5-10: fps

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-18 מתוך 18
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות

5-10: fps

6-7 שחקנים, התדמית של גיבור היא בין טייט ללוס.

נבל עם ערימה של 2000. שחקן LAG שעושה רושם של מבין משחק.

נבל רייז מהכפתור ל-75, פתח המון והראה גם ידיים זבל, גיבור רייז מהבליינד ל 230 עם 9 7 אוף, נבל משלם

פלופ 9 6 3 שני ספיידים (460)

גיבור בט 275, נבל רייז ל-700, גיבור ??

רייז שלו יכול להיות כאן דיי רחב לטעמי. יכול להיות בלוף שבודק אם אני AK/AQ ואפשר להוריד אותי מהיד, רייז בדיקה עם 9/TT/JJ/QQ לראות אם הוא טוב.. ויכול להיות כמובן גם ידיים יותר חזקות מכך.

אפשר לתת לעצמי כאפה ולחזור לשחק ABC, ואפשר לחשוב על לדחוף כי אני מייצג QQ-AA וסביר שהוא מוריד TT-JJ/A9 בכזו קופה מפלצתית?
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

2. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    לי אישית זה מריח יותר כמו פלאט פרי של AA/KK.
    אם אתה באמת חושב שראנג' שלו בחזרה עליך דיי רחב AK/AQ וכ'ו אני בעד דחיפה...

אם הוא שחקן טוב קשה לי לראות אותו חוזר אליך בפלופ עם 10-10/J-J/9.(אם התכוונת להגיד שהוא שחקן טוב ביחס לפארטיה זה סיפור אחר)
    ..בשביל מה הוא חוזר אליך במצב הזה?
    בשביל לקבל ממך דחיפה כאשר אתה QQ+ ולקבל ממך פולד כשאתה AK/AQ...

3. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    לא אוהב את ההימור בפלופ. אתה מבודד את עצמך מול ידים שטובות עליך ונכנס למצב בעייתי אם אתה נתקל ברייז.
    אני נותן פה צ'ק לפוט קונטרול וגם נותן לו הזדמנות לבלף כי זה נראה שאתה משהו כמו AK.
    כפי ששוחק אם אתה חושב שהוא מוריד פה TT-JJ, A9 אני דוחף. ללא רידים אני משלם ומעריך מחדש בטרן, ההימור שלך בפלופ נראה חלש. סביר שהוא ינצל את זה וינסה להוריד אותך מהיד.
    נשרף הים

4. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי AAup צפה בהודעה
    לא אוהב את ההימור בפלופ. אתה מבודד את עצמך מול ידים שטובות עליך ונכנס למצב בעייתי אם אתה נתקל ברייז.
    אני נותן פה צ'ק לפוט קונטרול וגם נותן לו הזדמנות לבלף כי זה נראה שאתה משהו כמו AK.
    כפי ששוחק אם אתה חושב שהוא מוריד פה TT-JJ, A9 אני דוחף. ללא רידים אני משלם ומעריך מחדש בטרן, ההימור שלך בפלופ נראה חלש. סביר שהוא ינצל את זה וינסה להוריד אותך מהיד.
    מצד אחד אתה אומר שההימור בפלופ לא טוב כי אנחנו זורקים ידיים חלשות ומשאירים ידיים חזקות...
    מצד שני אתה אומר שההימור שלנו בפלופ נראה חלש וסביר שהוא ינצל זאת...

בכל אחת מהשורות הללו יש היגיון(לדעתי), אבל ביחד הן לא יכולות להתחבר.

5. פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    קיבל תודה 190 פעמים ב142 הודעות
    נבל כבר שם 930 מתוך 2000 שלו
    יש לו בטוח יד חזקה ברוב המקרים כפי ששוחק או לפחות עם דרואו מאד חזק
    ולכן לדעתי הוא עושה נכנס לאולאין על כל טרן אפילו אם לא פגע בגלל אודס
    לדעתי זה פולד תכלס אין לך הרבה וגם אתה לא מקפל את רוב הידיים שמנצחות אותך בגלל הדרואו.

6. הסמל האישי של Yardenz
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    196
    קיבל תודה 76 פעמים ב61 הודעות
    זאת יד שלא הייתי שמח לעשות איתה 3בט לייט oop בדיוק בגלל מצבים כאלה.
    בכל אופן אני לא רואה איך אתה ממשיך מפה אחרי C/R... זה הולך לכיוון סטאק אופ עם יד בינונית מינוס. בפלופ הייתי מעדיף צ׳ק קול או צ׳ק רייס אבל בטח לא בט/3בט (בלי ריד מאוד ספציפי)

7. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    שוקו אני חושב שמרבית השחקנים יחזרו 4בט KK/AA. בשלב זה לא הכרתי אותו עדיין כל כך, אבל עשה רושם של שחקן טוב ביחס לפארטייה.

הרציונל שלי בהימור בפלופ הוא וליו נגד ברודוויז שיחליטו לראות עוד קלף, הגנה נגד לתת קלף חינם לברודוויז (אמנם רק 6 אאוטים אבל כל קלף מעל 9 אני לא אוהב) וכבלוף נגד 9/TT/JJ שאני מצפה שיורידו לכדור או שניים.

8. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    שאלה: הוא פתח ל 75 מהכפתור עם לימפרים לפניו או שכולם קיפלו עד אליו? אם זה המקרה השני למה הוא פתח ל-75 מהכפתור אם הוא שחקן טוב? (וזה הנורמה בפארטיה? אולי כדאי לנסות לחפש מקום אחר אם זה קורה הרבה בשולחן)

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה ששחקן טוב יפתח לכל כך הרבה מהכפתור אם כולם קיפלו עד אליו היא שיש לו יד חזקה והוא מעדיף לנסות לקבל השוואה מטווח רחב של ידיים (בהתייחס לעובדה שזה פארטיה ואנשים ישוו שם עם טווח ידיים רחב). ההערכה שיש לו יד חזקה מתחזקת ברגע שהוא השווה את 3-בט שלך. שים לב שהעובדה שהוא פותח מהכפתור עם טווח מאוד רחב של ידיים לא אומר שהוא גם משווה 3-בט עם אותו טווח. מן הסתם אם הוא שחקן חושב טווח ההשוואה שלו הרבה יותר מצמצם, ואם הוא שחקן יצירתי אתה בהחלט יכול לכלול בטווח הזה ידיים כמו AA או KK שהוא משווה כי יש לו פוזיציה והוא סוגר את האקשן פרפלופ כשהוא יודע שזה רק אתה והוא הדס אפ לפלופ.

טווח "סטנדרטי" להשוואה של 3-בט כאן זה משהו כמו:
    זוגות: 99-JJ. לפעמים גם QQ, ומול שחקן יותר טריקי גם AA ו KK כמו שאמרתי.
    קלפים גבוהים סוטד ולא סוטד: AK, AQ
    קלפים גבוהים סוטד: AJ, KQ

בקיצור, על פלופ כזה כשהוא עושה רייז אני חושב שזה לרוב אובר פייר (לרבות סט 99 אם הוא פגע למרות שבגלל שיש לך 9 ביד זה מאוד לא סביר כי יש רק קומבינציה אחת) או קלפים גבוהים עם פלאש דרו. לא יודע עד כמה הוא עושה את זה עם יד כמו AK בלי דרו.

Players tend to be a lot more straightforward on average in 3-bet pots so I tend to give more creditbility to their flop raising ranges as opposed to standrad HU pots postflop where ranges tend to be wider

לסיכום לדעתי זה פולד
    נערך לאחרונה על ידי TheSting; 26/01/2011 ב 15:24. סיבה: שכחתי לציין מסקנה

9. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי djo צפה בהודעה
    הרציונל שלי בהימור בפלופ הוא וליו נגד ברודוויז שיחליטו לראות עוד קלף, הגנה נגד לתת קלף חינם לברודוויז (אמנם רק 6 אאוטים אבל כל קלף מעל 9 אני לא אוהב) וכבלוף נגד 9/TT/JJ שאני מצפה שיורידו לכדור או שניים.
    יש לי בעיה עם החלק האחרון של הטיעון שלך. שחקן שמשווה 3-בט עם JJ או TT לא יקפל על לוח כזה. אחרת למה הוא השווה איתם מלכתחילה. הוא קיבל את הפלופ שרצה, הוא מוביל על קלפים גבוהים (AK וכו') ועכשיו אתה מצפה שהוא יזרוק? שחקנים שמפחדים לשחק JJ על פלופים כאלה זורקים את היד פרפלופ ומחכים ל KK או AA לעשות 4-בט. אין להם כמעט טווח השוואה ל 3-בט. לגבי האפשרות שהוא יקפל ל DOUBLE BARREL אז הליין שלך מתחיל להיות יקר ואני לא בטוח עד כמה הוא רווחי.

10. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    בכל אחת מהשורות הללו יש היגיון(לדעתי), אבל ביחד הן לא יכולות להתחבר.
    ברגע שאתה מהמר סביר להניח שהיריב שם אותך או על אוברפר או על AK,AQ. אם יש לו 88 הוא ישווה כי שהוא חושב שהוא טוב. ואם יש לו אוויר הוא יחזור כדי שתקפל את האוויר שלך.
    אם הוא ניתקל בטופ של הרנג' שלך הוא יעזוב.
    מה שקורה שאתה מכוון לוליו מול טווח מאוד מצומצם שבספק בכלל אם הוא ישווה איתו (ואני מכניס פה גם 77,88) והולך להשקיע די הרבה כסף בנסיון להוריד אותו גם מטווח מצומצם.
    יש לך אחלה יד ללכת איתה לשאודאון זול, לא צריך להשתגע ולהיות יותר מידי יצירתי.
    נערך לאחרונה על ידי AAup; 26/01/2011 ב 15:49.
    נשרף הים

11. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    thesting אני מודה לך על התגובה אבל אני לא בטוח עד כמה אתה מכיר משחק בפארטיות. רייז ל 75 במשחק 5-10 הוא סופר סטנדרטי.
    הוא שחקן לוס ואנחנו עמוקים, טווח ההשוואה שלו ל3בט הוא הרבה יותר רחב ממה שציינת. יש לא מעט שחקנים שעושים רייז בדיקה לראות אם היד שלהם טובה ואם חוזרים אליהם הם יקפלו. יש שחקנים סבירים שישוו 3בט עם TT-JJ ואם יעמדו מול 3בט פלופ סולד 2000 יבינו שיש מצב דיי טוב שהם לא טובים ויקפלו.

12. הסמל האישי של golden caspi
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    59
    קיבל תודה 21 פעמים ב11 הודעות
    אם אתה מייצג אסים- הפרה צריך להיות 300~ וכדי להוציא אותו מהיד צק שאב
    ועזוב מה אתה מייצג, אם הוא עושה רייז ל75, פלאט ל230, ורייז ל750,
    ואני יודע שזה נשמע קצת אימא פולניה , הרייז בדיקה שלך הוכיח לך שיש לו יד, וגם שלא היה בו צורך

13. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    אני חושב שזה פולד בפלופ.
    לכל שחקן פארטיה ממוצע יש נטייה להיות קצת יותר זהיר נגד שחקן עם ביג סטאק כמוהו.
    אני חושב שברוב המקרים הרייז הזה הוא מיד חזקה ממך שתעשה לך סנאפ לדחיפה.
    על זה שאתה שוב מדבר פה על ייצוג... הגיע הזמן לwake up call. לא רואה טעם בלייצג, מי בכלל חושב על מה שיש לך?
    יש לו עשיריות?
    אין AKQ בפלופ?
    הוא אול אין ופאק איט אול

עריכה:
    אני רוצה לחדד את הנקודה על "ייצוג", אני כמובן מתכוון לייצוג "מתקדם" כמו לייצג סט, לייצג אסים, ובגדול לנסות להוריד את היריב מידיים גדולות. ליצוג כזה אין מקום בפארטיה.
    אני לא מתכוון ללא לייצג את האס בפלופ כי לזה הם יאמינו בקלות..
    נערך לאחרונה על ידי Dr. Spew; 27/01/2011 ב 09:16.

14. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    424
    קיבל תודה 466 פעמים ב294 הודעות
    fps?

15. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי bibibi צפה בהודעה
    fps?
    Fancy Play Syndrome

16. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (14)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות

אפשר לתת לעצמי כאפה ולחזור לשחק ABC, ואפשר לחשוב על לדחוף כי אני מייצג QQ-AA וסביר שהוא מוריד TT-JJ/A9 בכזו קופה מפלצתית?

אתה רציני כאילו? הוא צריך להיות אדיוט מושלם בשביל לחזור אליך עם הידיים האלה ולזרוק לדחיפה. אתה יודע מה אפילו אדיוט מושלם לא יעשה את זה...

17. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    thesting אני מודה לך על התגובה אבל אני לא בטוח עד כמה אתה מכיר משחק בפארטיות. רייז ל 75 במשחק 5-10 הוא סופר סטנדרטי.
    הוא שחקן לוס ואנחנו עמוקים, טווח ההשוואה שלו ל3בט הוא הרבה יותר רחב ממה שציינת. יש לא מעט שחקנים שעושים רייז בדיקה לראות אם היד שלהם טובה ואם חוזרים אליהם הם יקפלו. יש שחקנים סבירים שישוו 3בט עם TT-JJ ואם יעמדו מול 3בט פלופ סולד 2000 יבינו שיש מצב דיי טוב שהם לא טובים ויקפלו.
    שאלה (כי אני לא מכיר שחקנים מפארטיות): האם שחקן יעשה "רייז בדיקה" כפי שאתה קורא לזה באותה תדירות ועם אותו טווח ידיים רחב בקופה שהיה בה 3-בט פרפלופ לעומת קופה שבה רק היה רייז בודד פרפלופ?

18. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי TheSting צפה בהודעה
    שאלה (כי אני לא מכיר שחקנים מפארטיות): האם שחקן יעשה "רייז בדיקה" כפי שאתה קורא לזה באותה תדירות ועם אותו טווח ידיים רחב בקופה שהיה בה 3-בט פרפלופ לעומת קופה שבה רק היה רייז בודד פרפלופ?
    לא באותה תדירות, אבל אי אפשר לשלול זאת (בכלליות)...

ביד הספציפית קשה לי להאמין שמדובר "רייז בדיקה"...או שזה בלוף עם 2 אוברים או שזה ווליו עם אובר פר/A9 שלא הולך לשחרר לדחיפה...
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 27/01/2011 ב 11:59.

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog