איך להרוויח יותר?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-10 מתוך 10
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות

איך להרוויח יותר?

אני משחק לייב פעמיים בשבוע עם אנשים קבועים, אני מורווח כמעט 90 אחוז מהסשנים ונחשב שחקן טוב וסולידי בשולחן, הבעיה מתחילה בזה שאנשים פשוט מפחדים להיכנס איתי ליד ולכן רוב הקופות שאני מרוויח הן קטנות עד בינוניות אלא אם כן ליריב יש יד חזקה מאוד ואז נופלת לי קופה גדולה מדי פעם, מצד שני אני רואה שחקנים בשולחן מאוד משוחררים ואגרסיביים שיוצאים עם סכומים גדולים מאוד בסוף הערב כי הם נותנים אקשן ומקבלים אקשן, כמובן שהם גם מפסידים בגדול לפעמים אבל כשהם מרוויחים זה פשוט בענק, עכשיו השאלה שלי היא מה אני עושה כדי לשחק סולידי כמו שאני משחק אבל עם אופציה לגרוף יותר רווח אם זה ניתן בכלל עם סגנון המשחק שלי.

2. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (15)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    תראה בלוף מידי פעם
    שחק יותר רחב בפוזישין
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

3. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (16)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    תנסה להסיק את המסקנות שאתה חושב שהיריבים חושבים עליך ותנצל אותם מידי פעם...

אבל הכי חשוב...אל תסתנבר משחקנים שמידי פעם עושים קופות מפלצתיות בערבים מסויימים, ומצד שני מתרסקים לא מעט מערבים אחרים...

4. פול האוס

מוניטין
    44 (13)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    במקור פורסם על ידי kobiko3030 צפה בהודעה
    אני משחק לייב פעמיים בשבוע עם אנשים קבועים, אני מורווח כמעט 90 אחוז מהסשנים ונחשב שחקן טוב וסולידי בשולחן, הבעיה מתחילה בזה שאנשים פשוט מפחדים להיכנס איתי ליד ולכן רוב הקופות שאני מרוויח הן קטנות עד בינוניות אלא אם כן ליריב יש יד חזקה מאוד ואז נופלת לי קופה גדולה מדי פעם, מצד שני אני רואה שחקנים בשולחן מאוד משוחררים ואגרסיביים שיוצאים עם סכומים גדולים מאוד בסוף הערב כי הם נותנים אקשן ומקבלים אקשן, כמובן שהם גם מפסידים בגדול לפעמים אבל כשהם מרוויחים זה פשוט בענק, עכשיו השאלה שלי היא מה אני עושה כדי לשחק סולידי כמו שאני משחק אבל עם אופציה לגרוף יותר רווח אם זה ניתן בכלל עם סגנון המשחק שלי.
    הבעיה נוצרת כשאתה משחק במשחק עם אנשים שמכירים אותך, ולא מגוון את המשחק שלך.
    תחשוב על זה מנקודת מבטם:
    עשית רייז פריפלופ = אתה חזק. הגיע אס והימרת = אתה עם האס, מי ישלם לך? וגם אם במקרה ליריב יש אס נמוך, הוא מכיר אותך, ויודע שאתה כמעט תמיד עם קיקר טוב יותר. לא הגיע אס והימרת = יש לך זוג גבוה. לא הגיע אס וציקצקת = לא פגעת ואפשר לבלף ולהוציא אותך מהיד...
    הנה עוד דוגמא: יש על הלוח שניים לצבע, מישהו מהמר ואתה עושה קול. הגיע הצבע בטרן ואתה עושה רייז גדול... סביר שישימו אותך על צבע = שוב לא תקבל תשלום.
    אני יכול להמשיך, אבל אתה כבר מבין שדי קל לשחק נגדך ושזה לא ככ רווחי.

