עסקאות בשולחנות "חבריים"

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-12 מתוך 12
  1. זוגיים  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    85
    קיבל תודה 63 פעמים ב44 הודעות

עסקאות בשולחנות "חבריים"

החודש יצא לי לשחק לא מעט עם חברים טובים שהייתי משחק איתם פעם הרבה בסכומים יחסית נמוכים.

לאחרונה הם העלו את הבליינדים במשחקים , והקופות נהיות יותר ויותר גדולות.

על פניו רוב השחקנים שם הם כבשים מקסימום , ולרוב יוצאים מופסדים , והרבה פעמים מכניסים את הכסף שלהם כשהם במצב נחות.

השאלה היא עד כמה אתם נוטים והאם סביר לרחם בעסקאות שנעשות בקופות גדולות ?

2. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    לדעתי זה תלוי בהיסטוריה שאתה רוצה לבנות עם חבר ספציפי כזה או אחר בשולחן, אם מדובר בשולחן קבוע.

בגדול, אני לא רואה שום סיבה "לרחם" על חבר שלא משחק ברמה של השולחן או שעושה החלטות טפשיות, אף אחד לא הכריח אותו לשבת ולשחק. אם מישהו יושב על השולחן הזה ומתפרע, ומשחק רע, ומבזבז סכומים שאין לו ושהוא לא יכול להרשות לעצמו, אז תהיו חברים אמיתיים ותחברו לו את הפלייסטיישן בזמן שאתם משחקים פוקר.

3. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (17)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    אם זה לא כיוון אחד ואני מורווח מספיק אני נוטה לרחם יתר על המידה אבל שוב, אם זה לא כיוון אחד.. אז יש אנשים שאתה יודע ששווה לך להיות גברי איתם ויש כאלה שלא..
    To improve is to change; to be perfect is to change often.

4. זוגיים  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    85
    אכן אף אחד לא הכריח אותם לבוא לשחק,אבל הם משחקים והרבה( כל יום), סגנון המשחק שלהם הוא כבשי לגמרי , והם מהמרים נטו , הם מבחינתם באים להמר , ומי שיהיה לו הכי הרבה מזל באותו יום ירוויח , עם שחקנים כאלה זה חלום לשחק. משלמים רייז ו 3BETS עם ANY2C .

הרבה פעמים בסוף הערב המשחק נהיה ממש דיפ , וקופות יכולות להגיע בכיף לסכום המשכורת החודשית שלהם.

מה שאני שואל זה האם לפעמים כדאי לבוא קצת לקראתם בקופות גדולות כסוג של השקעה עתידית על מנת שימשיכו לשחק ,וגם יזמינו אותי למשחקים ולא ירגישו כל פעם שאני בא לשדוד אותם.
    נערך לאחרונה על ידי bull; 27/01/2011 ב 09:11.

5. הסמל האישי של Tilterovich
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    462
    קיבל תודה 277 פעמים ב130 הודעות
    באופן אישי העסקאות שלי על השולחן לא כוללות לקחת כסף אחורה, אם אני עושה עסקה (ועל פי רוב אני עושה עסקה) זה בלהריץ כמה פעמים את מה שנשאר, תלוי מול מי ותלוי מה הלוח, אבל בשולחנות חברים אני מעדיף להשאיר את זה ככה (חברי).
    העצה היחידה שאני יכול לתת לך היא שפשוט תשחק עד הריבר בכך תמנע אפשרות לעסקאות שונות, זה כמובן אם אתה בטוח במה שאתה בטוח.

שיחקתי בשולחן כזה שכל פלופ שני שאני מוביל בו אני מוצא עצמי בעסקה זו או אחרת, לפעמים זה גם פגע בי (טוב הלב שלי אני מתכוון), מה שבעצם גרם לי לשחק את הלוח יותר לאט מחד אבל עם ווליו עקבי מאידח, לא יכול להגיד שאהבו אותי יותר שם, אבל בכל זאת, הרווחתי יותר.

תאזן את זה ככה שגם תצא מספיק מורווח וגם תצא 'גבר'. הרי אם זה היה הפוך? מה אז היו אומרים חבריך?
    אולי בשלב שאתה מרגיש מספיק חזק פשוט תגיד לחבר שיצא כי חבל על הכסף שלו ותהפוך לו את הנאטס (אל תעשה את זה בבלוף כי אז באמת כבר לא יזמינו אותך).

6. זוגיים  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    85
    יש לציין שהמצב אינו חד צדדי , ובקולרים שנפלתי איתם הם באמת פירגנו , גם עקב פחד מקופות גדולות וגם עקב חוסר ההבנה שלהם באחוזים ועסקאות.

טילטרוביץ חשבתי בעבר על מה שאתה מציע אבל הגעתי למסקנה שזה רק יכול לפגוע בי מכיוון שהרבה פעמים משחק איטי של היד שלך בפלופ/ בטרן תגרור איתה משווים רבים בשולחן הזה וסביר להניח שאשבר לעיתים קרובות הרבה יותר מול מספר ידיים.

7. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (18)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    במקור פורסם על ידי Tilterovich צפה בהודעה
    באופן אישי העסקאות שלי על השולחן לא כוללות לקחת כסף אחורה, אם אני עושה עסקה (ועל פי רוב אני עושה עסקה) זה בלהריץ כמה פעמים את מה שנשאר, תלוי מול מי ותלוי מה הלוח, אבל בשולחנות חברים אני מעדיף להשאיר את זה ככה (חברי).
    העצה היחידה שאני יכול לתת לך היא שפשוט תשחק עד הריבר בכך תמנע אפשרות לעסקאות שונות, זה כמובן אם אתה בטוח במה שאתה בטוח.

