האם להריץ מס' פעמים ? או פעם אחת ?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 29
  1. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

האם להריץ מס' פעמים ? או פעם אחת ?

5-10 , 7 שחקנים, רובם כבשים .
    הכרות מוקדמת ביני לבין חלק מהשולחן.. חצי מהם רואה פעם ראשונה .
    לקראת סוף הערב ( אני מוביל עם 3200 ) .
    אני UTG מעלה עם KQ אוף ל- 50 ( העלאה סטנדרטית ) .
    שחקן במידל פוזישן משווה והסמול בליינד משווה .
    במהלך הערב תחושה שנבל 2 שחקן לוס אגרסיב , נבל 1 שחקן טייט שמדי פעם עושה שטויות של אחד שהתחיל לשחק אתמול ...

פלופ נפתח 10s Js Ad , בקופה 160 .
    נבל 1 : מהמר 200 .
    הירו - מעלה ל- 600 .
    נבל 2 - משלם ( יש לו מאחורה עוד 1500 ) .
    נבל 1 - מעלה סה"כ ל-1600 ( נשאר לו עוד 1000 ) .
    אני כמובן חושב וחושב .. ודוחף אול אין .
    נבל 2 - משווה עם פרצוף של תשעה באב ....
    נבל 1 - אומר אני מחוייב לקופה + כלכלי ומשווה מיד .

חשיפת ידיים :
    נבל 1 : זוג 10 ביד לסט בפלופ .
    נבל 2 : As 6s - + קלף לצבע אס .

מציעים עקב גודל הקופה והידיים להריץ פעמיים או 3 פעמים , מה הדבר הנכון לעשות ?
    תודה .

2. פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    38
    קיבל תודה 1,011 פעמים ב398 הודעות
    אין משמעות לידיים בהחלטה של להריץ פעם אחת או שלוש כי האקוויטי לא משתנה.

העניין הוא כמות הכסף שבאמצע, ואם לא נוח לך לשחק את זה עם 40% בערך, תריץ כמה שבא לך.
    בגדול אם לא נוח לך עם כמות כזאת של כסף על השולחן אולי יותר מתאים שתשחק נמוך יותר או תגדיל את הBR, אבל זה כבר סיפור אחר.

3. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    ממש לא עניין של לא נוח מבחינת כמות הכסף ..
    סתם עניין לשמוע מה מעדיפים חברי הפורום לעשות במצב הנ"ל ?
    אגב - בסוף הרצנו 3 פעמים ...

4. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    אם הסכום לא בעייתי עבורך, אז בחירת מספר הפעמים להריץ צריכה להיות תלויה רק ברמת ההיכרות והקירבה לשחקנים האחרים, וההרכב והתדירות של משחק הפוקר הספציפי בו אתה משתתף, ובעוד אלמנטים שכאלה שלא ממש קשורים לפוקר נטו. אישית אני לא מריץ פעמיים לעולם במשחק שאינו חברי.

5. הסמל האישי של golden caspi
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    59
    קיבל תודה 21 פעמים ב11 הודעות
    זה לא משנה פעמיים או שלוש
    אתה יכול באחוזים 40-30-30

6. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    תודה למגיבים .
    תות בננה - למה אתה לא מריץ פעמיים ? האם הרצה פעמיים מקטינה את סיכויי הזכייה ?

7. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    תראה פה
    http://www.pokerland-il.com/threads/...%D7%9C%D7%A7-6
    בחלק השני, גייב קפלן מדבר על להריץ פעמיים ואיך זה משפיע
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

8. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

shualelli (31/01/2011)

9. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    6
    בעקרון לפי הבנתי , אם אתה מוביל אז תכלס כדי לך להריץ כמה שיותר, לאורך זמן אתה תיהיה מורווח, אם אתה מאחור אז כמה שזה אולי נשמע לא נכון אז כדי לך להריץ פעם אחת , כי ככל שתריץ יותר פעמים יש יותר סיכוי שתצא מופסד.
    נניח שי לך סיכוי של אחד לתשע אז אם תריץ עשר פעמים אז בטוח תפסיד אבל אם תריץ פעם אחת אז יש סיכוי קטן שתרוויח, ולהיפך אם אתה מוביל.

10. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    בואו אחת ולתמיד נסכם את הסוגיה הישנה והפחות מעניינת הזו.
    נוכיח שאין משמעות מבחינת EV למספר הפעמים שרצים.
    אני הולך לספר סיפור דבילי מאוד אבל אני ממש לא יכול להתאפק כי נמאס לראות את הדיון הזה בפורום:

בוא תקחו עולם פוקר דמיוני ומשעמם שיש בחפיסה רק 12 קלפים - כולם מאותו הsuit שנקרא לו בוביס והקלפים האלה מורכבים מ-4 אסים, 4 קינגים , 4 מלכות .
    בפוקר הזה כל אחד מקבל 2 קלפים (כמו בNLH) ופותחים רק "ריבר" (כלומר הפלופ הוא קלף אחד משותף וזהו. לא פותחים יותר קלפים וגם לא שורפים קלף לפני ה"ריבר")
    היד הכי חזקה היא כמובן שלישיית AAA אח"כ שלישיית KKK כשהיד הכי חלשה היא NO PAIR - KQA
    בוא ניקח מצב ששני אנשים משועממיםמאוד משחקים את הפוקר הזה אחד מול השני.
    שחקן א' מציץ בHOLE CARDS ורואה KK כהים (הבוביס הוא סוט לכבודו של פיל אייבי שמשחק בבוביס רום) שחקן ב' מציץ גם הוא ורואה AA כהים ונוצצים

שני השחקנים יושבים עם 1000 אגורות
    עכשיו הראש בראש מתנהל בדיוק כמו בהולד'ם א' בכפתור מהמר 75 , שחקן ב' מהמר ALL IN ושחקן א' לא מאמין ומשווה
    בקופה 2000 אגורות. שחקן ב' מציע לחברו המבואס בוא נרוץ פעמיים ! (כאמור לרוץ פעמיים אומר לפתוח קלף אחד מבין 8 הקלפים שנשארו בחפיסה. בחפיסה נשארו 4 QQ
    2 KK ו-2 AA ואז לפתוח קלף נוסף מבין ה-7 שנשארו). שחקן א' מתלבט ואומר לעצמו:
    "אם אני רץ פעם אחת יש לי 2 K בחפיסה מתוך 8 קלפים... כלומר 1/4 לזכות ב-2000 אגורות "
    אם אני ארוץ פעמיים בוא נראה מה יקרה...
    יש 4 מצבים אפשריים: אני מפסיד בשתי ההרצות. אני זוכה בשתי ההרצות , אני זוכה בהרצה הראושנה ומפסיד בשנייה , אני זוכה בשנייה ומפסיד בראשונה. בוא אני אבדוק את המצבים שאני זוכה בכסף.
    הסיכוי להתפקסן ולזכות בשתי ההרצות הוא 1/4 * 1/7 ( 2 K מתוך 8 קלפים כפול K אחד / מתוך 7 קלפים שנשארו)
    כלומר תוחלת של 1/28 לזכות ב-2000 אגורות. בנוסף יש לי סיכוי לזכות בראשונה ולהפסיד את השנייה-> 1/4 * 6/7 ( K יפתח בהרצה ראשונה ואח"כ בהרצה שנייה מתוך ה-7 קלפים שנשארו לא יבוא K ולכן הפסד בהרצה שנייה)
    כלומר 6/28 לזכות ב-1000 אגורות. יש גם סיכוי להפסיד את הראשונה ולזכות בשנייה שזה אומר 6/8 * 2/7 לזכות ב-1000 באלף אגורות כלומר 6/28 לזכות ב-1000

בוא נחבר את התוחלות: 6/28 כפול 1000 אגורות + 6/28 כפול 1000 אגורות + 1/28 כפול 2000 אגורות
    = 12/28 כפול אגורות + 1/28 כפול 2 כפול 1000 אגורות = 14/28 כפול 1000 אגורות = 1/2 כפול 1000 אלף אגרות

סיכוי 50% לזכות ב1000 אגורות זו בדיוק אבל בדיוק אותה תוחלת כמו סיכוי של 25% לזכות באלפיים אגורות אם היינו מריצים רק פעם אחת
    תם ונשלם
    נערך לאחרונה על ידי Aegramens; 23/01/2011 ב 00:33.

11. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (12)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,119 פעמים ב662 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    לא, אתה צריך להבין שזה לא רלוונטי.

סמפל סייז של 5 הרצות לדוגמא זה לא מדגם מייצג להתאזנות סטטיסטית.

אם אתה מאחור, עדיף לך להריץ כמה שיותר (אם הכסף קריטי לך)

אם אתה מקדימה, עדיף לך להריץ כמה שפחות, ואם הכסף קריטי לך, אז יותר מפעם אחת.

12. המשתמשים הבאים מודים ל Gouch על התגובה המועילה:

bull (23/01/2011)

13. זוגיים  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    85
    קיבל תודה 63 פעמים ב44 הודעות
    אם הכסף חשוב לך מומלץ להריץ כמה שיותר ככה יש פחות סיכוי שתפסיד את כולם.

14. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    לרוץ יותר פעמים משמע יותר סיכוי לזכות בפחות אבל בדיוק באותה פורפורציה בין הסיכוי היותר נמוך לזכות ביותר.

15. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    71
    קיבל תודה 172 פעמים ב102 הודעות
    כמו שAegramens הסביר, מבחינה מתמטית \ רווח בלונג ראן אין שום משמעות למספר ההרצות והסיטואציה \ כמה אווטים יש לך לא משנים בכלל.
    באופן חד משמעי - מבחינת EV ההחלטה כמה להריץ היא חסרת משמעות לחלוטין. (בדיוק כמו שאתם יכולים לחלק את הקופה לפי האקווטי וזהו)
    לעומת זאת, להחלטה כמה פעמים להריץ יש משמעות פסיכולוגית, לדוגמא - אם הסכום משמעותי ליריב, ויש לך שם של אחד שלא מוכן להריץ כמה פעמים, הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא דחוף אול אין עם דרו מולך. (לא אומר שזה טוב \ רע, רק השלכה של מספר הפעמים שאתה מריץ)
    ככה שלתדמית שלך של כמה פעמים אתה מוכן להריץ עלולה לגרור השלכות באיך משחקים נגדך לטוב ולרע.
    במשחק חברי בשביל הכיף אני בעד להריץ כמה שיותר פעמים כדי שאנשים לא ימחקו וישארו במשחק כמה שיותר.

16. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,710
    קיבל תודה 1,117 פעמים ב788 הודעות
    אישית, אם אני מוביל, הדבר היחיד שאני לא אסכים זה לרוץ פעמיים כי לזכות בחצי קופה לא מעניין אותי. אני ארוץ פעם אחת או שלוש ויותר. אם אני מאחור, אז כל דבר שייתן לי את המקרה הקרוב ביותר לאחוזים שלי יהיה כנראה הכי רלוונטי.
    וכן, מבחינה מתמטית, התוחלת נשארת זהה, רק מקטינים את השונות.

17. הסמל האישי של Borg972
    שלישייה  

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    51
    קיבל תודה 63 פעמים ב38 הודעות
    אני לא נכנס פה למתמטיקה מעבר ללהגיד שמה שנאמר קרוב מאוד להיות נכון אבל לא 100%
    זה לא חשוב, מה שכן - להריץ פעמיים כשאתה מוביל במשחק לא חברי משדר לשולחן מסר ברור - אני מוכן להריץ פעמיים, אני עושה עסקאות, אתם יכולים לדחוף עליי עם פלאש דרו ואז אם לא קיפלתי נוכל להריץ פעמיים.
    אני אישית לא אוהב שזה מה שאנשים בשולחן יראו וידעו ולכן אני לא מריץ פעמיים.
    יש לא מעט אנשים שדווקא רוצים שידחפו עליהם עם פלאש דרו והרבה ולהם דוקא כן כדאי להריץ פעמים. זהו.

תותבננה - הסיבה שלך היא אותה סיבה..?

18. המשתמשים הבאים מודים ל Borg972 על התגובה המועילה:

talzini (23/01/2011)

19. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    במקור פורסם על ידי Borg972 צפה בהודעה
    זה לא חשוב, מה שכן - להריץ פעמיים כשאתה מוביל במשחק לא חברי משדר לשולחן מסר ברור - אני מוכן להריץ פעמיים, אני עושה עסקאות, אתם יכולים לדחוף עליי עם פלאש דרו ואז אם לא קיפלתי נוכל להריץ פעמיים.
    יש לא מעט אנשים שדווקא רוצים שידחפו עליהם עם פלאש דרו והרבה ולהם דוקא כן כדאי להריץ פעמים. זהו.

