נאטס בטרן, בקדור פלאש נפתח בריבר, האם להוציא ווליו? בליינדים 25-25

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 26
  1. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    קיבל תודה 201 פעמים ב87 הודעות

נאטס בטרן, בקדור פלאש נפתח בריבר, האם להוציא ווליו? בליינדים 25-25

בליינדים 25-25
    אני עם 400 בליינדים - 8000 ש"ח, נבל באזור ה11,000.
    5 ידיים.
    KdJd בCutOff, פולדים עד אלי, מעלה ל125, נבל(SB) משלם והביג משלם.
    מידע על נבל:
    לוס לפני הפלופ בהשוואות, כך שההשוואה לא מצמצת ריינג' חוץ מזבל אמיתי.
    אגרסיבי אחרי הפלופ רק כשהוא ממש חזק - רירייז/צ'ק רייז עם מינימום זוגות.
    שחקן מבוגר חלש באופן כללי.

פלופ(קופה 375)
    8c9d10h - צ'קים עד אלי, אני סיבט 225, נבל עושה לי צ'ק רייז לעוד 500.
    באותו רגע אני שם אותו או על מייד סטרייט, או זוגות או סט.
    אני משווה לו בידיעה ש7 טוב לי, Q מאוד טוב לי, כי סיכוי גבוה שהוא סטרייט ואז אני אהיה סטרייט נאטס והוא סטרייט סקנד נאטס, והכל מגיע אלי.

טרן(קופה 1825)
    Qc - נבל מהמר 1300, אני משווה.
    למה רק משווה? אני יודע שבריבר הוא מהמר ואני אחזור עליו אול אין והוא יהיה מחויב, אין טעם להפחיד אותו עכשיו.

ריבר(קופה 4425)
    Ac(משלים בקדור פלאש) - נבל חושב, אומר בקול רם: יא אללה איזה קטע הפוקר הזה ומהמר 2000.
    יצא לי לראות אותו מדבר כבר בעבר, לפעמים הוא נאטס ולפעמים לא, לכן אני לא יודע איך להתייחס לטל הזה.
    נשאר לי 5500 מאחורה, האם מוציאים ווליו? אם כן כמה(אולי לא רוצים שהוא יזרוק כי הוא ישים אותי על פלאש), האם אנחנו מפחדים מהדיבור ורק משווים?

2. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    רייז בטרן.
    בהתחשב בליין, בראשו הוא כנראה כבר חייב את עצמו לקופה, עם הצ'ק-רייז בפלופ והבט בטרן. הוא לא הולך לזרוק את היד לרייז 90% מהפעמים, אתה מתמודד פה מול הטופ של הטופ של ההטווח שלו, ולך יש נאטס כרגע.
    Lol Hadookaments

3. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    רייז בטרן.
    בהתחשב בליין, בראשו הוא כנראה כבר חייב את עצמו לקופה, עם הצ'ק-רייז בפלופ והבט בטרן. הוא לא הולך לזרוק את היד לרייז 90% מהפעמים, אתה מתמודד פה מול הטופ של הטופ של ההטווח שלו, ולך יש נאטס כרגע.
    אז למה שאני אפחיד אותו ואתן רייז בטרן ? אם על פי גודל הקופה אני יכול לתת את האול-אין בריבר?
    חוץ מזה, בהנחה שהוא סט הוא זורק לי על רירייז בטרן, כי אני אומר בזה שיש לי לפחות J.

4. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    אני לא חושב שיש צורך לעשות סלוופלאי בטרן,
    אלה אם כן אתה חושב שנבל היה מסוגל לירות עליך 3 רחובות עם סט למרות שנפתח Q....

אם הוא מחזיק J אני חושב שיהיה לך יותר קל להוציא ממנו את כל הסולד כאשר אתה חוזר בטרן מאשר אתה מבצע רק קאל
    (ואני גם ממש לא חושב שאם אתה חוזר בטרן הוא יבהל וישים אותך JK).

חייב להודות שה"יא אללה איזה קטע הפוקר הזה " קצת מלחיץ אותי,
    אבל אם אתה אומר שזה ממש לא מחייב את העובדה שהוא יושב עם צבע אני חוזר דחיפה.
    אני ממש לא חושב שראנרראנר פלאש יגרום לו לזרוק J אחרי שכביכול רדפת אחריו 3 רחובות
    ברוב המקרים אני מצפה שהוא יגיד "מה?!?! קיבלת צבע?" ותוך כדי הוא יכניס את הכסף פנימה...

אבל דבר שמאוד חשוב לדעתי, אם אתה באמת חושב שהפלאש יכול להפחיד אותו ובגלל זה הוא ישחרר J...
    אתה חייב לחזור בטרן.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 26/12/2010 ב 18:53.

5. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אני לא חושב שיש צורך לעשות סלוופלאי בטרן,
    אלה אם כן אתה חושב שנבל היה מסוגל לירות עליך 3 רחובות עם סט למרות שנפתח Q....

אם הוא מחזיק J אני חושב שיהיה לך יותר קל להוציא ממנו את כל הסולד כאשר אתה חוזר בטרן מאשר אתה מבצע רק קאל
    (ואני גם ממש לא חושב שאם אתה חוזר בטרן הוא יבהל וישים אותך JK).

חייב להודות שה"יא אללה איזה קטע הפוקר הזה " קצת מלחיץ אותי,
    אבל אם אתה אומר שזה ממש לא מחייב את העובדה שהוא יושב עם צבע אני חוזר דחיפה.
    אני ממש לא חושב שראנרראנר פלאש יגרום לו לזרוק J אחרי שכביכול רדפת אחריו 3 רחובות
    ברוב המקרים אני מצפה שהוא יגיד "מה?!?! קיבלת צבע?" ותוך כדי הוא יכניס את הכסף פנימה...

אבל דבר שמאוד חשוב לדעתי, אם אתה באמת חושב שהפלאש יכול להפחיד אותו ובגלל זה הוא ישחרר J...
    אתה חייב לחזור בטרן.
    מה היתרון בלחזור בטרן ?
    למה שאני אחשוב שבקדור פלאש יפחיד מישהו ?
    בכל מצב שבו אני יכול לקחת ליריב את האולאין בריבר מבחינת יחס קופה, אין סיבה לעשות את זה בטרן ולהפחיד אותו.
    אם הוא סט/זוגות, הוא זורק בטרן אם אני חוזר עליו, ובריבר די בטוח הוא משווה.
    אם הוא J זה לא משנה ככה או ככה.

6. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    כי אתה נמצא במקום מצוין להוציא ווליו. הבורד הוא רטוב ומפחיד, וכן, יש קלפים שעלולים למנוע ממך רייז לווליו בריבר, כמו שקרה כאן.
    למה את חושב שהוא פשוט זורק סט בטרן? תהיה יצירתי בסייזניג וגרור אותו פנימה.
    Lol Hadookaments

7. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי guyman צפה בהודעה
    מה היתרון בלחזור בטרן ?
    למה שאני אחשוב שבקדור פלאש יפחיד מישהו ?
    בכל מצב שבו אני יכול לקחת ליריב את האולאין בריבר מבחינת יחס קופה, אין סיבה לעשות את זה בטרן ולהפחיד אותו.
    אם הוא סט/זוגות, הוא זורק בטרן אם אני חוזר עליו, ובריבר די בטוח הוא משווה.
    אם הוא J זה לא משנה ככה או ככה.
    נשאר לי 5500 מאחורה, האם מוציאים ווליו? אם כן כמה(אולי לא רוצים שהוא יזרוק כי הוא ישים אותי על פלאש), האם אנחנו מפחדים מהדיבור ורק משווים?
    בגלל השאלה שלך חשבתי שאתה חושב שיש סיכוי שהוא לא משלם בריבר כי הוא מפחד מפלאש...

אני לא רואה שום היגיון בזה שאתה אומר שבטרן הוא זורק סט/זוגות אבל בריבר הוא משווה לך...
    בכל זאת אם הוא מחזיק J ובריבר נפתח זוג על השולחן...מה אז?

חזרה שלך בטרן מוציאה ווליו מסט שקונה פוול(ולא נראה לי שמדובר בשחקן שיתחיל לחשב מה הסיכוי שלו לקבל את הפוול בריבר).