יש כמה דרכים שאני יכול לחשוב עליהם שיעזרו לך בלי לשנות לחלוטין את סגנון המשחק שלך:
    גוון את המשחק שלך = תמשיך לעשות רייזים עם ידיים טובות, אך שלב גם ידיים נוספות (בעלות פוטנציאל), למשל סוטד קונקטורס נמוכים. חשוב שתשחק אותם בצורה דומה! כך יוצא שאפילו שידעו שאתה טייט, יהיה קשה יותר לדעת אם פגעת בפלופ או לא, ותקבל תשלום להימורים שלך.
    בלף יותר - תוך ניצול התדמית שלך (בלי להראות הבלוף).
    תעשה רייזים כשאתה בדרו - הרי אתה יודע שלא ישלמו לך כשהוא יגיע, אז תעשה את הרייז הגדול לפני... סיכוי גבוה שבכלל תקח היד כבר ברייז בגלל התדמית שלך, וכשצבע יגיע, לא בטוח שישימו אותך עליו ותוכל להמשיך להמר ולקבל תשלום.
    תהמר כשפגעת בזוג שני או שלישי בפלופ. תמשיך עד השואודאון ותראה לאנשים שאתה לא תמיד עם טופ פר.
    עשה רייז עם אס נמוך, ותמשיך איתו עד שואודאון - תראה לאנשים שאתה לא תמיד עם קיקר מלך/מלכה
    הנה תרגיל שתמיד עובד: תכריח עצמך לעשות בלוף גדול ולהראות אותו בתחילת הערב, ובהמשך הערב חזור למשחק הרגיל שלך. זה בכלל לא משנה אם הבלוף מצליח או לא - לא תאמין איך אנשים זוכרים בלוף גדול, והכסף שהשקעת (אם תפסיד) יחזור אליך בהמשך הערב... בחר מקום בולט ועם הרבה שחקנים בקופה, כך שייצרב להם טוב טוב בזכרון. למשל: אתה בביג ויש הימור ו3-4 קולרים. (למשל, בשולחן 1-2 רייז ל10 ו4 קולרים). שים מאה ש"ח. עם התדמית שלך כולם יהיו בטוחים שיש לך אסים ויזרקו. תראה להם את ה3-8 שלך והם לא ישכחו לך את זה, וישלמו לך שוב ושוב כשתעשה את אותו הדבר עם אסים.
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 09/01/2011 ב 15:25.

5. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (18)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    תעשה יותר 3bet bluff גם פריפלופ וגם פוסט פלופ ותראה את הבלוף, א. כדי להכניס את השחקנים לטילט וב. כדי שיחשבו שאתה מידי פעם גם מבלף ולא מהמר רק כשאתה טוב.
    אני במקומך לא הייתי משנה את המשחק שלי יותר מידי , כל עוד אתה מורווח ב90 אחוז מהסשנים אתה בדרך הנכונה ואני לא חושב שאתה צריך באמת להסתכל על השחקנים שמרוויחים פי 2-3 ממה שאתה מרוויח כי הם מפסידים באותה מידה..
    בפארטיות בארץ לאור הרייק הגבוה הדרך הכי טובה להרוויח היא לשחק סולידי.
    אבל מה כן, אתה חייב להראות בלוף פעם פעמיים בערב כדי שכשיגיעו לך האסים והקינגים תקבל תשלום. זאת דעתי. בהצלחה
    To improve is to change; to be perfect is to change often.

6. פול האוס

מוניטין
    44 (13)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    הרבה, הרבה יותר קל לשחק בפארטיה מאשר במשחק ביתי. מעבר לזה שבפארטיה לא מכירים אותך, יש שם אנשים שבאים להמר, אז יכנסו איתך עם כל שני קלפים, גם שהם יודעים שאתה חזק. מין הגיון שכזה, שכשקופות ענקיות, זה הזמן להכנס עם 4-7 לפגוע פול בפלופ ולקחת קופה ענקית.
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 09/01/2011 ב 17:06. סיבה: תגובה ל Ori_Hasson

7. זוגיים

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות
    תודה לכל האנשים שענו, התחלתי כבר ליישם את העצות, קצת בלופים קצת רייזים עם זבל בפוזישן, השבוע הרווח באמת עלה, נראה מה יהיה שבוע הבא.

8. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (18)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    בהצלחה גבר
    To improve is to change; to be perfect is to change often.

9. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (15)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    אני שמעתי שיש קורלציה חזקה בין רמת משחק לבין הרווח...מסקנה - תשתפר
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

10. המשתמשים הבאים מודים ל Raistlin על התגובה המועילה:

polinekes (11/01/2011)

11. פלאש

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    124
    קיבל תודה 215 פעמים ב142 הודעות
    if they fold to your bets:
    1. your betting range is probably not well balanced between value and bluff
    2. you probably don't need big hands to win pots
    you probably should bluff more, then

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 15/07/2013, 08:09
  2. להרוויח 4.5 פוקר של זינגה בפייסבוק
    על ידי TempoMempo בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 56
    הודעה אחרונה: 21/11/2012, 14:43
  3. כמה טורנירים שיחקתם עד שהתחלתם להרוויח?
    על ידי Idanp בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 14/02/2012, 19:29
  4. יש כמו להרוויח 25 סנט עם סטרייט פלאש בפלופ
    על ידי AAup בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 27/11/2010, 13:41
  5. אי אפשר להרוויח ב 3/6
    על ידי Lucarelli בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 11/07/2010, 15:17

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו: