לא יכולתי לזרוק את זה

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 24
  1. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות

לא יכולתי לזרוק את זה

פארטיה 5-10. 10 שחקנים בשולחן.
    אני עם3500 שחקן בMP בערך עם2000.
    אני בUTG+1 עם 77 עושה לימפ. שחקן טייט על גבול הניט מעלה ל70 מMP. שלושה משלמים גם אני.
    פלופ 78J רינבו.
    הטווח של השחקן מאוד מצומצם. אני שם אותו JJ+, AK. אני עושה דונק 200.
    הוא במינרייז ל400. אני בטוח שאין לו 9T. אני שם אותו על זוג גבוהה ודי מפחד מJJ ורק משלם.
    טרן A אני צ'ק הוא מהמר 300. עכשיו אני די בטוח שהוא או סט אס או סט JJ. אבל אני לא יכול לזרוק.
    מה עושים?

2. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    קיבל תודה 1,263 פעמים ב670 הודעות
    לא סובל לימפים ולימפרים. א-ל ת-ע-ש-ה ל-י-מ-פ-י-ם!!!
    במיוחד בפאטיות זה פשוט לא הגיוני כשהמשחק כל כך אגרסיבי פריפלופ.. כל כך לא מובן לי.
    בכל מקרה! שוחק ממש לא נכון לדעתי.
    שחקן טייט זה סבבה- השאלה היא אם הוא אגרסיבי או פאסיבי? מה הסיכוי שהוא יורה CBET שם?
    אם הסיכוי נמוך, אתה הולך על דונקבט\רייז לדעתי ב80% מהמקרים. אם הסיכוי גבוה, צ'ק\רייז בינוני.
    דונקבט\קול זה הליין הכי חלש שיכול להיות בסיטואציה כאן. איך אתה מסוגל בגלל לשחק פוקר כשאתה משחק בכזאת פאסיביות סט בפלופ? איזו מן הנחה זאת שעלית על סט נגד סט? אסור לך לשחק פוקר בהנחה שאתה עולה על קולרים מטורפים כאלה בכל פלופ!
    לדעתי אחרי המינרייז אני מעלה 900 מעל ומחייב אותו לקופה, אתה מקבל ואליו מלא מכל האוברפיירס- אם הוא כל כך ניט אז כנראה זה מה שיש לו שם אם הוא מעלה עליך.
    איך ששוחק, פשוט תדחוף בטרן, אם אתה רואה סט. תגיד לו לבריאות.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

3. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (12)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,119 פעמים ב662 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    זה הדבר העיקרי שאני לא מסכים איתו מכל מה שאמרת.. האמירה של ״ אמ אני רואה סט אז שיהיה לו לבריאות״ מראה חוסר הבנה של fundemental בפוקר, במיוחד שזה 2 בייאינס..

מעבר לזה, אתה רואה את לדחוף בטרן כoptimal play בסיטואציה?
    נערך לאחרונה על ידי Gouch; 23/06/2010 ב 21:18.

4. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,968 פעמים ב826 הודעות
    לא סובל לימפים ולימפרים. א-ל ת-ע-ש-ה ל-י-מ-פ-י-ם!!!
    במיוחד בפאטיות זה פשוט לא הגיוני כשהמשחק כל כך אגרסיבי פריפלופ.. כל כך לא מובן לי.
    הגיון והיפוכו.
    איך אתה בדיוק רוצה לשחק יד שלא יכולה לסבול 3bet בשולחן שהוא כ"כ אגרסיבי כמו שאתה מתאר?
    זוג או SC ישחקו לא רע להעלאה כשיש עומק לסטאקס. לעומת זאת אחרי 3bet כבר אין לך implied odds.

איזו מן הנחה זאת שעלית על סט נגד סט? אסור לך לשחק פוקר בהנחה שאתה עולה על קולרים מטורפים כאלה בכל פלופ!
    לדעתי אחרי המינרייז אני מעלה 900 מעל ומחייב אותו לקופה, אתה מקבל ואליו מלא מכל האוברפיירס- אם הוא כל כך ניט אז כנראה זה מה שיש לו שם אם הוא מעלה עליך.
    לדעתי לא צריך לשלם 200bb כל פעם שתופסים סט כשאתה נגד ניט.
    לצערי בדיוק היום נתקלתי בסיטואציה ממש דומה רק שהיינו 100bb עומק אז שילמתי. (אני עם TT פלופ AT2... )
    אם היינו 200bb הייתי מנסה לשמור על קופה נמוכה.

אני בעד פוט קונטרול.
    מינרייזים בד"כ מצביעים על חוזקה. מה גם שלא תקבל כנראה הרבה יותר אקשן מיד פחות טובה (KK ו QQ כבר לא ישלמו לך הרבה)

5. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    במקור פורסם על ידי FishFishGarden צפה בהודעה
    לדעתי לא צריך לשלם 200bb כל פעם שתופסים סט כשאתה נגד ניט.
    מה שאתה אומר מאוד נכון שמשחקים אונליין וכשיש לך 200BB זה עמוק. בפאטיה המצב לא כזה.
    כשאתה משחק 200BB בפארטיה הרייז האידיאלי הוא באיזור ה7-10BB וה3בט עומד על לפחות 25BB אם השולחן לא אקטיבי במיוחד.
    מבחינתי 200BB בפארטיה זה ממש- אבל ממש- לא עמוק. וכשנופלים סט על סט בבורד די יבש אין יציאה מזה.

זה הדבר העיקרי שאני לא מסכים איתו מכל מה שאמרת.. האמירה של ״ אמ אני רואה סט אז שיהיה לו לבריאות״ מראה חוסר הבנה של fundemental בפוקר, במיוחד שזה 2 בייאינס..

מעבר לזה, אתה רואה את לדחוף בטרן כoptimal play בסיטואציה?
    אני לא הייתי מגיע לטרן כמו שהוא הגיע לטרן. אבל כן, אני לא הולך לשחק בפאסיביות סט בהנחה שליריב שלי יש JJ או AA, יש 1001 ידיים שאני מוציא מהם את כל הסטאק שלו, וזה ואליו שאני לא מתכוון להתפשר עליו בטח בעומק כזה.
    אם יש ליריב שלי סט מעליי, אין יציאה מזה. כמעט כל ריבר שנפתח אני משלם לו דחיפה אז למה לא לתת לו לעשות את ההחלטה הקשה עם איזה יד שלא תהיה לו?
    נערך לאחרונה על ידי yarontr; 23/06/2010 ב 22:26.
    .."
    shipit

6. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    המשך היד
    כשיוצא האס והוא עדיין מרביץ זה מקטין משמעותית את האפשרות שיש לו QQ, KK כי האס היה מפחיד אותו.
    רק שילמתי את ה300.
    ריוור יוצא Q. אני מהמר 400 כבלוקינג בט ואמר לעצמי שאני זורק לרייז. הוא משווה. אני אומר סט, הוא אומר: אני גם סט. אני זורק את הקלפים למאק ומתחיל לקלל בגרוזינית. הוא מראה JJ.
    נערך לאחרונה על ידי AAup; 23/06/2010 ב 22:37.

7. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    יש 1001 ידיים שאני מוציא מהם את כל הסטאק שלו, וזה ואליו שאני לא מתכוון להתפשר עליו בטח בעומק כזה.
    הטווח שלו פרה זה AK, JJ+. בפלופ אפשר לצמצם אותו לJJ+ בלבד. ואחרי שהוא יורה בטרן כשבא אס אז אפשר גם להוריד QQ, KK כי הוא היה מפחד מהאס אולי יש לו AJS אבל זה גם מאוד לא סביר. לפי הריד שלי זה היה צריך להיות פולד בטרן אבל יש לי בעיה שאני לא יכול לזרוק יד.

לימפ קול מפוזציה מוקדמת בפארטיה הוא סטאנדרטי עם פוקט פייר. בגלל שרייז ממוצע הוא 7-10BB אתה לא יכול לסבול 3BET.
    מה שגם הרייז לא מצמצם את הפילד ככה שאני לא רואה טעם ברייז. לדעתי בפארטיה מול שחקנים רמה 1 זה סטנדארטי.

8. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    במקור פורסם על ידי AAup צפה בהודעה
    לימפ קול מפוזציה מוקדמת בפארטיה הוא סטאנדרטי עם פוקט פייר. בגלל שרייז ממוצע הוא 7-10BB אתה לא יכול לסבול 3BET.
    מה שגם הרייז לא מצמצם את הפילד ככה שאני לא רואה טעם ברייז. לדעתי בפארטיה מול שחקנים רמה 1 זה סטנדארטי.
    +1

9. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    אני מבין את המהלך הזה, אני פשוט לא אוהב לעשות אותו. כי לרוב אתה הולך לראות פלופ עם 3-4 יריבים ואתה משחק סטמיינד טהור שמתבסס על אימפלייט-אודס שבעומק הזה אני לא בטוח שאתה מקבל אודס כל כך טובים- מה גם ששיחקת את הסט שקיבלת בפאסיביות.
    מאוד קשה לי להסכים עם המשחק שלך כאן כי אתה לא מנסה להוציא ואליו מכלום, אתה משלם בתקווה שאתה טוב וכשאתה כמעט בטוח שאתה מאחור.
    קל להיות חכמים בדיעבד, הרי ברור ש99.9% מהפוסטים כאן הם קולרים וביטים. למרות זאת כשאני קורא את מה שאתה כותב אני מנסה להתעלם ממה שרשום במרקר צהוב זוהר על כל הפוסט הזה "קולר-קולר-קולר- יש לו סט מעליי"- ולהביע דעה ולחשוב מה אני הייתי עושה אם הייתי במקומך. על המשחק פריפלופ אני חושב שיש מקום לויכוח, זה לא שחור-לבן. אבל המשחק פוסטפלופ מאוד בעייתי לדעתי.
    סט על סט ברוב מוחלט של המקרים זה קולר שמאוד קשה לצאת ממנו בטח על בורד יבש (אומנם מחובר, אבל ריינבואי וקשה מאוד להניח שהוא בשכונה של הרייזר), משחק פאסיבי של מה שנקרא הפסד-מינימום, זאת לא הדרך.
    .."
    shipit

10. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    אני מבין את המהלך הזה, אני פשוט לא אוהב לעשות אותו. כי לרוב אתה הולך לראות פלופ עם 3-4 יריבים ואתה משחק סטמיינד טהור שמתבסס על אימפלייט-אודס שבעומק הזה אני לא בטוח שאתה מקבל אודס כל כך טובים- מה גם ששיחקת את הסט שקיבלת בפאסיביות.
    מאוד קשה לי להסכים עם המשחק שלך כאן כי אתה לא מנסה להוציא ואליו מכלום, אתה משלם בתקווה שאתה טוב וכשאתה כמעט בטוח שאתה מאחור.
    קל להיות חכמים בדיעבד, הרי ברור ש99.9% מהפוסטים כאן הם קולרים וביטים. למרות זאת כשאני קורא את מה שאתה כותב אני מנסה להתעלם ממה שרשום במרקר צהוב זוהר על כל הפוסט הזה "קולר-קולר-קולר- יש לו סט מעליי"- ולהביע דעה ולחשוב מה אני הייתי עושה אם הייתי במקומך. על המשחק פריפלופ אני חושב שיש מקום לויכוח, זה לא שחור-לבן. אבל המשחק פוסטפלופ מאוד בעייתי לדעתי.
    סט על סט ברוב מוחלט של המקרים זה קולר שמאוד קשה לצאת ממנו בטח על בורד יבש (אומנם מחובר, אבל ריינבואי וקשה מאוד להניח שהוא בשכונה של הרייזר), משחק פאסיבי של מה שנקרא הפסד-מינימום, זאת לא הדרך.
    בוא לרגע נעזוב את הפלופ. עם איזה ידים הוא יכול להמר בטרן?

11. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    יש כמו
    Reverse Implied odds ?

בכל מקרה, נגד ניט מושלם, אני הייתי משחק ככה:
    קופה 150.
    קודם כל, דונק בט קופה כפול 3+, 555.

יש מאוחרי זה ארגזים של הגיון.

12. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    בוא לרגע נעזוב את הפלופ. עם איזה ידים הוא יכול להמר בטרן?
    אוקיי בוא נתחיל מזה שאחרי האקשן בפלופ באמת קשה להשים אותו על יד.
    בטרן, אם מדובר בשחקן סולידי במיוחד, הידיים שהוא עושה איתן מינרייז בפלופ ובט כזה בטרן יכולות להיות AJ או JJ. בגלל האקשן בפלופ אתה לא יכול לדעת איפה אתה עומד כי מצד אחד אתה לא יכול לזרוק לכזה הימור קטן- סט. כשבקלות יכול להיות לבנאדם מולך AJ AK אולי אפילו KK-QQ אם הוא חושב שאתה על דרו ורוצה להמשיך לשלוט בקופה, בעניין הזה קשה לי להיות מדוייק כי אין שום פרטים על היריב חוץ מזה שהוא 'ניט'. הטעות שלך בפלופ הובילה למצב בעייתי בטרן שמאוד קשה להתמודד איתו- אני נוטה להעלות שם, אבל שוב אני צריך קצת היסטוריה עם הבחור כדי להשים אותו על יד ספציפית שם. אני כן יודע שצ'ק-קול זה לא אופציה בשבילי בטרן.
    .."
    shipit

13. הסמל האישי של tamir
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    24
    קיבל תודה 21 פעמים ב19 הודעות
    מזה UTG ? MP?

14. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    bet/3bet on the flop in order to suck KK/QQ/AA in
    on the turn i'm checking most of the time since the A should help his hand and he will no longer give u action with KK/QQ I'm calling a bet here
    when he continues aggression on the turn it's an ugly spot specially if he's a nit , if he's that much of a nit i think you can find a fold here, but it's a fucking gross one.

you can definatly fold the river tho it is still an ugly one.
    נערך לאחרונה על ידי Raistlin; 24/06/2010 ב 06:16.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

15. 2 המשתמשים הבאים הודו לRaistlin על ההודעה המועילה:

AAup (24/06/2010), OriHoldmen (25/06/2010)

16. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (12)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    מכניס יותר כסף בפלופ אולאין בטרן

17. פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    124
    קיבל תודה 215 פעמים ב142 הודעות
    פארטיה 5-10. 10 שחקנים בשולחן.
    אני עם3500 שחקן בMP בערך עם2000.
    אני בUTG+1 עם 77 עושה לימפ. שחקן טייט על גבול הניט מעלה ל70 מMP. שלושה משלמים גם אני.
    פלופ 78J רינבו.
    הטווח של השחקן מאוד מצומצם. אני שם אותו JJ+, AK. אני עושה דונק 200.
    הוא במינרייז ל400. אני בטוח שאין לו 9T. אני שם אותו על זוג גבוהה ודי מפחד מJJ ורק משלם.
    טרן A אני צ'ק הוא מהמר 300. עכשיו אני די בטוח שהוא או סט אס או סט JJ. אבל אני לא יכול לזרוק.
    מה עושים?
    Flop-B/3B all in
    I don't flat his raise, being OOP, letting him play the turn optimally against me

18. הסמל האישי של AceJackSuit
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    17
    קיבל תודה 14 פעמים ב11 הודעות
    מה שאתה אומר מאוד נכון שמשחקים אונליין וכשיש לך 200BB זה עמוק. בפאטיה המצב לא כזה.
    כשאתה משחק 200BB בפארטיה הרייז האידיאלי הוא באיזור ה7-10BB וה3בט עומד על לפחות 25BB אם השולחן לא אקטיבי במיוחד.
    מבחינתי 200BB בפארטיה זה ממש- אבל ממש- לא עמוק. וכשנופלים סט על סט בבורד די יבש אין יציאה מזה.

אני לא הייתי מגיע לטרן כמו שהוא הגיע לטרן. אבל כן, אני לא הולך לשחק בפאסיביות סט בהנחה שליריב שלי יש JJ או AA, יש 1001 ידיים שאני מוציא מהם את כל הסטאק שלו, וזה ואליו שאני לא מתכוון להתפשר עליו בטח בעומק כזה.
    אם יש ליריב שלי סט מעליי, אין יציאה מזה. כמעט כל ריבר שנפתח אני משלם לו דחיפה אז למה לא לתת לו לעשות את ההחלטה הקשה עם איזה יד שלא תהיה לו?
    להיפך , מסט בבורד יבש יותר קל לצאת מסט בבורד רטוב שאתה יכול לשים את היריב שלך על DRAWS למיניהם או COMBO DRAW וכו'

19. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    בבורד יבש אין לך ממה לחשוש- רק מסט יותר גבוה. נניח בפלופ של 5h6d7h אם יש בט רייז ו3בט גדול אתה יכול לשחרר סט תחתון, בבורד של 6TA ריינבו הרבה יותר קשה.
    .."
    shipit

20. הסמל האישי של acesUp
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    21
    קיבל תודה 2 פעמים בהודעה אחת
    בבורד יבש אין לך ממה לחשוש- רק מסט יותר גבוה. נניח בפלופ של 5h6d7h אם יש בט רייז ו3בט גדול אתה יכול לשחרר סט תחתון, בבורד של 6TA ריינבו הרבה יותר קשה.
    ואם אתה סט 3 בבורד של Q73 ריינבו?

21. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    9
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    במקור פורסם על ידי acesUp צפה בהודעה
    ואם אתה סט 3 בבורד של Q73 ריינבו?
    מה?
    במילים אחרות היית משחק את היד שונה מפחד מסט 7?
    כל פעם שאתה מקבל סט שהוא לא נאטס אתה עושה POT CONTROL? כי אם לא אני לא רואה על איזה פלופ אתה משחק בביטחון אם לא על Q73 ריינבו.

בנוגע לשאלה של פותח הדיון,
    היד הזו הייתה אמורה ללכת לאול-אין בפלופ, וגם מבחינתך זה היה מצב טוב כי הוא יכול לדחוף מולך עם AJ, AA, KK וQQ.
    בעיני הריד שלך בפלופ של "אני מפחד מJJ" הוא בסה"כ יותר מזל משכל, ורק במקרה זה יצא נכון.
    נערך לאחרונה על ידי RotemK; 24/06/2010 ב 19:03.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. האם יכולתי להוציא יותר
    על ידי saariko בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 08/12/2011, 22:49
  2. הלב דופק והיד רועדת - האם יכולתי להוציא עוד ואליו?
    על ידי saariko בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 10/11/2011, 15:10
  3. מה יכולתי לעשות? או שלא היתה ברירה?
    על ידי zx12r בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 31/05/2011, 13:50
  4. האם יכולתי לשחק שונה?
    על ידי s1h2a3y בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 25/05/2011, 00:00
  5. יד מצחיקה מאוד.. לא יכולתי להפסיק לצחוק :)
    על ידי ril בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 03/09/2010, 15:27

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

outdrawn

מזה אומר בפוקר pot control

איזה ידדים לשחק במשחק לייב

מה לעשות בפאטיה

SEO Blog