10-25 ש"ח. סט בפלופ רטוב במולטיוואי

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 47
  1. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    קיבל תודה 3,665 פעמים ב1,197 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ

Question 10-25 ש"ח. סט בפלופ רטוב במולטיוואי

התחלתי לשחק 10-25 במקום חדש.
    הייתי שם פעם ראשונה היום ובאמת היה משחק מצוין, סולדים גבוהים ושחקנים פאסיביים וחלשים. (כולם התכופפו כשבאתי).
    הנה יד קלילה למחשבה. נראה לי שהמהלך שלי היה טוב, אבל אני רוצה לראות מה אתם תגידו.

אתה יושב ב CO.
    שני שחקנים עושים לימפ.
    אקשן מגיע אלייך. אתה מחזיק

אתה עושה את זה 150 ש"ח.
    כפתור, ביג בליינד ושני לימפרים משלמים.
    פלופ (750 ש"ח):

ביג בליינד דונקס 275 ש"ח.
    ------ ביג בליינד שחקן לוס אגרסיב. משלם עם כל יד בערך פריפלופ. מהמר הרבה עם דרואוים.
    ------ פעמיים שראיתם אותו נותן דונק בפלופ ומגיע לשואודאון הוא אמר - אין לי כלום ולא פתח את היד.
    לימפר 1: משלם 275.
    ------ לימפר 1 שחקן פאסיבי מאוד.
    לימפר 2: דוחף אול אין 575. (אחד השורטסטאקים היחידים בשולחן).
    אתה יושב עם 6000 ש"ח.
    ביג בליינד מכסה אתכם.
    לימפר 1 יושב עם עוד 2500 ש"ח.
    אתם ????
    נערך לאחרונה על ידי Rafi_Vegas; 25/01/2011 ב 06:02.

2. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    איזו התפרעות!

אני משווה 575, ומקווה להרמה שתעזור לבודד את אחד המשוגעים. אם אתה מקבל השוואות בלבד, אז נוכח לב בטרן שלא מדביק לוח (בעצם רק 10 לב מדביק לוח) אני שוקל שוב.

זה מהלך קצת מסוכן, פשוט נראה לי שרייז, אפילו קטן לאזור ה-1,200, יבריח לך לקוחות. אבל אתה מכיר את הדינמיקה בשולחן עד המצב הזה ויודע מה עדיף. אם מדובר בשלמנים - אז רייז. בכל זאת יכול להיות שם מישהו שיושב עם QJ אידיוטי, או כמובן FD.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 25/01/2011 ב 07:32.

3. פלאש  

מוניטין
    18 (10)
    הודה
    390
    קיבל תודה 495 פעמים ב326 הודעות
    שתי אפשרויות: מכיוון שיש הרבה מאוד דרו לעשות את זה בערך 1000 ולנסות לבודד רק אחד מהם(או את הביג או את הלימפר) ובכך גם לחייב אותו לקופה.. טרן בלי לב ,, הוא בצ'ק לתת 3/5 קופה בערך..(אבל הבעיה שפה אנחנו מחייבים ת'צמנו עם רייז כזה בפלופ ויהיה קשה מאוד לזרוק את היד אם יצא כל לב, K או 8 וזה הקלפים שלא טובים לנו)

והאפשרות השניה שככה הייתי עושה הייתי רק משווה(אם ביג אגרסיבי יכול להיות שהוא יעלה עוד) וככה לא מחייב את עצמי יותר מידי לכל טרן בלנק אם הוא בצ'ק נותן בט של 2/3 קופה ...

4. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    raise/shove ldo?
    o;
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

5. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    I suppose again you want only one of villans in the hand. BB donks here pretty small (275 to 750 pot) and into 4 other players.
    is he that bad or or not?
    If he is LAG but has some idea he probably has set/combo draw and in that case he will probably be happy to enter all his money on the flop so i will raise small (1300)/ call shove
    If you know that he is very bad then raising here can isolate you with Limper 1 only if he has 2P/set/combo draw (he will probably through away regular FD/OESD/Top pair). In this case you should ask yourself if you are ready to go up agains at least one draw if not two (with equity to have a boat). If you are ready for the varience then just call and if not i think AI is the best as it might just get call from worse that did not buy your push
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

6. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    קיבל תודה 3,665 פעמים ב1,197 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    אוקיי, סבבה.
    זה כמובן או רייז ל1500 כזה או פלאט. (לא מאמין ברייז נמוך מזה, כי זה כבר משאיר את אותן ידיים כמו פלאט)
    השאלה מי עושה כאן פלאט ומי עושה רייז.
    ואם עשיתם פלאט וכולם שילמו, מה התכנון בטרן ?

7. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    בשאלה מי עושה כאן פלאט ומי רייז אתה מתכוון לידיים? סט קלאסי בפארטיה ינסה לקחת קופה או להבריח קונים כמה שיותר מהר בגלל רטיבות הבורד, אז אם אתה מנסה לגרום ליריבים שלך לפספס את היד שלך, פלאט יותר מתאים. לא יודע אם לזה התכוונת, כי בפארטייה לא תראה מישהו ברמת חשיבה 2 אפילו, אז אין צורך להתעמק מעבר.

בסופו של דבר אני חושב שאני מעדיף פלאט כאן. בקופה כזו מול שחקנים כאלה אול אין או רייז לא יסלקו יותר מדי מהדרך, ואתה בטח לא רוצה לזרוק 6,000 שקל פנימה כאן ועכשיו, ולראות את הקלף שאתה לא צריך מגיע. זה וואחד מולטיווי, עם שלושה שחקנים חוץ ממך עוד באקשן. עדיף לקחת את זה איזי ולקוות לסחוט כאן מקסימום.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 25/01/2011 ב 09:24.

8. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    I will raise here. There are too many cards we don't like (heart, 8, J, K, 6). Even if you say that any of these cards will not scare you very much, it might scare your villans away (just paying also indicates you are on a draw so any draw hitting might be scaring)
    Now when flatting the pot will be around 3000 with Limper 1 with 2200 and you and BB with around 5500 (effective). When you flat you basically saying that you are ready to get it in (or bet if checked to) on any blank and need to consider what your play on non blank.
    If a heart comes:
    can't see BB/Limper 1 betting with set/2P or less (except for BB to bet out with complete bluff) so against smalish BB bet (up to 1/2 pot - 1500 which makes pot around 5000 with 4000 behind - Ideal for river betting) i will fold, and with big BB bet i will go AI. With Limper 1 bet (after BB check) i will go AI to try to push BB out of the pot. With BB bet and limper 1 call i will probably call and re evaluate river
    If a str8 card comeL
    I will bet if checked too and go AI if BB/Limper 1 bet
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

9. הסמל האישי של Nadav
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    148
    קיבל תודה 158 פעמים ב126 הודעות
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    בסופו של דבר אני חושב שאני מעדיף פלאט כאן. בקופה כזו מול שחקנים כאלה אול אין או רייז לא יסלקו יותר מדי מהדרך, ואתה בטח לא רוצה לזרוק 6,000 שקל פנימה כאן ועכשיו, ולראות את הקלף שאתה לא צריך מגיע. זה וואחד מולטיווי, עם שלושה שחקנים חוץ ממך עוד באקשן. עדיף לקחת את זה איזי ולקוות לסחוט כאן מקסימום.
    יש משהוא במה שאתה אומר, הם לא יזרקו פלאש/סטרייט דראוו, בוא נגיד שהטרן הוא heart, 8, J, K, 6 , ואז מה? זורק? c/c בטרן /ריבר? מה התכנון?

אני בכל אופן מהמר חזק את הפלופ בסביבות ה1900, רפי תפרסם את הטרן.
    That's poker folks.

10. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    לטעמי רייז ושאב על כל טרן שהוא לא לב.
    רק קאל פה יביא להם מחיר מעולה לשלם עם כל דרו, וישאיר אותנו באפלה לגבי הטרן, במיוחד שיש כל כך הרבה טרנים שאנחנו לא אוהבים.
    נערך לאחרונה על ידי ril; 25/01/2011 ב 10:46.

11. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    כמו שאני רואה את זה או שאני מפסיד מעט יחסית, או שאני מפרק פה חצי שולחן. פארטיה או לא פארטיה, יש פה 3 אנשים חוץ מגיבור שהראו סוג של עניין ביד הזו, ואני חושב שרייז לא יביא לתוצאה הרצויה, ויחייב אותנו בצורה כזו או אחרת לקופה שאולי בסוף אפילו לא יהיה לנו בה את היד השנייה בטיבה. אני לוקח צ'אנס בהנחה שיש עדיין יותר קלפים בטרן שאני אוהב לראות, מאשר קלפים שלא.

אתה רוצה להבריח כמה שיותר החוצה? תעשה רייז רציני. אבל מי שיישאר לא יילך לשום מקום, ואתה עם סט חביב, אבל שני קלפים עוד בדרך.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 25/01/2011 ב 10:30.

12. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    תותבננה, לראייתי אין מה להתעמק במצב של סט נגד סט- אם למישהו פה יש עשיריות זה קולר מבחינתי.
    השאלה היא איך אנחנו מוצאים מקסימום וליו משאר הידיים, ואת זה נכון לעשות ע"י רייז לדעתי.

13. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    תותבננה למה אתה מפחד להכניס את הכסף כאן? אני יכול להבין את הרצון רק לשלם כדי להשאיר ידיים חלשות שאולי יזרקו (לא מסכים איתו אבל יכול להבין את הכיוון מחשבה) אבל לפחד להכניס אותו? אני מוכן להכניס הכל באהבה מה שנקרא, מאיזה יד אתה מפחד? עשיריות? בפלופ כזה רטוב?
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

14. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    אני לא מדבר על סט מול סט, ברור שסט עשר זה קולר ושיהיה לבריאות.

עד שנוציא וליו ביד הזו הדרך עוד ארוכה.

אני לא משחק בפארטיות כמעט בכלל, אבל שמעתי עליהן הכל. שחקן יושב פה מולך עם או , או שלא נדע , כי למיטב הבנתי בפארטיות אין ממש משמעות לידי פתיחה, לאן הוא יילך? הוא איתך עד הסוף. תעשה רייז גדול, אתה מנקה את השולחן, משאיר יריב אחד, שמשווה לך או מעלה מעליך. עזוב את הבחור באול-אין. והנה לך שתי סיטואציות - אתה מול מפלצת רצה, כשיש שני קלפים להיפתח, אבל יותר משליש, אולי קרוב לחצי, מהסטאק שלך כבר בקופה. או שאתה מול מפלצת רצה, עוד מפלצת קטנטנה ושני טרולים לא קשורים, כשיש שני קלפים להיפתח, ורק יותר מעשירית מהסטאק שלך בקופה. העימות ביד הזו נראה לי בלתי נמנע.

עריכה: אני לעולם לא מפחד לשים כסף בקופה, אבל אני חושב על מה אני יכול עוד להשיג. רוצה להוציא את החבר'ה לטיול, תעשה רייז ל-2,000, אתה בכל מקרה תוביל עליו אם אין לו סט עשר, ותקווה להחזיק, זה די ABC. ואולי הרייז יבריח את כולם? ואולי לאף אחד אין באמת כלום? ואולי מי שייכנס איתך זה הבחור שיש לו מאחורה רק עוד 800? יש שם מישהו עם 2,500. עוד מישהו שמכסה אותנו. בוא ננסה לקחת להם את הכסף.

יד מעניינת רפי. אתה גורם לי לרפרש...
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 25/01/2011 ב 11:07.

15. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    מול היד הכי חזקה שתיארת , אתה 60-40. אין לי שום בעיה להכניס את כל הכסף מולו כאן. אני מת שאני אעשה רייז והוא ידחוף מעליי.
    אני רוצה שידיים כאלו או סתם פלאש דרואו או OESD ישלמו לי , ואז בטרן השאר יכנס .
    יש 20 קלפים (כמעט חצי חבילה) שאני לא רוצה לראות בטרן וזה בלי להחשיב J8 אצל מישהו ואז זה אומר סה"כ 26 קלפים (זה כבר יותר מחצי) ואז מה ? במקרה הטוב יעשו לי צ'ק אליי ואני בדילמה מה לעשות שם, במקרה הפחות טוב יתנו הימור שיכול להיות לא גדול אבל קשה לי לתת שם רייז והופ יש גם ריבר.
    נערך לאחרונה על ידי gspot; 25/01/2011 ב 11:05.

16. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (14)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    רפי,איך שאני רואה את זה אתה צריך לקבל החלטה כבר בפלופ... הולכת להיות פה מלחמה ואף אחד שם לא עומד לצאת.
    אתה מוביל כמעט בוודאות מוחלטת בפלופ,אם למישהו יש סט 10 אני בכל מקרה לא רואה אותך יוצא מהיד.
    קח בחשבון שמי שרץ שם לצבע/סטרייט משווה כל העלאה שתעשה כמעט(כי הוא שחקן פארטיות ממוצע שרוצה להמר+קופה גדולה משכנע את עצמו שכדאי להמר שם),
    בקיצור אני חושב שהכי טוב לדחוף פה אולאין ומי שרץ לצבע/סטרייט יצטרך לשלם מחיר כבד כדי לראות עוד קלפים.
    אחרי שכולם פותחים את הקלפים פתאום תשמע את המילים...רגע רוצים לעשות עסקה? ואז תחליט מה שמתאים לך.
    Trying to bluff a donkey is never a good idea
    written in blood

17. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    אולאין!??!?! חס ושלום. למה את רוצה להוציא את כל הדרואוים? גם הימור ל1500 דרואו לא אמור לשלם מבחינת הODDS שהוא מקבל לרחוב הבא. והוא משלם ואז זה משאיר לך מאחור PSB

18. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    מול היד הכי חזקה שתיארת , אתה 60-40. אין לי שום בעיה להכניס את כל הכסף מולו כאן. אני מת שאני אעשה רייז והוא ידחוף מעליי.
    אני רוצה שידיים כאלו או סתם פלאש דרואו או OESD ישלמו לי , ואז בטרן השאר יכנס .
    יש 20 קלפים (כמעט חצי חבילה) שאני לא רוצה לראות בטרן וזה בלי להחשיב J8 אצל מישהו ואז זה אומר סה"כ 26 קלפים (זה כבר יותר מחצי) ואז מה ? במקרה הטוב יעשו לי צ'ק אליי ואני בדילמה מה לעשות שם, במקרה הפחות טוב יתנו הימור שיכול להיות לא גדול אבל קשה לי לתת שם רייז והופ יש גם ריבר.
    נכון, אתה מוביל יפה בכל סיטואציה, אבל איזה באסה תהיה אם זה שיש לו את ה יושב עם עוד 600 מאחורה בלבד? אמרתי, לעשות פה רייז מכובד זה ABC פוקר. זו לא ביקורת, כי ככה לרוב אני מנסה לשחק פוקר, פוקר חושב וטוב. אבל אני לא חושב שזו הייתה הכוונה של OP, כי יש עוד דרך מעניינת לשחק את היד. אם נפתח לך קלף בעייתי אז אתה מתמודד. אם לא, יכול להיות שבינתיים שכנעת כמה טמבלים לזרוק עוד כמה מאות שקלים לקופה שנערמת.

אין כאן הצדקה לאול אין גם לדעתי.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 25/01/2011 ב 11:23.

19. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    אתה לא חושב שפלאש דרואו או OESD משלמים את הרייז שלך ל1500?

20. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    obviously raise and raise it big
    he will call most of the times
    he will fold only total air and random bluffs but will call with most of his draws.

in addition to that raising the flop might get u a free river card incase of a crappy Kh or something like that on the turn.
    anyway it's a raise and it's not even close.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

21. המשתמשים הבאים מודים ל Raistlin על התגובה המועילה:

djo (25/01/2011)

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. סט בפלופ רטוב מול אקשן כבד
    על ידי SmackinYaUp בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 06/09/2012, 02:03
  2. KK מול רייז בפלופ רטוב
    על ידי om3r בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 54
    הודעה אחרונה: 28/07/2012, 22:02