5-10: ?thin value spots

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 24
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות

5-10: ?thin value spots

6-7 שחקנים, התדמית של גיבור היא בין טייט ללוס. הראה בלופים ורייזים עם ידיים בינוניות.

לימפ, גיבור רייז 100 עם מלכות, פולדים, לימפר משווה

פלופ: T 8 6 קשת (קופה ~220)

נבל צ'ק בחושך, גיבור בט 140, נבל משווה

טרן: 5 קשת (קופה ~500)

נבל צ'ק בחושך, גיבור בט 350, נבל משווה

ריבר: 4 (קופה ~1200)

נבל צ'ק בחושך, גיבור ??

נבל עם עוד ~600 מאחורה, שחקן בסדר, אוהב לעשות צ'קים בחושך.
    קלאסי שהוא עם עשר וישלם הימור? בורד מפחיד מידי/יכול להיות שהוא טומן לי?

--

שני לימפים, גיבור רייז מה-CO עם JTs ל-100, 2 משווים

פלופ T 8 8 קשת (220)

נבל ב' צ'ק, נבל א' דונק 100, גיבור משווה, נבל ב' משווה

טרן 7 קשת (525)

נבל ב' צ'ק, נבל א' בט 200, גיבור משווה, נבל ב' משווה

ריבר J (קופה 1125)

נבלים בצ'ק, גיבור ??

נבל ב' מאוד לוס, יושב עם עוד 500 מאחורה.
    נבל א' שחקן בסדר (אותו שחקן מהיד הראשונה), יושב עם מעל קופה מאחורה.

פלופ/טרן?
    ריבר יש מקום להמר? לא רואה שנותנים צ'ק עם פול, חושב שלרוב גם קנטה או 8 יהמרו. חשוב שעשר חזק יכול לשלם וליו בריבר
    נערך לאחרונה על ידי djo; 26/01/2011 ב 13:41.
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

2. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    א - איזי בט, שימשיך לעשות צקים בחושך, ולשלם וואליו באור.

ב - לא רואה פה בט, אתה מקבל פה השוואה כנראה רק מtrips או איזה צק רייז מפול, אלא אם כן אתה רוצה לשחק אותה ala פייל אייבי ולתת פה איזה הימור של 150 לקבל וואליו קטן.

3. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    1. בעיקרון אם הייתם יושבים עמוקים בריבר אני מעדיף צ'ק , לא בא לי לקבל צ'ק רייז בריבר שכזה ולאכול תסביכים...אבל עם עוד 600 מאחורה אני באולאין.

2. אני ממש לא חושש מנבל א' ובכיף הייתי שם לו ווליו בריבר אבל נבל ב' קצת מלחיץ אותי...חושב שצ'ק הוא המהלך הנכון (אם נבל ב' לא ביד ווליו באהבה).
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 26/01/2011 ב 14:01.

4. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    אוהב את השחקנים האלה שמכריזים צ'ק אין דה דארק ואין להם מושג מתי ולמה.

יד א' אתה יכול לסחוט עוד.

יד ב' באמת שאין סיבה.

5. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    1. אול אין. אם אתה אומר שהוא שחקן בסדר אז הוא כנראה לא טומן מלכודת כשיש 1200 בקופה ולו רק 600 מאחורה. אחרי שהימרת 2 רחובות סביר להניח שיש לך משהו. ואתה תשלם לו כשתקבל 3-1 על הכסף.
    2. צ'ק. קשה לי לראות איזה יד פחות טובה יכול לשלם לך פה. אני לא חושב שAT משלם בלוח זוג וקלף אחד לקנטה.
    נשרף הים

6. פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    38
    קיבל תודה 1,011 פעמים ב398 הודעות

1. checking is fine, betting is fine too.
    since he checks dark a lot, this depends entirely on what direction his range is weighted to when he limp/calls and does that.
    if he has enough A8, JT-AT here and probably calls with those, sure, go ahead and shove.
    if his range is all over the place with sc and pocket pairs, it's most definitely a check as his 7x and 2p/set combos are probably close/more than <QQ hands that call the river shove (67s, 78s, 77, 66?, 56?, T7?) vs (ATs, KTs, JTs?, QTs?, 99??, 89s??)

2. how deep are you with v1 exactly?
    I'm turning top2 to a bluff (absurd, w/e) and AI here pretty much always (without 'priors' on these kind of rivers).

btw a 'normal' bet here is not a value bet. you are not good here as often as you would imagine, and no worse hands call.

7. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    קיבל תודה 201 פעמים ב87 הודעות
    2. אני מניח שהדונקבטר שם את אחד ממכם על דרו ויצאו כל הקלפים של הסטרייט דרו אז יש מצב שהוא נותן שם צ'ק עם 8(השאלה אם הוא עושה דונקים עם שלישייה בפלופ או לא)
    1. אני לא מכיר הרבה שחקני פארטיות שעושים צ'קים בחושך עם טופ פייר אול דה ווי... יותר מתאים לדרו... בכל אופן, אם הוא שחקן שמסוגל לבלף שם נגד thin value של 300 בערך אני נותן צ'ק, אם הוא לא יבלף שם אני מהמר את זה...
    נערך לאחרונה על ידי guyman; 26/01/2011 ב 23:32.

8. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    דני אני שמח שהעלית את הידיים האלה כי באמת רציתי לדבר איתך עליהן!
    לדעתי אתה נוטה לפעמים לחטוא בכך שיש לך ציפיה מנבל ברמה מסויימת לבחור בליין מסויים שאכן ייצג את מה שנבל מחזיק.
    כשאני משחק במקום הזה, ואחרי הרבה דיוני ידיים עם עידו, הגענו להבנה שליריבים אין את ההבנה של פולד אקוויטי, של פוט קומיטד, של יחס הימור לקופה, ושל אימפלייד אודס אם הוא פוגע בחאשווה.
    אין להם הבנה של טווחי פתיחה וסייזינג.
    אין להם הבנה של "ייצוג".
    לאור כל אלה אני מוצא 0 סיבות לתת thin value בפארטיה הזו מהסיבה הפשוטה שמצאתי שזה מהלך מפסיד.
    ולמה?
    אם תחשוב קצת על ידיים אחרות שמשוחקות במהלך הערב בין יריבים אחרים, שים לב שלרוב השחקנים שם יש נטייה לפחד פחד עצום מבורד עם 3 תלתנים, או בורד עם שלושה קלפים עוקבים. הם ישר מוצאים סיבות מופרכות לשים את היריב על ראנר ראנר פלאש ונותנים צ'ק בהיינד עם ידיים הזויות... שאני ממש לא מחשיב כthin value.
    כששולחן שלם משחק משחק פוקר שלמעשה, לרוב משוחקים בו 2 רחובות בלבד (כי אחוז הריבר ווליו הוא די נמוך בדיוק מהסיבה שציינתי), זה דורש משחקן חושב לבצע את ההתאמות ולקחת בחשבון את הידיים שיריב חלש עשוי לתת איתם צ'ק בריבר, ידיים שמנצחות זוג בודד (גם אם הוא אובר פר).
    מה שקורה זה שכל ההימורים שאתה מחשיב ב-thin value, לעולם לא יקבלו תשלום by worse כי הם מ-פ-ח-ד-י-ם. הוא יקפל לך את ה-AT כי הוא בטוח שיש לך 7.
    לעומת זאת הוא יצ'קצ'ק אלייך את ה-7, כי הוא יודע עד כמה אתה אגרסיבי. אתה לדעתי לגמרי ב loss loss situation, לפחות בשולחן שמורכב רובו ככולו מכבשים.

עכשיו, אם נתייחס לשתי הידיים כידיים ששוחקו בהום גיים שלנו נגד שחקן חושב?
    המלכות זה איזי ווליו בט, וה-JT זה לגמרי צ'ק בהיינד.....