אתה צריך להבין שאתה לא מעביר פה שום מסר.
    שחקנים שדוחפים כל הזמן עם דרו לא נרתעים מהרצה של פעם אחת. אתה לא נותן להם בונוס מבחינת התוחלת של לרוץ כמה פעמים.
    אם אני הייתי חוזר לקאש ומנסה לבנות בנקרול (כרגע אני מאמץ את העצה החד משמעית של רפי וגאס בפוסט שלו שבהעדר בנקרול ובהעדר פארטיות של 1/2 אני פשוט נמנע מלייב קאש) הייתי רץ כמה שיותר פעמים.
    מה אכפת לי לרוץ כמה פעמים שאני מוביל להפך.הפסיכולוגיה עובדת בדיוק ההפך ולטובתך
    תן לשחקנים שאוהבים להיות 33-36% עם פלאש דרו לרוץ איתך כמה שהם רוצים לטווח הארוך + העובדה שאתה רץ איתם כמה שיותר פעמים (כמה שהם רוצים ןמקטין ואריאנס) אתה מרוויח מכך.
    שחקן שמשחק עם BRM נכון, לא צריך להיות אכפת שמנסים לרמוס אותו ולהעיף אותו מקופות. הוא פשוט לומד לזהות את הדפוסים ולהרוויח מזה.
    רוב השחקנים לא נשמעים לBRM שזה חד משמעית הדבר הכי משמעותי בפוקר ולכן זה מהווה בעייה עבורם.
    כל התסבוכת שלי בחיים נבעה בעיקר מהעדר BRM ונאיביות. העובדה שגם הייתי עושה עסקאות בעקבות זה, זה מינוס EV אחושילינג כפי ששיפיט דאג בדרכו הארסית להבהיר היטב.
    אל תפחדו לרוץ X פעמים. אתם לא פוגעים ברווח שלכם... אל תעשו אבל עסקאות מפוקפקות וויתור על אחוזים כי יחד עם הגנייה והגילוחים של הדילרים אתם מגבירים את הסיכויים שלכם להיות שחקנים מפסידים.
    נערך לאחרונה על ידי Aegramens; 23/01/2011 ב 06:52.

20. המשתמשים הבאים מודים ל Aegramens על התגובה המועילה:

guyman (23/01/2011)

21. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,968 פעמים ב826 הודעות
    במקור פורסם על ידי Aegramens צפה בהודעה
    אתה צריך להבין שאתה לא מעביר פה שום מסר.
    שחקנים שדוחפים כל הזמן עם דרו לא נרתעים מהרצה של פעם אחת. אתה לא נותן להם בונוס מבחינת התוחלת של לרוץ כמה פעמים.

השחקנים המעולים שראיתי בקאש בארץ כמו אנדרסון, EYALCASAIS (אור) ועוד הרבה... מתמחים בפולדים מעולים. הם ממש לא חוששים להיות "בליפים".
    אור למשל ירוץ איתך כמה שאתה רוצה... הוא לא מתרגש שדחפת עליו עם דרו.
    מה שאתה מפספס פה, זה שאתה מנמיך את הוריאנס של השחקנים שדוחפים עליך ידיים מגוכחות, בעוד הם מרוויחים עלייך FE נקי.
    לא תמיד אתה יכול לשלם עם היד הטובה יותר.

אגב, אנדרסון כבר הגיב פה בעבר לנושא:
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    אני מוכן להריץ מספר פעמים רק כאשר באמת התנהלות היד והאקשן מצדיקים את מהלכים וכ"ו.
    אם זה זוגיים + פלאש דרו מול סט או טריפס מול פול נמוך, בקופה מעל 300BB אז בעיניי לגיטימי להריץ כמה פעמים, כי ברור שאף אחד לא דחף פה בשביל סתם עיסקה.
    דברים כמו זוג+פלאש דרו או זוג אמצעי+גאטשוט שדוחפים ממש לא. במיוחד אם זה J8s או Q3s או משהו.
    חוץ מזה סאדיזם זה נחמד, ואין כמו לראות מישהו צווח
    מה יש לך מה יש לך מה יש לך
    בזמן שאתה אומר לדילר לפתוח פעם אחת ומהר.

22. הסמל האישי של Borg972
    שלישייה  

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    51
    קיבל תודה 63 פעמים ב38 הודעות
    אתה טועה מאוד ואין לי הרבה עניין בלדון איתך בשיקולים הפנימיים של המשחק שלי, אז רק אתקן חלק מהטעויות שאתה מספר פה לאנשים.