ואת הJ הוא לא משחרר , לא לחזרה שלך בטרן ולא לדחיפה שלך בריבר...
    אבל אם נפתח זוג על השולחן בריבר אתה מפספס כאן ווליו כי אתה מבצע קאל לבט שלו לדעתי.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 26/12/2010 ב 19:20.

8. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    בגלל השאלה שלך חשבתי שאתה חושב שיש סיכוי שהוא לא משלם בריבר כי הוא מפחד מפלאש...

אני לא רואה שום היגיון בזה שאתה אומר שבטרן הוא זורק סט/זוגות אבל בריבר הוא משווה לך...
    בכל זאת אם הוא מחזיק J ובריבר נפתח זוג על השולחן...מה אז?

חזרה שלך בטרן מוציאה ווליו מסט שקונה פוול(ולא נראה לי שמדובר בשחקן שיתחיל לחשב מה הסיכוי שלו לקבל את הפוול בריבר).

ואת הJ הוא לא משחרר , לא לחזרה שלך בטרן ולא לדחיפה שלך בריבר...
    אבל אם נפתח זוג על השולחן בריבר אתה מפספס כאן ווליו כי אתה מבצע קאל לבט שלו לדעתי.
    1. למה הוא זורק בטרן ומשווה בריבר:
    תשובה פשוטה - רירייז בטרן הרבה יותר מפחיד את היריב משתי סיבות, אחד זה עיקרון הלברג', הוא פוחד מעוד הימורים בריבר, שתיים רירייז לכשעצמו זו פעולה מפחידה, שמאוד מצטיירת כמייד הנד בעיקר בטרן. מכאן ההיגיון שהוא משווה לי בריבר(או אפילו מהמר את הריבר "כדי שאני לא אבלף אותו" ומשווה לי רירייז)

עכשיו אני אסכם:
    יש מספיק יתרונות ומספיק חסרונות לרירייז בטרן מול הליין שאני לקחתי, והכל בהתאם ליד שלווילן יש בפועל, ואני חושב שבלונגראן הם מוציאים בסוף אותו ווליו.
    מה שמביא למסקנה, שהכי כדאי לעשות מיקס של שניהם כדי לא להיות צפוי.

9. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    טוב בוא נגיע לחלק המעניין
    אז אני אכן עושה לו רירייז בריבר, לצערי עשיתי רק עוד אלפיים שזה טעות, אבל אז הוא עושה לי אחרי מחשבה קצרה אול אין עוד 1500,
    יש זריקה ??

10. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    טוב היה לו J7Clubs!!!!
    דורש להעביר את זה לקטגוריית הבד ביטים המגעילים ביותר בעולם

11. שלישייה  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    73
    קיבל תודה 76 פעמים ב60 הודעות
    טוב בוא נגיע לחלק המעניין
    אז אני אכן עושה לו רירייז בריבר, לצערי עשיתי רק עוד אלפיים שזה טעות, אבל אז הוא עושה לי אחרי מחשבה קצרה אול אין עוד 1500,
    יש זריקה ??
    קצת קשה לזרוק כשיש לך יחס של יותר מ 1 ל 10 על הכסף..
    בכל מקרה, אני חושב שבגלל הדיבור שלו והעובדה שהתדמית שלו "מבוגר פסיבי", היית יכול רק להשוות.
    בטרן היית צריך לחזור אליו, זה היה מגיע לאול אין בטרן ונגמר אותו דבר (או שאולי הייתם מריצים כמה פעמים) אבל היית צריך לחזור.

12. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    בריבר אחרי שהעלת אתה כבר לא יכול לזרוק לעוד 1500, הוא גם יכול להיות KJ
    נקודה לגבי רייז בטרן מול רק קול בטרן - אני מבין את הרצון שלך לעשות מיקסינג, אבל בשלב כזה בקופה עם פוטנציאל ל600BB בפנים - שים את המיקסינג קצת בצד. וJ בחיים לא זורק לרירייז שלך בטרן(אולי לSHOVE)
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

13. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    בריבר אחרי שהעלת אתה כבר לא יכול לזרוק לעוד 1500, הוא גם יכול להיות KJ
    נקודה לגבי רייז בטרן מול רק קול בטרן - אני מבין את הרצון שלך לעשות מיקסינג, אבל בשלב כזה בקופה עם פוטנציאל ל600BB בפנים - שים את המיקסינג קצת בצד. וJ בחיים לא זורק לרירייז שלך בטרן(אולי לSHOVE)
    תנסה 800 BB...
    אוקיי אבל J משלם לי גם הכל בריבר, אלא אם כן יוצא J(שזה 4%)
    לעומת זאת סט, משלם לי הימור בריבר, ואולי אפילו מהמר בעצמו כדי שאני לא אבלף אותו, אבל בטרן זורק לרירייז שלי

14. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    איזה סט בריא בנפשו מהמר ככה את הטרן + ישלם לך הימור בריבר או מהמר בעצמו? זה פאקינג קלף אחד לסטרייט. הטרן זה הטרן הכי נורא עבורו, הוא אמור להיות בCC, ואם לא אז בטוח לא לשלם או להמר בריבר. אם כבר הוא סט אז הוא ישלם עכשיו רייז כדי לקנות את הפול. אם אתה עושה רייז ל3300 זה בערך הODDS שלו לפול, אז תן פה רייז קצת יותר גדול.

ולגבי זה שסטרייט משלם הכל בריבר, מה קורה אם בא PAIR THE BOARD? אתה חושב שהוא אוהב את זה? מה תגיד לו "נשבע לך שאין לי פול! אני רק סטרייט גבוה"?

מ.ש.ל

15. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    לגבי הסט אני לא מסכים איתך
    אבל לגבי הסטרייט שישלם לי הכל אם בא PAIR THE BOARD מסכים איתך...

16. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    קיבל תודה 710 פעמים ב290 הודעות
    שמתי לב שאתה משחק כל סטריט בלי לתת את הדעת כמעט בכלל על מה שקרה בסטריט הקודם: בפלופ קיבלת רירייז על ריינבואו פלופ במולטיוואי פוט - כל המשתנים האלה צריכים להביא אותך למסקנה שהיריב שלך מאוד חזק הפעם. בטרן קיבלת את האולטימט פייאאוט קארד, היריב שלך ממשיך להראות חוזק ואתה עושה רק קול (ובעצם מתעלם מהאקשן בפלופ). בריבר נבל ממשיך להראות חוזק, ופתאום פה שאתה כבר לא עם הנאטס אתה בוחר להעלות.

אני אישית (תקראו לי ניט), חושב שהייתי משחרר מהיד הזאת כבר בפלופ, אתה בעצמך אמרת שצ'ק-רייז ממנו זה לפחות זוגות, ככה שהאוברים שלך לא טובים פה כנראה ואתה בייסקלי משלם פה לגאט שאט שבכלל לא ברור איפה האימפלייד אודס שלך עומדים, ברור לך שאם הוא טופ-טו ויורד Q, הוא כבר שונא את היד שלו... כנ"ל לגבי סט... כנ"ל לגבי הבוטום-אנד של הסטרייט... אגב, שאתה נתקל במצבים כאלה, תנסה לחשוב כבר לפני "מה אני עושה פה אם לא יורדת Q, והוא מהמר שוב?" - התשובה היא "אינסטה מאק", זה אומר שאין לך כל כך מה לחפש בקופה הזאת, הטווח שלך (לאחר השוואה) וגם של היריב מאוד צרים, אז אין לך שום אופציה לבלף, זה מהמקרים שהאלה שאו שיש לך את זה או שאין לך את זה.

אז אוקי, התמזל מזלך ובטרן יש לך את זה ובגדול, היריב ממשיך ללחוץ חזק, למה לא להוציא וליו כבר כאן? תחשוב איזה יד הוא מייצג ותבין שיש כל כך הרבה ריברים שהוא שונא, אתה סתם מקשה על עצמך להוציא וליו מאוחר יותר. בשלב הזה כל שחקן פארטיות ממוצע, יפרש את הרייז שלך כנסיון לגנוב ספליט פוט או כנסיון להשתלט על הקופה ולעשות עליה מהלך בריבר, ופשוט יתחייב לקופה כבר בטרן...

לגבי בדילמה בריבר, זה מאוד גבולי, אני חושב שהיריב שלך הראה פה מספיק חוזק, ויד שהוסיפה פלאש דרו בטרן מסתדרת מצוין עם הליין שלו, אפשר פה לנסות וליו רייז אבל זה סופר גבולי. אגב, אם תשים לב - הליין של נבל הגיוני לגמרי בעוד שאתה דווקא לקחת ליין לא שיגרתי, דווקא בגלל הסיבה הזאת אגב, יכולת להכניס רייז משמעותי בטרן.

אני אגיד עוד משהו אחד, שאני אישית דוגל בו (ובהחלט יכול להיות שזה דווקא בעוכריי למרות שאני אישית מסתדר ככה), אני מאמין שצריך פחות לייחס חשיבות לכל מיני טל'ס מוזרים ואמירות משונות שנבלים אומרים באמצע יד ובמיוחד בפארטיות שכל יריב הוא ערימה של אמונות טפלות וקלישאות חבוטות של מהמרים ותיקים: משפט כמו:"איזה קטע הפוקר הזה" יכול להיות משפט של סטרייט שנשבר, יכול להיות משפט כל "כל כך הרבה אאוטים ולא הגיע כלום" יכול להיות משפט של "תראה מה זה נשברתי בטרן והופה בריבר אני שוב חזק". תן להימורים של היריב להנחות אותך... יש מספיק מידע בהימורים האלה לדעתי, בטח שהגעתם לריבר ויש כבר שפע של מידע, נשאר רק לנסות להבין מה ההימורים האלה אומרים, במקום לנסות לנתח איזה משפט דבילי שמישהו זרק לאוויר...

17. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    הוא לא GUTSHOT בפלופ הוא OESD עם Q לסופר סטרייט

18. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (14)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    טרן(קופה 1825)
    Qc - נבל מהמר 1300, אני משווה.
    למה רק משווה? אני יודע שבריבר הוא מהמר ואני אחזור עליו אול אין והוא יהיה מחויב, אין טעם להפחיד אותו עכשיו.

אתה בעצמך אומר שאתה רק משווה כדי שבריבר הוא יתן הכל,אם החלטת לשחק את זה ככה בטרן
    הפלאש בריבר לא אמור להפחיד אותך ביחוד שזה backdoor.
    הוא הימר את הטרן,ואתה רק השווית לי זה נראה כמו בלוף על הצבע בריבר,יש סיכוי קטן שזה לא והוא כן עם צבע ואז הוא גם ידחוף אם תעלה מעליו ובגלל זה אני רק משווה.
    נערך לאחרונה על ידי nonickname; 27/12/2010 ב 12:26.

19. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (15)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    יאללה איזה קטע הפוקר הזה...
    הייתי שם

20. 2 המשתמשים הבאים הודו לtimorm1 על ההודעה המועילה:

djo (27/12/2010), talzini (29/12/2010)

21. פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    38
    קיבל תודה 1,011 פעמים ב398 הודעות
    עד הריבר הייתי מרוצה, גם רייז בטרן טוב בעיני אבל בתכלס אני לא רואה חובה בדיוק מהסיבות שאתה מפרט.
    בריבר רייז (ובטח מינרייז, אני מבין בעניין) זה אמנם נחמד אבל לא פרקטי במיוחד.
    המחשבה שאתה סוחט ממנו 2000 עם ג'ק היא נכונה ובוודאות הוא משלם עם JQ AJ תמיד, אבל אתה צריך לקחת בחשבון שגם אצלו JK ופלאשים עם J זה לא חלק קטנטן מהריינג' (הרי כל הvalue range שלו קטן ממילא, אין המון Jx לגיטימיים) ואתה סתם זורק פה.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. 10\25 אומהה-נאטס פלאש דרו וגאטשאט בטרן.מול הימור,מה עכשיו?
    על ידי KETCHUP בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 02/08/2012, 11:11
  2. 1-2 לייב, נאטס בטרן מול החלטה בריבר
    על ידי chump בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 30/05/2012, 17:02
  3. 1-2 ״חברי״ עמוק סטרייט נאטס בטרן לוח מזדווג בריבר מול 2 נבלים
    על ידי tompokerKJ בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 30/04/2012, 07:39
  4. נאטס פלאש בטורן פר דה בורד בריבר