ויכוח שיש לי עם חבר ששיחקתי איתו בפארטיה - מבקש לשמוע כמה שיותר חוות דעת רציניות

נושא נעול
עמוד 1 מתוך 6 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 105
  1. פלאש  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    345
    קיבל תודה 201 פעמים ב87 הודעות

ויכוח שיש לי עם חבר ששיחקתי איתו בפארטיה - מבקש לשמוע כמה שיותר חוות דעת רציניות

הסיפור הוא כזה,
    אני ואותו חבר היינו משחקים כשותפים במשחקי 5-10 במשך הרבה זמן(שיחקנו באזור 15 משחקים ביחד). השותפות שלנו כללה את התחומים הבאיםו:
    1. מבחינת כסף - אם מישהו מרוויח מעל X כסף(במשחקים האלה נגיד מעל 1500 ש"ח), בכל מה שהוא מרוויח מעל X מתחלקים. כלומר אם מישהו הרוויח 2000 ש"ח באותו ערב, הוא נותן לשני 250 ש"ח. מבחינת הפסדים אין שום קיזוזים. כלומר, היתרון של ההסכם הזה הוא מיזעור סיכונים באופן כללי, כי יש סיכוי טוב שאם אני אפסיד, אז החבר האחר שהרוויח יקזז לי חלק מההפסד על ידי זה שהוא הרוויח.
    2. מבחינת המשחק - אם יש איתנו עוד מישהו ביד משחקים רגיל. אם נשארים רק שנינו, צ'קים עד הריבר.

ההסדר הזה עבד ולאף אחד מאיתנו לא היו שום בעיות איתו במשך כל הזמן הזה.
    לפני כחודשיים אני עליתי למשחקי 25-25 והשותף נשאר במשחקי 5-10 והפסקנו להיות שותפים.
    לפני כמה ימים הוא הגיע למשחק ה25-25 בלי להודיע לי, ושאלתי אותו מה הוא רוצה שנעשה כי לא התכוונו לשחק שם כשותפים. החלטנו ביננו שלא נעשה שום דבר מבחינת כסף, אבל בשביל למזער את ההפסדים שיהיו לנו אחד מהשני, עדיין נעשה שאם יש איתנו מישהו ביד משחקים רגיל, ואם נשארנו שנינו אז צ'קים עד הריבר.

הגיעה היד הבאה:
    אני פוקט 44, נפתח פלופ: 4 J Q, אני מהמר 150 על הקופה. שחקן שאחרי משווה 150, ואותו חבר עושה רירייז ל450. אני עושה את זה 1500, הבחור האמצעי פורש ועכשיו תורו של החבר שלי. הוא משווה, ואז הופכים את הידיים והוא שואל אותי מה אני רוצה לעשות. אמרתי לו: אפשר להריץ פעם אחת, פעמיים. אז הוא שואל אותי: אתה לא רוצה לתת לי הצעה ? לקחת את ההרבצה אחורה או משהו כזה ? אמרתי לו: לא. אני אף פעם לא מציע לאף אחד יותר מהאחוזים שלו. הוא הסכים לרוץ פעמיים, בשניהם לא נפתח לו פול, ואני לקחתי את הכסף.

יום לאחר מכן הוא בא אלי וטוען שלדעתו הייתי צריך להחזיר לו את הרירייז שעשיתי מעליו. אני רוצה לציין שמעולם לא קרתה סיטואציה שהחזרנו הימורים אחורה/עשינו איזושהי עסקה שקשורה לתת מעבר לאחוזים. תמיד זה היה או לרוץ כמה פעמים, או צ'קים עד הריבר. הוא טען, שההסכם שסיכמנו לגבי "משחקים רגיל כשיש עוד שחקן ועושים צ'קים כשזה רק אנחנו" צריך להיות מוחל על היד הזו, כי ברגע שעשיתי את הרירייז והבחור באמצע פרש, אז כאילו נשארנו רק שנינו ואני צריך לקחת את הרירייז אחורה.

אני טוען והוא גם מסכים איתי שהסיטואציה הזו שקולה לסיטואציה רגילה שאנחנו בפלופ למשל, אני מהמר X, שחקן באמצע פורש והוא משווה X כשאין עוד שחקנים לדבר אחריו ואז עושים צ'קים עד הסוף. אם בסיטואציות האלה לא לקחנו את הX אחורה, אין סיבה שפה ניקח את הX אחורה. הוא אמר שהוא לא זוכר שהיו אי פעם סיטואציות כאלו ביננו ואני אמרתי שמן הסתם, אחרי עשרות הידיים שבהם היינו מעורבים שנינו, היו חייבות להיות ידיים כאלה, ואף אחד אף פעם לא התלונן שצריך להוריד כסף/לקחת את ההימור אחורה או שום טענה אחרת.

הוא אומר שההסכם שהיה ביננו לא מספיק ברור, ואני טוען שהוא היה מאוד ברור ואין שום תחום אפור פה, וההוכחה לכך היא שאף פעם לא היו ויכוחים או סיטואציות לא ברורות, והסיטואציה השקולה שאני תיארתי ודאי התרחשה מספר פעמים ואף פעם אף אחד לא התלונן עליה.

בנוסף, הוא מסכים איתי לגבי לשון ההסכם שלנו: "אם יש איתנו עוד מישהו ביד משחקים רגיל. אם נשארים רק שנינו, צ'קים עד הריבר". האם מבחינה לוגית יש בעיה להבין איך הסיטואציה שקרתה משתלבת בהסכם ? אם מישהו ממכם חושב שכן, אז שיחשוב על הסיטואציה השקולה שאני תיארתי ויסביר לי במה זה שונה.

בכל מקרה אותו חבר מעוניין עכשיו שנפנה למישהו ל"בוררות" בתחום הפוקר, כדי להחליט מה עושים עם הכסף. אני מעלה את המקרה הזה פה, ואולי השרשור הזה יהיה מעין הבוררות בשבילנו. מבקש שתתנו כמה שיותר תגובות ודעות רציניות למקרה.

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    לדעתי הוא מנסה לקבל כסף שלא מגיע לו. יש לעשות צ'קים עד הריבר ויש להתחלק בידיים. בוגאס אני ואור למשל ישבנו ועשינו דבר דומה, וקבענו שמתחלקים בכסף שנכנס במצבים כאלה או דומים, כלומר במקרה הזה כל מה שנכנס אחרי הפלופ מתחלק חזרה.
    גם הטענה שלו ממש לא נכונה כי מה זה לקחת את הרייריז אחורה? אין דבר כזה, אם היית לוקח את זה אחורה אז השחקן השלישי לא היה פורש נכון? אם אני הייתי השחקן השלישי והייתי פורש ,ואז החבר שלך היה משלם והיית לוקח את זה חזרה הייתי מקבל את העצבים ברמות על.

בקיצור אתה צודק 100 אחוז לדעתי.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

3. פלאש  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    345
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    לדעתי הוא מנסה לקבל כסף שלא מגיע לו. יש לעשות צ'קים עד הריבר ויש להתחלק בידיים. בוגאס אני ואור למשל ישבנו ועשינו דבר דומה, וקבענו שמתחלקים בכסף שנכנס במצבים כאלה או דומים, כלומר במקרה הזה כל מה שנכנס אחרי הפלופ מתחלק חזרה.
    גם הטענה שלו ממש לא נכונה כי מה זה לקחת את הרייריז אחורה? אין דבר כזה, אם היית לוקח את זה אחורה אז השחקן השלישי לא היה פורש נכון? אם אני הייתי השחקן השלישי והייתי פורש ,ואז החבר שלך היה משלם והיית לוקח את זה חזרה הייתי מקבל את העצבים ברמות על.

בקיצור אתה צודק 100 אחוז לדעתי.
    נכון שהשחקן השני היה מתעצבן, אבל זה משהו שקורה בפארטיות ויכולנו להסכים שאנחנו עושים את זה ביננו. זה לא הנושא, והשאלה היא לא
    אם אפשר לעשות את זה, כי זה אפשרי. השאלה היא, האם בהתאם למה שסיכמנו ובהתאם להיסטוריה שכבר שיחקנו הרבה מאוד משחקים ולא היתה
    אף בעיה, האם הגענו פה לסיטואציה מיוחדת שבטעות לא כוסתה בהסכם, או שזו עוד סיטואציה סטנדרטית.

4. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    יכולתם להסכים אבל לא הסכמתם. הסיכום שלכם היה צ'קים עד הריבר זה הכל. להחזיר הימורים זה לא איזה פינה קטנה שבמקרה רק עכשיו הגעתם אליה..
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

5. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (18)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    לטעמי הכסף הוא שלך ורק שלך. ההסכם היה לגבי צקצוק ידיים כשרק שניכם בקופה, ולא דובר על משיכת כסף אחורה במצבים כלשהם.

6. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,969 פעמים ב826 הודעות
    קודם כל אני חייב להתייחס להודעה משרשור אחר שלך
    במקור פורסם על ידי guyman צפה בהודעה
    זה Collusion רק אם אנחנו משחקים כשותפים ומתחלקים ברווחים !
    אם אני סתם לא אוכל איתו, הסיטואציה הזאת לא תקרה אף פעם, כי אני מפסיד פה כסף מן הסתם.
    אז אם הדברים שלי לא היו ברורים אני אחדד:
    אם משחקים כשותפים, אז יש פה בעיה של Collusion.
    אם סתם לא אוכלים, עדיין לא שמעתי טיעון לוגי למה זה Collusion.
    (מתוך)

עכשיו אתה אומר:

במקור פורסם על ידי guyman צפה בהודעה
    הסיפור הוא כזה,
    אני ואותו חבר היינו משחקים כשותפים במשחקי 5-10 במשך הרבה זמן(שיחקנו באזור 15 משחקים ביחד). השותפות שלנו כללה את התחומים הבאיםו:
    1. מבחינת כסף - אם מישהו מרוויח מעל X כסף(במשחקים האלה נגיד מעל 1500 ש"ח), בכל מה שהוא מרוויח מעל X מתחלקים. כלומר אם מישהו הרוויח 2000 ש"ח באותו ערב, הוא נותן לשני 250 ש"ח. מבחינת הפסדים אין שום קיזוזים. כלומר, היתרון של ההסכם הזה הוא מיזעור סיכונים באופן כללי, כי יש סיכוי טוב שאם אני אפסיד, אז החבר האחר שהרוויח יקזז לי חלק מההפסד על ידי זה שהוא הרוויח.
    נתת הסבר מדויק בפוסט הזה למה חברים ש"לא אוכלים" זה בעצם collusion.

לעצם שאלתך בפוסט הזה - אם הייתם לוקחים כסף אחורה אחרי שעשיתם סקוויז כזה לשחקן שזרק את היד, זה האם-אמא של הcollusions

ההתייחסות הכי רצינית שאני יכול לתת לנושא זה - אין דבר כזה לא אוכלים בשולחן.

7. 2 המשתמשים הבאים הודו לFishFishGarden על ההודעה המועילה:

samsam69 (06/01/2011), SmackinYaUp (31/12/2010)

8. פלאש  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    345
    זה לא Collusion כי אין לי מטרה לעשות פה סקוויז, כי אני מפסיד כסף אם אני לא לוקח את הקופה. האינטרס היחיד שיכול לגרום לי לרצות לעשות סקוויז היה אם היינו משחקים בבנקרול משותף, ואז לא היה אכפת לי או ל"שותף" אם אני או הוא ניקח את היד.
    במצב כפי שהוא שוחק עד עכשיו, לא היה אינטרס לאף אחד לעשות סקוויז וכל אחד שיחק כדי למקסם את הרווחים שלו ולא "שלנו".

לעניינו, נושא הדיון פה הוא לא אם זה Collusion או לא, אלא אם הוא צודק או אני צודק, או שהוא צודק באחוז מסויים ולכן מגיע לו פיצוי כלשהו.

9. הסמל האישי של Tilterovich
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    462
    קיבל תודה 277 פעמים ב130 הודעות
    א. אתה צודק.
    ב. אני לא בעד שותפות באותו השולחן, אם אתה רוצה למזער נזקים תשלח אותו לשולחן אחר, אל תישב איתו באותו השולחן, מנסיוני זה מגביל את המשחק שלך ובאופן כללי זה לא נראה טוב מהצד.

לא בדיוק אבל בערך, בים בם בום.

