אפשרות התנודה שלך
    +1
    חוץ משעה שקבעתי לי לצאת , זה המקרה היחידי שהייתי באמת מרגיש לא בנוח פעם והיה סיבה לקום ,כשהייתי יושב עם 4K+ בשולחן של 5-5 או 5-10 וכולם היו מכסים אותי

17. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (16)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    אני קם בערך ב8 וב9 אני כבר בעבודה

18. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    +1
    חוץ משעה שקבעתי לי לצאת , זה המקרה היחידי שהייתי באמת מרגיש לא בנוח פעם והיה סיבה לקום ,כשהייתי יושב עם 4K+ בשולחן של 5-5 או 5-10 וכולם היו מכסים אותי
    כן גם אני מצאתי את עצמי מספר פעמים יושב ב5-5 עם סטייק3000+, ואם באותו הרגע לא הייתי תחת מימון אז פשוט קמתי
    כדי להוכיח לעצמי שמגיע לי להיות ריווחי הא'-ב' זה ניהול תקציב

נושאים דומים

1. מתי אתם קמים? (בבוקר)
    על ידי yarontr בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 12/07/2010, 01:48

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog