דילמה קשה בריבר עם QQ. דעות?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 33
  1. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות

Thumbs up דילמה קשה בריבר עם QQ. דעות?

שולחן ביתי, בליינדים 2-5. 7 ידיים.

יושב בביג ומקבל

יש סטראדל על השולחן, ושני לימפים, השחקן ב-CO מרים ל-75. דילר זורק, הסמול משלם, ואני עושה רייז ל-225. הסטראדל והלימפים מקפלים, CO וסמול משווים.

כמה מילים על CO וסמול. CO שחקן מוזר - לוס ופסיבי, קולינג סטיישן. הסמול שחקן לוס ואגרסיבי, ונוטה להתפרע, יודע לנצל את התדמית שלו לעיתים. המשותף לשניהם - ביצים מפה ועד לפלנד. CO עם 1K, אני והסמול עם מעל 2K, אני מכסה אותו במעט.

קופה 705.

פלופ:

סמול מצ'קצ'ק. אני מתבאס מהקינג, חושב שאין טעם להמר כאן, ומחליט לעבור למצב מגננה. נותן צ'ק. CO חושב דקה ואני בטוח שהוא חושש מהסמול, שמשחק באלגנטיות עם הצ'יפים. הוא מצ'קצ'ק.

טרן:

סמול נותן שוב צ'ק. אני מחליט להמר - ונותן סוג של מינימום - 250. ה-CO לא סגור על עצמו, ואחרי דקה של חשיבה זורק באכזבה. סמול משלם מיד.

קופה 1,205.

ריבר:

סמול שוב מצ'קצ'ק. אני שם 380. הוא משחק שוב עם הצ'יפים, חושב חצי דקה, ומכניס 900, עוד 520 אליי.

אשמח לשמוע דעותיכם על כל אורך היד, והחלטתכם בריבר.

תודה.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 04/01/2011 ב 01:49.

2. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (19)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,542 פעמים ב1,916 הודעות
    טוב שלא שמת את הקלפים הפוכים ומודבקים על המצח והשלת רק עצמך שכולם לא רואים אותם.

באינסטנקט זה נראה כמו וליו בט ולכן זריקה. אבל מה אני יודע, לא יודע מה הנטיות שלך ואיך SB קורא אותך, זה רק הסייזינג שנראה לי מפתה מדי.

3. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    לא ברור לי הגיי בט הזה בטרן.. נשאלת השאלה מה מטרתו? ווליו? בלוקינג בט? "רייז בדיקה"? לא חושב שהשגת משהו עם הרייז, ואני חושב שמהטרן והלאה זה כבר תלוי רידים.

ואם נתייחס לאיך ששוחק, אז על פי איך ששוחק הטרן, בלי ריד מאוד ספציפי על נבל והנטיות תשלום שלו, הייתי מוותר על ההימור בריבר. זה ממש ממש thin לדעתי, והבעיה העיקרית היא שאנחנו כל כך repd שיריב חושב יכול להבין שאנחנו גם די בליפים עקב כך ומחליט להתחרע עלינו.

די בולטת לי את העובדה שאין לנו את המלכה ספייד כי זה מכניס לריינג שלו עוד כמה AQss בנוסף לAT AND AJss, והעובדה שהוא בחר בצ'ק-סנאפ בטרן קצת גורם לי לחשוב שהוא רוצה שנחשוב שהוא יותר חזק ממה שהוא - כלומר על קומבו דרואו שהגיע לשם. לדעתי - פולד ריבר.

4. המשתמשים הבאים מודים ל Dr. Spew על התגובה המועילה:

polinekes (04/01/2011)

5. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,710
    קיבל תודה 1,117 פעמים ב788 הודעות
    למה לא צ'ק בהיינד בריבר אגב? אני חושב שיש הרבה יותר צ'ק רייז ואליו בריבר של וילאן מאשר ידיים נחותות שמשלמות... אני הייתי זורק איך ששוחק.

6. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    As said here you are representing your hand
    With AK/AA you will probabley bet Flop. Once checking behind it seems like you are either afraid of the board or flopped a very strong hand (set K or 10). Now here comes to mind the question on how does your opponents percieve you. How does he see your small bets on Turn and River? If he thinks you bet are betting small to just put more money in the Pot with strong hand then he problably has the nuts (holding something like AsQs, AsJs, As10s) but if he thinks you are betting small to extract some value from lower pair (QQ,JJ) then he can do it even with a bluff (making this small re raise to look like a value extracting play)
    Another thing you should ask is how your opponents consider each other. What does SB think of CO. Will he just call his raise with hand like 1010 or will he re raise? and what does CO think of SB as after you re raised he called knowing that there is still a player to act after him?

Having said all that i think that correct play should had been bet/f the flop. If you get called by both re evaluate. If you get called by only SB then fire another barrel in the turn and shut down on river if get called.
    According to how this hand was played i will lay down on River
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

7. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    מה התדמית שלך? מה הסייזינג הסטנדרטי שלך? מה הטווחי קאל ל3בט/4בט? ראית אותו פעם עושה צ'ק רייזים בריבר? מה זה אמר?

אני מעדיף רייז יותר גדול פרי ל 300 מינימום. סטנדרט זה כפול 3 + 1 עבור כל משווה + בשביל זה שאתה כנראה לפחות חצי OOP. אתם מספיק עמוקים בשביל זה ואתה אומר שהם שולמנים.

בפלופ אני חושב שנגד שני שחקנים אני מעדיף בט/פולד. שניהם משווים רחב וסביר שגם עם זוג פחות מקינג / עשר ישוו לך לפחות רחוב. ככה היד שלך גם לא פייסאפ.

כפי ששוחק ריבר חייב להיות צ'ק בטח נגד שחקן כזה אגריסיבי. לא חושב שפחות מקינג משווה לך בריבר כבר כמעט אף פעם. בגלל שהוא מאוד אגריסיבי ונוטה להתפרע אני חושב שאני משווה בלא רידים נוספים.
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

8. המשתמשים הבאים מודים ל djo על התגובה המועילה:

SnowRoll (07/01/2011)

9. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי djo צפה בהודעה
    מה התדמית שלך? מה הסייזינג הסטנדרטי שלך? מה הטווחי קאל ל3בט/4בט? ראית אותו פעם עושה צ'ק רייזים בריבר? מה זה אמר?
    תדמית של TAG רציני, שפיתחתי בעמל במשך תקופה. אני מראה ידיים חזקות ולרוב מנצח שואודאון, אבל מכניס מתי שצריך איזה בלוף שהצליח כדי שיירגעו. אני מקבל כבוד כי אני לא מהמתפרעים. לגבי הסייזינג והטווחים, זה שולחן שמשחק הרבה מאוד שנים יחד וראיתי שהרבה מההחלטות שם הן מבוססות היסטוריה, ולא נסמכות על מתמטיקה או סטטיסטיקה כלל. למרות זאת אני מניח שזה הימור די סטנדרטי שלי, וכמו שאמרנו, מדובר בשלמנים, אז הכל הולך. לי ולוילן אין היסטוריה מיוחדת, אבל ראיתי ממנו כבר כמעט הכל על השולחן ומאוד קשה להגדיר את המשחק שלו.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 04/01/2011 ב 09:09.

10. הסמל האישי של Runner Runner
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    32
    קיבל תודה 37 פעמים ב9 הודעות
    טונה טונה טונה טונה טונה!!! אלללללללללללללללללללללללל לללק איזה פול היה לך איזה פול!!!!!

11. הסמל האישי של Runner Runner
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    32
    קיבל תודה 37 פעמים ב9 הודעות
    טונה טונה טונה טונה טונה!!! איזה פול היה לך איזה פול!!!

12. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    ומכניס 900
    http://www.pokerland-il.com/entries/...A0%D7%99%D7%9D.

נקמה?
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

13. פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    קיבל תודה 190 פעמים ב142 הודעות
    אני חושב שהיד מאד מוזרה - 900 בריבר זה הימור מאד נמוך... אם יש לו יד מאד חזקה אני חושב שהיה מהמר הרבה יותר כי הוא מקבל וליו נמוך עם הרייז הזה ולכן אני חושב שזה יד טובה יותר ממך אבל לא הנטס
    לכן זה אול אין )אם אתה חושב שיש סיכוי שהוא מתקפל עם זוגיים או משהו בסגנון) או פולד אבל לא קול.

14. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי Runner Runner צפה בהודעה
    טונה טונה טונה טונה טונה!!! איזה פול היה לך איזה פול!!!
    נא לא להתייחס. הוא גם מדבר עברית לפעמים.

15. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    רייז פרי לכיוון ה-350.
    ההימור בריבר נראה כמו התחכמות מיותרת שלרוב תעלה לך ביוקר, כמו ששוחק פולד.

16. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    פריפלופ אני מעדיף לחזור 260-300...

אני מבין שהK זה קלף ממש רע אבל לצ'קצ'ק את הפלופ זה ממש לוותר על הקופה,
    הCO אמור בקלות לפרש את זה שוויתרת על הקופה אז כדור בפלוף, או מקסימום עוד כדור בטרן
    והקופה שלו(במקרה יצא ככה שהCO חשש מהSB ולא נתן כדור).
    הייתי מהמר את הפלוף 1/2-3/5 קופה.

הטרן פתח דראו לצבע וגם דראו לגאטשוט והימרת מאוד נמוך (1/3 קופה)...
    אם היה נפתח בלנק הייתי מהמר אותו סכום שרציתי להמר את הפלופ אבל עם הקלף הזה אני מהמר 3/4 -4/5.

אם המהלך של הצ'ק רייז בריבר הוא מהלך שהSB ביצע מספר פעמיים בעבר אז אני מעדיף צ'ק בריבר.
    ופולד אחרי החזרה שלו.

17. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אני מבין שהK זה קלף ממש רע אבל לצ'קצ'ק את הפלופ זה ממש לוותר על הקופה,
    אני לא רואה זאת כך. הסיטואציה השתנתה נוכח הקלף הזה, אבל יש הרבה ליינים אחרים לשחק איתם. הרי אם יש לו K יש לו K, הוא כנראה לא ייפטר ממנו.

18. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    אני לא רואה זאת כך. הסיטואציה השתנתה נוכח הקלף הזה, אבל יש הרבה ליינים אחרים לשחק איתם. הרי אם יש לו K יש לו K, הוא כנראה לא ייפטר ממנו.
    אכן הסיטואציה השתנתה, אפשר וצריך לשחק אותה שונה....אני מעדיף בט פולד.
    אם יש לו K אז יש לו K, העובדה שאתה הולך להמר את הפלופ לא אומרת שאתה מנסה לבלף K.

אחרי הצ'ק שלך בפלופ אני לא רואה אותך AA/AK(אני מעריך שכמעט תמיד K טוב עליך...ואפשר לנצל זאת בקלות לדעתי).

19. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    הליין של היריב לא נראה כניצול של הצ'ק בפלופ. ה K פשוט לא בהכרח קשור ליד הזאת.

גם אם חושבים על טווח הידיים שמכיל K, מבינים שכנראה באמת הK לא ממש קשור.
    AK אין מולנו, כי הקט-אוף הוא הפסיבי שיכל להחזיק AK והוא כבר בלפלנד.
    KQ כנראה גם לא, כי יש לנו בלוקרים לחצי מהטווח וגם רוב האנשים זורקים KQ ל3בט. היד היחידה כמעט שלא חסומה היא , אבל ידיים עם הן הגיוניות יותר.

עדיין נראה כמו רייז לווליו.
    Lol Hadookaments

20. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    קיבל תודה 201 פעמים ב87 הודעות
    לכל מי שרשם להמר את הפלופ:
    איזה ידיים אתה מצפים שישלמו לו בפלופ והוא מנצח ?
    להמר בפלופ הזה או לוקח את הקופה למקרה שאין לאף אחד K, או מפסיד את ההימור, כי אני לא יכול לחשוב על יד אחת שמשלמת ומפסידה לQQ.
    אני אהמר את הפלופ הזה רק אם CO מספיק אגרסיבי בשביל לירות כדור גם בפלופ וגם בטרן, עם יד שמפסידה לQQ ואז אני לא אדע את המצב שלי בטרן ואהיה חייב לזרוק. אם זה שחקן שמקסימום יירה כדור אחד בפלופ לנוכח החולשה שלי, אני בצ'ק קול בפלופ.

לגבי הטרן:
    אני מהמר חצי קופה, כי פחות מזה גם מעיד על חולשה וגם לא מוציא ווליו. אני לא שם את הסמול על K כי נראה לי תמוה שהוא ייתן שם צ'ק עם K אחרי שהיה צ'ק בפלופ.
    לגבי הריבר:
    בהצעה שלי - אחרי החצי קופה שלי בטרן, אם אני משחק נגד שחקן אגרסיבי וחכם שעושה שם צ'ק רייז גם עם אוויר וגם עם יד שטובה משלי, אני כנראה נותן צ'ק. אם אני נגד שחקן סטנדרטי אני מהמר בערך מה שהימרתי בטרן, אולי אפילו טיפה פחות ומקווה לקבל Crying Call מ10 או 88/99.
    בליין שאתה בחרת - הריבר פה מאוד בעייתי, כי אתה לא יודע עם מה סמול השווה לך את הטרן, נתת פה מחיר אטרקטיבי לכל מיני קניות הזויות ולכן אתה די באפילה. אתה מרגיש שלא בהכרח הוצאת מספיק ווליו מהיד כי לא הימרת מספיק בטרן, אבל לדעתי אני הולך פה יותר לכיוון של צ'ק. בפועל לאחר הצ'ק-רייז שלו אני עושה פה Call בגלל המחיר האטרקטיבי, וגם יש סיכוי טוב שהוא באמת מבלף בגלל הסופר-חולשה שהצגת לו בפלופ+בטרן+בריבר וגם בגלל שאם היה לו משהו טוב אני מאמין שהוא היה מהמר את הריבר בשביל ווליו, כי אתה נתת הימור חלש בטרן והוא לא יכול להסתמך על זה שאתה תהמר עוד פעם בריבר.

I rest my case
    נערך לאחרונה על ידי guyman; 04/01/2011 ב 13:39.

21. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    במקור פורסם על ידי guyman צפה בהודעה
    לכל מי שרשם להמר את הפלופ:
    איזה ידיים אתה מצפים שישלמו לו בפלופ והוא מנצח ?
    להמר בפלופ הזה או לוקח את הקופה למקרה שאין לאף אחד K, או מפסיד את ההימור, כי אני לא יכול לחשוב על יד אחת שמשלמת ומפסידה לQQ.
    You bet not nessecarily since you trying to extract more value or get a worse hand to come along but due to the fact that you think you currently has the best hand. If someone wishes to pay you off with a worst hand then yours it is only a bonus for you. Without betting it it is almost not possible that your story will sound like TPTK/OP. It will allow your opponents to take advantage of you by firing Turn and River representing the Kand you will have to lay down unless you think he is bluffing

As Anderson stated the K does'nt have to be related to hand and Villan could have hero beaten before but it does not matter that it exposed Hero to an exploitable situation. If SB would have gone on the attack Hero must lay down or play the QQ only as a bluff catcher
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

22. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (12)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    במקור פורסם על ידי segalion צפה בהודעה
    You bet not nessecarily since you trying to extract more value or get a worse hand to come along but due to the fact that you think you currently has the best hand. If someone wishes to pay you off with a worst hand then yours it is only a bonus for you. Without betting it it is almost not possible that your story will sound like TPTK/OP. It will allow your opponents to take advantage of you by firing Turn and River representing the Kand you will have to lay down unless you think he is bluffing

As Anderson stated the K does'nt have to be related to hand and Villan could have hero beaten before but it does not matter that it exposed Hero to an exploitable situation. If SB would have gone on the attack Hero must lay down or play the QQ only as a bluff catcher
    BEST REASON TO CHECK

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. ביתי 0.5-1 דילמה בריבר
    על ידי DTMpro בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 19/12/2013, 21:45
  2. דילמה בריבר ..180 אחרונים..
    על ידי dori298 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 24/03/2013, 13:11
  3. Saturday 6max 22$ דילמה בריבר