שיחקתי בשולחן כזה שכל פלופ שני שאני מוביל בו אני מוצא עצמי בעסקה זו או אחרת, לפעמים זה גם פגע בי (טוב הלב שלי אני מתכוון), מה שבעצם גרם לי לשחק את הלוח יותר לאט מחד אבל עם ווליו עקבי מאידח, לא יכול להגיד שאהבו אותי יותר שם, אבל בכל זאת, הרווחתי יותר.

תאזן את זה ככה שגם תצא מספיק מורווח וגם תצא 'גבר'. הרי אם זה היה הפוך? מה אז היו אומרים חבריך?
    אולי בשלב שאתה מרגיש מספיק חזק פשוט תגיד לחבר שיצא כי חבל על הכסף שלו ותהפוך לו את הנאטס (אל תעשה את זה בבלוף כי אז באמת כבר לא יזמינו אותך).
    מצד שני, אני יכול לתת לך דוגמא אחת לפחות שעסקה כזאת גרמה לך להפסיד...
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

8. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    בעיניי, בסופו של דבר,
    זה מוטעה לשחק עם חברים שלך גם אם זה הדבר הכי +EV בעולם.
    אם אתה שחקן טוב ויש לך אפשרות למצוא את הכבשים במקומות אחרים זה ממש עדיף.
    מניסיון רע, חברים וסכומי כסף גבוהים לא הולך טוב ביחד ואני (תקופה מסויתמ) התרחקתי מחבר ממש יחסית קרוב בגלל פוקר.
    הרוב המכריע שבנינו רחוק מלהיות מקצוען ואנשים לא יכולים לעשות ניתוק רגשי מהמשחק.
    על אחד אחד כמה וכמה אם הם משחקים על סכומים שאין להם והקופות באופן אבסלוטי מהוות כסף גדול ביחס למשכורת ממוצעת במשק.
    זה מאוד מפתה לשחק עם שחקנים חלשים ולא לשלם גנייה...
    אבל יש מחיר לדברים.
    ואם זה חברים שאתה רוצה שהיחסים ישארו חמים לאורך שנים, כדאי לך (לדעתי) לשקול טוב טוב אם להיות מעורב.

9. 2 המשתמשים הבאים הודו לAegramens על ההודעה המועילה:

AAup (01/02/2011), ysmisc (02/02/2011)

10. הסמל האישי של AVI0707
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    40 (15)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    1,842
    קיבל תודה 887 פעמים ב605 הודעות
    במקור פורסם על ידי tsachi צפה בהודעה
    אכן אף אחד לא הכריח אותם לבוא לשחק,אבל הם משחקים והרבה( כל יום), סגנון המשחק שלהם הוא כבשי לגמרי , והם מהמרים נטו , הם מבחינתם באים להמר , ומי שיהיה לו הכי הרבה מזל באותו יום ירוויח , עם שחקנים כאלה זה חלום לשחק. משלמים רייז ו 3BETS עם ANY2C .

הרבה פעמים בסוף הערב המשחק נהיה ממש דיפ , וקופות יכולות להגיע בכיף לסכום המשכורת החודשית שלהם.

מה שאני שואל זה האם לפעמים כדאי לבוא קצת לקראתם בקופות גדולות כסוג של השקעה עתידית על מנת שימשיכו לשחק ,וגם יזמינו אותי למשחקים ולא ירגישו כל פעם שאני בא לשדוד אותם.
    היה לי מקרה דומה עם חברים של חבר
    חצי שקל - שקל אחרי שעה כל הכסף בשולחן אצלי(600 שח)
    שחקנים שלא משחררים טופ פייר לא משנה הקיקר גאט שאט משלם אול אין והכבשים הרגילים אתם מכירים
    במהלך הערב עיסקאות של 70 -30 לטובתי חצתי לחצי ועוד כמה עיסקאות שהנבל כמעט עם יד מתה הלכתי לקראתם וזו במחשבה שבעתיד אני ישב שוב בשולחן לצערי הם הבינו את זה ולא מסכימים לחבר להביא אותי.

השאלה כמה אתם חברים ?
    בעתיד השחקנים יכולים לא להזמין אותך ?
    למה אתה מעלה את הפוסט הזה ???
    i believe i can fly

11. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    אבי, לא נראה לי שצחי רק מתעניין בכסף פה וחושש מכך שלא יזמינו אותו.
    הוא מעלה בעיה אמיתית לשחקנים

12. פול האוס

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    קיבל תודה 191 פעמים ב143 הודעות
    לי קורה אותו הדבר עם השולחן שלי ובסוף אני מוצא את עצמי "מרחם" הרבה ומראה להם את הקלפים כדי שיצאו
    ולכן מה שאני עושה עכשיו הוא פשוט להפסיק לשחק איתם כי זה רק הפסד לא משנה אם אתה מרוויח או מפסיד כסף

13. הסמל האישי של AVI0707
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    40 (15)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    1,842
    קיבל תודה 887 פעמים ב605 הודעות
    במקור פורסם על ידי Aegramens צפה בהודעה
    אבי, לא נראה לי שצחי רק מתעניין בכסף פה וחושש מכך שלא יזמינו אותו.
    הוא מעלה בעיה אמיתית לשחקנים
    בשולחן הבעיה צריכה להיות CALL? FOLD?
    רייז?
    ולא דברים אחרים .
    i believe i can fly

נושאים דומים

1. תגובות: 382
    הודעה אחרונה: 29/03/2015, 00:45
  2. משחקים חבריים 1-1, 1-2 בב"ש
    על ידי Luis בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 16/08/2011, 17:02