10. 2 המשתמשים הבאים הודו לTilterovich על ההודעה המועילה:

SnowRoll (31/12/2010), tomsilk (31/12/2010)

11. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (18)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    גם לי יש דיעה, למרות שאני לא ממש שחקן פארטיות:
    אם ההסכם שלכם הוא צ'ק צ'ק עד הריבר אם רק שניכם ביד, אז, כל עוד השלישי ביד הכל רגיל, וכדי להישאר ביד ולזכות ב-"צ'ק צ'ק" עד הריבר, הוא צריך לשלם.
    לכן, התשלום לא נכנס להסדר המיוחד שלכם.

בקיצור: בעיניי, הכסף שלך.
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

12. הסמל האישי של natu
    רביעייה

מוניטין
    14 (13)
    הודה
    159
    קיבל תודה 426 פעמים ב264 הודעות
    אני יודע שאתה צודק, אתה יודע שאתה צודק, ואפילו שיפיט יודע שאתה צודק (למרות שהוא לא הגיב) אז למה לך לבזבז חצי שעה בלכתוב את מגילת אסתר ולגרום לי לבזבז 6 דקות בלקרוא אותה (ולשאר חברי הפורום).

לא חושב שחבר שלך יחשוב אחרת אם הוא יראה את הט'רד הזה, הוא רק חושב כוס אמק תחזיר את ה1K בחזרה!

13. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (21)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    הכסף כולו שלך.
    לעשות רי-רייז, להבריח שחקן מהקופה ואז למשוך כסף אחורה, זה לא אתי בעליל וזה גובל ברמאות

14. המשתמשים הבאים מודים ל Dr. Spew על התגובה המועילה:

SmackinYaUp (31/12/2010)

15. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (15)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    זה היה צריך להיות ככה, אחרי האולאין שלך
    חבר: אני חזק
    אתה:אני אש...אל תשלם
    חבר: יש לי זוגות
    אתה: יש לך 4 אאוטים
    חבר: יש לך סט?
    אתה: יאללה זרוק יא מעפן
    חבר: בדוק מגיע לי...
    אתה: אז תשלם
    חבר: אתה מחזיר לי אתה ההשקעה?
    אתה: אין עסקאת!
    חבר: אני זורק

16. 3 המשתמשים הבאים הודו לnir0801 על ההודעה המועילה:

ami1983 (31/12/2010), AVI0707 (03/01/2011), gspot (31/12/2010)

17. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    אני הייתי מתחיל את כל הסיפור בלא לכנות את האדם "חבר".

18. המשתמשים הבאים מודים ל Tutbanana על התגובה המועילה:

mor (31/12/2010)

19. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (18)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,705 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    ואני אומר - לא לעשות הסכמים עם בכיינים...

תגיד לו שאם לא היה הסכם, היית לוקח לו את כל הסטאק.
    חצוף.

20. פלאש  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    345
    במקור פורסם על ידי nir0801 צפה בהודעה
    זה היה צריך להיות ככה, אחרי האולאין שלך
    חבר: אני חזק
    אתה:אני אש...אל תשלם
    חבר: יש לי זוגות
    אתה: יש לך 4 אאוטים
    חבר: יש לך סט?
    אתה: יאללה זרוק יא מעפן
    חבר: בדוק מגיע לי...
    אתה: אז תשלם
    חבר: אתה מחזיר לי אתה ההשקעה?
    אתה: אין עסקאת!
    חבר: אני זורק
    מבחינת משחק: מה שהעלת בעייתי מאוד והוא בכלל לא פיתרון טוב. אם הייתי שם באמת בMOVE עם אס גבוה או עם פלאש דרו/סטרייט דרו, אני מפסיד את כל הפולד-אקוויטי שלי אם החבר זכאי באמת לשאול אותי מה היד שלי. זה היה משנה את כל המשחק.
    מבחינת Collusion: זה פוטנציאל לסופר Collusion אם היינו באמת שותפים. בדוגמה הזו יכולתי להיות שם עם אס גבוה, לא באמת סגרנו שום עסקה אז אני לא מראה את היד שלי.

21. סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    0
    קיבל תודה 98 פעמים ב55 הודעות
    לא יודע באיזה להלהלנד אתם חיים
    זה Collusion לכל דבר ועניין

22. הסמל האישי של ilan47
    פול האוס

מוניטין
    -49 (13)
    הודה
    776
    קיבל תודה 247 פעמים ב129 הודעות
    אני לא מאמין למה שמתרחש בפארטיות בארץ כיום.למזלי אני לא משחק קש בפארטיות אבל בעברי הרחוק כשישחקתי ,כשתפסנו שיש שותפים בשולחן -"היה הולך עליהם באותו הרגע ועפו "ערומים" החוצה. שותפים וחברים -לא בשולחן נקודה.
    {לא מדבר על מחווה חד פעמית של ציקצוק עד הסוף }מסקרן אותי לדעת :האים זה מקובל ונפוץ?
    ב.מדוע אתם מסכימים לזה?
    נ.ב.פריירים לא מתים הם רק מתחלפים.

23. פלאש  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    345
    במקור פורסם על ידי ilan47 צפה בהודעה
    אני לא מאמין למה שמתרחש בפארטיות בארץ כיום.למזלי אני לא משחק קש בפארטיות אבל בעברי הרחוק כשישחקתי ,כשתפסנו שיש שותפים בשולחן -"היה הולך עליהם באותו הרגע ועפו "ערומים" החוצה. שותפים וחברים -לא בשולחן נקודה.
    {לא מדבר על מחווה חד פעמית של ציקצוק עד הסוף }מסקרן אותי לדעת :האים זה מקובל ונפוץ?
    ב.מדוע אתם מסכימים לזה?
    נ.ב.פריירים לא מתים הם רק מתחלפים.
    כמו בדיון שעשינו בט'רד אחר, אני אגיד גם פה, כל עוד כל אחד מהסו-קולד שותפים משחק כדי למקסם את הרווח האישי שלו ואין בנקרול משותף, אני חושב שמאוד קשה לך למצוא סיטואציות שבאמת זה משנה לך בתור מישהו מהצד אם הם שותפים או לא, כי המשחק שלהם לא אמור להשתנות.

לגבי מקובל ונפוץ - נדיר למצוא שולחן שלא יושבים בו לפחות זוג אחד ש"לא אוכל"

24. סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    0
    קיבל תודה 98 פעמים ב55 הודעות
    אני חושב שמאוד קשה לך למצוא סיטואציות שבאמת זה משנה לך בתור מישהו מהצד אם הם שותפים או לא
    סלח לי, אבל עם כל הכבוד אתה מדבר שטויות.
    ברגע שאני שם לב ששני שחקנים יושבים בשולחן וכל פעם שהם לבד ביד הם מצקצקים.
    זה משנה את כל המשחק שלי נגדם כשהם יחד ביד ולחוד.

אני לא יודע מה הסיכום בינהם אני רואה משהו מוזר ומבחינתי הכל אפשרי.

זה Collusion (על אחת כמה וכמה כשאתה עוד אומר שאתם משתפים רווחים).
    כל חדר פוקר שמכבד את עצמו לא ירשה כזאת פעילות.
    זה שזה קורה בכל העולם זה כבר משהו אחר.

25. סטרייט  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    71
    קיבל תודה 172 פעמים ב102 הודעות
    דבר ראשון אני חייב לציין שכל ההסדרים האלה מריחים לא טוב ומביאים למצבים גבוליים מאוד מבחינה אתית.
    כשמתיישבים לשולחן אין חברים, המטרה שלך היא להרוויח כמה שיותר. אם לא נעים לך ממישהו בשולחן, אל תשחקו באותו שולחן.

בקשר לעניין עצמו, אם הייתם עושים צ'קים עד הסוף והוא היה מקבל פול, הוא לא היה מציע להחזיר לך את ההימור האחרון.
    ככה שלדעתי:
    א. הכסף שלך
    ב. תפסיקו לשחק באותם שולחנות

נושא נעול
עמוד 1 מתוך 6 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. בעיה ביד בטורניר 4.5 180 מבקש חוות דעת בבקשה
    על ידי magicru בפורום ידיים בטורנירים - אונליין - SNG
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 22/12/2013, 13:31
  2. מעניין אותי לשמוע איך התחילה הקריירה של
    על ידי gspot בפורום חדשות ורכילויות