אני לא משחק מחוץ לבנק רול. דוקא אותם שחקנים שמשחקים איתי בצורה המתוארת משחקים מחוץ לבנקרול - אבל זה לא משנה. אני לא מפחד מהואריאנס אני לא זה "שמפחד" להישבר ולכן אין לי בעיה להריץ פעם אחת וליצור יותר לחץ על השחקנים האחרים בהחלטות קשות מולי. בקיצור אין קשר בין להריץ פעמיים או לא לבנקרול מנג'מנט, לפחות לא אמור להיות ואם יש זה סימן רע מאוד. עוד נקודה שלא ניסית להבין היא שאני גם מביא את המשחק שלי למצב שאני לא צריך לעשות הרבה קולים אאוט אוף פוזישן ולנחש מה נמצא מולי. המשחק נהיה פחות ALL-IN Fest הגרלתי ומרכיב המיומנות נהיה יותר משמעותי בשולחן ממרכיב חוזק הקלפים.

על עסקאות של כסף אחורה לא דיברתי ובטח ובטח שלטעמי לא כדאי לעשות כאלה ואני לא עושה כאלה אף פעם אלא אם כן אני מקבל יתרון משמעותי על האחוזים שלי.

הכי חשוב - סה"כ אני משחק כבר הרבה שנים וכבר הרבה שנים מריץ פעם אחת ואני יודע שאתה טועה ושחקנים שדוחפים עם שטויות *כן* נרתעים מכך שאתה לא תריץ איתם יותר מפעם אחת והם *כן* רואים בנכונות שלך להריץ יותר מפעם אחת כשאתה מוביל בונוס בשבילם ללא קשר להאם זה אכן כך או לא, מספיק להריץ פעמיים כשאתה מוביל בפארטיה וכמעט תמיד תקבל תגובות בסגנון "למה נתת לו להריץ פעמיים?? אתה מוביל!" כך שאתה טועה בודאות לגבי זה.

אגב, אנדרסון כבר מזמן לא מריץ יותר מפעם אחת, בין היתר בעקבות דיון ביננו שחלקו הדברים הנ"ל, אז גם לא ברור למה אתה עושה פה ניים דרופינג לא קשור על מנת לתמוך בטענות שלך. עדיף שתדבר בשם עצמך ותיתן לאחרים לדבר בשם עצמם.
    זהו יותר מזה לא אגיד.
    נערך לאחרונה על ידי Borg972; 23/01/2011 ב 05:41.

23. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    במקור פורסם על ידי Borg972 צפה בהודעה

בגדול כן. אני רוצה פוקר נטו. אם כבר הכנסתי כסף כשאני מאחור, אז מבחינתי מגיע קרדיט לשחקן מולי על המהלך שעשה, וזה רק יחדד את המשחק שלי. ולא מעט מהסיבות שאתה ציינת, כדי שכל מיני מתפרעים לא ידחפו 2,000 שקל לפלופ עם קלף לצבע, ויחשבו שבמקרה הכי גרוע - יצליחו להוציא מזה 40% בעסקה או יריצו פעמיים. כשאתה משחק מספיק זמן, הכל יתיישר, ואם תעשה מהלכים טובים, תהיה רווחי.

24. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (19)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,542 פעמים ב1,916 הודעות
    יש לי רק דבר אחד להגיד על זה-
    קחחחחחח על הפארטיות בארץ. איזה שכונת התקווה בלי תקווה יא אללה.

יצא לי לשבת עם ישראלי בשולחן לא מזמן, ראו שהוא ישב הרבה מעבר לפופיק שלו בשולחן. כשהוא דחף עם איזה בקדור לזוגיים הזיע כולו וחטף סנפ מטופ פייר, הדבר הראשון שהוא אמר לשחקן השני זה "יו וונא טוק??", השחקן השני הסתכל עליו ואמר לו "טוק אבווט וואט?", "א דיל א דיל.. מייבי דו א דיל??". כל השולחן עטה מבט של סימן שאלה לכמה שניות עד שהדילר התעשת ופתח טרן וריבר בלי שעוד מילה נאמרה.
    כל כך מפגר שפוקר בארץ הפך לפוקר נגושיאיישן.
    נערך לאחרונה על ידי shipit; 23/01/2011 ב 06:24.

25. 2 המשתמשים הבאים הודו לshipit על ההודעה המועילה:

guyman (23/01/2011), בומבה (23/01/2011)

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. אני מוכן להריץ 3 פעמים
    על ידי baboo בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 57
    הודעה אחרונה: 30/10/2015, 11:49
  2. כמה פעמים לרוץ
    על ידי Holly בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 07/07/2011, 19:28