1-2: יד מחוץ לפוזישן בהמשכים

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-14 מתוך 14
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות

1-2: יד מחוץ לפוזישן בהמשכים

משחק קאש 1-2 7 אנשים.
    הירו עם 450 ש"ח בשולחן, שזה בערך 120BB באפקטיב סטאק (הרייזים נוטים יותר לאיזור ה 2-4, אבל לא הרבה יותר מזה). הוילאנס כאן הם - MP, שחקן ברמה יחסית נמוכה, CS, כזה שברגע ויש לו יד הוא ממש מצהיר על כך ברייזים שהוא עושה (למשל מינ רייז פרה פלופ עם אסים זה מהלך קבוע אצלו ), כמו כן MP נוטה להמר על דרואים. MP יושב עם 200 ש"ח מאחורה, דולי יושב עם 250 ש"ח מאחורה.
    וילאן שני יושב בדולי, שחקן ברמה בינונית נמוכה, נוטה לבלף הרבה ברחובות 3 ו4, ראיתי אותו זורק פחות ידיים שפגעו מאלי אלעזרא, אבל במשחק הזה הוא יחסית טייט פרה פלופ - כולל לימפ עם ידיים בעלות ערך לרייז פרה פלופ (למשל KQ מפוזישן, זוג 7 מCO וכו).
    כמעט ובלתי אפשרי לבודד מישהו אחד פרה פלופ בעזרת רייז אחד (ולא משנה מה גודלו), לכן רייזים פרה פלופ עם קלפים בעלי אימפלייד גבוה זה לא הרעיון הכי טוב.
    הירו יושב בסמול בליינד עם - ארבעה שחקנים בלימפ אלי - באינטרנט אני נותן פה רייז יפה, כאן אני מחליט להשלים, ביג עושה צק ואנחנו יוצאים לדרך.

פלופ - -להירו אין טעם לעשות בט (אני בטוח אקבל קול מיד טובה יותר - וגם מישהו עם 5 משווה לי כאן ע"פ הדינאמיקה בשולחן), לכן אני בצק, MP עושה בט ל20, דולי משווה ואני משווה גם כן.

טרן - , הירו בצק, וילאן MP בט 70! (בערך קופה), דולי חושב קצת ומחליט גם להשוות, הירו מחליט לקחת את הזמן.

מה התכנון שלכם ליד מכאן?
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 22/01/2011 ב 11:43.

2. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    לדעתי, ברוב המקרים כבש שיורה PSB זה כבש שמפחד להשבר ולא כבש שיש לו מייד הנד. אם, כבר, אני חושב שהייתי דואג קצת יותר מהשחקן בכפתור.
    כך או כך, היד הזאת מוכתבת לגמרי על פי גודל הערימות, ואני כמובן לא מקפל בטרן.

3. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    בפלופ הקופה ישבה על 12 ש"ח הMP מרים 20 BTN משווה, אני אישית רואה הרבה FD בראנג' שלו...
    פולד בפלוף...אנחנו גם OOP גם הרייז הוא פי 2 מהקופה וגם הBTN יכול להיות בקלות על FD.

4. זוגיים  

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    62
    קיבל תודה 33 פעמים ב23 הודעות
    מסכים עם רועי, אם כבר לדאוג ממישהו זה מהדולי, מהבחור השני לא הייתי מודאג.

אתה מתאר את שניהם כשחקנים לא מתוחכמים במיוחד, אז אני מניח שאף אחד מהם לא היה הולך על מהלך של העלאה בטרן עם הנאטס.

אני ב-MOOD של צ'ק קול, אלא אם מגיע עלה נוסף

5. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    טוב.
    אז הלכתי על מהלך של קול והמתנה לריבר.
    בריבר מגיע בלנק, ואני כבר לא זוכר איזה. אני בצק - MP דוחף אול אין של 100 ומשהו, דולי חושב קצת ומשווה.
    אני מתלבט ומתלבט ומחליט בסוף לזרוק.

MP מראה דולי מראה - שלושה פלאשים ביד אחת. יד מטורפת לדעתי..

בכל מקרה, מישהו מכם היה זורק כבר בטרן, ואיך לדעתכם שוחק? האם באמת הייתי צריך לזרוק פוסט פלופ? (למרות שאני משחק נגד CS מה שהופך את האימפלייד שלי לגבוהים ביותר)
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 22/01/2011 ב 22:14.

6. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (16)
    הודה
    5,813
    קיבל תודה 1,808 פעמים ב1,119 הודעות
    זריקה יפה....

7. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    מבלי להיות רזולט אוריינטד, אני לא אוהב את העניין של להשוות טרן ולהעריך ריבר.
    איזה אינפורמציה אתה מקווה לקבל בריבר?
    כשהשווית טרן היה צריך להיות ברור לך שבריבר תהיה דחיפה, ולכן אם אתה משלם טרן אתה חייב לשלם ריבר על בלנק קארד, אחרת זרוק בטרן כבר.

עכשיו שמתי לב שההימור של נבל בפלופ היה אובר בט. לדעתי בפלופ זה פולד....
    בטרן, בשולחן רווי כבשים, צריך להיות לי ריד חריג כדי לזרוק צבע.

8. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    מבלי להיות רזולט אוריינטד, אני לא אוהב את העניין של להשוות טרן ולהעריך ריבר.
    איזה אינפורמציה אתה מקווה לקבל בריבר?
    כשהשווית טרן היה צריך להיות ברור לך שבריבר תהיה דחיפה, ולכן אם אתה משלם טרן אתה חייב לשלם ריבר על בלנק קארד, אחרת זרוק בטרן כבר.

עכשיו שמתי לב שההימור של נבל בפלופ היה אובר בט. לדעתי בפלופ זה פולד....
    בטרן, בשולחן רווי כבשים, צריך להיות לי ריד חריג כדי לזרוק צבע.
    אני מסתייג מהאמרה שנעשה אובר בט בפלופ - אתה מסתכל על זה כשחקן אינטרנט - בלייב, 20 פוסט פלופ זה הימור מינימאלי - מה שאומר שאם אני אשחק כמו שאתה מציע אני הולך לזרוק כל דרו תמיד בלימפד פוט...

אמנם ביד המדוברת שיחקתי מול שחקנים ברמה בינונית נמוכה, אבל כשיש 5 שחקנים ביד ונפתחים 3 קלפים מאותה צורה בשולחן ועדיין בכל זאת יש הפצצה בפלופ טרן וריבר - זה דבר חריג שחייבים לשים אליו לב.
    מה שכן, אני לא חושב שיכולתי לזרוק בטרן בגלל שלMP יכול להיות פה סוג של קומבו דרו זוג עם אס SPADE,
    אני חושב שהדולי גם לא היה זורק כאן זוגות או סט להימור בטרן - ובסוף, אני גם לא יודע אם אני שחקן מספיק טוב כדי לזרוק את הפלאש בטרן. אבל אין ספק שממש חשבתי על לזרוק בטרן.

ההערכה מחדש בריבר הייתה מהלך שבו בחרתי כיוון שחשבתי ככה - אוקיי, אם יש לוילאן קומבו דרו, או איזה זוג ודרו והוא לא יפגע בריבר - הוא חייב להפסיק להפציץ (וילאן הוא לא מהבלפנים בסיטואציות כאלו), בנוגע לדולי - הוא שיחק בפאסיביות את היד, לכן באמת שקיוויתי ל3 צקים בריבר...

9. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    אני מסתייג מהאמרה שנעשה אובר בט בפלופ - אתה מסתכל על זה כשחקן אינטרנט - בלייב, 20 פוסט פלופ זה הימור מינימאלי - מה שאומר שאם אני אשחק כמו שאתה מציע אני הולך לזרוק כל דרו תמיד בלימפד פוט...
    זה שזה רייז סטנדרטי אצלכם זה דבר אחד ,
    אבל זה לא משנה את העובדה שאתה רץ אחרי צבע כאשר אתה משווה להימור פי 2 קופה(וכן זה ממש לא נוראי לזרוק באופן שיטתי לרייז סטנדרטי אם הרייז הסטנדרטי הוא פעמיים קופה).

מה שבטוח בסיטואציה הספציפית כאשר אתה יושב OOP והיה בט +קאל(אובר בט/בט סטנדרטי בגובה פעמיים קופה) ...לקנות צבע נמוך זה מהלך רע.

עריכה: אם זהו באמת רייז סטנדרטי בלימפ פוט אצלכם, תשתדל להיות השחקן
    שנותן לאחרים לקנות דרו באובר בט שכזה ולא להפך.
    תאמין לי שאתה תקבל אחלה תוצאות.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 23/01/2011 ב 14:38.

10. זוגיים  

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    62
    קיבל תודה 33 פעמים ב23 הודעות
    אני לא הייתי מקפל את הריבר. אחת הסיבות שעשית את זה היתה כי ידעת שבכל מקרה תראה מה היה לשניהם?

11. הסמל האישי של JTprobSuited
    שלישייה

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    212
    קיבל תודה 44 פעמים ב35 הודעות
    במקור פורסם על ידי tenbelow צפה בהודעה
    אני לא הייתי מקפל את הריבר. אחת הסיבות שעשית את זה היתה כי ידעת שבכל מקרה תראה מה היה לשניהם?
    א. מי אמר שהוא יראה מה יש לשניהם? לא יכול להיות שאחד מהם יעשה מאק?
    ב. זה אחד השיקולים שלך? אתה חושב שאתה מקדימה, אבל מישהו אחר השווה את הריבר, אז אפשר לקפל ולראות מה היה לשניהם? ואם אתם HU בריבר, אז אתה תשווה לראות מה יש ליריב גם אם אין בריינג' שלו ידיים שאתה מנצח? אני לא מצליח להבין איך זה נכנס למערכת השיקולים שלך...

is this a level?

12. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    דבר פשוט נוראי לחשוב במהלך יד.
    השוואה טובה "מתוך סקרנות" היא לא באמת השוואה מתוך סקרנות, אלא השוואה בעקבות כך שרצף הפעולות שיריב נוקט לא מתסדר עם טווח הידיים שהוא מהמר לווליו.
    שיקול של סקרנות מול הימור של 50BB זה כבר לא סקרנות, זה פיגור.
    Lol Hadookaments

13. המשתמשים הבאים מודים ל Anderson על התגובה המועילה:

JTprobSuited (23/01/2011)

14. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    ממש לא, אני ממש לא מתכוון לקנות אינפורמציה במחיר מופקע - התשובה לזה היא כאן:

מה שכן, אני לא חושב שיכולתי לזרוק בטרן בגלל שלMP יכול להיות פה סוג של קומבו דרו זוג עם אס SPADE,
    אני חושב שהדולי גם לא היה זורק כאן זוגות או סט להימור בטרן - ובסוף, אני גם לא יודע אם אני שחקן מספיק טוב כדי לזרוק את הפלאש בטרן. אבל אין ספק שממש חשבתי על לזרוק בטרן.

ההערכה מחדש בריבר הייתה מהלך שבו בחרתי כיוון שחשבתי ככה - אוקיי, אם יש לוילאן קומבו דרו, או איזה זוג ודרו והוא לא יפגע בריבר - הוא חייב להפסיק להפציץ (וילאן הוא לא מהבלפנים בסיטואציות כאלו), בנוגע לדולי - הוא שיחק בפאסיביות את היד, לכן באמת שקיוויתי ל3 צקים בריבר...
    לא רואה מצב שMP יורה כאן אול אין בלי פלאש, לא רואה מצב שדולי משווה פה עם פחות מסט (ואולי פלאש), מה שפשוט לא נותן לי יחס טוב להשוואה...

15. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    8
    קיבל תודה 3 פעמים ב2 הודעות
    לדעתי אתם משחקים ממש מוזר אבל עם הבט אחריי הפלופ הוא פי 2 מהקופה ואתה רק פלאש דרו תזרוק. אם כבר החלטת להיכנס זה אומר שאתה חושב שרק אתה מחכה לצבע או שאתה חושב שאתה עם הצבע הכי גבוה לכן אם חיכית לטרן והוא הגיע כמו שרצית אתה חייב לזרוק אול אין, אם לא. זרוק אחריי הפלופ.

נושאים דומים

1. AK מחוץ לפוזישן, החלטה קשה בריבר.
    על ידי TempoMempo בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 22/08/2013, 07:14
  2. ספוט עמוק מחוץ לפוזישן
    על ידי idan בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 05/08/2013, 18:52
  3. AA מחוץ לפוזישן בפלופ T T 6
    על ידי TempoMempo בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 12