9. המשתמשים הבאים מודים ל Dr. Spew על התגובה המועילה:

djo (27/01/2011)

10. פלאש  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    345
    קיבל תודה 201 פעמים ב87 הודעות
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    דני אני שמח שהעלית את הידיים האלה כי באמת רציתי לדבר איתך עליהן!
    לדעתי אתה נוטה לפעמים לחטוא בכך שיש לך ציפיה מנבל ברמה מסויימת לבחור בליין מסויים שאכן ייצג את מה שנבל מחזיק.
    כשאני משחק במקום הזה, ואחרי הרבה דיוני ידיים עם עידו, הגענו להבנה שליריבים אין את ההבנה של פולד אקוויטי, של פוט קומיטד, של יחס הימור לקופה, ושל אימפלייד אודס אם הוא פוגע בחאשווה.
    אין להם הבנה של טווחי פתיחה וסייזינג.
    אין להם הבנה של "ייצוג".
    לאור כל אלה אני מוצא 0 סיבות לתת thin value בפארטיה הזו מהסיבה הפשוטה שמצאתי שזה מהלך מפסיד.
    ולמה?
    אם תחשוב קצת על ידיים אחרות שמשוחקות במהלך הערב בין יריבים אחרים, שים לב שלרוב השחקנים שם יש נטייה לפחד פחד עצום מבורד עם 3 תלתנים, או בורד עם שלושה קלפים עוקבים. הם ישר מוצאים סיבות מופרכות לשים את היריב על ראנר ראנר פלאש ונותנים צ'ק בהיינד עם ידיים הזויות... שאני ממש לא מחשיב כthin value.
    כששולחן שלם משחק משחק פוקר שלמעשה, לרוב משוחקים בו 2 רחובות בלבד (כי אחוז הריבר ווליו הוא די נמוך בדיוק מהסיבה שציינתי), זה דורש משחקן חושב לבצע את ההתאמות ולקחת בחשבון את הידיים שיריב חלש עשוי לתת איתם צ'ק בריבר, ידיים שמנצחות זוג בודד (גם אם הוא אובר פר).
    מה שקורה זה שכל ההימורים שאתה מחשיב ב-thin value, לעולם לא יקבלו תשלום by worse כי הם מ-פ-ח-ד-י-ם. הוא יקפל לך את ה-AT כי הוא בטוח שיש לך 7.
    לעומת זאת הוא יצ'קצ'ק אלייך את ה-7, כי הוא יודע עד כמה אתה אגרסיבי. אתה לדעתי לגמרי ב loss loss situation, לפחות בשולחן שמורכב רובו ככולו מכבשים.

עכשיו, אם נתייחס לשתי הידיים כידיים ששוחקו בהום גיים שלנו נגד שחקן חושב?
    המלכות זה איזי ווליו בט, וה-JT זה לגמרי צ'ק בהיינד.....
    זה בדיוק ההבדל בין ווליו לבין thin value... בthin value אתה מרגיש הרבה פעמים שהפסדת אבל עדיין הסכום קורץ בהשוואה לקופה...

11. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי guyman צפה בהודעה
    זה בדיוק ההבדל בין ווליו לבין thin value... בthin value אתה מרגיש הרבה פעמים שהפסדת אבל עדיין הסכום קורץ בהשוואה לקופה...
    1+....
    רועי אני ממש לא מסכים עם הטענה שלך שנבל יזרוק 10A(וגם לא קיקר נמוך יותר) לthin value....
    בנוסף עם כל הכבוד לכבש לא כבש...אני ממש לא מתכנן לחשוש מפגיעה בסטרייט ראנר ראנר/חשוואה במיוחד לא בזמן שנבל יושב בסך הכל עם 600 כאשר יש כבר בקופה 1200....

אפשר לדחוף עליו 600 ואפשר גם לתת ווליו קטן,אני אישית מעדיף דחיפה(זה כבר יותר תלוי בדינמיקה וההיסטוריה עם נבל)
    לצ'קצ'ק בליין הזה זה פשוט לזרוק כסף לפח ...או במקרה הזה לתרום אותו לכבש בלי שום סיבה מוצדקת.

עושה רושם שטעית בדרך עם הניתוח המעמיק שלך במקרה הזה.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 27/01/2011 ב 13:23.

12. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    אז מה אתם אומרים?
    בגלל שיש פה צורך בthin value אז נהמר 200 לתוך 1200 ונקפל לדחיפה של עוד 400? common

הסטאקים לא מאפשרים פה, ביד הזאת, thin value לדעתי.

בנוסף, שוקו, כתבתי את מה שכתבתי באופן כולל כי ראיתי כמה וכמה ידיים שדני שיחק וחלקתי על הריבר ווליו שהוא ניסה להוציא

13. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    אז מה אתם אומרים?
    בגלל שיש פה צורך בthin value אז נהמר 200 לתוך 1200 ונקפל לדחיפה של עוד 400? common

הסטאקים לא מאפשרים פה, ביד הזאת, thin value לדעתי.

בנוסף, שוקו, כתבתי את מה שכתבתי באופן כולל כי ראיתי כמה וכמה ידיים שדני שיחק וחלקתי על הריבר ווליו שהוא ניסה להוציא
    thin value יכול להיות גם 400-300...קיבלנו חזרה ופגשנו 7X קורה, הכל בסדר...
    יש מספיק ידיים שמשלמות לנו שם (אני ממש לא מעביר ביקורת על הניתוח שלך באופן כללי, רק מאיך שאתה
    מחבר את הניתוח ליד הספציפית
    ).כמו שכבר אמרתי אני מכיר כל כך הרבה שחקנים שבריבר הייתי מוציא מהם סולד 600 במידה והם 10J+ (אבל אני לא מכיר את נבל אז אני הולך על האפשרות המינימלית של ווליו 300).

תקן אותי אם אני טועה...אתה אומר שביד הזאת נבל יכל לשבת עם 10x ולבצע עד הריבר צ'קים בליינד
    ובריבר הוא לא היה משלם לנו? אין חייה כזאת...כאילו יש חייה כזאת...מדובר בכבש והוא כן משלם לנו עם כל 10.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 27/01/2011 ב 16:46.

14. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    אתה נתפס לזה שכתבתי AT ולא מתייחס לזה שאני אומר שכתבתי את מה שכתבתי באופן כללי ולא השקעתי יותר מדי מחשבה ביד המדוברת.
    תרצה שאתייחס ליד הזאת באופן ספציפי? אתייחס אין בעיה..
    אם אתה שואל אותי, הצ'ק בליינד הדבילי הזה הוא לא מייד הנד בדמות טופ פר/זוגות/סטים, כי הכבשים יפחדו להשבר ויהמרו מייד, אלא הרבה יותר בוטום פר עם גאט שאט למיניהם, ולעיתים גאט שאט לבד, שמנסה לשדר חוזק וחושב שעל ידי צ'ק אין דה דארק הוא ימנע ממך מלהמר.
    מה שאני מנסה לומר, יש הרבה הרבה הרבה הרבה 7X בריינג' של נבל, ואתם לעומת זאת לא מפסיקים לומר ש-7X זה קולר (ואף מעריכים שאין לו הרבה שבע בריינג'!). לא מסכים עם האמירה הזאת.
    עם כל כך הרבה 7X ו-9X שמקפל כמובן לריבר בט(בעיקר שה-X הוא פגיעה חלשה ביותר בבורד), ממה בדיוק אנחנו רוצים להוציא ווליו? מה-15% TX שיש לו שם?
    זה בדיוק מה שהתכוונתי בloss loss situation. זה פשוט מהלך מפסיד לדחוף שם מול כבש. מול שחקן חושב - זה עניין אחר וזה תלוי דינמיקה.
    כמו שדני אמר לי אתמול באיזה הקשר - להמר שם זה אשכרה לעשות ווליו בט על עצמך.

15. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    אל תשכח שדני מהמר פלופ וטרן 2/3 קופה...אז לצאת מתוך הנחה שכמעט תמיד נפגוש שם גאט שוט זה מוגזם...
    10 חלש ממש לא מבוטל וגם 8 יכול להיות כאן...וזה מספיק בשביל לא לצ'קצ'ק את הריבר.

16. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    רועי
    תפסיק להיות כבש ותחבר לסקייפ כבר

17. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    קיבל תודה 710 פעמים ב290 הודעות
    בתור שחקן שמכיר את המשחק שם, ממה שאני ראיתי לשחקנים שמשחקים שם יש נטייה מאוד חזקה לעשות סלואו פליי למוות כשהם מפליפים מה שלדעתם הוא יד מאוד גדולה כמו טריפס ועושים את זה בלי חשש גם במולטיוואי של 3-4 ואפילו חמישה שחקנים. רק אתמול ראיתי קופה כזאת ששחקן עם Q9 הפליפ סטרייט בבורד JT8 עם שתי לבבות מול 4 שחקנים כאשר הוא בפוזישן, והראשון לדבר מהמר כל רחוב ושלושה השחקנים האחרים משווים לו והשחקן עם הנאטס פשוט עשה קול להימורים האלה בפלופ בטרן ובריבר, כאשר בריבר ירד עוד J ולקינוח כשנשאל למה לא הרים באף שלב אמר "רציתי להרוויח את כולם". למי שסקרן, שחקן א' היה עם AQ, שחקן ב' היה עם T8 שחקן ג' עם פלאש דרו ושחקן ד' היה שורט סטאק ועשה כבר אולאין בפלופ עם 79 המסכן, אז נכון השחקן עם הQ9 נכנס ליד עם 900 שקל ויצא ממנה עם 3000 אבל אם כל יריב שלו משתפר שם הוא כבר DEAD והוא אפילו לא יודע את זה וכמובן משלם לו את כל שאר הסטאק.
    לאור התדמית המאוד משוחררת שdjo יצר לעצמו באותו סשן אני בהחלט רואה אפשרות סבירה מאוד שמישהו מהם עושה פה סלואו פליי ל8 ולא מעניין אותו מכלום... דבר שני שאני חושב ששווה להתייחס אליו הוא מה המניעים לוליו בט דק באופן כללי: כמובן שהרצון למקסם את הרווח מיד הספציפית, אבל במשחקים חזקים הימור וליו דק משרת מטרה הרבה יותר חשובה שהיא איזון טווחים - אם במשחק ברמה גבוהה שחקנים יראו אותך מצ'קצ'ק יותר מידי ריברים ומוותר על וליו דק, יהיה לך מאוד קשה לבלף בריבר (ע"ע פיל לאק נגד אנטוניוס שהשווה לו ריבר בט עם T4), ואתה הופך להיות מאוד אקספליוטבל.
    עכשיו המשחק המדובר הוא ממש לא כזה, השחקנים שם לא שמים לב לפרטים הקטנים האלה.
    מה שבנוסף היה גורם לי לוותר על הוליו הדק הזה ביד השנייה הוא העובדה שהיריבים מספקים לי הזדמנויות להמר וליו עבה בתדירות מאוד מאוד גבוהה... אני חושב שביד השנייה הייתי יותר משמח להפוך את הטופ-טו שלי ולראות אם אני טוב.

18. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אל תשכח שדני מהמר פלופ וטרן 2/3 קופה...אז לצאת מתוך הנחה שכמעט תמיד נפגוש שם גאט שוט זה מוגזם...
    10 חלש ממש לא מבוטל וגם 8 יכול להיות כאן...וזה מספיק בשביל לא לצ'קצ'ק את הריבר.
    לצאת מתוך הנחה ששמונה משווה הימור בטרן+משווה דחיפה זה מוגזם לא פחות. אני לא רואה 8 ערום בטווח.
    שים לב שלא טענתי שנראה כאן הרבה גאט שאטים ערומים אלא 7X/9X שהקלף הנוסף הוא פגיעה כלשהי.
    בנוסף לא טענתי שעשר חלש מחוץ לטווח אלא הערכתי את 10 כקיים באחוז נמוך בטווח הצ'ק אין דה דארק, וקיים באחוז נמוך עוד יותר בטווח ההשוואה של נבל בריבר.
    אגב, אתם ממשיכים לדון פה על "חצי קופה בריבר" וכד', אז איך נבל יקפל...אני פשוט לא מבין את זה.. כשאתם משחקים, אחלה, תסתכלו על יחס הימור לקופה בשביל הפלאש דרואו הערום שלכם, את הכבש לא מעניין מה אחוז ההימור לקופה אלא כמה גובה ההימור כסכום כסף המקביל ליקר/לא יקר. 600, זה יקר ל-10 חלש.
    לאור זה, ולאור העובדה שאני רואה בצ'ק אין דה דארק כדרואו כלשהו שמנסה לייצג חוזק, אני לא מוצא טעם להמר את הריבר, כי או שהוא שם, או שהוא לא. הוא לא ידפוק לנו פה איזה בלוף קול.
    אגיד אפילו יותר מזה, בגלל שהטרן פתח אופן אנדד לגאט שאט עם ה-7, יותר סביר שנמשיך לריבר עם 7X מאשר עם 9X.

שלב הגילוי הנאות :
    א. הייתי נוכח באותו סשן.
    ב. אני זוכר שדני הפסיד את היד הזאת, אינני זוכר מה נבל הראה, אז רק אל תגידו שאני רזולט אוריינטד
    ג. אם סעיף ב' לא גרם לכם להאמין לי עדיין, אני יכול לומר שביד נוספת שדני העלה הגבתי שזה פולד קליל בפלופ, אע"פ שבסופו של דבר דני ניצח ביד ההיא. אז.. אני לא רזולט אוריינטד!

19. הסמל האישי של JTprobSuited
    שלישייה

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    212
    קיבל תודה 44 פעמים ב35 הודעות
    רועי,
    אני מסכים עם חלק גדול ממה שאתה אומר, והיות שכנראה מדובר בכבש פרטיה ממוצע, הוא כנראה:
    1. לא מודע לגודל הערימה שלו ביחס לקופה.
    2. רק חושב על היד שלו.
    3. רק חושב על הטקסטורה של הבורד, ותוהה כמה היד שלו חזקה/חלשה ביחס לידיים על הבורד הזה.

מה שבדר"כ כבשים כן מודעים אליו זה כמה כסף הם כבר הכניסו לקופה, והם לא אוהבים "לוותר" על מה שהם כבר הכניסו.
    בנוסף, כמו ששוקו וגיא כתבו, כנראה שיש פה מקום ל-thin value, כי בהימור קטן מספיק (כנראה 250-300) יש מספיק, ידיים בריינג' של נבל (JJ, 99, T9, 89, QT, JT, KT, AT ואולי אפילו 8J-8A) שישוו את הווליו בט. אגב, משהו שאין לדני עם QQ בספוט הזה, זה איזון של ה-Thin Value שלו עם thin bluff (כי אין ידיים שטובות ממנות ומקפלות לבט שלו), שזה משהו שבדר"כ מוסיף אקוויטי ל-thin bets בכללי...

שלא תבין לא נכון, זה לא מבטיח שדני מקדימה אחרי הריבר ביד הזאת, יש הרבה קולים בריינג' של נבל שמנצחות את דני, אבל כמו שמקצוענים כתבו לפני (ואני רק מצטט אחד מהם):
    Thin Value Betting means making a bet to be called by worse hands, accepting that
    many better hands will also call
    the bet and understanding that the value obtained from worse
    hands will be more than the money lost to better hands
    .

20. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי dbenor14 צפה בהודעה
    מה שבדר"כ כבשים כן מודעים אליו זה כמה כסף הם כבר הכניסו לקופה, והם לא אוהבים "לוותר" על מה שהם כבר הכניסו.
    :
    1+

במקור פורסם על ידי dbenor14 צפה בהודעה
    בנוסף, כמו ששוקו וגיא כתבו, כנראה שיש פה מקום ל-thin value, כי בהימור קטן מספיק (כנראה 250-300) יש מספיק, ידיים בריינג' של נבל ):
    אם כבר הגענו למסקנה שלנבל יהיה קשה לוותר על הקופה אז רצוי להמר יותר מ250...

הירו הימר את הטרן 350...זה יהיה בסדר גמור להמר גם את הריבר 350...
    "אם כבר שילמתי בטרן 350 אז אני לא יכול לזרוק לעוד הימור של 350 בריבר"
    נראה לי שזה בערך מה שיעבור לנבל בראש.

21. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    דניאל, OMG, הרגע כתבת איזון טווחים בפארטיה? :O

ופרט לזה... אין לי מה עוד להוסיף חברים...
    כנראה שלא נצליח לשכנע אחד את השני

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. thin value itt
    על ידי ril בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 05/02/2013, 11:34
  2. Thin value..
    על ידי OriQ9s בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 02/12/2012, 13:20
  3. 1-2 חברי: thin value?
    על ידי AA23ds בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 02/06/2011, 20:18
  4. time for thin value bet?
    על ידי ril בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 26/04/2011, 18:11
  5. TPGK OOP To thin value or not to thin value ?
    על ידי guyman בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 30/01/2011, 17:39

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

גאט שאט פלאש דרו

חשוואה רחוב

צק אין דה דארק

צק אין דה דארק

SEO Blog