סגנונות משחק

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-7 מתוך 7
  1. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (21)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות

סגנונות משחק

רציתי להעלות לדיון איזה סוגיה שעולה לי מדי פעם עם חבר טוב ושחקן דגול (אפילו כותב מדי פעם כאן בפורום) בקשר לדרך חשיבה שונה ששנינו משחקים על פיה.
    אני נמנה עם האסכולה שבכל נקודה חושב כמה צעדים קדימה. נניח - עושים לי 3בט פרה פלופ, ואני משווה OOP
    אני מראש יודע באיזה פלופים אני בצ'ק רייז, באיזה פלופים אני בצ'ק פולד ובאילו אני בצ'ק קול.
    בנוסף, כבר פרה פלופ אני יודע מה תהיה ההחלטה שלי בפלופ בהתאם לסייזינג של היריב בפלופ. כלומר אני חושב על כל הדברים שהיריב יכול לעשות ובהתאם מקבל החלטה עוד לפני שהגענו לסטריט הרלוונטי.
    החבר, לעומת זאת, מעדיף לנתח כל סטריט לכשלעצמו. נניח והוא נתקל ב-3בט פרה פלופ ויש לו זוג קטן, אם הוא יקבל את האודס הוא ישווה. אם לא, הוא יקפל. כשיפתח הפלופ, הוא יבחן את המצב כאילו התחלנו מהתחלה. מה הסייזינג, מה הרידים. וכל החלטה שתלקח על ידו בפלופ, איננה קשורה לאקשן בטרן.

כדי לחדד את דבריי, אתן דוגמה ליד כללית כדי שיובן מה ההבדל החשיבתי בינינו.
    אנחנו הרבה פעמים מנתחים ידיים ביחד. בכל מני מצבים אני מספר לו על יד ואומר שבטרן החלטתי לעשות צ'ק פולד כי אני יודע שאני לא יכול לעמוד בעוד הימור בריבר.
    הוא לעומת זאת אומר שאני חייב להשוות בספוט הזה כי היד שלי מחייבת קול בטרן, ולמה אני מקפל בגלל מה שהוא עשוי לעשות בריבר? מישהו אמר שהוא יהמר? אולי הוא יתן צ'ק בהיינד? מישהו אמר שהוא יעשה משהו? תגיע לריבר ותקבל החלטה.

מה דעתכם?
    מה הנכון?
    האם יש פה בכלל נכון ולא נכון?

2. סטרייט  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    181
    קיבל תודה 150 פעמים ב99 הודעות
    אתה שחקן שחמט, חבר שלך שחקן דמקה.

3. המשתמשים הבאים מודים ל DontMyJ על התגובה המועילה:

Sick (15/01/2011)

4. פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    247
    קיבל תודה 89 פעמים ב69 הודעות
    עצם זה שאתה יודע ומבין את הסגנונת השונים יכול רק לתרום לך כשאתה מנסה להכנס לראש של היריב. אני חושב שלא כדאי לנסות לאמץ סגנון שקשה ולא נוח לך לשחק בו אפילו אם הוא יותר ריווחי.

5. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,969 פעמים ב826 הודעות
    אנחנו מדברים על לייב או אינטרנט?
    אינטרנט - אני יודע מה אני מתכוון לעשות בהתאם ליריב/סייזינג/לוח
    בלייב אני מכין קווים כלליים, אבל אי אפשר להתעלם מהמידע שמגיע בכל סטריט - live tells.
    את ההחלטות בלייב אני מקבל בעיקר לפי tells ולא לפי סייזינג

6. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (21)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    אנחנו מדברים על משחק לייב

התהייה הגדולה שלי היא האם קיפול טרן בגלל הידיעה שאנחנו לא עומדים בריבר בט, זה קיפול מרוויח או מפסיד. בשורה התחתונה זו התהייה שלי ועל זה בנויה חוסר ההסכמה שלי עם החבר

7. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    לשחק כל רחוב כאילו הוא קיים לבדו זה טעות גדולה. אם תשלם כל פעם רחוב במחשבה של "אני אשלם עכשיו ונראה מה יהיה ברחוב הבא" ואז ברחוב הבא אתה מקפל כי "נו טוב הוא יורה פעם שנייה" זה להפסיד כסף.
    לדוגמה בעניין הטרן, אני לא אומר כל פעם לזרוק בטרן כי אנחנו לא יכולים לשלם ריבר, זה תלוי ביריב, אבל זה משהו שבטוח צריך לשבת בראש כשמחליטים מה לעשות.

וחוץ מזה יש עוד עניין שחייבים לחשוב מרחוב לרחוב, וזה איך אתה בונה סייזינג שמתאים למה שאתה רוצה שיקרה, הימור כזה וכזה בפלופ כזה שבטרן יקרה X ובריבר יקרה Y. אתה תמיד חושב עד סוף היד.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

8. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    אם מדברים על משחק לייב רועי, איפה שאר האלמנטים הכל כך גורליים במשחק לייב?

איפה הלייב בעצם?

כמה מהר וילן הימר טרן?
    כמה הוא הימר טרן?
    מתי לאחרונה ראית אותו עושה את זה? מה הוא החזיק אז?
    מה הוא עשה עם הצ'יפים? הכניס 8 ירוקים או 2 שחורים? זה אומר משהו במקרה שלו?
    הוא מסתכל על הפלופ? עליך? על הקלפים שלו? בוהה באוויר? הוא מדבר יותר מדי? הוא שקט?
    הוא ברווח? הוא בטילט? הוא מפסיד כבר חודש?

אני לא חושב שיש תשובה. מסכים שיש הרבה בגישה שלך, והיא נכונה ואני גם משתמש בזה לא מעט - יודע מראש מה אני הולך לעשות, אבל ממש לא נעול על שום דבר, ומרשה לעצמי לגלות דברים אחרים בדרך.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 15/01/2011 ב 09:26.

נושאים דומים

1. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 10/01/2013, 23:48
  2. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 10/02/2011, 02:09
  3. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 29/11/2010, 18:24
  4. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 03/11/2010, 18:07
  5. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 30/10/2010, 19:37

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

סגנון משחק

סגנונות משחק בתיאטרון

סגנון משחק בתיאטרון

משחקי טרןסגנונות משחק תיאטרוןסגנון משחק תיאטרוןסגנונות משחקסגנונות משחקיםסגנון משחק מתפרצותפוקר סגנון משחקסגנונות משחק שונים בתיאטרוןסגנונותמשחק בתיאטרוןסגנונו משחק סגנונות משחק הפוקרסגנון משחק סימבולסטיאיזה סגנונות משחק יש בתיאטרוןסגנונות שיחוק-תיאטרון
SEO Blog