1-2 דיפ, TPTK נגד LAG

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-17 מתוך 17
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות

1-2 דיפ, TPTK נגד LAG

משחק ביתי, 8 ידיים, כולנו מכירים אחד את השני טוב, עמוק מאוד לתוך הסשן

גיבור 650
    תדמית אגריסיבית
    נבל א' 500
    שחקן משוחרר, מבלף לעיתים, אוהב לעשות רייז בדיקה
    נבל ב' 1200
    שחקן משוחרר, מבלף לעיתים, רץ מאוד טוב הסשן ויכול להיות שמרגיש קצת לא בנוח לשחק כל כך דיפ

נבל א' מרים UTG ל-8
    רייז סטנדרטי. נבל א' מרים עם טווח רחב.

נבל ב' משווה מ-CO
    נבל ב' משווה מאוד רחב.

גיבור בביג עם AQo עושה 3בט ל-33
    יש לי תדמית של שחקן אגריסבי, יודעים שאני עושה 3בט לייט לעיתים

נבל א' משווה
    יכול להשוות כאן דיי רחב

נבל ב' משווה
    קצת מפתיע, כנראה כבר לא כל שני קלפים באותו צבע יחסית קרובים אלא יותר טוב מזה, לא בהכרח בהרבה

פלופ (100) Q 3 6 קשת

אני מחליט לתת צ'ק, בורד מעולה עבורי ואני לא מפחד מאף טרן. הנבלים הם דיי אגריסיבים, מבלפים לא מעט ואני מאמין שיש מצב טוב שהם יהמרו אם אני אראה חולשה ולעומת זאת סבירות גבוהה שיקפלו אם אהמר.
    נבל א' מהמר 60, נבל ב' רייז ל 125
    אני מפחד כמעט רק מסט 3 או 6, אני מתקשה להאמין שלנבל ב' יש זוגות. מהיכרותי עם נבל ב' בוודאי על לוח כזה יבש סביר סביר שהוא רק ישווה עם סט. אני חושב שעיקר הטווח שלו כאן זה רייז בדיקה/וליו עם מלכה ואוויר.
    אני מחליט רק להשוות, לא מפחד מהטרן וממשיך להראות חולשה ורוצה להשאיר את הבלופים של נבל ב' איתנו ואולי גם את נבל א' בקופה.
    נבל א' מתייסר ומשווה גם הוא. בשלב הזה אני שם אותו על מלכה חלשה.

טרן (475) 9 אוף סוט

גיבור ??

האם על מנת לא לסכן את כל הסטאק שלנו שווה לעשות כאן בט/פולד כי מאוד סביר שנבל ב' לא יעשה כאן רייז בלוף'? אם כך לא כבר היה סביר לעשות בט/פולד או צ'ק/רייז/פולד בפלופ? האם זה לא בעצם הימור בשביל מידע שמקפל את הבלופים שלו ורק אולי משאיר אותנו עם מלכה יותר חלשה שיש לו?

האם נכון פשוט להיות בצ'ק/רייז אלאין (אני מאחורה עם ~500, אין מה רק להשוות הימור בטרן כזה - הוא לא יבלף שוב את הריבר, ואם יש לו מלכה סביר שכבר ישווה)? האם זה ששחקן מבלף זה מספיק כדי להכניס מולו 350BB עם TPTK? או שאולי בגלל שאין לנו ריד מספיק מדוייק ולא ראינו את נבל מבלף בקופות ענק עדיף לחכות לספוט יותר טוב אם הוא מהמר את הטרן?

if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

2. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,710
    קיבל תודה 1,117 פעמים ב788 הודעות
    דני, בדיוק כמו ביד ההיא עם הקינגים, אני שוב לא מבין למה לשחק כל כך "חלש" בפלופ, ועוד מול שניים, ועוד בלי פוזישן... פשוט תעלה.

3. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    אני חושב שדווקא בגלל התדמית האגרסיבית שלך היריבים מצפים ממך לCBET כמעט בכל פלופ
    ומאוד סביר שהם לא ישחררו זוג מהבית 7-7-10-10(את זה אתה אמור לדעת יותר טוב מכולם בכל אופן)
    מה שבטוח פגיעה שלהם בQ הם בטוח לא משחררים וגם סביר שהם חוזרים אליך...

אתה שואל אם היה טעם לצ'ק רייז בפלופ...אז אני חושב שצ'ק רייז שלך באמת משחרר90% מהטווח הידיים שחלשות ממך...נראה לי שרק KQ ממשיך איתך לרחוב הבא.

4. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    התחלת בקו מסוים, תמשיך אותו. הטרן מצוין עבורך.

5. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (15)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    אני לא שחקן קאש חזק, בטח שלא מנוסה ב250בב דיפ, אבל אני אעיר כאן הערה כללית לגבי מהלך החשיבה ביד.
    אם הקצית ריינג'ים מסויימים בפלופ אין טעם עכשיו לשנות את החשיבה שלך, היתה לך תכנית מסויימת בפלופ אז תמשיך איתה. אם חשבת שצ'ק בפלופ יגרום לנבל להמר עם ידים פחות טובות אני לא רואה מה השתנה עכשיו. גם עכשיו זה אמור להיות אותו דבר עם PSB מאחור... צ'ק ושיבלפו/יהמרו לוליו עם הכל.
    הבהרה: אני לא סגור אם הליין אופטימלי אני פשוט חושב שאתה צריך להמשיך לשחק לפי התוכנית שלך מהפלופ.
    נערך לאחרונה על ידי timorm1; 31/12/2010 ב 17:50.
    הייתי שם

6. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    גבי, פשוט להעלות כי יש לי יד טובה זה לא באמת חשיבה עמוקה..

שוקו, 3בט פוט, 3 שחקנים, אני לא חושב שמשווים לי שם זוג נמוך, בטח לא 77-99

בננה ותימור, מסכים איתכם, טרן הלך צ'ק צ'ק נבל הימר 200 ודחפתי אלאין. פשוט תוהה אם זה סטנדרטי כאן ואם אני נתקל ביד יותר טובה זה פשוט וריאנס או שעדיף לשחק את זה יותר זהיר.

7. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי djo צפה בהודעה
    שוקו, 3בט פוט, 3 שחקנים, אני לא חושב שמשווים לי שם זוג נמוך, בטח לא 77-99

.
    בכל זאת...טווח ה3בט שלך זה טווח הלימפ שלי.אז ראיתי לנכון להעלות את ההשערה הזאת

8. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    71
    קיבל תודה 172 פעמים ב102 הודעות
    הבעיה שאני רואה עם הליין שלקחת היא שאחרי קולד קול OOP על הפלופ לבט ורייז, היד שלך היא over repd.
    כלומר, הריינג' שהם צריכים לשים אותך עליו הוא AQ, QQ, KK וAA וכמו שאתה רואה אתה מחזיק בlowest end of the range, זה ספוט לא טוב להיות בו בשביל לקבל וליו.
    עכשיו נשאלת השאלה אם הם ינסו להוריד אותך מטווח כ"כ חזק, אני מניח שהתשובה היא בדרך כלל לא ולכן הייתי מצפה שאם היה להם ידיים של דרואו \ QX או זוגיג מתחת לQ הטרן ילך צ'ק - צ'ק - צ'ק (הQ ירצה להגיע לשואודאון בלי להכניס עוד כסף והדרו ישמח לקבל קלף חינם)
    לכן, אני יודע שזה נשמע קצת ניטי, אבל איך ששחקת את הפלופ, אני עושה צ'ק בטרן וזורק אם יש עוד הימור.

עריכה: רק עכשיו ראיתי את ההתנהלות בטרן, כמו שרשמתי, אני מעדיף פולד אם יש בט בטרן, אבל באופן עקרוני לפי דעתי פולד > קול > רירייז אול אין מכיוון שאני לא רואה אותו משווה עם יד פחות טובה משלך אלא אם הוא שחקן חלש ממש (שחקת סט QQ וכמו שרשמתי, אם זה לא סט Q זה עובר פלי לAQ \ KK \ AA ככה שהוא צריך לזרוק פחות או יותר כל מה שאתה מנצח)
    נערך לאחרונה על ידי Seadoo; 01/01/2011 ב 13:15.

9. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    36
    קיבל תודה 47 פעמים ב25 הודעות
    במקור פורסם על ידי Seadoo צפה בהודעה
    הבעיה שאני רואה עם הליין שלקחת היא שאחרי קולד קול OOP על הפלופ לבט ורייז, היד שלך היא over repd.
    כלומר, הריינג' שהם צריכים לשים אותך עליו הוא AQ, QQ, KK וAA וכמו שאתה רואה אתה מחזיק בlowest end of the range, זה ספוט לא טוב להיות בו בשביל לקבל וליו.
    +1
    דני הצלחת לסחוט ממני הודעה ראשונה בפורום הזה
    נערך לאחרונה על ידי razidanil; 01/01/2011 ב 21:45.

10. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    304
    קיבל תודה 151 פעמים ב98 הודעות
    +1 לseadoo
    אם הם שחקנים לא משהו ויכולים להפסיד הכל בטרן עם qj/kq אז שחקת טוב.

11. פול האוס  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    256
    קיבל תודה 300 פעמים ב193 הודעות
    איך נבל ב' משחק KQ\QJ על בורד כזה עם האקשן הזה?
    אתה חושב שהוא מסוגל לעשות מינרייז בפלופ ואז להמר שוב בטרן עם הידיים האלה?
    האם הוא נוטה לפוט-קונטרול?

על בורד כל כך יבש ההשוואה שלך משדרת המון עוצמה
    וילאן ב' מסתכל פה על שני שחקנים שהשוו רייז בפלופ ב-3בט פוט, כשהבורד הוא Q36 ריינבואו. כאשר שניהם נראים מאד מאד על גבול ה-pot commited
    אני לא מאמין שהוא מבלף את הטרן יותר מידי, השאלה היא אם הוא יכול להמר כאן ל-thin value?

הוא מצ'קצ'ק מאחורה KQ\QJ בטרן רוב הזמן, ולדעתי גם 45 (הבלוף היחיד שאני רואה אותו יורה איתו עוד כדור)
    הוא הולך להמר את הידיים האלה בטרן חלק מהזמן אם הוא שם אותך נגיד על TT\JJ (מה שלא סביר אם הוא שחקן חושב, אבל סביר מאד במשחק חברי), ואת הסטים כל הזמן

בכל מקרה, השאלה היא CR או פולד בטרן נכון?
    בהנחה שוילאן לא עושה פה בט\פולד בחיים, ואין לך FE, אתה מכניס שליש מהקופה וצריך 33% מול הטווח
    מול טווח של KQ\QJ חצי\שליש מהזמן, 45 סוטד חצי מהזמן, 33 ו 66 100% מהזמן, ו-AQ 100% מהזמן
    אתה עושה יותר מ-50%

put 'em in

אם הוא ממש פוט קונטרולי הוא פשוט הולך לצ'קצ'ק מאחורה הכל חוץ מסטים... ואז יש מקום לקפל

בכל מקרה CALL זאת האופציה הכי גרועה by far
    נערך לאחרונה על ידי rozyboy; 01/01/2011 ב 21:24.
    the hardest way to make an easy living.

12. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    רוזי, מהכרותי עם נבל ב' אני לא חושב שהוא עושה רייז ב3וואי פוט עם KQ QJ בפלופ, ואם בגלל שהוא רץ כל כך טוב בסשן הנוכחי הוא לפתע מתפרע בפלופ, אני חושב שהוא כן יתן צ'ק בהיינד עם הידיים האלה
    אני חושב שתהליך החשיבה של הכותבים פה מתיייחס לקטע הפוקרי נטו ולא מתייחס לכמה עובדות :
    א. נבל 2 לא מרגיש נוח לשבת כל כך עמוק.
    ב. נבל הוא שחקן חושב
    ג. נבל רץ מעולה הסשן ונכנס למוד של "בואו נשווה עם A2C כי אני פשוט פוגע עם הכל ולוקח ליריבים הרבה"

הדבר שאמור להכריע בין שאב לפולד, זה עד כמה אנחנו מעריכים שלנבל יש את היכולת לבצע סיק בלוף בסכומים גבוהים יחסית למשחק. בגלל שהיד של דני כל כך repd ,
    אני די בטוח שנבל יודע שלהמר שם עם KQ זה בייסיקלי בלוף. אני מודה ומתוודה שלי בתור אחד שיש הכרות ארוכה מאוד עם נבל מתקשה להגיע למסקנה סופית בעיקר עקב סעיף א' בעובדות שציינתי.

בנוסף, דני שכח לציין שנבל א' הוא שחקן לבל 1 עם נטיה לאוברקולים, אני די בטוח שדני לא חשש ממנו יותר מדי במהלך היד. (אני טועה?)

13. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    במקור פורסם על ידי Seadoo צפה בהודעה
    עכשיו נשאלת השאלה אם הם ינסו להוריד אותך מטווח כ"כ חזק, אני מניח שהתשובה היא בדרך כלל לא ולכן הייתי מצפה שאם היה להם ידיים של דרואו \ QX או זוגיג מתחת לQ הטרן ילך צ'ק - צ'ק - צ'ק (הQ ירצה להגיע לשואודאון בלי להכניס עוד כסף והדרו ישמח לקבל קלף חינם)
    Does AA/KK c/c the Flop in a 3 way pot where he was the aggressor?
    Basically It seems like in addition to your evaluation of villan and what you think that villan evaluate you you should also consider how villan's evaluate each other
    When Villan 2 raises villan 1 on what basis it is done? does he now that villan 1 has big range and a raise night take it down? he seems to not be scared from you as you 3 bet PF but check PF so he either thinks you have a worst hand (AK/JJ/10/random) and will put your hand down due to the action or he has it and made this min raise to allow you to overshove him
    Now if it is option one, once just calling i do not see him still betting turn with worse as you have clearly demonstaretd power in the hand
    If it is option two then agian you are bitten

To my opnion you should fold turn unless you think Villan 2 is very week
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

14. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    רוזי, מהכרותי עם נבל ב' אני לא חושב שהוא עושה רייז ב3וואי פוט עם KQ QJ בפלופ, ואם בגלל שהוא רץ כל כך טוב בסשן הנוכחי הוא לפתע מתפרע בפלופ, אני חושב שהוא כן יתן צ'ק בהיינד עם הידיים האלה
    אני חושב שתהליך החשיבה של הכותבים פה מתיייחס לקטע הפוקרי נטו ולא מתייחס לכמה עובדות :
    א. נבל 2 לא מרגיש נוח לשבת כל כך עמוק.
    ב. נבל הוא שחקן חושב
    ג. נבל רץ מעולה הסשן ונכנס למוד של "בואו נשווה עם A2C כי אני פשוט פוגע עם הכל ולוקח ליריבים הרבה"
    פעמים רבות מדי נתקלתי בידיים שאתם - המאפיה הבאר שבעית - מפרסמים כאן, מקבלים תשובות כאלו ואחרות, ואז מתחילים באיזה תת-פורום משלכם: "רגע, זה היה אודי? אבל אודי הוא ככה וככה וככה וככה". או שתכניסו כל אלמנט רלוונטי לניתוח היד מההתחלה, או שתתייחסו לקטע הפוקרי נטו...זה קצת מייתר את הדיון.

הכל ברוח טובה כמובן חברים.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 02/01/2011 ב 10:19.

15. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    בננה, מסכים איתך %100. תודה לכולם על התגובות.

קצת בכללי -
    אני לא מסכים שאחרי הפלופ אני הכרזתי שאני נורא חזק. יש שחקנים שהשוואה מולם בפלופ אחרי בט ורייז תשדר המון עוצמה אבל זה לא ככה נגד כולם, במיוחד עם היסטוריה של בילופים הדדיים, נבל יכול לשים אותי על יד פחות חזקה מ Q (זוג מתחת לדוגמא) שלא מאמין לו ואולי רוצה לגנוב לו בהמשך. אצל נבלים מסויימים אם אתה רק משווה אתה חלש.

מקריאת התגובות, מחשבה נוספת ושיחות עם חברים אני חושב שסך הכל שיחקתי סביר אבל עדיף היה לו מצאתי פולד בטרן.

ההימור של נבל ב' בטרן יכול להיות 5 דברים:
    1) וליו עם סט. בגלל הרייז בפלופ על בורד כזה יבש וההיסטוריה שלי איתו חשבתי שזה פחות סביר.
    2) וליו עם זוגות. בגלל הרייז הדיי גדול פרי לא שמתי אותו על זוגות.
    3) וליו עם מלכה. אני חושב שלרוב עם AQ הוא יעשה 3בט פריפלופ. QT-KQ בהחלט בריינג' שלו. למרות העוצמה שהפגנו נגדו שהשווינו לו בפלופ, אני חושב שהוא עדיין יכול לחשוב שהוא טוב ולהמר לוליו עם מלכה, בוודאי עם זה KQ+. בעיה שיש כאן שגם את נבל א' שמתי על מלכה, מה שמשאיר רק מלכה אחת בחבילה ומוריד את השכיחות שיש לו אותה.
    4) סמי בלוף עם 45, לא בטוח שזה בטווח של נבל להשוואה פרי ואני חושב שנבל פחות יעשה סמי בלוף נוסף בקופה כזו גדולה שיש לו אפשרות לראות קלף בחינם.
    5) בלוף גמור. רק השווינו לו בפלופ ועוד פעם נתנו צ'קים, יכול להיות שהוא חושב שהוא יכול להעיף אותנו. פחות סביר גם בגלל גודל הקופה.

מפה לשם, אני חושב שאפשרויות 1-2 יותר סבירות ואולי אני מכוון תוצאה אבל אני חושב שיכלתי לזרוק בטרן.

תודה לכולם על התגובות!

16. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי djo צפה בהודעה
    1) וליו עם סט. בגלל הרייז בפלופ על בורד כזה יבש וההיסטוריה שלי איתו חשבתי שזה פחות סביר.
    2) וליו עם זוגות. בגלל הרייז הדיי גדול פרי לא שמתי אותו על זוגות.

מפה לשם, אני חושב שאפשרויות 1-2 יותר סבירות ואולי אני מכוון תוצאה אבל אני חושב שיכלתי לזרוק בטרן.

תודה לכולם על התגובות!
    מניסיוני המועט - אני נוטה לא לחשוב על סטים עד שלא מראים לי אותם. אין יד יותר מסוות מסט, ולכן אני תמיד נמנע מלשים את היריבים שלי עליה, עד שמתעורר משהו מאוד מאוד חשוד. כאן לדעתי זה לא היה המקרה, אבל זה כנראה תלוי כמו שכתבתם כבר בוילן.

אם הוא היה פה עם זוגות...המממ. אין לי הרבה מה לומר על זה.

פספסתי או שעוד לא פרסמת מה הוא החזיק בדיוק?
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 02/01/2011 ב 14:48.

17. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    כשקופה מתחילה להיות -200-100BB וצפונה צריך להתחיל לחשוב מאוד ברצינות על סטים..
    עוד לא פרסמתי, אפרסם בקרוב

נושאים דומים

1. Tptk in 3 way pot
    על ידי without a hitch בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 23/06/2013, 15:54
  2. big 55 TPTK
    על ידי natu בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 27/03/2012, 17:27
  3. TPTK מול בט/3בט שאב